КПК

Показати повну версію : Культурний ШОК

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

ntv
06.05.2011, 08:53
Бідна Свєта, але вже відома звєзда

Tanyunya
06.05.2011, 08:54
Свєті, виявляється, 17 років...
А ніхто не зауважив що в неї передніх верхніх зубів немає?
На одному з перших інтерв"ю в житті зірки помітно, що немає тільки одного зуба)) Так що прогрес "на ліцо":)

Heureuse
06.05.2011, 09:00
люди, та це все просто стьоб! ...та ведуча відверто то все омсіює: шмотки дизайнерські, той макіяж жахливий крупним планом, щоб спеціально показати лінію між обличчям і шиєю...
та й голос її мені видається неприроднім...короче, мені здається, шо то все відрепетирувано і підстроїно з першої до останньої хвилини...

ntv
07.05.2011, 10:20
люди, та це все просто стьоб
Ніхто не сперечається, що так те і є, але чи не здається вам, що то пародія на таких світських лвиць, яких зараз не мало розвелось і в наших гламурно-розкішних передачах?

Tanyunya
07.05.2011, 10:29
мені здається, шо то все відрепетирувано і підстроїно з першої до останньої хвилини..
А от це?
http://www.youtube.com/watch?v=cijqRsfFMbU

Музик
07.05.2011, 10:51
А от це
:khomyak::khomyak::khomyak:ну навіщо ви це запостили? :bomb:тепер спати спокійно не зможу, жахи снитись будуть під пісні у її виконанні :wacko1:

Kalina
07.05.2011, 22:37
А от це?
:girl_cray:мда... Такого перед сном не можна дивитися.

сніжна
08.05.2011, 16:16
свЄтская львіца - Свєта Яковлєва
вперше побачила цю "звізду". Але тут висновок однозначний: цілком спланований "проект".

сніжна
08.05.2011, 16:18
що немає тільки одного зуба
зате нижній ряд ідеально відбілений.

Tanyunya
31.05.2011, 12:55
Вже виставляли суперстильну Тіну Кароль в нічнушці і з фатою в темі "Стиль зірок", а тут я ще й на відео натрапила, виступ на концерті для випускників шкіл.
Балет явно випустився значно раніше і то не зі школи.
http://www.youtube.com/watch?v=ezsxtX22on0&feature=player_embedded

Barbie
31.05.2011, 13:00
Балет переплутав сцену з стрип клубом.
Кароль теж виглядає ніби після роботи нічним метеликом,особливо ота ночнушка:girl_haha:

zaderyshka
31.05.2011, 13:13
виставляли суперстильну Тіну Кароль в нічнушці і з фатою
охохохо, ото я натішилась вже)))) дівиця пустилась бережка на всі 100))))
ну, може там вимахувати сідничками та іншими частинами тіла, то в неї робота така. Але музичний супровід можна і міняти для різних пісень. Чи то мені так здалось, що кожна пісенька на один ритм і музичку?
А, ну і звісно балет - рулить))))

Heureuse
31.05.2011, 14:35
нє, ну я реально в шоці...
на початку її творчості вона так мені подобалась, була такою красивою, ніжною...і вдягалась по-людськи...а оце що? навіщо вся ця вульгарщина? просто позориться...як і більшість наших сучасних виконавців, на жаль...

Мамусічка
01.06.2011, 10:01
на початку її творчості вона так мені подобалась,

А мені як! І чоловіку подобалася. Але відверто кажучи зіпсувалася на превеликий жаль.Сумно таке спостерігати, що тільки зірки не роблять щоб триматися на плаву та тримати аудиторію, концентруючи увагу на собі. І що не кажіть, але ми в цьому теж винні, бо все нам свіженьке та новеньке подавай(((

La esposa
01.06.2011, 11:49
відео натрапила, виступ на концерті для випускників шкіл

подивилася без звуку :girl_crazy: таке враження, що їй дуже, дуже погано...:mocking:

Веронічка-Полуничка
01.06.2011, 21:49
Поводиться цілком логічно..(я про Кароль)... таким чином виставляють себе всі наші "музиканти-співаки" (починаючи від Лободи..закінчуючи всякими гайтанами і бла бла бла... та й за кордоном багато оголюються та стараються якось епатувати -шокувати насичену, ліниву, пересичену публіку, давно вже така тенденція присутня в шоу бізнесі). Хоча, як на мене, вона класна. Не буду в неї кидати каміння. Бо має класний голос і подає його вживу.

Пи.Си. Мабуть для того, щоб сподобатись нашій вимогливій публіці треба їй як Кобзон чи Лєщенко стояти нерухаючись..зрідка нахиляючи голову ))) ...і в сукні ..але обовязково, щоб до землі..но но показувати колінки... Мій дідусь дуже любив коли на сцені не скакали, а стояли сумирно.

mrochkizm
01.06.2011, 21:56
Мабуть для того, щоб сподобатись нашій вимогливій публіці треба їй як Кобзон чи Лєщенко стояти нерухаючись..зрідка нахиляючи голову ))) ...і в сукні ..але обовязково, щоб до землі.
Не обов"язково. Достатньо просто знати межу між мистецтвом і банальною вульгарщиною.

Rona
01.06.2011, 22:17
хм... виступ а-ля Пінк мав бути чи шо... тільки там до Пінк як до неба рачки... мда...

Vittoriya
01.06.2011, 22:29
Достатньо просто знати межу між мистецтвом і банальною вульгарщиною
погоджуюся. Хоча не можу назвати виступи Кароль мистецтвом. Ще раніше у неї якісь пісні були гарні, а той останній диск..жах... Скачала я його.. нема що слухати, повня дурня... Але згідна з тим, що наші співаки часто навіть межу вульгарності переходять надто

Tanyunya
01.06.2011, 22:35
Мабуть для того, щоб сподобатись нашій вимогливій публіці треба їй як Кобзон чи Лєщенко стояти нерухаючись..зрідка нахиляючи голову ))) ...і в сукні ..але обовязково, щоб до землі..но но показувати колінки.

а початку її творчості вона так мені подобалась, була такою красивою, ніжною...і вдягалась по-людськи...а оце що?

А мені як! І чоловіку подобалася. Але відверто кажучи зіпсувалася на превеликий жаль

Подобалась же колись, без кобзонщини і т.п. Багатьом подобалась.

SOSKA
01.06.2011, 23:00
Але згідна з тим, що наші співаки часто навіть межу вульгарності переходять надто
і це наша влада для випускників старалась,зробила концерт,щоб було з кого приклад брати(танцюючий балет,):good::

berezhano4ka
02.06.2011, 00:36
для мене культурним шоком є рух Фемен,який цього разу змусив оголитсь 8 місячну активістку
http://tabloid.pravda.com.ua/news/4de4a9e475655/
http://i027.radikal.ru/1106/66/9fd8192d1d53.jpg

Незабудка
02.06.2011, 01:49
для мене культурним шоком є рух Фемен,який цього разу змусив оголитсь 8 місячну активістку
"Змусив"? Я щось не бачу кайданів, розжареної праски, пістолета біля скроні..

Я особисто до цього руху ставлюсь досить лояльно. Вони звертають увагу громадськості на проблеми, які на їхню думку є на даний момент актуальними у нашому суспільстві. Так, досить незвичним способом. Так, можливо, занадто епатажно. Але дуже часто вони виглядають менш вульгарно, ніж наші звйзди, які показують цицьки зовсім без усілякої ідеї, просто за гроші (я таке роздягання вважаю свого роду проституцією).

Мамусічка
02.06.2011, 07:31
Але дуже часто вони виглядають менш вульгарно, ніж наші звйзди, які показують цицьки зовсім без усілякої ідеї

А по - моєму без ідеї чи з нею - це вульгарно . І хіба немає більш переконливих способів обстоювати свою ідею?
Тільки якась ідея чергова - їх показують з оголеними циць... ми :girl_flag_of_truce: - ну що там цікавого? Проїлося і спраймається для мене, як анекдот.Ось знову там якісь там... А чоловіки, мабуть, взагалі не знають для чого все це :girl_nea:, а тільки на груди дивляться.:girl_wink:

Olka Sherolka
09.06.2011, 22:18
http://www.youtube.com/watch?v=-qFDN_3NrjM&feature=youtu.be - коли дивилася цей "кліп" - не покидало мене відчуття ірреальності - ну це певно якийсь прикол, ну не може це бути справді музичним відео, яким "талановита" співачка пишається. Але ж ні! Це підтверджує ще й сайт цього "ангела неземного" http://www.petlin.com.ua/! Ну нє, я розумію - панянка творчістю займається - молодець, але мене просто шокують люди в яких ну зовсііім немає самокритики! Коротше, я в культурному шоці!:girl_impossible:

jylanda
10.06.2011, 04:21
Отако мене заiнтригували тою творчiстю:girl_in_love:. Але пiсля детальнiшого перегляду культурний шок був не вид клiпу, а вiд того, шо панянка оцiнюе свою знимку в 75 долярiв:khomyak: Ото ж тре себе так любити?

Tanyunya
10.06.2011, 09:27
Мені то чомусь нагадало Камалію "на зарє творчєства"

mrochkizm
10.06.2011, 12:55
Петлін для мене - то рідна сестра Васильціва :)

jylanda
10.06.2011, 17:05
Та ни, Bасильцiв в порiвнянни, то ше проста наiвнiсть, а тут жiночка мае таку впевненiсть в собi i самозакоханiсть, незважаючи на повну бездарнисть, шо аж нудить:girl_cray:

Usmishka
10.06.2011, 18:14
Я себе не змогла заставити то додивитись до кінця-ужас!!!!

Мар'яся
10.06.2011, 18:28
і білі майтки з гордим ім"ям за 15 зелененьких :girl_haha:

jylanda
10.06.2011, 19:09
хе, а я навiть на сайт полiзла) Бо то ж думаю, що я така затуркана, такi "яркие звйозди", а я навiть iх незнаю)

allja
14.06.2011, 23:15
http://www.youtube.com/watch?v=KzNglcRyqNA
Дещо в шоці від такої музики:bad:

zaderyshka
14.06.2011, 23:21
в шоці від такої музики
ця дєвіца взагалі вшарює, що співає набір слів? нагадує коли дітки співають пісню, яку почули, але не розуміють слів. які наспівують.

allja
14.06.2011, 23:33
ця дєвіца взагалі вшарює
Дуже сильно в тому сумніваюсь...На жаль зараз таких багато:babruysk:

Barbie
14.06.2011, 23:38
ця дєвіца взагалі вшарює, що співає набір слів
Для неї то на набір слів,а високо поетичні слова:girl_haha: І взагалі,главноє,шо в неї є тепер ше один кліп,во:girl_haha:

mrochkizm
14.06.2011, 23:49
Дещо в шоці від такої музики
Типова співачка ротом української естради:)
На жаль, таких оксь на сцені розплодилося настільки багато, що мене це вже навіть не шокує.
Шокує радше інше - то яким же ембіцилом треба бути, аби слухати "палочькі чяй любовь мейд ін чайна"??? де там суть????

