КПК

Показати повну версію : "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

mrochkizm
13.10.2011, 01:39
всередині зробились якісь гульки,
У мене такі гульки робляться від дуже важких, тісних або ж від неякісних сережок :) маю декілька китайських, красиві, але моє вухо їх більше кількох годин не терпить через їх якість :) потім ті гульки самі по собі проходять.
На золото такої реакції немає.
Ех...доля судила мені носити виключно брульянти з такими вухами :girl_crazy:

---------- Додано в 00:39 ---------- Попередній допис був написаний в 00:38 ----------

чи мазати чимось,
Я нічим не мазала, але з мене безвідповідальної не мусите брати приклад :)

jalla
13.10.2011, 01:58
Ех...доля судила мені носити виключно брульянти з такими вухами
Мої вуха теж створені виключно для дорогоцінностей.))
Маю море всякої дуже красивої біжутерії подарованої людьми, які не знали про мої "панські" вуха)) і все лежить мертвим грузом, трохи пороздавала. У мене від біжутерії взагалі нагноєння йде і відповідно дуже болять вуха. Одного разу вирішила ризикнути і одягнула на корпоративну вечірку, в результаті не витримала, зняла і прополоскала дірочки в вухах горілкою і то потім ще деякий час відчувала дискомфорт.
Тому ношу тільки золоті кульчики і проблем нуль.:)

---------- Додано в 23:58 ---------- Попередній допис був написаний в 23:56 ----------

Тепер довгий час не носила кульчиків,вчора вділа золоті, до кінця дня думала вуха просто відпадуть, зразу болять, всередині зробились якісь гульки, підозрюю це гній чи що.І незнаю що робити, чи мазати чимось, і чи це допоможе на майбутнє
Може спробуйте перед одяганням кульчиків продезинфікувати їх спиртом?
Я так завжди роблю, коли одягаю ті, які довго не носила.

zaderyshka
13.10.2011, 02:44
У мене теж було таке, вуха опухали моментом від сріблавсі казали шо я або вампір, або вовкулака від біжутерії просто відчувала свербіж і дискомфорт. Тому до 22 років носила виключно золото, на нього реакції не було. Потім спробувала кульчики у яких швензи з медичного металу і все нормально з вухами. Правда, зараз ношу фактично все, реакція фактично на всі речі відсутня, тільки якщо не дуже довго носити, бо інакше свербіж все одно починається. Мож то з віком так чи шо...

Medusa
13.10.2011, 10:59
Найкраще мазати вуха-кудьчики перекисем водню, від нього гній шипить, розчиняється і пропадає, і вуха почуваються набагато краще. Бо спирт не має отого "швидкорозчинного" ефекту.

romaschka
13.10.2011, 11:48
Бо спирт н
я доречі весь час протираю і вуха ікульчики, і ніц. Забилам б ті вуха:girl_crazy:
Думаю можливо це через те що я довгий час жодних кульчиків не носила
Попробую протерти перекиснем водню і носити тільки золоті, атам далі буде видно.

Samodumka
14.10.2011, 08:15
Попробуйте ввечері після промивання перекисом обробити вуха і кульчики бетадином - це 10% водний розчин йоду(зовсім не пече і легко змивається)

Savchenko
15.10.2011, 19:48
я вже нарешті дізналась про мої хвороби і лікування потихеньку йде до завершення: а в мене цілий букет(( підтвердився цистіт, лейкоцитів в десятеро раз більше норми, кульпіт і підозра на ерозію матки, але останнє будуть перевіряти після лікування попередніх захворювань, в підсумку антибіотики, уколи, спринцування, але не передати, що я відчувала((( Справа в тому, що в нас був секс якраз в період на межі, коли можна завагітніти і неможна, а гінеколог по аналізах не могла вияснити, бо по її словам вони буле настільки погані, що це просто неможливо, але запевнила що вона виявила кишкову паличку і я стопудово не могла бути вагітна саме через цю паличку, думаю піду ще до одного гінеколога, бо щось мені мало віриться) вобщем уролог назначив сильні антибіотики, але попередив якщо буду вагітна то це просто вб"є плід і стан зоров"я не дозволяв зволікати і чекати до затримки; я до настання КД не могла спати, їсти, ходила як зомбі на автоматі приймала ліки, КД цього місяця я чекала як не знати чого, зараз вже все трохи стало на місця тільки дупця болить від уколів, але то таке. Чоловік пообіцяв пройти теж обстеження необхідні і якщо я дійсно вилікувалась і в мене все добре і в коханого все буде добре, вирішили планувати дитинку. Перший мій візит до гінеколога трохи був невдалий і грубий і це відбивається тепер на теперішніх візитах, тому я з неохотою і нечасто ходила в жіночу консультацію, а тепер за це розплачуюсь. Приїду додому з нормальним нетом почитаю тут відгуки та поради і запишусь до нормального спеціаліста і надіюсь, що більше не матиму таких запущень в здоров"ї.

Oddly
16.10.2011, 23:31
я в шоці - заболіло вночі вухо. добре, що дитячі якісь краплі були під рукою.
але до ранку ще й шия стала боліти.
ніколи вуха не боліли за моєї свідоомї пам"яті (хіба, як маленька була).
що за зараза. мені мої вуха ой як потрібні!
цілий день краплі закапую, вигріваюся, якісь антивірусні п"ю.
але думаю, чи йти завтра до лора, чи вже не варта.
що він мені зарадить?
від такого бувають ускладнення?

Donata
17.10.2011, 01:36
якщо не пройде за день-два від вигрівання та закапування, то варто сходити, бо ускладнення бувають :(.
А у мене цикл збився, ніколи не мала з тим проблем раніше, правда думаю то від хвилювання, тяжкі останні 3 тижні.

Samodumka
17.10.2011, 08:30
Якщо знизився слух - то обов'язково йдіть до ЛОРа

WildWind
19.10.2011, 12:39
Дівчата, що означає дуже високий гемоглобін? Лаборант сказала 170.. (то не в мене, в дуже близької людини)

Medusa
19.10.2011, 13:15
дуже високий гемоглобін
Переробіть аналіз в гематологічній поліклініці (на Пушкіна). Якщо дійсно такий високий - йдіть до заввідділенням (старий такий дядько).
Взагалі високий гемоглобін набагато гірше, ніж низький.

Orman
19.10.2011, 13:25
Дівчата, що означає дуже високий гемоглобін? Лаборант сказала 170

ну звичайно першим ділом переробити, а взагалі

Нормальным содержанием гемоглобина в крови человека считается: у мужчин 130—170 г/л (нижний предел — 120, верхний предел — 180 г/л), у женщин 120—150 г/л

antuanetta
25.10.2011, 18:21
у мене ост часом пару раз на день терпне нога від бедра до коліна коли стою чи коли йду ......з чим це може бути пов'язано?
це у вас защемлення останніх позвонків в хребті .можу поділитися дієвим східним масажем. сама приймаю вже місяць. Мені допомагає:girl_bye2: ! Пишіть !:girl_bye2:

zaderyshka
20.11.2011, 22:26
Дуже мене останні три дні турбує права рука. Від пальця середнього і до ліктя шкіра така наче після обмороження, дуже чутлива і болюча при дотику, хоча видимих ушкоджень нема. І періодично відчуваю "стріляючий" сильний біль у суглобі пальця. Чи хтось може мені порадити щось? Бо до лікаря навряд чи зможу раніше вівторка. А турбує сильно:girl_cray:

Finya
21.11.2011, 01:42
ПМСю..світ мені не милий.. Колись мучилася фізично, а тепер вже, не знати, й як( Таке напруження, фізичне, психічне невиносиме(

Dobra
21.11.2011, 01:51
напруження, фізичне, психічне невиносиме(
Хай пробачить мене той, в кого позичила фразу "хочеться когось вдарити сковорідкою".:girl_crazy: Саме то. Відчуваю наближення також...І діти сьогодні особливо мерзопакостні, і чоловік "хобот не так стоит, ушами не так хлопает". А ще так болить нога, вдарилась об посудомийку. Але настрій нормальний.

kristina
10.12.2011, 10:24
Я видно простудила собі щоку, починалось все з маленького прищика, а набрало за пару днів так, що в мене спухла щока (ніби як від зуба), чую що там гній, але то так в середині. І незнаю що робити, до кого з дохторів піти, мислю що саме воно не пропаде. Такого в мене ще ніколи не було. Дівчата підкажіть як то вигрівати чи шо робити ? дерматолог, косметолог куда йти ? Бо в мене одна щока просто квадратова і неприємний біль такий

Adriasia
10.12.2011, 21:29
Вже дістав мене той тиск.
То 80/40 то 180/120 і як з тим жити? І це в межах дня. Зранку ходиш як не достатньо прибита муха, а а до вечора вже як прибита, тіко в іншу сторону. Бошка відвалюється, а ше дитя по ній скаче...
Наковталася таблеток тепер для зниження тиску.

Samodumka
11.12.2011, 10:31
Я видно простудила собі щоку, починалось все з маленького прищика, а набрало за пару днів так, що в мене спухла щока (ніби як від зуба), чую що там гній, але то так в середині. І незнаю що робити, до кого з дохторів піти, мислю що саме воно не пропаде. Такого в мене ще ніколи не було. Дівчата підкажіть як то вигрівати чи шо робити ? дерматолог, косметолог куда йти ? Бо в мене одна щока просто квадратова і неприємний біль такий
Скоріше всього це фурункул. Потрібно піти до хірурга або ЛОРа, щоб його розкрити. А тимчасово накладайте пов'язки з офлокаїновою маззю.

mermaid
12.12.2011, 00:59
Вже дістав мене той тиск.
То 80/40 то 180/120 і як з тим жити? .
Спати треба по ночах.... Організм потребує відпочинку....

Olka Sherolka
14.12.2011, 22:17
Останнім часом помітила що деякі мязи в мене самовільно й без жодного дозволу з мого боку дригаються. Спочатку передпліччя правої руки, тепер права повіка. Можливо це через сидячу перед монітором роботу, можливо через авітаміноз, можливо зірки в сузірї водолійоносорога... :) в кого щось подібне було? Давайте дружити :girl_crazy:

sofcja
14.12.2011, 22:51
одне слово - МІГРЕНЬ!:girl_devil:

скоро буде 3 день...і сесія...

KAPUCHINKA
14.12.2011, 22:56
Останнім часом помітила що деякі мязи в мене самовільно й без жодного дозволу з мого боку дригаються. Спочатку передпліччя правої руки, тепер права повіка. Можливо це через сидячу перед монітором роботу, можливо через авітаміноз, можливо зірки в сузірї водолійоносорога... в кого щось подібне було? Давайте дружити

то може бути від нервів.

agalinka
15.12.2011, 02:53
А я вранці прокинулася з червоним оком, мабуть конюктивіт, чи що то ще може бути?

algo
15.12.2011, 10:56
А в мене якась напасть! Було два чиряка на лиці, тепер два ячменя на оці. що робити? радять пити пивні дріжджі. поможе?

