КПК

Показати повну версію : Молочниця

Сторінки : [1] 2 3

Burberry
02.07.2009, 17:56
Чи реально її позбутися раз і назавжди? і чи в багатьох вона проявляється з якось періодичністю: раз в 3 міс, півроку, рік?І чи не шкідливі ці всякі таблетки6 зїв одну і забув, як от Дифлюзол чи інші?

Грильяжка
02.07.2009, 18:01
Молочниця то моя "коронна" хвороба. Зникає на місяць потім знову-я вже робила все що тільки можна, народні методи, традиційні, таблетки, свічки, спринцювання, тампони. Все одно є білі виділення ,навіть якщо немає свербежу-недавно зустріла подругу-каже в неї те саме, лікарі тілько рецепти встигають виписувати. Хелп мі!!!!!!!!!!!!!!

Burberry
02.07.2009, 18:08
Менілікарка сказала, що то ослаблений імунітет. Втулила якісь таблетки за 250 грн для підвищення імунітету, та молочниця все одно нагадує про себе

МарянаК
02.07.2009, 18:09
Дівчата, була вчора в гомеопата, і каже, шо та "біда" від печінки (в мене принаймі (я мала жовтуху в 5 класі)). Каже пролікуєм печінку і і потихеньку молочниця пропаде. А так та зараза мордує по повній програмі, особливо на початку вагітності. Лікарка приписала Тержинан. Товиділення лишились, але хоча б нема свербижу.

Koza-Dereza
02.07.2009, 20:23
Дiвчата, тiльки не сплутайте молочницю i звичайнi нормальнi вагiнальнi видiлення, якi є майже у всiх, майже кожного дня, без подразнень. А особливо пiд час вагiтностi!
Плюс молочниця дiйсно виникає за станом тiла/здоров'я. Може виникнути пiсля вжитку антибiотикiв, якийсь хiмiчний дисбаланс, може якiсь радикальнi змiни у дiєтi. Тобто 100% щось попередити неможливо.
Плюс з всякими гормональними мазями я б не бавилась, особливо в молодому дiтородному вiцi.

П.С. Я не лiкар, просто освiчена людина. Прошу не сприймати мої коментарi як медичнi поради, просто звернути увагу i зробити свої висновки.

хельга
02.07.2009, 20:37
а ще під час лікування, курс лікування повинен пройти і партнер, тому що він може бути носієм (у нього може і не бути проявів). Так, приняймі говорила мені лікарка. Якось я лікувала і свого чоловіка таблетками і маззю. В мене була молочниці вперше після прийому антибіотиків, то десь в 26 років. Потім не давала мені спокою всю вагітність. лікувала лише свічками Пімафуцин, їх можна і під час вагітності. Порадьтесь зі своїм лікарем.

Zlju4ka
02.07.2009, 20:46
Молочниця то моя "коронна" хвороба. Зникає на місяць потім знову-я вже робила все що тільки можна, народні методи, традиційні, таблетки, свічки, спринцювання, тампони. Все одно є білі виділення ,навіть якщо немає свербежу-недавно зустріла подругу-каже в неї те саме, лікарі тілько рецепти встигають виписувати. Хелп мі!!!!!!!!!!!!!!

А я після чергового проліковування за порадою гінеколога змінила свій звичайний інтим-гель на лактацид-феміну-гель.ТТТ с того часу,не турбує ніц.
а ще під час лікування, курс лікування повинен пройти і партнер, тому що він може бути носієм (у нього може і не бути проявів). Так, приняймі говорила мені лікарка

і абсолютно парвильно лікар говорила!!!Ми теж обоє лікувались,хоч мені лікар не казав.Але чоловік прочитав десь що молочницю обовязково лікувати обом партнерам.

Анута
02.07.2009, 22:15
змінила свій звичайний інтим-гель на лактацид-феміну-гель.ТТТ с того часу,не турбує ніц.
знайома його дуже-дуже хвалила!

MUCHACHA
02.07.2009, 23:46
А я після чергового проліковування за порадою гінеколога змінила свій звичайний інтим-гель на лактацид-феміну-гель.ТТТ с того часу,не турбує ніц.

Дуже чудовий гель. Його багато лікарів радять. І при вагітності також. Вже давно ним користуюсь - дуже задоволена, інші й на нюх не переношу:girl_smile:

Ассоль
03.07.2009, 00:02
лактацид-феміна-гель - а де його продають? В магазинах чи аптеках? Ніколи щось не бачила..

MUCHACHA
03.07.2009, 00:04
лактацид-феміна-гель - а де його продають? В магазинах чи аптеках? Ніколи щось не бачила..

І в магазинах і в аптеках. Точно є в Білій Вороні, Антошці. В багатьох аптеках - попитайте. Орієнтовна ціна - 27грн.

Zlju4ka
03.07.2009, 00:06
В аптеках-ціна була десь до 30 грн(як в якій аптеці).але то має бути гель,бо є ще рідина ,то я непробувала.рожевенька упаковка така блідонька.
поки писала то мене вже випередили:)

MUCHACHA
03.07.2009, 00:12
І гель і рідина добрі.

dieSonne
03.07.2009, 11:10
Дуже чудовий гель. Його багато лікарів радять. І при вагітності також. Вже давно ним користуюсь - дуже задоволена, інші й на нюх не переношу:girl_smile:

і я приєднуюсь до армії його прихильниць. Мені його, правда, лікар не призначав, сама собі купила ще років 6 тому, і ефект побачила і зрозуміла сама. Супер штука, користуюся досі нею щодня:girl_curtsey:

Kasia
03.07.2009, 11:36
я теж купила за відгуками. чесно - жодних змін. як всі звичайні гелі до інтиму. перед тим купувала Ороні. - таке саме як і Лактацид.
хочу спробувати рідину . підкажіть Мучача, де бачила таку рідині Лактацид?

Анута
03.07.2009, 12:37
я бачила ще його в Метро

MUCHACHA
03.07.2009, 12:45
я теж купила за відгуками. чесно - жодних змін. як всі звичайні гелі до інтиму. перед тим купувала Ороні. - таке саме як і Лактацид.
хочу спробувати рідину . підкажіть Мучача, де бачила таку рідині Лактацид?

Кась, а як довго користувалась? Бо знаю ,що підходить багатьом...:girl_sad: Чесно кажучи ,навіть не пригадую точно...Мені здається, що останній раз брала в Антошці в центрі, але я можу і помилятись...

Usmishka
03.07.2009, 12:49
Сама рідина є точно в ДЦ.
Теж користуюсь напевно вже років зо три, не менше. Ефект, хто зна, якщо молочниця вже сильна, то воно не залікує, в мене все одно попри той гель періодично вилазить та зараза, особливо коли сильно перенервую. Тоді вже лікую Нео-Пенотраном, завжди допомагає.
Ще згадала, що моя лікар казала для профілактики, три місяці в перший день місячних пропити по капсулі Флуконазолу, але я , скліротичка, один раз випила і вже два місяці профукала, а треба буде повторити.

Kasia
03.07.2009, 13:01
Кась, а як довго користувалась? Бо знаю ,що підходить багатьом...:girl_sad: Чесно кажучи ,навіть не пригадую точно...Мені здається, що останній раз брала в Антошці в центрі, але я можу і помилятись...
ні я не кажу, що не підходить, але різниці від Ороні не бачу жодної.

Zlju4ka
03.07.2009, 13:08
Сама рідина є точно в ДЦ.
Теж користуюсь напевно вже років зо три, не менше. Ефект, хто зна, якщо молочниця вже сильна, то воно не залікує, в мене все одно попри той гель періодично вилазить та зараза, особливо коли сильно перенервую. Тоді вже лікую Нео-Пенотраном, завжди допомагає.
Ще згадала, що моя лікар казала для профілактики, три місяці в перший день місячних пропити по капсулі Флуконазолу, але я , скліротичка, один раз випила і вже два місяці профукала, а треба буде повторити.

але після флюконазолу треба обовязково пити щось для печінки урсохол наприклад-бо воно страшенно на печінку впливає.То дуже сильна штука.мені призначали і нео пенотран,пімафуцин,мератин комбі,вокадин.свічки(йод),бетадин,залаїн-серед них все таки краще всього пімафуцин.але найкраще то просто не нервуватись не пити антибіотики -тоді немає збою в організмі і кандидоз не вилазить)))
ні я не кажу, що не підходить, але різниці від Ороні не бачу жодної.

а що то за Ороні-поділіться?

Kasia
03.07.2009, 13:12
але ти Злючка молодець, я тед той список перейшла. але не запамятала всі назви.. і ніц. грибок в кожному мазку.
я вже спираю на кишково-*шлунковий тракт. пила Лактовіт-Форте, то вроді краще було.

а що то за Ороні-поділіться?

Ороні - це гель до інтимної гігієни. теж купувала з поради лікаря. мені подобається і зеленим чаєм. продається в аптеках ДС.

Zlju4ka
03.07.2009, 13:25
трохи офтопну:в мене теж в кожному щось знаходдили і ніц на то ради не було,то мені один гінеколог порадив класного лаборанта,він все закордоном але то якраз був ,я зїздила до нього по його шпателі скельця-словом все супер якісне і привезла йому свій аналіз і в сухому і в вологому варіанті-і ми разом в пів метровий мікроскоп на метровому екрані їх роздивлялись.Він мені пояснив всі клітиночки,і казав що в мене ніц нема,навпаки що я препаратами вимила всю флору так,що таке враження ніби я перед аналізом там "3години всередині госп.милом вишкрібала".Заборонив приймати всі препарати,бо як він пояснив:
в лабораторіях мал.мікроскопи і проста техніка,а в мазку масса всього є,і коли вони роздивляються його під своїм "мізером"то все що не підпадає під "ідеальний мазок"-автоматом стає вагинальним кандидозом(тобіш молочницею),а все що має відхилення й від неї-автоматом стає або онко або венеричними хворобами.І людина лікується лікується і в результаті лікує вже наслідки власного лікування.От!Маю гіркий досвід такого лікування,а потім за 3 місяці витрачених грошей ,часу та нервів мені сказали що напевне діагноз хибний!Власне після того завжди перевіряю всі виписані препарати і консультуюсь ще в 2-3 лікарів.Тому тепер й не хворію)))))))))))))))))

Victi
03.07.2009, 14:34
все що не підпадає під "ідеальний мазок"-автоматом стає вагинальним кандидозом(тобіш молочницею

Молочниці ТТТ не мала (не відчувала), але одного разу все ж мені поставили такий діагноз. По результату мазку. Виглядало це так - в вас трішки забагато отих бактерій, тож пийте оце, це і ось це, а тоді знов на перевірку. Гарненько я подякувала і пішла собі геть. Чого ж мене лікувати, коли виділення в нормі, тай дискомфорту ніякого. Розумію що і за прийом хочеться гроші, і процент від продажу ліків та вітамінів що мені навиписували. При чому коли переглядала брошурки що вона дала, то виявилося що рекомендована доза вдвічі менша ніж мені виписали, при тому що її слова були, що бактерій в мене ТРОХА більше норми.

NikaLovely
03.07.2009, 14:41
Взагалі то, якщо хочете вилікувати молочницю за раз, то треба її лікувати відповідними антибіотиками, тобто здати аналіз на чуттєвість до різних типів антибіотиків і лікуватись відповідним. Часто так буває, що лікарі призначають ті самі свічки, а вони ніц не дають результату, а ви тільки флору корисну вбили та й гроші викинули. Потім ще треба "засілити" флору корисними бактеріями, ну і профілактика - ні сінтетиці і тісному одягу, зміцнювати імунітет, ну і Лактацид - я за нього)

Siania
03.07.2009, 14:44
в лабораторіях мал.мікроскопи і проста техніка
Дівчата, а в роддомі на Батальній теж погана лабораторія? Я здала он вчора, чекаю на "хороші" новини....

Zlju4ka
03.07.2009, 14:53
Дівчата, а в роддомі на Батальній теж погана лабораторія? Я здала он вчора, чекаю на "хороші" новини....

річ навіть не стільки в поганій лабораторії,а в скурпульозності персоналу.Якщо там порядний лаборант він десять разів перевірить перш ніж написати "заключення",а якщо "якесь-ніяке конвеєрного типу"то "Почекайте 5 хв.в коридорі " і одним глазком глянув..з шаблоном звірив:підійшло-норма,здорові,не підійшло-відхилення.Просто впевненості і довіри нема:бо мо дійсно хвора-а не лікуватимеш?погано!А як не хвора ,а залікують?теж зле!Тут не вгадаєш.

Женічка
03.07.2009, 15:52
страждала я цією проблемою в універі,чим мене тільки не лікували.... я все на кишківник спираю тепер і на студентський спосіб життя.... як згадаю як ми харчувались - нов комментс, правильніше сказати "як ми не харчувались"...