Fechka
15.06.2011, 00:03
Mariasiaбілі майтки з гордим ім"ям за 15 зелененьки
Справді шок!
а кліп.. такого безглуздого і награного я ще не бачила.... а самовпевненістю аж пре!

коли дітки співають пісню, яку почули, але не розуміють слів
100%.дуже влучний коментар...
ТАки справді набір слів!! . слухати-тошно!...

Heureuse
15.06.2011, 09:04
І взагалі,главноє,шо в неї є тепер ше один кліп,во
ага, і китайців розвеселила..в них там не кожен день побачиш такий ходячий силікон:xaxa:

jylanda
15.06.2011, 09:17
кожен день побачиш такий ходячий силікон
ше одна звiзда засiяла, як казала моя бабця, а то що ше за почуде?)

likeangel
15.06.2011, 12:00
Дещо в шоці від такої музики
ахахах! точно мейд ін чайна:girl_haha:

Dobra
15.06.2011, 12:11
то яким же ембіцилом треба бути, аби слухати "палочькі чяй любовь мейд ін чайна"??? де там суть????
а я вкурила суть - це "любов" на одну ніч після суші (зводив дівчину поїсти суші, потім любов, потім фсьо, кінець любві). Всі ми знаємо довговічність і тривалість носіння китайських речей.
Ось би любов мейд ін німеччина, то б надового.

Lady_Opium
15.06.2011, 16:07
палочькі чяй любовь мейд ін чайна
Ось би любов мейд ін німеччина
сасіскі піва любовь мейд ін джермані

Яруська
16.06.2011, 08:38
там не кожен день побачиш такий ходячий силікон
Мєжду намі дєвачькамі- то не силікон, натюр-продукт:girl_blum:
сасіскі піва любовь мейд ін джермані
Кааааааааайф!:lol::lol::lol: Ремікс.

Heureuse
16.06.2011, 11:13
то не силікон, натюр-продукт
а ви що перевіряли?:girl_wink:

Яруська
16.06.2011, 15:21
а ви що перевіряли?
уявляєте...так:girl_blum:

Багіра
16.06.2011, 17:00
сподобався коментар до кліпу на ютубі
китайский бред китайской сивой кобылы в китайскую лунную ночь......

Heureuse
18.06.2011, 10:32
уявляєте...так
о, то я вас вітаю, ви з такою "звіздою" знайомі:girl_blum:

Tutuka
18.06.2011, 12:19
Мене ще більше, ніж китайські палочки, добиває Валевська зі своїм "Молчанием" взагалі ("Да ты молчанием своим меня погубишь", бла-бла-бла, "тихонечко скажи", бла-бла-бла,"тихонечко скажу"), а тими "тіхонечькамі" зокрема.
Таке враження, що за основу взяли творчість закоханої 5-класниці. :)

viltis
04.07.2011, 23:46
Я не вмію вставляти відео з ютуба сюди, але вчора дивилась Осадчу і почула про групу Kazaky , в якій до речі наш львів"янин і фіналіст "Танцюють всі! Олег Жежіль є.

Не знаю, для мене це шок ...боряться почуття, що так не можна...але водночас я вже напевно по 20 раз передивилась ті відео і просто в шоці від тої пластики....Короче, я напевнг якась збоченка.....але мені то подобається....трохи занадто тої голубизни ...але пластика....

kvVItKA
04.07.2011, 23:59
трохи занадто тої голубизни ...але пластика....
і в мене змішані почуття
але однозначно вони мега молодці

Mamusya
05.07.2011, 00:38
трохи занадто тої голубизни ...але пластика....
А як ті хлопи на каблучиськах йшли по подіуму !!!!!!! Я так не змогла би !!!

viltis
05.07.2011, 00:41
Чесно кажучи, щось сумніваюсь, що вони геї (принаймі Олег). Та й судячи з фото , де вони до проекту....думаю , що це--спосіб епатажно виділитись і вони добились свого. Про них говорить вже весь світ. Їхні турне розписані до листопада.

От реально, досі не можу сформувати яке враження в мене після перегляду їх кліпів і виступів ..

Dobra
05.07.2011, 01:01
А як ті хлопи на каблучиськах йшли по подіуму !!!!!!! Я так не змогла би !!!
Я також вражена. Там стільки жіночності. А ножки які гарні, мені б такі:girl_haha:
А загалом напрошується слово "продукт", який вдало зайняв нішу. Нічого феноменального, але те що роблять - злагоджено, пластика суперова.

Fechka
05.07.2011, 01:11
але вчора дивилась Осадчу і почула про групу Kazaky
http://s015.radikal.ru/i333/1107/85/590c61f8947c.jpg
Проект "Kazaky" складається з чотирьох чоловіків, це: Олег, Артур, Кирило і Стас. Їхня фішка - височезні підбори.

"Це все тренування. Ми часто репетируємо на каблуках для того, щоб не втомлювалися ноги під час концертів. А ще ми помітили, що головне - правильна постава. Це майже як плавання. Якщо не знаєш техніки - задихнешся на першому кілометрі. Здається, техніку носіння каблуків ми освоїли", - казали хлопці на запитання, чи не важко танцювати на підборах

"Але й ми не завжди танцюємо на підборах. Частина наших виступів проходить в черевиках, на зразок армійських", - запевнили новомодні танцюристи...

Їхні турне розписані до листопада
..Серед найвідоміших інтернет-хітів колективу - композиції "In the middle" і "Love". Свій перший сингл група випустила у кінці 2010 року. "Kazaky" вдалося перемогти в номінації "Прорив року" від Myway Dance Awards 2010.
у травні "Kazaky" взяли участь у Life Ball Fashion Show, де виступили на одній сцені з Джанет Джексон та Білом Клінтоном.
Таки прорив нє??!
Віділились! Танцювальних колективів є чимало.. а такого ще не було...
Вони українці! Тільки Я ще не визначилась чи радіти цьому чи ні...

viltis
05.07.2011, 01:35
I am just a dancer --на цю пісню відео нема, але якщо погуглити, то є запис з Москви, клуб Рай, там вони без підборів, але шоу триває 6 хвилин...це дужжжеее довго:))) і так само класно, навіть без підборів

Dobra
05.07.2011, 01:45
Таки прорив нє??!
Віділились! Танцювальних колективів є чимало.. а такого ще не було...
Вони українці! Тільки Я ще не визначилась чи радіти цьому чи ні...
Однозначно радіти. А то ми завжди в новинах по всьому світі відзначаємось мордобоєм депутатів і всякою політичною гризнею. Але якісь вони ну зовсім не "казакі"...Потім поясни дитині, кто такі були козаки:girl_yes2:.
Може їм нову назву "Каблукі", нє?

Fechka
05.07.2011, 01:51
:girl_haha::girl_haha::girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
:girl_yes:О,це вже точно для них!!

bora
05.07.2011, 09:20
Угу. Власне хотіла сказати, що багато хто не так собі козаків уявляв до їх появи.:) І хз чи хтіла б я, щоб Україну з ними асоціювали.. З точки зору шоу-проекту - молодці. А от в піарі України для того, щоб її сприймали правильно - це вже держава не допрацьовує звісно.

Dominika
05.07.2011, 11:25
Мені вони подобаються. Дуже рада за них. Хлопаки наче нормальні, не геї, ну мені так здалось. Що тут скажеш... Якісний продукт, епатажний, але без бруду, цікавий. Їм би з Гагою "задуетитись", ото би було))))

Alicia
05.07.2011, 15:12
Хотіла подивитися кліп kazaky, і випадково натрапила на таке:
http://www.youtube.com/watch?v=F4hQ4J4BFOM&feature=player_embedded
Який він мені противний:suicide:...прочитала на вікі, що у нього є дитина і в Болгарії його визнали людиною десятиліття!:girl_impossible:
А на kazaky так почали рівнятися! Купа відео школярів, які танцюють на підборах. Ось такі, наприклад, спроби:
http://www.youtube.com/watch?v=yicKYAgmBNE&feature=player_embedded

Heureuse
05.07.2011, 15:30
випадково натрапила на таке
мда, і нашо я то дивилась...:girl_crazy:
шо за гібрид і звідки він взявся?? який макіяж, а манікюрчик, а манери..в лучших традиціях сучасних сіліконових звьозд..
але таке слід показувати лише в вузьких голубих колах, бо то справді бекати хочеться:bad:

а Kazaky круті!!! чекаю-не дочекаюсь їхнього нового кліпу..

likeangel
05.07.2011, 15:31
Який він мені противний
нахолєру хлопові френч, блиск для губ??????:girl_devil:
фе!:bad:

Цитрина
05.07.2011, 17:16
в Болгарії його визнали людиною десятиліття!
Та йой, в нас теж таке є, навіть ліпше, просто чіча-ляля :girl_crazy:http://www.youtube.com/watch?v=ZIeG-QlrqIs

Tanyunya
05.07.2011, 17:36
А, то назва пісн Мразіш, а я думала, його так звати))) Йому би пасувало))

Dobra
05.07.2011, 18:18
А я все kazaky забути не можу:girl_blum:.
http://www.youtube.com/watch?v=lJlqHaHid8M&feature=related

likeangel
05.07.2011, 18:58
чіча-ляля
:D:D:D:lol::lol::lol: цей клоун мене завжди тішить! особливо коли вдягне жіночі колготи чи ще щось таке!

а це відео-це типу реклама салону? я після такої реклами обминала б стороною)хоча і так туди не ходжу

gnoma
05.07.2011, 22:22
А я все kazaky забути не можу
і мене вони вразили, все таки рухаються так що не кожна дівуля так зможе:girl_haha:

kati
10.07.2011, 14:53
Співачка Максим співає без фонограми...краще не слухати:girl_sad:

http://www.youtube.com/watch?v=JUko64a5VD0

AilataN
10.07.2011, 15:07
я після такої реклами обминала б стороною
Ой, а хто це? Той що на "П" починається і на "х" закінчується? Я просто не можу відео переглянути, але мені дуууже цікаво!
А, точно то він... Ну і звєєєзда, нє прі Кіркоровє будь сказано.....