Holly
15.12.2011, 17:59
червоним оком, мабуть конюктивіт
ячменя на оці.От і я щось таке маю, або те, або інше. Порадила мені одна хороша людина мити заваркою, ніби допомагає. В будь-якому разі не гірше. Але от де воно взялося, поняття не маю

Bobas
15.12.2011, 21:30
Болить голова з лівої сторони-то певно від погоди. :girl_sad:То тепло то дощ((((

Raven
16.12.2011, 11:49
Болить голова з лівої сторони-то певно від погоди. То тепло то дощ((((
На завтра передають різке падіння атмосферного тиску, то мені вже страшно робиться за мій тиск. Старість - не радість.:girl_crazy:

rusichka
16.12.2011, 16:27
Дівчата, потрібна допомога! Хто користувався Бодягою (порошок) проти синців? В інструкції написано як саме розводити, а скількі разів на день робити примочки не сказано. Може хтось використовував цей порошок і знаєте як правельно його використовувати. Дякую за допомогу!

Raven
16.12.2011, 16:52
Може хтось використовував цей порошок і знаєте як правельно його використовувати. Дякую за допомогу!
Сестрі, коли забила руку, сказали вечері то прикладати. Але головне не перетримати, бо дуже пече і чухається шкіра потім.

zetta
19.12.2011, 21:10
дівчата шось в мене як тиск підніметься то зразу червоніє пів ока, воно може шей боліти при тому. може хтось вкурсі шото таке?

Raven
20.12.2011, 12:08
може хтось вкурсі шото таке?
Очний тиск, скоріше всього, теж піднімається.

olangel
03.01.2012, 12:37
Як мене замахав той геморрой :( сьогодні вночі думала, що по стінам буду лазити, ще й дитина почала нервувати, чоловік не міг заспокоїти...а від ціє болі ні лежати ні сидіти ні порухатись взагалі, а щоб щось підняти чи нахилитись, взагалі мови нема.... І щось мені і свічки не допомогають :(

Raven
03.01.2012, 13:07
Дістав мене вже зуб. Розвалився 31 грудня, заледве знайшли лікаря. Витягнули нерв і залишили відкритими канали, два дні ковтала слюньки, сидячи за святковим столом. Вчора запломбували, а воно так болить!!!!!! Як накатує:bad:, терпне язик і пів щелепи. Руки чешуться самій його вирвати:girl_cray:.

Яруська
03.01.2012, 14:38
Як мене замахав той геморрой сьогодні вночі думала, що по стінам буду лазити, ще й дитина почала нервувати, чоловік не міг заспокоїти...а від ціє болі ні лежати ні сидіти ні порухатись взагалі, а щоб щось підняти чи нахилитись, взагалі мови нема
Спробуйте Реліф Адванс, свічки з картоплі і дуже багато разів за день холодну воду самі знаєте куди.

olangel
03.01.2012, 16:01
Реліф Адванс
вже дві пачки використала і нічого....
свічки з картоплі
вони дійсно допомагає? а на як довго їх ставити?
а от на рахунок води, то не можу((((((

cjomcjomka
03.01.2012, 17:42
Як мене замахав той геморрой
я у цю вагітність консультувалась в проктолога. То він мені порадив "постерізан форте" мазь. Казав, "має бути в кожній хаті", таке помічне. Поки не довелось, але після пологів - подивимось...
а ще - обліпіхова олія. Хм... яскраве рішення, але вдягнути темні білизну і прикладати тампончики - дуже допомагає

jalla
03.01.2012, 21:13
Реліф Адванс
Протипоказані під час ГВ і при вагітності, хоч дійсно дуже помічні.
Я рятуюсь поки ще годую грудьми обліпиховими свічками. Досить не погано допомагають, на білизні "аварій" не було, ціна більш чим доступна. Рекомендую вагітним і годуючим хто зіштовхнувся з цією проблемою.

olangel
04.01.2012, 09:10
Протипоказані під час ГВ і при вагітності
Під час ГВ можна Реліф

in todash
04.01.2012, 17:34
А я зараз певне на стінку буду лізти..Раптово розболілась голова тільки з лівої частини - надбрівна дуга, лоб, висок, нераз і задня частина голови болить...Випила анальгін - нічо не дає...

Зараз простуджена, три дні тому намерзлась на зупинці...Позавчора так само голова боліла, але біль був менший і пройшло ніби саме...А зараз так зле:girl_cray: Через півтори години на роботу виходити, а я ледве сиджу...

І шо то може бути?(((

Finya
04.01.2012, 17:43
розболілась голова тільки з лівої частини - надбрівна дуга, лоб, висок, нераз і задня частина голови болить.
Ви нерв лицьовий (чи трійничний, вічно їх плутаю) не могли застудити?

---------- Додано в 17:43 ---------- Попередній допис був написаний в 17:41 ----------

від ціє болі ні лежати ні сидіти ні порухатись взагалі,
Моя мама медом мазала, набагато легше стало.

in todash
04.01.2012, 17:48
Ви нерв лицьовий (чи трійничний, вічно їх плутаю) не могли застудити?
Та може й могла. А що, без шапки вганяла, в маршрутці десь так само могло дути.
Я чомусь ще позавчора так думала, коли перший раз боліло, але оскільки вчора не боліло взагалі, то й забулось...
А тепер вернулось..І вже певно хвилин 40 не відпускає.

Пундик
05.01.2012, 19:50
Капець, випила кави з шоколадкою і так почало мене нудити шо аж незнаю шо робити, вже аж голова починає поболювати. Мене ше так сильно не нудило ніколи, чим то можна врятуватися :( ?

levandivka
05.01.2012, 20:09
чим то можна врятуватися
Сядьте, розслабтеся, послухайте старе, добре
http://www.youtube.com/watch?v=Jr-DIX-OXKc
і ржачне

Tsypulka
05.01.2012, 20:37
випила кави з шоколадкою і так почало мене нудити шо аж незнаю шо робити, вже аж голова починає поболювати
чим то можна врятуватися
Може тиск підскочив, виміряйте, а потім думати що вживати.

Незабудка
06.01.2012, 00:13
Капець, випила кави з шоколадкою і так почало мене нудити шо аж незнаю шо робити, вже аж голова починає поболювати
Спробуйте води випити.
В мене таке часто буває після міцної кави. Не зовсім розумію, чому так стається, але півсклянки води допомагає завжди.

Fleshka
06.01.2012, 00:15
В мене таке часто буває після міцної кави.
в мене теж останнім часом...от і зараз теж, а кава то була ще по обіді...
мене проста вода не рятує, тільки з бульками.

jalla
06.01.2012, 01:31
Дівчата, маю якусь болячку чи шо? Вже котрий вечір підряд (чомусь тільки вечір, чи то може в вечір я сильно до себе прислухаюся) відчуваю якісь легкі поколювання на шкірі. Хочеться її почухати. Таке якби після попечення кропивою, коли воно вже відходить. Може хтось таке мав? Навіть не уявляю звідки це?

---------- Додано в 01:31 ---------- Попередній допис був написаний в 01:03 ----------

Під час ГВ можна Реліф
В период беременности и лактации, а также детям до 12 лет применение препарата возможно только после консультации с врачом- це з інструкції. От, а мені лікар сказав що не можна і краще поки замінити на обліпихові свічки, хоча все індивідуально напевно.

zaderyshka
06.01.2012, 01:40
Може хтось таке мав
Писала трохи вище, що мала таке саме. Не знаю звідки взялось так само. Не могла піти до лікаря, тому не знаю, що то таке. Мазала жирним зволожувальним кремом і минулось.
Маю здогад, що то від температури, якийсь ніби опік. Бо переважно маю таке, коли лізу руками в духовку. Переважно поправляю випічку чи пластику без рукавиць, то може від того.

рижик
06.01.2012, 01:42
Вже котрий вечір підряд (чомусь тільки вечір,
Може після душу, поміняли мило, гель?

SoLana
06.01.2012, 01:43
Хочеться її почухати
В мене таке було. Тривало більше тижня. Лікарі висували різні діагнози - простудилася, переїла чогось (солодкого наприклад), глюконат кальцію,дієта ну і Кашпіровський:girl_blum: , зробили своє діло.

jalla
06.01.2012, 02:05
Переважно поправляю випічку чи пластику без рукавиць, то може від того.
А я чогось більш схилялась до того що це може бути алергія. Ніби зауважую що коли дуже багато мию посуду тим засобом, чи ще руки в якійсь хімії тримаю, то воно отаке появляється.

---------- Додано в 02:03 ---------- Попередній допис був написаний в 02:01 ----------

глюконат кальцію,дієта ну і Кашпіровський , зробили своє діло.
А яка дієта, тобто ви вивиключали якісь продукти з раціону? А Кашпіровський, він... тобто... чим він вам допоміг?

---------- Додано в 02:05 ---------- Попередній допис був написаний в 02:03 ----------

Може після душу, поміняли мило, гель?
Воно буває і до душу. особливо після багаторазового контакту з якимись хімічними речовинами. Може від того?

Vittoriya
06.01.2012, 02:11
Може просто шкіра пересушується від тих засобів і так є. У мене часом буває, що так легенько свербить-поколює шкіра, я кремом змащую і все проходить

SoLana
06.01.2012, 11:20
А яка дієта, тобто ви вивиключали якісь продукти з раціону?
Я тиждень старалась солодкого, соленого не їсти. Ще могла сорбенти випити (активоване вугілля чи ін.)
А Кашпіровський, він... тобто... чим він вам допоміг?
:girl_wink: Ні, я пожартувала, мене розсмішив пост вище

jalla
06.01.2012, 11:22
Може просто шкіра пересушується від тих засобів і так є.
Вікторія, я від давна розчарувалась в усіх тих засобах і миюся тільки з вінницьким дитячим милом.

---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

Я тиждень старалась солодкого, соленого не їсти.
О, від солодкого то може бути. Може то так звана хвороба солодкоїжки?)):girl_in_dreams::girl_haha:

sunset
06.01.2012, 15:00
Таке якби після попечення кропивою,
в мене таке було коли переїла апельсинів, то було алергічне, випила антигістамінне і пройшло)

Marigold
21.01.2012, 12:47
Дівчата допоможіть! Була в понеділок в стоматолога - видалили мені нерви з зуба і поставили ліки - записани на пон (післязавтра). Звечора, цілу ніч і зара ниє страшенно і більше навіть болить ніж ниє. Ні в клініці, ні лікарка тел не беруть. Терпіти вже нема сил - може хтось порадить якісь таблетки помічні (дотепер нічо сильнішого від цитрамону та анальгіну не пила - не розбираюсь шо то можна взяти) або трави пополоскати (напухлості не бачу ні по щоці, ні промацуванням ясен). Не знаю як то дожити до понеділка.

algo
21.01.2012, 13:03
Marigold (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=35738), Спробуйте витягнути все з зуба! Там десь може гній збиратись і того болить. а з таблеток мені ібупром помагає. спробуйте можливо Солпадеїн шипучий.

nalia
21.01.2012, 13:11
таблетки помічн
Мене завжди виручав німесил

Marigold
21.01.2012, 13:13
Спробуйте витягнути все з зуба!

Лікарка мені зуб закрила (напевно тимчасовою пломбою). Теж перша підозра на гній, але зуб закритий і доторкнутись до нього не можу навіть.

Vittoriya
21.01.2012, 13:16
доторкнутись до нього не можу навіть.
мені коли з переднього зуба витягали нерв, то попереджали, що кілька днів може боліти. І так і було, я не могла нормально закрити рота, так боліло, але кілька днів і все пройшло. Може і у вас так буде?