зараз,ттт, останніх років 3-4 забула,що то таке. восени здавала аналізи, то лікар сказав:"у вас або чоловік дуже чемний,або користуєтесь дорогими презервативами,аналізи просто ідеальні":girl_haha:

bezpalik
04.07.2009, 14:10
Ой,дівчата,привіт!
Ось читаю ваші коментарі і думаю...
Просто не знаю як написати.Вже декілька днів мене турбує дискомфорт.Вже починаю хвилюватись чи не молочниця...
Бо симпоми ніби ті,але не впевнена...До гінеколога не йду,бо мають початися місячні, а я все чекаю.

Просто мені тільки 21.А це так страшно.
Моя подруга зараз вагітна і також страждає цією недугою...

Zlju4ka
04.07.2009, 14:20
Просто мені тільки 21.А це так страшно.
Моя подруга зараз вагітна і також страждає цією недугою...

ну це вже й не так страшно.:girl_cool:Просто дискомфортно:girl_in_dreams:.Не переживайте,з тим стикаються майже всі жінки.А перевіритеся все одно варто:girl_spruce_up:.

nattsol
04.07.2009, 14:53
а народні методи лікування молочниці (http://www.molochnitca.ru/pages/33) хтось пробував? все ж таки, природа є природа, до того ж більшість відварів діють просто як укріплення імунітету

Virunya
06.07.2009, 16:21
А такий препарат як "Дифлюзол" хтось використовував??????? Чи бувають від нього якісь побічні ефекти , і чи , дійсно, отак прийняла оду -дві капсули і все - ніяких тобі дискомфортних відчуттів.. Бо щось мені не дуже в те віриться....

Burberry
06.07.2009, 16:49
Приймала. За день-два всі симптоми зникли. Але цього разу купила Флуконазол, ефект не гірший, тай вдвічі дешевший. Але всі ці препарати дійсно б'ють по печінці, але що робити?

Кошеня
09.07.2009, 11:39
І у мене таж проблема: виділення просто капець які!!! Випила вчора Дифлюзол, не знаю, чекаю результату.
Р.S. Пила сама, без рецепту, бо з такою проблемою стикалася не вперше. напишу чи допомогло.

Женічка
09.07.2009, 12:58
дівчатка,але ж сильні виділення не свідчать про те, що у вас 100 % молочниця...:girl_wink:

hrobak
11.07.2009, 13:55
А такий препарат як "Дифлюзол" хтось використовував??????? Чи бувають від нього якісь побічні ефекти , і чи , дійсно, отак прийняла оду -дві капсули і все - ніяких тобі дискомфортних відчуттів.. Бо щось мені не дуже в те віриться....

Побічна дія. Можливі нудота, біль у ділянці живота, діарея,шкірний висип, головний біль; алопеція, лейкопенія, тромбоцитопенія (у осіб зпослабленим імунітетом); алергічні реакції, що вимагають відміни препарату.

(весь текст http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=5453 )

особисто приймала його без консультації з лікарем, прокинулась вночі, бо кинуло в холодний піт і бігом побігла в туалет. такої жахливої діареї в мене за все життя не було. молочниці, до речі, той Дифлюзол до одного місця, як була так і є. тому наступного разу добре подумаю і попитаю якихось нормальних лікарів, що робити, перш ніж щось приймати...

Linet
25.07.2009, 00:32
Дівчата незабувайте,що після лікування молочниці потрібно закріпити результат треба наситити мікрофлору молочними бактеріями для цього є в аптеках спеціальні капсули з бактеріями які ви використрвуєте як вагінальні свічкі також можна шприцуватися біокефіром ,але справжнім ,незабувати про харчування кефірчики,йогурти,а ще краще є такі ампули з біфідобактеріями лактиврадіофарм .І ви забудете про молочницю.

natorella
25.07.2009, 01:18
а я всім кажу - ніяких мил при інтимній гігієні, просто прохолодна вода, якшо є виділення - з содою декілька разів на день підмиватись. відмінити щоденки. синтетичну білизну. джинси рідше носити

levandivka
25.07.2009, 09:16
Дівчата незабувайте,що після лікування молочниці потрібно закріпити результат треба наситити мікрофлору молочними бактеріями для цього є в аптеках спеціальні капсули з бактеріями які ви використрвуєте як вагінальні свічкі також можна шприцуватися біокефіром ,але справжнім ,незабувати про харчування кефірчики,йогурти,а ще краще є такі ампули з біфідобактеріями лактиврадіофарм .І ви забудете про молочницю.
Олюся.
А http://s54.radikal.ru/i145/0907/93/c424aa58a2e1.jpg не підходять для спринцювання? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm1.gif

І у мене таж проблема: виділення просто капець які!!! Випила вчора Дифлюзол, не знаю, чекаю результату.
Р.S. Пила сама, без рецепту, бо з такою проблемою стикалася не вперше. напишу чи допомогло.
Гм-м-м...
То був її перший і останній допис...
Починаю турбуватися... :no:

Orman
25.07.2009, 17:29
Ой levandivka насмішив :girl_crazy:

Дівчата якщо по-хорошому то всі гелі для інтимної гігієни вимивають мікрофлору - хоч би які вони там не були супер-пупер нейтральні. І хороші гінекологи не радять таким користуватися. Я розумію, що ви вже так звикли, але постійно лікуватися від молочниці як на мене гірше. Митися можна з дитячим милом, а якщо ви миєтесь більше 1 разу на день то лише теплою водою.

І про виділення, які не турбують Коза-Дереза правильно написала - це норма, просто в когось їх буває більше-менше. Також вони змінюються в залежності від дня циклу і під час вагітності.

Ащоб спеціально заселяти флорою в свічках - то вже коли "дело дрянь" після термоядерних антибіотиків чи чогось такого.

Чоловіку лікуватись обов'язково - бо він може бути носієм і постійно вас заражати повторно (при цьому він жодних симптомів мати не буде).

І ще якщо в мазку є кандида, але вас нічого не турбує, то лікуватись не обов'язково (багато жінок є носіями і ніяк це не проявляється).

О тільки додивилась, що Natorella написала +10

odree
25.07.2009, 23:24
альоооооооо, народ, перед місячними майже у всіх є кандидоз, в когось проявляється, а в інших непомітно. це є варіант норми. але після місячних мікрофлора сама внормовується

levandivka
25.07.2009, 23:33
О!
А у Львові хтось бачив ТАНТУМ РОЗА (TANTUM ROSE) benzydamine?
http://i079.radikal.ru/0907/1d/74af004f48fd.jpg http://i019.radikal.ru/0907/11/91dafe8cbe2c.jpg

odree
26.07.2009, 00:09
О!
А у Львові хтось бачив ТАНТУМ РОЗА (TANTUM ROSE) benzydamine?

а вам воно для чого?

levandivka
26.07.2009, 00:12
а вам воно для чого?
Запах подобається! http://www.kolobok.us/smiles/standart/declare.gif

А серйозно, то користала Іруська, свого часу. З Польщі возив. Та й в любий момент знадобитися може.

levandivka
26.07.2009, 00:27
Спеціятєльно бігав, вкладиш приніс:

Фармакологическое действие

НПВС для местного применения. Оказывает противовоспалительное, анальгезирующее и антиэксудативное действие. Механизм действия связан с ингибированием циклооксигеназы и нарушением синтеза простагландинов, а также со стабилизацией клеточных мембран.

Препарат оказывает также антибактериальное действие за счет повреждения клеточных структур, нарушения метаболических процессов и лизиса бактериальной клетки.

Показания

— бактериальный вагиноз;

— специфические вульвовагиниты (в составе комплексной терапии);

— неспецифические вульвовагиниты и цервиковагиниты любой этиологии, включая вторично развившиеся на фоне химиотерапи и радиотерапии;

— профилактика пре- и постоперационных осложнений в оперативной гинекологии;

— в качестве гигиенического средства в послеродовом периоде.

Режим дозирования

Препарат применяют интравагинально.

Для 1 спринцевания используют весь объем флакона (140 мл). Перед введением раствор следует немного подогреть на водяной бане. Процедуру следует проводить лежа, жидкость должна оставаться во влагалище несколько минут.

Содержимое 1 пакетика с порошком перед применением растворяют в 500 мл воды.

При бактериальном вагинозе вагинальные орошения проводят 1-2 в течение 7-10 дней.

При неспецифических вульвовагинитах и цервиковагинитах любой этиологии, включая вторично развившиеся на фоне химиотерапи и радиотерапии, при специфических вульвовагинитах препарат применяют 2 в течение 10 дней.

Для профилактики пре- и постоперационных осложнений в оперативной гинекологии и в качестве гигиенического средства в послеродовом периоде спринцевания проводят 1 раз/ в течение 3-5 дней.

Побочное действие

При применении по показаниям и в рекомендуемых дозах побочные эффекты не наблюдаются.

При продолжительном местном применении возможно возникновение аллергических реакций.

Противопоказания

— детский возраст до 12 лет;

— повышенная чувствительность к препарату.

Применение при беременности и кормлении грудью

Возможно применение препарата Тантум роза при беременности и в период лактации по показаниям.

Особые указания

При появлении аллергических реакций применение Тантум роза следует прекратить и назначить противоаллергическую терапию.

Передозировка

В настоящее время о случаях передозировки препарата Тантум роза не сообщалось.

Лекарственное взаимодействие

Не установлено клинически значимого взаимодействия препарата с другими лекарственными средствами.

Условия и сроки хранения

Список Б. Препарат следует хранить в защищенном от света, недоступном для детей месте при температуре не выше 25°C. Срок годности - 5 лет.

Бачите, кока хороша штука? Сам би користав... :xaxa::xaxa::xaxa:

natorella
26.07.2009, 00:46
Содержимое 1 пакетика с порошком перед применением растворяют в 500 мл воды.

Бачите, кока хороша штука? Сам би користав... :xaxa::xaxa::xaxa:

то вам для дієти -0,5 літра???????:girl_in_dreams:

MaryF
26.07.2009, 08:52
Ага...це від карієсу "Препарат оказывает также антибактериальное действие":lol::lol::lol:

levandivka
26.07.2009, 11:04
Ага...це від карієсу "Препарат оказывает также антибактериальное действие":lol::lol::lol:
Даремно Ви смієтеся.
Їден 100-літній дід казав:
-Карієс - фігня! От геморой - 100 больних зубів в дупі...

то вам для дієти -0,5 літра???????:girl_in_dreams:
Нє!
То вам, жінкам (рози, читай, "бабє цвєти"). :)
І вагітній Ірусьці помічним було, і після пологів непогана рідина для полоскання. ;)

Кошеня
27.07.2009, 17:18
Цитата:Допис від Кошеня
Гм-м-м...
То був її перший і останній допис...
Починаю турбуватися...
Дифлюзол не допоміг, хіба зняв виділення, а зуд залишився. На другий день випила Флюконазол і ніби все пройшло. За рекомендаціями форумчанок купила Лактацид femine. Зараз все добре. Але від того "щастя" не вбережешся, тому дам пораду: записуйте в блокнот ті таблетки, які допомогли, бо всеодно знадобляться ще раз.

levandivka
28.07.2009, 10:07
дам пораду: записуйте в блокнот ті таблетки, які допомогли
А ще луччє - в медкарту. :)
(тоді й лікар знатиме http://www.kolobok.us/smiles/standart/umnik.gif )

Tinela
04.08.2009, 11:52
Привіт дівчатка...
Маю ту саму проблему...
Була колись....випила за порадою дівчат-Флюконазол з партнером...і все пройшло..була щаслива....
але через пару місяців знов вернувся....я нічого не робила бо надіялась що пройле після місячних...але мої мрії не збулись....
Цілий тиждень була страшна головна біль....я думала що це від компютера, мобільного телефона)))))))) але зараз ці виділення мені дуже нервують і я думаю що це від молочниці все...і що треба знов випити таблєтку...але після того що прочитала що він впливає на печінку недуже хочется....

Tela
04.08.2009, 13:22
Кожен вечір пийте стакан кефіра, але після нього нічого не їште і не пийте, на печінку це дуже добре, і не буде турбувати ніяка молочниця. Я вже пів року так роблю, зуд повністю пройшов, нічого не турбує, та ще й похудала на пару кілограмів, але я пю кефір в 5 год, і вже тоді нічого не їм

Tinela
05.08.2009, 21:37
А бувало так шо ви не говорили партнеру шо у вас молочниця...пролікували і все...бо якось стидно..подумає якась СЛАБА З БОЛЯЧКАМИ))))) :girl_haha::girl_cray:

Orman
05.08.2009, 21:40
А бувало так шо ви не говорили партнеру шо у вас молочниця...пролікували і все...бо якось стидно..