Надзвичайно мене інтересує коли перестануть показувати тупу рекламу морозива "Геркулес". Я вже не можу то бачити. Як на зло вона постійно трапляється мені на очі і робить не то щоб шок, а шокостресс. Хто міг придумати таку дурню? Мамця з кілометровим язиком...Буее, феее..:bad:. Якась жертва Чорнобилю...І пацан якийсь неприємний, і зміст, де там зміст?
не знаю чого мне то так бісить, до відрази. В жіжьні б не купила то морозиво і не пробувала б його. До кінця літа напевно буде на екранах.:girl_mad::aggressive:

Neytasa
10.07.2011, 15:09
Співачка Максим співає без фонограми...краще не слухати
може то пародія якась? хіба би так вона позорилась??? :connie_pull-pigtail

Zvizda
10.07.2011, 15:10
Хто міг придумати таку дурню?
О, мене ця реклама також страшенно дратує і бажання їсти морозиво відбиває. І цікаво, невже вони думають, що це "чудо реклами" викличе бажання спробувати їхню продукцію.

Цитрина
10.07.2011, 15:20
Хто міг придумати таку дурню?
Ну антипіар не тільки в політиці буває. Згадайте знамените "тому що" Януковича. Яка ж то була благодатна нива для стьобу :girl_crazy:
А тут точно, конкуренти замовили, точно :girl_cool:. Бо це не від здорового глузду реклама. Тьху, гидота рідкісна!

Fechka
10.07.2011, 15:44
А я все kazaky забути не можу
Круто... супер...

Fechka
10.07.2011, 15:46
співає без фонограми
О-ВААААА! І це ЗВЬОЗДА...Без слів...

Яруська
10.07.2011, 16:34
Я вже не можу то бачити. Як на зло вона постійно трапляється мені на очі і робить не то щоб шок, а шокостресс. Хто міг придумати таку дурню? Мамця з кілометровим язиком...Буее, феее... Якась жертва Чорнобилю...І пацан якийсь неприємний, і зміст, де там зміст?
не знаю чого мне то так бісить, до відрази. В жіжьні б не купила то морозиво і не пробувала б його
Мені цікаво, що вони курили коли придумували це огидство?!
Мій малий перший звернув увагу і сказав, щоб я йому тої гидоти не купувала, бо викине.

Zlju4ka
10.07.2011, 23:47
Kazaky , в якій до речі наш львів"янин
Сихівчанин,жила з ним в одному подвір"ї,нормальний хлопец,голубізною не пахло і не пахне-думаю просто так замутили щоб відрізнятись від інших пацанячих гуртів.
п.с.теж мені подобаються:))))

Mamusya
11.07.2011, 10:49
мене ця реклама також страшенно дратує і бажання їсти морозиво відбиває. І цікаво, невже вони думають, що це "чудо реклами" викличе бажання спробувати їхню продукцію.
Аналогічно ! Малий мій сміється і кричить :" Фуууу, який довгий язик !"
А в мене кожен раз прокидається рвотний рефлекс , як зиркну в екран .....
Співачка Максим співає без фонограми...краще не слухати
може то пародія якась? хіба би так вона позорилась???
Як на мене , то це звукорежисер лажанувся. Виглядає на дуже старий запис ...

Яруська
11.07.2011, 11:05
О-ВААААА! І це ЗВЬОЗДА...Без слів.
Ой, та вони в більшості безголосі і безвухі... То ще не найгірше, тільки дивує хто її напоумив під мінус співати, чи в самої зовсім відсутня самокритика?

Як на мене , то це звукорежисер лажанувся. Виглядає на дуже старий запис ..
нєа, мінусовка..

mrochkizm
11.07.2011, 11:06
Виглядає на дуже старий запис ...
Цей запис справді доволі старий. Може, і звукорежисер винен, але і співає вона не найкраще :)
А оті "язички"....буе, то певне рекламу їм робив засланий конкурентами менджер :girl_wink:

Zlju4ka
11.07.2011, 23:12
з Максим є ще один запис,де вона на Муз тв-чи щось таке співає "Солнишко лучісто.."то її бек вокалістка заглушає своїм співом:)))
http://youtu.be/Y8F5D7vlPVw

Oddly
11.07.2011, 23:18
Надзвичайно мене інтересує коли перестануть показувати тупу рекламу морозива "Геркулес". Я вже не можу то бачити. Як на зло вона постійно трапляється мені на очі і робить не то щоб шок, а шокостресс. Хто міг придумати таку дурню?
моя дитина сказала, що то програма про мутантів

bora
11.07.2011, 23:29
дратує і бажання їсти морозиво відбиває
А зате тепер забивають в інтернет назву морозива - а про нього пишуть.) Завтра про гидку рекламу забудуть, а назва бренду в голові крутитиметься і змушуватиме думати, що про геркулес я принаймні чув! Ну так думають рекламісти.)
Я купила цей чудо-виріб, хоч наше морозиво тепер майже не їм, і прочитала склад. Він перевершить будь-яку рекламу - і пальмова олія, і молочні суміші сухі, і купа ароматизаторів... думаю логічно, що від того всього в купі будуть якісь проблеми з язиком і всім решта.:) Правдива реклама, нарешті)

AilataN
12.07.2011, 00:41
Я оце спромоглась погуглити інфу про морозиво... Скажу, що мій комент напевно один з найпристойніших.))
найбільш сподобалось- люди Х на відпочинку і шкода, що у маман язик не роздвоєний))

Magnit
12.07.2011, 22:10
Чудовий рекламний хід. Мене просто пересмикує, коли я бучу ту рекламу з язиками. :bad: Навіть сьогодні чоловікові увагу звертала на жахливий білборд.
Хоча, я настільки швидко переключаю на інший канал, коли показують цю рекламу, що сходу і не згадаю виробника... :girl_smile:

Лідочка
13.07.2011, 11:57
І мене реклама з морозивом дратує, і я навіть не памятаю назви того морозива - всю увагу відбирає огида до реклами. От зараз пишу, а як називається морозиво навіть пригадати не можу.

romaschka
13.07.2011, 12:11
реклама з морозивом
вже мусіла найти ту рекламу в інтернеті, так як телевізор майже не дивлюсь
але огидно так
Нагадало мені один кліп, якщо подивитесь з 2:45 по 2:55 то зрозумієте чому

Sitara
13.07.2011, 23:50
І мене реклама з морозивом дратує
Мене аж трясе від тої реклами, я так нервуюсь, коли її бачу. Хто міг таку гидоту придумати. Краще вже б та реклама була якась тупенька, як "руки-білки", а не така огидна. І тому морозива їхнього принципово не купую!

TUCR
14.07.2011, 01:04
Мамця з кілометровим язиком...Буее, феее.
Так реклама дурнувата не те слово, я чесно говорячи взагалі не розумію її і до чого тут той язик ....:girl_blum:

marianast
14.07.2011, 09:21
Так реклама дурнувата не те слово, я чесно говорячи взагалі не розумію її і до чого тут той язик ...
внизу дрібним шрифтом написано :"Сприймайте побачене як жарт":) Такий цікавий жарт,що аж прийшлось підписати.
Ще "подобається" як в рекламі АХЕ, там де дівки падають з неба, дрібним шрифтом підписано :"Янгол-фантазійний образ ідеальної дівчини".
Весь той хлам, який вони показують, вартувало би підписати. Почати би пасувало з "Вука-Вука" http://vukavuka.ru/smi_video_ru.html. До чого там ті дві кобіти і більярдні кулі?

marianast
14.07.2011, 09:27
П.С. То я писала про рекламу, яка транслюється на вітчизняних каналах. Посилання на усі ролики, чомусь. Про пенсіонера-проститута теж піпець:khomyak:

Alicia
14.07.2011, 18:50
"Kazaky"
А я вчора біля гранд-готелю бачила одного з учасників гурту Kazaky! А саме того, що з кучерявим чубом! Правда, у нього на голові бежева шляпа була, але кучері все одно таким трикутником спадали на лоба:hi:! І ще мав із собою чемоданчик а-ля Діма Коляденко. І дівчина поряд - така ж епатажна! Притягували до себе погляд - всі оберталися...
А біля Космо зустріли Вову зі Львова. Йшов собі у широчезних зелених шортах і довжелезній білій футболці...Якийсь вчора "зірковий" день був!

allja
18.07.2011, 14:58
http://www.youtube.com/watch?v=nT5hGzvuCzM&feature=player_embedded
Дещо в шоці від побаченого...То ж як треба шукати це все, зоб майже всюди знайти напис "секс" чи щось з тим повязане...
Я наприклад майже всюди не бачила того, поки не показали...

mrochkizm
18.07.2011, 17:10
То ж як треба шукати це все, зоб майже всюди знайти напис "секс" чи щось з тим повязане...
Я наприклад майже всюди не бачила того, поки не показали...
То автор ролика осилив фотошоп :)))
Насправді, так можна будь-яке слово і будь-який зміст всюди знайти.

Heureuse
18.07.2011, 20:27
майже всюди знайти напис "секс" чи щось з тим повязане...
хто що шукає-те і знаходить:girl_wink:
то вже якась хвора уява, спраямована в один бік..

ckorpionsha
20.07.2011, 14:55
Я просто вшоці!!!!!!!!!!!!
http://www.intim-news.ru/deti/zhenschina-barbi-hochet-uvelichit-grud-semiletney-docheri-19513.html#1223903737

Fleshka
20.07.2011, 15:20
Я просто вшоці!
дик...у багатих свої причуди...