Marigold
21.01.2012, 13:21
І так і було, я не могла нормально закрити рота, так боліло,
а щось пили чи терпіли? (в мене це вже 4 зуб без нервів, то з жодним такого не було)

lizarda
21.01.2012, 13:25
маю на тілі декілька невеликих папілом,і одну за вухом(розмір десь як фасолинка мала).хочу їх видалити. може хтось з таким стикався, і порадить хороших лікарів.

Vittoriya
21.01.2012, 13:25
а щось пили чи терпіли?
німесил добре знеболює плюс ще протизапальну дію має. Можна попити, а взгала найкраще було б подзвонити до лікаря і спитати поради. Бо те. що у мене так було і все нормально, то не значить , що і у вас так. Головне не наробити собі біди

Virginia
21.01.2012, 13:27
німесил добре знеболює плюс ще протизапальну дію має.
Тільки, здається, німесилу взагалі не можна пити. Він всюди заборонений, тільки в нашій країні-чудес дозволений

Vittoriya
21.01.2012, 13:37
німесилу взагалі не можна пити
так, він не дуже добрий, але ж лікарі його виписують. Просто треба його пити в крайніх випадках і не часто. Я пила. Живу ніби. :)

allusya
21.01.2012, 15:24
І я в цю тему :girl_sad: Минулої суботи впала (виходила з душу і ребрами погладила всю плитку), маю синяки на спині і жахливу біль. Спочатку було легше, а зараз як піднімаю важке, а точніше доню (14 кг), то потім навіть дихати важко, все болить. ЙТи до дохторів не дуже хочу, бо може на рентген направлять, поки мучусь. Може би і пішла до лікарів, але враховуючи, що годую доню, не хочу йти на їхні експеременти з діагнозом і лікуванням :girl_cray: і шо робити? :girl_impossible:

Finya
04.03.2012, 00:17
Рятуйте срочно!:girl_impossible:
Щойно з"їла кусок оселедця (ікру з нього) і раптом дізналася, що він сирий! Не знаю, як не розібрала того, думала, просто малосолений:girl_cray:
Що робити??

Freitag
04.03.2012, 00:35
Що робити??
Може в тому нічого страшного і нема, але я би, для власного спокою, випила би вдосталь теплої води (можна з марганцовкою) і, пардон, віддала би його назад...

Finya
04.03.2012, 00:49
Може в тому нічого страшного і нема, але я би, для власного спокою, випила би вдосталь теплої води (можна з марганцовкою)
Дякую, що відгукнулись!
Може, і нема, але в мене вже істерика - страшенно мнітєльна((((
Вирвати не можу, від нервів голову схопило..

China
04.03.2012, 01:39
Спокійно, немає в цьому нічого страшного!!! не знаю, чи цей сайт вартий довіри, ну але читайте...http://megasite.in.ua/66098-ikra-chervona-i-chorna-universalnijj-delikates.html

agalinka
08.03.2012, 00:57
А у мене над оком дуже болить і трошки припухло, мабуть ячмінь, я щось не дуже памятаю як його лікувати, чула тільки що яйцем можна гріти, чи що робити?

kristas
11.03.2012, 21:47
Дівчата, може хтось знає, шо провокує шум у вухах...легенький, леть замітний, лише при повній тиші в кімнаті.

Olka Sherolka
11.03.2012, 22:33
шо провокує шум у вухах
в мене таке буває при зміні погоди, щось певно з тиском, але точно важко сказати, якщо таке у вас часто - краще проконсультуватись із лікарем

kristas
11.03.2012, 22:36
Ну не знаю чи часто, ну давнно, так точно. Я так підозрюю може то щось з судинами...а до кого звертатись навіть не знаю.

Just me
11.03.2012, 23:16
До невропатолога. Це може бути порушення крововідтоку з мозку.

Sertce
17.03.2012, 15:31
Дівчата, потребую вашої поради- вже ось майже рік постійно( ! ) xочу спати, не маю сили ні в рукаx, ні в ногаx. Xоджу, як варена, повільна. Що це може бути?

---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

Дівчата, потребую вашої поради- вже ось майже рік постійно( ! ) xочу спати, не маю сили ні в рукаx, ні в ногаx. Xоджу, як варена, повільна. Сплю достатньо. Що це може бути? До кого звернутись?

ViTanya
17.03.2012, 21:06
Перевірити щитоподібну залозу (УЗД, гормони)
перевірити гемоглобін (заг.аналіз крові), цукор крові.
Скерування може дати дільничний лікар.

Kerzenlicht
17.03.2012, 22:01
до кого звертатись
маю знайому нейрофізіолога і Залізничному ДЦ. якщо хочете контакти - пишіть в пп

Hermi
18.03.2012, 00:28
зі мною щось останнім часом вториться...головна страшенно болить, часом просто лежу і дивлюсь в стелю...надзвичайно дратівлива..дратує все...собака гавкнув, не так поклали книжку, хтось щось взяв з моїх речей... а ще стала дуже ляклива, десь щось стукноло я вже підскочила...

---------- Додано в 23:28 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ----------

провокує шум у вухах
в мене таке колись було, можливо у вас вегето судинна дистонія, зміна тиску таке може викликати. або у вас понижений тиск...

sciongirl
18.03.2012, 01:15
надзвичайно дратівлива..дратує все...собака гавкнув, не так поклали книжку, хтось щось взяв з моїх речей...

Дратівливість може бути наслідком гормонального збою або гормональним змінам. Ми всі знаємо як міняється настрій під час циклу. Ви ніколи не здавали аналізи на гормони. Я колись навіть і не підозрювала, поки самій довелось здати аналізи,що вони контролюють всі життєво важливі процеси нашого організму. Можете розглянути цей варіант, почитайте в неті, є дуже багато корисної інформації.

Hermi
18.03.2012, 01:39
гормонального збою або гормональним змінам
та в мене до пвного щастя полікістоз..зараз сиджу на гормонах...як казала лікарка скоріше всього мала б бути апатія до всього... а то в мене гормони аж зашкалювали...

sciongirl
18.03.2012, 12:05
зараз сиджу на гормонах
Це все пояснює, тепер контролюйте ті гормони, бо дуже клопітна та справа.

Яруська
27.03.2012, 20:36
в мене якась болячка на боці і симетрично така ж на другому боці спини. свербить, пече. чим вже тільки не пробувала мазати. до дерматолога йти -то просидіти кілька годин в коридорі (яких в мене нема) і ше невідомо чи попаду на прийом.
збиралась наступного тижня йти в басейн.
Ви знаєте...краще підіть таки до дерматолога, бо симетричний висип є ознакою не дуже приємних захворювань. Краще піти на Замарстинівську, там і аналізи зразу візьмуть.

solomka
28.03.2012, 14:27
Щось я себе геть кепсько почуваю..... ломить тіло, дере горло, заклало ніс. Мабуть вірус добрався вже й до мене. Але я не хочу хворіти :girl_cray:, цілу зиму протрималась, навіть не кашлянула, а тут весною підхопила вірус.

Nastylove
29.03.2012, 12:38
Ой, дівчата, такої нічки як сьогодні давно в мене не було!
Пів ночі мені було холодно, пів ночі жарко, о 4 ранку прокинулась і до 6 не могла заснути....
Наразі маю головний біль і стан наче по мені каток проїхався.
Саме цікаве з того що малий навпаки спав дуже добре, прокидався щоб цицю поїсти, тільки прикладався і одразу засинав.
Зараз п"ю каву, наче трохи легше...

Музик
29.03.2012, 21:28
ааааааааааа, поможіть, не знаю що робити!!!!
щойно клеїла гарячим клеєм (той що пістолет), випадково наляпала на палець і клей здерся разом зі шматком шкіри. дуже пече!!! що робити???

Samhayne
29.03.2012, 21:47
клей здерся разом зі шматком шкіри
на шкурку помаж пантенол, пантестін або хоч спасатель.

Tutuka
29.03.2012, 22:21
що робити???
Сподіваюся, що вже неактуально, але я в таких випадках поливаю ранку прохолодною водою, потім мажу ватний диск "бороплюсом" і прибинтовую або приклеюю пластирем, щоб випадково не зачепити болячку.

levandivka
29.03.2012, 22:23
щойно клеїла гарячим клеєм (той що пістолет), випадково наляпала на палець і клей здерся разом зі шматком шкіри. дуже пече!!! що робити???
Холодний пістолет є?

Музик
29.03.2012, 22:27
Холодний пістолет є?
ма :girl_cray::girl_cray::girl_cray:, але певно тепер мусить бути

Heureuse
30.03.2012, 14:46
ааааааааааа! шойно шось стрільнуло в шиї і тепер я не можу навіть головою рухнути, болить шалено! та ше й відддає в хребті :girl_cray:

Fechka
31.03.2012, 15:14
Настрій паскудний. Очі позакисали. Повіки болять. На одному певне буде "ячмінь".
Нанка грузить питаннями про твір "Якщо я була б презитентом..."
Не хочу думати, а гірше від думки, що вона не хоче думати.
Якийсь важкий стан душі. В четвер моя краща подруга поховала свого татка.
Важко...

Analgina
31.03.2012, 15:38
Була я щойно з сестрою в Медико-генетичному центрі,дивилася її Скляр, прогноз "не альо". Збільшені бокові шлуночки мозку, розвиток на 2 тижні сповільнений, з нирками щось, запідозрили внутриутробне інфікування плоду. В понеділок консультація генетика, за два тижні контрольне УЗД там же. Дивуюсь тільки чому цього не було видно до 20 тижня?

koroljok
31.03.2012, 17:18
І в мене неприємність - прийшла з роботи, а мій Іллюха як сонна муха, горло почервоніло. Температури немає, вже і вроки знімала. Тепер спить. Надіюсь, він не буде хворий ))

solomka
01.04.2012, 12:14
А я далі продовжую хворіти..... хоча сьогодні вже легше, немаю високої температури, а то попередні дні навіть не могла спуститись в кухню прополоскати горло. Але горло ще болить, ніс закладений, переживаю щоб діти не підхопили цю заразу.

koroljok
01.04.2012, 14:34
Я готова наших лікарів придушити:girl_devil:.Почали лікувати малому зуби на Симоненка - і на тобі - стоматит. Ну якщо працюєте з дітьми, то треба ж якось акуратно. У малого кутики рота почервоніли, горло червоне, на язику прищики. В мене просто немає слів! (нормальних)

Rona
02.04.2012, 22:12
не думала, що колись писатиму тут, але мене вже дістали ці розацеа :girl_devil: скільки можна??? шо за напасть така на моє личко????? :girl_cray:
оп"ять до дерматолога стежку топтати???!!! :girl_cray::girl_cray::d25:

Женічка
05.04.2012, 00:08
дівчатка, що то за грип такий...така страшна ломота, що ледве лежу, температури нема,аж 36. Таке відчуття, що краще б була 39,але щоб тіло так не викручувало. На стіну хочеться видертись,або хоча б в гарячезну ванну.

jalla
05.04.2012, 17:04
А мене зуб болить і то не просто болить, а тіпає вся щока аж до вуха.:(
Напевно до завтра в мене виросте здоровенний флюс.:girl_cray:
Знаю що треба гнати до зубного, але нині не маю з ким малого залишити, а завтра... завтра треба буде їхати в стоматологію в скафандрі.:ninja:

Hermi
07.04.2012, 01:45
знову хвора..знову ангіна..вчора півночі мучилась з температурою 40...а сьогодні скаче 37-38...що за прокляття????практично не розмовляю...в понеділок треба їхати по роботі..відпроситись немає як:( а сама лель жива...голова болить, а за горло взагалі мовчу...

smugastik
07.04.2012, 08:26
чую що і до мене той грип добираеться, з самого рання голова тріщить, горло болить,поповнюю список грипуючих.

koroljok
07.04.2012, 15:52
Мене десь продуло - вухо болить і шия теж. Закапала вухо, натерлась і хожу по хаті в теплому шалику :girl_sad:

Divchyna vesna
12.04.2012, 10:37
В мене вже другий день якась біда з очима. Червоні, як в кролика, і болять під повіками. Чи продуло чи тиск очний, сама не знаю. Але та біль віддає в голову і важко очі підняти. Певно треба йти до окуліста, а то соромно на люди вийти з такими очима.