слухайте як ви вже маєте з ним статеві стосунки то і повинні нести (обидва) всю відповідальність за наслідки з цим пов'язані

а без партнера лікувати молочницю - мертвий номер

natorella
05.08.2009, 23:48
А бувало так шо ви не говорили партнеру шо у вас молочниця.
чоловіку сказала - купила таблетку собі і йому
після того - то вже не була молочниця
а знімаю все як писала пару сторінок назад

Нікуся
28.08.2009, 10:32
Ой ,і я пишу в цю гілочку...Вже другий день виділення і старшенний дискомфорт...
Мабуть вона... Дівчата,чи приймав хтось антимікозні препарати(флуконазол,дифлюзол) коли був на грудному вигодовуванні? Підмивання содою поки безрезультатні...Що робити?

ola-lyola
28.08.2009, 12:37
Як була вагітною і мала такі проблеми то мені прописували біфідобактерії Лактовіт та ін. в капсулах, на третьому триместрі мератин-комбі.
Але я б Вам радила відвідати лікаря і переконатися що це дійсно молочниця!!! Бо під видом "безобідної" молочниці може бути щось інще і самолікуванням можна змазати картину.

Нюта
28.08.2009, 12:47
З самогопочатку необхідно відвідати лікаря, і зробити мазки. Щоб переконатися, що це молочниця, бо виділення можуть бути і від ерозії. Мені давно старенька лікарка (нажаль вже на пенсії) порадила, ністатінові свічки і спринцовання день ромашкою, на другий біо-кефір розведений водою і так 10 днів. Молочниця до мене більше не навідується.

тетяна7777
03.09.2009, 23:37
а я всім кажу - ніяких мил при інтимній гігієні, просто прохолодна вода, якшо є виділення - з содою декілька разів на день підмиватись. відмінити щоденки. синтетичну білизну. джинси рідше носити
от і я теж такому лікуванню довіряю,10років не мала молочниці.а місяць тому ні з того ні з сього,а на тобі,а я ще й на ГВ-пімафуцин купила-не поміг,а там де я була є 3 аптеки і крім пімафуцина більше нічого не було,купила мазь по-моєму клотрімазол,ніби помогла,але і водні процедури з содою+йод також,поміняла білизну і от ніби тттттт.Але звідки вона у мене появилась,для мене загадка!

Consuelo
03.09.2009, 23:44
о, я як тільки відмінила щоденні прокладки, змінила олвейс на беллу, і перестала користуватись тампонами (крім одиничних випадків) - мене вона теж перестала навідувати! звісно, коли лікар сказала замість прокладок використовувати туалетний папір, я усмхнулась.. Бо все таки 21 століття на дворі)) Та підмиваюсь теж водичкою теплою. Якщо дууууже треба, то можу підкласти просто марлічку в кілька разів зігнуту, замість щоденної. Усім раджу!
І лікування однозначно з партнером проходити треба! Хто встидається - нема чого. Партнер може теж бути винним у молочниці. Причини ж не лише нечистота, а й стреси наприклад, просто брак чогось в організмі, знову ж таки - ті всі прокладки (вони повітря не пропускають)..

simona
03.09.2009, 23:56
на другий біо-кефір розведений водою і так 10 днів, як розводити кефір і що з ним робити пити чи спринцувати

тетяна7777
04.09.2009, 10:11
то можу підкласти просто марлічку в кілька разів зігнуту, замість щоденної
моя бабця працювала 25 років в гінекології і рекомендувала просто вату підкладати,чого і дотримуюсь і приємно і економно і стерильно,а ще замість гелів брати господарське мило коли загострення молочниці

Kasia
04.09.2009, 10:32
вату підкладати

да... дівчата , може про щось би інше поговорили..а не приємно читати.

то є тема про молочницю..

Марточка
04.09.2009, 17:01
Колись одна лікарка порадила спринцюватись наріне,я пробувала,ніби нічого.Зараз якщо виникають якісь такі проблеми зразу ж користуюсь кремом"ЗалаїН",дуже помагає.І звичайно ж Лактацид

ЧБ Сонце
05.09.2009, 01:48
Ой, в мене молочниця вже другий раз і важче вилікуватись...Перший раз антибіотики помогли,а зараз не допомагають...
Жах,як мучить...попробую ваші поради і подивлюсь,бо гінеколога людського не маю...(((

odree
05.09.2009, 11:51
антибіотики помогли
антибіотики провокують молочницю, а не лікують

Tela
05.09.2009, 16:21
попробую ваші поради і подивлюсь,бо гінеколога людського не маю...
поради порадами, їх собі можна на замітку взяти, а до лікаря треба йти, тим більше такого як гінеколог, навіть коли здається, що вроді нічого не турбує, лишній раз не завадить звернутись до нього

тетяна7777
05.09.2009, 22:21
да... дівчата , може про щось би інше поговорили..а не приємно читати.
то є тема про молочницю..
Не зрозуміла,Вам тема неприємна? Не читайте,про інше ніби є в інших гілках,а тут якраз про підкладання,шпринцювання і тд.(((

бо гінеколога людського не маю...(((
Більше десяти років ходжу до гінекологші у залізничну лікарню,всіх своїх знайомих до неї посилаю,якщо цікавить-в приват прошу!!!

mamatu
06.09.2009, 01:02
А я після прочитання книжок по психосоматиці лікую молочницю самопереконанням... і діє безвідмовно.
по-перше, треба визначитись, чи не має якихось негативів з приводу своєї жіночності або у стосунках із партнером.
по-друге треба забеспечити належну "вентиляцію" в тому місці (білизна лише бавовняна, спідниця краще за джинси, якщо джинси, то щоб не втиралися), спати бажано "ню". Це вже не психосоматика: звичайне повітря є згубним для переважної більшості бактерій, грибів та бацилл (саме тому венеричні хвороби не передаються побутовим шляхом). А молочниця має грибкове походження, тож так само вбивається повітрям.
по-третє, і це знову психосоматика, треба перед сном повторити від 100 до 300 разів (поки не заснеш) фразу "я абсолютно здорова, я наповнена лише корисною мікрофлорою".

я все це робила і обійшлась без лікаря, без таблеток і без гелів.

пе.се. звичайну гігієну теж ніхто не відміняв

Ніка
06.09.2009, 01:10
mamatu, так прикольно написали!!!
насправді, скільки я колись всього від тої зарази перепробувала, а потім просто зробила - менше одягу (і тим більше щоденних прокладок!!!) і підмивання холодною (літньою, щоб ніц не застудити) водою!
і ще поменше солодкого! (лікар казав, що солодке підсилює молочницю)
наразі це найдієвіше!!! (і жодних зайвих витрат!!!)

тетяна7777
06.09.2009, 11:55
Знову про свою бабусю-спати тільки "ню"-вже 32 роки так і роблю,це не тільки проти молочниці,а взагалі гігєнічно і так і має бути))))

Diana
30.09.2009, 11:27
А де такий гель шукати? може підкажете в аптеках чи де?

Вибачаюсь вже дочитала до кінця де його можна придбати і буду шукати

бетменша
30.09.2009, 11:39
Вибачаюсь вже дочитала до кінця де його можна придбати і буду шукати

він справді дуже помічний. довго мучилась від хронічної молочниці, що проявлялась приблизно в середині циклу. кожних місячних пилп флуконазол для профілактики, все одно не допомагало. після того, як придбала лактацид-феміну, першого місяця симптоми були зовсім невеличкі, а тепер і взагалі припинилися

Aguilera
17.10.2009, 00:45
Я колись пробувала дифлюзол, меритин-комбі в свічках. але найголовніше всеодно спринцування (чорним чаєм, ромашкою, можна додати трошки солі, або календули, евкаліпту, шалфею)

OxankaF
19.10.2009, 01:41
Diana, в центрі в Космо він є (лактацид-феміна-гель)

La esposa
19.10.2009, 02:20
Ось прочитала, що молочниця може проявлятися і без свербіжу чи решти некомфортних симптомів. а чи може бути так, що в мене є молочниця вже давно, а я про це не здогадуюсь? чи просто не знаю, як то назвати?

чесно - у свої 20 років я ще до якогось часу думала, що виділення в ті дні, коли нема місячних - це нормально. Думала, що таке є у всіх. Але мені некомфортно, особливо взимку, коли холодно там...

Як то можна вилікувати, так, щоб відразу? Бо чоловікові казати стидно, а в гінеколога була лиш раз, і нічого з того не вийшло...

Diana
19.10.2009, 09:33
Diana, в центрі в Космо він є (лактацид-феміна-гель)
Дывчата дуже дякую всім, вже давніше купила, і насправді дуже задоволена

Златка
19.10.2009, 10:52
Ось прочитала, що молочниця може проявлятися і без свербіжу чи решти некомфортних симптомів. а чи може бути так, що в мене є молочниця вже давно, а я про це не здогадуюсь? чи просто не знаю, як то назвати?

Іринко, може бути:girl_smile: У мене пару років тому так було: прийшла до гінеколога, вона думала, що із скаргами, а я навіть нічого не відчувала, теж думала, що то звичайні виділення :girl_cool: Так що пора до гінеколога, бо може бути і безсимптомно :girl_curtsey:

Kasia
19.10.2009, 10:59
так. може бути без симптомів. по мазку визначать.

п.с. до речі Лактацид ніц не знімає. молочниця лікується внутрішньо. а не зовнішньо. він знімає хіба зовнішні ознаки, типу свербіж. виділення Лактацид не полікує.

lydmila
19.10.2009, 11:55
,я зїздила до нього по його шпателі скельця-словом все супер якісне і привезла йому свій аналіз і в сухому і в вологому варіанті-і ми разом в пів метровий мікроскоп на метровому екрані їх роздивлялись.Він мені пояснив всі клітиночки,і казав що в мене ніц нема,навпаки що я препаратами вимила всю флору так,що таке враження ніби я перед аналізом там "3години всередині госп.милом вишкрібала".Заборонив приймати всі препарати
...прізвище цього аналітика, часом, не Гелешко???

lesja.f
19.10.2009, 12:11
Як то можна вилікувати, так, щоб відразу? Бо чоловікові казати стидно, а в гінеколога була лиш раз, і нічого з того не вийшло....

Irynka , чоловікові сказати треба , бо лікуватися потрібно вам вдвох, якщо один партнер вилікується а другий буде носієм того вірусу, ніякого толку в лікуванні не буде...

нам лікар призначає проти молочниці приймати один дієвий препарат "кандібене"

female
19.10.2009, 12:14
особисто мені Лактацид ніц не зняв, навпаки після його використання мені було ще гірше :girl_cray: набагато гірше то очевидно ще й була якась особиста непериносимість цього препарату

skystar
19.10.2009, 14:03
До мене та "радість" перший раз завітала при першій вігітності, а при другій то взагалі спокою не давала, ну тільки вилікую і через тиждень-другий те саме починається. :girl_cray: І шо я тільки не робила, доки не спробувала ЛИВАРОЛ (у свічках). Єдине, що допомогло:girl_in_love:

La esposa
20.10.2009, 02:04
прийшла до гінеколога, вона думала, що із скаргами, а я навіть нічого не відчувала, теж думала, що то звичайні виділення

а можна то залишити і з тим далі жити?

Irynka , чоловікові сказати треба , бо лікуватися потрібно вам вдвох, якщо один партнер вилікується а другий буде носієм того вірусу, ніякого толку в лікуванні не буде...

сказав мій чоловік, що в нього все нормально і йому того не треба :( :( :( от влаштую бойкот - буде знати... :girl_devil: :girl_devil: :girl_devil: :girl_devil:

lesja.f
21.10.2009, 21:21
сказав мій чоловік, що в нього все нормально і йому того не треба

з тих слів і починаються сімейні проблеми....на жаль

Іринко , постарайся його переконати , там немає нічого складного і страшного, врешті він не маленька дитинка - повинен розуміти. Удачі вам!

Vittoriya
21.10.2009, 21:37
сказав мій чоловік, що в нього все нормально і йому того не треба
Не розумію таких чоловіків.... Це якась дурна впертість! Пошукайте в інтернеті інформацію і дайте йому почитати, чоловіки люблять мати достовірну інформацію. Бо інакше будете цілий час лікуватися від тої зарази... Чоловіки є носіями, молочниця в них ніяк не проявляється і все лікування буде марним.

La esposa
21.10.2009, 21:57
Пошукайте в інтернеті інформацію і дайте йому почитати, чоловіки люблять мати достовірну інформацію. Бо інакше будете цілий час лікуватися від тої зарази...

Він каже, що я в собі проблем шукаю, бо симптомів нема, крім виділень, типу нічого не светбить. А як зроблю аналіз - яка гарантія того, що мені не "конвеєром" зроблять?

Vittoriya
21.10.2009, 22:05
А як зроблю аналіз - яка гарантія того, що мені не "конвеєром" зроблять?
Добре, що він знає, що має свербіти... А просто полікуватися, щоб показати тим турботу про вас? Тим більше, що ніякого страшного лікування там нема...

La esposa
21.10.2009, 22:07
Добре, що він знає, що має свербіти... А просто полікуватися, щоб показати тим турботу про вас? Тим більше, що ніякого страшного лікування там нема...

