Свекруха-бабуся

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    186 голосів
    60,2%
  2. свекрусі

    14 голосів
    4,5%
  3. обом

    70 голосів
    22,7%
  4. нікому

    39 голосів
    12,6%
Статус теми:
Закрита.
  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Дівчатонька! Хотілося би знати які у вас відносини з вашими свекрухами. Чи приходять вони до дітей? Чи помагають вам? А головне, чи потрібна вам ця допомога?
    Поки я ще була вагітна,то все було чудово. Бачилися раз в місяць, зідзвонювалися. Але як я родила, то внадилася приходити "помагати" кожен день. Але яка допомога потрібна мамі, яка годує грудьми? Хіба по господарству. Мою свекруху це не цікавило. Вона мало не видирала в мене дитину. Та й тепер каже, що родять собі твої батьки ще одну дитину, а тебе бабуся забере:ireful1: .
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Такі питання чоловік мав би зі своєю мамою розрулювати. Інакше ризикуєте стати ворогом №1, та й терпіти таке неможливо.
     
    • Подобається Подобається x 26
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    В мене хороша свекруха (принаймні поки що), так як діток ще нема і одружились недавно. Але насправді вона в мене добра:) . Та і думаю що в мене не буде такої проблеми коли народиться маля, бо ми живемо в різних містах, і свекруха в мене ще й працює:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    А про тещ забули? Я і мій чоловік теж нервуємся, коли моя мама щось пробує повчати - радити...

    Додано через 35 секунд
    А свекруха боїться навіть спитати, не те щоб радити... Отакий я монстр...
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Ой.. то така делікатна тема... Якщо не хочете псувати відносин зі свекрухою - спробуйте делікатно пояснити, що якщо вам потрібна буде її допомога, то ви їй самі про то скажете, а поки що ви справляєтеся самі.
    Якщо ж для вас ваш душевний спокій пріоритетний і на делікатні розмови не вистачає нервів/бажання, то на допомогу призивайте чоловіка, нехай він поговорить з мамою (він же краще знає, як сказати ТАК, щоб вона ЗРОЗУМІЛА)

    ну а це взагалі неприпустимо :shutup:
    В мене так колись мій батько жартував з малою, на що я дуже твердо потрЕбувала, щоб такого більше не повторювалося. Це МОЯ дитина, і ЦЕ вона повинна розуміти змалечку, а не чути, що батьки погані... і що "хороші" бабуся або дідусь заберуть її до себе. Такі жарти не дозволяю і зараз.
     
    • Подобається Подобається x 25
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Моя мама нам не дуже керувала щодо дітей більше що до чоловіка.
    Він у мене хлюпік а вона таких мужчин дуже не любить. Ось її це і нервує що він як не хворий то слабий.

    А он свекруха у мене непогана. Вона може лишень час від часу дати гроші аби діткам щось купили а так вона собі жиє тихонько і мріє коли ми дітей привеземо показати.

    Шкода мені її часами але баба Юля тяжка особа, може і добре що вона так далеко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    А в мене немаэ свекрухі.Вона померла,коли чоловікові було 18 років:sad:
     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Росинко, в мене така ж ситуація.
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    А моя теж все "помагати" занадилася. Коли народився перший, то приходила без попередження, двері ногою відкривала у будь-який час, могла в 8 ранку, а могла в 9 вечора (хоч знала,що малий скоро спати лягає!). Але вся поміч зводилася у посидіти біля малого і перевірити як невістка прибрала і що синочкові їсти зварила (він у неї одна дитина).
    А коли другий народився, то ситуація кардинально змінилася. Вона навіть носа свого не потикає! Що мене безмежно тішить, бо живемо з моєю мамою, яка мені справді помагає там де треба.
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    А ми живемо з батьками чоловіка і молодшим його братом (йому 19 років). Дітей поки в нас немає. Та й свекруха моя непогана, але дуже специфічний характер має (дуже мало емоцій як позитивних, так негативних). В тому полягає вся складність..здавалося б, ой, класно: не сварлива і т.д., але я не можу зрозуміти коли вона зла, коли щаслива, коли незадоволена, завжди "ніякий" вираз обличчя, хоч насправді вона може бути в дуже хорошому настрої. Звичайно, що не завжди така ситуація, але у більшості випадків.. Інколи я розповідаю їй щось (мене б від емоцій розперло!!), а відповідь "та...?,ага.....", не знаєш як поводитись просто. А із свекром все навпаки - емоцій хоч відбавляй!!!:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    А в мене свекруха найкраща на світі, я її називаю мамою не тому що так треба, а тому що мені цього хочеться. Дуже спокійна жінка, з порадами не пхається, тішиться внуцьом і дуже його любить. І ми її дуже любимо.
     
    • Подобається Подобається x 19
  12. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    До речі, я не можу назвати свекруху і свекра мамою і татом!!! Ну важко мені і все.... Я собі не можу уявити іншої мами і тата крім своїх РІДНИХ...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Своя мама навіть як і запхає свого носа туди,куди і не треба завжди знаєш, що відповісти. Та й не обідиться ніколи. А свекрусі боронь Боже щось сказати. Зразу синочку пожаліється.
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Я теж не можу, звичайно моя мама найкраща, але справа не в заміні своєї мами свекрухою. Справа в людині.