Bublyk
13.04.2012, 14:35
Ми цього року будемо мати "прекрасні" Великодні свята - всі четверо з грипом в хаті сидимо. Чоловік ще до останнього тримався, а сьогодні і його скосило, навіть не буде кому Паску посвятити :girl_cray: В малої як завжди на вуха дало, маємо черговий отит, знов антибіотики. Але найбільше малого шкода - він, бідачка, вже другий раз хворіє, а то щойно місяць минув після операції. Коли ми вже з того всього виберемось? Ніби пороблено, чесне слово...

Divchyna vesna
17.04.2012, 11:33
якась біда з очима
Біда моя не проходить. Капаю очі, почервоніння поменшало і біль проходить. але все бачу як тумані. Йду сьогодні до лікаря.

Divchyna vesna
18.04.2012, 00:21
Звіт від походу до лікаря: нічого толкового мені не сказав, лише вибалушив очі, коли я сказала, що лікарняного мені не треба. В загальному(те що я зрозуміла з термінів) - в мене запалення рогівки (керативний конюктивіт). За тридцять років проблем не було і на тобі. Але користуюсь крапельками і маззю, тією, що лікар прописав )))). Настане полегшення - дам знати. Кухарочці - велика подяка, як і всім дівчаткам.

Holly
18.04.2012, 14:43
А в мене другий день трясуться руки, і руки ніби не мої, і ноги :( :( :( Добре, що хоч серце перестало боліти. П"ю валер"янку, надіюсь поможе. Один плюс від нервів, 2 кіля ніби і не було:girl_sad:

Leila
18.04.2012, 14:53
Оля хіба, то плюс? що сталося чого нерви? В мене від нервів тахікардія сильна була, часом пульс 105-110. допомагали краплі "настоянка глоду" і пустирник.

Holly
18.04.2012, 14:55
допомагали краплі "настоянка глоду" і пустирник.
а можна при ГВ?
Оля хіба, то плюс? та то я так шутю, сама собі настрій пднімаю

Leila
18.04.2012, 15:07
можна, а що робити як треба?я он важу 52 кг з тими нервами. Ще тепер на роботу вийшла, то теж адаптуватися трохи важко після 5-ти років перерви.

Fechka
18.04.2012, 17:07
Я знову хвора. Піднялась температура, морозить. Вже не маю сил.
Третій раз за весну.:girl_devil:
Жах. Голова розвалюється. -"весело"!!!!!!

jalla
19.04.2012, 11:56
А в мене другий день шаленна головна біль ще й плюс на очних білках червона сітка, очі болять, ліва повіка запухла, око червоне повністю. От варю їсти і доварити не можу, схилитися не можу, повернути голову теж важко таке відчуття ніби мені на ніс і на очі щось тисне і то так, що аж боляче.:(
Дзвонила до бабусі, вона трохи обізнана в тих всіх болячках, каже гнати до лікаря. Ага, гнати, а малого де діти?
Та й не впевнена що зможу зашкандибати в поліклініку. Ще й тошнить до того всього.
Може хтось хоч щось знає наскільки такий стан є смертельним?

---------- Додано в 09:56 ---------- Попередній допис був написаний в 09:53 ----------

В загальному(те що я зрозуміла з термінів) - в мене запалення рогівки (керативний конюктивіт).
Аааа, таке певно і мені треба йти до окуліста....:girl_cray:

Holly
19.04.2012, 12:25
А мені і далі зле. Щось мені ті настоянки не допомагають (((
Відчуття тривоги, не можу дихнути на повні груди, руки трусяться

arushka
19.04.2012, 12:48
А в мене другий день шаленна головна біль ще й плюс на очних білках червона сітка,
Тиск міряли? У мене вчора були такі самі симптоми, зміряла тиск -80/50:8: Лікувалась кавою з коньяком.
Або згадуйте, де на протягах сиділи

jalla
19.04.2012, 14:13
Лікувалась кавою з коньяком.
О, мені таке лікування якраз то.:girl_wink:
Насправді жартую, в мене завжди низенький дуже тиск, але зараз не маю в хаті чим поміряти. Головне що я чомусь схилялася більше до того що судинна сітка тріскає на очах через високий тиск, але то я сама собі таке надумала. Зараз поп"ю кавки подивлюсь що буде, бо вже не сила терпіти. Малому кілька разів машинка заїжджає під диван і приходиться витягувати, то як нахиляюся, голова ломить так що на очі просто не бачу, відповідно і тої машинки не бачу, вигрібаю мітлою на дотик, але то не діло так мучитися.:girl_sad:

Analgina
19.04.2012, 14:34
То напевно з погодою пов"язано, бо вже третій день поспіль болить мене голова, пила парацетамол- ніц не помагає, а нічого іншого пити не можна... Ну от як давати собі раду? Чоловік каже- ляж поспи. А як його заснути, коли ту голову ніби тисками звідусіль стискає. І тиск в нормі. Бідні ті вагітні.

Divchyna vesna
19.04.2012, 16:15
то я сама собі таке надумала
Я собі так теж надумала, але вже тиждень, а очі ще щервоні. Правда після консультації в поліклініці,а потім ще з одним лікарем (то вже через знайому знайомої), я зрозуміла, що то не смертельно, просто треба пильнувати очі.

jalla
20.04.2012, 18:46
Зараз поп"ю кавки подивлюсь що буде, бо вже не сила терпіти.
Кавка пішла на ура, але не допомогла та й допомогти не могла, бо маю вірусний кон"юктивіт.:(
Була нині в лікаря і от маю такий діагноз. В результаті каплі, мазі і берегти очі.
Після завтра мають бути гості, а я буду отака красуня з червоними, спухшими очима.:girl_cray:

Hermi
22.04.2012, 02:53
вночі страшенно чухалось око, ранком проснулась, мене мама перелякалась...те око червоне-червонюще!!!відразу заставила промити ромашкою...вже не чухається і потрошки починає біліти...а після обіду голова розболілась...та так сильно, що навіть говорити не могла, просто лежала на ліжку..випила кави з коньякомтакож тиск низький, але для мене вже 95 на 60 то норма вроді попустило..
зайшла жалітись..а тут бачу в багатьох очі і голова..може якась інфекція ходить:(

jalla
23.04.2012, 10:42
зайшла жалітись..а тут бачу в багатьох очі і голова..може якась інфекція ходить
Ходить... ходить... Мусите іти до лікаря, бо всякими ромашками-травками тут мало зарадиш. Якщо то не дай Боже вірусний кон"юктивіт, то треба кардинальне лікування: мазі, краплі, антибіотик. Не зволікайте, я правда пішла до лікаря, коли вже на хворе око на вулиці майже нічого не бачила.:(

ljalechka
24.04.2012, 21:34
а в мене так болить голова, просто "розколюється", впав тиск, і саме головне , що він в мене сам по собі низький:girl_cray::girl_sad: треба пити каву, яку не люблю, а коньяка, як на зло, не має((

jalla
25.04.2012, 11:29
Ну, шо то таке!!!:girl_cray:
Лікувала я свій кон"юктивіт, щодня ставало все легше і легше і тут в мить знову розболілась голова з вечора, я лягла спати, а на ранок на очі знову гірше. Знову око запухло, почервоніло. Нині передостанній день лікування. Я в шоці!!! Вже мені то надоїло. Ну, шо знов до лікаря іти вистоювати кілометрову чергу та ще й з малим, бо немаю з ким лишити, чи що???
Може хто мав таку біду, підкажіть як проходило лікування, бо я на грані нервового зриву.:(

Divchyna vesna
25.04.2012, 11:51
Може хто мав таку біду, підкажіть як проходило лікування
Око почервоніло скоріше за все від тиску. В мене ж навпаки головний біль починався від того, що боліли очі. Я вже лікування закінчила, але все одно ще помутніння і припухлість повкі залишились. Завершуйте лікування, але бережіть очі. Головний біль не треба терпіти, не промивайте очі водою, не торкайтеся їх руками і не напружуйте. Шкодить комп і телевізор. В мене робота повязана з компом, то тепер окуляри зі звичайними скельцями і "штучні" сльози. Але до лікаря все-таки сходіть повторно, щоб перевірити, чи пройшов запальний процес. Ви не затягнули з лікуванням, до кінця тижня у вас все пройде.

Nastynya
25.04.2012, 13:06
а в мене рожа вже вдруге за півроку...знову колоти антибіотик...а минулий раз малу дуже посипало від антибіотика...

jalla
25.04.2012, 19:50
Я вже лікування закінчила, але все одно ще помутніння і припухлість повкі залишились.
Ота припухлість мене просто добиває. Виглядає якби одне око більше, друге менше. Комплексую страшно.
Я чогось думаю, що якщо після завершення лікування ота припухлість, чи хоча б якесь почервоніння, чи дискомфорт залишається, то напевно лікування не дало стопроцентного результату і треба іти до лікаря ще раз.

Raven
26.04.2012, 12:36
то напевно лікування не дало стопроцентного результату і треба іти до лікаря ще раз.
Спробуйте корнергель. Він допомагає відновлювати рогівку і слизову оболонку. Ще закапувала і промивала очі рідиною для лінз, старалася щоб рідина потрапляла в сльозовий канал.

terezka
26.04.2012, 13:21
треба іти до лікаря ще раз.
треба, з очима жартувати не варто, краще сходити і поновити методику лікування

veronka
29.04.2012, 12:32
дівчата, у кого є алергія на цвітіння - як ви лікуєте її? бо мені щось зовсім кепсько

Supernatural
29.04.2012, 13:34
дівчата, у кого є алергія на цвітіння
Як в мене алергія на цвітіння , беру 1 таблетку "Лоратадин" на день і воно трохи заспокоюється (можна попробувати "Еріус" - він дорожчий, препарат торетього покоління, але по ефекту мені такий самий. А в ніс - спрей "Кромо САНДОЗ" - він обволокує слизову і зменшує приникнення алергенів. Також допомагало трохи коли попила курс крапель на травах "Алергіл" (в інструкції є коли і як приймати, він більше профілактичний). Добре допомагає очищення організму, дієта - тоді прояви алергії теж зменшуються:girl_smile:

Barnaulka
29.04.2012, 16:08
Останнім часом якось так дивно почуваюся... Весь час хочу спати, то серце поколює, то гастрітний шлунок болить. Ніби і харчування тепер розплановане так, аби на користь, а не на шкоду, і сплю більше, ніж раніше, і час від часу якісь вітаміни жую... Але все одно - на роботу ходжу, як на каторгу, після роботи до хати і в інтернет, - але переважно просто відкрию звичні сторінки форумів і соц.мереж - і всьо, ліньки читати, часто лінуюся відповісти на повідомлення друзів. Щоб вийти з хати зайвий раз - то з тАкими муками, що капець! Я себе копняками зганяю з ліжка, стараюся домовлятися якнайчастіше про якісь здибанки із друзями, тоді змушує йти думка, що якшо не злізу - когось підведу, а це неприпустимо... А як зранку не випʼю кави - то взагалі день пропав.
От і зараз - день чудовий, настрій гарний - а сил нема :(. Раніше могла за день пішки пройти н-ну кількість кілометрів, а тепер коли ліфт час від часу не працює - то трагедія - бо то ж треба буде по сходах іти, а мені тяжко!... Невже у 23 роки можна себе почувати старою бабцею?! Паскудно...

veronka
29.04.2012, 16:15
. Ніби і харчування тепер розплановане так, аби на користь, а не на шкоду, і сплю більше, ніж раніше, і час від часу якісь вітаміни жую... Але все одно - на роботу ходжу, як на каторгу, після роботи до хати і в інтернет, - але переважно просто відкрию звичні сторінки форумів і соц.мереж - і всьо, ліньки читати, часто лінуюся відповісти на повідомлення друзів. Щоб вийти з хати зайвий раз - то з тАкими муками, що капець! Я себе копняками зганяю з ліжка, стараюся домовлятися якнайчастіше про якісь здибанки із друзями, тоді змушує йти думка, що якшо не злізу - когось підведу, а це неприпустимо... А як зранку не випʼю кави - то взагалі день пропав.
теж таке було)) я себе заставила робити зарядку, тиждень мучилась доки не звикла і прийняла це за звичку)) зате тепер - і сили звідкісь беруться і лінуюсь менше))) Рух - це життя!)) зачинайте ходити пішки, забудьте про ліфт і - "вечная слава воде!")) в басейн бігоооом))

Barnaulka
29.04.2012, 16:26
робити зарядку
Та ж я її роблю, хоча те паскудне коліно досі болить і не може на повну силу займатися... Отак лежу і думаю, що ж я хочу - і тут розумію, шо абсолютно ніц... До всього якось однаково.
в басейн бігоооом)
А от думка про басейн зацікавила, плавати не вмію, але навчитися хочу! Дякую за ідею :). Йду шукати відповідну тему на посиденьках :)

Vittoriya
29.04.2012, 16:30
Раніше могла за день пішки пройти н-ну кількість кілометрів,
заставляй себе ходити на прогулянки, довгі, просто так. десь бажано ближче до природи. Чим більше буш ходити. тим більше сил буде з'являтися. Особисто мені сил дає заняття спортом. Хоч під час тренування мені здається, що вже все і нічого не хочеться та коли йду додому відчуваю прилив сил. Але як ти не можеш через коліно, то треба щось собі оптимальне придумувати. В будь-якому випадку-рух це життя.
Рух - це життя!)
неуважна я :)

veronka
30.04.2012, 00:11
ж я її роблю, хоча те паскудне коліно досі болить і не може на повну силу займатися... Отак лежу і думаю, що ж я хочу - і тут розумію, шо абсолютно ніц... До всього якось однаково
я лінтюх зі скаліченою спиною і стражденними колінами (данке дзю-до)), так ось (якщо цікаво, скину в пп посилання), просто налили і нескладні вправи (не силові) і "я сі тащу"))

Kaplan
30.04.2012, 01:14
добрий вечiр. Сусiдка мала проблеми з дитиною постiйна алергiя. У Львовi э обстеження Оберон називаэться - сподобалось, виявили глисти. Приймала трави помогло. Дитина чуэ себе лiпше.

Hermi
30.04.2012, 01:43
алергія на цвітіння
в мене "була", на період цвітіння пила Цитрин. але він в мене викликав дуже велику сонливість.
+в мене алергій проявлялась в пчихані і очі дуже сильно сльозились.
Мама десь вичитала що треба пити настоянки з бруньок березими заливали кипятком ложку бруньок берези і ту суміш варили 15 хв, потім пила.
мені той смак не подобався, то я буквально 2 дні попила і плюнула. тільки почало все цвісти, пчихала, але очі не сльозились...на другий рік один раз випила, а потім все якось не доходили руки..але зявився цвіт я не пчихаю...чи воно помогло не знаю...але зараз дякувати Богу можу спокійно виходити на вулицю.

---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:38 ----------

сьогодні цілий день відлежала в ліжку температра 38 і не збивається..трималась досить довго..потім щей почала підніматись...руки і ноги просто викручує...мама спалила вроки, врікли:) вроді попустило..а зараз знову температура піднялась, правда лише 37 і 7 випила німесил, стало краще, але температура є...знову спалили вроки - температура 36 і 9...що за чудо поняття немаю...але руки і ноги далі викручує...

AilataN
30.04.2012, 02:12
знову спалили вроки
сподіваюсь, ви дотримуєтесь правил пожежної безпеки? так часто не можна вроки палити, мало лі.

Hermi
30.04.2012, 02:15
правил пожежної безпеки? та мені не страшно за вікном пожежна частина ;)

perekotypole
30.04.2012, 21:35
два дні тому напала якась холєра на руку - не стукалася, навантажень не мала, а вона болить - що й не підняти. думала, коли то до лікарні йти, як зараз вихідні. а нині от, як зявилося, так і зникло... :clapping:

---------- Додано в 20:35 ---------- Попередній допис був написаний в 20:30 ----------

а з сережками маю ту ж біду, що й багато дівчаток тут описують - нічого, крім золота, вуха не сприймають, тільки от незадачка: золота не люблю, а від всяких хендмейдівських штучок, з фурнітурою від краєзнавця - тащуся неймовірно. От і виходить: день в сережках - три дні вуха заживають :girl_spruce_up:

garnazirochka
02.05.2012, 10:20
В мене теж періодично боліла рука, ще й німіла, хірург сказав, що нерв десь зажатий, вправила спину у костоправа, ніби полегшало.. З сережками та ж біда - нічого крім золота не приживається:( просто золото хімічно інертне, воно не піддається окисленню, а коли одягаєш сережки з іншого металу, починається процес окислення і страждають вушка, особливо коли шкіра чутлива.

Женічка
06.05.2012, 07:38
ой, і ніченька у мене.
Сашка на циці висів до пів другої, поки не заснув, той весь час мене тримало 38.7, але настільки важко переносилась та температура, що я в молодості лекше під 40 себе почувала, а тепер завал.
випила парацетамол, збила до 37.1, малючок мій солодкий їв лише пів 5 і от щойно, дав мамі трошки виспатись. спуняє з Ромком далі. Я себе в іншу кімнату перенесла, хоч пропотіти можу нормально, бо коло малого без вистаавленої циці не поспиш :) зате відчула всі "прелесті" нічних годувань без спільного сну.
зараз 37.3, горло болить дико, трохи гною плюнула, вибачте за прямоту, аж з кров"ю. певно, справді ангіна?
де я маю взяти толкового лора, який припише мені хороше і дієве лікування, сумісне з ГВ. ну і нащо мені того... я так не люблю хворіти, а хто любить...
хоча в дитинстві любила, тільки б в школу не йти :)

Марта2
06.05.2012, 12:25
Я певне скоро здурію!!!!!:suicide: Маю шалену алергію на цвітіння, так мене заклало що навіть голос сів, вже четвертий день ледве говорю....Протиалергічні таблетки вже приймаю замість сніданку,обіду і вечері,а толку - нуль.... Вже другий тиждень з носа тече рікою, навіть не знаю чим той потік зупинити....Дуже прошу, порадьте якісь хороші каплі-спреї, бо реально вже замахало ходити з хустинкою(читати з рушником):girl_devil:, в ночі не сплю, бо ніс не дихає.......
Буду дуже вдячна!:girl_wink:

---------- Додано в 09:25 ---------- Попередній допис був написаний в 09:20 ----------

справді ангіна
Мені в таких випадка дуже допомагає мазь Люголя. Ватний тампон намотую на олівець і добре промакую його в тому розчині, і змазую червоне горло! Ще добре було б перед тим ще пополоскати Фурациліном. Мені, після таких маніпуляцій, темп сама падає на добрий градус....
Я при ГВ так лікувалась, ну і пиття, багато пиття....
Бажаю скоро виздоровіти.....

ViTanya
06.05.2012, 16:14
При алергічному риніті призначають Кромогексал – назальний спрей , якщо він не допомагає - то Назонекс (спрей). Звичайно, краще порадитись з алергологом.

Hermi
06.05.2012, 19:27
не знаю що за біда, голова просто розколюється. вчора два рази непритомніла від того болю..обезболюєче не помагає!!!в лікарні розвели руками і сказали що навіть коневі легше мало стати. Завтра захищатись:(

Adriasia
06.05.2012, 19:32
В мене також завал... Так другий день той тиск мудрує, що ну просто нема слів. Таблетки організмом вже сприймаються за цукерки і всьо... ніц з тим не зробиш...
Йду дітьо погуляю, мо легше стане...

Lithium
06.05.2012, 22:02
горло болить дико
Полоскати горло содою, ромашкою чи хлорфіліптом чим частіше, також якщо чоловік зможе ( мені мама робила) ватним тампоном змоченим у масляному хлорфіліпті чи люголі, що є зняти всі нальоти з горла і попробуйте собі препарат Вокара це суто самі трави і при ГВ можна, я так спаслась коли доні було 4 місяці. І ще багато пити, калину точно можна, бо я ще пила і малину і смородину. Знаю точно за два дні навіть гнійну ангіну можна виполоскати.

Женічка
06.05.2012, 22:15
дівчатка,дякую за поради. Все таки грип у мене.
Продовжую мучитись і боротись.

Divchyna vesna
07.05.2012, 11:10
Так другий день той тиск мудрує
І в мене тиск скаче туди-сюди. В пятницю мало не зомліла на роботі, поїхала додому. Лежу, міряю, а в мене 90 на 60. Для мене то замало. Голова болить дико.

Женічка
07.05.2012, 13:11
нііііііііііііііі, ангіна у мене!!!!! аааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!
жахливо почуваюсь, просто жах.... пішов муж за антибіотиками, вилізли мої гнояки на мигдаликах, визріли зарази.
голова болить несамовито, щелепу вивертає, тіло викручує. малий в шоці від кількості тата (після суботньої витівки з риболовлею муж старанно старається загладити вину), Настю попрошу бабусь у себе консерувати ще днів зо три. бо то страшна цілувальниця, як не поцілуєш, не обнімеш - все, кінець світу. сподіваюсь, що не встигла вона тої бридоти від мене набратись.
дікій ужас......

Chortenia
07.05.2012, 14:35
Дівчата, рятуйте.
За пару днів понатирала ноги так, що ледве ходжу (навіть в таких місцях, де б ніколи не подумала, що можна натерти).
Що робити з тими пухирцями? Бо ходити треба і багато.

cjomcjomka
07.05.2012, 15:37
Що робити з тими пухирцями?
рецепт з часів балетної школи:
зварити яйце, і отою плівочкою, що під шкаралупою, понакривати пухирці і рани (ноги мають бути чисті і сухі, щоб файно приклеїлось). Сподіваюсь, Вам допоможе! Я ще деколи зверху пластир клеїла

Kerzenlicht
07.05.2012, 15:41
Що робити з тими пухирцями
якщо до переходу на літнє взуття (а ще бува не нове?) поскрабувати ноги, то цього б, скоріше за все, не сталося (шкіра за зиму відвикла від безпосереднього контакту зі взуттям).
Гоїть крем Траумель Ес. заклеюйте добрим лейкопластирем. робіть ванночки - з череди, наприклад. змініть взуття (яке не тертиме у вже натертих місцях, найліпше - старі розтоптані шльопанці). вдома ходіть босоніж чи в шкарпетках. ну і наберіться терпіння - поки не загоїться, болітиме і травмуватиметься від усього.

Barnaulka
17.05.2012, 17:05
Останнім часом постійно коле з лівого боку грудної клітки. Може то м'язи, адже якісь вправи роблю рідко...

Kerzenlicht
21.05.2012, 10:50
...або остеохондроз від сидячої роботи... що прецінь майже те ж саме...

Divchyna vesna
23.05.2012, 14:53
Йой, до мене знову знову якась слабіть підкралась. Вчора почало шкребти в носі, на ніч розболілося горло. Пів ночі не спала, а зранку встала, як побита. Горло не болить, а голова велика і лімфовузли на шиї підпухли і поболюють, коли торкаюся. Голову тяжко тримати, хочу до подушки.

Уляночка
24.05.2012, 00:19
дівчата,вже кілька років ходжу з 2 бородавками на пальцях,але вилізла 3 і коло самого нігтя-дужже заважає і боюсь,щоб не полізло під нігтьову пластину...мо хто знає дієвий спосіб позбавитись тої зарази...п.с. пробувала аптчний чистотіл-як мерлому кадило помогло:girl_mad:

Ніколь
24.05.2012, 01:10
п.с. пробувала аптчний чистотіл-як мерлому кадило помогло
так є ж зараз якась така штука в аптеках яка їх заморожує і виводить. ще не так давно реклама була, що на бородавочку тою штукою не то пшикали, не то мазали, і бородавка заморожувалась і відпадала.

Gajka
24.05.2012, 01:19
дівчата,вже кілька років ходжу з 2 бородавками на пальцях,але вилізла 3 і коло самого нігтя-дужже заважає і боюсь,щоб не полізло під нігтьову пластину...мо хто знає дієвий спосіб позбавитись тої зарази...п.с. пробувала аптчний чистотіл-як мерлому кадило помогло
У мене сестра колись в дитинстві мала такі, що ходити заважало. Допоміг чистотіл, тільки не аптечний. Якщо бачили колись і знаєте, думаю він і біля Вас десь має рости. Ламаєте гілочку і звідти такий жовтий сік тече, от ним і мастити, воно потім коричневе стає. Пам'ятаю точно, що за літо вона то все вивела і більше ніколи того не було.

Незабудка
24.05.2012, 01:34
Мені бородавку заморожували рідким азотом. Гарантований метод. Відпадає десь за тиждень-півтора, і знаку нема :girl_dance:

Ljus6ka
24.05.2012, 01:46
Мені теж заморожували азотом кондилому
Допис від nezabudka
Мені бородавку заморожували рідким азотом. Гарантований метод. Відпадає десь за тиждень-півтора, і знаку нема
зробила цю процедуру сьогодні, та моя кондилома збільшилася в два рази я тільки і заглядаю чи вона ше є. Я з того всього забула уточнити на котрий день має відпасти, ага,кажеш тиждень-півтора, значить будемо чекати.

Незабудка
24.05.2012, 02:40
Ljus6ka, через кілька днів вона почорніє, потім почне всихатися. Коли під нею наросте нова шкірочка, боба відпаде сама.

Raven
24.05.2012, 12:16
що за літо вона то все вивела і більше ніколи того не було.
В мене муж якусь прозору рідину в аптеці купував, не чистотіл, за тиждень зникли.

Марта2
26.05.2012, 14:33
дівчата,вже кілька років ходжу з 2 бородавками на пальцях,але вилізла 3 і коло самого нігтя-дужже заважає
Не розцінюй як пораду, але напишу як моя бородавка біля нігтя зчезла. Я працювала з клеєм,таким термоядерним,якось його там Ціанопаном кличуть,він мені добряче капнув на палець,власне на те місце де була та бородавка, я не вчасно витерла і він засох...Через пару днів той клей зліз разом з бородавкою,ні сліду, ні рани не залишилось,він напевне її просто випалив....:girl_crazy:

Marcipanka
26.05.2012, 15:09
Дівчата, в когось ще тріщить голова останніми днями чи то тільки в мене так?ніколи не страждала від тих магнітних бурей та інших речей, тиск поміряли - нормальний, 120 на 75. Болить в вісках (чи як то правильно) вже третій день. Мама каже, що то через нерви (бо знервувалась сильно четвер-п*ятниця), я ж не знаю що то може бути. Чи випита таблетку, чи перечекати бурі, якщо такі є зараз чи до лікаря йти?Порадьте щось, бо не можу ніц робити, а справ ого-го.

Divchyna vesna
27.05.2012, 00:01
Всьо, дівки. Капєц мені... До всіх моїх болячок додалось закладене вухо. Причому почало закладати сьогодні і вгухла протягом 5 хв. Сиджу, як пенсія, в махровому халаті і тримаю біля вуха...:khomyak: шкарпетку з гарячою сіллю. Ото вже мій любий натішився. Каже, тоя старенький, а ти постійно хвора. А я собі думаю, що це все-таки протяг, бо біль в горлі та голові почався саме з ції сторони. Як мене до достало!

Carpe diem
28.05.2012, 12:34
це все-таки протяг

в мене те саме.... вже цілий тиждень!!!:girl_cray: спершу лімфовузол зліва на шиї збільшився так, шо і проковтнути нічого не могла. пішла до лікаря - виписав ліки. на наступний день вже стало легше. але ну тут було! почервоніло і підпухло ліве око, думала, що врятуюся тертацикліновою маззю, але то ніц не дало. на наступний день пішла до окуліста, сказала, що там запалення, тре антибіотики, але у мене дитина на ГВ, тому капала сульфацил і офтальмоферон, за яким чоловік пів Львова об"їздив по аптеках, бо то, виявляється, велика рідкість.
думала, ну все, попустить... ага!!! в п"ятницю піднімається температура, починає знову боліти горло. вихідні у ліжку... зараз та вся зараза перелокалізувалася на правий бік. очі і далі червоні як в крілика, підпухша, горло болить, віддає у праве вухо...
я вже замахалася!!! реально не знаю, що робити, до кого йти?. :girl_impossible:

Tinela
30.05.2012, 11:00
Сьогодні вночі проснулась від болі у нозі, зловила судорга,і то так ніби всі вени вилазять на зовні, ніколи такого не було, я аж налякалась?!(

Fiyalka
07.06.2012, 15:33
Дівчата підкажіть чим швидко за2 дні вилікувати горло( пече болить, сушить) ліки такі шо точно вилікують.

Barnaulka
11.06.2012, 14:06
Далі чухаюсь через укус комара... Коли прибирала, на руці здерла шкірку, тепер припекла спиртом ранку. Пече! (

Dominika
11.06.2012, 16:06
Цілий минулий тиждень мала якийсь треш. Спочатку заклало мені вухо, так, що майже нічого не чула. Під кінець тижня почало першити в горлі і щось так тиснуло в носі, що аж очі сльозились. Очі червоні, голова тріщить. А сьогодні ще й зуб розболівся плюс так ниють ясна, що ледве стримуюсь, щоб не заплакати... Людоньки, що ж то таке!!!!!!! Скільки жию, щем такого не мала(((( І невідомо, що приймати. Ех, піду тяпну коньячку, мо полєгшає)))

in todash
13.06.2012, 01:11
Одна стара пломба в зубі почала вилітати, другий зуб зі штифтом просто почав боліти при надавлюванні :girl_cray: От би то все встигнути до моря залатати, бо так не хочеться відпочинок псути...

До всього ше й обсипало на лиці незнати чим...
То ж то вже буду на зустріч випускників "красіва"...(((

Barnaulka
13.06.2012, 01:38
Вчора у фан-зоні так кричала, що горло досі болить (. Наступний матч нашої збірної у пʼятницю, сподіваюся, горло буде готове до того, що кричати і співати буду ще більше :girl_flag_of_truce:

Музик
17.06.2012, 00:17
ще трошки пожаліюся і спатки
маю дуже злого зуба мудрості - він в мене ріжеться-ріжеться і ніяк прорізатись не може вже майже півтора роки. стоматолог сказав, що з ним все в порядку, вирізати нема потреби, тай болить він не часто, але вже як заболить - то хоч на стіни вилась, ще й щока вся набрякає. ото нині саме такий день - вирішив мій зуб мене помучити, зранку встала - горло болить, ковтнути не можу, щока напухла, рот на відкривається - капєц просто. але вже чую, що стає легше - завтра певно зовсім перестане боліти

Vittoriya
17.06.2012, 16:31
. стоматолог сказав, що з ним все в порядку, вирізати нема потреби,

але вже як заболить - то хоч на стіни вилась, ще й щока вся набрякає. ото нині саме такий день - вирішив мій зуб мене помучити, зранку встала - горло болить, ковтнути не можу, щока напухла, рот на відкривається - капєц просто.
ну я би не сказала, що з ним не треба ніц робити... У мене було то саме. Врахуй, що там може і гній набиратися і то все йде в організм. Зуб не варто рухати поки він не турбує, а якщо вже відбувається таке, краще раз перетерпіти-вирізати і мати спокій. Чесно, я не шкодую, вирізала два. Так , помучилася, але й забула.. Бо коли воно мене починало боліти, то був жах... А я ще на скрипці граю, часом рота взагалі відкрити не могла..

terezka
20.06.2012, 16:03
у мене "картина маслом" уже від п'ятниці. Спочатку отримала харчову алергію на борщ на роботі, висипка і т.д. Тоді почались критичні дні і одразу ж сіло горло, почався бронхіт, температура 37, вчора уже нежить насів, ще й додалось подразнення вуха (вдягла просту сережку, тепер маю клопіт), зранку нині попекла руку (доки кашку варила звіряткам).
Легше буде, я в те вірю, от тільки мушу працювати ще й. все і нараз навалилось, ще й спека:(

Barnaulka
20.06.2012, 23:54
Голова тріщить, три таблетки цитрамону випила, поки стало трохи легше.. І далі дере у горлі. (((

Музик
22.06.2012, 11:14
Голова тріщить
ой, і в мене, дощу хочу, може легше стане

Barnaulka
22.06.2012, 19:26
дере у горлі.
Досі :(. А тепер ще й кашель, нежить і далі головний біль :(. Називається, літо почалося...