Та йой! сам собі винуватий! буду відмовляти, доки не захоче полікуватися. Буде знати :girl_devil: ну як дитина мала, чесне слово!

Dolma
21.10.2009, 22:16
Є ще непоганий крем "Кандід Б", можна спробувати підмивання "Хлорофіліптом", спринцювання "Дизместином"... Взагалі - це дуже марудна й довга справа. Хоча, коли в мене з'явилася молочниця на ранній стадії вагітності (поширене явище), гінеколог виписав свічі (назви, нажаль, не пам'ятаю), 5 разів на ніч - і все минуло...
По-різному буває. Краще, звичайно, щоб оглянув лікар.

А чоловікові лікуватись обов'язково!!! Приведіть його до лікаря, якщо вас не слухає, нехай йому спеціаліст пояснить. Інакше не вилізете з цього.

kitka
21.10.2009, 22:33
спринцювання "Дизместином"
Я ним спринцювалася минулого тижня + свічки "Тержинан". Нормально. Ефект був через пару днів (всього треба 10).
А з тим спринцюванням взагалі прикол був:girl_haha:. В мене клізми не було, бо то вперше в мене така мара. Іду в аптеку, думаю і як я буду казати, що мені треба якусь клізму, як там буде купа людей:girl_crazy:. Підходжу до віконечка:ninja: і так скромненько, мовляв так і так, треба клізму. Аптекарша бере, виставляє мені і на 200, і на 350 г, і бірюзову, і фіалкову.... Я така кажу: а може якусь меншу:girl_flirt:? А вона на цілу аптеку: "Дєвушка, павєртє, чем больше, тєм лучше!!!!!":D

соломійка
21.10.2009, 22:45
Перечитала цю тему і пригадався мені і мій не надто приємний досвід лікування - перепробувала багато чого із вищезазначеного + відповідна дієта, але даремно - не було очікуваного результату. :girl_cray: Пройшла сама після пологів.:girl_smile: Причина тривалого лікування - "запізніле" звернення до гінеколога. Тому не зволікайте.

Златка
22.10.2009, 11:04
а можна то залишити і з тим далі жити?

Не думаю, бо якщо перейде в хронічний стан, то :suicide: Та й негігієчнічно то все :girl_flirt:

Tinela
23.10.2009, 23:49
ой дівчата але це така біда що непередати....
зараз вертається вже 5 раз і той флюконазол тільки помагає на раз..після червоних днів знов вертається....
може хтось народним способом вилікувався???

соломійка
23.10.2009, 23:59
може хтось народним способом вилікувався???
Хм... У багатьох проходить після пологів.:girl_smile:

odree
24.10.2009, 00:04
після червоних днів знов вертається.а не пробували почекати, щоб само перейшло через пару днів?

Сіроманка
24.10.2009, 01:12
Мені теж довелося на власному досвіді довідатися, що таке молочниця. Після посиленого лікування запалення легень мені довелося лікувати ще й молочницю. Найважче було те, що симптоми дали про себе чути під час місячних. Дякувати Богу, мені вистачило розуму всерівно піти до гініколога на консультацію. Розказала їй що до чого і вона все зрозуміла. Приписала мені "ізол", слабенький розчин соди та ромашки. І через 5 днів все як рукою зняло. Щоправда, цього року знову довелося лікуватись антибіотики і молочниця тут як тут. Сподіваюсь наступного разу вже не буде.... А до лікаря треба йти обов"язково. Моя знайома так долікувалась народними способами, що вже другий рік вивести її не може. Отже всім раджу не зволікати!!!!!!!

Tinela
24.10.2009, 16:40
odree
Та чекала звичайно....але вона не проходить...і саме головне я немаю уяви від чого овна....і гігієну підтримую і антибіотики непю... і харчуююсь нормально...ну незнаю....а вот після місячних стандартно через пару днів зявляється...але зуду немає хоть одне добре....
Сіроманка
Приписала мені "ізол", слабенький розчин соди та ромашки.
і що робити цим розчином соди і ромашки?

я чула що лікуються люди розчином марганцовки.... ХТОСЬ ШОСЬ ЧУВ ПРО ЦЕ?

odree
24.10.2009, 16:52
але зуду немаєну то може варто почекати, щоб воно само внормувалося, якщо не докучає

La esposa
24.10.2009, 17:33
розчином марганцовки

я читала, що воно сильно пересушує - ніби не радять. Але то я просто почула :)

natorella
24.10.2009, 18:12
після місячних стандартно через пару днів зявляється...але зуду немає хоть одне добре.
одрі має на увазі шо місячні зумовлюють зміни флори, тому виникає збільшення виділень
це не ознакою молоцниці, це нормальна реакція організму

якби ви мали молочницю від якої на стіну лізеш бо так свербить шо і граблями би чесався - то ви би то зрозуміли

odree
24.10.2009, 23:31
одрі має на увазі шо місячні зумовлюють зміни флори, тому виникає збільшення виділень це не ознакою молоцниці, це нормальна реакція організмупросто я тут вже неодноразово писала про це. змінюється гормональний фон і тягне за собою інші зміни

Сіроманка
25.10.2009, 03:26
Таню, я не лікар, тому нікому нічого не можу приписати. Раджу звернутися до хорошого гініколога. Може це й не молочниця...
Розчинами для особистої гігієни та спрінцування.

Tinela
25.10.2009, 23:41
дуже дякую дівчатка....форум цей це просто кращий друг)))))))

vitalinka
27.10.2009, 12:05
ой шось у мене таке як я прочилата.. сьодні у мене 12 день від початку місячних.. так чухатися почало шось.. виділення - такі якісь слабенькі, білуваті шмарочки...(О бути не може, бо я на ОК)
як думаєте, то молочниця може бути, чи нє?

Vittoriya
27.10.2009, 12:09
так чухатися почало шось.. виділення - такі якісь слабенькі, білуваті шмарочки...(
По описах дуже подібно!!

vitalinka
27.10.2009, 15:51
блін.. треба значить поспринцюватися троха содою з ромашкою

Vittoriya
27.10.2009, 15:55
блін.. треба значить поспринцюватися троха содою з ромашкою
А може краще до лікаря звернутися? Мені здається самолікування може допомогти лише на деякий час, а добрий лікар допоможе позбутися цього хоча б на довго! В мене була молочниця раз, ще кілька років тому, зробила все, що прописала лікарка і от вже скільки часу мене це не турбує.

vitalinka
28.10.2009, 09:45
дівчата це капєц... зробила вчора спринцювання. ромашка 150мл і 0,5 ч л соди...
так почало внизу живота боліти.. ледве спала.. мабуть зараз буду швидку викликати... і нашо я то робила?...

kitka
28.10.2009, 09:50
почало внизу живота боліти
Та ніби не мало би боліти від самого спринцювання.... Може то щось інше??? Як саме болить, як при місячних?

Vittoriya
28.10.2009, 11:39
і нашо я то робила?...
От і я про що? В будь-якому випадку викликайте швидку, з цим жартувати не можна... Моя сестра нещодавно мала сильні болі , але швидку не викликали, бо живуть в іншій країні. Добре, що біль пройшла. Але на наступний день їй лікарка виписала за те. що швидкої не викликала! Бо могло це все скінчитися гірше.. Ну правда я не кажу, що це має відношення і до вас. Просто треба берегтися і перестраховуватися.

vitalinka
28.10.2009, 12:38
дівчата, їздили до лікарки своєї... їхала в плакала , думала шо може яєчник розірвався чи шось таке..
подивилася мене моя лікарка, пощупала.. каже що рідина якою я вчора спринцювалася, вірніше кінчик спринцівки попав у цервікальний канал, ві того такі болі.. які будуть десь до 2 тижнів.. отаке от..
тому, дівчатка, будьте уважні і обережні з ним спринцюванням..
Я дякую Богові за то, що таке, а не то шо я собі надумала...

odree
28.10.2009, 12:47
будьте уважні і обережні з ним спринцюванням..ну от і воно вам треба було ? я взагалі не люблю ті спринцювання, а коли ще й не вміти робити, то можна он якої біди накоїти

Сіроманка
28.10.2009, 13:00
:які будуть десь до 2 тижнів.. отаке от..

Співчуваю :umbrage::umbrage::umbrage:!!! Моло того, що свербить все, так ще й болі.... Бідненькі:girl_sad:
Така наша жіноча доля, нічого не поробиш, мусимо мусимо терпіти...

Medusa
28.10.2009, 13:17
Дівчата, чим ви спринцюєтесь? Кінчик спринцівки НЕ МОЖЕ попасти у цервікальний канал! Ось така груша має бути:

http://loveprotect.ru/upload_files/image/spin.gif

вона нічого не подряпає...

vitalinka
28.10.2009, 15:44
у мене матка зміщена, бо вирізана 1 труба. .якось так попала..ну та нічо, добре що не гірше
п.с. доречі чи то я забула з тим болем про молочницю, чи то дійсно не чухаєтсья нічо)

odree
28.10.2009, 15:48
не чухаєтсья нічови її налякали:girl_haha:

Сіроманка
28.10.2009, 16:10
доречі чи то я забула з тим болем про молочницю, чи то дійсно не чухаєтсья нічо)

певне лікар приписав якісь ліки, а вони дійсно швиденько діють. Принаймні у моєму випадку свербіж минув вже через годинку після таблеточки. Потім ще два дні попила і все :girl_curtsey: , як рукою зняло.
От чому раджу йти до гініколога!!!

kitka
28.10.2009, 16:30
кінчик спринцівки попав у цервікальний канал, ві того такі болі..
О, я зранку як прочитала Ваш допис, то так і подумала, що то Ви могли не розрахувати "відстань" і поранитися, але не написала, бо сумнівалася. Ну добре, що лиш так обійшлося.

vitalinka
29.10.2009, 15:29
Ні, ліків не призначала, сказала що це від ОК може бути.. все таки гормональний фон міняється.. П ю їх останній місяць - надіюся все стане на свої місця

loreniya
01.11.2009, 15:02
я попрощалась з молочницею тоді коли перестала митись милом /ТАМ/ - будь яким... І лактацид мені не підходить... Час від часу молочниця може появитись - тоді я запарюю ромашковий чай, проціджую і миюсь тим чайком 2-3 рази в добу. /не спринцююсь а просто миюсь, але та жінка що мене навчила то рекомендувала сидячі ванночки/ Молочниця зникає за 1 день. Якщо не зникла - значить не молочниця і я йду до лікаря. Роблю так вже 2 роки - так що це той варіант що точно не зашкодить навіть в доповнення до того що припише лікар.

Таблетки які рекламують "одна капсула - один день" - то фігня - через пару тижнів чекайте знову молочницю вгості!

про спринцювання содою - трошки не понятно як це має допомогти... В нас ТАМ - кисле середовище в нормі!!! І як раз то кисле середовище і має вбивати патогенні організми.. А сода то луг... а ЛУГ + КИСЛОТА = НЕЙТРАЛІЗАЦІЯ... Але я не лікар, краще все-таки піти до лікаря і здати мазок! Для чого чекати до моменту що пече-свербить так що ноги докупи стулити неможна!

simona
01.11.2009, 18:16
Якщо не секре, то чим Ви миєтесь коли мила не використовуєте?

natorella
02.11.2009, 00:27
чим Ви миєтесь коли мила не використовуєте?
просто водою
а мило для чого? великою кількістю проточної прохолодної води. коли жарко було влітку - деколи свербіж був (тісна білизна, джинси). то додавала в ковшик трохи соди. отак пару раз помитись - і всьо
а постійно - просто водою

Ljulja
02.11.2009, 11:11
в мене напевно молочниця. всі симптоми співпадать, тільки виділення жовтуваті і є запах "дріжджовий". читала, що це можуть бути ознаки хронічної молочниці. вчора випила 2 капсули флуконазолу. напевно переборщила з дозою... трохи боліла голова. сьогодні ще симптоми залишились. чекаю. якщо нічого не зміниться прийдеться іти до лікаря.
НЕ ЛЮБЛЮ я ходити до цього лікаря!!! завжди виходжу зі сльозами на очах і бажанням вмерти. причин багато, але це ве не по темі...

галіна
02.11.2009, 11:15
можна попробувати ХЛОРОФІЛІТ зробити шпринцування.Я робила і мені допомогло

NikaLovely
02.11.2009, 11:20
Ljulja, а можна спробувати піти до іншого лікаря? По-перше, треба знати, від чого лікуєтесь. І краще вже на займатись самолікуванням, якщо міри не знаєте. Шаленою дозою антибіотика тільки зробили собі гірше.