    Додано через 1 хвилину
    От так потім своя мама каже - ти його на руках носи, ночі недосипай, цілуй, жертвуй ради нього всім, а воно виростає і пискує тобі :)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    :D :D :D Ні. В мене з мамою прекрасні відносини, та й чоловік її любить. Можливо тому, що живемо ми один від одного за тисячі кілометрів. Приїжджає 1-2 рази на рік, привезе чоловікові купу подарунків, а той тішиться цілий рік до наступного її приїзду:radist: .
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    мені дуже повезло із свекрухою.
    більш мудрої та делікатної жінки я не зустрічала.
    як перші роки жили разом, вона частенько забирала свекра та їхали вони на дачу, аби ми на одинці побули.
    а як пораду дає, так і не сприймаєш це як настанови чи бажання командувати. легко так.
    зі старшою донечкою дуже помагала, а як ми переїхали в інше місто, забирати стала на все літо, аби ми відпочили (десь з 6 рочків).
    я вже мовчу, що якби не вона - я би не мала вищої освіти, бо сиділа кожну сесію мою з донькою, поки я в Києві була.

    не скажу, що проблем зовсім не було. поки жили разом, дрібні терки побутового характеру мали місце. що поробиш - не може бути на одній кухні дві господарки...

    більше проблем маємо з моєю мамою, бо любить вона покомандувати та повчати. чоловік це не може терпіти. а я, "між двох вогнів" тільки нерви втрачаю.

    добре тільки, що живемо в різних містах.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    І я теж до вас!:sad:
    Мому чоловікові теж було 18 коли його мама померла:sad:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    А ми перший рік після народження малого у пеклі жили.
    Зараз це для мене найбільший плюс, що ми тут самі, а батьки далееееко-далееееко.
    А я досі пожинаю плоди їхньої "помочі".

    Додано через 32 секунди
    О, пригадалися слова старшої невістки: свекруха все добра, якщо на відстані. ;)
    І свекор також.

    Додано через 2 години 32 хвилини
    То пожалійтеся ВИ першою. То ж чоловік із вами одружувався, а не зі своєю мамою. Розкажіть про нервові зриви, про шкоду для молока, зрештою, що психіка мами і дитини дуже зв'язана і малятко відчуває, коли ви нервові. І най татко береться за захист. Бо нащо він тоді треба у такій ситуації? Тихо стояти осторонь?
    У нас із чоловіком ситуація чітко поставлена. Я захищаю його, він мене. Властиво ми є на боці один одного, навіть тоді, коли не згодні з думкою іншого. Але для інших - ми завжди однодумці. Нюанси можна згодом удома обговорити.
    Зі свекрухою та й з моїми батьками у нас були ситуаційки невеселі. Мій чоловік часом мусів криком навіть втихомирювати істерики своєї мами, котрі вона влаштовувала іноді в домі моїх батьків. Ну, було, але минуло. І вона знає, що наша територія, то не її територія. І так само своїй мамі я мусіла теж чіткі межі проставити.
    Ніби то шанують. Ну, а тепер, то й не дуже мають, де дітися. До нас неблизько. :)

    Додано через 2 години 35 хвилин
    Ех, мені би так. У нас - криком та тиском. Пам'ятаю, що пила валер'янку перед академ-концертами в музичній школі (ще малою) та після кількох розмов із нею... :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    У мене хороша свекруха. Їй всього 45, дуже симпатична. Мене завжди дивувало, як їй вдається поєднувати зовнішню м'якість і досить сильний характер. Завжди усміхнена, гостинна.
    Але деякі речі мене просто дивують...Напрклад, живучи 15 хв ходьби від нас, була в нас всього кілька разів (може, від делікатності і небажання нагружати своєю присутністю), дуже рідко дзвонить (вірніше, дзвонить кожного дня по кільканадцять разів, але чоловіку на мобільний), занадто опікає свого сина. Одним словом, не знаю навіть, як на таке реагувати. Думаю, вона просто тяжко переживає те, що єдиний син нарешті став дорослим (вірніше, намагається стати):ireful1:
    Тут багато хто пише, що свекрухи втручаються в життя сім'ї, в мене виходить так, що ніби я окремо, чоловік окремо, його батьки більше спілкуються з ним...Не знаю, тішитись мені чи сумувати з цього приводу. :8:
    А от свекор - лапочка!!! :dance:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Любов до свекрухи вимірюється в кілометрах. Ми живемо в одному місті зі всіма батьками, досить близько, щою допомогти при потребі, але достатньо далеко, щоб не бачитися щодня.
    Нічого поганого не можу сказати про свекруху, бо чую її рідко - за чотири місяці вагітності вона два рази подзвонила запитатися як я себе почуваю, і ще може разів чотири запитала це при зустрічі, коли ми до неї заходили. Не знаю на скільки зміниться наше спілкування після народження дитини, аде не думаю, що значно - вона, як мені здається, і надалі буде більше занята вихованням внуків, які живуть недалеко від неї. Я й не дуже розраховую на неї, а більше на свою маму, якаі зараз приходить мені допомагати

    Додано через 9 хвилин
    От різне ставлення свекрухи до дітей найбільше мене і злить не розумію, як вона може так робити і не помічати цього. Але найбільше злить, коли їй говорять різні люди, що вона по різному ставиться до дітей, а вона заперечує та ще й ображається.
    Через те, що в неї сини, вона хоче лише внучок... вже мені вуха прожужжала. ЦІкаво, як вона буде поводитися, якшо буде хлопчик
     
    • Подобається Подобається x 8
Статус теми:
Закрита.