Мамусічка
20.07.2011, 20:48
Я просто вшоці!!!!!!!!!!!!
http://www.intim-news.ru/deti/zhensc...tml#1223903737

Жах, а не подарунок. Мама - не мама, а казна хто. Це ж дитина...А не доросла жінка... Щоб дарувати сертифікат на пластичну операцію на збільшення грудей. Завідомо закладає комплекси...Видно в такої мами не вистачає в голові ( А скоріше і просто порожньо!!!) щоб додуматись, що можна подарувати дівчинці більш потрібне по її вікові.Що закладається, які цінності? Гадається, що нічого і путнього з такої "науки" не вийде. З отаких дітей "розумні" дорослі і виростають, з подачі батьків. І в сучасний час все більше.
Жахаюча реальність(((

mrochkizm
20.07.2011, 23:13
Мамаші під час чергової пластичної операції випадково ампутували мозок:)
Нє, от нащо семирічній дитині, якій ще мінімум пару років чекати на те, коли почнуть рости власні груди, сертифікат на штучні цицьки?
Подарунком на 10-тиріччя стане сертифікат на збільшення попи :)

zaderyshka
20.07.2011, 23:28
Подарунком на 10-тиріччя стане сертифікат на збільшення попи
не дуже певно культурно висловлюсь, але думаю, що з такими замашками до 16 років, коли вона зможе сертифікат використати їй треба буде вже дещо "зашивати"
яблучко від яблуні падає дуже не далеко, раз мама "Барбі", то і доця далеко не втече. То часом не вона старшій донці ботокс в 15 років в писок прискає, щоб вона в 25 "старушкою" не видавалась?

romaschka
21.07.2011, 11:24
Непам"ятаю чи в цій темі говорилось про весілля українського олігарха, та якому мала бути Лопес,
Не можу не поділитись ссилочкою на репортажhttp://tabloid.pravda.com.ua/photos/4e26d2394acb9/

Ага, і ще мушу поділитись такою красою:
P.S> заберіть дітей від екрану :)
http://i024.radikal.ru/1107/5c/7b77ef422ce5.jpghttp://s006.radikal.ru/i215/1107/40/0d611f05613a.jpg

levandivka
21.07.2011, 11:31
чи в цій темі говорилось
Будьмо уважні!
В цій темі говорять про культуру і шок.
Не оффтопте! :)
ссилка - посилання, лінк (одна з причин для штрафів)

jylanda
22.07.2011, 16:29
можливо хтось з форумлянок, вже Таке бачив, але в мене дiйсно вiд перегляду вiдео був культурний шок:khomyak: http://www.youtube.com/watch?v=1Easr8WTwxs

Яруська
22.07.2011, 17:38
в мене дiйсно вiд перегляду вiдео був культурний шок
Нація зомбі, що тут скажеш:girl_emo:

veronka
22.07.2011, 22:48
P.S> заберіть дітей від екрану
соррі, звичайно, а в чому тут шок?? Лобода, канєшна, не еталон скромності, але фігурка у неї гарна, знимки кльові, до слова, багато зірок роблять фотосесії і "по-хлєщє"

mrochkizm
22.07.2011, 23:00
Непам"ятаю чи в цій темі говорилось про весілля українського олігарха, та якому мала бути Лопес,/
Пантів нємєряно:)

Таке вже не шокує і не дивує:) Я би більше була шокована, якби Лобода зробила фотосесію в одязі :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
ле в мене дiйсно вiд перегляду вiдео був культурний шок
Про Айфон в кінці розсмішило :)
Справді, ако зомбі.

Alicia
23.07.2011, 10:44
Айфон
нє, Айпод2! То ж за Путіна!:girl_blum:
насправді, вже з нього роблять супермена+божество, мабуть, пізніше буде ще один мавзолей:ninja:

Незабудка
23.07.2011, 13:58
"Порву за Путина" - скидається швидше на вірусну рекламу продуктів Apple, - вони там мало не в кожному кадрі...

Tanyunya
23.07.2011, 17:16
за Путіна!
А на що Ви готові заради Вашого президента?:girl_blum: "Пасть порву, моргали виколю"(с):girl_blum:

Insolence
23.07.2011, 20:24
Amy Winehouse знайшли метвою у своїй квартирі. Ймовірна версія - передоз. (с)джерело (http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2018020/Amy-Winehouse-dead--Found-dead-London-flat.html) Тепер і Емі ввійшла в "клуб 27". RIP

anka
23.07.2011, 23:16
А на що Ви готові заради Вашого президента
і мене ця фраза озадачила. Давайте, організуємо акцію на що ми готові заради нашого і порвемо Ютюб!!!

veronka
24.07.2011, 10:34
зроблено з Одеським розмахом: держслужбовець продав центральний РАГС (http://realty.mail.ru/news/8536.html):girl_phone1::girl_crazy: з такими темпами, можна не помітити як у Львові, наприклад, продадуть Оперний (хоча насправді образливо, що наш центральний РАГС перенесли в задуп*є)

Цитрина
24.07.2011, 15:27
Давайте, організуємо акцію на що ми готові заради нашого і порвемо Ютюб!
А що, хтось дійсно готовий? Ги. Я от думала-думала - і диво - не надумала :wink:
А взагалі знаю хіба одну ентузіастку :biggrin: . Про неї "Півні" співають:
http://www.youtube.com/watch?v=P7Or0JIxoe0

mrochkizm
24.07.2011, 17:04
Давайте, організуємо акцію на що ми готові заради нашого і порвемо Ютюб!!!
Я готова віддати місячну зарплату в Фонд депортації Януковича з України!!!
Готова отримати айпод/айпад/айфон/айкомп"ютер/айквартиру в подарунок за просто так :girl_blum:

Alicia
24.07.2011, 18:40
Amy Winehouse
Мені сестра сьогодні подзвонила і розповіла цю сумну новину...Це наша з коханим улюблена співачка, ми завжди в машині слухаємо її пісні...і всі концерти у нас є записані - яка у неї команда! музиканти і бек-вокалісти! які вони запальні! дуже, дуже шкода її...але вона сама знала, до чого веде її спосіб життя - алкоголь і наркотики...:girl_mad:

Tanyunya
24.07.2011, 19:08
"Порву за Путина"
В нашому випадку швидше можна знімати таке кіно без слова "за")))

Грильяжка
24.07.2011, 21:05
га, і ще мушу поділитись такою красою:
P.S> заберіть дітей від екрану
а в мене шоку немає, круто кобіта виглядає після пологів.

Fechka
20.09.2011, 13:31
У наших звёзд много проблем, но мы даже подумать не могли, что у них такие большие пробелы в образовании. На одной из вечеринок журналисты подловили Милу Нитич, певицу Окси, Кише и Владимира Бебешко и решили задать им несколько элементарных вопросов из школьной программы.

По версии Милы Нитич столицей Италии является Неаполь, а вату делают из ваты. Её коллега Окси тоже не сильна в географии, более того, для неё нет разницы между Португалией и Аргентиной. Не порадовал своими знаниями и представитель старшего поколения Владимир Бебешко – неожиданно для всех он с треском провалил тест на интеллект и откровенно опозорился. В общем, дети, не прогуливайте школу! Смотрим и рыдаем. :)

http://plitkar.com.ua/kak-mila-nitich-oksi-i-kishe-publichno-osramilis-video/

Незабудка
20.09.2011, 23:00
А з виду така гарненька дівчинка.. Там хтось навіть аплодує вкінці :connie_pull-pigtail
http://www.youtube.com/watch?v=82Hs8q6byXA&feature=player_embedded#

kati
20.09.2011, 23:06
клас, ото насміялась)))) а там ще далі є пару роликів з цією лялею, жесть))

GONE BABY GONE
20.09.2011, 23:12
А з виду така гарненька дівчинка.
ахаха....якось попала на давай одружимось,то вона там розказувала про свого колишнього багатого кавалєра,який забрав в неї подаровану ним машину і вона на ній царапини поробила,щоб відімстити йому)))
то може це йому та пісня присвячується..

Tanyunya
20.09.2011, 23:24
А мені ця пісенька так нагадала групу "Комбінація", що звуковим рядом, що відео, що інтелектуальним наповненням(((

romaschka
21.09.2011, 22:32
Дивилась тільки що "від пацанки до панянки", всі викладачі такі виховані, причесані і красиві. А от звернула на зубки директорки- це катастрофік. Невже їй не можуть зробити нормальні зуби.Доречі це ще замітила в першому сезоні.

Fechka
27.09.2011, 17:18
http://www.youtube.com/watch?v=WbUWVbJpF1Q

http://www.youtube.com/watch?v=9T3r88B4TAQ

Fechka
27.09.2011, 17:21
Голос знаменитого крикуна Витаса тоже далёк от совершенства. Его живыми записями вполне можно распугивать ворон с огорода, пытать людей и пугать непослушных детей
www.youtube.com/watch?v=rCDrRZQXgks

САМА В ШОЦІ!!!!:girl_crazy:

sunday
27.09.2011, 17:34
Вітас круть!!!!!!!!!!!!!!
я чуть не трісла від сміху!!!
ото пацанюра дав)))):girl_crazy:

levandivka
02.10.2011, 21:33
то фсьо дрібниці!
от у мене зараз був шок...
проходжу під сусіднім 9-поверховим будинком, 21:15, неділя...
з вікна вихляпуються дискотечної потужності децибели...
прислухався уважніше : рояль! апассіоната! :khomyak:
http://www.youtube.com/watch?v=xcKD6l8bJBk
http://апввпвапв
От вам і Левандівка...

ЗІ: Цокотухо, Ваша похресниця ніц не святкують? :)

Fechka
03.10.2011, 11:04
Андрей Мацевко не нуждается ни в представлении, ни в комментариях. Звезда с большой буквы, наш кумир, гений – в общем, слушаем и плачем. Кстати, он обещал вернуться!
http://www.youtube.com/watch?v=fAC9cQFPHNo

Mamusya
03.10.2011, 13:57
Божечку, як же Андрій Мацевко сі обідив , жи його не пропустили далі ... Такий таланта пропадає, такий талант.... :))))

mrochkizm
03.10.2011, 14:07
Мацевко - то вже як Васильців:)
з тих шоків, котрі життя продовжують:)

Leri
03.10.2011, 14:20
Мацевко - то вже як Васильців:)
з тих шоків, котрі життя продовжують:)
:) колись стикнулася з Васильцівим на одній сцені... то було незабутньо!
(до того часу я про нього нічого не чула)...

реакція була така (описую враження за порядком):

1. досить симпатичний молодий чоловік
2 дуже серйозно підходить до справи (виясняє що за апаратура, хто проводить. що за сцена)
3. довго, ретельно, настроює гітару
4. виходить на сцену - народ навколо збирається, фоткають
5. перші акорди... і думаю чи то щось з апаратурою чи то вуха не прочистила
6. пісня "Доктор Хаус" - справжній хіт - народ просто обожнює (але подекуди вимагають "кальмара")
7. затуляю вуха і стримую знайомого, який проситься "а можна я в нього кукурудзою кину?"
8. після закінчення "виступу" купа дівчат від 9-ти до 13-ти кидаються за автографом
9. на наступний день знайомий який хотів закидати п. Василя кукурудзою вконтакті знаходить його творчість і всім скидає "Сушеного Кальмара" і 2 тижні балдіє...