Vittoriya
02.11.2009, 12:04
читала, що це можуть бути ознаки хронічної молочниці. вчора випила 2 капсули флуконазолу. напевно переборщила з дозою... трохи боліла голова. сьогодні ще симптоми залишились. чекаю. якщо нічого не зміниться прийдеться іти до лікаря.
НЕ ЛЮБЛЮ я ходити до цього лікаря!!! завжди виходжу зі сльозами на очах і бажанням вмерти. причин багато, але це ве не по темі...
Звичайно, краще самолікування...начитатися в інтернеті неперевіреної інформації,наковтатися таблеток , в мене після цього було б точно бажання вмерти... Підіть до лікаря, повірте, так буде краще!! Просто думайте про хороше, вірте, що після цього вам стане краще і не треба виходити від лікаря зі сльозами, це все дуже належить від самонастроювання!

loreniya
02.11.2009, 12:39
то чим Ви миєтесь коли мила не використовуєте?
звичайно це не секрет - гарячою водою, а часом чаєм з ромашки. І сестра в мене так робить і подружка... і он бачу що natorella також...

Irusya
02.11.2009, 12:42
гарячою водою

Гарячою водою навпаки недобре, треба прохолодною

loreniya
02.11.2009, 12:45
тут діагноз один - поміняти лікаря!!! До дупи такий спеціаліст!!! мусите найти "свого" геніколога - ходіть по рекомендаціях подруг і знайомих по їх лікарях - виберете з часом когось свого - будете без проблем ходити і навіть не задумуватись!!! На форумі можна "вичитати" до кого можна піти - молочниця це ж не якась ужасна хвороба!!!

Гарячою водою навпаки недобре, треба прохолодною
може і так, просто я так роблю - чисто психологічний ефект - я ж коли відмовилась від мила то мені здавалось що хоть якась дезинфекція мусить бути то і привикла до гарячої води - не такої що руку не втримати - просто добре тепла вода - така як посуду мити...

Ljulja
02.11.2009, 13:52
На форумі можна "вичитати" до кого можна піти
я б з радістю пішла до лікарів, яких ви рекомендуєте на форумі, але я з Тернополя, а лікарі у Львові.

Можливо є хтось з тернопільських форумчанок, кому не шкода поділитись лікарем?

IRUNCHYK
02.11.2009, 14:46
Точно знаю,що він є в аптеках

IRUNCHYK
02.11.2009, 15:30
бачила цей гель в аптеці

natorella
02.11.2009, 15:35
бачу що natorella також
я якраз за холодну воду, бо грибок в теплі розмножується))))))))))))

loreniya
03.11.2009, 16:29
natorella - то я мала на увазі що також без мила, якось мабуть неправильно виклала думку.

natorella
03.11.2009, 16:38
я мала на увазі що також без мила
аааааа - тада да)))

Ljulja
03.11.2009, 20:25
ходила я сьогодні до свого лікаря. зробили бакпосів - знову підвищені лейкоцити. я так надіялась, що це просто молочниця!!! перед тим декілька разів приймала антибіотики для лікування трихомоніазу. після останнього курсу аналізів не здавала. потім ці виділення, дискомфорт... надіялась, що організм так реагує на антибіотики... а лікар говорить, що є підозра, що знову ці підступні трихомонади!

якщо чесно, то ми ж чоловіком вже не маємо сили лікуватись... стільки грошей, здоровя, відсутність нормального статтевого життя... я просто в розпачі ((((((((

vitalinka
04.11.2009, 10:24
Ljulja, пробачте за нескомне питання.. а чого немає нормального статевого життя? як молочниця впливає на це?

Ljulja
04.11.2009, 16:19
ну, тут швидше не молочниця, а те, що при лікуванні статевих інфекцій потрібно утримуватись від сексу.

хоча і при молочниці секс не дуже приємні відчуття викликає...:girl_devil:

Nadushka
04.11.2009, 17:36
Мені сьогодні мій лікар приписав фуцис від молочниці. Хто приймав цей припарат ? Як результат?

NikaLovely
04.11.2009, 17:54
Мені сьогодні мій лікар приписав фуцис від молочниці. Хто приймав цей припарат ? Як результат? Це той самий флюканазол - сильний антибіотик, він вбиває і кандид, і молочно-кислі бактерії, якщо останні не поновляться, може бути рецидив.
З власного досвіду можу сказати, що жодного разу (проблему маю з дитинства), не допомогли антибіотики, полегшання на тиждень, потім все з початку.

Ная
05.11.2009, 00:08
Чим може бути небезпечна молочниця при вагітності? Попередній раз не знала що воно таке,а тепер турбує,не так щоб аж дуже сильно,більше переживаю і не знаю чи варто її зараз лікувати,чи ні. Дієта,содовий розчин,Лактацид не допомагають наразі...

Фіяна
05.11.2009, 00:47
Чим може бути небезпечна молочниця при вагітності?

Молочниця може спричинити запальні процеси внутрішніх органів, в результаті яких можуть виникнути спайкові процеси, а спайки внутрішніх статевих органів жінки можуть стати причиною невиношування вагітності, передчасних пологів. Також дуже рідко молочниця може перейти на плід і уразити пуповину, шкіру, слизові, дихальні шляхи. Також молочницею можна заразити дитину вже безпосередньо при пологах.

Деякі лікарі категорично радять лікувати молочницю медикаментозно системними чи місцевими препаратами, деякі радять пролікувати тільки в останньому триместрі безпосередньо перед пологами.

в моєму випадку, донечка заразилася молочницею при пологах (слизова ротової порожнини), але вилікували ми це за першу добу.

а якої дієти ви дотримувалися? реально відмовилися від всього солодкого, мучного, гострого?

Ная
05.11.2009, 15:38
а якої дієти ви дотримувалися? реально відмовилися від всього солодкого, мучного, гострого?
Так,відмовилася,на тиждень зовсім. Раніше цей метод помагав,тепер не дуже.Тепер просто обмежую такі продукти,наскільки можливо.

Молочниця може спричинити запальні процеси внутрішніх органів, в результаті яких можуть виникнути спайкові процеси, а спайки внутрішніх статевих органів жінки можуть стати причиною невиношування вагітності, передчасних пологів. Також дуже рідко молочниця може перейти на плід і уразити пуповину, шкіру, слизові, дихальні шляхи.
То все я читала переважно на сайтах де якоюсь мірою рекламуються засоби проти молочниці. На інших йдеться про те шо небезпечною молочниця є лише під час пологів. Тому схиляюся до думки,шо лікувати варто вже ближче до пологів. Ше проконсультуюся з лікарями але так само цікавить думка форумлянок про молочницю під час вагітності,лікувати чи ні:no:

La esposa
20.11.2009, 00:22
Думала, не буду писати, але не втрималася. Тиждень тому зробила аналізи, знайшли тоту молочницю, вчора закінчились КД, тепер лікую. П"ю ІТРАКОН, купила свічки ЛИВАРОЛ, на 13-й день треба прийняти ЗАЛАЇН, і чоловікові прописали крем залаїн і той же Ітракон. Дороге все як дідько :( загалом потратили близько 600 грн :(

Ще й в аптеці мало не надурили: даю рецепт, прошу дати все, що там написано, вона мені тулить коробочку і просить за неї 280 грн... Я кажу - ви ж не те даєте... те, що треба, на І називається, а ви щось там на Т даєте (а догори ногами прочитати важко...), а вона мені: "То вам треба лікуватися чи будете мені нерви псути???" бізнес блін... я тоді стільки грошей з собою не мала, і так багато потратила, лишилось 200 грн, з тим пішла додому (по гроші). По дорозі зайшла в аптеку і купила той же Ітракон за 80 з чимось там...

Дороге задоволення - молочниця... Добре хоч, що лікар добра знайома, поганого не порадить...

odree
20.11.2009, 00:25
Irynka, якщо не секрет хто таке лікування призначав?

La esposa
20.11.2009, 00:26
Irynka, якщо не секрет хто таке лікування призначав?

Матушевська О.Є. з поліклініки на Симоненка, а що?

olenkastar
20.11.2009, 00:28
від Наталі Земної ліки-Для лікування молочниці є трава хвилійник. До нього можна додавати вероніку, розхідник, нагідки, деревій і ромашку. 2 ст. ложки на літру окропу. Настояти 30-40 хв та спринцюватись настоєм. 1-2 рази на день. За 2-3 тижні молочниця вилікується. Але потрібно стежити за тим, щоби знову вона не потрапила в організм

odree
20.11.2009, 00:33
а що?цікаво було. просто я б такого лікування не призначила. у вас все на стільки страшно? в чоловіка теж є якісь симптоми? чи то та молочниця була тільки в аналізі?

La esposa
20.11.2009, 00:36
у вас все на стільки страшно? в чоловіка теж є якісь симптоми? чи то та молочниця була тільки в аналізі?

В чоловіка - нема. В мене - хіба запах і виділень явно забагато. Нарешті позбудусь :) найгірше те, що я думала, що так має бути, що так є у всіх... тепер соромно...

просто я б такого лікування не призначила

а чому..?

Vittoriya
20.11.2009, 00:39
? в чоловіка теж є якісь симптоми
наскільки я знаю, чоловік є лише носієм, у нього не може бути симптомів. І це добре, що йому також виписали щось.

odree
20.11.2009, 00:41
а чому..?ну тому що молочниця зазвичай сама минає, без лікування. а партнера - це лише нагружає таке лікування. гроші викинуті на вітер. якщо б ви дещо відкорегували своє харчування, то вона б сама минула.
лікування призначала б якщо вже зуд такий, що по стіні готовий дертися і + ще супутніх купа симптомів. а в чоловіка, якщо немає проявів, то в них це НОРМА
і в жінки молочниця є варіантом норми в дні відразу після КД, а потім внормовується. гомони також відіграють в тому важливу роль

Ная
20.11.2009, 00:45
чоловік є лише носієм, у нього не може бути симптомів
А ще є думка,що чоловіки значно менше сприятливі до молочниці і не обов"язково стають носіями без симптомів.
Нарешті позбудусь
Зі всього,шо я довший час читала про молочницю,я зрозуміла,що позбутись неможливо,за перших сприятливих умов молочниця повертається знов,все залежить від стану імунітету і гормонального фону.

Женічка
20.11.2009, 00:49
гормонального фону
тоді я просто собою натішитись не можу :)
вагітність мені повністю гормональний фон налагодила, до вагітності був "капєц",а тепер красота.
хоча інколи зауважую дискомфорт,але то у певні дні циклу,тому не надаю їм взагалі ніякої уваги.

La esposa
20.11.2009, 00:50
ну тому що молочниця зазвичай сама минає, без лікування

добре, якби так в мене було... наскільки я тепер розумію, вона в мене відтоді, відколи я почала жити статевим життям. Дискомфортно... добре, що я майже завжди вдома сиджу - а кудись надовго вийти - то убійство...
а партнера - це лише нагружає таке лікування

а в чоловіка, якщо немає проявів, то в них це НОРМА

ну, а як він мене заразить ще й ще? для чого мені тоді лікуватися..?

якщо б ви дещо відкорегували своє харчування, то вона б сама минула

ще знати б, як... мені порадили не їсти солодкого, а я без нього не можу... як наркотик - руки трясуться, очі голодні.... на забавах їм хіба печінкові торти і солодке... багато... але то оффтоп.. треба - відівчуся...

odree
20.11.2009, 00:54
Irynk якщо не важко, перелистайте трішки цю тему. тут дуже багато толкового говорилося. я б радила спершу спробувати безмедикаментозними методами і + обов"язково білизна з натуральних тканин і ЖОДНИХ щоденних прокладок

Ная
20.11.2009, 00:56
мені порадили не їсти солодкого
солодкого,мучного і молочного:girl_smile:. В звичайному стані така дієта на тиждень дуже помічна,перевірено,а от при вагітності мені не дуже помагає,бо,видно,причина в гормонах:confused:.

La esposa
20.11.2009, 00:57
обов"язково білизна з натуральних тканин

ага, до мене аж тепер дійшло, я ж постійно носила оте тріскуче-блискуче...

ЖОДНИХ щоденних прокладок

а як зараз порадите? бо ті свічки потім якісь рідкі стають.... я наніч мушу щоденку брати... чи не брати?

odree
20.11.2009, 00:59
а як зараз порадите?навіть зараз. частіше змінюйте. але я вже писала вище. спершу спробувати без ліків!!!!

Женічка
20.11.2009, 01:01
ЖОДНИХ щоденних прокладок
це в першу чергу треба викинути!!!
я те добро навіть вдома не тримаю.

Vittoriya
20.11.2009, 01:03
бо ті свічки потім якісь рідкі стають.... я наніч мушу щоденку брати... чи не брати
Коли я лікувалась, свічку ставила на ніч, в лежачому положенні майже не було виділень, а зранку, як вставала одразу білизну міняла.

La esposa
20.11.2009, 01:06
Коли я лікувалась, свічку ставила на ніч, в лежачому положенні майже не було виділень, а зранку, як вставала одразу білизну міняла

А в мене навіть лежачи щось трохи є... Та й протягом дня дає про себе чути.. Певно, нове до старого додалося...

навіть зараз. частіше змінюйте. але я вже писала вище. спершу спробувати без ліків!!!!

це в першу чергу треба викинути!!!
я те добро навіть вдома не тримаю.

ок :) краще вже заодно протягом лікування "зносити" те, що не шкода - буде нагода обновити гардеробчик ;)

mashynka
21.11.2009, 00:39
Під час вагітності лікарка з ПБ порадила мені такий метод на молочницю який мені був дуже помічний - декілька лаврових листів залити водою, поварити 15-20 хв. Настояти ще десь з пів години. Додавати той розчин до сидячої "ванночки". То не є лікування, але на певний час дає полегшення від зуду і неприємних відчуттів повязаних з молочницею. З протигрибкових препаратів допомагають свічки ліварол, але я бачу що це в кожного індивідуально.

Ная
25.11.2009, 14:11
Мені нині лікарка від молочниці призначила свічки "генопеварил",застосовувати при потребі протягом вагітності.Навіть не знаю чи варто... Ше б спробувала такі ванночки з лавровим листом але вперше про таке чую:confused:,хоча,думаю,не зашкодять.

karamElia
20.12.2009, 21:31
:girl_cray:
Дівчата, мені 19 і ця зараза минулого тижня взялась нізвідки=(
зараз сесія, на пари зранку треба ходити, аби до четверга до лікаря потрапила...
скажіть як можна оцю муку вечорами приглушити?
і, правда, це нічого страшного шо потянула тиждень і ще пару днів не лікуватиму, правда?:girl_cray:

Людок
21.12.2009, 18:00
Я колись тут на форумі прочитала про Лактацид феміна гель,придбала,дуже задаволена результатом. Дуже дякую дівчатам за таку корисну пораду!!!

karamElia
21.12.2009, 20:11
ас кільки він коштує?

bilo4ka
21.12.2009, 20:34
Я колись тут на форумі прочитала про Лактацид феміна гель,придбала,дуже задаволена результатом. Дуже дякую дівчатам за таку корисну пораду!!!
Підтверджую -хороша штука! Мені його лікар гінеколог порекомендувала! Сказала ніякого мила- тільки його) Задоволена!

---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:32 ----------

ас кільки він коштує? До 30грн. Точно продається в ДЦ

kolibri
21.12.2009, 21:26
я користуюсь лактацидом вже більше року. пробувала його замінити на дитяче мило (щоб стільки часу підряд одним і тим же не користуватись), але знову повернулась до лактициду.Мло то вже трохи не то........
karamElia молочниця не небезпечна хвороба тому нічого страшного якщо ви на кілька днів відкладете лікування. Головне пролікувати, щоб не заважало. Лікування індивідуальне в кожного, призначити його вам може тільки лікар. І якщо у вас є чоловік або постійний хлопець то йому теж слід пролікуватись.
Лактацид не лікує молочницю!!!!!!!!!! Він швидше для профілактики

Людок
21.12.2009, 22:33
Лактацид не лікує молочницю!!!!!!!!!! Він швидше для профілактикиПовністю згідна.

ас кільки він коштує?
Це небула відповідь на вашу проблему.Я написала,щоб подякувати дівчатам,за таку пораду для профілактики,а Вам однозначно потрібно до лікаря,щоб призначив лікування,яке для кожного індивідуальне

karamElia
22.12.2009, 13:59
і в лікаря вчора була... і лактацид сьогодні ще купила:girl_bye:

odree
23.12.2009, 11:03
і в лікаря вчора була... і лактацид сьогодні ще купилаа ще б тему перечитали всю і ціни б вам не було :)

Tinela
17.01.2010, 20:13
Дівчатка)))) ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАМ ЗА Лактацид феміна гель....
Хто ще це не пробував або думає та він непоможе...чи тим хто ця молочниця вже надоїла -вже їдіть в ДЦ,аптеку і купляйте це!!!! Це дуже хороша штука!!!!про молочницю забудете!

Грильяжка
17.01.2010, 20:17
чи тим хто ця молочниця вже надоїла -вже їдіть в ДЦ,аптеку і купляйте це!!!!
Що за агітація??? Лактацид -це засіб інтимної гігієни, а не панацея від молочниці. Ніхто крім лікаря, який візьме мазок, і призанчить відповідне лікування, не вилікує вам ту біду. Я так теж думала що мені поможе і те і се, але один похід до лікаря вирішив безліч проблем. Пішла б раніше-зберегла б здоров"я, гроші і нерви.

Vittoriya
17.01.2010, 20:23
Лактацид -це засіб інтимної гігієни, а не панацея від молочниці
на 100 відсотків згідна! Взагалі не розумію, чого так той Лактацид возвеличили? Я ним вже кілька років користуюся, але просто як засобом для інтимної гігієни.навіть ніколи не знала, що він може лікувати молочницю.Зрештою на пачці до нього такого й не пише.Просто хороший засіб.

Lerusja
17.01.2010, 21:14
Я дуже швидко позбулася м. використовуючи .як засіб інт.гігієни звичайну ряженку або кефір(бажано дом.виробництва)-кілька разів на день помитися так,щоб трошки попало всередину.

Tinela
17.01.2010, 22:32
Грильяжка
А причом тут агітація а? я написала свою думку ....нехочеш-некупляй-тут ж ніхто ніког оне заставляє...а кожен висловлює свою думку!!!!
Довго мучилась з цією проблемою купила покористувалась і все пройшло!!! бо нічог онепомагало і написала людям яким це може помогти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Багато людей щось ходять до тих лікарів толку...тільки гроші викинуті на вітер! єрізні люди і різне лікування І ЦЕ ФОРУМ ДЛЯ ВИСЛОВЛЮВАННЯ ДУМКИ!! і я неодна кому цей засіб допоміг...форум прчитавши......

Ivanna
17.01.2010, 22:43
навіть ніколи не знала, що він може лікувати молочницю.Зрештою на пачці до нього такого й не пише.Просто хороший засіб.

А я точно пам"ятаю, що там і прочитала про це.

Vittoriya
17.01.2010, 22:47
написала людям яким це може помогти!!!!!!!!!!!!
так в тому то й діло, що воно не вилікує молочницю ніколи, а хтось прочитає ваш допис і подумає, що допоможе. Однозначно йти до лікаря, Лактацид це не лікарський засіб, це самий ЗВИЧАЙНИЙ засіб для інтимної гігієни,абсолютно не лікувальний!!

---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

А я точно пам"ятаю, що там і прочитала про це
Де саме?? Так, захистити цей застіб може, для профілактики його використовувати необхідно, але не вилікувати...Средство для ежедневной интимной гигиены "Лактацид Фемина" - мягкая, не содержащая мыла эмульсия специально разработана для ежедневной интимной гигиены. Это средство может быть использовано вместо мыла и не вызывает раздражений. Содержит молочную кислоту, необходимую для поддержания нормального кислотнощелочного баланса и предупреждения раздражений.

Роль молочной кислоты в естественной защите
Природный кислотно-щелочной баланс влагалища обеспечивается лактобактериями, выделяющими молочную кислоту и обеспечивающими таким образом естественную защиту от раздражений, зуда, боли и инфекций.
Таким образом, "Лактацид Фемина", содержащая молочную кислоту, обеспечивает естественную защиту и помогает поддерживать кислотно-щелочной баланс влагалища.

Дискомфорт может быть вызван внешними факторами
- Очень часто причинами раздражения могут быть мыло, пена для ванны.
- Дезодоранты, антисептики и частое подмывание могут повредить защитную микрофлору влагалища.
- В некоторых случаях сексуальные контакты, несвоевременна замена тампонов или слишком частое пользование полотенцем, а также ношение синтетической или очень узкой одежды может привести к возникновению нарушений.

И фазами жизненного цикла
Причиной снижения кислотности во влагалище может стать не только мыльная пена. К такому же результату способны привести и гормональное неблагополучие, и некоторые физиологические процессы в оранизме жензины (менструация, беременность). Кроме того, защитные возможности половых органов зависят от возраста женщины. До 17-18 лет, то есть до наступления половой зрелости, микрофлора влагалища девочки легко нарушается при любых неблагоприятных воздействиях. Снижается ее устойчивость и у женщин, достигших менопаузы. Особенно важно поддерживать нормальный баланс влагалищной микрофлоры беременным женщинам и тем, кто только планирует зачатие. Дисбактериоз может стать одной из причин выкидыша

Способ применения: Выдавите небольшое количество на руку или губку, разведите в небольшом количестве воды, мягко нанесите на слизистую и тщательно ополосните.
Не используйте вместе с мылом.
Встряхнуть перед употреблением.

Состав:
Лактосерум (1%), молочная кислота (0,07%)-це про гель
а це про рідину-молочко
"Лактацид Фемина" серия продуктов без содержания мыла, специально разработанная для ежедневной интимной гигиены женщины. В состав "Лактацид Фемина" входит молочная кислота, которая вырабатывается организмом человека.

Жидкость для интимной гигиены чувствительной кожи "Лактацид Фемина" - не содержащее мыло средство для использования при повышенной чувствительности кожи. Жидкость для интимной гигиены чувствительной кожи помогает восстановить кислотно-щелочной баланс интимных частей тела.

Так как Жидкость для интимной гигиены чувствительной кожи "Лактацид Фемина" является концентрированным продуктом, то ее нужно всегда смешивать с водой. В руке или на чистой губке смешайте небольшое количество средства с водой в пропорции 1:2, мягко нанесите на слизистую и тщательно ополосните. Не используйте вместе с мылом.

Жидкость для интимной гигиены чувствительной кожи "Лактацид Фемина" содержит молочную кислоту (1%) и лактосерум (0,9%).

Состав:
Aqua, Ammonium lauryl sulfate, TEA lauryl sulfate, Lactic acid, Hydrogenated peanut oil, Lactose, Milk protein, PEG-2 stearate, Hydroxyethyl ethylcellulose, Glycol stearate, Cholesterol, Phosphoric acid, Parfum, Sodium methylparaben

Грильяжка
17.01.2010, 23:01
Хто ще це не пробував або думає та він непоможе...чи тим хто ця молочниця вже надоїла -вже їдіть в ДЦ,аптеку і купляйте це!!!!
Для мене це звучить як пряма реклама...Не знаю можливо це тільки для мене.

Багато людей щось ходять до тих лікарів толку...тільки гроші викинуті на вітер!
Ну, незнаю, іншій категорію лікарі допомогли вирішити безліч проблем і в тому числі зекономити гроші. Я не агітую, не рекламую і не пропагую. Молочниця буває різною, її лікування теж є різним, бо виникає вона від різних факторів...Як цю проблему долати вирішувати вам. Багато гінекологів взагалі проти Лактациду та інших прибамбасів, кажуть найкращий засіб гігєни прохолодна протічна вода.

Tinela
17.01.2010, 23:18
Хочу сказати що це діло кожної дівчини!!!Кожен вирішує своє...і ш окому потрібно!!!

Vittoriya
17.01.2010, 23:45
Хочу сказати що це діло кожної дівчини!!!Кожен вирішує своє...і ш окому потрібно!!!
Особисто мені потрібно бути здоровою, як і кожній дівчині думаю.. Але я буду обирати для лікування кваліфікованого лікаря! Як вам лікуватися, звичайно вирішуєте лише ви, вказувати вам не має ніхто права, але не треба радити іншим того, що зовсім не є для лікування..

Tinela
18.01.2010, 00:45
А скажіть будь ласка шо краще антибіотики,всяка хімія яка шкодить людині чи краще лактацид і народна медицина???? Вот іменно шо кожна вибирає собі свій шлях!!! і шо думаю то і говорю і раджу людям які так само думають!!! бо є люди яким недопомагає нічого а такий спосіб може помогти!! Чого зразу чіпатись...ви за лікаря-ну то дуже прошу-щасливо!

Vittoriya
18.01.2010, 00:48
А скажіть будь ласка шо краще антибіотики,всяка хімія яка шкодить людині чи краще лактацид і народна медицина????
краще сходити до лікаря! Чому одразу антибіотики?? Мене ще кілька років тому лікарка гарно полікувала,ттт досі нема... А Лактацидом користуюсь щоденно протсо для того, щоб підтримувати флору.

Вот іменно шо кожна вибирає собі свій шлях!!!
пробачте, але якою то мовою ви пишете??
Чого зразу чіпатись...ви за лікаря-ну то дуже прошу-щасливо!
а хто до вас "чіпається"?? :girl_haha: Зі своїм організмом робіть що хочете!

natorella
18.01.2010, 01:22
усі ці псевдо-засоби - то тільки витягування грошей і провокування тої самої молочниці. може у вас і не молочниця була. просто користувались тим засобом - воно і минуло.

