КПК

Показати повну версію : Гайморит? І що з ним робити?

duvodivchunka
24.02.2010, 00:17
Всім привіт! Звертаюсь за порадою, може хто поможе. Колись давно мала гайморит, який довго-нудно лікувала, але потім на років так на 6 про нього забула. А сьогодні ледве дихаю, голова розколюється, дихати важко, гайморові пазухи ніби ватою наталовані, жах, одним словом. Завтра до лікаря, бо реально зле, запускати боюсь. Може хтось знає, як полегшити симптоми?

SPRING
24.02.2010, 00:33
Є таблетки "Цинабсин"- кожні 2 години під язик класти. Мені дуже помагають. А ще моя подруга капає Цикламен.

duvodivchunka
24.02.2010, 00:44
Якраз купила сьогодні.
Жую вже що години, бо важко дихати.

Taska
24.02.2010, 09:31
я гайморит раз і назавжди вилікувала ось таким методом: треба підігріти потерте господарське мило і часником і цибулею, суміш повинна бути схожа на мазь, її накладаєте на ватку і в ніс на стільки часу на скільки витримаєте. Якщо будете робити хоча б двічі-тричі в день на протязі 3-4 днів результат 100%

Юстина
24.02.2010, 09:52
Мій чоловік розводить у водичці сік лимону і дві-три капельки йоду. Капає до носа. Якщо не лінується і проводить цю процедуру з певною періодичністю, хвороба не турубує взагалі.

А як ви, до речі, ставитеся до проколювання? Процедура має, як і своїх прихильників, так і противників.

lerucha
24.02.2010, 10:30
у мого чоловіка проблема з цим гайморитом, один знайомий лікар (у нього нетрадиційні, але дієві методи), порадив капати "пихтовое масло" по 1-й краплі 3 рази на день, на протязі 3-х місяців, воно витягує весь слиз, перші рази ще нічого, а вже через тиждень починає трохи боліти голова при кожному закапуванні, так що треба мати терпіння так лікуватися, і крім того робити інгаляції з цим же маслом+евкаліптове

таблетки "Цинабсин"- кожні 2 години під язик класти.
при хронічному запущеному гаймориті це вже, на жаль, не допомагає

А як ви, до речі, ставитеся до проколювання? Процедура має, як і своїх прихильників, так і противників.
ще додам, якби у мене таке сталося, я б краще пішла і проколола один раз, ніж довгий час лікуватися. Головне знайти гарного лікаря.

marta29
24.02.2010, 10:33
Я б нерадила проколювання,так як постійно його потрібно буде робити!!!я вилікувала гайморит таблетками про які вже писали Цинабсин і каплями Синуфорте.

lerucha
24.02.2010, 10:36
Я б нерадила проколювання,так як постійно його потрібно буде робити
не обов'язково, є знайома, яка робила проколювання, і вже десять років навіть не згадує, що то за хвороба, все ж таки, все залежить від лікаря.

ola-lyola
24.02.2010, 11:49
ще додам, якби у мене таке сталося, я б краще пішла і проколола один раз, ніж довгий час лікуватися. Головне знайти гарного лікаря.
Треба знайти лікаря, який спершу спробує лікувати традиційними методами, прокол - це вже в крайніх випадках.
З власного досвіду - були забиті пазухи, голова боліла страшенно, дихати не могла, нюху не було, немогла нахилити долнизу голову, очі боліли, після рентгену мене відправили на прокол.
З Ужгородської також сказали проколювати.
А знайшла я прекрасного ЛОРа у своїй 5-тій поліклініці, яка сказала - спершу попробуєм полікувати, а не відразу проколювати.
Лікування було тривале і насичене - кожні 2 години промивання носа якимось розчином з рецептурної аптеки, та по 2 таблетки Цинабсин (він гомеопатичний), спрей до носа - Ринофлуімуцил.
Дитину мою з аденоїдами, і частими соплями лікує народними методами - ромашка, запарена молоком, гомеопатичні краплі, промивання носика сольовим розчином.

duvodivchunka
24.02.2010, 12:59
Була в лікаря, нічого втішного.Доведеться лікуватись антибіотиками (виписали аугментин).
Колись на Ужгородській ходила на так звану "кукушку", фізіопроцедури, а ще робила ін"єкції в ніс (в кожну ніздрю). Тривало то все довго та і процедури не з приємних, але потім про той гайморит і забула. А тут тобі маєш...
Щодо проколювання, то все індивідуально, але наскільки мені відомо, пункцію роблять вже при запущеному гаймориті, а на початкових стадіях жоден лікар вам того не скаже робити.

ESTEILA
24.02.2010, 13:36
треба підігріти потерте господарське мило і часником і цибулею, суміш повинна бути схожа на мазь, її накладаєте на ватку і в ніс на стільки часу на скільки витримаєте
Скажіть,а дитині 8 років можна такі тампони робити?

lerucha
24.02.2010, 13:49
Лікування було тривале і насичене - кожні 2 години промивання носа якимось розчином з рецептурної аптеки, та по 2 таблетки Цинабсин (він гомеопатичний), спрей до носа - Ринофлуімуцил.
Вам +1000 за те що Ви така терпляча! Бо у мене чоловік хіба б один день кожні дві години попромивав, а потім кинув, то забуде, то часу не має, то ще щось... Напевно, вже від характеру людини треба вибирати метод лікування, може б він і вилікувався тими краплями, якби терпіння мав:girl_mad:

я гайморит раз і назавжди вилікувала ось таким методом: треба підігріти потерте господарське мило і часником і цибулею, суміш повинна бути схожа на мазь, її накладаєте на ватку і в ніс на стільки часу на скільки витримаєте. Якщо будете робити хоча б двічі-тричі в день на протязі 3-4 днів результат 100%
я колись такий рецепт в інтернеті бачила, тільки там ще урину треба було додавати

Ольга
24.02.2010, 14:50
минулого тижня вилікували доцю, 3.5 роки:

- цинабсин кожні 2 год * 5 днів
- віброцил, або інше судинозвужуюче,
- за 10 хв після нього промивати хюмером (фізрозчином)
- актифед
- в носі мазати етоній
все минуло!

я б не давала лимону-йоду-цибулі і тд - це обпікає слизову!

Зануда
24.02.2010, 15:17
я гайморит раз і назавжди вилікувала ось таким методом:
Це дуже дієвий метод. Абсолютно не шкідливий і головне, що 100%-ий ефект. Я на 5-му місяці вагітності мала гайморит - відомо, що ніяких антибіотиків неможна, а цей метод мені дуже допоміг, при тому, що ситуація в мене була критична.
Дитину мою з аденоїдами, і частими соплями лікує народними методами
Нічого особистого, але ніякі народні методи, рівно, як і медпрепарати аденоїдів вашій дитині не вилікують. Знайдіть хорошого ЛОР-хірурга і видаліть аденоїди. Забудете, що то соплі.
Була в лікаря, нічого втішного.Доведеться лікуватись антибіотиками (виписали аугментин).
Вирішувати, звісно, вам, але спробуйте перед антибіотиками метод, який описала Таска. То вам не зашкодить, більше того - ви приємно здивуєтесь наскільки вам стане легше. От тільки замість ватки, я б рекомендувала скрутити з битнту турунди і вмочивши у суміш запихати їх так глибоко в ніс, як тільки зможете і тримати так довго, як вдасться витримати. Бажаю успішного лікування.

---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

Скажіть,а дитині 8 років можна такі тампони робити?
Можна - це абсолютно безпечно.
я колись такий рецепт в інтернеті бачила, тільки там ще урину треба було додавати
Препарат працює бездоганно і без тої складової. :)

цибулі
У тій суміші, рецепт якої написала Таска цибуля терта і переварена, тому зовсім не пече і слизова не страждає.
У тій суміші, якою лікувалась я, навіть часника не було. Коричневе господарське мило, потерта цибуля, мед, можна молоко - "доза" кожного складника столова ложка. Все це переварити в емальованій посудині, довівши до однорідної маси, вистудити, намочити бинтові турунди і закладати в ніс. Тримати якнайдовше.

ola-lyola
24.02.2010, 15:24
Нічого особистого, але ніякі народні методи, рівно, як і медпрепарати аденоїдів вашій дитині не вилікують. Знайдіть хорошого ЛОР-хірурга і видаліть аденоїди. Забудете, що то соплі.
Я знаю, що не вилікують, я знімаю загострення, щоб не було ускладнень на вуха.
Проти видалення руками і ногами. Ви цікавились, як їх видаляють????
Більшість хірургів під місцевим наркозом з привязуванням дитини і вирізанням наживо. З загальним наркозом роблять рідко, бо багато протипоказів і ускладнень. Проб на реакцію до обезболеення дітям до 5 років не роблять (заборона МОЗ)
Немає 100% гарантії що аденоїди не повернуться. Оперативне видалення пропонують лише у важких випадках - зміна міміки обличчя (синдром відкритого рота).
Після перехідного віку аденоїдит проходить.

Зануда
24.02.2010, 15:37
Ви цікавились, як їх видаляють????
Так. Більше того - моїй доні вирізали у травні минулого року.

Більшість хірургів під місцевим наркозом з привязуванням дитини і вирізанням наживо.
То вас певно якісь бабусі налякали. :) Зараз роблять під загальним наркозом. Операція триває 20 хв. Крім того, не йдіть до першого ліпшого - підіть до доброго хірурга.

Немає 100% гарантії що аденоїди не повернуться.
Немає. Причин кілька - погано видалили (залишили на розмноження), або дитина і надалі неконтрольовано дихає ротом і це сприяє рецидивному наростанню, буває генетична схильність. Все буває, але дивитись, як у дитини деформується обличчя, як вона дихає лише ротиком і не може спати вночі, то також треба мати терпець, я вам скажу.
Оперативне видалення пропонують лише у важких випадках - зміна міміки обличчя (синдром відкритого рота).
Аденоїди до того призводять в любому випадку.

Після перехідного віку аденоїдит проходить.
Нажаль, не проходять. Мою племінницю оперували вже далеко за перехідний вік. Все чекали-чекали, а вони не проходили і не проходили.
Показом до операції є третя стадія.

lerucha
24.02.2010, 15:45
Ви цікавились, як їх видаляють????
ой, згадала, мені видаляли в чотири роки, на Ужгородській, під місцевим наркозом, пам'ятаю, як зараз, зайшла в кабінет, сіла на крісло, замотали мене темним простирадлом, зверху клейонку, і лікар маленькою ложечкою з зубчиками на кінцях через горло пару раз шкрябнув, і ті штучки відвалился:girl_smile: Потім хвилин 20 посиділи в коридорі, поплювала кров в шматку, і пішли додому. Після того аденоїди до тепер не з'являлися

natka75
24.02.2010, 16:01
не можу знайти десь я вже описувала своє лікування гаймориту, мене теж клали в лікарню і хотіли проколювати, я була категорично проти і не лягла, перечитала всі народні методи і їх і застосовувала, цілий день процедури щопівгодини і за тиждень-півтори я вилікувалался: це і чорна редька, і вигрівання піском/сіллю/звареним яйцем/озокеритом, промивання носа(вдихання розчину так, щоб через рот виходило).

ola-lyola
24.02.2010, 16:29
То вас певно якісь бабусі налякали.
В мене моя власна думка склалась після консультацій з лікарями, починаючи з ОХМАТДИТУ, Орлика, Медінституту, і ЛОРом з поліклініки, жоден не наполягав на видаленні, лише на лікування.
Я ніколи при лікуванні дитини покладаюсь на думку бабусь, звартаюсь до фахівців

Зараз роблять під загальним наркозом Загальний наркоз має багато протипоказів.

Аденоїди до того призводять в любому випадку.
Не в будь-якому а лише на 3-4 стадії, 1-2, коли дитина дихає носиком, до мімічних змін не призводить.

Все буває, але дивитись, як у дитини деформується обличчя, як вона дихає лише ротиком і не може спати вночі, то також треба мати терпець, я вам скажу.
Після лікування або після моря моя вільно дихає носиком і нормально спить.
Дякую за інформацію.

Зануда
24.02.2010, 17:00
Після лікування або після моря моя вільно дихає носиком і нормально спить.
Дякую за інформацію.
Та я в жодному разі не закликаю вас оперувати дитину без потреби. Просто аденоїди самі не зникнуть, їх не переростають.
А щодо "бабусі налякали", то я мала на увазі не те, що ви з ними консультуєтесь, а те, що таких варварсько-дідівських методів вже не застосовують.

Загальний наркоз має багато протипоказів.
Так, у конкретних випадках. Для того здаються аналізи перед операцією. Щоб підібрати наркоз.

Звичайно, що без потреби не варто оперуватись. Але не варто боятись цієї процедури, якщо виникає така необхідність. У моєї дитини аденоїди з першої до третьої стадії наросли напротязі місяця. Так, страшно. Так, загальний наркоз то не жарти. В мене дитина дрібненька, делікатна, я переживала, що погано буде виходити з наркозу, але підібрали такий препарат, що відходила від нього добре, побічних ефектів не було, ввечері нас відпустили додому. Жодних поганих спогадів після лікарні у дитини немає.

Ksusha
24.02.2010, 18:23
Я своїй дитині вирізала адноїди в 5 років (2008 рік, в Чорнобильській лікарні) і ні одного дня про це не шкодую. Ми забули про соплі і хвороби. Дитина вночі не храпить, а дихає носиком (до того часу це був жах!). Операція триває 20 хвилин, але то більше приготування - вирізають їх, точніше виривають ривком.. дитина вскрикнула (але коли ми зуб виривали крику було не менше) і все. В свій час мені теж їх вирізали в 16 років. До сьогоднішнього дня жодних проблем, а насморк якщо і є то не більше 3-х днів.

Anaid
24.02.2010, 20:16
Ми забули про соплі і хвороби. Дитина вночі не храпить, а дихає носиком (до того часу це був жах!).
Так само і в нас,але малому вирізала в три рочки.Буде мати 11 років і практично не хворіє,ми вже з молодшою по третьому колу шмаркаєм та кашляєм(за цю зиму),а сину хоч би що(тьфу,тьфу,тьфу):girl_claping:

antique
24.02.2010, 21:34
Маю досвід лікування милого серцю гаймориту:umbrage:, в мене хронічний.
Антибіотик (ціпрінол, який можна лише після 14р. До 14р. призначають цефтріаксон) +цинабсин (якщо хронічний гайморит, восени і взимку бажана профілактика цинабсином).
Якщо гострий гайморит, я б не рекомендувала примочки "часник-цибуля-госп.мило". Зараз користуються спреєм Аква Маріс(це морська вода), яку можна і маленьким дітям. Щоб економічніше - настоянку календули розвести з водою і промивати. Теж треба антибіотик+цинабсин. Якщо наковтались багато мокротиння - АЦЦ.
Проколювання тільки за показами(!), коли є загроза поширення гною далі. Після нього знов можливий гайморит (у вас же залишаються пазухи, а в них-нова дірочка)))

Anaid
24.02.2010, 21:43
ціпрінол, який можна лише після 14р. До 14р. призначають цефтріаксон)
А до 14 років то з якого віку?Бо мене мала цього року двічи хворіла призначали цефодокс,трайфед,отривін,ереспал ну і так само аква марис,але то йшло не в купі,а почерзі.

antique
24.02.2010, 21:51
Anaid, скільки років дитині?

Anaid
24.02.2010, 21:53
Дитині 5 рочків.

Halina
24.02.2010, 21:54
Просто аденоїди самі не зникнуть, їх не переростають.

Про це переконалась на собі. Аденоїди мала з дитинства. Спочатку мамі було шкода мене давати на таку тортуру (бо всі розповідали як там привязують, видирають на живо і т.д.). Потім думали переростуть. А потім коли я підросла і більш-менш розуміла що і до чого, то сама просила маму, щоб мене не давала на такі випробування. Весь час дихала ротом, незнаю чи то з тим повязано але вимова у мене мяко кажучи не дуже приємна. А ще великий мінус, то те що ротом постійно хватала холодне повітря, постійні хвороби.
Три роки тому прооперували на Ужгородській. В лікарні була більше тижня, а діток в той же день відпускали. Чим людина доросліша, тим складніша операція.

duvodivchunka
24.02.2010, 22:04
Вирішувати, звісно, вам, але спробуйте перед антибіотиками метод, який описала Таска. То вам не зашкодить, більше того - ви приємно здивуєтесь наскільки вам стане легше.
Легше може би й стало, але то ж не просто насмарк, тут ризик серйозніший.
Всім раджу звертатись до лікарів. Всяке, звичайно, в житті трапляється, але все-таки кваліфікована допомога передусім. Чемно приймаю ліки, вже краще:)

---------- Додано в 22:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

перечитала всі народні методи і їх і застосовувала, цілий день процедури щопівгодини і за тиждень-півтори я вилікувалался: це і чорна редька, і вигрівання піском/сіллю/звареним яйцем/озокеритом
З вигріванням треба бути особливо обережними! Реакція може бути абсолютно протилежною бажаній.

antique
24.02.2010, 22:58
Anaid, коли в дитини гайморит (тобто по крові видно, що це запалення) і при тому є висока темп., беруть посів (для виявлення збудника), а поки результати посіву невідомі, лікують антибіотиками широкого спектру. Цефтріаксон -найб.поширений (він в ін'єкціях), є й інші. Вони діють на багато різних збудників, тому в більшості випадків допомагають. Іноді, коли приходить посів, треба поміняти антибіотик, що діє саме на вашого збудника(то рідше).
У вашої дитини (з того, що вам призначили), не було значного запалення, була алергія, через яку нежить і т.п.(тому вам призначали трайфед, ереспал, отривін, а антибіотик в таблетках).
Так що все індивідуально. Необхідний загальний аналіз крові, щоб бачити, чи це запальне(класичний гайморит, як у мене)) чи алергічне, чи трохи того, трохи іншого.
А це вже лікар скаже, і призначить відповідно.

Зануда
25.02.2010, 08:56
Легше може би й стало, але то ж не просто насмарк, тут ризик серйозніший
Моя історія доволі серйозна - я будучи вагітною на 5-му місяці мала важкий гайморит. Оскільки раніше таких проблем у мене не було, то ми не відразу зрозуміли, що зі мною. Думали застуда, нежить, закладений ніс. Але, чим далі тим гірше - мене дико боліла голова, піднялась температура, я вже не могла ходити, рухати головою. Прийшла свекруха, глянула на мене (вона в нас лікар), пошепотілась з чоловіком і мене повезли в інфекційну з підозрою на менінгіт. Нащастя діагноз не підтвердився, але мені діагностували гайморит і фронтит, тобто забиті гноєм всі порожнини. Приймати антибіотики протипоказано, а робити щось треба. А цей рецепт сказали лікарі, які самі ним лікувались. Тому, мені не просто легше стало - все минулося безслідно. Більше того, у мене до гаймориту спостерігалась висока чутливість гайморових пазух - наприклад у вітряну погоду, якщо вітер дув у лице, то мене потім боліло чоло і біля носа, так було скільки себе пам"ятаю, а після того "народного" лікування і до сьогодні, а пройшло вже 6 років, у мене не тільки не було рецидиву, але й припинились болі від холоду і вітру.
Якби мені це сусідка на лавочці сказала, я б може і не прийняла до уваги, але я цей рецепт від лікарів почула, які випробували його на собі, а я в свою чергу на собі, тому знаю, що кажу.

І ще одна важлива річ при гаймориті - НЕ ГРІТИ! У жодному разі. Лікарі категорично забороняють гріти в домашніх умовах.

Anaid
25.02.2010, 11:48
Необхідний загальний аналіз крові, щоб бачити, чи це запальне(класичний гайморит, як у мене)) чи алергічне, чи трохи того, трохи іншого.
А це вже лікар скаже, і призначить відповідно.
Ну нам лор не призначав аналізу крові,робили рентген-знімок,після того призначав ті ліки.

inka
25.02.2010, 12:13
Дівчата, є одна лор-лікарка- чаріниця, вона вилікує і дитину і дорослого, до неї черги .Але є результат. Кому цікаво напишу ПП. Не хворійте!

нталька
01.03.2010, 22:15
Дівчата, скажіть, будь ласка, як діє ця мазь з мила цибулі і тд. Тобто, після її закладання все починає витікати з носа, чи особливих виділень нема? Коли починає відчуватися дія, за день, два? і чи закладаєте турундочки в ніс чи просто можна змазувати в носі тою мазюкою?

Зануда
01.03.2010, 22:21
Тобто, після її закладання все починає витікати з носа, чи особливих виділень нема?
В мене нічого не витікало. Я так думаю, що турунди втягували в себе те, що було в пазухах. А за кілька днів лікування все просто висмаркувалось.

Коли починає відчуватися дія, за день, два?
Все залежить наскільки важкий гайморит, але максимум три-чотири дні, щоб пройшло зовсім, а легше стає вже наступного дня.

чи закладаєте турундочки в ніс чи просто можна змазувати в носі тою мазюкою?
Я думаю, що краще турунди, бо їх таки легше глибоко закласти в ніс. Тоді лікування буде ефективнішим.

kati
01.03.2010, 23:41
мені така суміш взагалі не допомагала.....ефективніше було закладати в ніс мед( я брала такий твердіший ,закладала в ні і приймала горизонтальне положення).

Ольга
02.03.2010, 20:40
От і в мене вперше в житті всерйоз заклало ніс, давить на чоло і вуха вже теж потерпають... спробую чудо мазь!

Редвумен
02.03.2010, 21:10
І ще одна важлива річ при гаймориті - НЕ ГРІТИ! У жодному разі. Лікарі категорично забороняють гріти в домашніх умовах.
це 100%. а ніхто не пробував Синуфорте? не мені особисто, але бачила, що швидко і реально лікує.

bilo4ka
02.03.2010, 22:18
До теми носа і проблем з носом! Можливо хтось стикався з кривою перетинкою в носі. Така проблем у чоловіка, В ночі важко дихати, задихається, і просипається з біллю голови! Лікар сказав робити операцію! А чи варто?

Halina
02.03.2010, 23:35
Можливо хтось стикався з кривою перетинкою в носі. Така проблем у чоловіка, В ночі важко дихати, задихається, і просипається з біллю голови! Лікар сказав робити операцію! А чи варто?

На Ужгородській в палаті які я лежала, то була дівчинка якій виправляли ту перетинку. Вона дуже смілива, бо сама вирішила щоб її то робили тільки під місцевим наркозом. Почувала вона себе набагато краще ніж я після видалення аденоїдів.

kati
02.03.2010, 23:45
а ніхто не пробував Синуфорте?

Два рази мала гайорит за останні три роки і два рази мене синуфорте врятував. відразу після першого використання проходить головна біль., мені реально допміг

YuriyStepanovych
16.03.2010, 09:35
якого лікаря порадите? провіреного

Яська Березнева
04.04.2010, 20:38
Моя історія доволі серйозна - я будучи вагітною на 5-му місяці мала важкий гайморит. Оскільки раніше таких проблем у мене не було, то ми не відразу зрозуміли, що зі мною. Думали застуда, нежить, закладений ніс. Але, чим далі тим гірше - мене дико боліла голова, піднялась температура, я вже не могла ходити, рухати головою. Прийшла свекруха, глянула на мене (вона в нас лікар), пошепотілась з чоловіком і мене повезли в інфекційну з підозрою на менінгіт. Нащастя діагноз не підтвердився, але мені діагностували гайморит і фронтит, тобто забиті гноєм всі порожнини. Приймати антибіотики протипоказано, а робити щось треба. А цей рецепт сказали лікарі, які самі ним лікувались. Тому, мені не просто легше стало - все минулося безслідно.
Вже два рази тримала той тампон і чекаю обіцяного полегшення. 30 років я не мала гаймориту, а 28 лютого мені вирвали зуба, зачепили гайморову пазуху і спровокували гайморит. Два рази за місяць був гайморит, терпла голова. Приймала антибіотики, вони спровокували дику молочницю. Скільки грошей пішло... Хочеться повідривати руки тому лікарю.:girl_devil:
В пазусі важко, вже почала боліти при натисканні. Натрапила на цю тему. Дякую щиро за рецепт, так хочеться, щоб і мені допомогло.

Ольга
04.04.2010, 21:52
Дівчата, мені все-таки найкраще допомогло промивання носа соленою водою з морською сіллю. Вдихати з долоні мені важко, то шприцом вливала. Голову нагнути вниз....

А синуфорте - можна замінити, купити горщик цикламену і сік кореня зробити. Думаю це не буде 250 грн коштувати!

viktoria
06.04.2010, 16:34
синуфорте - можна замінити, купити горщик цикламену і сік кореня зробити. Думаю це не буде 250 грн коштувати!
САМ ЧИСТИЙ СОК ЦИКЛАМЕНА ЯДОВИТ, поэтому лучше самим не экспериментировать, у меня были знакомые которые капали чистым соком, и боролись с последствиями.
у меня когда был гайморит и я пришла спросила про синуфорте, его в аптеке не было и аптекарь мне предложила Неонокс форте (производитель Харьков) тоже на основе сока цикломена и масел, только стоит около 40-60 грн в зависимости от объма бутылочки. Очень действенная вещь, еще я Малавитом капала, собственно при достачно серьезной форме гайморита справилась без антибиотиков.

KAPUCHINKA
06.04.2010, 16:41
Дівчата, мені все-таки найкраще допомогло промивання носа соленою водою з морською сіллю. Вдихати з долоні мені важко, то шприцом вливала. Голову нагнути вниз....

Це точно, мені свекруха теж хвалила цей чудо-засіб. Вона теж шприцом робила. Два тижні не знала де себе подіти, а як почала промивати то полегшення настало відразу, і вилікувала десь за тиждень. Тепер то всім радить )))

Donner
23.06.2010, 17:03
Хто хворів гайморитом, скажіть, як у вас було з нюхом? Щойно вийшов з лікарні, кололи цифтріаксон, приймав синупрет, фізпроцедури: УВЧ, КУФ. Але нюху як не було так і нема. Щось їсти -- все як сіно, без смаку:) Лікувала мене Гаєвська Оксана Володимирівна в лікарні залізничників на Огієнка. Лікарка наче нормальна. Тільки от вже майже місяць без нюху й повноцінних смакових рецепторів. Навіть не знаю, що робити, а лікарка поїхала у відпустку.

Яська Березнева
23.06.2010, 17:18
Хто хворів гайморитом, скажіть, як у вас було з нюхом?
А який у вас був гайморит, одонтогенний чи звичайний простудний? Робили прокол, операцію чи просто лікували консервативно? Не казали, що можна тимчасово втратити нюх? То, здається, називається аносмія.
Я би радила вам звернутися до лора Дунілової Наталії Федорівни в поліклініку по вул. Руській навпроти церкви, мала би щось порадити - дуже хороший лор, до неї великі черги і тут у гілці "Порадьте хорошого лора" її дуже хвалять.

bora
23.06.2010, 17:50
пробував Синуфорте?
Пробувала. Вилікував.
При цьому важливо спочатку пробити нежить іншим засобом.
Дуже пекуче. Та думаю болить не дужче ніж від голого цикламену.

Viktorina
23.06.2010, 18:37
Я би радила вам звернутися до лора Дунілової Наталії Федорівни в поліклініку по вул. Руській навпроти церкви, мала би щось порадити - дуже хороший лор, до неї великі черги і тут у гілці "Порадьте хорошого лора" її дуже хвалять.
Так я була в неї, дуже дійсно великі черги, але воно того варте, Вона нам дуже допомогла... хоча лікарка вона дуже строга і на перший погляд непривітна.Але ,як лікар вона знає свою справу.

rafaelka
23.06.2010, 18:38
Мені радили такий перевірений рецепт від гаймориту:
1.натерти 1 столову ложку господарського мила+1 ч.ложку соди+2 каплі йода+1-2столові ложки свіжого молока.Все нагріти на водяній бані, швиденько перемішати (буде пінитися), коли суміш стане теплою, взяти ватні тампони (товстенькі) і запхати у дві ніздрі на деякий час...чим довше тим краще........але потім суміш твердіє, можна знову розігрівати...
2.робити по 3-4 рази на день, 3 дні.
Я робила, правда не була впвнена що маю гайморит, але боліла голова, нежить, погане самопочуття тривалий термін....Через декілька днів мені стало легше, пчихала багато і витікала рідина, але не гній....слава Богу його не було, але якщо у когось є гній, то він теж витікатиме.....Надіюсь комусь допоможе, виздоровлюйте))))))))))

Donner
23.06.2010, 19:59
А який у вас був гайморит, одонтогенний чи звичайний простудний? Робили прокол, операцію чи просто лікували консервативно? Не казали, що можна тимчасово втратити нюх? То, здається, називається аносмія.
Тиждень була ГРВІ, тоді гайморит. Він проявився якраз у втраті нюху й на рентгені. Бо так особливо не турбував, аж ЛОР здивувалася. Ні болю, ні серйозного закладення носа. Проколоти не дав, хоч лікар настирливо рекомендувала. Мабуть звернуся до Дунілової, хоч, кажуть, там черги, а я вже на роботі.

Котя
24.06.2010, 14:22
От і мене цей гайморит "щоб йому добре було", ніколи не мала такого "щастя", і тут вірусна інфекція дала мені ускладнення на ніс, в результаті маю 2-х сторонній набряковий гайморит:girl_mad:. Зараз хожу на промивання "кукушку" і п"ю антибіотики Клабел, теж не відчуваю смаку, маю надію , що цей жах скоро закінчиться.:girl_in_dreams:

ashatan
04.08.2010, 00:31
Два тижні трималась температура 37,5 та не дихала носом, мене відправили в Лор відділення біля Винниківського базару до завідувача, не пам'ятаю його прізвища - Юрій Володимирович. Він запропонував лягати в стаціонар або робити проколи. Від стаціонару відмовилась, бо годувала синочка груддю. Після першого проколу спала температура і почувала себе мов наново народилась. Хоч сама процедура не дуже приємна (перший раз), та на наступні проколи з нетерпінням очікувала. Дійсно лікар мені допоміг і він гарна людина, без лікарських "замашок".

LadyBlond
26.08.2010, 10:29
В мене колись був гайморит, в чоловіка також, йому навіть колись робили прокол.
Але коли йому знову сказали лягати в лікарню, я його відмовила. То можна кожні півроку проколювати... В мене є один рецепт мазі, і нам обом помогло. С того часу, тьфу-тьфу, не страждаємо тою заразою. Але як чоловік хворіє застудою, одразу слідкуємо, щоб не запустити, все таки в нього вже хронічне, бо колись погодився на той прокол.
А для того, щоб його не буде знаю добре правило: коли є насморк, його потрібно не всморгувати, а завжди все висмаркувати. І щоб не натерти, тримати салфетку вище ніж пазухи носа і просто промокнути, щоб не натирати.
Якщо ніколи не всмаркувати, то гаймориту і не буде. Треба одразу слідкувати і промивати.

malenkaa
23.01.2011, 12:20
я гайморит раз і назавжди вилікувала ось таким методом:
я спробувала майже усі методи, написані в інтернеті та частину бабусиних. Насправді їх безліч. Я робила промивання і лікування гомеопатією, щоденні уколи ехінацеєю з траумелем, усілякі аква(промивки), гріла наніч гірчицею ноги і гріла сіллю пазухи. Вже не раз здавалась і просто вмирала від болі на ліжку. прокол категорично сказали рідні не робити, та й самій не дуже хотілось. Був тиждень болючих уколів антибіотиків. Коротше кажучи - безрезультатно.
Вчора спробувала зварити мазь і за першим разом (!) чого досі не було, - стільки слизу і гною вийшло, в голові стало напівпорожньо :)
Тому спасибі величезне за рецепт і дай Боже здоров"я усім!!!

ViTanya
23.01.2011, 15:27
я теж робила цю мазь для чоловіка, тільки накладала не на ватку, а на тампони з бинтика, бо після ватки часом ворсинки залишаються. Дуже задоволена! Чоловік за 3 дні був здоровий.

talja
20.04.2011, 15:00
Сьогодні мені також поставили діагноз вперше в житті гайморит... думала це просте респіраторне захворювання та відправили на знімку і з фактами не сперечаються! Ліки дорогі не купувала, там ще список з п'яти пунктів, спершу думаю почитаю те, що раніше навіть не цікавило.
Дуже задоволена! Чоловік за 3 дні був здоровий.
У чоловіка також гайморит був?

wind
20.04.2011, 15:59
Допис від Taska Переглянути допис
я теж робила цю мазь для чоловіка, тільки накладала не на ватку, а на тампони з бинтика, бо після ватки часом ворсинки залишаються. Дуже задоволена! Чоловік за 3 дні був здоровий.

Мені, на жаль, цей метод не допоміг:girl_sad: Можливо допомагає, коли гайморит тільки починається. Я свій гайморит остаточно вилікувала, пішовши на радикальний метод - пункцію. До того три тижні лікувалась антибіотиками, краплями Синуфорте, Отривін, Ринофлуімуцил, Еуфорбіум Композітум, таблетками Синупрет, щодня ходила на промивання "кукушка" ,промивала ніс вдома. Рентген побоялась відразу зробити, так як вагітна (було 26 тиж.), все надіялась на те, що все це в комплексі допоможе. Так як покращення не було, рентген все-таки вирішила зробити у медцентрі Св.Параскеви (там апарат найсучасніший, випромінювааня найнижче), лікар (лікувалась в Онутчака Адріана Васильовича), як побачив знімок, сказав, що тут лише пункція допоможе ((( В той же день зробив прокол, промив, залив антибіотик, назначив ще антибіотик в уколах. Ще зробив дві пункції, і гайморит, ттт, пройшов. Процедура не із самих приємних, але не болісна, лише відчувається як кістка хрустить, але напереживалась я перед тим жахливо :girl_impossible: Зараз вже тиждень пройшов після останнього проколу, дихаю нормально, нічого не турбує :girl_dance: Надіюсь, що не буду тепер при кожній застуді чи ГРВІ мати ускладнення - гайморит. А як від цього застерегтись, толком і не знаю...

ViTanya
20.04.2011, 23:35
Надіюсь, що не буду тепер при кожній застуді чи ГРВІ мати ускладнення - гайморит. А як від цього застерегтись, толком і не знаю...
Важливо, щоб під час нежитю був вільний відтік слизу, тому хоча б в перші дні зразу, як потече з носа, вживати судинозвужуючі краплі типу "отривін" чи "назол" + "синупрет", в жодному разі не втягувати слиз назад в ніс. Багатьом допомагає промивання носових ходів водою з сіллю, можна з морською ( на 250 гр води 1 чай.лож. солі без чубка і процідити через бинтик) . Тільки це потрібно робити щодня, так, як ми чистимо зуби. І постійно.

MarichkaR
21.04.2011, 00:03
Я також хворіла гайморитом, тому розумію усіх хто мав цю неприємну хворобу :girl_impossible:. Лежала я в лікарні, в домашніх умовах я не змогла вилікувати гайморит. Пробувала різні каплі, гріла ніс, промивала, але нічого не допомагало.
Єдине, що можу порадити, якщо тільки починає закладати ніс, то зразу промивати його (розчином солі і йоду або відваром ромашки). Промивання якомога частіше потрібно робити.

dudja
22.04.2011, 11:04
Я також завжди спасаюся від гаймориту маззю, про яку писали вище- тільки в мене трохи інший рецепт. Може комусь стане в пригоді: 1 чайна ложка тертого господарського мила+1 чайна ложка соку цибулі+1 чайна ложка молока+ 1 чайна ложка горілки+ 1 чайна ложка меду. Все крім меду змішати і розігріти на водяній бані, потім додати меду (коли трохи вистигне-бо мед не можна нагрівати). Суміш, яка утворилася, намазувати ваткою і запихати в ніс на 15 хв. три рази в день. Потрібно старатися дихати через вату, щоб відбувався процес інгаляції. Якщо неможливо тримати 15 хв. можна спочатку починати з 3-5 хвилин. Як для мене то цей рецепт дуже помічний. Потрібно в це вірити.
Всім хорошого здоров"я.

talja
30.04.2011, 12:30
Я також хворіла гайморитом, тому розумію усіх хто мав цю неприємну хворобу . Лежала я в лікарні, в домашніх умовах я не змогла вилікувати гайморит. Пробувала різні каплі, гріла ніс, промивала, але нічого не допомагало.
Гріли ніс...:shok: Ну наскільки я знаю то це робити ні в якому разі не можна! Як можна гріти гній чи застій в гайморитних пазухах? Від цього точно легше не стане :scratch_one-s_head:

Люша
30.04.2011, 17:33
уф, думала ніколи не дам проколювати, але вийшло - без варіантів. Не було у мене гаймориту раніше, тому свої двотижневі соплі я запустила до такої "бякі".
Рентген мені не можна, антибіотики не можна, знеболювальне не можна (принаймні, все це не бажано), а пів обличчя боліло з вчорашнього обіду так, що на стінку лізла. Поїхали зранку у військовий шпиталь до чергового лікаря, потрапили до зав. відділенням - сказав, - в моїй ситуації найкращій вихід (єдиний я б сказала) - прокол. А мені вже все одно, тільки б біль пройшла.
Промив спочатку "кукушкою" - теж перший раз у житті, страшно так))) і пішли колоти - не так боляче, як страшно неприємно, і фууу яка у мене там гидота була!!!!!! Поки що, легше, але лікар сказав треба буде ще раз прийти після вихідних, а якщо не полегшає то й раніше - поки що ттт.

Samodumka
01.05.2011, 10:06
А чому гайморит виникає не у всіх, хто перехворів простудними захворюваннями? Я звернулась в госпіталь в Винниках до завідуючого ЛОР відділенням Чушака Ігоря Мирославовича зі своєю проблемою одностороннього гаймориту. І він пояснив мені, що ця проблема знаходиться всередині носа, де відкривається природний отвір пазухи. А можна це побачити тільки ендоскопом. Я згодилась і після заморожування(без уколів) мене подивився ендоскопом. Нічого не боліло, огляд записувався на диск, і потім на телевізорі показав мій огляд. Виявилось, що навпроти отвору гайморової пазухи на переділці носа знаходиться шип, який заважає нормальному відтоку слизу з пазухи. І тому, як би я не лікувалась, скільки проколів не робила, а причина гаймориту залишається. Порекомендував зробити невелику операцію під ендоскопом по видаленню шипа. Я думаю погоджуся, бо надоїли вічні проблеми з носом.

Samodumka
27.05.2011, 20:03
Зробила я операцію.... Було страшно і трохи неприємно, але задоволена, що рішилась.Виявилось, що причиною мого гаймориту був невеличкий поліп, що закривав вивідний отвір пазухи і блокував відтік слизу. Але виявити його можна було тільки після видалення шипа переділки носа та відсунення носової раковини(вона прикриває отвір пазухи) досередини. Це все пояснив мені мій лікар Чушак Ігор Мирославович при перегляді записаної на диск операції. Сама операція неболюча, але неприємні звуки всередині носа. В кінці операції до переділки носа пришиваються силіконові сплінти(такі пластинки з трубочками, через які можна дихати носом відразу) та вставляються на одну добу спеціальні тампони, які вбирають в себе кров. Повністю вільне дихання з'явилось після знімання сплінтів через тиждень. Я дуже задоволена відношенням до мене та умовами в палаті. Не бійтеся обстежитись та вилікуватись:girl_smile:

Arika
17.10.2011, 20:55
Нещодавно і я вперше в житті мала гайморит, вилікувала без проколу. Лікар сказав купити в Зеленій аптеці "Синусліфт" - подібне до Синуфорте, також на основі цикламену, але коштує 73 грн, пила ще антибіотики Цефодокс, синупрет та інспірон. Це все в комплексі мені допомогло вилікуватися :girl_claping: Коли капала "Синусліфт", то стільки з носа виходила, що аж страшно було, скільки того всього в мені "сидить"! Може комусь допоможуть мої поради!

vchitelka
20.10.2011, 10:12
І я гайморит лікувала. Тиждень антибіотиками й усіма можливими народними методами. До жахливих аналізів, розпухлої щоки і температури 38,5. Знайома лор з Охматдиту відправила в лікарню. Пішла на Ужгородську (переплутала вулицю з Чернігівською, уявіть мій стан). Напевно з 6-7 пункцій, кукушки, антибіотики - і лише тимчасове, місяця на 2, полегшення. Знов загострення. Цього разу за одне! відвідування і одну грамотно зроблену пункцію та ретельне (що надзвичайно важливо) промивання пазухи + антибіотик лікар Антоненко позбавив мене цієї гидоти на довгі роки.

Dolma
20.10.2011, 11:13
минулої весни у мене теж була прем*єра з синуситом (гайморит - один з видів синуситу). оскільки вперше - то вчасно не помітила, і коли прийшла до лікаря - то він сказав: прокол або антибіотики, вибрала друге з преляку. лікувалась довго.

почала цікавитись цією темою, багато перечитала, і тепер шкодую, що пила антибіотики, їх теж можна віднести до крайніх засобів, як і прокол.

цієї осені - знову. мабуть, як тут писала вже одна форумлянка, тепер цей "подарунок" буде супроводжувати у мене всі "грипи". я одразу почала промивати ніс, пити (і їсти) імунозміцнюючі засоби й продукти, пити "Синупрет" і крапати "Засіб для носа Апіфарм з цикламеном" (коштує 12-13 грн., пішло дві пачки). ще порадили брати серединку від зимового частину (така паличка між зубцями), підпалювати її й дихати тим димом. ніби поборола... пишу ніби, бо ніс і далі трохи закладений, але то у мене проблема з дитинства (аденоїди видалені, але все одно проблема лишилась, може, перегородка крива чи щось таке), але всі решта симптоми зникли. трохи лячно все ж, бо у лікаря не була, але як згадаю ті поліклініки...

може комусь допоможуть поради з цього сайту (надибала в неті і, власне, цими порадами й користувалась): http://www.herpes.ru/lor/dis/gaymorit.htm , тут до кольору-до вибору (якщо не мона - видаліть і вибачайте).

ViTanya
21.10.2011, 11:13
Поради непогані, тільки їх фільтрувати потрібно. Наприлад, при гайморитах антибіотики флемоксин-солютаб і аугментин непогані, цефалексин, верцеф та інші з групи цефалоспоринів - якраз те, що потрібно, а макропен і роваміцин часто саме при гайморитах не дають ефекту, а ампіокс -це минуле столілля. За бісептол, етазол взагалі мовчу, через тотальну стійксть збудників до них довно вже не призначаються, та й побічні дії там більші від ефекту. Антибіотики далеко не завжди потрібні, і чи потрібні, і які саме, краще, щоб вирішував хороший лікар. Для дренажу і промивань - хороші рецепти.

Lankoma
06.11.2011, 12:30
У мене були підозри на гайморит, але виявилося я помилилася, це всього лише був невеликий застій в гайморових пазухах слизу.. Капала собі в ніс краплі деринат, і моя постійна нежить з часом зникла. Я навіть хворіти стала рідше, завдяки цим крапелькам. А зараз вирішила і в конкурсі прийняти участь від дерината і прошу всіх, кому не складно проголосувати за нашу фотку (http://thebestfamilyintheworld.ru/hwdmedia/viewphoto/37/konkurs/), умови дуже прості, а приз дуже принадний!

Peppy
08.11.2011, 09:28
в мене був той жахливий гайморит ще в 9 класі. але це був таккккий гайморит, що ...ух! в мене вже галюцинації починалися від того, що постійно в носі мені смерділо, а я не знала що то. Тільки я одна ж чула той запах!Так ось, сказав мені лікар, що тре робити прокол, бо по-іншому біда буде. А я тааааак налякалася, що з плачем і твердим "ні" пішла додому. Тоді знайомий лікар порадив закапувати ніс теплим медом. Я так і зробила. Після того промивала теплою водою з содою-сіллю-йодом (правдв, від йоду я трохи задихалася, то вирішила обійтися без нього). Гайморит пройшов за 3-4 дні. Від тоді, яктільки чую, що в носі щось починає вирувати, одразу закапую медом. не зашкодить, а допомагає на ура!:girl_wink:

Vyruchalochka
08.11.2011, 10:14
Я зараз лікую цю бяку -так от також порадили мазюку на основі госп.мила та біопарокс+ антибіотик і це все по телефоні лікар моїх доньок, а в дорослій поліклініці лор і дозу антибіотика вдвічу меншу виписала і якісь капельки від яких мені було як мертвому кадило...обіцяли що за 3дні буду як огурчик..і це після 5днів антибіотика і кучи таблеток які я ковтала

Peppy
08.11.2011, 11:14
Так Ви спробуйте медом! :girl_claping:Дешевше і приємніше))

Зорянівонька
08.11.2011, 11:20
Лікар сказав купити в Зеленій аптеці "Синусліфт"
може і дорогувате, але мені тільки воно і допомогло!

Dolma
08.11.2011, 11:30
Антибіотики далеко не завжди потрібні
цілком згідна. якраз абзац з антибіотиками (на сайті) я і пропустила у свому лікуванні ). вони звісно пришвидшують процес одужання, але мають "несимпатичні побічні ефекти".

marmelade
09.11.2011, 16:14
У нас з чоловіком теж проблема з гайморитом,і в нього і в мене,рятуємося синуфорте в осінній та весняний періоди...

BUBI
12.11.2011, 01:21
мені пробивали:girl_nea: у восьмому класі.через два тижні знову нагноїлося і знову прийшлось пробивати...ох я тоді натерпілась...після того гайморити стали регулярними але пробивати я більше не стала..а найкраще вливає на мій носик море-практично на 2 роки можна забути про гайморити:girl_smile:

Samodumka
12.11.2011, 07:53
Море, звичайно, класно, але робити висновки про лікування гаймортиту після лікування в одного доктора за царя Горошка і без встановленої причини хвороби як мінімум смішно

BUBI
12.11.2011, 11:03
робити висновки про лікування гаймортиту після лікування в одного доктора за царя Горошка і без встановленої причини хвороби як мінімум смішнохм...це був один з найкращих ЛОРів у Львові зараз якщо зявляються якісь симптоми лікуюся бабусиними методами..а от цинабсин мені взагалі не допомагає..

Samodumka
12.11.2011, 11:55
"Найкращий" - питання дуууууже відносне і суб'єктивне

kukuruku
21.11.2011, 13:24
Я також завжди спасаюся від гаймориту маззю, про яку писали вище- тільки в мене трохи інший рецепт. Може комусь стане в пригоді: 1 чайна ложка тертого господарського мила+1 чайна ложка соку цибулі+1 чайна ложка молока+ 1 чайна ложка горілки+ 1 чайна ложка меду. Все крім меду змішати і розігріти на водяній бані, потім додати меду (коли трохи вистигне-бо мед не можна нагрівати). Суміш, яка утворилася, намазувати ваткою і запихати в ніс на 15 хв. три рази в день. Потрібно старатися дихати через вату, щоб відбувався процес інгаляції. Якщо неможливо тримати 15 хв. можна спочатку починати з 3-5 хвилин. Як для мене то цей рецепт дуже помічний. Потрібно в це вірити.
Всім хорошого здоров"я.
Ммммм. а якщо не вірити - не допоможе? В мене гайморит хронічний і хотілося б знайти чуовий засіб, аби його позбутисяназавжди. Але чи здатна така мішанина врятувати?

У мене були підозри на гайморит, але виявилося я помилилася, це всього лише був невеликий застій в гайморових пазухах слизу.. Капала собі в ніс краплі деринат, і моя постійна нежить з часом зникла. Я навіть хворіти стала рідше, завдяки цим крапелькам. А зараз вирішила і в конкурсі прийняти участь від дерината і прошу всіх, кому не складно проголосувати за нашу фотку, умови дуже прості, а приз дуже принадний!
Проголосувала за вас, бажаю перемогти! А деринат я при гаймориті теж застосовувала, але їх лікар призначав у колмплексному лікуванні, разом з антибіотиками. У самостійному варіанті їх при застуді добре застосовувати та для профілактики застудних захворювань,а при гаймориті - лише комплексно.

Тоді знайомий лікар порадив закапувати ніс теплим медом. Я так і зробила. Після того промивала теплою водою з содою-сіллю-йодом (правдв, від йоду я трохи задихалася, то вирішила обійтися без нього). Гайморит пройшов за 3-4 дні. Від тоді, яктільки чую, що в носі щось починає вирувати, одразу закапую медом. не зашкодить, а допомагає на ура!
Не знала про такий варіант, вдячна вам за пораду!

Я зараз лікую цю бяку -так от також порадили мазюку на основі госп.мила та біопарокс+ антибіотик і це все по телефоні лікар моїх доньок, а в дорослій поліклініці лор і дозу антибіотика вдвічу меншу виписала і якісь капельки від яких мені було як мертвому кадило...обіцяли що за 3дні буду як огурчик..і це після 5днів антибіотика і кучи таблеток які я ковтала
Біопарокс - це антибіотик місцевої дії, з ним слід обережно. Адже комплекс з двох антибіотиків (місцевий та загальний дуже для здоровя важкий.

Chereshka
18.04.2012, 12:19
а я зробила прокол (гайморова кістабула) так тішилась, що вже мені добре, а воно знов набрало. і біопароксом пчихала і синупрет пила, аваміс, асініс нічого не помагає а голова болить. і мазь пхала Симановського, чого тільки зара не роблю.
Також моментами мені помагало Хюмер пчихати пропускає.
Хочу їхати у госпіталь на Винниках, чи хтось там був,і чи помогли напишіть но мені в ПП.

Текіла
18.04.2012, 20:01
Колись мене той гаморит мучив по кілька раз в рік. Пару раз робила проколи.
останнім часом винайшла для себе ідеальний рецепт лікування. Як тільки відчуваю, що починає закладати починаю пшикати в носа аквамаріс, біопарокс, і приймати парацетамол двічі на день. Т-т-т вже другий рік мене він не турбує.

Furore
18.04.2012, 20:19
Не пам’ятаю може вже писала, для себе для профілактики (пару років тому перехворіла, Бог милував - без проколів) або як тільки захворіваю нежитем п’ю таблеточки Цинабсин - дуже крута штука. Реально помогає.

Just me
19.04.2012, 09:12
Підтверджую слова з попереднього посту. Пригадую, в дитинстві роками страждала від гаймориту, яких тільки засобів не перепробували, і медикаментозних і народних. Знайомі віддали розпочату упаковку Циннабсину, порадили спробувати, бо їм допоміг буквально за тиждень. Я детально дотримувалася схеми - розсмоктувала ті маленькі таблеточки - тиждень-півтори - і багаторічного ХРОНІЧНОГО гаймориту як не бувало. Якби не термін придатності, ще б комусь ту упаковку передала, бо довгенько в мене стояла, лише кілька років тому викинула. Впевнена, що упаковки вистачить на 3-4 осіб.

Gato
24.04.2012, 15:57
треба підігріти потерте господарське мило і часником і цибулею, суміш повинна бути схожа на мазь, її накладаєте на ватку і в ніс на стільки часу на скільки витримаєте. Якщо будете робити хоча б двічі-тричі в день на протязі 3-4 днів результат 100%
доброго дня,а скажіть загострення від цього не буде, бо докапалась каплями до того що все спухло, а лікарка казала більше нічого не робити, тільки протиалергічне пити, а я я ж то дихати неможу!

Samodumka
25.04.2012, 07:18
Та зробіть ендоскопічне обстеження носа - встановіть причину гаймориту і потім вже лікуйтеся (до речі, закладання вуха може бути пов'язане з поганим носовим диханням і гайморитом)

Gentle
17.05.2012, 18:14
Почалася в мене застуда, а з нею - болі в районі між бровами, щось дуже подібне на фронтит.. І температура відповідна 37,2.
Поставила собі турундочки по методу Таски, але в мене сильна нежить, цибуля, часник подразнюють ніс, і я ті турундочки просто випчихую :) :( Навіть не знаю, що робити..Буду чергувати з промиванням носа водою з сіллю.
у мене до гаймориту спостерігалась висока чутливість гайморових пазух - наприклад у вітряну погоду, якщо вітер дув у лице, то мене потім боліло чоло і біля носа
Це як про мене. Завжди намагаюся капюшоном заступати чоло - щоб вітер не дув.
На рахунок того, що нагрівати не можна. Це зрозуміло, але скажу , що коли мені холодно в голову, то це робить біль ще більшим. Прийшла сьогодні додому і відразу замоталася в теплу хустку - по-іншому просто голова розколюється

нталька
23.09.2012, 14:15
дівчата, а комусь хлорофіліпт допомагав при синуситах-гайморитах?

Samodumka
06.10.2012, 14:59
Хлорофіліпт - це витяжка з евкаліптових. Добрий антисептик, але і добрий алерген. І тому застосовувати на слизову носа не рекомендується. Треба встановити причину виникнення гаймориту і вже потім проводити адекватне лікування.

Lubochka
19.10.2012, 15:55
гайморит це важка для мене також тема((( зараз як тільки відчуваю, що починає закладати ніс, то промиваю його морською водичкою Квікс (мені лікар порадив). Він допомагає запобігти можливість розвитку ускладнень, таких як, наприклад, синусит, риніт, гайморит середньої тяжкості. Мені тьху тьху тьху допомогає!

rose
17.11.2012, 00:27
Мені реально допоміг сік цибулини цикламену, але як правильно писали, він ОТРУЙНИЙ, тому потрібно обережно капнути по одній каплі в кожну пазуху.

ViTanya
18.11.2012, 14:18
Я сік цикламену розводила наполовину водою. Дуже ефективний.

Alicia
21.01.2013, 15:29
не вдихати воду носом
А лікар пояснив, чому не можна?
Хм, мені лікар навпаки порадила фізрозчином промивати (втчгувати). Але от пройшлася по нету, то дійсно пишуть, що лише у нас так ще досі лікуються, у всіх інших країнах вже доведено, що так промивати ніс не можна...

tinkaKris
21.01.2013, 15:48
Я промивала ніс каплями аквамаріс і салін.
Але якогось сильно відчутного результату не дали.

Потім якийсь час ходила на процедури в клініку на Шептицьких, промивання носа і горла спец розчином
Ну і рік я точно про насмарки не згадувала.
Але то був курс лікування, а ці всі каплі, на мою думку, просто хіба підтримуюють ""прийнятний"" для себе стан , а не критичний того ж гаймориту,

Фізрозчином промивати
Мені казали не втягувати, а трохи по іншому.
Берете найбільший шприц який знайдете :) набираєте розчин
Голову ставите (наприклад) на ліву щоку над умивальником і тим шприцом в праву ноздрю розчин пускаєте несильним напором , НЕ ВТЯГУЮЮЧИ, якщо все робите добре то вода має пройти через ніс і витекти сама з лівоі ніздрі :)

Neytasa
15.07.2013, 20:09
Були сьогодні з малою в ЛОРа, бо замучали зелені соплі з невеликими перервами вже практично від зими. Зробили рентген, поставили діагноз- гайморит, але лікар каже, що не значний. Я так думаю, що він вже проходить, бо все таки лікували, промивали, тільки приїхали з моря, де мала 2 тижні ниряла активно і до того ж пройшли курс сірководневих ванн, де також промивали ніс і весь цей час з носа виходила величезна кількість слизу, дуже зеленого, як ніколи...
Зараз висмаркує тільки ранком, цілий день ніс практично чистий. Але лікар все таки назначила антибіотики на 6 днів, полідексу, левомеколь, лоратадин. І ще зробили промивання в лікарні з хлорофіліптом, пройдемо хоча би 7 таких процедур. Самопочуття в дитини прекрасне, температури немає і не було вже давно. От я і думаю, може не потрібно антибіотиків? Можливо ці всі промивання дають ефект? Тим більше 2 місяці тому приймали антибіотик...

мамочка
15.07.2013, 20:52
у доньки місяць були жовто-зелені густі соплі, без температури, ніс не забитий (просто 3-5 разів на день видувала велику кількість того слизу). Зробили рентген. Сказали гайморит. Тиждень пили антибіотик і капали щодві години різними каплями (протаргол, кора дуба, тафен), 2 рази промили в поліклініці і соплі ніби пройшли. Через тиждень їдем на море. Маю надію що там закріпим результат. Антибіотик давала свідомо, бо мали ще щось незрозуміле по урології, то аугментин вбив все.

Neytasa
15.07.2013, 21:16
Читаю про чудодійний Малавіт. Хто ним лікувався? Є результати?

OnceInParis
19.07.2013, 21:27
Gestija (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=32091), минулого літа донька теж мала гайморит, без температури, з чудовим самопочуттям, але ці жахливі соплі припинилися тільки після антибіотика. За три місяці теж вийшло нам два курси.
Малавітом користувалась я, коли доня була на ГВ і я мала тріщини, то швидко все загоїлось. А у лікуванні лор-захворювань не можу сказати.

ГаЛоЧкА
16.11.2013, 22:46
пробувала лікувати я свої соплі методом мило-мед-цибуля.., закапувала просто медом .. ефект був тимчасовий..
випадково натрапила в неті на інфу про господарське мило і його властивості, і зробила наступне -намилила в милі маленькі ватні тампони..вставила в ніздрі носу, почекала поки могла( воно почало щипати)витягнула, добре пропчихалась)) і о чудо, мені стало легше) ГОСПОДАРСЬКЕ ТЕМНЕ МИЛО ФОРЕВА!!!!

Зануда
04.12.2013, 13:23
Три роки тому прооперували на Ужгородській. В лікарні була більше тижня, а діток в той же день відпускали. Чим людина доросліша, тим складніша операція.
Буквально десь в жовтні чоловіка знайомий (30 років) переніс операцію по видаленню аденоїдів - був на лікарняному більше двох тижнів - не міг говорити, кровило, постійно щось дошкуляло, висмаркував і випльовував кров, не гоїлося.

Prutylyatko
04.12.2013, 14:13
От я вже кілька днів гадаю (бо ніяк не виберусь до лікаря), нежитю немає, але відчуваю, що дихати важко, якась біль на всю ліву частину обличчя (два дні на ліве вухо абсолютно не чую), зранку ліве око "запухле" та ще та головна біл несамовита - може бути гейморитом, чи то себе накручую:(

Retaret
04.12.2013, 17:35
дихати важко, якась біль на всю ліву частину обличчя (два дні на ліве вухо абсолютно не чую), зранку ліве око "запухле" та ще та головна біл несамовита

стільки всього і Ви ще думаєте чи часом себе не накручую??? Я би казала - до лікаря, негайно!!! а не тут на форумі радитись віддалено...
ну тобто я нічого особистого до Вас немаю, але коли вже і на вухо не чути , та ще і око підпухло - там все, що завгодно може бути!! :girl_mad:

Woloschka
12.05.2014, 20:14
Підскажіть щось!
спочатку почало боліти обличчя. думала може простудила щоку. потім біль дійшов до зуба, то й думала що то зуб так починав боліти. ще й попало все на травневі вихідні. ну, дочекалась понеділка - пішла до стоматолога - а виявився гайморит. Проколола 7 днів антибіотик цефатоксим по мільйону, гарячі уколи, пила серрату - але це тільки зняло біль. гній чи що там так і залишився. чомусь пробивати боюся. порадьте або ще якогось доброго лікаря або як лікуватись!
ще сьогодні зачула про якесь там лікування променями, рентген-променями чи якимись іншими, що то якось прогріває і гайморит сам трісне. чи ви щось таке не чули?

Rodionochka
14.05.2014, 20:54
Ось і я сюди(((. Мій другий гайморит за життя. Перший був три роки тому, на фоні грипу. Було важко дихати, дуже боліла голова, РОЄ 43, пішла до лікаря - " пробивати", відмовилася, пила антибіотики, промивала. І ось знову та біда. Але вже під іншим виглядом. Ще у лютому мене боліла дуже голова, думала, що це як наслідок тих жахливих подій на Майдані, а ще була Т, робила рентген легенів, бо і підкашлювала. Пропила антибіотик - результату не було. Але голова перестала боліти. А ще інколи в ночі був якийсь блукаючий зубний біль. І ось десь в квітні мені відпав кавалок 7-го верхнього зуба, пішла до лікаря - зуб виявився з сюрпризом - маленька дзюрочка до кореня. Поставила ліки, через якийсь час зуб сильно розболівся, поставили ліки, щоб нерв вбити. А десь в суботу трохи підмерзла, відчули, що до зубного болю додався біль, схожий на гайморитний, хоча якихось виділень з носу не було. У неділю, понеділок Т. Думала - застуда. Але з роботи треба було йти на медогляд. Здала кров - РОЄ 44, на рентгені - гайморит. Пішла до лікаря, він почав лякати, тільки прокол і уколи антибіотика. Кажу, давайте без проколу, послав на алергопроби до антибіотика. Є алергія, дав направлення у лікарню. За рекомендацією знайомого пішла до ЛОРа, той все гарно оглянув, знимки і носу, і зуба, обгрунтовано пояснив, що у моїй теперішній ситуації - все-таки прокол найоптимальніше, + треба вирішити проблеми з зубами, бо саме вони стали причиною цієї ситуації. Точно знала, що на прокол непогоджусь, і ... Погодилася))). Тепер от думаю чи вірно зробила. З неділі з наростаючою силою почало смердіти в носі, + була сьогодні у стоматолога - нерв не вмер, а ще дужче болить. Тай було зайнято 3/4 тої пазухи гноєм. Боялись, що залікую, але проблеми не вирішу. Процедура жахлива, але не смертельна. Коли промивали - страшенно болів зуб. Тепер ще курс антибіотиків. Колись пробувала сильний насмарк лікувати медом - суть на стелю не вилізла. Після того боюсь. Голова болить, зуб відчутно, вишмаркую з кров'ю. Я правильно зробила чи не правильно? Страшенно тепер боятимусь рецедивів, бо до цього часу при нежиті завжди лише промивала ніс соленою водою і пила синупрет. А що тепер буде і як то все завершиться?

Яська Березнева
14.05.2014, 21:03
Ось і я сюди(((.
А в кого ви лікуєтеся? Не хочете звернутися на консультацію в щелепно-лицеве відділення медінституту, раз там зуб задіяний? В мене була подібна проблема чотири роки тому - гайморит спричинило видалення зуба. Видалення було складне і там треба було зашити ясна. Зашили погано, залишили в яснах нірку, через яку півтора місяця рідка їжа потрапляла в ніс, як мені лікар пояснив. Ну і в мене теж
було зайнято 3/4 тої пазухи гноєм
Слава Богу, все позаду. Але такого досвіду набралася... йой.

Rodionochka
14.05.2014, 21:11
Я і так нині така залякана, що ну))). Ще й малий сильно хворий, нічку не спали. Тому завтра ми з ним до лікаря. А вже зранку в п'ятницю йду до стоматолога, це Кукудза О.Л. Вона приймає в поліклініці від СБУ, чула, що в них і ЛОР є не поганий, будемо консиліум влаштовувати. Лікарці довіряю, в неї завжди виважені рішення. Сподіваюсь, що якщо не справиться - направить доспеціаліста.

Rodionochka
22.05.2014, 15:23
Зробила компютерну томографію, занесла до ЛОРа, завтра буде висновок. Дуже переживаю, бо після курсу антибіотиків Т все рівно є. В понеділок ще якийсь вірус додався, тепер от думай, що за Т. Завтра ще кров здам. як мені то набридло, два тижні стан хвороі старої жінки

Yulia Lashkevich
22.05.2014, 17:27
Ой...мала я гайморит. Положили мене в лор відділення на Топольні. Робили здається теплові процедури (вже не пам'ятаю, бо давно було), і уколи болючі були і так звану"кукушку". Мати рідна, як я її не любила(((. Але на щастя все допомогло. Не має вже таких сильних симптомів. У весняний і осінній період був легенький нежить, а останні 3 роки вже немає гаймориту)))

Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk

Supernatural
23.05.2014, 11:59
Колись у братової був гайморит, і ось уже вона подумувала робити оце пробивання. Але потрапила до хорошого ЛОРа, яка її відмовила, і сказала що пробивають тільки у самих крайніх випадках, і всіляко треба того уникати, бо часто після тої процедури проблеми стають хронічними, там вже трохи нарушена система. Так що вона без того вилікувалась. У вас може інший випадок, це все дуже індивідуально, і якщо зуб задіяний то теж би радила звернутись в
щелепно-лицеве відділення медінституту
Там мають бути толкові лікарі.

wind
23.05.2014, 17:17
Мала два рази гайморит, другий раз ще й фронтит до того, ні в одному випадку не обійшлося без проколу(( Лежала в лікарні на Ужгородській, капали антибіотики. Дуже важкий був стан. Потім ще ходила на консультацію до лікаря в Дрогобичі, бо після проколу ніби відчула, що пазуха знову набирається гною. Він мені порадив промивати і краплі "Назонекс синус". Вони є гормональними, але не системної дії, можна навіть маленьким дітям. Дуже добре знімають набряк на відміну від судинозвужувальних, дія яких дуже короткочасна і ніс закладає після їхньої дії набагато гірше, ще й привикання викликають. Тепер, як тільки чую, що захворіла, закладає ніс, рятуюсь тільки цими краплями плюс промиваю х'юмером (маю за звичку кожен день на ніч і зранку, це як почистити зуби).

Kandya
23.05.2014, 23:31
історія мого гаймориту...

за два тижні до пологів йшла в роддом на Батальну знайомитись із новим лікарем.(Бо Мечнікова вчасно не відкрилось). Ну в мене треті пологи, не хотілося б, щоб лікар подумав, що якась там багатодітна, неблагополучна.... То збиралась, як на побачення: макіяж, термобігуді, начьос. Тьолка, блін. А надворі грудень.... Короче, додому прийшла із соплями. Текли так сильно, що чимось судинозвужувальним закапала. Три дні крапала, а на четвертий так ніс заклало (особливо праву ніздрю), що нічого не допомагало пробити. Вже і соплів не було. Ніякі соляні розчини, ніякі судинозвужувальні. Дирка просто була як зацементована, а ліва ніздря інколи дихала, інколи трохи соплила, але загалом теж була закладена. А ввечері сильно боліла голова. Так сильно, що хоч вагітна, мусила анальгін пити. Пішла до лора, вона пощупала, понатискала і каже, що гаймориту тут не бачить, що у вагітних таке буває -- рожу і проблем не буде. Порадила промивати соляним розчином і пшикати Біопароксом. Ну я в той же день, коли до лора ходила і вродила. Ніс так і не пробило. Голова дуже боліла, особливо ввечері і вночі. Краплі так і не допомагали, навіть термоядерний нафтизин нічо не пробивав. Але в мене були дуже сильні післяпологові скорочення матки і мені кололи знеболююче -- диклофенак. От після нього ніс трохи пробивало і звідти сам почав витікати сопльо-гній. Причому я могла його тільки так легенько-легенько видувати. Бо як тільки сильно шмарканула -- відразу аж в очах темніло, мало не мліла і страшенно починала боліти голова. Отак два дні той гній витікав, а щойно виписалась із пологового -- відразу пішла до лора. Зробили рентген -- гнійний гайморит, негайна госпіталізація. Ви що, люди? У мене дитині чотири дні -- яка лікарня? Але пішла на Ужгородську із своїм скеруванням. Там подивились, кажуть, добре, що вже почало витікати. То я ходила на кукушку, робила інгаляції із евкаліптом, і пила цинабсин (то від соплів) і інфлюцид (а то -- противірусне). Десь за тиждень-другий ніс повністю пробило, гній вже весь вийшов. Але залишилась дедь замітна (якщо точніше, то замітна лише мені) припухлість правого боку -- під оком, над оком, в районі скул. І та припухлість по нині є. Мені вже казали, що то може бути не від гаймориту, то я вже повністю себе обстежила, все здорове, тому тільки від гаймориту. Вопшем, з того часу минуло 2,5 роки. За той час кожні соплі у мене тривають довго і важко, але до гною не допускаю. Буквально з першого дня, як починаються соплі починаю пити або цинабсин, або синупрет або асініс. Промиваю ніс постійно (роблю воду із соллю морською на півлітри півложки і ті всі півлітри через ніс вдихаю, а ротом випускаю - відчуття, ніби в морі топишся, але потім привикається), і крапаю судинозвужувальні. Багато хто каже, що не потрібно, що звикаєш не до них. А шо -- ліпше не дихати і чекати, коли зараза в носі заведеться соплі загниють? Але беру краплі найлегші, дитячі. Мені, наприклад, і чоловікові до речі теж, допомагають навіть такі, які дітям до року дають із мінімальною дозою -- чи риназолін, чи називін, а зараз от нокспрей для наймолодших -- і пробиває. Ну і інгаляції не лінуюсь робити, але ефекту від них не багато. Але все в комплексі, певно, і допомагає не допускати до головного болю, болю обличчя та загноєння

---------- Додано в 23:31 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ----------

хотіла сказати -- нестерпного головного болю, -- бо таки голова болить майже при кожних соплях, всерівно до того всього доводиться ще й якісь знеболлючі таблетки пити. І ше як тільки бачу, що соплі набирають жовто-зеленого кольору набирати -- пшикаю Біопарокс

Rodionochka
23.05.2014, 23:34
Комп'ютерна томографія показала, що при пломбуванні каналів 6 та 7 верхніх зубів пломбувальний матеріал вийшов з "території зуба" і підійшов у притул до "території гайморовоі пазухи". Тому тепер це буде прямим приводом до гаймориту, якщо цю причину, звісно, не усунути. Зараз віддала ту томографію на консультацію до стоматологів, чекаю висновків. Відносно щелепно- лицьового відділення маю два застереження: перше - колись мій малий вибив собі два нижні зубчики, висіли на вирваних яснах. Відразу поїхали туди, а там нам одразу запропонували то все вирвати. Іншого вирішення не бачили. Я вже навіть погодилась, підготували операційну, а чоловік мав яснішу в той момент голову і відмовився то робити, за що я йому неймовірно вдячна!!! Так як діло було пізно ввечері ми просто поїхали додому, зранку поїхали до дит.стоматолога, малий рота не відкрив, прописали нам стоматофітом ту рану обробляти, і за тиждень вже горіхи їв))), жартую, але загоілось ідеально, жодних ознак. І друге застереження - від мого ЛОРа, каже, що мед інститут застосовує дідівські варварські методи, радив на то все не вестись.
Відносно проколу - думаю, що все рівно б прийшлось зробити. Бо без швидкого вирішення, не могла вирішити проблему зуба. До того ж довго трималась Т. Взимку вже мала той гайморит, про який навіть не підозрювала, пропила антибіотики, але лише залікувала. В дуже багатьох випадках можна без того обійтись, але деколи краще все таки це зробити. Щодо рецедивів - маю декілька знайомих, які після проколу забули про гайморит на довгі роки. Тут, думаю, індивідуально. Подивлюсь, як же буде в мене, але те, що до банального насмарку буду відноситись серйозно - це точно))).