Barnaulka
24.06.2012, 23:52
Я знову сюди. Зіла 2 морозива, і мені щось так хижо стало... Тепер їм активоване вугілля :(

tsvetochek
25.06.2012, 16:52
я зуби нормально не можу почистити, одразу рвотний рефлекс з'являється, і це вже так близько місяця:girl_impossible:.. раніше таке було зі мною періодично, десь перед критичними днями, а тепер що сталось.. не розумію:girl_sad:

Lesya Vihot
27.06.2012, 18:47
дівчата , хелп ! приїхала з моря( там всі дні + 35 ), а у Львові холодно , змерзла добре на вулиці , тепер маю температуру 37,3 . Може хтось стикався з таким і що ви робили ?

maty
28.06.2012, 03:38
я зуби нормально не можу почистити, одразу рвотний рефлекс з'являється, і це вже так близько місяця.
в мене це було першою ознакою вагітності

tsvetochek
28.06.2012, 11:46
першою ознакою вагітності
та не думаю.. бо здається вже місячні починаються:o, і кажу, що бувало в мене таке майже кожного місяця по 2-3 дні перед критичними. а тепер кожного дня така халепа.. може це вже психологічна "самонакрутка" пішла ? :confused:

AdFeja
28.06.2012, 13:04
тепер маю температуру 37,3 . Може хтось стикався з таким і що ви робили ?

я в таких випадках рятуюся так: ввечері таблетка аспірину+таблетка парацетамолу, і зразу в ліжко, до ранку все минає. Ну або мефенамінову кислоту п’ю

tanchyk
28.06.2012, 13:17
Ну або мефенамінову кислоту п’ю
Для чого при такій температурі? Нею високу збивати треба.
Може хтось стикався з таким і що ви робили ?
Пити багато теплого чаю і відпочити. Це від зміни клімату.

Lesya Vihot
28.06.2012, 13:31
Дякую дівчата ! Я така злосна на львівську погоду :girl_devil:

Ми переважно повертались з моря у вересні, то коли Львів нас зустрічав дощем і холодом ,це сприймалось спокійно . А тут серед літа такий холод ! :girl_cray:

Komashka
02.07.2012, 13:31
Дівчата, ви як нині? Мене шось так руки-ноги крутять, ледве соваюся по хаті. Списати на магнітні бурі?

Virchuk
02.07.2012, 13:34
я вчора зїла морозиво, і як почали мене всі зуби боліти :girl_cray: Пройшло, але періодично нив ще один зуб. Випила таблетку - перестав. А сьогодні від ранку так болить інший зуб і ніц не помагає. Так не хочу до лікаря йти... Може це бути така гіперчутливість?

Raven
02.07.2012, 13:45
Може це бути така гіперчутливість?
Може, ящо маєте проблему з емаллю.

Barnaulka
02.07.2012, 14:09
Сьогодні вранці прокинулася, а ніс і хусточка для носа, яка завжди біля мене, були випацькані у крові. От досі кров"яні згустки видуваю :(
А ще чомусь - не можу зрозуміти, чому, з самого ранку болять плечі та руки, ніби щось важке носила - болять саме м"язи. Але ж я нічого важчого за 1-1,5 кг не носила...

Komashka
02.07.2012, 14:15
Dzintars, і мене! руки і ноги ще від вчора...але більше кості! теж нічого не піднімала. Зранку були як цегла...поки не зробила собі масаж. але і зараз ниють, ніби хто побив..зарядку роблю регулярно півроку кожного ранку по півгодини. Нічого потягти-розтягти не могла...Погода?
Пригадую, що рік тому в цей же час (середина літа) було те саме!! Проходило кілька днів і безслідно щезало...

Barnaulka
02.07.2012, 14:24
Komashka, в мене такого, щоб абсолютно без причин боліли м"язи - ше не було. Також роблю зарядку постійно, а тут... Хіба так може бути через погоду?

Komashka
02.07.2012, 14:29
А хребці шиї в порядку? Незнаю, всі сайти погоди пишуть про магнітні бурі на сьогодні-завтра. А від них буває всяке..

arushka
02.07.2012, 14:33
Хіба так може бути через погоду?
Може. І буває. Але в мене такі болі, коли дощі. Німесил добре обезболює (1 пакетик на 1 ст. теплої води), але гадость рідкісна, довго приймати не можна

Barnaulka
02.07.2012, 14:51
А хребці шиї в порядку?
Та ніби.. Остеохондроз є - 100 %, але ж то не кістки болять...
магнітні бурі
Подивлюся, як воно далі буде, може, дійсно реакція на оті бурі чи навіть погоду.
Німесил
Знебоюючі беру у крайніх випадках, коли на стіну лізу від болю виняток - головний і зубний біль, тому поки шо потерплю. Але дякую за пораду :)

tsvetochek
02.07.2012, 15:15
а мені ноги отікають від жари і сидячої роботи, це тільки пів дня пройшло, а відчуття таке, ніби з марафону прибігла, пасочки від сандалів поврізались.. вечорами перевертаюсь вверх ногами на декілька хвилин і трохи попускає. але мене на довго так не вистачить!

Raven
02.07.2012, 15:46
а мені ноги отікають від жари і сидячої роботи,
Поставте собі під столом коробку якусь, в мене з-під паперу, зсуньтеся з стільчика і поставте туди ноги, не вірте, що треба мало пити - навки. А ше файно діє гірудовен, запасаюся ним перед роботою

tsvetochek
02.07.2012, 15:58
Поставте собі під столом коробку то певно ящика якогось треба, бо вже одну коробку затолочила:girl_haha: до речі, і води я мало п'ю, в таку спеку вартувало б побільше вживати. спробую той крем, що ви радите, може справді допоможе

Made in USSR
02.07.2012, 16:03
ніц мене не болить, але та спека мене доконає............

Музик
02.07.2012, 17:02
і мене погода добивати почала - голова розколюється, слабкість загальна якась. ех, я люблю зиму

Donata
02.07.2012, 17:06
а я отравилась, була на забаві, грішу на салат, правда зі всіх присутніх лише мені зле. Активоване вугілля та смекта зробили свою справу, то стало набагато легше, але вже 2 добу ніц не хочу їсти, нема відчуття голоду, схоже на те, що шлунок зупинився, запхала в себе пару галетних печеньок і лежать там каменем.
Чим його "запустити"? Випила пляшку Боржомі та Есентукі - не помогло, може то мезиму чи фесталу йому підкинути? З таким трудом набрані кг. "уходят" :(, мене вже починає похитувати, давно мені так зле не було :girl_cray:

Vittoriya
02.07.2012, 17:15
може то мезиму чи фесталу йому підкинути?
нє, то не допоможе, бо мезим точно для того, аби легше перетравити їжу, яку вже з'їлося. Фестал здається так само. Пийте ще Боржомі. по трохи. Мені то найбільше помагає, коли шлунок не хоче працювати. Вугілля можете часом пити, але якісь сильніші таблетки не варто. Взагалі мені найкраще при отруєнні допомагає промивання шлунку. Може то троха для когось жорстко, але то такий спосіб, який допомагає завжди. Для цього треба випити багато води, кип'яченої, колись мені ще марганцовки додавали до того. Можна ромашки дати і так добрих 2 літри випити, отак сісти (бажано у ванніі) і через силу випити. Прийде момент, коли воно само піде назад, в крайньому випадку 2 пальці в рот і все. Направду, промиває шлунок добре. Потім треба якийсь час обмежити себе в їжі і далі їсти щось легке.

Donata
02.07.2012, 17:24
Взагалі мені найкраще при отруєнні допомагає промивання шлунку.
я вже близька до того, ще дам йому до вечора шанс з вугіллям та боржомі

Vittoriya
02.07.2012, 17:26
А потім дуже добре для шлунку яблучко печене, або в пароварці(майже то саме виходить)

Rosynka
02.07.2012, 18:10
добрих 2
літри випити, отак сісти (бажано у
ванніі) і через силу випити. Прийде
момент, коли воно само піде назад,
В дитинстві так завжди робили:)
Тепер не пробую, бо було декілька раз, що ті літри так собі і залишалися в шлунку, і не хотіли назад... То до паскудного самопочуття додавався ще живіт, як слоїк:)
Мені при отруєнні клізма суттєво допомогла.

Vittoriya
02.07.2012, 18:13
епер не пробую, бо було декілька раз, що ті літри так собі і залишалися в шлунку, і не хотіли назад... То до паскудного самопочуття додавався ще живіт, як слоїк
Мені при отруєнні клізма суттєво допомогла.
тут власне важливо пити не перериваючи. Тобто не робити перерв і пити доти, доки вже не буде відчутно , що все, лізе. Ну але в крайньому випадку, як я вже писала-два пальці в рот в допомогу і все піде. :) Зато потім спокій і не треба таблеток ковтати

terezka
02.07.2012, 18:17
а я уже третій день наче п'яна - голова йде обертом, все мені крутиться, нудить. Нічого незвичного не їла, все свіже, все дозволене, вихідні майже всі лежала-спала. Чи може так спека впливати, хто знає?

Holly
02.07.2012, 23:59
спека впливати, хто знає?Може(((
я в неділю падала, ніби від втоми. А сьогодні голова страшенно болить, а ще + вагітність. Коротше маю цілий букет

Divchyna vesna
04.07.2012, 16:28
Прийшли КД. Починаю мучитись, бо в жару ще гірше їх переношу. Але ще якось сиджу на роботі. Може дотягну до кінця дня...

AdFeja
04.07.2012, 18:46
Для чого при такій температурі? Нею високу збивати треба.
Я писала, що так роблю я. В мене висока температура не піднімається ні при якій хворобі. Максимально 37,1, а це, повірте, дуже неприємно

Музик
04.07.2012, 20:24
а мене дико нудить пів дня, просто жахливо. в хаті так душно, що дихнути неможливо, жжжахливе самопочуття і я дуже хочу дощу

ljalechka
04.07.2012, 21:59
Прийшли КД. Починаю мучитись, бо в жару ще гірше їх переношу
аналогічно і в мене зараз:girl_devil:, а ще в мене дуже "крутить" права нога на зміну погоди, але дивлюсь прогноз погоди, то перемін не бачу(

Barnaulka
04.07.2012, 22:20
Сьогодні цілий день каталася по Львівщині, від тих поїздках у маршрутках в жару хвора. Голова болить, перегрілася, ще й горло умудрилася простудити якимось чином :(

Зануда
04.07.2012, 23:51
Навіть не уявляю, як і коли, але маю стоматит. Вражений, щоправда тільки язик, але болить дуже. Їсти боляче, говорити боляче, а полоскати "Стоматидином" небезпечно - у мене на нього алергія. Купила собі якийсь інший препарат, весь такий а ля натюрель на травах,один раз прополоскала рот і пішов набряк. Мама витягнула з холодильника "народні ліки" - дика рожа перетерта з цукром і мені стало краще. Зараз ще перед сном собі "дозу" прийму і може завтра знову відчую себе повноцінним членом суспільства. :)

Finya
06.07.2012, 03:23
Я примудрилася захворіти:girl_devil: Знову! не пройшло і місяця...
Останнім часом почала хворіти весною, тепер вже і влітку - раніше ніколи такого не бувало. Сьогодні прокинулась і зразу відчула, що негаразд щось. Списала на жару, погане її сприйняття ітд. Але дивувало, що голова цілий день крутилася. Міряю температуру - 37, 2! І так погано, коли спека, а тут ще гарячка...:girl_emo: Сподіваюся, що нічого страшного, дуже-дуже сподіваюся. Щось симптомів ніяких більше..

smugastik
06.07.2012, 11:59
а мені напевно сюди, вчора ввечері прикусила собі верхню губу, та так, що губа вся синя, відкрити рот боляче, п"ю через трубочку, одним словом красота " неземна ":girl_haha::D

Музик
07.07.2012, 22:29
маю дику алергію не-знаю-на-що (ніколи такого не мала) шия покрилась червоно-білими плямами, а руки - фіолетовими. чоловік як то зранку побачив, казав, що враження, ніби він мене вночі душив, а я виривалася.
взяла в мами ліки - то хоч свербіж зняло, але то жжжах

Музик
09.07.2012, 10:09
щось я суди зачастила. маю якесь отруєння. пів ночі у туалеті просиділа, голова крутиться, серце колотиться, жжжах. а я нині стільки планів мала. буду сидіти вдома і гризти сухарі :(

Sandoryk
09.07.2012, 12:20
А я страждаю від надмірної любові сонечка до моєї сніжно-білої шкіри.:girl_cray: Хоч і загоряла потрохи ще з травня але після вчорашнього дня на озері я вся червона (в час пік сиділа в тіньку, плавала в сорочці).

Музик
09.07.2012, 23:19
і знов я тут - мало мені того, що я тут зранку писала - ще й яйники колять, ноги терпнуть, живіт нето болить, нето терпне, ще й алергія на шиї шкірками твердими покрилась, ну принаймні не чухаюсь вже :( капєц одним словом. тааашнілавка продовжується

siriuska
10.07.2012, 12:32
А в мене голова болить і квадратна, незнаю що і робити, не сплю по ночах, під ранок вся в поті, жара.

Sertce
10.07.2012, 14:44
Болить мене голова, серцебиття пришвидшене, тиск 90/60. Дівчата, xто знає, що робити при низькому тискові? Дістала вже та гіпотонія. Кофеїн, кава, цитрамон, елеутерокок дає малий результат. До кого це потрібно звертатись, які аналізи/ обстеження робити? Дякую.

Yaryna Yarko
10.07.2012, 14:59
Болить мене голова, серцебиття пришвидшене, тиск 90/60. Дівчата, xто знає, що робити при низькому тискові? Дістала вже та гіпотонія. Кофеїн, кава, цитрамон, елеутерокок дає малий результат. До кого це потрібно звертатись, які аналізи/ обстеження робити? Дякую.
Понижений тиск - це знижений тонус судин... а отже потрібно приводити увесь організм в тонус!!! Симптоматично дуже добре допомагає кардіомагніл (аспірин+магній). Щоб змінити ситуацію кардинально раджу приводити увесь організ в тонус. вести активний спосіб життя, записатись на якийсь спорт для фізичної активності (особисто я займаюсь йогою). А найважливіше - тішити себе і насолоджуватись життям!
Це може бути вегето-судинна дистонія (все вищеперераховане для неї працює). Варто визначити який є черепний тиск, бо по перефирії може бути понижений (те що на руці ми міряємо), а черепний - підвищений. Згадаю як той лікар називається = напишу. В залізнодорожній лікарні.

Barnaulka
12.07.2012, 00:22
Болять м"язи в руцях, бо багато землі перекидала на розкопках, болять здерті від лопати мозолі та дууууже пече обпечена шкіра на плечах, спині - там в пухирцях всьо, руках і навіть на ногах :(

jalla
13.07.2012, 00:25
А мене цілий день боліла голова ну просто невиносимо. Три цитрамони, дві "стоячі" кави трохи попустило, але все рівно голова як в скафандрі.:no:)
Під вечір прихопив живіт, скоро КД, зараз взагалі болить не виносимо, корчусь від болі і ніц не можу робити. Вже б завалилась в ліжко, але треба помитись і т.п., а я не моооожу.:girl_cray: Підібрала ноги під себе і сиджу, аж мені сльози на очах.:(

Barnaulka
13.07.2012, 11:50
КД почались, животик болить :(

tanchyk
13.07.2012, 15:23
зараз взагалі болить не виносимо, корчусь від болі і ніц не можу робити.
Є один старенький рецепт. На стакан води- 10 крапель м"яти перцевої (в аптеці є) і за 15хв. болі як і не було.

jalla
13.07.2012, 23:53
Є один старенький рецепт. На стакан води- 10 крапель м"яти перцевої (в аптеці є) і за 15хв. болі як і не було.
Ой, ніц воно мені не дало. І три ношпи влупила і хоч би що. Я реально не знаю як ту ніч пережити. Від болі мене аж викручує.:girl_cray:

сніжна
14.07.2012, 00:23
Я реально не знаю як ту ніч пережити. Від болі мене аж викручує.
тоді спробуйте кетанов.

jalla
14.07.2012, 00:34
тоді спробуйте кетанов
Та власне хотіла, але добре що глянула на коробку, а він вже протермінований.
В мене вже дуже давно такого не було, хіба останній раз як йшла родити)))
Живіт здутий як бубон, твердий, біль нестерпний. Вчора боліло теж дуже, але нині мене аж в поти від тої болі кидає.

Freitag
14.07.2012, 00:41
Не наважуся щось радити, але поділюся досвідом.
Коли під час КД біль нестерпний настільки, що жодні ліки не допомагають, а я ридаю від тих мук - чоловік приносить тепленьку грілку. Десь за півгодини біль вщухає. Метод неоднозначний, але мені допомагає у 100% випадків...

Barnaulka
14.07.2012, 00:44
тепленьку грілку.
Але і кровотеча від того може бути..

Hermi
14.07.2012, 00:53
мдя..не в мене одної катастрофа з КД, просто помираю...тече як з якоїсь свині, прокладки на 7 капель вистачає на 3 год...Зла як чорт, посварилась з усіма з ким можна...хреново і фізично і морально;(

jalla
14.07.2012, 00:57
Коли під час КД біль нестерпний настільки, що жодні ліки не допомагають, а я ридаю від тих мук - чоловік приносить тепленьку грілку.
Дівчатка, в мене ще нема КД, але вони скоро мають початися. Минулого місяця боліло, але не так, зараз щось жахливе.
Якби були КД я б писала в відповідну темку, а так, я не знаю що воно таке зі мною. Думаю що ПМС, але точно не знаю...

Freitag
14.07.2012, 01:01
Але і кровотеча від того може бути..
Тому і кажу, що радити не наважуся і що метод неоднозначний, і думки з цього приводу різняться. Коли переді мною стоїть вибір "швидка" чи грілка - то обираю, образно кажучи, менше зло. :girl_wink:

Лідочка
14.07.2012, 01:04
Живіт здутий як бубон, твердий, біль нестерпний. Вчора боліло теж дуже, але нині мене аж в поти від тої болі кидає.
В мене зазвичай була ще нудота і блювота...фу....як згадаю. Але після пологів, М починаються навіть невідчутно, тільки за два-три дні до того, живіт дуже твердий і здутий.

Freitag
14.07.2012, 01:07
нудота і блювота
Я думала я одна з таким прекрасним букетом всіх можливих ознак :girl_crazy:

Музик
17.07.2012, 20:24
дико болить голова, таблетка не допомогла, буду зараз гарячим чаєм лікуватись.

Fistawka
18.07.2012, 15:40
Якби мене зараз хтось побачив, то сказав би, що мене чоловік б'є...
В мене ячмінь на оці:girl_cray:. Повіка спухла так, що око ледь вдкривається. Я вже переживати почала, але чоловік каже, що в нього теж так було. І мама каже, що то ячмінь. Як люди з таким "щастям" живуть? Мама розказує, що в моєї тітки така "красота" в молодості щомісяця "розцвітала". То капець...Хто знає, коли та опухлість трохи пройде? І як рятуватись?
Дулі показувала, обручкою терла, віршики йому теж розказувала. Не допомогло. Та- та, то смішно, але коли такий жах твориться, то я готова вже все робити:girl_cray:

А ще дико болить голова, таблетка не допомогла
Дурдом коротше! Мені треба в жилєтку(((

lizarda
18.07.2012, 16:06
Хто знає, коли та опухлість трохи пройде? І як рятуватись?
коли в мене був ячмінь, то мені дуже допомагала тепла міцна заварка з чорного чаю, мочите в ній вату і прикладаєте до ячменю. і так декілька разів на день. мені допомогло.

Fistawka
18.07.2012, 23:47
Усім дуже дякую за поради в карму і тут:girl_in_love:
Робила все під ряд, шо радили)))
Незнаю що допомагає, але припухлість трохи менша вже. Навіть око трохи відкривається!
Надіюсь, що на завтра картина буде ще краща:girl_in_dreams:
Чоловік сміється з мене і бігає з фотоапаратом))) Гірше дитини! Каже, щоб я тут показала себе-красіву)))

Hermi
18.07.2012, 23:57
сьогодні я просто подихаю. В обід втратила свідомість і ніяк до себе прийти не могла, викликали швидку, тиск 60 на 30. Щось вкололи і сказали полежати. Голова не те що болить, вона просто розривається. Через годину спробувала стати, ноги підкошуються. Поміряли тиск - десь 65 на 40. Мама дала коньяку і міцної кави. І тут мене вже прихопило серце, але через 10 хв пройшло. Подзвонили до моєї лікарки, вона сказала жувати квашені огірки, шоколад і багато пити. І бажано полежати, щоб невмліла знову. Надоїло в хаті сидіти пішла на двір, спочатку ніби попустило, але через півгодини далі голова обертом, міряєм тиск знову 60 на 35. Подзвонили на швидку може якусь таблетку випити, а вони дали геніальну відповідь - якщо невтрачаєте свідомість - відпочивайте, мав би укол подіяти, а так більше нічим не поможем. Сиджу на подвірі жую квашені огіркиза сьогодні зїла цілу літрову банку і шоколадкутак мені файно пішов чорний шоколад з огірками, один раз огірок вкушу, другий раз шоколадку і ще зеленим чаєм то все попиваю. Зато всі мої сусіди впевнені що я вагітна!Уже навіть мами подружка дзвонила, питала коли внуків будуть замочуватитак смішно як чутки містечком повзуть, і то вже не перший раз мені вагітність приписують. Зараз лежу вліжку і ніби то легше, а стала на кухню перейти - далі дурно стало.

Raven
19.07.2012, 11:38
тиск 60 на 30
Купіть кофеїнові таблетки, вони мене з тако стану швиденько виводять, ну і файний коньяк теж так нічо, помічний.

Divchyna vesna
20.07.2012, 22:29
По обіді почала мене боліти спина. Ну, думаю, напевне сидяча робота дається взнаки. Прилізла додому, а воно далі тягне. Але мене так поясниця тягне, коли піднімається температура або починаються місячні. Беру термометр, Є!!! 37,3І нічого не болить (окрім душі, звичайно), немає навіть натяку на головний біль, шмарклі чи кашель. Напевне, правду кажуть, що всі хвороби від нервів.

Barnaulka
21.07.2012, 13:08
Зуб розламався навпіл :(

Raven
21.07.2012, 16:32
Зуб розламався навпіл
Співчуваю, мені то знайомо. Ще й було то 31 грудня ввечері, алярмом викликалося стоматолога, бо то передній і боліло капець

Barnaulka
21.07.2012, 18:09
В мене не передній, і ота відламана частинка ше тримається в яснах, але болить, бо не зачіпати не можу (((. А найближчим часом до стоматолога не потраплю

jalla
22.07.2012, 13:18
Мене та погода просто добиває, бо в зв"язку з нею головна біль не покидає мене ні на хвилину. Я вже пачку спалмалгону допиваю, цитрамону вже дві пішло і то біль не відпускає, а лиш приглушує на пів години максимум.:girl_cray: