Головний біль...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Tinela, 4 Серпень 2009.

  1. Tinela

    Tinela Active Member

    Привіт....дуже часто болить голова....і по слухам не у мене одної..незнаю шо робити..чи це така погода у нас чи шо....
    пю аналгін -помагає...але він дуже шкодить і недуже хочеться пити....
    що ви робите коли у вас болить!?:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Головна біль...

    П"ю кетанов:girl_sad:. Бо анальгін уже не помагає. В мене як почне боліти голова - то на два дні:girl_sad:.
    Взагалі-то треба звернутися до невропатолога. Причин головного болю може бути багато. Я робила реоенцефалограму - показало звуження судин, судинну дистонію (вона в мене з 12 років, приблизно з того часу головні болі). Кололи тіоцетам, пила кавінтон.
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Головна біль...

    Бувають дні, коли у мене страшенно болить голова. Ходила до невропатолога, написав - вегето-судинна дистонія і на тому моє лікування скінчилось. А ще мій "робочий" тиск 90/60 і коли піднімається вище, лізу на стелю. П"ю нурофен, ніби допомагає
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Головна біль...

    А мене голова болить від комп"ютера. Очі напружую, зір тод псується і голова болить...
     
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Головна біль...

    А мене болить голова від зміни погоди п"ю цитрамон
     
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Головна біль...

    Пью аналгін, але якщо безпробудно і цілодобово болить - то теж вживаю кетанов.
    Від тривалого головного болю (більше тижня) невропатолог виписував троксевазин і ще якісь пігулки (при потребі пошукаю коробку), котрі пришвидшують розганяння крові
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Головна біль...

    кетанов-дуже шкодить здоров"ю?
    А хтось пробував якісь народні методи? трави і тд?
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Головна біль...

    Знаю, що кетанов дуже часто не рекомендують пити, термоядерне знеболююче.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Головна біль...

    що то за лікарі такі в нас. Головний біль при ВСД знімається в залежності від того що саме у вас не в порядку і наскільки це погано. Десь раз на три роки мені призначають курс лікування (20 днів) і решту часу голова якщо й болить то можна обійтися без таблеток або копацилом. Звичайно що курс вам повинен призначити лікар.

    Шукайте доброго лікаря (можу написати свого в ПП, але це не у Львові)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Головна біль...

    Мене кілька років тому голова постійно боліла. Головне - виявити причину. А тоді лікувати. Мала звуження судин.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Головна біль...

    В мене також дуже часто болить голова,буває по декілька днів....П"ю анальгін,але коли не допомагає,то темпалгін,солпадеїн...
    Я знаю,що коли я поплачу,то після цього головний біль гарантовано і то на пару днів,мабуть то все з нервів..
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Головна біль...

    Вилікували?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Головний біль...

    Щодо звуження судин-мені свого часу дуже допоміг масаж. про біль голови забула на кілька років. Бачу треба знову йти до масажисти
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Головний біль...

    а де робила?
    в мене теж бувають головні болі, і теж казали ВСД, не партесь, то не виліковно, то я й перестала звертати увагу...та й біль терпимий. Але було б файно від нього позбавитись
    Таблеток не п"ю ніяких, хіба дууууже болить, нестерпно, переважно солпадеїн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Головний біль...

    В мене те саме. Я гіпотонік, причому нормальний для мене тиск-100/60.
    Голова болить на зміну погоди, причому дужжжже.
    Останній раз-сестра приїжджала мене з роботи забирала, бо я встати не могла.
    Коли болить на погоду-п"ю кавку (можна з коньячком :girl_crazy:), а якшо десь зненацька застукує-копацил, маю завжди з собою в сумочці, а якшо і він не допомагає-спазган/спазмалгон-спочатку одну, за півгодини іншу.

    Купила собі краплі "Антифронт" здається-від впливу погоди. Але ше толком не випробувала, добре, що не було нагоди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Головний біль...

    Відпочивала в Трускавці і там мені тоді файний масажист попався. А тепер треба шукати. Але перед тим обов"язково мушу піти на енцифалограму бо може і не можна. Пам"ятаю тоді робила і невропатолог сама порадила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Головний біль...

    Ой, я теж пригадала що у мене був діагноз звуження судин
    Кетанов термоядрьоне знеболююче, його пити коли вже не сила тертпіти, але нічо інше не допомогло
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Головний біль...

    Щодо звуження судин-мені свого часу дуже допоміг масаж. про біль голови забула на кілька років. Бачу треба знову йти до масажисти



    Щодо масажу ,то дійсно дуже допомагає.
    Пам"ятаю мене колись десь тиждень мучив головний біль,а до нас приїхали гості і мій дядько щось трохи в тому петрає зробив мені масаж і через 5 хвилин голова боліти перестала...Тепер інколи прошу чоловіка і він мені також трохи порозтирає голову і стає легше.

    Щодо народних методів,то моя мама натикала колись в пульсах і за вухами оцтом і казала,що біль знімає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Головний біль...

    масаж помагає, а ще помагає крутити обруч - теж такий собі масаж і безплатно
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Головний біль...

    А як робити масаж? просто потирати голову самій чи обовязково йти до масажиста..бо зараз найти толкового масажиста теж проблема((((((