Bambook
03.10.2011, 14:26
Ай, Васильців, Мацевко! Ви ще Петра Щура не чули!

http://www.youtube.com/watch?v=4Q5lUBbxoHs

jozya
03.10.2011, 15:57
Шикарно! Япатсталом (вибачте мою французьку)

Oddly
06.10.2011, 22:21
довгий ролик, але дата 3 жовтня, а я спочатку думала, що 1 квітня.
навіть не знаю, що сказати - то так стебуться чи по-справжньому все?

http://www.youtube.com/watch?v=VFlMlJFoR3w&feature=topvideos_comedy

sunday
06.10.2011, 22:36
ще не подивилась,але прочитала ,що там мій "любимчик" Коля Воронов...ммм...із задоволенням буду зараз дивитись))
обожнюю цього чудіка....

allja
19.10.2011, 10:50
http://www.youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE
Немає слів:ninja:

zaderyshka
19.10.2011, 10:56
Немає слів
мені єдине, що сподобалось, то цей кореєць, який в кінці на руках стрибав. А так, дійсно нема слів одні букви)

Raven
19.10.2011, 11:08
Той кліп і по М1 показували, ми з чоловіком так насміялися, але в денний час таке транслювати - то занадто.

allja
19.10.2011, 11:44
ми з чоловіком так насміялися,
Ми теж сміялись, але в денний час таке транслювати - то занадто., та по декілька разів на день.

Virchuk
19.10.2011, 11:46
ми з чоловіком так насміялися, але в денний час таке транслювати - то занадто.
та чого ж ?) а ж дівок напівголих показують, от чоловіки вирішили "гідну" відповідь зняти :girl_crazy:

Яруська
19.10.2011, 14:28
Ай, Васильців, Мацевко! Ви ще Петра Щура не чули!
Та яке там не чули:girl_crazy: То вже баян!

Olka Sherolka
19.10.2011, 19:44
Немає слів :girl_crazy: усміхнуло :) і нагадало мені класику цього "жанру" - "тач май талала" - в порівнянні з ним це відейко ще зразок пристойності :)

Тетянка
19.10.2011, 21:36
А мене вразило і шокувало це відео (вразливим перегляд не рекомендується!) http://life.pravda.com.ua/society/2011/10/19/87790/

mrochkizm
19.10.2011, 21:39
А мене вразило і шокувало це відео
Воно вже є в темі "Шокуючі відео". Справді шокує. Дуже страшно.

Adriasia
20.10.2011, 11:40
А мене вразило і шокувало це відео
Во стокитина і не зупинилося... жахливо... а якби так з його дитиною... боляче на таке дивитися...

Angel
20.10.2011, 11:48
аж серце розривається.....

mrochkizm
05.11.2011, 01:05
Черговий культурний шок від наших депутатів. Працював дядько Влодко Зубанов все життя на сталедротовому заводі, став депутатом від Партії Регіонів - і відчув у собі снагу до красного письменства та історичних розвідок. Його дружина неочікувано згодилася видати у своєму видавництві 800-сторінкову чоловікову книженцію - перший том фундаментального дослідження нашої і європейської історії.
Вікіпедія люб"язно погодилася надати матеріали.
Гугл Транслейтор не менш щиро погодився перекласти тексти.
І у результаті королева Єлизавета обіцяє своїм воякам полягти разом з ними "в гущавині битви" Ньютон керує "Лондонським королівським суспільством", Ель Греко став ... Ялиною Греко і так далі.
Ось посилання на статтю, вона довга, але повірте, варта того, щоб прочитати.
http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/10/31/59752/

Мені шкода тих дерев, котрі зрубали, аби видати цю книжку.
Мені шкода тих людей, котрі ризикнуть цю книжку придбати.
Як мені деколи тяжко любити свою країну.

Almariel
05.11.2011, 11:57
Черговий культурний шок від наших депутатів
о, я це читала. це просто жесть. мені здається, що так бездарно навіть найгірші студенти курсові не пишуть... а це ж лише 1 том, а ще є кілька томів...

zaderyshka
05.11.2011, 12:09
так бездарно навіть найгірші студенти курсові не пишуть.
ооо, повірте, таке навіть поряд з курсовими не валялось. За студентські курсові в такому випадку звання професора давати тре.

DivineVanGate
06.11.2011, 17:03
А у мене в чт був культурний шок, коли зранку по Львівській хвилі почула пісню івана дорна і вови зі львова (я спеціально не пишу їх імена з великої букви :) ) "стрибають цицьки":eek: На щастя, ця пісня пролунала лише раз на хвилі, як самі ведучі сказали ,така пісня - це не їхній формат, тому вони прокрутили її у рубриці "Перший раз"..

Кліпу в ютубі не знайшла, але ,хто ЦЕ чув, мене зрозуміє:bad:
Слова: Ти ставиш диски..заграє ренебе..
стрибають цицьки..тому що я тебе..
позаду ліжко..ми там туди сюди..побачить фазер.. і зробить атата..
я люблю те, що ти колишня гімнастка..
ти любиш те, що я теперешня зірка..
ти полетиш зі мною хоч на Аляску..
за секс з тобою віддам свою нирку..
я люблю підглядати за тобою в душі..
любиш по тєліку на мене втикати..
я люблю з твого тіла вечеряти суші..
ти любиш на мені, як на коні, стрибати..
ти ставиш диски..заграє ренебе..стрибають цицьки..тому що я тебе..позаду ліжко..ми там туди сюди..побачить фазер.. і зробить атата..
коли ми поруч всі навколо у шоку..
бо я тебе називаю "соковита скалка"..
витискаєш кожну краплю мого соку..а я усеодно твердий, неначе палка..
через тебе пацани стають дурними..а ти лише від мене пісяєш кипятком..
ти ставиш їх в ігнор, ти нехтуєш ними.
.зате мене називаєш "відмінним молотком"..
ти ставиш диски..заграє ренебе..стрибають цицьки..тому що я тебе..позаду ліжко..ми там туди сюди..побачить фазер.. і зробить атата..
ти там..гаряча і трохи спітніла..
я дам..тобі насолоду для тіла..пам пам..і з тебе вже сукня злетіла..злетіла..злетіла..
я хочу, щоб ти мене зїла..смокчи мене смокчи смокчи як пресований цукор..кричи мені кричи кричи наче в тебе є рупор..
кусай мене кусай кусай збоку згори і знизу..
ковтай мене ковтай ковтай та перед тим облизуй..
ти ставиш диски..заграє ренебе..стрибають цицьки..тому що я тебе..позаду ліжко..ми там туди сюди..побачить фазер.. і зробить атата..ти ставиш диски..заграє ренебе..стрибають цицьки..тому що я тебе..позаду ліжко..ми там туди сюди..побачить фазер.. і зробить атата..

Virchuk
06.11.2011, 17:31
Слова:
ого, яка фантазія у чуваків, на рівні 14-річних підлітків....

Mamusya
07.11.2011, 10:45
Слова: Та тут не те що 14-ні підлітки , тут людина з мінімальним інтелектом і поруч не валялась .
Просто тупий набір слів , ососбливо :

"соковита скалка".. Давайте скинемось на підручник з української мови і тлумачний словник для вавана зі славного міста Лева . А ще можна запросити пані Фаріон - тут для неї роботи - безкрайнє поле !

zaderyshka
07.11.2011, 11:37
хто ЦЕ чув, мене зрозуміє
в мене просто коментів нема...одні букви:girl_feminist:

mrochkizm
07.11.2011, 15:13
Багата ненька-Україна на таланти. І багата на ерзаци тих талантів.
Оскільки на форумі зібралося в основному жіноче товариство, хочу запитати: чи відчуваєте ви дискримінацію з боку влади, чоловіків виключно через те, що ви - жінка?
Чи вважаєте, що у нас настільки патріархальне суспільство, що жінка може лише покірно сидіти в квартирі і дивитися телевізор?
Як, ви так не вважаєте??
Та ви ж не розумієте! Все страшно! Все жахливо! Наші жінки - то німі і покірні рабині, яких гвалтують, продають в борделі, не дають їм працювати ніде, аніж як у секс-індустрії.
Фемен це добре знає і розуміє, і саме тому в неділю під час месси (!) активістка цього руху Алєксандра Шевченко огололила груди у Ватикані, на площі Святого Петра.
"Осуждение использования контрацептивов, международное лобби запрета на аборт, коррекция одежды и внешнего вида женщин, запрет на положение женщин в сан - есть зловонная отрыжка охоты на ведьм", - утверждается в заявлении FEMEN.
Як на мене, це вершина неповаги влаштовувати акції отакого дикого протесту під час богослуження. Навіть якщо ти атеїст чи іншого віросповідання, потрібно мати повагу до людей, котрі зібралися разом, аби помолитися у своїй вірі. Неважливо, мусульмани вони чи християни. Має бути взаємне пошанування і толерантність. Це раз.
Яким чином Ватикан впливає на "обмеження щодо зовнішнього вигляду жінок" в Україні я так і не придумала. Як на мене, то деякі наші жінки вдягаються більш ніж відверто, достатньо глянути у вікно на вулицю. Не кажу, що то є добре, але безглуздо говорити про утиски.
Засудження використання контрацептивів ніяк не впливає на наявність останніх в продажу. Навпаки, навіть добре, якщо йтиме підтримка природного методу планування.
Ось ще відео:
http://www.youtube.com/watch?v=G9G08P7b918

Як мені стидно, що ця тупа курка з України!

zaderyshka
07.11.2011, 15:33
мені стидно, що ця тупа курка з України
оооо, розумію. Спочатку діяльність фемену була просто кумедною, ну, потрясли дівки цицьками біля Верховної ради, всі собі поржали. Але тепер то більше схоже на ту ж пропаганду секс-туризму, проти якої вони так "затято" трясуть задницями в стрінгах.
Просто гламурні кури...ужос.

Heureuse
07.11.2011, 20:44
пісню івана дорна і вови зі львова
жееесть :khomyak:
а я ше того дорна досить нормальним вважала...мда

активістка цього руху Алєксандра Шевченко огололила груди у Ватикані, на площі Святого Петра
перепрошую, а що вона у Ватикані забула? і яким чином її голі цицьки мають допомогти українським жінкам?
дурдом веселка...

mrochkizm
07.11.2011, 21:15
перепрошую, а що вона у Ватикані забула? і яким чином її голі цицьки мають допомогти українським жінкам?
Певне, їй Шуфрич проплатив тижневий тур Італією за умови, що вона цицьками потрусить :)
Чесно, вона мені на тому відео схожа на навіжену.

Fechka
07.11.2011, 21:25
есно, вона мені на тому відео схожа на навіжену.
:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:-100%!
Ото прославились!
Бракує слів, може б її трохи наші органи заспокоїли, пояснили:girl_emo:,бо чим далі тим гірше!

DivineVanGate
07.11.2011, 22:08
а я ше того дорна досить нормальним вважала.
та я , власне, і Вову зі Львова теж таким вважала. Просто чула лише одну його пісню "Кохана" http://www.youtube.com/watch?v=S7iRnPZh4mM&feature=related

Але після прослуховування тих цицьок відчуття ніби на мене г...а вилили.. Чесно... Просто (не в образу рос.мові, [до справки, в мене чоловікова сім'я російськомовна]) чула такі "шедеври" переважно російською, але українською, ще й співак зі Львова......бєєєєєєєє....

DivineVanGate
07.11.2011, 22:19
що ця тупа курка
А що вона там лепече? Я ніяк не можу розібрати

mrochkizm
07.11.2011, 22:21
А що вона там лепече?
Певне, кричить "Свободу жінкам!" :)

DivineVanGate
07.11.2011, 22:25
То хай би вже по-українськи горлала, як така патрійотка, нє?

Just me
07.11.2011, 22:27
Так, щось про свободу на італійській. Українські жінки в Італії і так не на найкращому рахунку, а тут ще й таке чудо... Мені після такого по Європі подорожувати соромно... Жах! Фемен і так не приховують, що вони - проект комерційний, але їх комерція наносить збитків іміджеві держави! Вони і проти Берлусконі встигли попротестувати, і на Площу Св. Петра пробралися... Про них тепер знає увесь світ, по Євроньюз увесь день крутили...

DivineVanGate
07.11.2011, 22:30
Українські жінки в Італії і так не на найкращому рахунку, а тут ще й таке чудо..
еге ж (http://tsn.ua/ukrayina/ukrayinski-zarobitchanki-podayut-v-sud-na-zhurnal-yakiy-nazvav-yih-poviyami.html)

mrochkizm
07.11.2011, 22:31
хай би вже по-українськи горлала, як така патрійотка,
Вони і в Україні разгаварівают :)

Just me
07.11.2011, 22:32
Що тут скажеш... А ми самі кого із себе робим?
http://dusia.telekritika.ua/Kuhnia/16705/_Hto_hoche_zamіzh_za_mogo_sina____zhestkaia_pravda _zhizni

veronka
27.11.2011, 09:55
я ЗЛА (http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/7436369/?frommail=1)!!!! Вважаю, що за такі ідеї треба "наказувати", той же Йося його б не пожалів для поїздки якнайдалі! "Народный депутат от Партии регионов Юрий Болдырев" - заношу в чорний список українофобів і шкідників нації. По-доброму, його б на Родіну відправти - най там оди співає на вєліком і магучєм, ррррррррррррррррррррр

levandivka
27.11.2011, 09:59
я ЗЛА!!!
http://www.youtube.com/watch?v=LxHdzGDazXg

sani
27.11.2011, 10:28
я ЗЛА!!!!
та все правильно, неможемо ми разом спів існувати... вони хочуть в Азію, а ми в Європу!
так для чого один одного силувати? І чим швидше це станеться тим краще буде для НАС, Галичан ;) Хай живуть в своїх шахтах і лижуть дупу росії, як так сильно хочуть!

Olka Sherolka
03.12.2011, 19:57
Куклы дети Reborn baby выглядят настолько достоверно, что порой их невозможно отличить от настоящих живых малышей.
Все куклы Reborn изготовлены в одном экземпляре, продаются только на аукционах или у художников и не предназначены для детей до 12 лет, т.к. являются коллекционными!
Некоторые художники-любители, покупают заготовки для кукол Reborn и делают их сами. На изготовление такой куклы уходят месяцы, а иногда и целый год, в зависимости от заготовки.

В интернете было найдено целое сообщество мамаш, которые помешаны на этих куклах.
Не ужели они могут заменить настоящего ребенка, родного и живого?
Честно говоря, я в шоке от увиденного.
Далее рассказы мамаш и фотографии их игрушечных детей. більше тут (http://fishki.net/comment.php?id=102094)
нє, ну я розумію що кожен сходить з розуму по-своєму, але мені чомусь стало моторошно...

inka
03.12.2011, 20:40
Моторошно не те слово....в мене сразу пішли асоціації з якимось фентезі : люди- клони. роботи і т.п.

Vika
03.12.2011, 21:50
Дурноваті. щей шапка як в мого Андрійка.

Mamusya
04.12.2011, 23:34
Я в повному шоці . Перейшла по лінку , прочитала розповідь першої жінки . Це ж якою треба бути довбанутою на всю голову , щоби купити для ляльки візочок , і вигулювати цю ляльку в лісі ????
Я розумію, коли ляльку тримають вдома . Згадайте , в радянські часи , коли все було в дефіциті , шикарні ляльки з білим довгим волоссям (подаровані на велике свято) мама клала на шафу і дозволяла бавитись дуже і дуже обережно .
Я розумію , побавитись , побіситись з жиру, але в цій статті розказано про жінок , у яких якесь маніакальне бажання бавитись неживими істотами. Я починаю їх боятись.

mrochkizm
05.12.2011, 00:21
Наш президент видав черговий перл.
Президент Віктор Янукович неправильно запросив англійською мовою іноземців відвідати Україну.
Так під час своєї урочистої промови під час процедури жеребкування "Євро-2012" Янукович сказав: "Welcome in Ukraine. Welcome in Кiev".
Як відомо, правильно говорити Welcome to Ukraine.

http://www.youtube.com/watch?v=59nT4ZihO84&feature=player_embedded

Від його велкОм ІН Юкрейн вуха в трубочки згортаються:

Fechka
05.12.2011, 00:36
Від його велкОм ІН Юкрейн вуха в трубочки згортаються:
:girl_impossible: :girl_nea:
" І сміх і гріх!".....

Mаrsela
05.12.2011, 23:36
Куклы дети Reborn baby выглядят настолько достоверно, что порой их невозможно отличить от настоящих живых малышей.

у людей дах їде...ненормально це:eek:

Heureuse
06.12.2011, 08:29
щодо тих ляльок- мені особисто стало якось не по собі, бо вони справді дуже схожі на живих дітей! як таке можливо? я найбільшу увагу звернула на очі- виглядають як реальні...і від того якось так страшно, бо приходить усвідомлення, що це всього лиш пуста нежива лялька...

велкОм ІН Юкрейн
ідіот!
даруйте на слові...

olerusya
06.12.2011, 08:56
Наш президент видав черговий перл.
фу, як стидно:girl_impossible:!особливо після реакції Платіні, який почав горобців в небі шукати...коли він видає черговий перл в Україні чи в Росії - я тільки сміюсь і тішусь що він в черговий раз облажався, ну але коли це чує весь світ!!! він позорить всіх, і в першу чергу нас,громадян України, адже всі знають що "риба гниє з голови"... от і подумають що в нас настільки всі тупі, що не можуть навчити президента два слова англійською, то що вже про простих смертних говорити, а в нас це діти в 1-му класі знають! ...а ще оце велкООм!:girl_impossible: відріжте хтось йому язик на час Євро хоча б...

Virchuk
06.12.2011, 09:24
жах...я шокована...

Tanyunya
06.12.2011, 11:00
Після відео з президентом теж можна це написати.

Virchuk
06.12.2011, 11:15
Після відео з президентом теж можна це написати.
:clapping::lol:

Tanju
27.12.2011, 01:45
Пісня "Солнце", яка тривалий час лідирувала в українських хіт-парадах, днями спричинила величезний скандал. В результаті - красуню Ані Лорак звинувачують у плагіаті.Як виявилось, хтось із користувачів інтернету випадково натрапив на цікаве відео в You Tube. Грецька співачка Eirini Merkouri виконує пісню під ту ж мелодію, що й Ані Лорак своє "Солнце", тільки, звісно, грецькою мовою. Пісня Eirini була написана набагато раніше, аніж хіт Ані Лорак, то ж шанувальники заговорили про частковий плагіат.
Мені ця пісня так подобається..на жаль не "наша" :girl_mad:

http://www.youtube.com/watch?v=SSoVxdFMaH8&feature=player_embedded

для порівняння
http://www.youtube.com/watch?v=p5_ly87JZek&feature=player_embedded

Ніколь
27.12.2011, 02:25
Мені ця пісня так подобається..на жаль не "наша"
і мені дуже подобається пісня. Сподіваюсь що хоч відео їй придумали вже в нас :)

Ніколь
27.12.2011, 02:27
До платівки "Сонце" увійшли чотирнадцять пісень, які Ані Лорак записала в Греції під керівництвом європейських саунд-продюсерів.
тому впринципі ясно звідки ноги ростуть.

Mazerati
30.12.2011, 05:10
http://www.youtube.com/watch?v=iLpbMqQMelk
Цей хлопчик знімався в кліпі Lady Gaga

vchitelka
30.12.2011, 07:09
О, я так зрозуміла, знайомство з Кіркоровим у Ані Лорак має наслідки...
P.S. Але Ані Лорак співає краще за гречанку.

Alicia
30.12.2011, 10:48
то ж шанувальники заговорили про частковий плагіат.
Пісня здерта один в один:girl_impossible:. Вчора натрапила на плагіати Григорія Лєпса:
http://www.youtube.com/watch?v=sjGLRK9HR30&ob=av2e
http://www.youtube.com/watch?v=1MwjX4dG72s&ob=av2e
Такі ж плагіати в нього є на пісні "Разные люди" (Coldplay "The Scientist"), "Я тебя не люблю" (KGB "Stop"), "Уходи красиво" (Bryn Christopher "The Quest").:girl_crazy:

Olka Sherolka
30.01.2012, 23:28
Останні писки чоловічої моди
http://ragu.li/images/2012/01/14.jpg http://ragu.li/images/2012/01/20.jpg http://ragu.li/images/2012/01/211.jpg http://ragu.li/images/2012/01/25.jpg
більше тут (http://ragu.li/?p=2152) і тут (http://www.style.com/fashionshows/complete/F2012MEN-TBROWNE?viewall=true)
нє, ну я розумію що то можна було придумати, втілити і навіть якимось неймовірним чином умудритися вмовити моделей то надягти на себе, але питання - для кого це??? Хто це купуватиме й носитиме, наприклад, в офіс чи клуб?!!

Marcipanka
30.01.2012, 23:33
а шо то таке на 2 фото в нього з шортів стирчить? :shok::nea:

Olka Sherolka
30.01.2012, 23:36
а шо то таке на 2 фото в нього з шортів стирчить? - то певно дизайнер вирішив що в образі недостатньо мужності, то й доліпив, а може то щоб хлопака не змерз - он все пузо голе :girl_haha:

zaderyshka
30.01.2012, 23:41
Судячи по зашарканому паркету, чоловіча мода істерично пищала явно не в фешн-залі. :connie_pull-pigtail

Olka Sherolka
30.01.2012, 23:44
Судячи по зашарканому паркету а може зал якраз підбирався за критерієм зашарканості - щоб показ набув ще більшої брутальності :girl_cool: виявляється ото як деякі дизайнери уявляють справжніх чоловіків, альфа-самців, мачо я б навіть сказала :girl_haha:

zaderyshka
30.01.2012, 23:48
зал якраз підбирався за критерієм зашарканості - щоб показ набув ще більшої брутальності
може-може. Тільки, щось сильно "совкова" викладка того паркету. Хоча, шоя до паркету чіпилась...тут ж треба оцінювати прекрасно-брутальну природу чоловіків, яку очевидно, хотів висвітлити дізайньор. Тільки я от про паркет все думаю...

Olka Sherolka
30.01.2012, 23:57
О, згадала кого мені ті моделі нагадують! Памятаєте в "Городку" був такий Модест? http://talks.guns.ru/forums/icons/forum_pictures/000192/192877.jpg схоже дизайнер знайшов свого клієнта :)

AilataN
31.01.2012, 00:36
питання - для кого це??? Хто це купуватиме й носитиме, наприклад, в офіс чи клуб?!!
Коли мені було десь років чотирнадцять в газеті побачила " шокуючі фото " моделей вдягнутих в неймовірний одяг з надвеликими плечами , піджаками з наддовгими фалдами, і ще всякими деталями, які раптом стали модними років через 5-6. Так що сприймаємо, не відштовхуємо, бо авось і самі там будемо)))))

Dobra
31.01.2012, 00:57
А у мене щось такі асоціації, навіть грим схожить, сутулість і пропорції.
Тілько навіщо тому голопузому авоську дали? За продуктами?:girl_haha:
http://s04.radikal.ru/i177/1201/4c/e62e745b1a9b.jpg[ http://s018.radikal.ru/i504/1201/6c/8108f6d0c628.jpg
IMG]http://s005.radikal.ru/i212/1201/e2/dd194826238b.jpg[/IMG]

Virchuk
31.01.2012, 10:27
Хто це купуватиме й носитиме, наприклад, в офіс чи клуб?!!
це щоб людей лякати:) бабусьок всяких:)) я вже майже під столом від тих чуваків:)

Epine
31.01.2012, 12:24
Ми вчора цілим дівочим колективом з того сміялись. Вирішили, що то достойні подарунки коханим на день Св. Валентина. Там одяг на всі випадки життя - і на роботу, і на прогулянку...Кожен знайде щось для себе:)))

veronka
31.01.2012, 14:35
здерта один в один. Вчора натрапила на плагіати Григорія Лєпса:
воно-то так, але у Лєпса краще звучить, бо той скиглик, пардон за різку суб*єктивність, викликає бажання добити його жеби не мучився)))

AilataN
02.02.2012, 02:33
Не можу зупинитись , регочуся, з себе, тільки но в дзеркалі бачила створіння дуже схоже на цих типів, особливо на того , в полосатому-волосатому светрі))). А шо? Я мерзну...))))
А ви кажете - писки! То не писки, то- морди)))

Fechka
07.02.2012, 12:23
Виявляється, епохальний шедевр Світлани Суркіс "Папа-па-пара-па-па" був не єдиною потугою жінки у шоубізі. Дочка президента Федерації футболу України виступила навіть на великій сцені.
http://www.youtube.com/watch?v=ekkOC3ADw6c
Мало того, виявилося, що Кузнєцов і Свєта Суркіс - куми. http://img.tabloid.pravda.com.ua/images/doc/b/7/b72dd8b-sve230.jpgТож, чутки про те, що Льоша переміг у талант-шоу не просто так, схоже, не безпідставні.
http://www.youtube.com/watch?v=BfkX0sJvlAo
Імовірно, для більшої ефектності, на сцену Свєта вийшла у сукні, яка візуально здалеку, здавалося, мала виріз щонайменше до пупа, а то й нижче.
Світлана Білоножко ледь не впала Суркісу під ноги з побажаннями добра і успіху в новому році!!!!!:girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:

Mamusya
07.02.2012, 23:24
То вона вагітна , чи просто так ходить як качка до купелі ?

Tanyunya
07.02.2012, 23:45
Таку пісню спаскудили:girl_cray:
Зверніть увагу на 0:40 з"являється підпис з назвою пісні, там є загадкове слово thet... Геніально.
Імовірно, для більшої ефектності, на сцену Свєта вийшла у сукні, яка візуально здалеку, здавалося, мала виріз щонайменше до пупа, а то й нижче.
Мені то виглядає, ніби мамзель вискочила з ванни, накинула халатик і не встигла позащіпати)

хельга
07.02.2012, 23:59
Ну вона сутулиться, цицьки якось обвисли з-за того, таке враження, що вона соромиться тієї сукні. От якщо б вона розправила плечі, можливо б не все так і погано було б.

І чого, дивлячись українські концерти, в мене складається враження ніби попадаєш в далекі 80-ті. Гарна була гумореска у Великій різниці на Перший національний :)

romaschka
08.02.2012, 00:07
зал вроді теж вшоці
А в неї вуса, чи то мені здалось?
О, і їхня вимова....

Demetra
08.03.2012, 15:39
LOBODA в очередной раз решила преподнести сюрприз своим поклонникам и помимо обещанного видеоклипа на песню «Облака», по мотивам этого произведения, сняла короткометражный фильм.
Съёмки в США так увлекли всю творческую группу артистки, что они решили не останавливаться исключительно на видеоклипе, и создали историю непростых взаимоотношений героев в жанре короткого метра.
http://www.youtube.com/watch?v=HjKUZFAHwCY
К промо картины LOBODA подошла оригинально.
Так ежедневно в эфире телеканала «М1» будут показаны отдельные главы фильма артистки. И по истечении семи дней ожидается премьера полной версии картины.
На телеканале «М1» в течении всей недели LOBODA будет подогревать интерес, и провоцировать беспокойство и тревогу в лучших традициях фильмов в жанре саспенс.
Навіть не уявляю яким буде сам кліп:wacko1:

Virchuk
08.03.2012, 19:59
Навіть не уявляю яким буде сам кліп
якесь бл... а не кліп....

Heureuse
08.03.2012, 21:18
LOBODA...сняла короткометражный фильм.
брєдятіна повна!!! :girl_crazy:
але фігуру шикарну має, зараза...

Музик
31.03.2012, 12:19
обожнюю цю пісню, і шось мене дьоргнуло послухати її у виконанні Тіни Кароль. так мої вуха в трубочку ще не згортались!!! як можна так спаскудити настільки красиву пісню?
http://www.youtube.com/watch?v=9Xo8vxIarzo
може я і не права, але мене дико бісить тепер Тіна, а колись же вона і непогано співала, і виглядала по-людськи

Fechka
31.03.2012, 13:46
але мене дико бісить тепер Тіна, а колись же вона і непогано співала, і виглядала по-людськи
Справді!
Жаль! В гонитві за тим аби бути "ексклюзивнішою"; "най-най" вона втрачає себе.
Особисто забула коли її слухала востаннє. Навіть не цікаво яка вона зараз, що співає. Випадково потрапила на останню її роботу. Діагноз:"не те ,що вона може!" Чомусь втратила інтерес до її творчості.

Patty
31.03.2012, 15:07
Так, справді, виглядає і звучить, я б сказала вульгарно. Ця "манера" зовсім не пасує до конкретно цієї пісні. А потенціал ж у неї справді є..
Піжамка улюблена - вже кілька разів її в ній бачила, "бюстики годуючої мами" однотипні, тільки колір міняється... Чим би ще зацікавити публіку, як не білизною на сцені.. Але в даному випадку це вже за межею несмаку, як на мене..
Так, у неї змінилася зовнішність і фігура після пологів, але чи це привід отак забити на те,як вона виглядає на сцені - причому з голови до п"ят. Нагадує еволюцію Могилевської - і зовнішню, і голосу. Зараз не можу ії ні слухати, ні бачити, хоча раніше і співала, і виглядала нормально.

zaderyshka
31.03.2012, 15:44
колись же вона і непогано співала, і виглядала по-людськи
Спів "зазиваючої проститутки", то ІМХО. Не фанат Вакарчукового проекту "Вночі", але Тінка зробила з пісні взагалі фігню. Ну як можна так себе споганити, самостійно. Має вона і фігуру, і голос нормальний, а співає як кіт в березні. Фу.

Mamusya
31.03.2012, 19:26
zaderyshka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=32722), в мене аналогічні думки були .
В принципі , не була її слухачкою - так , буквально пару пісень чула по радіо . Але от так паскудно співати - то вже занадто навіть для неї. Пісня гарна , шкода .

Barnaulka
08.04.2012, 09:44
Поляки "забацали" отакий календарик (http://ragu.li/?p=2550#more-2550)...
Як відомо, секс добре продається, а з допомогою дівчат у білизні (хоча краще без) можна і сніг втюхати ескімосам. Бізнесмени з компанії “Лінднер” добре про це пам’ятають і вже кілька років друкують календарі з гарними панянками у скупеньких одежинах. І це трохи дивно, адже чоловік, якого ще цікавлять голі дівчата, навряд чи потребує труни. Хоча з іншого боку, якогось дідуся гарна срака може довести до могили або, як говорять поляки, допомогти йому “копнути в календар”.