Olena-m
18.01.2010, 01:54
Тетяночко, по-перше молочниця не лікується антибіотиками, бо вони не мають протигрибкового ефекту (а молочниця, викликається дріжджовим грибком). По-друге, існують цілком безпечні і ефективні місцеві протигрибкові засоби (але треба проходити повний курс, а це може бути не так, що одна/три свічки і ви здорові). По-третє треба обов'язково лікувати чоловіка, щоб не було рецидиву (чи ви йому теж Лактацид порадите?). Можна написати ще і по-четверте і т.д., але все це було написано.
Я сама користуюсь Лактацидом для гігієни, але не щодня, бо найкраща щоденна гігієна, як вже писала Грильяжка, це проточна вода.
P.S. У складі Лактациду, який навела Vittoriya, нема жодного протигрибкового складника, тільки молочна кислота і лактоза для підтримки флори.

natorella
18.01.2010, 02:10
лікувати чоловіка, щоб не було рецидиву (чи ви йому теж Лактацид порадите?
ванночки))))))))))))))))

найкраща щоденна гігієна, як вже писала Грильяжка, це проточна вода.
власне коли відмовилась від мил і засобів для гігієни - пройшло все. звичайно цикл впливає на секрецію слизової - але ж не буду я це лікувати

juli26
20.01.2010, 17:11
Дівчата,а що краще Лактацид гель чи молочко?Брала постійно гель - мені сподобалося....гарно пахне...і ніякої сухості і подразнень

І до мене взялася та зараза,але ми ще на ГВ,які то можуть підійти свічки(коли виписувалися з пологового палатний казав,що можна Ліварол.Хто пробував)

IRUSKA*8
13.02.2010, 16:03
А в мене нині просто жах,а не молочниця,таких її проявів вже давно не було:там аж ранки утворились (я знаю,що то від пережитого стресу,бо в мене завжди так відбувається),до понеділка буду "заспокоювати" її содою-ромашкою-клотримазолом,а далі до лікаря.....

Consuelo
14.02.2010, 19:27
а в мене щось дивне цього разу... чи то в тему про кд писати, чи сюди...
значить ліричний відступ: в мене нерегульовані кд, то кілька циклів що великі затримки, але рясні виділення, то кілька циклів, що дуже маленьки цикли (між кд до двох тижнів, нерясні і доволі довго. Молочниця мене вже років так два не турбувала взагалі (вживала кандибене, вагілак), плюс натуральна білизна, відмінила щоденки і тд, гелі не використовую. Так от, попередні кд були дуже швидко після кд перед ними, і тривали 8 днів, і буквально по закінченню тих, через прибл. тижні 2 почались власне останні, які тривали взагалі 9 днів, так ще й супроводжувались молочницею (тобто зуд,свербіння тощо, точно вона, бо раніше страждала на неї часто, то знаю), в додачу той місяць я була взагалі як дика (кидалась на всіх, депресія). Вчора кд закінчили, вже майже ніц не свербить, зате при вході у вагіну шалено пече... Думала купити той же ж вагілак, так його вже не продають, бо в україні ліцнзія закінчились, якраз зараз період її понолення... і що то робити? і що то воно таке? п.с. в мене полікістоз

Грильяжка
14.02.2010, 22:26
і що то робити? і що то воно таке?
а що лікар каже, ти зверталася?

Consuelo
14.02.2010, 23:43
а що лікар каже, ти зверталася?
ще ні
ну те, що нерегульований - то впринципі нормально при такій ситуації як в мене (принаймні кд щомісяця є), симптоми всі молочниці, але її так давно не було, що я ось чомсь спереживалась... от чи нормально те, що пече? таке буває при молочниці?

IRUSKA*8
15.02.2010, 00:26
декілька лаврових листів залити водою, поварити 15-20 хв. Настояти ще десь з пів години. Додавати той розчин до сидячої "ванночки". То не є лікування, але на певний час дає полегшення від зуду і неприємних відчуттів повязаних з молочницею
Mariam,дякую.Скористалася Вашою порадою-направду,дуже помічна річ,принаймі для мене (бо я вже й не надіялась,що до понеділка "дотяну" з тими "відчуттями")...

bilo4ka
20.02.2010, 21:57
А Лактацидом користуюсь щоденно протсо для того, щоб підтримувати флору.
Мені порадила лікар-гінеколог, що лактоцид (мило) бажано використовувати раз 2-3 дні, для того щоб не вимивати "начисто" флору! А кожен день підмиватися просто водою!

Kasia
21.02.2010, 13:07
підмиватися просто водою
йой. ну дратує мене це слово. може прости митися,нє?
що лактоцид (мило) бажано використовувати раз 2-3 дні, для того щоб не вимивати "начисто" флору!
не розумію. ви ж не миєте ним внутрішні органи. відповідно ніц не вимиваєте.

Ірена
21.02.2010, 15:15
у мене що називається "и снова здрасте..." перед пологами таку потужну терапію від тої зарази провели і знову з"явилася.
треба щось думати...

Ная
21.02.2010, 15:16
Мені лікарка в ПБ порадила митися і спринцюватися,але дуже обережно,таким настоєм: по одній ложці ромашки,евкаліпту і дубової кори на літр кип"ятку,настоювати до вистигання,процідити. Дуже навіть помічне,не лікує,звичайно,але дискомфорт добре знімає.

olja_zaj
21.02.2010, 15:39
т чи нормально те, що пече? таке буває при молочниці?
Так при молочниці таке буває.

bilo4ka
24.02.2010, 21:15
не розумію. ви ж не миєте ним внутрішні органи. відповідно ніц не вимиваєте.
статеві-це також органи, тому там також існує своя флора.

Kasia
24.02.2010, 21:31
статеві-це також органи, тому там також існує своя флора.
навіть не можу же коментувати..:girl_crazy:

natorella
25.02.2010, 01:08
навіть не можу же коментувати
то bilo4ka мала на увазі шо слизова на зовнішніхз статевих орагнах має свою флору, яка власне і найбільше страждає від отого миття

Kasia
25.02.2010, 10:21
Наталю, я розумію. мене вразило ось це:girl_smile:
статеві-це також органи

а що до флори зовнішньої - я вже десь дискутувала на цю тему.
не вважаю - що щось там вимиваю. і думок і пояснень лікарів - чула багато -всі протилежні. і кожен обирає , що йому більше пасує.

hrystusja
16.04.2010, 15:31
Дівчата, а може молочниця мати такі особливі прояви: повний дискомфорт при статевому житті з чоловіком, відсутність зуду, а виділення лише внутрішні, зовнішніх майже немає? я аналізів ще не робила, була впевнена, що саме молочниця, правда було свербіння та зникло. Найбільше турбує те що не можу бути разом з чоловіком. Порадьте щось))

odree
16.04.2010, 15:35
а може молочниця мати такі особливі проявина молочницю щось не схоже. щоб не думати-гадати, краще звернутися до лікаря, бо самолікування може нічого доброго не зробити

Ірена
16.04.2010, 15:56
Найбільше турбує те що не можу бути разом з чоловіком. Порадьте щось))

а то не через вагітність?

hrystusja
16.04.2010, 16:02
Я не знаю) А може бути через вагітність???
немає навіть кого запитатись))))

odree
16.04.2010, 16:11
немає навіть кого запитатись)а ви запитайте в лікаря, в якого на обліку стоїте
упс, а я й не помітила лінієчку про вагітність

Biryza
17.04.2010, 01:03
відколи почала користуватись лактацидом, виділень ніяких, тобто ознак молочниці немає :girl_in_love: бо скоріше лікувалась від неї і напевно толком не вилікувала, але вирішила обійтися без таблеток, сіла на дієту і купила лактацид. правда я не кожен день ним користуюсь. а чи може бути молочниця якщо зовнішніх біленьких виділень немає?

Kasia
17.04.2010, 12:01
молочниця якщо зовнішніх біленьких виділень немає?
може бути без ознак

Kasia
17.04.2010, 12:01
молочниця якщо зовнішніх біленьких виділень немає?
може бути без ознак

kukusya
17.04.2010, 18:21
Час від часу мучусь від цієї бякі,моя подруга взагалі казала що в неї вона почалась від туалетного паперу,звичайного.Переважно вона купує дорогий,а тут такого небуло,тай взяла кохавинку(чи щось такого типу).Тепер і я задумалась,а чи можливо таке?

Biryza
18.04.2010, 00:51
kukusya та бяка може бути від всього :girl_mad:

WildWind
18.04.2010, 02:18
Дівчата, а може молочниця мати такі особливі прояви: повний дискомфорт при статевому житті з чоловіком, відсутність зуду, а виділення лише внутрішні, зовнішніх майже немає? я аналізів ще не робила, була впевнена, що саме молочниця, правда було свербіння та зникло. Найбільше турбує те що не можу бути разом з чоловіком. Порадьте щось))
Не маю права лізти в таку тему, тим більше коли пише вагітна жінка.. але, сухість не може бути через вагітність? І в такому разі як щодо інтимного гелю? Смазки?

hrystusja
18.04.2010, 11:00
І в такому разі як щодо інтимного гелю? Смазки?Ніколи не пробувала))) Яку порадите?

WildWind
18.04.2010, 13:13
Ніколи не пробувала))) Яку порадите?
Зайдіть в аптеку і поясніть свою проблему, краще в якусь дорогу, там фармацевти продвинутіші. А ще краще в секс-шоп. Є смазки з анестезуючим ефектом, є з "підігрівом", є просто нейтральні. Є великі "банки", вони досить дорогі, є маленькі тюбіки. Почитайте в інтернеті як правильно наносити. Щодо фірм, то в магазинах бачила лише Контекс, можливо в секс-шопі і більший вибір. Якщо стидаєтесь розпитувати, то просто купіть в Сільпо або Білій вороні на касі, зазвичай там, де сигарети лежать, такий тюбік.

Vittoriya
18.04.2010, 13:16
Зайдіть в аптеку і поясніть свою проблему, краще в якусь дорогу, там фармацевти продвинутіші. А ще краще в секс-шоп. Є смазки з анестезуючим ефектом, є з "підігрівом", є просто нейтральні. Є великі "банки", вони досить дорогі, є маленькі тюбіки. Почитайте в інтернеті як правильно наносити. Щодо фірм, то в магазинах бачила лише Контекс, можливо в секс-шопі і більший вибір. Якщо стидаєтесь розпитувати, то просто купіть в Сільпо або Білій вороні на касі, зазвичай там, де сигарети лежать, такий тюбі
А вагітній жінці можна використовувати всілякі смазки?

Neverland
18.04.2010, 13:47
Можу сказати як в мене: сухість з"явилась десь на тиждні 7 і досі не зникла. Змазки своєї - пшик. І що ми з тим не робили ніц не виходить. Вихід - користуємось змазкою. Сподіваюсь пройде та сухість хо після пологів. А щодо того чи це молочниця - сумніваюсь. Тобто вона мое і бути, але сухість вона не дає. Зуд, печію - так, а сухість це певно від вагітності.

WildWind
18.04.2010, 13:57
А вагітній жінці можна використовувати всілякі смазки?
ну саме тому і писала
Не маю права лізти в таку тему, тим більше коли пише вагітна жінка..
наскільки я знаю є гіпоалергенні смазки які можна використовувати і вагітним. А ще наскільки я знаю, сухість під час вагітності то нормальна справа, тому що міняється гормональний фон. Є гінеколог і інтернет, "кто ищет тот всегда найдёт"..

Златка
16.05.2010, 17:58
Втомилась... відчуття, як влучно описала natorella, якби ви мали молочницю від якої на стіну лізеш бо так свербить шо і граблями би чесався

солодкого,мучного і молочного.

Пробувала дієту, але без молочного зараз не можу ніяк: молоко п"ю чуть не літрами, і частково від печії рятує, і кальцію як-не-як і мені, і Златику на ГВ, і малятку - всім треба

обов"язково білизна з натуральних тканин і ЖОДНИХ щоденних прокладок

І це як захід профілактики не допомагає...

Десь півтора місяця тому молочниця "розійшлась" не на жарт аж до ран :girl_cray: в мене ще такого ніколи раніше не було лікарка призначила мератин-комбі. Результат - як видно, ненадовго. Сьогодні знов на стінку хочеться лізти :ninja:

І ще одне. Не розумію: молочницю викликають антибіотики, а більшість свічок входить до складу фармакотерапевничної групи антибіотиків. Що провокує тим і лікуємо, чи як :confused:

WildWind
16.05.2010, 21:24
Десь півтора місяця тому молочниця "розійшлась" не на жарт аж до ран в мене ще такого ніколи раніше не було лікарка призначила мератин-комбі. Результат - як видно, ненадовго. Сьогодні знов на стінку хочеться лізти
Можна я пораджу вам свій метод? Я перестала пити каву, взагалі. Вранці зелений чай з медом, літом холодний, зимою гарячий. Заставила себе приймати контрасний душ, повірте, якщо по вашому тілу починає гасати кров, то багато болячок починає тікати. Я прокидаюсь на пів години раніше і бігаю, щоб не було сумно коханого з собою (колись за ноги тащила, тепер він мене)) Я б не сказала, що дотримуюсь якоїсь дієти в їжі, просто якщо не знаю що готувати, то роблю велику тарілку салату з сирої тертої моркви, яблук, і заправляю то все лимонним соком і цукром. То може бути замість вечері/обіду/сніданку. В цьому коханий також підтримує, інколи після жирниї голубців, чи вареників, хочеться чогось такого. Все, я забула про хвороби взагалі.

---------- Додано в 20:24 ---------- Попередній допис був написаний в 20:23 ----------

Ага, і ще забула, антибіотики... не лікар, тому не буду вам розказувати свої роздуми на ту тему, але відколи я дізналась, що в моєму улюбленому шампуні у складі також є антибіотики, я почала мити голову окремо, і ніколи під душем, щоб той шампунь стікав по тілу.

Provizor
16.05.2010, 21:31
Результат - як видно, ненадовго. Сьогодні знов на стінку хочеться лізти
А чоловік проходить курс лікування?
Власне молочницю не лікують антибіотиками. Є свічки в склад яких входить як компонент антибіотик, але спектр лікування цими свічками включатиме вагініти бактеріальної природи. При дуже активній симптоматиці мені допоміг тержинан (лише за призн. лікаря в 2-3 триместрах), зразу дає полегшення завдяки преднізолону, що знімає свербіж.

Златка
16.05.2010, 22:41
Я перестала пити каву, взагалі. Вранці зелений чай з медом, літом холодний, зимою гарячий.
То в мене норма, бо каву не п"ю взагалі, а зелений чай полюбляю

Я прокидаюсь на пів години раніше і бігаю, щоб не було сумно коханого з собою

О, то для мене нереально - я сова і встати на півгодини раніше, ніж моє Златенятко-жайворонок - то з сфери фантастики :girl_haha:

А чоловік проходить курс лікування?
Власне, тоді проходив, саме зараз нічого ще не п"є

Provizor
16.05.2010, 22:51
Щоб лікування було ефективним, чоловік теж повинен проходити курс. Наприклад прийняти флуконазол 1т зараз, ще 1т через 7 днів. Златка, одужуйте, зміцнюйте імунітет і набирайтесь сил, вони вам знадоболяться.
А як себе почуваєте загалом? Бо я щось дуже розбита останнім часом, при ходьбі починає боліти проміжність, нічого не хочу робити...

WildWind
16.05.2010, 23:37
О, то для мене нереально - я сова і встати на півгодини раніше, ніж моє Златенятко-жайворонок - то з сфери фантастики
То бігайте вечорами, або робіть якісь вправи для тазу. Треба щоб кров ганяти по тілу, особливо в нашій "слабкій" області. Підсилюєте кровоток, все скоріше заживає, і всяка кака не чіпляється.

Ная
16.05.2010, 23:44
Златка,мене більше аніж половину вагітності турбувала люта молочниця,дискомфорт був страшенний,пімафуцин помагав дні на два-три,потім трохи рятувалася гіно-певарилом,ті свічки мені більш дієвими були,але не дуже. Після народження дитини ту молочницю як рукою зняло! Так шо антибіотики тут не поможуть,свічки помічні лише для зняття симптомів.

Seredinka
22.05.2010, 22:51
В мене теж під час вагітності молочниця була, але після пологів сама пройшла. Лікарка моя казала, що то нормально, що то в кожної другої вагітної так є.
До речі, до вагітності я кілька разів також лікувала молочницю, але справді вдало - лише один раз. Тоді я пила для флори в кишківнику бактерії (бо дизбактеріоз він зазвичай паралельно в обох місцях), а вагінально ставила свічки АГНУС 10 днів (гомеопатія), а потім 10 днів ставила капсули ВАГІЛАК (це бактерії, як йогурт, тільки вагінальний, щоб заселити корисну флору після пригнічення патогенної флори попереднім препаратом). Це було справді результативне лікування, а головне -препарати виключно натуральні. :girl_smile:

nimfochka
02.07.2010, 02:37
Радніть мені шось, в мене молочниця, то великої проблеми не становит, ну принаймні я так думаю, куплю якийсь препарат і надіюсь, що виздоровію. І хлопець мій знає, але проблема в тому, що він довгий час приймав антибіотики і в нього дуже великі проблеми з печінкою, а ті всі препарати впливають на печінку, і я не хочу заставляти його їх пити...і шо мені робити?

Provizor
02.07.2010, 02:41
Хлопець може пролікуатись місцево, наприклад мазь Кандід.

nimfochka
02.07.2010, 02:51
а як знати чи він вилікувався, якшо в нього то без симптом, правда я навіть точно не знаю чи він хворий...

Biryza
03.07.2010, 19:37
nimfochka, він мусить здати аналіз

а в мене молочниця ніяк не виліковувалася, і шо я вже тільки не перепробувала. виділень немає, але мазок всеодно ї показує, а в коханого після лікування нема. в результаті я заспокоїлась, бо напевно мало залишилось таких засобів яких не пробувала. почала використовувати тампони з кефіром наніч, солодкого поменше, лактацид при кд. нічого мене не турбує, виділення нормальні, але мазок не йду робити ))) боюсь що знов її покаже. врешті читала що наявність бактерій кандіда у жінки є нормою, короче налаштовую себе що я здорова як цвяшок, психологічна сторона завжди має своє значення

Lesunya
03.07.2010, 19:51
Після народження дитини ту молочницю як рукою зняло!
В мене було те саме. Лікувалась свічками (назви не пам'ятаю), але теж помагало на деякий час... Моя лікарка казала, що, в принципі, вагітність сама провокує молочницю. Після народження дитини, тьху-тьху, все пройшло саме по собі.

Bride
05.07.2010, 10:45
Мені дуже наразі допомагає "Лактацид". Знайшла в одній аптеці по 22 гривні. Тільки далеко їздити.
А також хороші таблетки Мікожинакс (вагінальні). Все як рукою зняло. Нічого не свербить, не пече, не червоніє, виділень анормальних немає. Зараз вже закінчую курс. 12 пігулок. І щоденно миюся з Лактацидом. Прочитала про нього на форумі, і як виявилося дійсно класна штука.

п.с: і ще! треба поменше нервуватися через дрібниці. І молочниці ніколи не буде!

Bublyk
05.07.2010, 12:09
А в мене ситуація з молочницею була така: мене нічого не турбує, але мазок завжди показує що є. Чого я тільки не перепробувала, та через кожних півроку картина повторювалася. Аж доки не здала аналіз на чутливість до антибіотиків. Виявилося, що з цілого списку медпрепаратів моя молочниця чутлива лише до одного. Тож, в кого лікування молочниці затягнулося, раджу зробити такий аналіз і не травити себе різними пігулками намарно.

viklesgo
07.07.2010, 04:55
Я колись тут на форумі прочитала про Лактацид феміна гель він мені нажаль не допомагає:umbrage:а свербіж такий що ледве хожу,от завтра і поповзу до цього прекрасного лікаря-гінеколога:(:(:(

Точно продається в ДЦ
в Ашані за 2 штуки 40грн,а окремо22грн

Milongera
12.07.2010, 20:07
Зайшла, щоб поділитися своїми враженнями від лікування молочниці народними методами.:girl_cool:
Отже, ця зараз мене дуже часто хапає - тільки но десь перенервуюся, перестуджуся і одразу. Востаннє я пройшла три курси лікування таблетками, відповідно три візити до лікаря, останній раз вона взагалі мені впихнула якісь бади, але я вже була готова на будь-що. Але оскільки результату не було, звернулася до народної медицини.
Натрапила в просторах нету на пораду лікуватися ромашковими ваннами.
Суть така: двічі на тиждень треба приймати ромашкові ванни протягом 45 хвилин і не менше. Пачку ромашки запарюєте в термосі і настоюєте 5 годин. Потім виливаєте це в ванну (краще крізь марлю чи дуршлаг), ну і насолоджуєтеся ))):girl_in_love:
Не можу переконувати, що це панацея, але.. Я вже пройшла 6 ванн і реально бачу результат.
Автор цього методу обгрунтував дієвість тим, що ромашка має такі речовини як сапоніни, які сприяють посиленню місцевого імунітету. Занурення в ці ванни (а всього має бути двадцять процедур - по дві ванни щотижня 10 разів, і потім ще 10 ванн по разу на тиждень) начебто дає змогу "втихомирити" розбуялі бактерії молочниці і взагалі внормувати всю мікрофлору.
Пробувати чи ні - на ваш розсуд. Я наразі задоволена тим, що маю результат і не травлю свій організм хімією

dieSonne
12.07.2010, 20:31
Лактацид + ромашка + клотримазол це ті речі які в мене завжди під рукою. Я з молочницею до лікаря вже не ходжу, мала багато разів прикрощі, коли була вже на контрольному огляді, після курсу лікування і після огляду це "добро" поверталося.

Chortenia
13.07.2010, 11:15
У мене молочниця поки була 2 рази, один раз в юності (досі не розумію, чого), другий раз нещодавно після прийому антибіотиків. І тоді, і тоді усе прошло само собою, єдине, що збільшила кількість "гігієнічних процедур" вдень на той час і усе.

BIEDRONKA
13.07.2010, 11:33
Мучила мене та біда, я попробувала шпринцування ромашкою-результат побачила вже за 3 раз. Буду тепер періодично робити такі процедури. І обов"зково попробую ромашкові ванни-дякую!

Fairy
13.07.2010, 17:28
Мене молочниця майже регуряно турбує раз на рік. Як правило весною. Я так думаю, что то послаблення імунітету навесні

Полуничка
14.07.2010, 00:31
а в мене молочниця недавно настільки проявилася, що була аж величезними кусочками. Я просто перестала користуватися щоденними прокладками і все пропало через день.

bilo4ka
14.07.2010, 15:58
ті щоденні прокладки навіть незнаю для чого придумали:girl_sad: але вони явно не виконують функції, які їм приписують в рекламі. Навпаки шкіра в інтимних місцях запріває і взагалі феее:girl_sad: не користуюся ними взагалі:girl_feminist:
Я вже дослідила чому в мене появляється молочниця: 1) після моря, коли вода в морі не дуже прогріта 2) демисозонний період, коли вже добре по дупі підвіває, а ще колготки якось нехочеться одівати 3) від сідання на холодні предмети, особливо в холодну машину. Висновок- не потрібно переохолоджуватися. Хоча причини появи цієї гадості в кожного мабуть різні(

Anaid
14.07.2010, 22:35
Знайшла в одній аптеці по 22 гривні. Тільки далеко їздити.
Лактацид сьогодні купляла в аптеці "Знахар" платила 22гривні 25копійок:girl_smile:

GoldenFish
21.07.2010, 16:05
Молочниця - то дійсно імунітет. Але може і після антибіотиків з'явитися. Дифлюкан та інше також треба і партнеру давати. До речі в мене раніше постіно було, а зараз якось зникло, тьфу-тьфу

slobodianka
28.07.2010, 11:56
А які ознаки тієї молочниці-шукаю-не можу конкретного нічого знайти, а питати в когось зі знайомих-соромно:girl_blush2:

Ірена
28.07.2010, 12:06
А які ознаки тієї молочниці-
якби вона у вас була - ви б уже знали)))

cooLucia
29.07.2010, 08:01
дівчата, перечитала усю тему, (хоч саму молочниця ттт, не турбує, але вже як залізу на щось, то мушу з першої до останньої сторінки прочитати ; )) та ось, хотіла поділитись однією інфо.

http://paininfo.ru/patient/woman/pelvic/gynaecology/vulva/

може то комусь щось прояснить., зокрема тим форумчанкам, які скаржаться не стільки на виділення, як на нестерпний зуд,+ що пече, хтось навіть писав, що з хати не може надовго вийти...

natorella
29.07.2010, 10:23
може то комусь щось прояснить
ви дали посилання на вульводінію. а яке вона має відношення до зуду, коли основним її симптомом є біль?
шось так знаєте сказали як пальцем в небо

cooLucia
29.07.2010, 22:32
шось так знаєте сказали як пальцем в небо

ага, як і 90% всіх тут присутніх. наприклад, що молочниця - то від бактерій, що лікувати її тре Лактацидом феміна, і т.д..... і вульводинія може мати як основний симптом і зуд.

---------- Додано в 21:32 ---------- Попередній допис був написаний в 21:30 ----------

якась дивна реакція тут в людей часто трапляється... (правда тільки не до "сеніор мемберів"... і не до модераторів ясно. аби не послали в баню.

дашулька
29.07.2010, 22:37
якась дивна реакція тут в людей часто трапляється... (правда тільки не до "сеніор мемберів"... і не до модераторів ясно. аби не послали в баню.
У нас тут тема є "Як ви відноситись до новеньких?" вам напевно туди треба,а взагалі простіше трошки й буде все гуд!)

natorella
29.07.2010, 23:56
наприклад, що молочниця - то від бактерій, що лікувати її тре Лактацидом феміна
девушка - пошукайте мої дописи - побачите
я проти і лактациду і лікування
а змішувати кока-колу з салом ніззя - буде понос

ashatan
30.07.2010, 03:36
мені допоміг Мікогал, але звертайтесь до лікаря