вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 8 Липень 2009.

  1. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Привіт! Така тема, гадаю, має бути обов'язково на ДП, бо ду-у-у-же багато людей потерпають від вазомоторного риніту (зокрема, і вагітні).
    Для непосвячених - це коли носик не дихає або погано дихає внаслідок тривалого вживання судинозвужувальних крапель. Лікарі мають до лікування цієї болячки ду-у-у-уже різні підходи :sad:
    Мені ця проблема добре знайома.
    Як кажуть мудрі, дихати ротом - це те саме, що їсти носом :sad: То як собі давати з цим раду?
    Хтось ще стикався із цією проблемою?
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    постою послухаю
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Мій чоловік отак "ротом дихає і носом їсть" вже 6 рік. Різні лікарі і різні методи в принципі 100% результату не дали. Йому там і проколювали і шось вимивали і нагрівали. Єдине добре, шо від назальних капель відівчили, бо він без них навіть сміття не виносив. Якшо вас цікавить куди він звертався, то я ввечері напишу, тре в нього спитати, бо вже не пам"ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Кольорова, як про мене написано. я довго сиділа на капельках десь рік. лікувалась, терпіла-хоч це мегаважко, без капель не могла спати. ОБходила безліч лікарів, гріла промивала, капала, фіг зна чим дихала-не помогло. Потім капала ніс "Фліксоназе" ніби полегшало тепер знов те саме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Буду чекати! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. лошарик

    лошарик миється в бані

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Моей однокласснице помогло родить ребенка и как рукой сняло :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    В мене таке почалося в перших тижнях вагітності і тривало три роки підряд. Весь цей час я сиділа на нафтизині. Чоловік мене вже наркоманкою називав:girl_crazy:. Пускали носом кров (проколювали голкою від шприца-"двадцятки" в обох ніздрях і цебеніла кров, поки сама не зупинялася), хотіли операцію робити - перегородку носову вирівнювати:girl_crazy:. А одного разу в журналі "Отдохни" прочитала, що допомагає, коли під час закладення носа нюхати ефірну олію евкаліпту. Мені допомогло, і ось уже два роки, ттт, все нормально:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    ніяк не дам собі з тим ради, перепробувала багато-залежить і від погоди, і чи ноги теплі,і в якому положенні сплю.А ще до того ж у мене вазомоторно-алергічний, тому повний капець. Лор мій знайомий каже оперувати перегородку,я вже майже погодилась, чекаю слушного моменту.Нюх як тільки ніс закладений, то одразу пропадає-памперси то добре міняти, а ось парфуми підібрати чи внюхати що на кухні підгоряє... На вулиці, правда, мені легше, ніж у приміщеннях, в Карпатах зимою теж супер. Від протиалергічних легше, але то ж не на щодень.А ось краплі в ніс не використовую вже років з 5-після них тільки гірше.Поїду на море-може щось поміняється.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    А я коли приймаю горизонтальне положення, зразу таке саме. Але щось до лікарів не зверталася. Думаю що це просто осбливості організму такі.
    А знайома, як тільки завагітніла, зразу пройшло. Весь час на Норкспреї до того сиділа. а як тільки ляля появилася, заборонила мамі себе хімічити. Просто під час вагітності напевно судинки розширюються і тому та закладеність носа минає. Щось давно її не бачила, цікаво чи після родів не відновилося на напасть?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Ну, найрозповсюдженішими причинами такої біди є або алергічний набряк слизової, або викривлення носової перегородки, особливо це стосується Niferttiti. Обов'язково треба сходити до лікаря (можливо до кількох, нічого не поробиш) і в будь-якому разі не зловживати краплями до носа. Також треба виключити гайморит. Одним словом не затягуйте.
     
  11. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Я теж хотіла про алергію написати. Це до недавного часу була моя величезна проблема. І не тільки закладання, а постіне пчихання як від перцю. Це мене просто до сказу доводило. Якщо десь опинялась без Нокспрея, то для мене була паніка. Чоловік через то зі мною дуже сварився і загнав-таки разом з моєю мамою мене до ТОЛКОВОГО лікаря-алерголога.
    Як виявилось, то таки була побутова алергія, хоч я доказувала, що я ніколи не була алергіком. Лікарка сказала, що то зараз дуже поширилось і на "неалергіків" в тому числі. І ще налякала мене, що це дуже погано отак "присідати" на ті крапельки, може призвести до паралічу судин! Прописала вона мені одні краплі від алергії і одні таблетки - все, як рукою зняло!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Мокка, а що саме вона Вам прописала. Цікаво, бо я також дещо від алергії пила, але ... :sad:
     
  13. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Про викривлення слизової мені лор також говорив. Що, мовляв, набряк у носі спричиняє викривлення. Але 20 років я прекрасно жила з викривленою перегородкою, а тут вже перегородка не така . Хм.
    Тим більше, це є родова травма, і ця перегородка майже у кожного викривлена, але є такі люди ,які взагалі не знають, що таке нежить ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    Таблетки - Цетрин, і в ніс пшикати Насобек. Але все-таки перед тим порадьтесь з лікарем, мало лі шо.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    була у нашого лора-порадив фліксоназе.спробую-розкажу.якщо поможе, то буде супер, бо оперуватись поки що не хочу
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    мені помогло але потім почався насмарк і все по новій
     
  18. flowerina

    flowerina New Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    я вже 2 роки мучусь з цією алергією, пробувала багато. алергічні таблетки пю майже завжди, найдієвіші для себе знайшла доволі за помірною ціною Едем і Еріус.
    Еріус вже дорожчий, але дуже хороший, приймаю коли вже дуже кепсько стає.
    зараз ще Хьюмером користуюсь і Назонексом, по ідеї хороші речі, теж допомагають, хоч і не цілком.
    а так на морі теж була - помогло на місяць десь, то певно був самий краший час!) почала запахи чути, але потім все повернулось... зараз вже і не вірю що колись вернеться в норму цілком(, звиклась з тим, тільки як інші починають про то говорити, я якось задумуюсь, але не знаю толком як заради цьому ще...
     
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    мені що з ними що без них. З понеділка йду до ще одного лора моїй співробітниці дуже поміг розкажу потім
     
  20. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: вазомоторний риніт - хто як собі дає раду?

    ділюся враженнями про фліксоназе. Классно! Я дихаю носом а не ротом нарешті! Мені не бракує повітря і не тече з носа коли вночі стаю на холодну підлогу щоб підійти до малого.Пчихаю в декілька разів рідше, навіть трішки нюх стабілізується.Ефект слід чекати не в перший тиждень.