SEPTIMA
08.04.2012, 16:19
А, як на мене, сукня сама по собі досить гарна просто не таку фігуру. Хоча вона, як жінка також досить симпатична просто щось не вгадала із одягом.

Barbie
09.04.2012, 15:25
Те шо Камалія ше та звізда я знала, але після цього відео в мене настав культурний шок:girl_crazy:
http://www.youtube.com/watch?v=Pkf0syjBJB4

reindeer
09.04.2012, 18:40
після цього відео в мене настав культурний шок
Це ще слабо сказано:girl_crazy::khomyak:

natorella
09.04.2012, 18:54
в мене настав
серцевий напад!!! мдаааааааааааа
такий в неї єдиний образ - всьо так гарно скомпоновано

SEPTIMA
09.04.2012, 20:00
після цього відео в мене настав культурний шок
Це ще слабо сказано
Це дійсно дуже слабо сказано. Зате є з чого посміятися.

zaderyshka
09.04.2012, 22:57
Камалія ше та звізда я знала
АААААААА....я умеееер...народ, шо ви так знущаєтесь, я так реготала, що ледь не вдусилась. Вдихнути не могла. Фууууф....

veronka
09.04.2012, 23:11
Камалія ше та звізда я знала, але після цього відео в мене настав культурний шок
да ладна)) там просто дуже складна мелодія і слова, особливо))
зі. я Камалію на дух не переношу, але маю зауважити, що на відміну багатьох "звйозд" у неї, виявляється, є голос (на жаль задушений дебільними текстами і мелодіями, які не дають його відкрити) і не так щоб сильно вона лажала))

kozhuk
11.04.2012, 12:02
Найсмішніше й найсумніше водночас, як вона при цьому собою милується. Чергові "співаючі труси".

Barbie
11.04.2012, 12:24
Слів бракує:girl_devil::cesored:
http://www.youtube.com/watch?v=lX-Zdn01FAA&feature=player_embedded

Незабудка
15.05.2012, 22:07
Цьогорічний шкільний випускний в м. Павлоград Дніпропетровської області.
Як на мене, панчішки тут зайві. Якось перевантажують весь образ :girl_cray::girl_crazy:

http://s019.radikal.ru/i642/1205/54/81ea2cffdffb.jpg

http://s56.radikal.ru/i152/1205/d2/769e9dc8b6b4.jpg

http://s019.radikal.ru/i620/1205/1f/50953c560f45.jpg

Донька вчительки української мови та літератури :connie_pull-pigtail
Думаєте, фейк? Нє-а.. (http://dnepr.comments.ua/news/2012/05/15/141536.html)

Pulupjak
15.05.2012, 22:14
Як на мене, панчішки тут зайві. Якось перевантажують весь образ
Ага!:girl_haha: А я думала, що мене вже здивувати важко :greeting::lol:

galamajechka
15.05.2012, 22:25
http://i082.radikal.ru/1205/5e/3251e46fb74c.jpg (http://www.radikal.ru)
рожева суконка з тої ж серії, але трохи стриманіша :girl_haha:

zaderyshka
15.05.2012, 22:45
панчішки тут зайві
Та і труси якісь зависокі, ще б під груди підтягнула. Не, щоб як отут http://cs304702.userapi.com/v304702875/990/Uxgvzc1ze2c.jpg

Marcipanka
16.05.2012, 15:36
Цьогорічний шкільний випускний в м. Павлоград Дніпропетровської області.
до теми:
http://s019.radikal.ru/i634/1205/a7/48f8ef2beb68.jpg

tsarivna
16.05.2012, 16:04
Як на мене, панчішки тут зайві. Якось перевантажують весь образ
Ну але як вона ефффффєктно дивиться на фоні всіх инших:girl_haha: Сміливості, конечно, їй не позичати:hi:

RamirZ
16.05.2012, 16:14
А мене ось більше вразила реакція оточуючих на таке вбрання - нуль. Може, в них щодня так вбрані школярки?

AilataN
16.05.2012, 16:28
Вчора якраз з мамою сперечались чи це "підстава", чи ні)))
мама каже , що такого не може бути))

Незабудка
16.05.2012, 17:08
AilataN, ось посиланя (http://dnepr.comments.ua/news/2012/05/15/141536.html) на сайт новин. Ніби серйозний.. Там і фотки з батьками "звєзди" є :girl_haha:

Just me
16.05.2012, 20:00
Ця дівчина колись виросте, може Бог їй розуму дасть і буде їй дуже соромно за свій випускний фотоальбом і за свою специфічну популярність. Але це якщо їй пощастить. А як не пощастить, то сценарії сумні вимальовуються. Шкода таких людей.

Cranberry
16.05.2012, 20:41
І ще трошки леопардика .
http://s018.radikal.ru/i507/1205/11/a72a03ae8647.jpg (http://www.radikal.ru)
А це вже доросла випускниця :girl_in_dreams:
"На немецкой премьере фильма Люди в черном 3 модель Микаэла Шефер сумела затмить всех, даже главных героев картины. "
http://s019.radikal.ru/i622/1205/ef/28ab4297a916.jpg (http://www.radikal.ru)

galamajechka
16.05.2012, 22:07
от звідки ідейка з"явилась...слідкує за останніми трендами :)

http://i016.radikal.ru/1205/f0/db2a3f12040a.jpg (http://www.radikal.ru)

Супермодель Bianca Balti в дизайнерском платье из весенней коллекции 2012 года
от Dolce & Gabbana (Фотограф Giampaolo Sgura, Италия) ...

Зануда
16.05.2012, 23:24
Мене ті смаркулі не дивують, бо вони просто хотіли виділитися - і у своєму віці, і на своєму рівні розвитку вирішили, що це найкращий спосіб. А от батьки їхні мене реально дивують! Я просто не розумію, як вони випустили своїх донечок у такому "прикиді" за поріг? Я вже мовчу, що батьки дали гроші на той "бордельний наряд"...

AilataN
16.05.2012, 23:34
приймаю ставки на першу "зовсім голу" на випускному!
1о грн на 2014 рік.

Hermi
16.05.2012, 23:37
ще трошки леопардика
як на мене оце фото уже фотошоп, бачила таке самісіньке тільки дівчинка блондинка, а плаття не леопардове, а рожеве:)

Музик
16.05.2012, 23:42
як на мене оце фото уже фотошоп, бачила таке самісіньке тільки дівчинка блондинка, а плаття не леопардове, а рожеве
теж бачила, але їх поряд, то певно падруги, вбралися однаково

mrochkizm
16.05.2012, 23:44
бо вони просто хотіли виділитися - і у своєму віці, і на своєму рівні розвитку вирішили, що це найкращий спосіб.
От власне :)

Чомусь ніхто не додумався, що коли кобіта прийшла б на випускний в розтягнутих спортивних штанях і майці-"матросці", то вона б також виділилася на загальному фоні, і то дуже сильно :)

Ну але що хотіти - який час, такий і епатаж :)

Hermi
16.05.2012, 23:46
вбрання - нуль
в нас в школі подібний гламур був. спідничка була пухнаста і взаді воно все перетворювалось в шлейф, а ферх виглядав як ажурний корсет + схожі панчішки. Здивування було, але як воно мало б виглядати на фото?

mrochkizm
16.05.2012, 23:47
Я просто не розумію, як вони випустили своїх донечок у такому "прикиді" за поріг?
І я не розумію :girl_in_dreams:

що батьки дали гроші на той "бордельний наряд"...
Може, заробила? :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:

Hermi
16.05.2012, 23:50
от читаю і згадую випускний в своїй школі десь років 4 тому назад. одна дівчинка була в яскраво червону платті вязаному крючком. Видно було все що під ним(ніякої підкладки не було), але на дива всі ахнули від того плаття, воно дійсно було шикарне!!!Правда довжина була по саму землю...

Hermi
16.05.2012, 23:58
http://s019.radikal.ru/i618/1205/c6/8aea7378e783.jpg (http://www.radikal.ru)
а це плаття з мого випускного, майже 5 років тому...на жаль немаю фото вигляду зізаду. Спина повністю відкрита:)

Яруська
17.05.2012, 06:29
Цитата:
Допис від Зануда
Я просто не розумію, як вони випустили своїх донечок у такому "прикиді" за поріг?
І я не розумію
Напевно які батьки- такі діточки.. Смак і одяг дуже видає походження, а тут лиш би виділитись і їм все-одно, що не пасує, що смішно, що не туди прийшла в тому "прикиді".:girl_cool:
а це плаття з мого випускного, майже 5 років тому...на жаль немаю фото вигляду зізаду. Спина повністю відкрита
Зате шити легко, один шов і все:girl_haha:
А от мені цікаво, яка в людини мотивація оголювання перед батьками, вчителями і т.д?

Rosynka
17.05.2012, 07:50
Думаю, людині, яка вважає такий одяг прийнятним, байдужа думка батьків і вчителів (тим більше, що вже з вчителями нема нічого спільного). Та й з іншого боку, якби мої батьки мені щось дозволили, схвалили якісь дії чи речі, навряд чи думка оточення мала б велике значення.
А що, то вже випускні в школах почались?

Vittoriya
17.05.2012, 09:43
А що, то вже випускні в школах почались?
угу, Євро 2012, всіх хочуть розігнати по-швидше

Nana11
17.05.2012, 10:23
Супермодель Bianca Balti в дизайнерском платье из весенней коллекции 2012 года
от Dolce & Gabbana (Фотограф Giampaolo Sgura, Италия) ...
Нє, от чесно а шо хотіти від дітей якшо це плаття одного з найкрутіших світових брендів, і його рекламують на цілий світ? ну, так для мене це теж жах, але вони рівняються на те шо бачуть по-телевізору, в журналах, тому впринципі це не дивно...

airy_cat
17.05.2012, 10:27
Як на мене, панчішки тут зайві.
Безперечно :) Я б еще сказала, что оно коротковато и туфли поменять стоило бы.

Ну и в принципе, вспоминая свои 16-18 и то, что я носила, меня ни 2006, ни 2012 не шокируют ни разу :connie_pull-pigtail

Незабудка
17.05.2012, 10:27
Нє, от чесно а шо хотіти від дітей якшо це плаття одного з найкрутіших світових брендів, і його рекламують на цілий світ?
Ну так, але мені той "лук" з реклами видався менш вульгарним, ніж на тій дівці на випускному.
Я ж казала, що то все панчішки винуваті :girl_haha: