КПК

Показати повну версію : З особистих рецептів

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6

musia_79
04.07.2009, 17:41
Сирково-ягідний десерт.

Дуже смачний, робиться легко і швидко.
Ось так він у мене виглядає:

http://s61.radikal.ru/i172/0907/d3/96193f999106.jpg (http://www.radikal.ru)

Тепер рецептик:

В склянці води розчинити пачечку (10г) ванільного цукру, додати 4 ст.ложки желатину, поставити на газ, доки желатин не розтопиться. Тоді додаити 0,5кг сиру творогу і добре взбити все до однорідної маси (щоб не було видно крупинок сиру.)
Тоді в іншій посудині взбити 1,5 склянки сметани з 5-6 ст.ложками цукру-пудри, додати туди ягоди (суниці, чорниці, полуниці, малину, ожину, вишні, будь-які, які смакують, головне, щоб їх було багато) і вимішати все це з перетертим сиром. Викласти в форму і на 3-4години в холодильник. Готовий десерт полити ягідним соусом - будь-яке ягідне варення або джем розбавити коньяком або лікером до рідкої консистенції, дітям можна розбавити соком. А можна зробити соус із свіжих ягід, тільки з ним треба довше повозитися.

Всім, хто на це наважиться, СМАЧНОГО!!!

хельга
04.07.2009, 19:06
Сирково-ягідний десерт.

Я теж роблю подібний дуже легкий СМАКОТА!!!! І навіть тим хто на дієті - можна ласувати таким десертиком. Зроблю свій варіан - похвалюсь і я.

А нещодавно зробила картопляну запіканку з фаршем. Завжди люблю вигадувати або імровізувати з рецептами(рідко, коли роблю по книзі). Може такий рецепт існує, але такі блюда в мене виходять спонтанно - коли стою і дивлюся на наявні інгрідієнти.

Натерла на великій тертці сиру картоплю, додала сире яйце, перцю, солі - половину виклала в форму (протвень) змащену олією, потім виклала фарш, попередньо тушкований з дрібнонарізаними цибулею і болгарським перцем і спеціями, зверху другу половину картоплі і в духовку. Коли майже готове, притрусила зверху тертим сиром і петрушкою, ще 5 хв. в духовці, щоб сир розплавився і.... готово.

СМАКОТА!!!!!!!! Смачного всім!!!!!!!

галичанка
05.07.2009, 00:52
А нещодавно зробила картопляну запіканку з фаршем. Завжди люблю вигадувати або імровізувати з рецептами(рідко, коли роблю по книзі). Може такий рецепт існує, але такі блюда в мене виходять спонтанно - коли стою і дивлюся на наявні інгрідієнти.

Натерла на великій тертці сиру картоплю, додала сире яйце, перцю, солі - половину виклала в форму (протвень) змащену олією, потім виклала фарш, попередньо тушкований з дрібнонарізаними цибулею і болгарським перцем і спеціями, зверху другу половину картоплі і в духовку. Коли майже готове, притрусила зверху тертим сиром і петрушкою, ще 5 хв. в духовці, щоб сир розплавився і.... готово.

І в мене також, дуже люблю вигадувати всякі запіканки :girl_smile: Передвчора зробила картопляну-кабачкову запіканку з сиром, цибулькою, морквою, плюс всякі трави. Зверху заливка з сиру, яйця, майонезу і петрушечки

Дана
06.07.2009, 12:42
В суботу ми святкували ДН мого похресника і племінник. Саме ДН було в пі церії. Так захотів іменинник, а дорослі мали солодкий стіл, де серед іншого був такий прикольчик.
Желе в апельсинах.
http://s59.radikal.ru/i166/0907/b8/cbab244bf892.jpg
Діти розхватали в мить.
Готується дуже просто.
Беремо 5 апельсинів, розрізаємо навпіл в напрямку від плодоніжки. На сокодавці для цитрусових вичавлюємо весь сік, він нам не потрібен, самі половинки чистимо від залишків м’якоті і перегородок. Окремо готуємо желе, пачки желе любого кольору який вам до вподоби, я беру завжди червоне розводимо згідно інструкції але води даємо як на одну пачку. Щоб желе було досить міцним, або як бажаєте додайте розведеного желатину. Далі заливаємо желе в наші підготовлені апельсини, додаємо за бажанням ягодки чорниці/смородини,/порічки і на ніч в холодильник для застигання, а перед самою подачею на стіл кожну половинку акуратно розрізаємо ще навпіл щоб получилася четвертинка. Все вуаля .
Гості ніяк не могли здогадатися як я желе в четвертинки залила і воно не вилилося.:girl_haha:
http://s50.radikal.ru/i128/0907/78/aa76d537750b.jpg

Зорянівонька
06.07.2009, 14:31
Напишіть будь-ласка як робити тефтелі!

Kasia
06.07.2009, 14:35
фарш+рис+яйце+спеції. формуєте кульку, робите ямку в кульці - туди кладете шматочок масла манюсій, і знову кульку ліпите. масло має бути в серединці. кульки обсмажуєте злегка на пательні. складаєте в банячок чи жаростійку форму. соус: сметана+томат+водичка. спеції за бажанням.смачного!

levandivka
06.07.2009, 14:46
фарш+рис+яйце+спеції. ...
Рис? То раніше рис дешевим компонентом був для кращого закріплювання... :)

Kasia
06.07.2009, 14:59
ну тефтелі тим і відрізняються від котлет - РИСОМ!

Ксеня26
06.07.2009, 15:03
Напишіть будь-ласка як робити тефтелі!

А я роблю тюфтєлі так: беру пів кіло фаршу, даю 2 яйця, зелені багато, сиплю паніровочні сухарі, так на око, щоб добре кульки ліпилися, обкачую кульки в муці і смажу...пізніше в банячок, додаю смажену цибулю+моркву, і додаю 1 пакетик маленький пасти томатної Чумак (попередньо розводжу його водою), і тушу 30 хв на малому вогні!!!:girl_cool:

Kasia
06.07.2009, 15:30
і на мою думку, у вас вийде котлета, у томатному соусі..

Ксеня26
06.07.2009, 15:38
і на думку моєї свекрухи теж:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
Я люблю більше без рису, бо роблю ті тюфтєльки переважно до макарон...а мій чоловік каже, що то за "тюря?" макарони з рисом???:girl_haha:

Дана
06.07.2009, 15:42
Я тефтелі також готую без рису, з рисом у нас дома таке блюдо називається "Їжачки" правда рис в фарш кладемо сирий і в процесі готування він набухає і сама тефтелька виходить як всипана голочками, а тефтелі то як правило мясний фарш+ якийсь овоч(тушена морква, і/або цибуля, або мелена свіжа капуста,або терте яблуко -то все для сочності) + ложка сметани,+ улюбені приправи,якщо дуже розсипчастий фарш то яйце, обовязково обкачати в муці і обжарка, ну і потім тушимо в соусі, який нам пасує, томатний як Кася вже писала, то сметанковий, сирний яке бажання виникне.
А котлети відрізняються від тефтель не складом а способом перше -обжарка, друге -тушіння в соусі, або як варіант тефтелі не жарять а підтушують на воді і на стіл подаєть на стіл разом з соусом в окремій посудині.

Kasia
06.07.2009, 15:47
ну може й так. але я наприклад вважаю, що фарш + з варіантами хліба, то котлета. а в соусі вона чи ні то котлета, і все.. певно хто як звик.
бо я ніколи не їла наприклад, тефтелі з капустою.

галичанка
06.07.2009, 15:54
Желе в апельсинах.
Справжній кулінарний шедевр! :girl_in_love: Дана, ви завжди таке щось придумаєте чи знайдете незвичайне! До сих пір згадую вашу м'ясну книжку! Я готувалла на свій день народження - смакота була!
Гості ніяк не могли здогадатися як я желе в четвертинки залила і воно не вилилося.:girl_haha:
:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Дана
06.07.2009, 15:58
Ой Касю то дуже смачно, попробуйти, ви в фарші капусти не почуєте, але вони(тефтелі) будуть дуже соковиті, капусту я прокручую в блендері десь 1/4 від кількості фаршу,от ви мені нагадали про капусту, я робила котлети курячі з капустою для дітисьок, то вони там її взагалі не почули, їли аж за вухами лящало.
Наприклад от такі тефтелі з чорносливом і сметанково-томатнийм соусом
http://www.photo.oboz.ua/images/image_401_6866.jpg
аж ніяк котлетами не назвеш:girl_cool:, але то фігня все назви, головне щоб було смачно. Моя бабуся все життя готувала таку страву під кодової назвою - натина, і зараз як я виросла то називаю її так само натина, а страва ця - тушкована лобода з часником:girl_crazy:

Vegas
14.07.2009, 15:23
Коли приходять гості, то хочеться приготувати щось смачненьке. Ось мій рецепт страви (не знаю назви, бо сама скуштувала в гостях).

Беремо 30-40 листків м'яти і мелемо в блендері,щоб була кашка. Додаємо сир рідкий (продається в банках). Все це в блендері замішуємо, отримаєм такий коктейль зеленуватого кольору.
Берем курячі грудинки і ріжем на шматки 3-5 см. Варим у воді 25-35 хв, тоді добавляєм отой збитий коктейль листків м'яти з рідким сиром. Все перемішуєм і варим на малому вогні 10-15 хв. Додаєм солі по-смаку. Мішаєм час від часу, бо може збігти. Отримаєм таку підливку салатового кольору.
На гарнір варим рис або картоплю. Поливаєм підливкою. Дивиться блюдо гарно і смачне.

Смачного!

veroni4ka
14.07.2009, 17:19
Беремо 30-40 листків м'яти

Звичайну м"яту?:girl_cool:

Mira_SH
14.07.2009, 20:07
Моя бабуся все життя готувала таку страву під кодової назвою - натина, і зараз як я виросла то називаю її так само натина, а страва ця - тушкована лобода з часником:girl_crazy:

в нас то волоком називають, і як не піст, то дають шкварки, а ні то ріпакову олію, головне, щоб лобода була молода. Справді дуже смачно.

Koza-Dereza
14.07.2009, 20:32
Я колись давним давно їла страву м'ясну у чорносливовому соусi. Соусу було багато, i вiн був солодкий та рiдкий. Перше менi дуже не сподобалось, але потiм навпаки дуже сподобалось. Я нiколи бiльше не зустрiчала такої страви. Це було один раз на весiллi в маленькому селi Комарне. Хтось знає може якiсь подiбнi рецепти м'яса з чорносливовим соусом?

Маруся-мама
16.07.2009, 23:16
Я колись давним давно їла страву м'ясну у чорносливовому соусi.

Мо то щось таке?

Ингредиенты

* 4 порции
* 8 медальонов
* 16 шт. чернослива
* 1 луковица
* 1/2 чашки белого вина
* 1 чашка мясного или куриного бульона
* 1 чашка сливок
* 3 ст. ложки сливочного масла
* тимьян, лавровый лист
*

Инструкции
Приготовить чернослив: в сотейнике залить его холодной водой, довести до кипения и на медленном огне проварить 5 минут. Дать стечь жидкости.
Одновременно сделать медальоны из филе: филе разрезать на кусочки одинаковой величины. Убрать весь жир и жилки, чтобы кусочки мяса не сжались. Обдать кусочки холодной водой и просушить. Раскалить половину сливочного масла в большой сковороде с толстым дном. Медальоны положить в масло, уменьшить огонь. Пожарить по 2-3 минуты с каждой стороны. Снять со сковороды, приправить перцем и оставить под крышкой.
Излишки жира со сковороды вылить, растопить остатки масла, обжарить лук на медленном огне пока он не станет мягким, но не зажаривать. Добавить вино, протушить пару минут, затем добавить бульон и травы, дать закипеть. Уменьшить огонь и тушить минут 10 или пока не уменьшиться вдвое. Добавить чернослив и сливки и протушить еще пока соус слегка загустеет. Добавить медальоны и разогреть их в соусе.
Подавать с пастой или картофелем.

Koza-Dereza
17.07.2009, 00:06
Може i воно, треба спробувати. Дякую :)

yanya
23.07.2009, 23:55
ПОТРІБНО:
1 пачка майонезу, ½ банки кукурудзи, 8 крабових паличок, 3 огірки, 3 помідора, 2 плавлений сирки. Вихід – 2 тарілки салату.

ПРИГОТУВАННЯ:
1. Натерти на дрібній терці плавлені сирки, додати майонез і перемішати. Консистенція повинна бути досить ріденька. А майонез краще готувати самому або ж брати невеликої жирності. Отриману масу розмазати по тарілцію
2. Окремо порізати крабові палички, помідори та огірки. Що дрібнішими будуть шматочки, то смачнішим буде салат. З огірків можна зняти шкірочку, якщо вона гірчить.
3. Викласти усі порізати інгредієнти плюс кукурудзу зверху на шар сиру.
Я виклала у формі грядок, але тут можна підключити фантазію. Кожен може вибрати на свій смак – чи переміщувати це все у своїй тарілці, чи смакувати кожен компонент окремо. Смачного!
http://iscr.ru/photo/mini/1248378679_foto_037.jpg

yanya
23.07.2009, 23:56
«Смарагдовий десерт»
Потрібно:
1 пачка питного йогурту (500г)
25г желатину
Цукати

Приготування
1. Желатин розвести у теплій воді до повного розчинення
2. Змішати желатин і йогурт постійно перемішуючи суміш
3. Всипати трішки цукатів у кожну з формочок для десерту (я брала кавове горнятко)
4. Розлити суміш по формочкам та поставити у холодильник для застигання
Перед подачею занурити формочки у миску з гарячою водою, потримати 1-2хв та перевернути верх дном. Смачного!
http://iscr.ru/photo/mini/1248378990_IMG_5770.jpg

olya_d
05.08.2009, 01:20
Зараз сезон полуниць, тому в мене частенько печеться рулет "на око".
Тісто: беру 4 яйця (свіжі, але ставлю в хододильник, щоб добре збивалися), виливаю в горнятко, в інше таке ж горнятко беру такої самої кількості цукру, і в третє - борошна. Яйця з цукром збиваю в пухку піну, додаючи борошно і добре вимішую (за годинниковою стрілкою), чайну ложку порошку до печива.
Все виливаю на змащену жиром бляшку і відразу печу в гарячій духовці, орієнтовно 5 хв. Відкривати і заглядати не можна, бо бісквіт "сяде". Гарячий бісквіт відразу загортаю разом з пергаментним папером в трубочку і ставлю студитись. Коли вистигне - розмотую, витягую папір і змащую кремом.
Крем: домашня густа сметана, цукрова пудра, ваніль. Полуниці прямо в крем не давати, бо зіпсується. Треба вибрати не дуже мякі, щоб не пускали сік, але спілі. Порізати кусочками і повстромляти в крем, згорнути все трубочкою і на годину в холодильник.

Дуже смачний рулет!
Я ще складаю цілі ягоди в середину рулета, дуже гарно при розрізі виглядає. Печу також такий рулет з бананом, але крем роблю заварний. Ще дуже люблю до тіста додати какао, а до крему - чорнослив. Зверху ще можна полити шоколадом. Теж швидко і смачно ))

kati
11.09.2009, 02:16
шукаю шукаю і ніяк не знайду рецепт " Мясної книжки" від ДАНИ. Дівчатка поможіть!

Маруся-мама
11.09.2009, 03:27
шукаю шукаю і ніяк не знайду рецепт " Мясної книжки" від ДАНИ. Дівчатка поможіть!

Туташкі свинина книжка (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=430653&postcount=9)

kati
11.09.2009, 11:39
Маруся велике спасибі:girl_in_love:

Маруся-мама
11.09.2009, 17:14
Маруся велике спасибі
як то кажуть, любий каприз.:girl_curtsey:

Олюська
24.09.2009, 15:45
А я вчора спекла файне пісочне печенько з "Кулінарних секретів сестри Ольги". Моїм сподобалось, томі викладаю рецептик. Отже, "Батончики":
для тіста:
300гр борошна
250гр маргарину
3 варені жовтки
1ст. лож. оцту
1 ст. лож. води
для обкачування:
100гр цукру-пудри
1ст. лож. какао
Борошно, м'який маргарин та потерні на дрібному тертку жовтки змішуємо, вкінці додаємо воду та оцет, добре вимішуємо. Ділимо тісто на три частини, з кожної розкачуємо ковбаску діаметром приблизно 2-3см і викладаємо на деко. Пекти в гарячій печі поки не зарум'яняться(я пекла хв.40)
Поки печуться тістечка змішати цукор-пудру та какао.
Гаряче печенько обкачувати в цукрі з какао і викладати на тацю, щоб не позлипалось і остигло. :)
Фотодоказ вчорашніх батончиків:
http://s46.radikal.ru/i113/0909/55/cb787fdde95b.jpg

OxankaF
24.09.2009, 20:18
Котлети рибні з сардин.
1 скл. рису вареного
4-5 картоплин варених
1 цибуля
2 яйця (сирих)
1 скл. муки
1 банка сардин.
Все це перемолоти на мясорубці. Додати сіль, перець, зелень.
Жарити на сковороді. Я формую мокрими руками, бо фарш дуже липне до рук.
Можна викласти на бритванку і додати по ложці майонезу, сметани і томатної пасти.
(Хоча так не пробувала ніколи, але в рецепті написано)

Дана
28.09.2009, 16:42
Гарбузяний суп з куркою і копченим сиром.
http://s43.radikal.ru/i100/0909/dd/9fd75e29b716.jpg
Прийшла осінь а разом з нею на нашому столі страви з гарбуза, навіть не віриться але до народження Соні я гарбуз практично не їла, а коли появилася дитина почала щось вигадувати і саме головне мені самій подобається гарбуз.Ось один з легких рецептів який я час від часу урізноманітнюю то додам помідорів, то замість копченого сиру – горгонзолу, або пармезан і грінки, а ще можна посипати трішки підсмаженим гарбузяним насінням
І так нам потрібно:
2 курячих філе
600гр вже почищеної м’якоті гарбуза
1 середня морквина
Корінь петрушки (кругляшок на 5 см)
Кусочок кореня селери ( 1/8 від клубня)
1 цибулина
Пару горошин перцю
200 мл вершків 20%
200гр копченого сиру
Сіль і перець
Свіжа зелень
Зварити філе разом з селерою, петрушкою цибулею,морквою і пару горошин перцю.
Зварене філе вийняти, у бульйон з коренями додати порізану м’якоть гарбуза, варити до готовності гарбуза, як гарбуз зм’якне додати порізаний на кубики копчений сир, зняти з вогню, збити блендером на пюре, вернути на вогонь посолити і поперчити, додати вершки і порізане на кубики куряче філе дати прокипіти пару хвилин попробувати на смак, за потреби підправити, при подачі посипати зеленню(мені до цього супу пасує кріп).
Цей суп дуже сподобався моїй Соні, яка їла його разів три протягом дня, приводила на кухню і показувала на каструлю з супом :-« Мама дай гупку(зупку)»

Дана
28.09.2009, 16:47
Сиркове морозиво з лісовими ягодами
http://s04.radikal.ru/i177/0909/56/3b0c006ba1ec.jpg
400гр сиру
300 гр сметани домашньої і жирної або замінити на 33% вершки
200гр цукрової пудри
50мл ягідного лікеру
200гр ягід(малина, чорниця, ожина, суниця,смородина)
Сир протерти через сито або змолоти, сметану(або вершки) збити на пухку масу, змішати сир, сметану, цукрову пудру і лікер, додати половину ягід, все збити блендером на однорідну масу, додати решта ягід тепер вже акуратно вимішати(старатися не роздавити ягоди) і поставити в морозильну камеру замерзати, приблизно раз в годину виймати і добре розмішати, щоб кристалики льоду були якомога дрібнішими. Я таку процедуру зробила 4 рази.

FAIRYTALE
07.10.2009, 16:10
"Баклажани фаршировані"
2 баклажани помити, порізати тоненькими пластерками, посолити їх, залишити на 30 хв (щоб зм"якли). Обжарити в олії, і коли вистигнуть-фаршируємо.
100 гр майонезу, 3 зубця часника (вимішуємо). На баклажан даємо соус і смужку помідора, закручуємо та проколюємо шпажкою. СМАЧНОГО!

Дана
07.10.2009, 16:30
10 минутная буженина

Прошу вибачення за те що рецепт на російській мові, зараз не маю часу перекладати, а рецептом хочеться поділитися.
http://s49.radikal.ru/i123/0910/27/8f895f121d37.jpg

Рецепт этот я нашла давно на просторах польского интернета, он довольно популярен, присматривалась я к нему долго, я кума-невера, не верила в положительный результат эксперимента но любопытство пересилило меня и в эти выходные я приготовила буженину по этому рецепту:
Состав:
2 кг кусок свинины (вырезка или окорок без кости )
2 лавровый листочка
1ч.л майорана и тимьяна
4 ст.л соли
1 ч.л черного перца
1 ч.л сахара
6 зубчиков чеснока
3 ст.л соевого соуса
2 ст.л майонеза
1 ст.л готовой горчицы.
2,5л воды
Варим маринад.
Берем кастрюлю с толстим дном – это обязательно!!! наливаем воду добавляем все ингредиенты кроме мяса, дать прокипеть минут 5, и оставляем до полного остывания.
Когда маринад остынет кладем в него мясо целим куском, ставим на газ, на среднем огне доводим до кипения, как только закипит отсчитываем ровно 5 минут, выключаем, накрываем крышкой кастрюлю и оставляем мясо в маринаде в той самой кастрюле так до утра. Утром процедуру повторяем, доводим до кипения, кипятим 5 минут и выключаем снова накрываем крышкой оставляем до полного остывания в маринаде!!!. Когда мясо остынет, вынимаем, бумажной салфеткой обсушиваем и можно кушать, хранить в холодильнике завернутым в фольгу.

Каюсь все-таки держала не два раза по 5 минут а первый раз 7 второй 10, все остальное по рецепту, мясо действительно было нежное, сочное мягкое и вкусное, было потому что смели его очень быстро. Мне там в рецепте не хватало остроты, в следующий раз в маринад неплохо бы положить острого перчику, от себя добавила соевый соус, горчицу и тимьян, чеснока дала больше чем пор рецепту, я люблю пряную буженину Шикарный вариант как замена магазинной колбасы для детей и не только.
http://s07.radikal.ru/i180/0910/eb/3d1c90d95e5c.jpg

Один из источников
http://eksplozjasmaku.blox.pl/2009/09/Wedlina-dziesieciominutowa.html (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Feksplozjasmaku.blo x.pl%2F2009%2F09%2FWedlina-dziesieciominutowa.html)

Nata
16.10.2009, 20:43
Яблучний пиріг
Знайшла в нетрях. Як завжди: від рецепта я відійшла. Отже, подаю власну інтерпритацію

Тісто
1,5 скл. муки
0,5 скл. крохмалю
1 яйце
0,5 скл. сметани
150 гр розтопленого маргарину
1 пачка порошку до печива
півсклянки цукру

1 кг яблук

Крем
1 скл сметани
1,5 скл цукру
1 яйце
1 пачка будину
2 ст. л. муки
1 пачка ванільного цукру

Яблука порізати на тоненькі плястерка. Викласти на тісто (тісто має бути м"яким, я викладала в бритванку ложкою). Залити кремом.
Пекти 30-40 хв при 180 С. Смачного.

WEDLADY
17.10.2009, 16:19
1 пачка будинувибачте за безглузде запитання-що це?

GONE BABY GONE
17.10.2009, 16:37
а я люблю пекти ось такий простенький яблучний пиріг!
1пач.маргарину
3ч.л.порошку до печива
5 яєць
6ст.л.цукру
3-4л.сметани
500гр.муки
ПРИГОТУВАННЯ:
відділити білки від жовтків,білки вилити в пусту посудиу,а тим часом розтирати жовтки разом із 1ст.л.цукру додати розтоплену пачку маргарину,4 л.сметани,порошок до печива і все ретельно перемішати!беремо муку і потрошки мішаємо разом із отриманою масою,муку додаємо до тих пір,коли масу не можливо мішати ложкою,і коли тісто стає більш-менш не дуже липке(особисто мені 500гр.не вистачило і я вже дивилась на око) після цього розділяємо тісто на 2 не зовсім однакові частини,ту що трішки менша ставимо в морозильну камере на 10-15хв.а тим часом чистимо і ріжемо яблука на кружельця і засипаємо ванільним цукром,та корицею!тісто викладаємо на форму і розтягуємо по ній!висипаємо яблука і переходимо до білків збиваємо білки разом із 5ст.л.цукру в густу піну,цю піну на верх яблук!і ось нарешті витягуємо тісто з морозильної камери і натираємо поверх яблук на грубій терці!все це ставимо в духовку на 175градусів на 40хв.

Дана
17.10.2009, 23:20
пачка будину

вибачте за безглузде запитання-що це?
Пудинг в порошку, продається в пакетах, як желе, чи крем заварний

odree
18.10.2009, 01:32
Яблучний пирігДуже дякую за рецепт. Зробила сьогодні. Просто в роті тане. Тепер тільки такий робитиму :)

Маруся-мама
19.10.2009, 00:43
а я люблю пекти ось такий простенький яблучний пиріг!

Я роблю все так само, тільки марґарину не розтоплюю а просто січу з мукою і тоді додаю жовтки і якщо треба то ложку сметани.
А до яблук додаю одну пачку польського кисілю. Яблука тоді такі смачні і тримаються купи. Люкс.

Leila
19.10.2009, 00:57
І мені сьогодні сказали що треба давати кисіль, буду пекти то випробую новинку

Wanderlust
20.10.2009, 12:54
Спробувала на вихідних такий рецепт вівсяних батоників чи granola bars. Вийшла смачно+корисно (чудова заміна солодощам), ще і з собою добре брати, наприклад, на роботу. Крім того, можна готувати із того, що є дома, беручи за основу вівсянку.

http://img.timeinc.net/recipes/i/recipes/sl/03142008/granola-bars-sl-1589397-l.jpg

-2 чашки вівсяних пластівців (краще грубших)
-1 чашка борошна (я брала десь пів)
-2 ст.л. кунжутного насіння (брала лляне насіння)
-1 ч.л. кориці (можна лимонну шкірку подрібнити)
-1/2 чашки подрібненого мигдалю (можна будь-які горіхи)
-2/3 чашки рисового сиропу (можна мед)
-3 ст.л. олія канола (я використовувала звичайну)
-1/2 чашки сухофруктів (будь-яких)
щіпка солі
Нагріти духовку до 160 *С. Застелити деку фольгою. у глибокій мисці змішати вівсянку, борошно, насіння, сухофрукти, горіхи, корицю та сіль. В іншій з"єднати мед та олію. Потім все перемішати разом, викласти тісто на деку та рощзпластати рівномірно (десь на 1 см товщина). Випікати 30–35 хвилин. Охолодити та розрізати на батончики зручного розміру.

Люша
21.10.2009, 15:10
У вихідні готувала Курник. Перший раз у житті. Це також з переписів моєї бабулі. Чоловіку дуже сподобалось.
Тісто пісочне зі сметани, маргарину, двох жовтків, муки. Посолити, цукру пів ложечки, соди гашеної на кінчик ножа. Замісити, таке щоб не збите але й не прилипало до рук тісто. Викласти більшу частину тіста у форму (у мене це чавунна сковорідка без ручки) так щоб були великі бортики. На тісто тонесенькими скибочками порізану картоплю, цибулю дрібно порізану, курятину (смачніше не з білого, а з червоного м’яса) відділену від кісточок звичайно. Перемішати це все і додати якогось жиру, можна смальцю ложки дві. Накрити залишками тіста, защипати край по колу. А у середині зробити у тісті дірочку, яку прикрити шариком з тіста.
У розпечену духовку на годину, на не дуже сильний вогонь. Через годину витягуємо та у дірочку доливаємо приблизно склянку води або, якщо є то бульйону. І знову у духовку. Готове буде, як картопля звариться.
Виглядало приблизно так, свій сфоткати не додумалася
http://i036.radikal.ru/0910/3a/51a5e18affee.jpg

Gorbusha
21.10.2009, 15:41
В принципі роблю варений рис за інструкцією на упаковці (фірма Жменька), в кінці заправляю соусов (оцет 1-2 л.,сіль, цукор). Купую норі (водорость). Кладу бамбуковий або тростяний коврик, на нього кусок харчової плівки, пластик норі матовою стороною до себе. Розправляю остиглий рис, не докладаючи до верхнього краю 1 см. Ближче до нижчого краю кладу шматочки риби або хороші крабові палички або рибу власного посолу або варені креветки (власний вибір), тоненькою смужкою огірок. На нього вичавлюю пакетик васабі (маленький). Потім починаю бамбуковим ковриком з плівкою закручувати рулетик. Коли закручу, то ріжу змоченим у оцтовій воді ножем "сушинки". Ми їмо тільки китайськими паличками. Екзотично-пікантно. Трохи пафосно. Якщо цікавлять подробиці - рада допомогти, сякий-такий досвід є : роблю суші 2 роки. Що-де купляти - можу приблизно сказати.

Mazerati
21.10.2009, 16:02
Що-де купляти - можу приблизно сказати.
Скажіть, будь ласка, давно хотіла приготувати суші вдома!

Gorbusha
21.10.2009, 16:30
Для СУШІ що і де... Норі, васабі, та й рис - у ВАМі. Правда, рис для суші у ВАМі може бути не фірми Жменька, а там немає рецепту приготування. Там є схема варки з вказанням часу. Тому краще Жменька. Васабі, як не буде у ВАМі - то буває у МЕТРО або магазинах ТЕМП (вул.Грушевського, Енгельса (пардон. забула по-новому). Рис Жменька також може бути у МЕТРО. Палички (крім шикарних наборів суші) бувають в МЕТРО (бамбукові, недорогі), колись бачила у МАРКу (пластик), здається і у ВАМі. Але найдешевше-якісно було у МЕТРО. Бамбукові або тростяні коврики (5-7грн.) можна взяти як підставки (Барвінок, ВАМ розкладки "все по..."), або палички, з яких вони сплетені були не грубі. Харчова плівка - господарські відділи. Оцет можна і наш, але кажуть, що всякі-дорогі кращі. Думаю, ми не сноби і обійдемося якісним нашим.

Дана
21.10.2009, 16:54
На рахунок продуків для суші, бачила практично все в Фуршеті на Б.Хмельницького.
Щодо оцту - рисовий оцет не має такого оцтового запаху, якщо заміняти його на щось інше тоді найкраще на яблучний оцет.

Nata
21.10.2009, 17:23
В умовах кризи і оцет беру звичайний і рис круглий навчилася до суші давати :)
Ми зазвичай купуємо все в Метро, але в Фуршеті справді у рибному відділі є все для суші.

kati
21.10.2009, 17:25
па хтось може викласти поетепний процес приготувння суші, і написати всі необхідні інгрідієти....мож і я б спробувала собі

OxankaF
21.10.2009, 18:14
хтось може викласти поетепний процес приготувння суші, і написати всі необхідні інгрідієти....мож і я б спробувала собі
приєднуюсь до прохання, я б теж хотіла спробувати

Gorbusha
21.10.2009, 18:26
Я свою схему виклала вище. Правда без фото. Але все чітко як роблю. В мережі багато викладок, що в принципі ілюстровані так само. Чи має сенс колись все фоткати?

Дана
21.10.2009, 18:49
па хтось може викласти поетепний процес приготувння суші, і написати всі необхідні інгрідієти....мож і я б спробувала соб Кать воно то можна звичайно, але фото то одне а вживу побачити і спробувати зовсім інше:girl_in_dreams:
Як на фото показати який рис має вийти? Якої липкости? Наскілки щільно закрутити і пару раз прокатати.:girl_smile:

WEDLADY
21.10.2009, 21:54
[quote=Gorbusha;544512] Ближче до нижчого краю кладу шматочки риби або хороші крабові палички або рибу власного посолу або варені креветки (власний вибір)
скажіть, будь ласка, а рибу(лосось чи щось таке) сирим даєте?

Gorbusha
21.10.2009, 23:47
Лосось я солю. Звичне співвідношееня солі та цукру 3 до 1. Якщо риби рихла ("розлізається"), то даю ложечку горілки - вона "дубіє". Кладу під гніт на добу.Для суші бажано солити менше. В горбушу даю сік лимона, сіль, цукор, при необхідності горілку і трохи перевареної холодної води. На скумбрію варю спеціальний маринад з рідким димком. Доречі, це також смачно в суші.

Маруся-мама
21.10.2009, 23:48
Ближче до нижчого краю кладу шматочки риби або хороші крабові палички або рибу власного посолу або варені креветки (власний вибір)
в нас ще додають дрібними полосками покраяну сиру моркву і огірок, це коли робиться з крабо-палками. Раджу, дуже смачно.

скажіть, будь ласка, а рибу(лосось чи щось таке) сирим даєте?
Я їла з сирою але для того потрібне дуже високої якості філе. Воно дуже дороге навіть в нас. Його ціна дотягує до 30 долларів за пів кіля.

Французький яблучний пиріг

1/2 скл муки
1/3 скл цукру
1 ст. ложка порошку до печива
1/8 ч.л. солі

1/2 ч.л. ванілії
2 яйця, злезка збити
2 ст.л олії
1/3 скл молока
4 великих яблука

Заливка
1/3 скл цукру
1 яйце
3 ст. ложки масла (розтопити)

Тортівницю застелити пергаментним папером і насмарувати маслом. Нагріти духовку до 180 градусів цельсія.
В мисці змішати всі сухі компоненти. В другій мисці збити яйце з ванілією, олією і молоком. З*єднати сухі компоненти з «мокрими».
Яблука покраяти і викласти в форму. Залити зверху тістом і стряхнути формою, щоб тісто дійшло на дно.
Випікати в духовці 30-35 хвилин.
Приготувати заливку. Розтопити масло, додати цукор і яйце. Все гарно збити і залити пиріг. Випікати ще 15 хвилин.
Вийняти пиріг з духовки і дати вистигнути в формі 20-30 хвилин. Викласти на таріль так щоб бік заливки був зверху ;)
Ласувати з морозивом або збитими вершками.

Gorbusha
27.10.2009, 19:26
Хто знає найпростіший і найсмачніший бісквіт, або хороший бісквіт на рулет?

Маруся-мама
27.10.2009, 19:33
Хто знає найпростіший і найсмачніший бісквіт, або хороший бісквіт на рулет?

Все що треба зробити це скористатись пошуком або зайти в тему - Список переписів у розділі кухня. Там точно є декілька бисквітів.

Gorbusha
27.10.2009, 19:41
Маруся, я хочу знати нюанси, типу як виймати. Чула про цікаві методи і різні цікаві добовочки. От би такий рецепт з нюансами...

Bonka
28.10.2009, 15:00
хтось може викласти поетепний процес приготувння суші, і написати всі необхідні інгрідієти....мож і я б спробувала собі
ось тут дуже класно все описано http://bulka.livejournal.com/285185.html
я робила,вийшло супер :girl_claping:

natorella
28.10.2009, 17:12
пиріг яблучний від оленки*стар
http://lh3.ggpht.com/_3Te0pBmHsIo/Sug-IO8ORzI/AAAAAAAAAqg/TwKqLjmjyb4/s640/P1040241.JPG
пачка масла
200 гр сметани
2 яйця
стакан цукру
півпачки порошку до печива
сода на кінці ножа
2,5 - 3 стакани муки
яблука

яблука почистити, порізати на четвертинки і потім на тонкі дольки
масло розмякшене змішати з цукром, сметаною, яйцями, порошком і содою
потім по одному стакану додавати муку (в мене мука дуже суха, тому йде менше)
тісто має бути мяким, але не текти.
переконалась шо у таких, кексового типу, пирогах, якщо є комки - то дуже добре
в форму на дно покласти папір для випікання, вилити 40% маси
викласти яблука, посипати цинамоном, зверху решта тіста
пекти до готовності біля години (я і твак завжди перевіряю сірником) при 190 гр
сьогодні залишились яблуука - то виклала зверху ше трохи
http://lh4.ggpht.com/_3Te0pBmHsIo/SuhQd0m86-I/AAAAAAAAArc/Ua4aY71q_yQ/s640/P1040245.JPG

Nata
28.10.2009, 18:16
Рулет із печива з кокосом
http://s61.radikal.ru/i172/0910/98/964377a41452.jpg
Оскільки у нас завжди залишається печиво (бабусі купують малим, а ті не їдять) зайшла спосіб утилізації продуктів :)
Отже, кладемо в блендер пачку печива, подрібнюємо. Додаємо 2 ст л какао, 150 гр теплого молока, місимо з того "тісто", викладаємо його на плівку, формуємо корж. Можна, звичайно додати зо дві ложки коньяка, але то вже не дитячий варіант
Для начинки вимішуємо 150 гр цукрової пудри, 100 гр кокосової стружки і 200 гр масла. Мастимо начинку на "корж", скручуємо в рулет, ставимо на 2 години в морозилку.
Смачного

OxankaF
02.11.2009, 00:22
Думаю, просто їсти лимони вже всім надоїли, хочу поділитись з вами таким рецептом.
Лимон нарізати скибками, зверху посипати цукром (багато, прибл. 1ч.л. на скибку), дати постояти 10-15хв., зверху намастити майонезом, потім посипати сиром гол. тертим, і потім тертими грецькими горіхами. Смачного.

algo
02.11.2009, 11:34
зверху намастити майонезом
можна сметанкою, тоді з цукром буде ліпше!!

Leila
08.11.2009, 16:08
Я хочу сьогодні спекти свій улюблений швидкий пиріг з вишнями.
туди треба:
250г маргарину,
250г цукру,
5 яєць,
175г мелених горіхів,
125г муки,
125г крохмалю,
1 ч.л сода погашена оцтом,
1 кг вишень, це якщо літом, або у власному соці, так щоб викласти повністю на тісто.
Спочатку збити міксером добре маргарин з цукром, потім яйця по одному, потім по трошки муку і крохмаль, соду. Вкінці додати горіхи. Тісто має бути пухке. Викласти на деко змащене маргарином і посипане мукою. зверху викласти вишні по всій площині. Випікати 40-50 хв при 200 С, до сухого сірничка.
В мене деко розмір 25х27 висота 4см
Ще дуже добре додати мигдальної есенції пару крапель

Leila
12.11.2009, 10:37
"Солодка ковбаска"
Робила малому, швиденько і смачно.
400 г печива (я брала рошен з топленим молоком 2 пачки)
1 стакан різаних горіхів (молола в блендері)
1 стакан цукру
1/3 ст. молока
2 ст.л какао
200 г масла
ванільний цукор
1 ст.л спирту (горілки або коньяку). Можна і без.
Цукор змішати з молоком і какао, мішати поки цукор не розтопиться, потім додати масло і відразу зняти з вогню, додати ванільку, спирт. Все це змішати з печиво і горіхами. Зробити у вигляді ковбаски і в холодильник.
Я ставлю спочатку трохи на холод, а потім формую кобваску, щоб не розтікалося
Смачного

Peri
12.11.2009, 14:43
Цибульовий пиріг:)

1п.сухих дріжджів
0,5л молока
100гр маргарини
1ст.л. олії
2-3ст.лцукру
1ч.л.солі
1 кг муки

зробити тісто і поділити на 2 частинки

3-4цибулинки порізати і,приблизно 1\3 частину від всієї кількості, підтушкувати.

змастити братванку олією,викласти 1 частину тіста,зверху рівномірно цибульку порізану(і сиру і тушковану)посолити-поперчити до смаку.Накрити пиріг 2 частинкою тіста і випікати 20-25 хв(за 10 хвилин до кінця випікання змастити верх яйцем)
вийняти,накрити полотенцем і дати вистигнути

смачного!:)

Галченя
12.11.2009, 16:30
Можливо рецепт треба писати в якусь іншу тему...:confused:... якщо так, то прошу модераторів перенести мій допис:girl_flirt:

прошу напишіть рецептик
Отже рецептик кексу:
-1 яйце;
-1 скл. цукру;
-100г м"якого масла (або маргарину);
-250 домашнього сиру (перемеленого чи добре розім"ятого);
-2 скл. борошна;
-0,5 скл. родзинок;
-0,5 ч.л. соди;
-я ще до тіста добавляю трохи лимонного соку і кориці.
Замісити тісто. Викласти його у змащену маслом форму, і випікати в духовці (приблизно 50хв. при температ. 180-190 град.) Готовий кекс притрусити цукровою пудрою. Смачного.

я пекла недавно бісквіт з яблуками в такій формі

А тепер я у вас прошу рецептик:girl_flirt:

natka75
12.11.2009, 16:47
А тепер я у вас прошу рецептик

це рецепт когось із форумчанок(копіюю):
Рецепт бісквітного тіста

Беремо 6 яєць, тримаємо їх хвилин 15 у теплуватій воді (але не гарячій - зваряться!), тоді відділяємо білки від жовтків. До білків кидаємо дрібку солі і вилкою починаємо збивати - достатньо декількох секунд, щоб утворились великі бульбашки. Тепер підключаємо до роботи міксер - починаємо від найменшої швидкості, і поступово переходимо на найвищу. Коли утвориться досить міцна піна (але ще не тверда), знову перемикаємо на найменшу швидкість, і додаючи по одній ложці 220 г цукру, продовжуємо збивати, збільшуючи швидкість до максимальної, поки не утвориться стійка піна, цукор на той час може ще повністю не розчинитись, то не страшно . Виключимо міксер, долиємо до білків столову ложку алкоголю, у мене був ром, аромат просто неймовірний стояв... Тепер повторюємо з жовтками всю процедуру, як із цукром, піна залишиться майже такою ж міцною. Висипаємо зверху 220 г просіяного борошна, можна наполовину з крохмалем, і легенько ложкою рухами зверху вниз вимішуємо. Довго не мішати!!!! Тепер всю цю красу викладаємо у форму, печемо при температурі 180 градусів 45 хвилин, потім залишаємо в духовці ще хвилин 20, дверцята краще до того часу не відчиняти. Після того перерізати на три коржі, перекласти будь-яким кремом... Я ще люблю нижній корж просочити яким-небудь чаєм чи кавою з коньяком.
Що мені у цьому рецепті подобається - тісто в процесі випікання практично не росте і як наслідок, не перекошується (чого мені з попередніми рецептами ніяк не вдавалось добитися) - весь об'єм набирається ще під час збивання, тому краще збивати у більшій посудині. Навіть, якщо виросте невелика гірка посередині, вона сама осяде, поверхня залишиться рівною.

***З трьох яєць (половина норми) виходить торт стандартного еколанівського розміру, здається, сантиметрів 20 у діаметрі, якщо я не помиляюсь.

Від себе напишу: я робила в половину з трьох яєць для такої форми як у вас в кексі + на дно форми дала яблук нарізаних, алкоголю не давала, бо думала малий їсти захоче.Вийшов смачним і був ніби щойноспечений навіть через два дні(залишився кусочок).Пробуйте, смачного!!!

Галченя
12.11.2009, 18:43
а ми з донею спекли кекс з варення, простий як двері, але красиво і политий шоколадом, доная вже третю порцію доїдає. каже - я і не знала, що я вмію тортики пекти.
а я милуюся )))
Oddly, напишіть,будь ласка, ще свій рецепт кексу.

OxankaF
13.11.2009, 17:46
Господиньки, я хочу завтра щось цікаве приготувати з риби і переглядаю всі рибні рецепти, хтось мені підкаже чи є десь переклад цього рецепту, чи це тільки для мудрих:girl_haha::girl_haha::girl_haha: господинь, що володіють англ. мовою
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=44330&postcount=54

Дана
13.11.2009, 18:31
Мій переклад
2ст.ст оливкової олії
2 ст.л дрібно порізаного свіжого базиліку
1ст.л соку лайма свіжовичавленого
1 чашка помідорів черрі
1/3 чашки дрібно порізаної цибулі
1чл. порізаного гострого перцю халапеньо з насінням
1ч.л меду
4 філе риби червоного люціану( я про таку рибу і не чула):girl_crazy:
Розігріти духовку. Змішати базилік з соком лайму, відкласти трохи на потім(відкласти 1-1,5ст.л) решту змішати з помідорами, цибулею, гострим перцем, медом, посолити і поперчити.
На бритванку налити трохи олії, філе поперчити і посолити, викласти філе на бритванку, викласти зверху на філе відкладений базилік з лаймом , запікити до готовності. Подавати з помідоровим соусом , ніби нічого не забула.

OxankaF
14.11.2009, 00:11
Я все ж таки запекла сьогодні рибку по рецепту "Збірна з Дп", прочитала хто як готував і пішла робити своє "на око". Вийшла СМАКОТА, а все (так мені здається) через соус. Отже
Рибу (товстолобік, амур чи ін. "живу"), почистити, порізати на куски проблизно 1,5-2см, посолити, поперчити. Натерти моркву, нарізати пів кругами цибулю.
Помідори (без шкірки) і перець болгарський теж порізати.
Соус сік з 0,5 лимона , базилік, сметана (прибл.100гр) і 1ч.л. соєвого соусу.
В гусятницю поскладати шарами: риба-цибуля-морква-риба-цибуля-морква- помідори+перець - зверху я виклала листки петрушки. І все це залити соусом. В духовку.

sofcja
15.11.2009, 13:23
Болгарський яблучний пиріг:
"тісто": 1 скл муки, 1 скл манки, 1 скл цукру, сода - 1 ч.л., лимонна кислота - на кінчику ножа. змішати разом.
окремо почистити і потерти на терці 6-8 великих яблук, якщо кислуваті додати трішки цукру. якщо і так смачні, то лише кориці - до смаку.
бляшку змащуємо маслом-маргариною) насипаємо третину суміші "тіста", я міряю має бути 1 склянка "тіста". розрівнюєю і викладаємо шар підготованих яблук. має бути 3 шари, верхній - яблучний. розігріваємо духовку до 180 градусів, пляцок заливаємо 1 скл Кипячого! молока і в пічку) на 1 год. потім витягнути, одразу порізати на шматочки і посипати цукровою пудрою.

для худаючих - то шо тре! якщо яблука солодкі, то і цукру менше. а жиру тут майже нема. виходить дуже ніжний яблучний десертик!

Салатик:
маринуємо фіолетову цибульку у цукрі-солі-оцті, нарізаємо соломкою (не тонкою) капустку-кель, хоча і звичайна б підійшла) - 3 жмені нарізаної. на дрібній терці (користуюсь корейською) тремо 1 сирий буряк середнього розміру, 2 таких ж моркви, 1 вели солодку і тверду грушу.
заправляємо олійкою, додаємо спецій, можна додати по чайній ложечці гірчиці та меду...

Картопелька по-французьки:
смажимо картопельтку звичайно, порізану на четвертинки-дольки. за 5 хв до завершення вкидуємо у пательню 3 (приблизно) ст. ложки манки сухої! , видушуємо кілька зубців часнику і солимо. все, перемішали і ням-ням гтов)
а м'яско я просто з розмарином маринувала.потім виклала в казанок м'яско-цубульку-морквочку шарами, зверху накрила шматочками айви і дуже довго тушкувала....

Дана
15.11.2009, 22:34
Печериці фаршировані фетою з шпинатом.
http://s41.radikal.ru/i094/0911/df/777a93067ebd.jpg
200гр печериць(5 великих грибів)
100г фети
100гр домашнього сиру
100 гр свіжомороженого шпинату
3-4 зубчики часнику
2 ст.л олії
Сіль і перець
Печериці почистити, відрізати ніжки, печериці покласти в підкислену воду( на літр води 1 ст.л оцту) для того щоб печериці не почорніли.
Шпинат розморозити, змішати з фетою, домашнім сиром, посолити(обережно, в залежності від солоності фети), вичавити часник.
На змащену британку викласти нафаршировані печериці, запікати в добре розігрітій духовці 15-20хв.
В цей раз я зверху ще посипала твердим сиром.

olya_d
15.11.2009, 22:59
На конкурс мої фаршировані яблука не підуть, бо занадто просто, але дуже їх люблю:
На ніч намочити в холодній воді родзинки, можна замість води використати біле вино. В яблуках зверху зрізати "шапочки", удалити серцевину, але старатися, щоб не було отворів наскрізь цілого яблука, тобто дно яблука має бути ціленьким. Голкою яблуко рясно поколоти, щоб при запіканні не розтріскалося. Середину яблука змастити маслом, начинити родзинками, одягнути зверху відрізанону шапочку і запікати до готовності. Дуже смачно і корисно

Iskra
16.11.2009, 14:12
дівочки, хочу поділитися з Вами рецептом салатика, який вперше готувала на минулий Новий рік і який готуватиму 31 грудня цього року :girl_smile: чомусь він у мене асоціюється саме з цим святом :girl_smile: отож, салатик називається "Пеньок" (за іншою версією - "Грибочки на прогулянці":girl_crazy:)
для салатику нам знадобиться:

картопля - 2-3шт.
морква - 2шт.
твердий сир ("Російський", "Голландський" і т.д.) - 150-200г
шинка (в економному варіанті - варена ковбаса) - 200г
зелена цибуля - 1 великий пучок
кріп
консервовані шампіньйони
майонез

Спершу відварюємо картоплю і моркву, потім тремо їх на грубій терці. Те ж саме робимо з сиром (без відварювання:girl_crazy: - жарт, звичайно:girl_crazy:). Нарізаємо ковбаску (шинку) поздовжніми скибочками і зелену цибулю (не надто дрібно).
Берем каструлю (або салатницю) і на її дно щільно викладаємо печериці шапочками донизу (ніжками вгору :girl_smile:), так, щоб не було вільного простору між грибочками. на печериці викладаємо порізану зелену цибулю, додаєм спеції і трішки мастимо майонезом. Потім іде шар сиру+знову ж майонез (так,як у "Шубі"). далі - морква-спеції-майонез-ковбаска(шинка)-майонез-картопля. Після картоплі майонезу не потрібно!!!!!
Ставимо каструлю (салатницю) на холод на годину-дві, можна і більше. Перед подачею на стіл беремо велику пласку тарілку, діаметром більшим, аніж посудина, в якій готувався салатик. Акуратно перевертаємо салат на тарілку. Тепер на нас дивляться шапочки грибочків :girl_smile:
Нарізаємо кріп і обсипаємо ним "Пеньок" зі всіх сторін - імітуємо мох :girl_haha:. усьо - вуаля:girl_wink: думаю, що пояснила більш-менш доступно :girl_smile:
подаю фотку салатика з минулорічного святкування:girl_smile:, аби Ви орієнтувалися, яку посудину потрібно підбирати для приготування :girl_smile: правда, там в кадрі ще стакани маячать:girl_haha:
http://i014.radikal.ru/0911/8b/caaa2e25fa43.jpg

Galya
16.11.2009, 16:11
А я знаю дуже схожий салат (називається "Смертельний номер" :) - бо те перевертання то дійсно щось:)) Тільки там замість шинки варена курка, замість тв. сиру - плавлений і ше + яйця і огірки свіжі. Мені оті огірки разом з шампіньйонами в тому салаті - саме головне.

Юстина
20.11.2009, 17:40
Найстрашніше в рецепті, це набавитися з тими яйцями. Зробити невеличкий отвір з тупого боку, вишпортати "нутрощі", вимити і висушити. "Начинити" всім чим душа забажає. В моєму випадку - це варене куряче філе, червоний перець, кукрудза і зелень. Залити яйця м"ясним бульоном (як на холодець). Для страховки і естетичного вигляду даю желатин. Застигне, знімаєте шкаралупу і маєте готову страву. Смачного.

Consuelo
22.11.2009, 23:17
а чи знає хтось якийсь файний, але не дуже складний рецепт пляцка лимонного? чи чогось іншого лимонного? просто після карантину залишилось стільки цитрин, що ми не подужаєм всі зїсти...

pavuchok
23.11.2009, 17:37
Якраз вчора спробувала новий рецептик
ЛИмонний пиріг
Для тіста: 3ст-муки; 1,5ст-цукру;300гр.- масла;2шт яйця;200гр-сметани; 1"щепотка" соди
Для начинки: лимони2-3шт;2ст- ізюму без кісточок; 1ст цукру;1/2 ст-горіхів (я горіхів недавала:))
Масло розтерти з цукром,додати яйця, сматану, муку соду і замісити тісто. Тісто розкатати покласти на деко замащене масло.Та випікати при температурі 200 градусів до золотистого кольору. Лимони пошпарити. Ізюм і лимони пропустити через мясорубку.Додати цукор, горіхи перемішати і викласти начинку на корж. Випікати ще 10-15 хв.
Смачного!

natorella
28.11.2009, 01:09
брауні
розігріваєте духовку до 175- 180 град
змащуєте форму маслом і вистеляєте дно пергаментом
пачку масла (200 гр) на водяній бані розмоплюєте з 85 гр чорного шоколаду до однорідної маси
знімаєте з вогню
додаєте 50 грн какао, 200 гр цукру - вимішуєте
потім вводите по одному 3 яйця. шоразу добре вимішуючи
даєте ванільної есенції крапаль)
далі треба додати 85 гр крімчізу (чи філадельфії, на крайняк маскарпоне:girl_haha:) але на краківський їх нині не завезли, то я додала творог 10%
потім додати муки 75 гр
і в кінці 80 гр горіхів різаних
все вимішати - і вилити в форму
пекти десь 30-40 хв. готвність первірити сірником - 2 см від краю тісто має не прилипати. коли спеклось - витягаємо і даємо вистигнути 10- 15 хвилин

за той час готуємо ГАНАШЕ
75 гр вершків доводимо до кипіння і додаємо 50 гр шоколаду. все розмішуємо до однорідної маси

на поверхін брауні робимо сірником багато отворів (проколюємо) і по трохи наливаємо ГАНАШЕ - шоб воно просякло основу
ставимо на холод. шоб вистигло

смачного

pusicat
01.12.2009, 23:06
Бекон
1кг сала з прошарком м'яса натерти приправою до м'яса, нехай постоїть 1-1,5 години
потім почерзі завязати в 3 поліетиленові пакети, покласти в кипячу воду, і варити 2-2,5 години. Вийнявши з води відразу зняти пакети. Коли сало охолоне можна їсти.
Покуштуйте сало прямо тане в роті.:girl_smile:

Milka
01.12.2009, 23:32
салатик називається "Пеньок"

Я роблю такий салатик під назвою "Грибочки на глявині", а виявляється він має купу імен.

LILY
03.12.2009, 02:23
"Сирний супчик"
Потрібно:
2 помідора
1 цибулину
2 шт курячого філе
5-6 картоплин
1 морква
4 шт плавлених сирків 50%
кубик галіни курячої,сіль,перчик,лаврушка
Приготування (каструлька прибл.3л):
Варимо картопельку і філе порізане кубиками,додаємо кубик галіни курячої,сіль,перчик,лаврушка, паралельно жаримо цибульку дрібно порізану,морковку потерту на малій терці і помідор потертий без шкірки або порізаний (хто як любить) висипаємо в супчик і додаємо натерті сирки варимо до повного розчинення сиру.

Супчик простенький, готується дуже швидко і дужже смачненький, перед подачею на стіл можна додати петрушечки і зробити сухарики з білого хліба і в супєц!
СМАЧНОГО!!!

Laskava
04.12.2009, 19:55
Кума пригощала фаршированою щукою колись. Тепер користуюсь її рецептом частенько, коли готую святковий стіл. Смачнішої щуки ніде не куштувала. А робиться це так :
Щуку (2 кг) почищену й вимиту беремо і надрізаємо по всій її довжині по спинці. Голову не відрізаємо. Потихеньку, щоб не пошкодити шкірку, за допомогою ножичка відділяємо м"якоть від шкірки. Це зовсім не складно як спочатку здається. Хребет кухонними ножицями перерізаємо біля хвоста і голови. Нутрощі вибираємо й гарненько вимиваємо від них черевину щуки.
Тепер м"якоть перекручуємо на м"ясорубці разом з 2-3 цибулинами через найменшу сітку, сюди ж додаємо перекручену ( попередньо підсмажену ) морквину, 2 сирих яйця, 3 ст. ложки майонезу та приправу для риби ( вона вже містить сіль). Хліба, чи то булки додавати не треба.
А тепер цим фаршем начиняємо щуку, потім викладаємо по всій довжині риби кубики вершкового масла ( 1,5х1,5 см десь), неначе втоплюємо масло в фарш. Туго фаршем не набиваємо, бо тоді під час запікання шкірка тріскається. Зашиваємо спинку. Викладаємо щуку на протвень, застелений фольгою ( на брюшко). Змащуємо щуку майонезом та посипаємо панірувальними сухарями. Підіймаємо краї фольги, наче бортиком, щоб на протвень не витікало масло і запікаємо в попередньо розігрітій духовці на середньому вогні приблизно 30 хв.
Запах неймовірний стоїть... Від нього настрій відразу стає святковим.:girl_in_love:
Спробуйте, НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ !!! :girl_bye2:

Маруся-мама
04.12.2009, 21:11
Кекс з ягодами
знайшла в дебрях нету як кекс з маскарпоне. трошки підкорегувала для себе.

200гр масла
200-250гр цукру ( в залежності чи ягоди кислі, чи ні)
1 ч.л. ванілії (можна пачку ванільного цукру)
50 гр коньяку
5 яєць
200-250 гр сметани, йогурту або сиру маскарпоне
1 пакетик або 2 ч.л. порошку до печива
2.5 скл або 300 грам муки
ягоди (в мене було 300 грам мороженої чорної смородини)

Масло з цукром добре втерти міксером, по-одному додати яйце, продовжуючи збивати додати сметану, ваніль і коньяк. В кінці вмішати муку і порошок. Щераз гарно все збити міксером одну хвилину. В кінці вмішати ягоди. Якщо морожені то можна не розморожувати, хоча я розморозила і вони мені трохи зафарбували тісто в приємний синьоватий колір. На поїданні це не відбилось.:girl_haha::girl_haha:

Викладаємо кекс у велику форму з діркою по-середині і печемо 45 хвилин при температурі 180 градусів цельсія. Форму бажано гарно змазати маслом і трошки присипати мукою, щоб ягоди не прилипли, але в мене і масла вистарчило.
Даємо вистигнути і їмо, але я йому навіть вистигнути не дала дуже добре схрумала з задоволенням ще теплим.:girl_cool::girl_cool:

pusicat
05.12.2009, 11:25
Капустяні котлети
Склад:

Качан капусти
3 скибки черствої булки
100 гр молока
2 яйця
манки до утворення маси подібної до густої сметани
1 цибуля, сіль перець до смаку

Приготування:
Невеликий качан капусти пропустити через м'ясорубку, додати до неї замочену у молоці булку, 2 яйця, сіль та перець до смаку. У фарш що утворився додати манку і почекати поки вона набухне. Потім додати підсмажену цибулю. Сформувати котлетки, обкчати у борошні і підсмажити на сковорідці.

Виходять дуже ніжні і смачні котлетки :girl_wink:

Pinacolada
05.12.2009, 16:20
Дівчата можливо хтось має рецепт смачної лазан"ї, буду вдячна

pusicat
05.12.2009, 16:29
Дівчата можливо хтось має рецепт смачної лазан"ї, буду вдячна

Ось тримай http://www.kyxarka.ru/news/1034.html

Laskava
05.12.2009, 18:20
Дівчата, пропоную вам незвичайне смачне солодке до чаю. Виглядає дуже красиво і всім подобається, як дітям так і дорослим. :girl_in_love:
Буде потрібно
500 гр. слойоного тіста ( без дріжжів )
1 банка консервованих ананасів кільцями (820 гр)
цукрова пудра
кориця
яйце для змащування
вишня для прикрашення

Тісто розкатати товщиною 0,3 см. Нарізати на смужки шириною 1 см.
Ананаси обсушити на серветці, обмокнути з обох боків в цукровій пудрі та залишити на 10 хвилин.
Потім ананаси посипати з обох боків корицею та обмотати тістом (через отвір по всій поверхні).
В центрі з тіста покласти кульку з тіста, зробити в центрі вм"ятинку й покласти туди вишеньку. На вигляд це буде симпатична квіточка. :girl_claping::girl_claping:
Змастити її збитим яйцем та випікати при 200 градусах в попередньо розігрітій духовці протягом 25-30 минут.
Коли такі тістечка вистигнуть, посипати цукровою пудрою.
Зверху - хрумке ніжне тісто, а всередині - соковитий плотненький ананас.
Смакота!!! Думаю, і вам сподобається !!! :girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:

--------------------------------------------------------------------------------

Pinacolada
05.12.2009, 20:39
Ось тримай http://www.kyxarka.ru/news/1034.html
Дякую :-), але в інтеренеті я й сама можу знайти, думала може в когось є свій опробованний супер рецепт.
Але й цим скористаюсь наразі

pusicat
05.12.2009, 21:30
в когось є свій опробованний супер рецепт.

Як би був я б з задоволення подылилася, а так ось мый улюблений кулынарний сайт

галичанка
14.12.2009, 01:06
незвичайне смачне солодке до чаю. Виглядає дуже красиво і всім подобається, як дітям так і дорослим.
Буде потрібно
500 гр. слойоного тіста ( без дріжжів )
1 банка консервованих ананасів кільцями (820 гр)
цукрова пудра
кориця
яйце для змащування
вишня для прикрашення
Тісто розкатати товщиною 0,3 см. Нарізати на смужки шириною 1 см.
Ананаси обсушити на серветці, обмокнути з обох боків в цукровій пудрі та залишити на 10 хвилин.
Потім ананаси посипати з обох боків корицею та обмотати тістом (через отвір по всій поверхні).
В центрі з тіста покласти кульку з тіста, зробити в центрі вм"ятинку й покласти туди вишеньку. На вигляд це буде симпатична квіточка.
Змастити її збитим яйцем та випікати при 200 градусах в попередньо розігрітій духовці протягом 25-30 минут.
Коли такі тістечка вистигнуть, посипати цукровою пудрою.
Зверху - хрумке ніжне тісто, а всередині - соковитий плотненький ананас.
Смакота!!! Думаю, і вам сподобається !!!
Дуже цікавий рецепт! Laskava, незовсім зрозуміло, як прикріпити кульку з вишнею до обмотаного ананаса?

Daisy
14.12.2009, 02:07
Я робила але без кориці і без цукрової пудри, вишні. Вже обмотаний ананас змащувала білком і посипала цукром. Дуже гарно виглядає це печенько і смачне!
(Фото не моє)
http://s43.radikal.ru/i099/0912/f6/128231f7f74a.jpg

Дана
17.12.2009, 12:54
Я ще ніде не писала,робила трохи по своєму, трохи по рецепту, подібний рецепт давала Ліля.
Тісто робила двойну порцію.
Пачка маргарини
1 яйце
2 ст.ложки сматани
1ч.л порошку до печива
Мука –в мене напевно пішло грам 400( то від муки залежить)

Тісто замісила так, спочатку порубала ножем маргарин з мукою, маргарин беріть прямо з холодильника, можна навіть на 20хв покласти в морозильник, швиденько рубимо на крихти, потім додаю порошок до печива, перемішала, яйце, і сметана, замісила тісто, як буде розсипатися влийте ложку холодної води і знову вимішати. Сформувати шар з тіста і покласти холодильник.
Для начинки я взяла один великий порей, порізала напівкружальцями, потушила в ложці олії, дала жменю мороженого горошку, бо нема де його діти, а можна дати перцю солодкого, чи помідорчиків, чи грибочків, що маєте вдома. Половиною тіста вкрила форму, попередньо змащену жиром і застелену папером, на тісто поклала ще один круг паперу і на нього металеву миску, і таку конструкцію відправила в духовку пектися хв. 15( це для того щоб тісто не пузирилося і не піднімалося). Виймаємо напівспечений корж, знімаємо миску і верхній папір, на дно пирога викладаємо порей, зверху на порей виклала дві баночки тунця(рідину попередньо злити), посипала тертим сиром(100гр) і залила збитими яйцями з вершками і молоком(4 яйця, 120мл молока, 120мл вершків10%, сіль і перець)
Відправляємо в нагріту духовку поки серединка пирог8а не запечеться десь на 15хв.Їсти краще теплим або холодним але не гарячим.
В якості начинки може слугувати все що є вдома, різні види м’яса, овочів, гриби і.т.п
Дуже смачно з вареною куркою і ананасами, або з шинкою і пореєм.
Солодкий пиріг.
На підпечену основу як в попередньому рецепті викладаємо шар ягід(або вишень, яблук тонко пошаткованих, груш, слив….) заливаємо такою заливкою:
2 яйця
200гр домашнього
100мл. вершків 10%
100мл молока
1ст.л крохмалю,
150гр цукру(то на кислі ягоди, якщо беремо солодкі фрукти цукру даємо менше)
Сир з вершками збила в блендері на однорідну масу, дала решту, ще добре вимішала і цією заливкою залила ягоди. Пекла також хвилин 15.

галичанка
17.12.2009, 22:13
Я не люблю випічки з магазинного тіста, але коли нема зовсім часу, таки часом роблю щось з нього. Зробила це вищезгадуване ананасно-вишневе печиво:
http://i027.radikal.ru/0912/14/ae65466eb5e3.jpg

natka75
21.12.2009, 14:35
Пиріг мясний
В одній посудині :120 гр масла натерти на грубому терку
250 гр просіяної муки перетерти руками в однорідну суміш(вийде як пісок)
В іншій посудині:
1 яйце + 1 ст.л.сметани, сіль і перець за смаком – це збити виделкою

Вимісити це все разом з двох посудин.
Зробити еластичне тісто. Завернути у харчову плівку і мін.на 1 год.поставити в холодильник.За цей час приготуєте начинку.

Начинка:
(в рецепті була така начинка)
Фарш + кабачки кубиками, цибуля, часник, сиром голандським зверху потерти!!!
Або ще дати помідори, перець болгарський, баклажани, зелень.

А я робила начинку таку:цибулю порізану посмажила на олії, до неї додала нарізаних печериць(10шт.приблизно більших).
+фарш+болгарський перець кубиками+пармезан тертий+зелень петрушки+часничок не видавлювала, а подрібнила ножем.

Намастила форму маслом і присипала чуть муки, виклала тісто на дно і бортики,виклала всю начинку і зверху потерла на грубому терку сиром.

Пекти при темп.180 35-45хвилин.

Витягувати холодним.

http://s09.radikal.ru/i182/0912/2c/1b97cbc626ea.jpg
СМАЧНОГО!!!

kvVItKA
28.12.2009, 23:48
тісто:
200 г маргарину (натерти на терці)
1,5 ст. муки
0,5 ст. пива
замішуємо і в холодильник на 2 год
яблука очистити, нарізати тоненькими пластерками,засипати цукром, додати кориці, залити вином (трохи більше половини пляшки) на газ щоб прокипіло, зняти,зцідити і охолодити
тісто розкачуєм в "ковбаску" і відрізаємо 1/3 то буде "верх" пирога. Розкачуємо 2/3 то є низ, викладаєм яблучка, накриваєм "верхом", заліплюємо краї.
збиваємо 1 жовток і 1 ст.л. сметанки, цим змащюємо верх пирога, зубочисткою проколюємо багато дірочок і ставимо в розігріту духовку. Пекти при 180-190° 30 хв, (казали в передачі),але я пекла десь 45
завтра до яблук ще додам родзинок

Грильяжка
01.01.2010, 22:50
Дівчтата моя мама вчора такий рулетик зробила я їла його весь вечір
Отож нам потрібно
куряче філе, чорнослив, тертий сир.
Відбиваємо філе добряче, солимо перчимо до смаку, посипаємо сиром і складаємо рядочком чорнослив. Завертаємо зв"язуємо ниткою, пхаємо в кульочок, теж замотуємо щоб не потрапила вода, опускаємо в окріп на 20 хв. Можна їсти гарячим, але коли він вистигає то взагалі нямочка

Галченя
02.01.2010, 01:03
ананасно-вишневе печиво:

Пиріг мясний
Дуже апетитно виглядають!
...а ще у вас однакові тарілки:girl_smile: Ото майже кусочок сюжету з "Іронії долі":xaxa:

Liliyah Romanova
02.01.2010, 08:18
Відбиваємо філе добряче, солимо перчимо до смаку, посипаємо сиром і складаємо рядочком чорнослив.
О, то такий самий як мій, тільки замість чорносливу - фініки. :)

bora
08.01.2010, 21:58
На Новий рік всі захоплювались одним салатом знайомої, який називається - Чоловічий.
Взяла і собі цей рецепт на озброєння.
400 гр телятини
3 картоплі
0.5 кг печериць
4 яйця
0.3 кг твердого сорту голандського сиру
грецькі горішки
4 зубчики часнику
до 3 пачок майонезу
сіль, перець

Викладається на зразок оселедця під шубою.

Перший шар - відварена телятина (подріблена в блендері або прокручена в м"ясорубці). Посолити, поперчити, залити майонезом.
Другий шар - відварена картопля потерта на терку. Так як шар вийде грубий - додати багато майонезу.
Третій шар - підсмажені печериці.
Четвертий - натерті на терці яйця.
П"ятий - натетий сир перемішаний з майонезом та часником. Це виходить сметанкова суміш, якою замащується вся гірка. Обережно, тортик крихкий.
Зверху засипається подрібненими горішками.
Тепер Ви розумієте чому така назва?:) Такий собі бомбово-калорійний і супер закусочний варіант.

TanyaB
09.01.2010, 00:15
А ви пробували салат "Черепашка"? Якщо ні то запишіть рецепт.Все викладається слоями.
1)варене куряче м'ясо порізати кубиками,
2)потерти твердий сир на грубій терці,
3)майонез,
4)потертий білок на дрібній терці,
5)яблуко так само потертена грубій терці,
6)подрібнений чорнослив,
7)жовтки потерти на дрібній терці !!
8)майонез.
Салат густо-густо посипати грецькими горіхами потертими на дрібній терці ,
це важливо!! СМАЧНОГО!:rus::rus:

Валентина Соболь
09.01.2010, 22:21
Вичитала в "Бабайській кухні"рецепт приготування філе курячого,випробувала на свята.Смакота.Просто.смачно і дуже швидко,може йти як гаряче блюдо,можна використовувати як нарізку.Отже,готується заливка:1 стак. холодної води,1 ст. ложка солі,0,5 стол. ложки цукру.Залити філе,зверху прикрити тарілкою і в холодильник на 2 год.Злити заливку,філе обсушити,зв*язати ниткою,натерти сумішшю часнику,перців і солі.Духовку розігріти до 200*,поставити запікати філе на 20 хв.,духовку виключити,м*ясо залишити в духовці на 2 год.Смакота,Мурчику теж кавальчик попало.

Liliyah Romanova
09.01.2010, 23:11
Придумала на обід таку дуже просту й швидку в приготуванні страву.

Гнізда під соусом
http://i081.radikal.ru/1001/7a/f024364c19b5.jpg

Складники:
200 г твердого сира моцарелла
200 г нарізаних півмісяцями шампіньйонів
200 г шинки, нарізаної кубиками
3 цілі стебла зеленої цибульки
макаронні гнізда - таґліятелле (http://en.wikipedia.org/wiki/Tagliatelle)
зілля-приправи (я взяла італійську суміш)

Приготування:
Спасерувати гриби та шинку. Коли вже майже готові, додати сир моцареллу (потертий швидше стопиться, але можна й кубиками) і приправити (солі й перцю я не давала), добре вимішати. Трохи сиру лишити для присипки.
Поки готуєте соус, зварити гнізда al dente, викласти на форму для випікання. Поверх гнізд полити зготований соус, зосереджуючи більше соусу в серединках. Запекти протягом 10 хвилин при температурі 180 градусів Цельсія (якраз за той час я нарізала цибульку та накрила на стіл), вийняти, присипати сиром і цибулькою, та вкласти до печі (зменшивши температуру трохи) ще на 3-4 хвилини.

http://s41.radikal.ru/i091/1001/8f/d81771b14dd4.jpg
При подаванні, я їх посипала свіжомеленим перцем. Можна до них зробити простий салатик із помідорів, цибульки, базиліку та олії.

Vittoriya
09.01.2010, 23:49
200 г твердого сира моцарелла
:eek: моцарелла не буває твердою! Це є молодий сир, вона є м'ягенька і всередині має водичку.
http://s004.radikal.ru/i205/1001/d8/337b37149821.jpg Хіба що це вже отаке росіяни придумали:
Российские производители в последнее время выпускают неплохую моцареллу. В продаже встречается пластовая моцарелла, поставляемая не в рассоле, а как обычный сыр, с возможностью более долгого хранения, однако она имеет мало общего с настоящей моцареллой.
Але думаю там не те що мало , а й абсолютно нічого подібного.

Liliyah Romanova
10.01.2010, 00:05
моцарелла не буває твердою! Це є молодий сир, вона є м'ягенька і всередині має водичку.
Та я знаю, але в нас тут магазинна є в брусках.
http://www2.agr.gc.ca/dairyinfo/english/images/ancetre_mozzarella.jpg http://www2.agr.gc.ca/dairyinfo/english/images/biobio_mozzarella.jpg
Фактично твердий сир. Як його назвати інакше, не знала, то назвала, як придумалось.

А ту справжню я знаю й дуже люблю, особливо зі шпинатовим салатом, або на канапочці із прошутто.

Vittoriya
10.01.2010, 00:09
А ту справжню я знаю й дуже люблю, особливо зі шпинатовим салатом, або на канапочці із прошутто
А я її страшенно люблю отак- порізати моцарелку, навпіл порізати помідорки-чері(маленькі такі і солодкі), додати свіжого базиліку, посолити і залити то все олією оливковою! Салатик просто клас!! А якщо олія оливкова домашня, то взагалі бомба!!!

Liliyah Romanova
10.01.2010, 00:14
А я її страшенно люблю отак- порізати моцарелку, навпіл порізати помідорки-чері(маленькі такі і солодкі), додати свіжого базиліку, посолити і залити то все олією оливковою! Салатик просто клас!! А якщо олія оливкова домашня, то взагалі бомба!!!
От ще до того всього додати листочків шпинату - і буде мій улюблений салат. :girl_tender:

Holly
12.01.2010, 11:58
останнім часом гарбуз за мною ходить, так як каша гарбузова мені набридла, шукали якісь смачні рецепти. Такий рецепт знайшла в неті
6 порцій
1 кг очищеного і нарізаного крупними кубиками гарбуза
100 г (5 ст. л.) манною крупи
500 г сиру ніжної консистенції без грудочок
8-10 (1 кг) крупних кислих яблук
2 яйця
3 ст. л. мелених білих сухарів
4–6 ст. л. цукру
10 г ванільного цукру
2 ст. л. меленою кориці
сок 1/2 лимону
вершкове масло для обмазки форми
панірувальні сухарі для обсипання форми
Спосіб приготування:
Зваріть гарбуз до м’якості, але не переваріть. Відкиньте зварений гарбуз на друшляк і зцідіть всю рідину.
Змішайте 2-3 ст. л. цукру і манну крупу. Розімніть гарбуз з цією сумішшю, прагнучи не допустити утворення манних грудочок. Дайте постояти 20 хвилин, щоб манка розбухла.
В окремий посуд видушіть трохи лимонного соку. Почистіть яблука і покришіть їх шматочками середньої величини в цей посуд. Періодично перемішуйте яблука з лимонним соком, щоб вони не потемніли. Додавайте сік, якщо необхідно.
Форму для випікання (можна використовувати роз’ємну) щедро змастіть вершковим маслом і обсипте панірувальними сухарями.
В гарбузову масу додайте ванільний цукор, 1 яйце і 3 ст. л. мелених білих сухарів.
Потушкуйте яблука декілька хвилин на сухій розігрітій сковорідці, щоб вони стали м’якими, але не розповзлися.
Викладіть гарбузову масу у форму рівним шаром. Покрийте гарбузову масу шаром яблук. Посипте яблука 1 ст. л. кориці.
Візьміть яйце, що залишилося, і відокремте жовток від білка. Білок покладіть в холодне місце. Розітріть сир з 2-3 ст. л. цукру і жовтком.
Білок збийте в міцну піну і додайте в сирну масу. Обережно, але ретельно все перемішайте.
Викладіть сирну масу на яблука і відразу ж відправляйте в духовку.
Випікайте 25 хвилин в розігрітій до 200°С духовці. Якщо верх запіканки почне рум’янитися дуже швидко, прикрийте його листом пергаментного паперу.
Дайте запіканці охолонути, прикрасьте шматочками яблук, политими цукровим сиропом, і подавайте до столу.
Ось що в мене вийшло, щойно з духовки. Тільки я брала половину всіх складників. Смаота, не передати. гарбузом навіть не чути. на все приготування пішло 45хв+ 25 хв випічка. Тільки яблука я не різала, а натерла на грубій терці
http://s59.radikal.ru/i165/1001/d3/8ede6afc47cf.jpg
http://i054.radikal.ru/1001/92/de44a22a19e2.jpg трохи нерівний край, бо ще гаряче

kvVItKA
12.01.2010, 19:18
А я її страшенно люблю отак- порізати моцарелку, навпіл порізати помідорки-чері(маленькі такі і солодкі), додати свіжого базиліку, посолити і залити то все олією оливковою! Салатик просто клас!!
і я такий шалено люблю, як не має черрі, то і з звичайними помідорами смакує:)В Словаччині зустрічала під назвою назву -Балканський

lerucha
12.01.2010, 19:41
нещодавно робила новий салат "Французький" називається
варена картопля - 4 шт.
варені яйця - 4 шт.
2 свіжих огірка, 2-3 солених (все це квадратиками порізати)
300 грн. мисливських ковбасок (порізати на 1 см. ширини і добре просмажити)
порей
зробити заправку (на 4 ст. ложки оливкової олії 1 ст. ложка гірчици, сік 1 лимона, трошки цукру) все добре збити. Готовий салат посипати зеленню і тертим пармезаном (або просто твердим сиром)
Зробила трошки для проби, а гості все одразу й зїли

bora
13.01.2010, 00:10
Планую у вихідні спробувати приготувати фаршировану рибу.
Дівчатка, хто має гарний випробуваний рецепт?
Маю перепис з додаванням хліба - такий не дуже мені подобається.
ДЯКУЮ!

Leditanya
13.01.2010, 00:25
В неділю робила салат з чорносливом. Чоловік просто в захваті, хоча салатів не любить взагалі. Коліжанки теж похвалили.
1 куряче філе порізати невеликими кубиками, на сковороді підтушити до готовності
150 грам чорносливу нарізати
4 яйця
100 гр. грецьких горіхів теж порізати
щедро заправити майонезом
Смачного

OxankaF
13.01.2010, 01:49
До фаршированої риби (приблизно на 2кг), я додаю 2-3 яйця, 4цибулі, 2 моркви, 100г масла, 3 ст.л. манки, соль, перець. Фаршу рибного мені ніколи не вистачає, (я вичищаю від костей), то я купляю ще одну меншу рибу, щоб було що запхати всередину, або додаю мясний фарш (з фаршем роблю частіше).
Цибульку тушу на олії, потім додаю морку,ще трошки підтушую, зачекати, поки вистигне і перемелюю разом з рибою. Додаю сіль, перець, манку, яйця, перемішую то все, начиняю рибу, зашиваю.
Запікання. Я запікаю в рукаві трошки незвично. В рукав викладаю на дно цибулькову шкірку, та, що жовта, кладу на неї рибу, піднімаю краї рукава, вливаю на дно трошки бульйону (який є), або якщо зварили уху, то уху, кладу духмяний перць, маленький кусочок коріня петрушки, завязую і в духовку на 50-60 хв. приблизно.
Або "варю" рибу теж незвично. в баняк кладемо перевернуту тарілку (як на суп), заливаю водою, прибл. 2скл., сіль, перць, на тарілку кладемо хребет від риби, потім ту ж коричневу шкірку від цибулі, корінь петрушки, моркву, перць горошком і лавровий лист. Потім на цю цибулькову подушку кладу рибу. Вода до риби не повина торкатись. Накриваю кришкою, заліплюю тістом і на газ. Все. Приблизно париться 2 год., але запах не дасть вам спокійно жити.
Смачного!
П.с. рибу я ще змащую трошки олійкою перед варенням-паренням.

Naturals
13.01.2010, 10:19
Я пробувала на вихідні робити салат Генеральський.
огірки солені - 2 шт.
цубуля
картопля - 4 шт.
горошок - 200 гр.(майже цілу банку)
яйця - 3 шт.
буряк - 1 шт.
часник - 2 дольки
сир твердий - 100 гр.
магонез
Його треба викладати слоями
Спочатку натерти картоплю, потім цибуля, майонез, знову картопля, горошок, майонез, потім дрібно нарізати огірки а ще краще натерти на дрібній терці, потім грубо нарізати яйця, На них натерти часник, пів буряка, також натерти. На буряк натерти сир, і потім решту буряка, зверху все залити майонезом. Щоб був смачнішим дати постояти в холодильнику декілька годин.
Смачного!

Ann
18.01.2010, 13:15
броколі під білим соусом
Поділіться рецептом білого соусу))))

mashka
18.01.2010, 13:23
Всипати борошно на сковороду, просмажити до ледь золотистого кольору додати масло вершкове, розвести малими порціями води, далі даю дамашньої сметани, і в кінці сир твердий, або янтар. з приправ сіль і хмелі-сунелі. Може то й не білий в оригіналі, але я його так називаю

Insolence
19.01.2010, 17:40
пельмені в сирковій водичці
а це як? поділіться рецептом

Consuelo
20.01.2010, 00:27
а це як? поділіться рецептом
дуже просто!

берете пельмені, звичайно варите. В окремо мисочку, після того, як вони зваряться, вливаєте трішечки тої юшки, в якій вони варились і розтоплюєте в ній плавлений сирок (пропорції на око, дивиться так, щоб не за густе вийшло, ну і звісно, щоб достатньо сирку було). Ті рідкі розбавлені сирки, тобто нову рідину вливаєте назад в банячок до пельменів і решти юшки + кропику посічіть.

Виходить ну дуже смачно (як на мене), елементарно, і отримаєте перше і друге в одній страві!

смачного!

Lady_Opium
20.01.2010, 18:28
що за салат? поділіться рецептом?

Салат з тунцем- консервований тунець, грубо рваний салат (айсберг або листовий звичайний, може підійти пекінська капуста), варене яйко нарізане четвертинками, каперси, мариновані огірки або черрі-помідори, заправка - гірчично-майонезна або оцтово-бальзамічна...
з уточнень:
- дала четвертинку пекінки, думаю ненабагато більше не зашкодить
- варених яєць наступного разу дам 2
- заправку я робила гірчично-майонезну, де дала 0,5 ч.л. гірчиці, наступного разу спробую як мінімум 0,75 - гірчиця сильно не відчуваться, але дода приємної пікантності

cleonata
23.01.2010, 23:33
Я дуже люблю сиркову зупку на копчених ребрах. Щойно зварила:girl_smile:

В банячок з кипячою водою кинути порізані копчені ребра, картоплю, моркву, жменьку рису., посолити, я ще додаю приправи до зупи куплені в криму(не знаю що там входить)
за 10 хв кинути морожений перець (зимою),або свіжий, можна ще які овочі які дома є і до зупи годяться.порей можна, 2 сирки плавлених жирних порізати на кусочки і туди ж, трошки вершків, або молока,
за 10 хв. кнути горошок морожений і зелень, додати трохи сухого часнику.
5 хв і виключати.
Перевіряю готовність зупи по картоплі ;)
То улюблена зупа нашої сім'ї!
Смачного.

Юська
24.01.2010, 17:35
персики фаршировані фетою з курячим філе!!
берем 1 банку маринованих персиків(половинки)
100г фети
100г курячого філе
кропу
майонез
отже:берете фету мнете,куряче філе відварюєте та дрібно ріжете додаєте до фети і туди нарізаєте кропу-по смаку ,хто як любить більше менше,це все перемішуєте і заправляєте майонезом,так щоб воно було густе,потім цю масу накладаєте в персики......
Дуже смачно :girl_tender:

rysaj
26.01.2010, 10:49
У мене теж є хороший рецепт закусочки.Може кому пригодиться на якусь гостину.
"Волохаті мочалки":girl_crazy:

Треба:
Крекер солений(я брала «Ніжний» від Світоч)
Домашній сир(має бути мякий,без грудочок)300гр
1-2 зубчика часнику
1-2 ст л майонезу
0.5ч л паприки меленої(можна і менше,то до свого смаку)
Твердий сир 150гр
Маленьку пачку солених фісташок

Домашній сир пропустити через сито і вимішати з майонезом.Маса має бути схожою на крем-сир.Додати паприку,вичавлений часник і вимішати.Формуємо призму,в середину кладемо горішок фісташку.Обкатуляємо у тертому твердому сирі(на дрібній терці)і кладемо на крекер.Для того щоб краще було брати з тарілки,я використала зубочистки і фуршетні палички.

Поділюся з вами своїм авторським рецептом сирного тортика
"На хмаринці"

Для тіста:
3 стакана муки з 1 пакетиком розпушувача (змішати)
200 г сливочного масла
1/2 стакана цукру
2 пакетика ванільного цукру
4 жовтка
Для сирної начинки:
1велике яблоко або 2 малих
500гр мякого сиру (пропущеного через сито)
1пакетик любого пудинга (бажано польського)
1ст л крохмалю,0.5ст жирних вершків(або сметани)
2 яйця,1\2ст цукру
Для білкової маси:4 білка
2/3 стакана цукру
1 упаковка ванільного пудинга ,100 г тертого шоколаду

Духовку розігріти до 180 гр.Змішати у мисці муку,масло,цукор,ваніль,добавити жовтки і замісити мягке,еластичне тісто.Відірвати кусок(з кулак) і помістити в холодильник.А решта тіста розложити по формі,а на верх порізати яблоко дольками.
Готуємо сирну начинку.Для цього сир прупустити через сито,добавити яйця,крохмаль,пудинг,цукор і жирні вершки.Все це збити до пишної маси.
Готуємо білкову масу.Білки збиваємо на великій швидкості поступово додаючи цукор.В самому кінці додати порошок пудинга і легко вимішати.
Викласти сирну начинку на яблука,потім білкову масу.А цей кусочок тіста що охолоджувався в холодильнику потерти зверху на білки.І всю цю красу посипати тертим шоколадом.Ставимо у духовку на 40 хв,до золотистого відтінку.Охолоджуємо і смакуємо.Смак неймовірний!!!!Як біла пухнаста хмаринка у роті...Спробуйте,непошкодуєте!!!

http://s006.radikal.ru/i214/1001/83/b14c0a7db07c.jpg

Дана
26.01.2010, 16:31
а за мною солянка вже з місяць, але готувати не вмію...зїла в кафешці-не тоНу твоєму горю можна зарадити.:girl_in_dreams:
Для солянки я беру усі залишки м'яса, можна залишки печеної качки/курки/гуски, кусочки ковбаси, шинки,шпондера, ковбасок, окрім цього кусок телятини на 0,5кг
Телятину зварити до повної готовності з додаванням кореню петрушки, чуть кореня селери(не багато) однієї цибулини, пару горошин перцю пахучого та звичайного.
Як м'ясо буде готове, виймаємо коріння, до телятини додаємо залишки м'яса(ковбаса, шпондер, шинка) варимо разом 10-15ха. Виймаємо усе м'ясо і ріжемо на кубики, вертаємо м'ясо в каструлю, нехай собі кипить потрошки.
Ріжемо одну цибулину на дрібні кубики, тушкуємо на олії до прозорості, додаємо порізані на кубики квашені огірки(2-3шт) і ложку дві томатної пасти, все разом тушкуємо ще 5хв. Таку запражку додаємо в каструлю, туди само вичавлюємо трохи лимонного соку, кладемо листок лавру і звичайно солимо і перчимо, разом кип'ятимо на не дуже сильному вогні ще пару хвилин і все. В тарілку кружальце лимону, ложка сметани і пару маслин, заливаємо солянкою і готово.
Як правило солянку я готую після свят коли є залишки різного м'яса . тоді солянка дуже смачна виходить і навариста. Ще можна і в принципі треба нирки, але мені ліньки з ними бавитися, обходжуся без них.:girl_smile:

Smorodynka
01.02.2010, 00:19
Печений короп
Потрібно:
1 великий короп
1 цибулина
1 лимон
грецькі горіхи, голандський сир, майонез, сіль, перець
Короп почистити ззовні і всередині, добре вимити, натерти ззовні і всередині сіллю і перцем, соком половини лимона, майонезом. Залишити маринуватися на пів години. За цей час порізати цибулю півкільцями і тушити в олії до готовності. Грецькі горіхи дрібно посікти. Нафарширувати рибу цибулею і горіхами. Зверху зробити розрізи в рибі, вставити дольки лимона, розрізані навпіл. Зверху ще раз натерти майонезом, помістити в рукав для запікання і в духовку. За 15 хв до готовності розрізати зверху рукав, повиймати дольки лимона і затерти сиром За 5 хв до кінця, в кого є, можна включити гриль.

Smorodynka
01.02.2010, 17:12
Курячі котлети з грибами.
Пропорції берем на око, за власним смаком. Куряче філе відбити, посолити, поперчити. Цибулю порізати півкільцями, потім ще наполовину, потушити в олії, додати нарізати пластинками печериці, посолити, поперчити і тушити до готовності. Коли гриби остинуть, додати натертий на грубій терці сир, дрібно порізану зелень петрушки і кропу і майонез. Дану суміш перенести на філе і скрутити його у вигляді рулетика (якщо філе велике, розрізати його навпіл). Запанірувати у муці, яйці і натертій на грубій терці картоплі. Жарити на сковорідці до золотистого кольору і потім поставити ще на 15 хв в духовку.

rysaj
02.02.2010, 10:25
М'ясні гніздечка
Інгредієнти:

фарш 500-700 г
білий хліб 3-4 шматочки
молоко 100-150 мл
яйце 1 шт.
цибуля 1 шт.
сметана 1-2 ст. л.
сіль, перець, спеції за смаком
вівсяні пластівці
яйце 1 шт.
сир 100 г
перепелине яйце 10шт
солодкий перець 1 шт.
зелень для прикраси
Хліб замочити в молоці, дати постояти. Дати хлібу гарненько розм'якнути.У посудину викласти м'ясний фарш, хліб, дрібно нарізану цибулину, яйце, посолити і поперчити за смаком, добре перемішати. Сформувати битки. Занурити кожен биточок в яйце. Потім у вівсяні пластівці. Розігріти на пательніі олію, викласти битки, зробити в них поглиблення і обсмажувати з одного боку до тих пір, поки денце не стане прожареним.
Перекласти гніздечка в вогнетривке деко.В кожне у серединку покласти зварене перепелине яйко. Перець нарізати кубиками і викласти в поглиблення до яйка.
Сир натерти і викласти на перець і яйце. Поставити деко в розігріту до 200 градусів духовку , Запікати до повної готовності фаршу.
Перекласти гніздечка на блюдо, прикрасити і подати до столу. Смачного!

http://s002.radikal.ru/i197/1002/d7/11daa55e8a73.jpg

Mavpysuk
02.02.2010, 20:15
Дівчатка, не можу знайти рецепт огірків (квашені здається) від Хельги...там де хліб потрібно зверху класти....допоможіть знайти, дякую...

Vittoriya
02.02.2010, 20:23
Дівчатка, не можу знайти рецепт огірків (квашені здається) від Хельги...там де хліб потрібно зверху класти....допоможіть знайти, дякую

http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=465154#post465154
Допис#741

Mavpysuk
02.02.2010, 21:52
Vittoriya, дуже дякую:girl_curtsey:

Smorodynka
04.02.2010, 21:55
Горіхово-апельсиновий кекс
Тісто:
2 стакани муки
0,5 стакана цукру
4 чайні ложки порошку для печива
2 столові ложки апельсинової цедри
2 яйця
1 стакан апельсинового соку
0,5 стакана розтопленого масла
сіль
Змішати муку, цукор, порошок до печива, цедру і сіль. В центрі зробити заглиблення і додати яйця, апельсиновий сік і розтоплене масло. Тісто викладати ложкою на змащену жиром форму або помістити пергаментний папір на форму і змазати його жиром і тоді тісто. Зверху посипати посипкою. Для приготування посипки треба взяти:
1 стакан рублених горіхів
0,5 стакана муки
0,5 стакана цукру
4 чайні ложки апельсинової цедри
2 чайні ложки кориці
4 столові ложки тонко нарізаного масла
Змішати, щоб утвориться крошка і щедро посипати нею тісто. Випікати 30-40хв.
Готове тісто охолодити у виключеній духовці. Витягувати з форми холодним, бо не буде відставати від форми
http://s43.radikal.ru/i100/1002/f0/4e1ef1eb09c7.jpg

inka
08.02.2010, 12:03
Моя 3-річна дитина надивилась реклами шоколадної пасти Нутелла, стала просити цей крем. В неті нічого дуже доброго я про нього не знайшла, в ній багато жиру і ароматизатори.Проте знайшла супер рецепт ДОМАШНЬОЇ НУТЕЛЛИ. Вже випробувала, виходить майже 0,5л банка, густа, смачна, корисна
Змішати в кастрюльці
1,5шкл молока
1,5 шкл цукру
3ст л какао
50гр розтопленого масла
3 ст. л. борошна
горсточка дрібномелених горіхів
Все варити на невеликому вогні помішуючи, 5-10 хв доки не загусне, дуже сильно.Коли охолоне буде густа, м’яка, тягуча паста зі смаком горіхів. Смачного!!!

meros
13.02.2010, 16:57
Я зчаста готую картоплю з рибою, і не тільки, в духовці!
Ото ж розкажу!
Посудину вибираєте самі, я особисто готую в скляній прозорій!
Беремо кароплю, бажано попередньо відварити до півготовності, нарізаємо плстинами товщиною 5мм-1см, і викладаємо на дно (2-3 шари).
Зверху накладаємо трохи цибулі нарізаної півкільцями, по них філе риби попередньо послене, (я завжди беру для цього філе окуня на Метро), далі помідори теж кружечками не дуже грубо, трохи майонезу.
Зверху затираємо все голандським сиром, але повністю, щоб воно було ніби під кришкою!
Наливаю на дно води, щоб накрити катоплю і ставлю в духовку на 220"С до готовності картоплі!
Смакуйте на здоров"я!
Готується дуже легко, а получається дуже-дуже смачно!
:girl_cool:

berezhano4ka
13.02.2010, 22:53
смачний салатик. Готую коли гості на порозі, а їсти нічого.
2 пачки сухариків(смак любий)
3-4 яйця відварених
банка кукурудзи
банка квасолі в томаті
свіжий огірочок
майонез
яйця ріжу убиками, огірок теж, все решту просто висипаю і змащую майонезом. Їсти бажано зразу після приготування поки сухарики тверді.
Смачного

Nata
16.02.2010, 18:12
Ната, поділіться будь ласка рецептом круасанів
мені діти не дають часу перекласти, кидаю мовою оригіналу :)
Состав
350 г хлебной муки (bread flour)
1/2 ч.л. лимонного сока
280 г холодного сл. масла
30 г свежих дрожжей
250 мл. молока
4 ч.л. сахара
1 ст.л. мёда
2 ч.л. соли
Приготовление
Вмешать 2 ст.л. муки и лимонный сок в сл. масло и вымесить руками, пока масло не станет мягким, как пластилин, но будет ещё держать форму. Сформировать на пергаментной бумаге из масла квадрат со стороной 12 см и отложить его в сторону.

Растворить дрожжи в тёплом молоке, добавить сахар и мёд. Размешать и, добавляя постепенно просеянную с солью муку, замесить тесто. Вымесить его до получения однородного гладкого теста, но не месить долго.

Раскатать тесто в квадрат, со стороной 17 см и перенести на него квадрат масла, располагая его как бы по диагонали. Закрыть тестом масло (как конверт) и защепить края, иначе масло может просочиться наружу при раскатке. Главное правило в приготовлении теста для круассонов и получении желаемой "слоистости" готовых изделий - масло и тесто должны быть одной консистенции.

Раскатать полученное тесто в прямоугольник, толщиной 1 см. Зрительно разделить его на 3 части и сложить в следующем порядке - 1/3 часть завернуть к центру, накрывая середину (ещё 1/3) и в конце накрыть оставшейся третью всё тесто. (Девчёнки, често, я не знаю, как объяснить это на пальцах, чтобы было понятно, я стараюсь изо всех сил, а возможности фотографировать по-шагово, у меня, к сожалению, нет ). Накрыть тесто плёнкой и поместить в холодильник на 30 мин.

Через положенное время, раскатать тесто ещё раз в прямоугольник, сложить его втрое, как и первый раз, накрыть плёнкой и отправить в холодильник на следующие 30 мин. Повторить ещё раз. После последнего раза охладить в течении 2 часов.

Через 2 часа, раскатать тесто в прямоугольник, толщиной 5 мм, и нарезать на треугольники. Сделать небольшии надрезы в середине основания треугольников (на стороне, с которой начнётся закатка круассонов), чтобы при закрутке можно было эту сторону слегка растянуть. Традиционно круассоны выпекаются без начинки, так они божественны сами по себе. Я попробовала сделать и пустыми, и с шоколадом, и с лимонным курдом. Вывод один - от добра добра не ищут - вкуснее всего были без ничего (plain).

Сформировать круассоны, дать им расстояться около 20 мин в тёплом месте, смазать желтком, смещанным с водой (или просто молоком), и выпекать в разогретой до 180С духовке 20-30 мин или до образования румяной корочки.

SniganaN
19.02.2010, 14:41
Ось мій рецепт "Вінігрету":
-фасолька темна;
-квашена капуста;
-квашений огірок;
-буряк;
-цибулька синя;
-трішки олії.
Роблю тільки такий, нам дуже смакує. Собі окремо додаю ще трохи майонезу. Чудова страва до посту!

SniganaN
26.02.2010, 00:42
Поекспериментувала трохи з рецептами майонезу (завдяки Ануті) і знайшла ідеальний для себе. Роблю в міксері (в блендері не вдавалось):
-3 жовтки;
-1 ч.л. солі (без горки);
-1 ч.л. цукру (без горки);
Збиваючи додаю
-1/2 стакана олії холодної рафінації (олію спочатку даю по пару капель, коли загустіває- цівкою);
-яблучний оцет (натуральний), розвожу до потрібної густини, навіть, якщо спочатку рідкий, то потім в холодильнику загустіває.
Виходить дуже ніжний смак.
З оливковою олією майонез получився салатового коліру і з нерафінованої домашньої такий присмак олії, фу. А гірчиці не треба зовсім.

bora
08.03.2010, 21:15
Кіш лорен (французький пиріг) з лососем та шпинатом.
http://i005.radikal.ru/0905/23/1a9c2bb9c411.jpg
Тісто
1.5 склянки борошна
1 яйце
100 гр масла
2 ст. ложки вершків або води
Щіпка солі

Начинка
350 гр мороженого шпинату (смажити з сіллю та перцем)
200 гр консервованого лосося або 350 грн запеченого
3 варених яйця
100-150 гр голандського сиру
Перець, сіль

Для соусу
100 гр вершків (20%)
1 яйце
Щіпка солі

Тісто робимо пісочне. Швиденько подрібнюємо масло та перетираємо його з борошном, але швидко, щоб не розтануло. Додаємо яйце, 2 ложки холодних вершків та щіпку солі. Зминаємо в одну кулю і кладемо в холодильник на годину або 30 хв.
За цей час запікаємо лосося, побрібнюємо його. Підсмажуємо з сіллю та перцем шпинат. Відварюємо та тремо на терці яйця.

Також тремо сир. І змішуємо збите яйце з рештою вершків.
Тісто з холодильника краще буде розкатуватись. Я мала середньої величини протвінь і приміряла, щоб тісто було з запасом на бортики.

На тісто викладаємо по черзі яйця, шпинат, лосось. Поливаємо вершками з яйцем та посипаємо тертим сиром.

Закладаємо в духовку, розігріту до 200 градусів. Час - 40 хвилин. Я перевіряла серединку на готовність.

Киш (фр. quiche) — блюдо французской кухни. За основу берется киш лорен (фр. quiche lorraine, лотарингский пирог) — по французскому названию Лотарингии, откуда он пришёл во французскую кухню. Это соленый тарт (открытый пирог) с основой из рубленого теста, заливкой из смеси яиц, сливок/молока и сыра (первоначально грюйера), и с копченой грудинкой, нарезаной лардонами (тонкими брусочками). Существуют разные вариации киша, от "эльзасского киша" с обжареным луком, до всевозможных овощных, рыбных и мясных сочетаний.

Laskava
09.03.2010, 17:42
Вчора на святковому столі в нас був салат, який тепер вже можна називати "Чоловіча радість", бо чоловіки змели його "на раз" і просили повторити.
Ділюся рецептом:
100 г копченого сиру (заплетеного в кіску)
150 г вареного курячого філе ( порвати на волокна)
півбанки консервованої кукурудзи
3 варених яйця
1 пачка темних сухариків.
Сир та яйця порізати смужечками. Всі складові перемішати з майонезом.

Швидко й справді смачно!

Milashechka
11.03.2010, 19:20
а ось, що готую я:
"Відбивні" із фаршу: http://i060.radikal.ru/1003/76/b6d3fa39a180.jpg
рецепт: фарш (мелене м"ясо (курка, телятина, свинина)) - посолити,пеперчити
зробити кляр - яйце, борошно, молоко, трошки майонезу, сіль збити блендером- має бути досить густе
з фаршу зробити тонкі пляцки, обмокати з двох сторін в клярі та смажити на олії до готовності (хв.7-10)
я подавала як гарячу закуску гостям - з цибулькою, нарізаною півкільцями і ошпареною окропом і консервованим зеленим горошком)))

---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:47 ----------

рыба в пивном кляре http://s49.radikal.ru/i126/1003/e1/4ea1f0effd42.jpg
Ингредиенты
500 г филе рыбы (у меня окунь), соль, перец, специи по вкусу, растительное масло
кляр:
3 яйца, 200 мл пива, 200 г муки,соль
Рецепт приготовления
Рыбу нарезать небольшими кусочками.
Посолить, поперчить, добавить специи и оставить на 30 минут.
Готовим кляр; Яйца взбить с солью, добавить пиво, муку, взбить блендером.
Кусочки рыбы обмакнуть в кляр.
Жарить в большом количестве разогретого растительного масла, с двух сторон, до золотистой корочки (я жарила по 5-7 минут с каждой стороны).

---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:58 ----------

телятина в клюквенном соусе:
http://s005.radikal.ru/i212/1003/56/bfbec61c0ad2.jpg
телятина 500г, лук реапчатый-2-3шт, соль, перец, клюква -1ст, сахар 0,5ст, цедра лимона -1ч.л., растительное масло

нарезать лук полукольцами, обрарить до золотистого цвета на растительном масле, выложить телятину, нарезаную кубиками, обжарить, когда мясо пустит сок, накрить крышкой и тушить пока сок не ипрарится, затем посолить, поперчить и добавить немного воды,протушить еще 15 мин.
соус: Вскипятить воду, добавить сахар, потом клюкву и как все закипит варить на среднем огне. Как клюква начнёт лопаться и уменьшится в объёме.
мясо выложить в огнеупорную посуду, залить соусом и поставить в духовку на 15 мин.
Приятного аппетита!!!

---------- Додано в 16:20 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

яйца "Заливные"http://s46.radikal.ru/i113/1003/28/721497c635a4.jpg
На 10 скорлупок понадобится:
2 стакана мясного соленого бульона
20 г желатина
1 консервированый перец
1 маленькая банка горошка
1 маленькая банка кукурузы
300 г ветчины
зелень
Можно использовать любой наполнитель - рыбу, курицу, мясо...
1. Подготовим скорлупу (ее можно заготовить заранее, по мере поглощения яиц). Для этого тщательно вымыть яйца, сделать отверстие с тупой стороны яйца, вылить содержимое (оно нам не понадобится для этого блюда.), промыть внутри.Высушить заготовки.

Тем временем замочить желатин на 10 минут. Подогреть его до полного растворения (не кипятить), смешать с бульоном. Процедить.
2. Нарезать кубиками перец, ветчину. Слить воду с кукурузы.

3. Уложить все слоями. Залить бульоном. Убрать в холод.

4. С застывших яиц очистить скорлупу как с вареных. Украсить, подать в качестве холодной закуски.

Zhaba
17.03.2010, 18:08
Тушена печінка (сама собі видумала):

Все беру на око :-)
Кавалок гов"яжої печінки (кіло або більше) ріжу на кусочки як на відбивні, але кусочки маленькі (приблизно 4х4х1 см). Добряче відбиваю з двох сторін молотком. В посудині до відбитої печінки додаю сіль за смаком, сухий базилік (десь чайну ложечку або менше), менше столової ложки гірчиці сухої (гірчиця дає гіркуватий присмак, тому хто не любить дати тільки чуть), трошки чорного перцю. Кожен кусочок прожарюю на сковорідці попередньо обмакнувши в муку. Смажену печінку кладу в каструльку. Окремо обсмажую цибулю порізану соломкою до мягкості або чуть золотавого кольору. Якщо печінка не досолена, то до цибулі додаю ще трішки солі. Також до цибулі додаю сметани. Якщо сметана не домашня, то ще додаю води. Пару хвилин тримаю все на плиті. Заливаю печінку цибулькою зі сметаною. І ще пару хвилин тушкую перемішуючи.
Кількість сметани/води змінює густину підливки. Можна дати тільки трошки оцієї заправки якщо їсти печінку на закуску. Також під час готування заливки можна додати тертої на грубому терку моркви.

Zhaba
22.03.2010, 18:28
Ще напишу рецепт улюбленого салату. Улюблений того, що готується швидко і робиться ще смачнішим після тривалого зберігання в холодильнику (зручно для лінивих:girl_tender:)
Отож, пекінську капусту нарізаємо, додаємо нарізаної цибульки (бажано зеленої), трішки солимо, перчимо чорним перцем, поливаємо оливковою олією, додаємо нарізаний кубиками сир Фета. Дуже добре перемішуємо аби частина сиру перетворилась на соус в поєднанні з олією і соком капусти. Сир нарізаю кусочками не більшими за 1 см. Солити сильно не варто, оскільки сир Фета сам по собі солений.

Також готую модифікацію того ж салату. Все те саме, тільки замість пекінської капусти помідори і бажано достиглі помідорки Черрі. Але помідор не любить вистоюватись довго. Тому оцей варіан бажано їсти свіжим.
І ще одне. Не подобається змішування капусти з помідорами - врачається особливий смак.
Смачного!

карапуз
23.03.2010, 00:29
Дівчатка,хто має перевірений рецепт смачних булочок,поділіться будь ласка.Пекли декілька разів по рецептах,взятих з нету,щось не дуже...:girl_in_dreams:

Stella
23.03.2010, 19:04
Ніжний персиковий торт
http://s43.radikal.ru/i099/1003/04/5c7c14c00ea6.jpg (http://www.radikal.ru)

Бісквіт:
2 яйця, 90 г цукру, 2ст.л апельсинового соку, 100 г муки, 20 г крохмалю, 1 ч.л порошку до печива.

Для верхньої маси:
приблизно 700 г персиків в власному соці, 100 мл білого вина, 2 цитрини, 130 г цукру, 1 пакетик ванільного цукру, 16 г желатину, 500 г кремового сиру (робила з сиру Philadelphia), 300 мл вершків.

Яйця взбити з цукром і соком. Додати муку, крохмаль, порошок до печива, все вимішати. Тісто випікати 20 хв. при темп 175. Остудити.
В банячок налити вино, додати цедру і сік цитрини, цукор, ванільний цукор і варити все 3-4 хв. Желатин розвести, додати до сиропу. Взбити вершки, додати сир, сироп з желатином і все добре взбити щоб був рідкий крем. На бісквіт вилити половину крему, викласти половину персиків. Залити решта кремом і дати в холодильник на 2 год. Коли застигне, викласти зверху решта персиків. Смачного!:girl_wink:

mazyr
23.03.2010, 21:07
Нещодавно прочитала цікаву закуску. Як кажуть в народі: "Нове - то добре забуте старе". Мій чоловік дуже любить салат з сирків з часником. Роблю його завжди на кожну забаву. Сам салат вже набрид- одноманітно. Я на день народження приготувала його - але сформувала з нього кульки,які обкачала у натертих на терці крабових паличках. Ця закуска зі стола пішла першою. Можна ще в середину покласти маслинку.
І ще пригадала цікавий рецепт (від мами), для тих, хто любить фасольку. "Паштет з фасолі" Замочую на ніч фасолю, зранку варю(додаю чуть соди, щоб швидше зварилась). Охолоджую. Потім додаю часнику(ми любимо багато), смажену цибульку і майонез. Все це перемолоти. Сіль, перець за смаком і заправити майонезом. Можна мастити на хліб, нарізати квашений огірочок, посипати зеленню і швидкі канапе готові.

sofcja
24.03.2010, 19:17
сьогодні готувала свій любименький пиріг... цілий день хотілось його згамати.
так що ділюсь рецептом, може ще хтось на смакоту наважиться.
його плюс - він не надто дорогий і завжди гості розгадують начинку...і так розгадують, що навіть крихт не залишається.
Сирний пиріг
тісто - пісочне:
1 пачка маргарину
6 ст.л. сметани
0,5 ч. л. соди згасити оцтом
сіль
3 скл. муки, може трішки більше втягнути...
і то все гарно вимішуємо і в морозилку на 30 хв.
за той час готуємо начинку:
4 великих цибулі - порізати кубиками і всмажити до золотавого кольору
4 плавлені сирки - натерти на терці... я люблю 3 сирки + шмат твердого сиру
4 сирих яйця - вбити
все дружно перемішати. варто лише припильнувати щоб зайва олія з цибулі в фарш не потрапила - надто жирне може вийти..
накладаю половину тіста на дно змашеної тортівниці, формую боки і виливаю начинку, зверху накриваю залишками тіста... над красою не переймайтесь, бо викласти важкувато.
треба випікати десь з годинку часу на середній температурі... залежно від плити - різна кількість часу, але головне щоб румяна шкірочка утворилась.
виймаємо пиріг і перевертаємо нижнім шаром доверху... так естетичніше вийде:girl_cool:
і все! чудо готове! прекрасно смакує і холодним і гарячим...
я люблю зимний, а декому теплий смачніше.
його завжди з'їдають швидко!
для домашніх готую пів порції, бо як цілу, то вже тре гості і велику тортівничку)
він досить ситний, а хто вперше куштує - відгадує начинку... більшість кажуть що там є гриби, хоча я вже стілки версій наслухалась....:girl_haha:
смачного!

Smorodynka
31.03.2010, 11:45
Дівчатка...допоможіть знайти рецепт приготування курячого рулету (з чорносливом чи курагою)
Для приготування невеличкого курячого рулету з курагою або чорносливом я беру 2 курячих стегна, виймаю кістки і знімаю шкірку, щоб вийшов пласт м"яса, легенько відбиваю, солю, перчу. Потіім накладаю м"ясо одного стегна на інше (щоб був товстіший рулет, а то він виходить тоненький), посередині доріжкою викладаю курагу або чорнослив і скручую рулетом. Потім обмотую нитками, зверху змазую майонезом і загортаю в фольгу. Печеться рулетик приблизно 40 хв при температурі 175 градусів. За 10-15 хв докінця розгорнути фольгу, щоб рулет підрум"янився. Смачного!!! :)

TASJA
31.03.2010, 11:57
Поділіться хтось, будь-ласочка, рецептом якогось смачного святкового печенька. Бажано, щоб викорстати кокосову стружку, але не обов"язково. Буду дуже вдячна!

Sera
31.03.2010, 13:30
Може хтось знає рецепт пасхального зайчика? Купила формочку,а от рецепт не можу ніде знайти.:girl_cray: Думала зробити просто бісквітне тісто,але боюся,що може не пропектися(форма дуже товста).

lerucha
01.04.2010, 14:08
хочу поділитись рецептом смачненької смаженої рибки.
Купляєте 1 кг. філе (я купляла хек - тоненьке и не жирне)
Кляр: 1 пачка майонезу, 4 яйця, 2 середні цибулини (або дрібно порізати, або змолоти в блендері), 4-5 ст. ложок борошна, посолити за смаком, все вимішати, має бути як тісто на оладки.
Обмакуємо шматочки рибки в клярі, і обсмажуємо з двох сторін до золотистої скоринки.
Смачного!

Stella
12.04.2010, 19:43
http://s005.radikal.ru/i210/1004/9f/cd87f9b10221.jpg (http://www.radikal.ru)

В одній італійсько-американській дитячій книжці знайшла найпростіший рецепт лазаньї. Робила вже не раз, особливо якшо гості з дітьми мають прийти, діти взахваті:girl_claping:. Та й з дітьми можна готувати.

Потрібно:
Готовий томатний соус з орегано
Пластинки лазаньї
Сир рікотта, десь 400г
Сир моцарелла і пармезан

Загріти духовку до 200 градусів. Посудину в якій будемо запікати змазати томатний соусом (десь 1 склянку). Зверху викласти пластинки лазаньї. В мене по розміру вміщається 3. Зверху викласти сир рікотта, посипати потертою моцареллою і пармезаном. Залити знову десь склянку томатного соусу. Викласти зверху пластини лазаньї, і дати решту томатного соусу. Накрити фольгою і пекти десь 55 хв. Пізніше зняти фольгу, посипати лазанью моцареллою і дати в духовку ще на 5 хв щоб стопився сир.
Можна робити подвійну лазанью так як на фото, тоді інгредієтів вдвічі більше.

Smorodynka
18.04.2010, 01:14
"Чорний принц"
Це рецепт на велику бритванку. А якщо на маленьку бритванку або на тортівницю, то розраховуємо 2/3 порції, наприклад не 18 яєць, а 12 і так все розраховуємо.
Отже:
На три коржі:
18 білків
3 склянки цукру
6 столових ложок какао
3 столові ложки крохмалю
1,5 склянки білих сухарів
3 склянки посічених горіхів.

Кожен корж готуємо окремо:
збиваємо 6 білків з 1 склянкою цукру до "штивної" маси, так, щоб, коли перевернути посудину з білками вони не виливалися. Окремо змішуємо 2 столові ложки какао, 1 столову ложку крохмалю, 0,5 склянки білих сухарів і 1 склянку посічених горіхів і обережно змішуємо дану суміш з білками. Випікаємо перший корж, і так само робимо з двома наступними.

Крем:
18 жовтків
2 склянки цукру
6 столових ложок какао
2/3 склянки молока
600 грам масла
Розтираємо жовтки з цукром, змішуємо з какао і молоком і заварюємо на водяній бані крем, весь час помішуючи, щоб не утворилися комочки. Охолоджуємо і збиваємо з маслом. Також я додаю ще в кінці трохи коньяку.
Перемазуємо кожен корж кремом з розрахунку, що верхній корж так само треба змазувати кремом. Зверху натираєм шокодадом і посипаємо кокосовою стружкою.
Ставимо в холодильник на ніч. І Смачного! Якщо щось не ясно, то питайте

Дана
21.04.2010, 16:53
"Равлики" зі смаком піцци

http://s58.radikal.ru/i160/1004/12/d7ea5f89ec68.jpg

Пропоную улюблену випічку мого племінника , дуже часто такі равлик я печу коли вибираємося на природу, зникають просто моментально Дріжджове тісто.:
2 стакана молока, або сироватки, або молоко пополам з водою, або кефіру
1,5ст л сухих дріжджів
2 ст.л цукру.
0,5 ст.л солі
150гр олії
Муки приблизно 5-6 стаканів.
Дріжджі розвести в рідині, додати 2ст.л муки, цукор і вимішати, дати опарі підійти хвилин 20-30 в теплому місці, далі до опари додаємо 4 стакани муки, всю олію. Сіль і замішуємо тісто в процесі замішування додаємо ще муки щоб тісто стало м’яке, еластичне, відставало від руки, сформована кулька з тіста має добре тримати форму, тісто не має бути дуже м’яке але і забите також недобре. Залишаємо тісто для підходу на 1-1,5год.
Окрім того томатний соус, твердий сир що добре плавиться, приправи свіжі чи сухі базилік, орегано або суміш італійських трав, часник сушений або часникова сіль.
Тісто яке вже добре підійшло розділити на дві частини, одну частину розкачати в прямокутник товщиною в 1,5см і шириною 20см по довжині яке вже ваше тісто вийде Намазати тісто соусом, густо посипати тертим сиром, посипати травми і сухим часником, згорнути в рулет, краще щоб він не був надто товстий, нарізати на шайби не ширші як 2-3см, викласти на застелений пергаментом протвінь і обов’язково змастити пергамент жиром. Даємо хвилин 15-20 підійти, і випікаємо хвилин 10-15 при температурі 180гр до гарного золотистого кольору.
З другою частиною тіста поступити так само.
Як варіант можна по соусу посипати дрібно порізаними ананасами і вареним курячим філе, але вже тоді трав багато не давати щоб солодкуватий смак не перебити. :girl_in_love:

Goldi
23.04.2010, 22:02
Хочу поділитись рецептом домашнього майонезу:1стакан води,1 ч.л.цукру,1/2 ч.л.солі,1ст.л.оцту,1 ст.л.муки з гіркою,перемішати, закип"ятити,трошки вистудити, збивати міксером додаючи 1 яйце,1ч.л.гірчиці(рідкої з пакету),1стакан олії.Смачного!

Lorelei
28.04.2010, 23:10
Домашнє морозиво
(на 10 порцій)

час приготування – 10 хв.
готовність – 4 год.

ІНГРЕДІЄНТИ
• 100 мл молока
• 10 мл ванільного екcтракту або ванільного цукру
• банка згущеного молока
• 0,6 г солі
• 400 мл жирної сметани

ПРИГОТУВАННЯ
1. У середній посудині змішати холодне молоко, ваніль, згущене молоко і сіль. Відставити.
2. У великій посудині збити міксером сметану до утворення повітряної маси. Додати до неї молочний крем, обережно розмішати.
3. Вилити у неглибоку посудину, накрити, поставити у морозильну камеру. Через 2 год. розмішати.
Строк придатності – 10 днів

СМАЧНОГО!!! :girl_tender:

anka
29.04.2010, 15:53
Розкажіть рецепт?
рецепт яєшні з кропивою: кропиву ретельно вимити, якщо є грубі стебла (ті, що біля корінців- рожевуватого кольору)- їх видалити ( всі маніпуляції в рукавичках). залити окропом кропиву, щоб розм"якла- досить 1 хв. Відцідити, насікти.
В пательні приморити цибульку на маслі, викласти на неї нарізану кропиву, через 2-3 хв вилити на пательню яйця збиті з сіллю, сметаною. Потім можна додати домашнього сиру, якщо є. Готувати на малому вогні, доки яйця "вхопляться"- якщо довше- пересохне і може бути несмачно. Потім вже на тарілочці можна притрусити тертим твердим сирком.
Якщо готую тільки для нас і не планую давати малечі, то цибулька може бути з печеричками. Мені порадили споживати більше кропиви через низький гемоглобін, оскільки вона дуже багата залізом. Здається- допомагає
такий же рецепт із шпинатом- тільки його не потрібно ошпарювати.

Уляночка
01.05.2010, 20:21
"Равлики" зі смаком піцци
Дано, а скільки сиру ти треш і скільки соусу..приблизно..бо я зробила і чомусь вони в мене сухуваті, мабуть, що "зажала" саме цих компонентів..

Дана
01.05.2010, 21:39
Дано, а скільки сиру ти треш і скільки соусу..приблизноУляна так як на піццу тобто соусу щоб добре покрило і сиру так само досить густо. Дивись на ту порцію тіста соусу десь 100мл і сиру грам 300-400

Furore
08.05.2010, 21:46
Зараз дуже часто бачу шпинат у продажі.
Дівчатка, навчіть мене, що з ним можна готувати? Може навіть маєте якісь коронні страви - поділіться, пліііз!

Virginia
08.05.2010, 21:49
Дівчатка, навчіть мене, що з ним можна готувати? Може навіть маєте якісь коронні страви - поділіться, пліііз

А в "конкурси" не пробували заходити, там такі рецепти зі шпинту... мммммммммм

mamatu
08.05.2010, 22:27
Дівчатка, навчіть мене, що з ним можна готувати?
Найліпше його сирим у салати нарізати. Там стільки всього корисного, що просто шкода то вбивати приготуванням.

Housewife
08.05.2010, 22:38
Шпинат виключно тушкую зі сметанкою і часничком. Смакота неймовірна!

bora
08.05.2010, 22:42
Є така опція ПОШУК. Видає всі рецепти.
дописи - переношу.

Furore
09.05.2010, 00:44
Дякую. Й справді стільки смакоти знайшла. :girl_claping:

agalinka
18.05.2010, 13:47
Дівчатка,хто має перевірений рецепт смачних булочок,поділіться будь ласка.Пекли декілька разів по рецептах,взятих з нету,щось не дуже...

Поділіться хтось, будь-ласочка, рецептом якогось смачного святкового печенька. Бажано, щоб викорстати кокосову стружку, але не обов"язково. Буду дуже вдячна!

Маю рецепт смачненьких булочок - кексиків, але треба мати формочки.
Рецепт простий, перевірений і не дорогий :
250г муки
2,5 ч.л розпушувача
0,5 ч.л соди
1 яйце
120г цукру
125г маргарину
1 стакан кефіру
фрукти табо шоколад
Просіяти муку + розпушувач + соду
В окремій посудині збиваю яїчка з цукром + маргарин (мякий) + кефір
Якщо додаєте фрукти то попередньо обкачати їх у муці
Потім змішую мокре з сухим, тісто виходить як густа сметана з кумочками, викладаю в формочки, і додаю начинку. Моя улюблена це шоколад чорний (я беру Світоч особливий) або варення, але і шоколад і варення треба класти зверху і лише капельки притискати щоб не опустилось на низ бо прилипне до дна.
Готувати у гарячій духовці 180градусів 20-25хв, витягнути накрити вологою марлею, посипати цукровою пудрою. Дуже смачно і швидко.
З одної порції виходить 24 шт.

true
18.05.2010, 22:51
Дівчата, напишіть будьласка хто вміє готувати заєць чи мясний хлібець. Буду вдячна за рецепт.

Smorodynka
18.05.2010, 23:29
Дівчата, напишіть будьласка хто вміє готувати заєць чи мясний хлібець
М"ясний хлібець
1 кг фаршу (яловичий і свинний),
2 середні цибулини,
5-6 зубків часнику,
2 варені морквини,
3 ст.л. манки,
2 яйця,
сіль, перець, олія
Фарш бажано не купляти, а самому зробити.
Зварити моркву. дві цибулі дрібно порізати, одну з них втушити на олії. На м"ясорубці перемолоти м"ясо з сирою і тушеною цибулею і з вареною морквою. До фаршу додати манку, яйця, посолити і поперчити. Все добре перемішати і відбити (Я відбиваю так: готовий фарш кладу в один кульочок, а потім в ще одний, при потребі ще в один, зав"язую і кидаю з певної висоти на стіл разів 15). Потім викладаю на змащену олією форму, посипаю кмином або кунжутом і випікаю 45 хв - 1 год при 175 градусах. Смачного! :)

agalinka
23.05.2010, 15:06
Дівчата поділіться рецептом пирога з ревеню, дуже хочу щось зробити. Дякую.

Аделя
24.05.2010, 13:50
Дівчата поділіться рецептом пирога з ревеню
тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=31872&page=190). Пляцок з фруктами, перевірений рецепт!

Lingerie
24.06.2010, 21:00
Сьогодні пекла пиріжки(чи то булочки),рецепт ще бабусин(провірений).Вирішила поділитися:
http://s57.radikal.ru/i157/1006/8f/d84e2238840c.jpg
Складники:
2-3ст.цукру,
5 яєць,
1 ст.сметани,
3 ст.л.олії,
1 пачка маргарину(або масла),
1 літр молока,
100г дріждів.
Молоко підігріти і розмішати з дріжжями+додати 1-2ст.муки і почекити,щоб набралась опара 10 хв.Всі інші інгредієнти поступово змішати і потім додати до опари.Муку добавляти доти,доки тісто не стане таким,щоб було трохи рідше як на вареники.Начинка-за бажанням.Перед тим як класти у піч-змастити яйцем вверх пирога.
Пекти приблизно 30 хв.

JuniorSkeptic
24.06.2010, 22:33
Відновлюю свій перепис, який зник внаслідок "падіння" форуму.

Баклажани, запечені з фетою

Розігріти духовку до 200 градусів.

Розрізати баклажани навпіл уздовж (не відрізаючи зелену частину). У кожній половинці ножем зробити по діагоналі кілька паралельних надрізів в один бік, а потім – в інший, так, щоб утворився малюнок з ромбів. Шкірку не протикати.

Щедро полити половинки оливковою олією. Посолити, поперчити, посипати сумішшю італійських спецій (чабер, базилік, душиця тощо).

Застелити деко пергаментом або фольгою, викласти баклажани м’якоттю догори і поставити в духовку приблизно на 25-30 хв.

Фету (на 1 великий баклажан – десь 150 г) розім’яти виделкою, додати сироватку, щоб консистенція стала як у густої сметани. Покласти зубчик подрібненого часнику, додати ті ж спеції.

Вийняти баклажани, намастити фетою і поставити в духовку ще на 10 хв. Вийняти, посипати петрушкою чи іншою зеленню до смаку.

Tanyunya
22.07.2010, 13:17
А я таке щось накалапуцькала:girl_crazy: Вичитала в неті і спробувала - всім сподобалось. То такі ніби малосольні огірки, але робиться за 10 хвилин:)

Огірки ріжуться кружечками, засипаються в якусь посудину, що вміє закриватись, так щоб займали лише 1/3 тієї посудини. Туди 2 ст.л солі(я давала менше), пучок кропу і 3 зубці часнику, дрібно порізані. Банька закривається і тре потеліпати-потрусити тим всім 2-3 хвилини. Відкриваєш - а вони дійсно ніби малосольні вже:girl_crazy: То на 1 кг огірків я написала.

Vitaminka
22.07.2010, 16:56
таке цікаве. Що то? Поділіться рецептом?
я знаю рецепт:girl_smile:
Десерт "Барви літа"
1 галаретка зі смаком ківі
1пачка желатину(25гр)
100гр вершків
2ст л цукру
1фруктове морозиво
кілька ягід(я брала виноград"киш-миш")
сиркова маса 250гр
4ст.л соку чорниць
Розводимо галаретку у воді(кількість води взяти на половину менше ніж зазначено на упаковці).На дно креманки кладемо кілька виноградин і заливаємо зеленою галареткою.Ставимо у холод застигати.Тим часом розводимо у підігрітому соці з чорниць желатин.Збиваємо сирну масу і вливаємо розведений желатин.Вимішуємо,щоб не було грудочок.
Морозиво трохи розтопити до кімнатної температури.Розділити на порції і влити поверх застиглої зеленої галаретки.Знову винести на холод.Коли застине то по трохи вливати на морозиво сирну масу зі соком чорниць.Знову поставити на холод.
Вершки збити з цукром до пишної маси.Коли десерт повністю охолодне в холодильнику,то тоді на верх виложити збиті вершки.Прикрасити ківі та тертим білим шоколадом.
З тої порціїї виходить чотири креманки з десертом.

Пундик
26.07.2010, 14:19
Вчора пекла яблучну шарлотку
http://s55.radikal.ru/i150/1007/fa/66ff0a86fc04.jpg
(рецепт взяла від Марти з кулінарного форуму).Дуже легко готується,швидко,і дуже смачний пляцок,такшо рекомендую :
Яблучна шарлотка
Нам потрібно:
1,5 - кг. яблук
1-лимон
250-гр.муки
200-гр.цукру
200-гр.натурального йогурту (я беру активію класичну)
3/4-стак.олії (Я беру менше, на око)
1-ст.л. порошку до випічки
1-уп.ванільного цукру
3-яйця
(цукру-пудри для присипки зверху)
В глибоку посуду висипаємо муку, цукор, ванілін, пекарський порошок, додати олію, йогурт, яйця, і все збити міксером.
Яблука помити, почистити від шкірки і насіння, нарізати тонкими дольками (я тру на шинківниці для капусти виходить тонко) збризгати лимоном.
Форму змастити, перекладаємо шарами,розрахувати тісто на 3 рази.
Кладемо: яблука, тісто, яблука,тісто, яблука, тісто, зверху яблука. Пекти 40-50хв. при т.180. Остудити в духовці. Зверху посипати пудрою.

Marmuliadka
27.07.2010, 10:40
і я додам свій рецептик Малосольні огірочки за 6-8 годин: 1 кг огірків (краще брати менші типу корнішон) помити і зрізати кінчики, покласти у целофановий пакет туди всипати 1 ст. ложку солі кам"яної, порізаний кріп і дрібно порізаний часник (3-4 зубчики). Пакет зав"язати можна покласти у ще один пакет для герметичності, добряче все струсити і покласти в холодильник на 6-8 годин, періодично струшувати пакет з огірками. Огірочки виходять хрусткі і дуже ням-нямочні! :))

Пундик
28.07.2010, 22:59
Дівчата нині робила ось такий смачнющий рулетикhttp://s04.radikal.ru/i177/1007/3e/caa7772e96d6.jpg,часу займає мало а для тих хто любить сирні десерти ,смакота фантастичнарецепт пробувала вперше,взяла в одної формулянки з кулінарного форуму,за що їй велике дякую,правда внесла свої корективи і додала сметани,бо дуже густий видався крем,і не помилилася:girl_spruce_up:
Отже рецепт:
Тісто:
3 яйця
1скл. цукру
1скл. борошна
пів ч.л. амоняку

Яйця з цукром збивати міксером до біла, потрохи додавати борошно перемішане з амоняком, весь час збиваючи.
З цієї маси випекти 2 рулети, у формі 30/40 застеленій пергаментом. Випікати при 170гр. до зарумянення( непересушити) 10-15хв.(я розтягувала тісто по пергаменту ложкою)
Готовий разом з папером скрутити в рулет. Охолодити,потім розвернути акуратно, змастити кремом. По кремі посипаємо чорницю чи іншу ягоду.
Крем: 300гр. сиру домашнього
100гр. масла
3-4ст.л. пудри цукрової
100гр сметани
цедра лимону натерта
чорниці.
Готовий рулет покласти в холод. на 1год.

Suzi
30.07.2010, 16:11
Італійський суп.

Замочити 300 гр. квасолі на кілька годин,потім відварити майже до готовності (я не маю нічого проти розвареної, тому варю до готовності, а потім ще трохи розварюю, виходить приємний смак і консистенція).
Зварити овочевий бульон з 1 моркви, цибулі, 2-3 дольки часнику, стебла селери (якщо наша - декількох, якщо з маркету імпортна - 1 досить). Додати 3-4 горошки перцю, дрібку майорану та базиліку, лаврове листя, посолити.
0,5 кг помідорів помити, залити кипятком, зняти шкірку. В кастрюлі з товстим дном розігріти 5-6 ст.л. оливкової олії, дрібно нарізати 1 цибулину, 2 зубки часнику, обсмажити. Додати порізані помідори. Злегка просмажити, влити приблизно 1л бульону. Нарізати 1 невелике цуккіні кільцями, стебло селери і 1 морквину, додати в кастрюлю. Дати покипіти кілька хвилин, додати відварену квасолю, варити до готовності овочів (десь 20 хв.). В кінці посолити, додати базилік, орегано. В тарілку додати тертого пармезану.

mashka
01.08.2010, 00:20
Куліш (або по-чернігівськи - гартаначка).ЇЇ найсмачніше готував мій дід на відкритому вогнищі в казані з сушеними реберцями або солониною(мяско).
Я готую так (без мяса).
У киплячу воду кидаю цілу цибулину, трохо згодом покришену картоплю і моркву (можна й інші овочі -перець, помідори). Як трохи проваряться, додаю пшоно. Цибульку виймаю. Даю сіль, перець за смаком. Далі слід засмажити сало з цибулькою і додати в наш куліш, притрусити зеленню. Як вже все звариться зцідити в окремий посуд рідину (юшку), а картоплю, овочі і пшоно перем яти. Я часто засмажку з сала не роблю, а просто переминаю картоплю і крупу з маслом. Подається страва у глибоких мисках - спершу насипаємо грудку самого куліша (густої пшоняно-картопляної каші) і заливаємо юшкою, притрушуємо зеленню. Можна подавати куліш і юшечку окремо. Смачного!

Gysochka
01.08.2010, 02:17
ТЕСТО
2 яйца, 1/3 стакана сахара, 2/3 стакана муки, 1 ч ложка разрыхлителя, ванилин
НАЧИНКА
5 небольших яблок (350~400г), 30г клюквы, 2 ч ложки сахара

Яблоки очистить от шкурки. Вырезать центральную часть так, чтобы внутри яблока образовалась полость.
Миксером взбить яйца с сахаром в пену.
Всыпать муку, ванилин, разрыхлитель и перемешать.
Тесто вылить в смазанную форму диаметром 20см.
Разложить яблоки.
В полость яблок положить начинку.
Духовку заранее разогреть до t=180~200°C и поставить в неё форму с пирогом. Выпекать до готовности - примерно 25~35 минут.
http://s41.radikal.ru/i093/1007/8d/36687974ba0b.jpg (http://www.radikal.ru)

Маруся-мама
04.08.2010, 17:14
Пляцок з фруктами

(найкраще зі сливками або вишнями. яблука затяжкі, як на мене)

125 гр масла
2 яйця
1 жовток
3/4 скл цукру
1.5 скл муки
2 ч.л. порошку до печива
1 ст. л. крохмалю
3 ст. л. манки
1 ст.л. ванілії або пачка ванільного цукру
3/4 скл молока
1 ст. л. яблучного уксусу

6-7 сливок. Кісточки відібрати і викинути а сливки розрізати навпіл.

Розігріти духовку до 350 градусів фаренґейта або 180 цельсія.

Масло розтопити і охолодити. Муку, порошок, манку і крохмаль просіяти в миску, і кілька раз перемішати вилкою аби вбити в суміш побільше повітря.

Яйця і жовток збити з цукром поки маса не зблідне :girl_haha:, тобто не подвоїться в розмірі і не стане пухка і повітряна, до неї додати розтоплене масло, ваніль. За бажанням можна додати ще краплю будь якої іншої есенції - я до сливок люблю додавати міґдалову або втерти цедру цитрини. Зменшити оборороти міксера і вмішати до яєчної маси муку на зміну з молоком. В кінці влити оцет і щераз гарно все перемішати. Тісто буде рідке.
Вилити тісто на змащену маслом (або застелену папером) бритванку (я брала тортівницю) і викласти зверсу сливки шкіркою до низу. Пекти приблизно 50 хвилин. Може і менше. Все залежить від вашої духовки. Подивіться щоб паличка/сірничок/зубочистка виходили з тіста сухі.
Дати остигнути в формі 10 хвилин а тоді перекласти на решітко до повного вистигання.
Можна полити полевою/глазуррю і притрусити підсушеними міґдаловими пластівцями. Але то не конче, пляцок добре з’їдають просто посипаний пудрою.

Svet
09.08.2010, 12:19
Мені дууууже подобається підлива з потрошків даю рецепт
-курячих потрошків (шлунки) 300 гр
-куряча печінка 300 гр
-курячі сердечки 300 гр
Все варимо до готовності в підсоленій воді (ну печінка скорше звариться можна окремо варити або витягнути коли буде готова) На пательні або в банячку обсмажуємо цибульку з морквою до золотистого кольору додаємо шлунки серце і печінку порвзані як завгодно трошки тушкуємо з лавровим листком та духмяним перцем.Розводимо сметану мукою я додаю ще трохи води спеції та заливаємо потрошки за бажанням давимо чисник,смакує саме більше з картоплею пюре попробуйте непошкодуєте

slobodianka
11.08.2010, 21:13
тушені кабачки
рис з овочами
Підкажіть рецепти, будь ласка:girl_blush2: В інтернеті повно, але хочеться перевірених

Arctica
12.08.2010, 14:25
Сьогодні вичитала в газеті такі незвичні приготування перших страв:
Зупка з яблук або фруктовий суп.
Для його приготування потрібно обібрати яблука (підійдуть також вишні, абрикоси, малина, персики - без шкірок), зварити як компот із додаванням трошки цукру. Тоді слід змішати міксером склянку молока з повною столовою ложкою борошна - аби не було грудочок (розрахунок на 1 літр супу). Цю суміш додайте до супу, що кипить, коли страва вже зварилася. Добре розмішайте, зніміть із вогню та охолодіть. Істи можна з булкою або грінками...:girl_wink:(треба буде спробувати).

Холодний борщ.
Окремо слід зварити 1 необібраний буряк, 2-3 картоплини та стільки ж яєць. Порізати соломкою, додати зеленої цибулі та кропу. Тоді розтерти 1 жовток, + до нього по столовій ложці домашньої сметани та цукру, розвести з молочною сироваткою чи пісним кефіром. Додати солі, змішати з овочами та поставити в холодильник на 2 год. (до слова я таку страву колись давно куштувала, у нас ще її називали холодник)

Олюська
13.08.2010, 22:10
Підкажіть рецепти, будь ласка
Тушені кабачки
Спочатку на олії підсмажую цибульку з морквою (приблизно 1,5-2 цибулини і 2-3 морквини на 3 молоді кабачки), потім кидаю туди до пательні порізаний кубиками (невеличкими) кабачок. Наливаю трохи води і так, час від часу підливаючи воду, тушу то все хвилин 40. Потім додаю нарізані на плястерки і обчищені від шкірки помідори (5-6 штук), ще тушу хвилин 20. Потім то все товчу товкачиком від картоплі, бо люблю, що була однорідна маса, солю, перчу до смаку і додаю часничок (3 зубчики). Деколи можу дати кропику, а взагалі мені смакує і без нього.
Смачного!

Анютка
13.08.2010, 22:36
Я додаю ще ложечку сметанки мням-мням )))))

Олюська
14.08.2010, 01:00
Я додаю ще ложечку сметанки мням-мням )))))
Я теж, забула написати:)

napoleona
20.08.2010, 12:00
Кабачкові кільця із фаршем
я таке роблю, коли маю старий кабачок..
Склад:

* кабачки (скільки душа бажає)
* куряче філе (беру десь 500-700гр)
* зелена цибуля 1 шт(якщо нема даю яка є)
* часник молодий 4-5 зубчиків (маленьких)
* яйця 3 шт
* спеції (чорний перець, хмеллі-сунеллі, коріандр)
* сіль
Кабачки нарізаємо трошки грубшими кільцями, ніж на просте смаження і формочкою або стопкою вичавлюємо серединку, солимо і нехай постоять пустять сік!
Перемолоти куряче філе у фарш, додавши цибулю, часник і спеції, і 1 яйце, перемішати.
Два яйця змішуємо зі спеціями і сіллю та збиваємо. Вмакаємо кільця у яйце і смажимо на сковорідці! Можна зразу на сковорідці закладати фарш, але я спочатку добре обжарюю кільця, а потім фарширую їх фаршем і знову смажу! Якщо кабачок старий, то обчищую шкірку...
Смачного!!

bora
20.08.2010, 12:39
тре потеліпати-потрусити тим всім 2-3 хвилини.
Я їм все-таки даю хвилин 10 настоятись. Для кращого ефекту роблю це в харчовому пакеті. Не даю часнику. І роблю 3-4 шт, щоб відразу з"їсти:)
Днями якраз солила огірки та маринувала баклажани.

Haidee
30.08.2010, 16:14
Маю рецепт кексу для господинь-початківців. Пекла таке вперше, і вийшов смачний.

5 яєць
1,75 склянки цукру
1 склянка мінеральної газованої води
0,5 склянки олії
1 столова ложка порошку до печива
2,5+0,5 склянок муки
2 столові ложки какао

Білки збити зі склянкою цукру. Жовтки розтерти з рештою цукру, змішати з білками. Додавати олію, воду, порошок до печива і 2,5 склянки муки. Тісто ділити на 2 частини. В одну додати какао, в іншу - 0,5 склянки муки. Вимішати. Лити в форму по черзі, трохи світлого - трохи темного. Випікати в духовці до готовності.

Тіста виходить багато, мені вистачило на 2 великі форми. Смачного!

irchukmip
02.09.2010, 14:48
Капустяний рулет

Складники: велика головка савойської капусти, по 400 г яловичого і курячого фаршу, 1 склянка рису, 2 цибулини, зелень селери та базиліку, кропу, по 1/2 ч.л. шафрану й куркуми, 2 яйця, олія, сіль, перець.

Зняти 10 листків капусти, пропарити 5 хв. Нарізати та підсмажити 2 цибулини і розділити на 2 частини, одну додати в яловичий, другу в курячий фарш.
рис зварити і теж викласти в обидва фарші. В яловичий додати посічену зелень селери та базиліку, сіль, перець.
До курячого фаршу додати шафран та куркуму, посипати сіллю, перцем, зеленню кропу.
В обилва фарші вбити по яйцю, добре перемішати. На фольгу викласти нахлистом 5 листків капусти. На них курячий фарш, зверху ще 5 листків, на нмх - яловичий фарш. Згорнути рулетом. Щільно обгорнути фольгою. Перев'язати. Пекти в духовці 40 хв.

kozochka
03.09.2010, 15:56
Підкажіть рецепти, будь ласка
Тушені кабачки.
Беру 2 штуки більших або 3 штуки менших кабачків,чищу,нарізаю кружечками,солю,щоб трохи змякли,обвалюю в муці і яйці і жарю з обидвох сторін на олії.Окремо піджарюю цибулю,додаю моркву і тушу на сковорідці.Потім беру чугунну каструлю або гусятницю,складаю туди шарами.Шар жарених кабачків,зверху цибуля з морквою,на верх порізані кружельцями сирі помідори,солю і змащую трохи сметаною,можна сметани недавати (кому як подобається),і так накладаємо наступні шари,хто скільки хоче,у мене виходить 3 шари кабачків.Заливаю трошки водою з розведеною галіною бланкою або іншою.Але небагато,тільки так щоб непригорало і ставлю в духовку тушити.Час незасікаю ніколи,тільки виделкою проколюю чи готове,так із сирого там є тільки помідори.Я коли перекладаю шарами трішки солю,щоб не пересолити,так як кабачки вже посолені жаряться і ще галіна бланка додається.Взагалі перекладати шари можна чим хочете,грибами жареними,навіть варену фасольку можна дати,то вже хто що любить і має під руками.

siamo
04.09.2010, 18:33
Дуже люблю всілякі запіканчи і часто їх готую. Вирішила поділитись кількома смачненькими рецептами.
Картопляна запіканка(німецький рецепт)
1кг. звареної картоплі
1 велика цибулина
1 яйце
85 гр.манки
85гр.муки
сіль, перець
250гр. копченого сала
Дрібно нарізану і посмажену цибулю, яйце, манку, муку додати до вареної картоплі. Все перемішати і додати сіль, перець, майоран. Бляшку змазати смальцем, виложити картоплю і зверху закласти порізаним на скибочки салом. Помістити в розігріту духовку і пекти при температурі 190 градусів десь 40-60 хвилин. Подавати з салатом і яблучним компотом.

---------- Додано в 17:14 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

Запіканка з баклажанів
(Все беру на око)
баклажани
помідори
мука, сіль, перець, часник

Баклажани порізати кубиками і підсмажити. З помідорів зняти шкірку і порізати кубиками. На сковорідці засмажити муку, додати до неї трошки води, сіль, перець, помідори і часник. Форму змастити маслом, викласти баклажани, на них соус і затерти твердим сиром. Випікати в духовці приблизно 30 хв.

---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:14 ----------

Ще один смачний рецепт картопляної запіканки

Картопля (порізана тонкими кружальцями на комбайні або шитківниці)
Куряче філе (або якесь інше м'ясо)
Цибуля
Часник
Сметана
Майонез
Сіль, перець
На форму викласти порізане філе, потім смажену кільцями цибулю, потім викласти картоплю. Сметану змішати з майонезом, додати сіль, перець, часник, трохи води і заливаєм цим соусом картоплю. Пекти 40-50хв., вийняти, затерти твердим сиром і допекти ще десь 20хв. (до готовності картоплі)

irchukmip
14.09.2010, 18:01
Ромашки зі слойоного тіста

250 гр-листкового тіста бездріжджового, 10 половинок-персика, 10 кілець-ананаса, кунжут ,1-яйце .
Тісто розморозити, розкатати качалкою, і нарізати на смужки. Ананаси і персики просушити серветкою, кожне колечко ананаса обмотати стрічкою з тіста, змастити збитим жовтком, посипати кунжутом і в серединку покласти половинку персика. Викласти ромашки на бляшку смочену водою і випікати при температурі 180гр. 20хвилин (до рум'яної скоринки).

irchukmip
15.09.2010, 13:58
Піца нашвидкоруч

На змащену якимось жиром пательню викласти обсмажені скибки хліба. Яйця збити з сіллю і перцем, залити ними хліб. Зверху розкласти нарізані помідори, ковбасу, перець (що маєте вдома, і що душа бажає, я ще деколи кладу смажену цибулю, моркву), притрусити зеленню, сиром. Готувати під нактитою кришкою на маленькому вогні до повної готовності.
Кількість продуктів залежить від величини посуди, беру на око

медведик
16.09.2010, 20:32
я печу піцу за рецептом свекрухи
тісто:
пів-склянки пива
1 пачка маргарину
2 склянки муки
хід роботи: маргарин розтопити, коли остине, додати пива, тоді муки, все добре розмішати і поставити в холодильник на 2-3 години. Беру протвінь (у мене 35х43) намазую його маргарином, щоб не пристало тісто і зрерху начиняю начинкою. Начинка на ваше вподобання.
Я на тісто спершу даю помідори у власному соці(або кетчуп), часничок подріблений (2-3 зубці), приправу "Орегано", печериці (сирі або консервовані), ковбаска варена(копчена) (або мяско курятини чи телятини), багацько помідорів свіжих, нарізаних дольками і в кінці посипаю,тертим твердим сиром (моцарелла теж підходить)Смачного.:)

LoveIzabella
05.10.2010, 19:31
Піца "По-моєму":
Заготовку купляєте в Сільпо готову фірми "Лігос";
Для начинки:
-грудинку курячу ріжем дрібненькою соломкою, обжарюєм з цибулькою;
-ковбасу (будь-яку, але ліпше рублену або з сиром) ріжем соломкою і добавляєм до грудинки, коли вона практично готова; - хай легенько тушиться на маленькому вогнику=солимо;
-відварюєм на круто яйце;
-російський сир тремо на середній терці+на тій ж терці трем яйце+майонез (досить багато)+"італійські трави";
Тепер на заготовку шар помідорів тоненькими кружечками нарізаних, потім накладаєм те, що тушилося (курка і ковбаса) - зверху гарненько викладаємо заправку з сиру і яйця, нею гарно обмащуємо так, щоб начинки не було видно.
Поверх викладаєм якось гарно помідори.
І у мікрохвильовку на 8 хв на гриль+конвекція на 600 градусів.

Ситно, зручно, швидко і основне - легко навчити тому чоловіка - мій готує вже 2 неділі підряд;)

---------- Додано в 18:22 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

Баклажанне мереживо
Баклажани чистити, різати кубиками і відварити (щоб позбавитися гірчинки);
Окремо тушим цибульку пів-кільцями, добавляєм баклажани;
Зубчик часнику роздавлюєм і так добавляєм до баклажанів (так запах і смак насиченіші).Тушим далі.
Наприкінці посипаєм мукою трошечки (!), на око води теж трошки.
Решта заливаєм сметаною. І так до готовності на малесенькому вогнику!
Добавляю ще відварене м"ясо кусочками як маю.
Виходить прекрасна підлива до макаронів чи бульби! (але з макаронами ліпше)
Смачного!!!

---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

Картопля тушена
В казанку (гусятниці) цибулька пів-кільцями, морква на грубій терці =тушим на оливковій олійці (так смачніше) до прозорості.Посипаєм "італійськими травами", солим.
Засипаєм картоплею, порізаною на кубики.
Даємо трошки часу, щоб то все пропахлося ароматами.
Заливаємо те м"ясним бульйоном (як нема - можна водою), накриваєм кришкою і на приблизно 20 хв забуваєм про страву.
Через той час помішуєм, Наприкінці додаєм очищені і порізані помідори - тушим до готовності. Можна дати ложку сметани - буде насиченіший смак.
В принципі все. Але можна фантазувати - добавити відварене м"ясо чи варені баклажани...
От так!

irchukmip
11.10.2010, 11:08
rchukmip, поділіться рецептом кекса, що справа на фото, у відповідній темі. Виглядає дуже апетитно
вибачайте, що так довго в тему не заглядала
P.S. Рецепт і фото з інтернету, сама ще не пробувала пекти, тому не можу скажати яке виходить.

Кекси
Продукти (на 12 шт.):

3 яйця (середніх)
1 склянка цукру
1 пакетик ванільного цукру (10 гр.)
100 гр. вершкового масла (або маргарину) - розтопити і остудити до кімнатної температури)
0,5 склянки олії (без запаху)
50 мл. лимонного лікеру (можна замінити свіжовичавленим соком лимона)
50 мл. молока (кімнатної температури)
щіпка солі
1,5 склянки просіяного борошна
2 ч.л. разрихлювача(або 0,5 ч.л. соди, гашеної лимонним соком)
подрібнена цедра 1 середнього лимона)

Приготування:

Акуратно відокремити жовтки від білків. Миску з білками поставити в холодильник. Жовтки розтерти з цукром і ванільним цукром. Продовжуючи збивати додати обидва види олії, лікер (сік) і молоко. Додати борошно, змішану з розпушувачем і акуратно перемішати (ложкою або міксером на малих обертах). Додати цедру, перемішати. Білки з холодильника збити з дрібкою солі в міцну піну і акуратно в 2-3 прийоми ввести в тісто. Розкласти тісто по формах (якщо не силіконові - змастити маслом) і поставити в заздалегідь розігріту до 180С духовку. Випікати 20-25 хвилин. Остудити й посипати цукровою пудрою. Можна спекти і одним кексом - тоді час випікання збільшуйте.

irchukmip
12.10.2010, 14:35
КАРТОПЛЯНІ КРОКЕТИ

Продукти:
5-6 картоплин, 2 яйця, 1 ст ложка вершкового масла, панірувальні сухарі, рослинна олія без запаху для фритюру, мука, сіль
Начинки:
2 варених яйця, 1 цибулина, сіль
2 варених яйця, зелена цибуля, сіль
1 сире яйце, капуста (краще квашена)
2 варених яйця, 150гр сушених грибів, сіль
200гр фаршу, 1 цибулина, сіль, перець

У картопляне пюре, що остигнуло, вмішати 1 сире яйце і растопленоє вершкове масло; добре вимісити. Набрати в столову ложку пюре, умочити однією стороною в муку і покласти цією стороною на долоню.
Розрівняти в коржик, покласти начинку. З'єднати краї так, щоб вийшла кулька.
Ще раз обваляти в муці, потім умочити кульки в збите яйце і обсипать панірувальними сухарями.
Обсмажити в рослиннійолії.

Начинки:
Цибулю дрібно порізати і обсмажити. Остудити і змішати з натертими яйцями.

Зелену цибулю порізати і обсмажити до м'якості. Остудити і змішати з натертими яйцями.

Капусту потушкувати і перед закінченням вмішати сире яйце.

Сушені гриби замочити, а потім відварити до готовності. Пропустити через м'ясорубку разом з яйцями.

Цибулю дрібно порізати і обсмажити. Покласти фарш і смажити до готовності.

irchukmip
15.10.2010, 13:18
КОНВЕРТИКИ З СИРОМ

Тісто
Борошно - 600 гр, дріжджі - 2 чл, цукор - 100 гр, жовтки - 3 шт,молоко - 180 гр, вершкове масло - 120 гр,сіль - 1 / 2 чл

Начинка
Сир - 500 гр, цукор - 0,5 склянки, жовтки - 2 шт, крохмаль - 2 ст л, вершкове масло розтоплене - 20 гр, родзинки - 0,5 склянки
Жовток для змащення
Змішати борошно та дріжджі.
Додати цукор, молоко, жовтки, масло і сіль.
Накрити рушником і дати підійти 2 години.
Приготувати начинку: змішати сир і цукор, додати всі інші інгредієнти.
Розкачати тісто прямокутником 30 * 40 товщина 0,5 см.Нарезать на 12 квадратів.
Начинку кладемо на квадрат і защипуємо конвертиком.
Залишаємо на расстойку на 30 хвилин, змащуємо жовтком і печемо 190С - 15 мінут.Остудіть і посипати пудрою.

irchukmip
20.10.2010, 13:59
Цукерки «Рафаелло»:

Інгредієнти:
згущене молоко - 1 банка
вершкове масло - 200 г
мигдаль чищений - 1 стакан
ванільний цукор або ванілін - 1 пакетик
кокосова стружка - 200 г

Розімніть вилкою вершкове масло разом зі згущеним молоком і ваніліном до м'якого стану. Потім додамо половину кокосової стружки, гарненько перемішаємо і відправимо в холодильник на кілька годин. Коли маса загусне, сформуємо з неї кульки, помістивши всередину по одній мигдалині (смачніше попередньо обсмажити мигдаль). Частина цукерок обваляем в рештою кокосової стружці, а частина - в товченому мигдалі.

arushka
28.10.2010, 10:37
Баклажани по-корейськи
Салат готується за 2 дні до наміченого застілля (це важливо!)
4 баклажани
2 болг. перці
1 морква
1 цибуля
3 зубці часника
чорний перец
кріп і петрушка
1-2 ч.л.коріандра
1-2 ст.л. соку лимона
олія
кунжут
сіль
1 ч.л. меду
1-2 ст.л.соєвого соусу

3-4 баклажани порізати брусочками, перемішати з 1-2 ст.л. солі, поставити в холодильник і забути про них на добу.
На наступний день віджати баклажани і обсмажити на олії.
Моркву шинкуємо на терці для корейської моркви, болгарський перець нарізаємо соломкою, цибулю напівкільцями, посипаємо коріандром, перцем(думаю, можна замінити приправою для корейської моркви) , підсмаженим кунжутом.
Заправка : часник і зелень подрібнити, посолити, щоб пустили сік, додати мед, соєвий соус, лимонний сік і олію.
Салат настоюється добу (!!!), з'їдається за хвилину. Смачного!

irchukmip
28.10.2010, 15:29
В неділю готувала таку страву, дещо з рецепту, дещо придумала, не знаю як її назвати, то нехай буде

КАРТОПЛЯНА ЗАПІКАНКА

Продукти(залежно від величини посудини в якій готувати)
300-400 гр перериць
2-3 варених яєць, 2 сирих,
700-800 гр картоплі вареної (я брала на око, щоб дно форми було закрите)
2 цибулини,
2 морквини,
майонез, сметана
1 ст л муки
кріп, сіль, перець, сухарі панірувальні, олія (маргарин)

Цибулю порізати соломкою, моркву натерти, підсмажити, додати нарізані тонкими плястерками печериці, додати кропу, все протушити до готовності.
форму змастити маргарином, посипати панірувальними сухарями.
на форму викласти по відварену, порізану брусочками картоплю, посипати кропом, затерти зверху 2-ма відвареними яйцями.
зверху викласти смежені гриби з цибулеюі морквою
2 сирих яйця збити, додати 1 ст л муки, майонез (я брала цілий пакет), 300 гр сметани, додати сіль, перець до смаку. Залити цим картоплю і печериці.
Пекти в духовці при температурі 180 градусів 20-30 хвилин

---------- Додано в 14:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:38 ----------

КОРОП ТУШКОВАНИЙ З ЦИБУЛЕЮ

Обчищений від луски короп потрошать, добре промивають, відрубують голову, розрізують вздовж хребта на 2 частини, нарізують порціями, солять, посипають меленим чорним перцем, обкачують у борошні і смажать на олії. Цибулю злегка обсмажують на олії. Половину її кладуть у сотейник або каструлю, додають гвоздику, лавровий лист, запашний і чорний перець, оцет і цукор. На ці продукти укладають смажену рибу, зверху посипають рештою смаженої цибулі, заливають бульйоном, приготовленим з голови і плавців коропа, і тушкують до готовності. Короп подають з смаженою на маслі картоплею; поливають соком з цибулею, в якому він тушкувався, і посипають дрібно посіченою зеленню петрушки. На 1 кг коропа — 3 ст. ложки оліі, 1 ст. ложку пшеничного борошна, 2 ст. ложки оцту, 1 ст. ложку цукру, по 2 горошини чорного і запашного перцю, 3 гвоздики, 600 г ріпчастої цибулі, 1 кг картоплі, 2 ст. ложки вершкового масла (для смаження картоплі), 1 ст. ложку дрібно посіченої зелені петрушки.

yanya
29.10.2010, 16:18
Салат:
копчене куряче філе+ананас консерв+ грецький горіх+майонез.

lerucha
07.11.2010, 14:33
Хочу зробити пиріг з консервованим тунцем, підкажіть, будь ласка, оптимальний для цього рецепт тіста

bora
07.11.2010, 18:01
Хочу зробити пиріг з консервованим тунцем, підкажіть, будь ласка, оптимальний для цього рецепт тіста
Ось тут був рецепт рибного пирога (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=664758&highlight=%F4%F0%E0%ED%F6%F3%E7%FC%EA%E8%E9+%EF%E8 %F0%B3%E3#post664758). Таке пісочне тісто ІМХО до риби дуже пасує.

irchukmip
12.11.2010, 11:17
як я і обіцяла рецепт

ПЕЧІНКОВІ БИТОЧКИ В СМЕТАНІ
Продукти:
0,5 кг волової печінки
5 яєць
3-4 ст л. борошна
5 цибулин
2 морквини
0,5 л. сметани
Сіль, перець, олія
Приготування:
Печінку почистити від плівки. Двічі змолотити в м’ясорубці разом з цибулею (3 шт). Додати борошно, сіль, перець, збиті яйця і добре вимішати. Ложкою викладати на пательню і смажити на олії.
Окремо підсмажити на олії потерту моркву і цибулю (плястерками).
У банячку викласти шарами: биточки, цибулю, морку, сметану і т.д. Зверху залити рештою сметаниі тушкувати на малому вогні приблизно 15 хвилин.
P.S. Печінку брати волову, індичу або курячу, але не свинну, бо вона гірчить.
Сметану краще брати сепараторну – вона жирніша і не звурджується.

Zvizda
17.11.2010, 21:13
Ось мій салатик:

1. "Усмішка":
свіжий огірок 2-3 шт.
картопля 2-3 шт.
цибуля 1-2 шт.
сир твердий 200-300г.
морква 2-3 шт.
ковбаса варена 300г.
яйце куряче 6 шт.
маслини, чорнослив
часник, зелень
Приготування:
Салат викладати шарами.
1- огірки дрібненькими кубиками
2- картопля (варена в мундирах) на дрібній тертці
3- цибуля дрібно порізана
4- сир на дрібну тертку
5- морква потерта на дрібну тертку, добавити видушений часник. Все перемішати і викласти на сир.
6- варена ковбаса нарізана дрібними кубиками
7- терті на дрібній тертці білки
8- терті на дрібній тертці жовтки
http://i1237.photobucket.com/albums/ff468/Zvzida/07-11-10170.jpg?t=1290017647

З розрізаних маслин зробити очі, а з дрібно нарізаного чорносливу (замочити в гарячій воді) рот і волосся, язичок- з моркви.
P.S: для того щоб салат вийшов круглим, я використовувала ободок від тортівниці.

Верх мав бути жовтим, але яйця в мене були магазинні, тому верх трохи світлий.

preciosa
20.11.2010, 05:32
Дівчата, дуже простий, але смачний салатик: варені яйця нарізані кубиками + тертий топінамбур (земляна груша) + зелена цибулька або порей + заправити майонезом.
Ще подобається мені таке пюре з гарбуза і яблук. Гарбуз нарізати кубиками не маленькими, нарізати обчищені яблука, додати трошки води і тушкувати, доки не буде мякеньким. Потім всю цю масу погружати, щоб вийшла більш-менш однорідна маса. Додати цукор, ванільний цукор і багато (в межах розумного:girl_smile:) кориці. Мені такий легкий десертик дуже подобається, та і корисний. Можна і з морозивом посмакувати...

Smorodynka
24.11.2010, 16:25
Гарбузова каша з яблуками
Беремо частину гарбуза (приблизно таких розмірів як бабки продають, можна і більших розмірів і ще бажано, щоб гарбуз був насиченого оранжевого кольору, але можна і блідіший) натираєм на грубій терці, заливаємо водою і варимо 40хв, потім додаєм нетерті на грубій терці 3-4 яблука, але старатися недавати багато яблук, бо може відчуватися більше смак яблук, ніж гарбуза і варимо ще 30 хв. Потім малими порціями сипем 3 ст.л. манки і ретельно розмішуєм, щоб не було грудочок, додаєм 3-4 ст. л. сметани, ізюм, цукор (зовсім трошки за смаком), ванільний цукор і сік половини лимона і варим ще 5 хв. Смачно і корисно! :)
Я ще собі, коли вже накладу в тарілку, посипаю солодким какао. Смакота :)
Вам може здаватися, що каже при варінні каша зарідка, але при додаванні манки, вона моментально загусне.

Pearl
28.11.2010, 12:56
М"ясо під соусом.

Брала :
яловичини - 1 кг
твердого сиру - 300 г
молока - 250 г
вершкового масла - 3 столові ложки
приправи: гранульований часник, перець чорний мелений, суміш італійських трав, хмелі-сунелі, базилік, сіль
соняшникову олію - 4 столові ложки

Яловичину порізала скибками(як на невеличкі відбивні), відбила з двох сторін. В жаровницю на дно влила десь 4 ложки олії(так щоб ледь дно покрила). Далі викладала шарами(в мене їх три вийшло). Один шар це:
- ряд м"яса + сіль + соус + тертий твердий сир + перець чорний мелений.

Соус:
довела до кипіння молоко, додала вершкове масло, додала всі вищеназвані приправи, крім перцю чорного меленого і солі. Декілька хвилин тримала на вогні, ретельно перемішуючи.

І все це в розігріту духовку десь приблизно на 90 хв., при температурі 180-190 градусів.

Смачного!

LoveIzabella
28.11.2010, 16:33
На своє Д.Н. вирішила поексперементувати:
І пекла таке чудо: (модернізований рецепти Висоцької;))
2скл. муки; 2скл цукру; 2 скл вівсяних пластівців сухих.
Перемішати! + чайна ложка солі, пачка порошку до печива + 250-300мл топленого масла.
Гарно перемішати. Розділити на дві частини. Більшу частину виложити у тортівницю на змащений пергамент. У розігріту духовку (150), пекти 15-20 хв.
За той час приготуємо карамельку;):
250гр вершків жирних+ 1скл цукру+1ст.л. меду - на малесенький вогник!Хай топиться і розчиняється.
Як розчинилося - вкидаємо поломану плитку найчорнішого шоколаду - хай топиться - постійно помішуєм!
Як загусне і стане однорідне - виклюаєм газ.
Виливаєм карамельку на крж, котрий пропікся, посипаєм горіхами товченими грецькими і присипати меншоя частиною тіста (мають бути дрібушки;))
Пектися ще 20-30хв, залежно від духовки!
А ось і він:
http://s56.radikal.ru/i152/1011/02/5b2c86aef96d.jpg
Всім смачного

Pearl
28.11.2010, 20:11
Тушені курячі стегенця/лапки

Треба:
-курячі стегенця,
-майонез,
-морква,
-цибуля,
-часник,
-соєвий соус,
-спеції: приправа "універсальна", приправа "до курчат", хмелі-сунелі, базилік, коріандр, суміш "італійських трав", часник гранульований.

Стегна очистити від шкірки, ретельно промити. Зі всіх спецій зробити одну суміш. Курку легко змастити майонезом, далі - змочити у суміш зі спецій і обсмажити зі всіх сторін на гарячій сковорідці з великою кількістю олії. Скласти в жаровню. Окремо стушити цибулю з тертою морквою - додати до курей, по можливості перемішати, залити кип"яченою водою(більше половини, але не покриваючи стегна), зверху видусити часник через часникодавку і додати столову ложку соєвого соусу. Тушити в духовці 80-90 хв. при температурі 180 градусів.

Смачного!:girl_curtsey:

Ірена
03.12.2010, 12:32
дівчатка, а киньте в мене хтось лінком на грибну юшку від Касі... будь ласка....

garbuzyk
05.12.2010, 21:11
Цитата:
Допис від garbuzyk Переглянути допис
налисники від LoveIzabella
а розкажіть мені? пліз
то малося на увазі LoveIzabella спекла і принесла :Р
а я (читай: мій чоловік засмакував) сподобала собі налисники з "Кулінарні секрети сестри Ольги". Ось рецепт:
Тісто: 3 яйця, 1,5 склянки води, 1,5 склянки молока, 4-5 ст. ложок нерафінованої олії, приблизно 0,5 кг борошна (стільки, скільки треба, щоб тісто мало консистенцію густої сметани), сіль до смаку, 1 ст. ложка цукру.

Збиваємо яйця, солимо, поступово додаємо молоко, воду і борошно (попередньо пересіяне через сито). До однорідної маси вливаємо олію і залишаємо тісто на пів години. Смажимо млинці на добре розігрітій мотельні. Накладаємо на млинці фарш і згортаємо рулетом або трикутничком.

Фарш до налисників:
З картоплі:
Картоплю варимо, мнемо, додаємо підсмажену до золотистого кольору цибулю, сир, сіль, перець (до смаку).

З капусти:
Тремо капусту на дрібній тертці, солимо і відтискаємо сік. Смажимо цибулю до золотавого кольору, додаємо до неї капусту і продовжуємо смажити, доки не зм'якне.
Начинку з капусти можна приготувати і в інший спосіб. Розрізаємо головку капусти на 4 частини. Опускаємо на 2-3 хв в окріп, виймаємо друшляком і, остудивши, перемелюємо через м'ясорубку. Опісля смажимо разом з цибулею.
Можна використовувати попередньо відварену квашену капусту. Перед смаженням капусту необхідно добре відтиснути від відвару і дрібно порізати. Налисники складаємо конвертом.

Із сиру:
На 300 г свіжого сиру беремо 3 яйця і 25 г масла. Масло розтираємо, поступово додаючи жовтки та перемелений на м'ясорубці сир, цукор або сіль (залежно від того, яку хочемо отримати начинку, - солодку чи солону). Білок збиваємо на густу піну і легко вимішуємо з масою. До солодкої начинки додаємо родзинки та ванільний цукор.

З грибів:
Свіжі гриби чистимо, відварюємо в невеликій кількості води, відціджуємо і дрібно ріжемо. До підсмаженої дрібно посіченої цибулі додаємо гриби та терті сухарі (1-2 столових ложки сухарів на 600 г грибів). Усе разом ще трохи підсмажуємо, доправляємо до смаку сіллю та перцем.
У тісті для налисників можна смажити яблука, цибулю, кабачки. Для цього ріжемо яблука, цибулю чи кабачки кружальцями і перед тим, як опустити в тісто, обкачуємо в борошні кожен шматок, щоб тісто з нього не спливало, та кладемо у гарячу олію.
Смачного! :)

Ljus6ka
10.12.2010, 17:48
Trumbumbulja
Допис від Trumbumbulja
начіть мене!!!

Котлети з сардини
Складники :
Картопля -4 шт
Сардина -1 банка
1 яйце
Цибуля -1
Часник - 2-3 зубчики

Відварити 4 картоплини (охолодити). Зварену картопля пропустити через м"ясорубку,також перемолоти цибулю. Рибну консерву ( сардини) перемнути вилкою, попередньо вийнявши кісточки, додати яйце, сіль, перець, , часник. Добре вимішати. З фаршу сформувати котлетки, обваляти в борошні або в панірувальних сухарях. Смажити до утворення рум'яної скоринки.
Виходить десь 12-15 котлеток середнього розміру
Смачного!

Sitara
12.12.2010, 03:12
Дуже любимо млинці за рецептом Анастасії Скрипкіної. Вони у мене виходять завжди чудові, не прилипають, не рвуться, не засихають по боках, як на мене то це справжні млинці. За цим рецептом тісто не солодке, не солене, просто прісне, отож можна собі скорегувати, додаючи більше цукру чи солі.
Ось і сам рецепт.

* 500 мл молока
* 2 яйця
* 2 ст.л. олії
* 1 ст.л. цукру
* 200 г муки
* 2 ч.л. розпушувача для тіста (або 1 ч.л. гашеної соди)
* сіль
І готувати тісто от в такій послідовності:
Яйця взбити з цукром і сіллю.
Додати олію, перемішати.
Добавити молоко, добре перемішати.
Добавити соду і муку, добре перемішати вінчиком чи міксером.
Випікати на розігрітій сковороді, змащеній олією. Виходить 16-17 млинців діаметром 21 см.
Смачного!

Wonder
12.12.2010, 03:27
а мені дуже сподобались курячі стегенця мариновані в гірчиці з медом (ложка меду+ложка гірчиці+ложка олії , ну і сіль-перець)
смакота :girl_claping:

preciosa
12.12.2010, 23:03
Хочу поділитись рецептом салатика, який завжди робить моя бабуся (дуже корисний)
Всі інгредієнти натираю в сирому вигляді. Отже, беру моркву, пастернак, селеру, топінамбур, буряк, ріпку, яблуко кисленьке і по бажанню зелень, можна ще гарбуз потерти. Додаю сіль і олію. З цим салатиком мені дуже смакує запечений у тостері хліб. Смакота, а головне поживно!
Ще хочу поділитись бабусиним секретом (вона у мене любить придумувати): до вінігрету вона додає трохи тертого хрону. Виходить досить пікантненько...Мій хлопець, коли їв такий вінігрет, то казав, що у мене - найсмачніший і смак цікавий. От коли сказала, що це все хрін, то і не повірив...:girl_haha:

Sitara
13.12.2010, 13:10
А це мої пиріжки. Робляться досить легко і швидко. Випікати на сковороді в олії.

1 середню цибулину потерти на дрібній тертці (як на деруни), залити її 200 гр кип"ятку. Коли вистигне, але буде ще тепленьким, додати туди 20 гр сухих дріжджів, 2 ч.л. цукру, 0,5 ч.л. солі, 1 ст.л. олії. Додати муку, щоб тісто було м"яке. Начинка будь-яка: м"ясо, капуста, рис, яйця і т.д.
Смачного!

MakarOnka
13.12.2010, 13:17
Поділюсь,з вами рецептиком смачного Лимонного кекса
350гр.масла
1стк.цукру
5яєць
цедра і сік з 1лимона
2стк.муки
1стк.крохмалю
2ч.л.порошку до печива
Проготування:
Не виключаючи міксера збити розм"якшене масло,поступово додаючи цукор,цедру і сік з лимона,по 1 яйцю(після кожного яйця збивати 30сек.)Тоді всипати вже просіяну муку з порошком і крохмалем,добре збити до однорідної маси.
Викласти у форму для кекса(з цієї кількості продуктів виходить 2 порції)Можна ділити на один кекс.
Пекти при 160 С хвилин 40-50,готовність перевіряти зубочисткою.
Поки печеться можна зробити глазур з 1стк.пудри і соку 1 лимону.Кекс витягнути,попротикати зубочисткою і ще гарячий полити глазур"ю.
Як варіант в тісто можна додавати ізюм,кусочки шоколаду чи апельсина.
Ось мій вчорашній кекс,тільки глазур не робила,бо мале шило що крутилось під руками не дало:girl_wink: і вже конче хотів спробувати.
http://i074.radikal.ru/1012/fb/65693b45161bt.jpg (http://radikal.ru/F/i074.radikal.ru/1012/fb/65693b45161b.jpg.html)
http://i047.radikal.ru/1012/da/87932208b3cat.jpg (http://radikal.ru/F/i047.radikal.ru/1012/da/87932208b3ca.jpg.html)
Я перепробувала різні рецепти кексів,але цей моїй сім"ї найбільше сподобався-тісто легке,ніжне,ароматне і завжди! вдається
Всім смачного,спробуйте,не пошкодуєте:good:

Melinda
15.12.2010, 17:23
Часто печу своїм рідним отакий маково-сирно-яблучний пляцок:

Тісто:
160 г. маргарину
1 жовток
2 яйця (цілі)
2 ст. ложки сметани
200 г. цукру
2 чайні ложки порошку до печива
2 склянки муки (можна трохи більше, залежно як буде вимішуватись тісто)
Тісто замісити і поділити на 2 частини, 1 корж пекти сам по собі, на другий корж ставимо мак, сир і випікаємо.

Мак:
200 г. маку змолоти і зварити (я варю на молоці)
додати 1 склянку цукру і 2 яйця (попередньо збиті)
0,5 склянки мелених горіхів
1 чайну ложку порошку до печива
і 1 (0,5) лимон, зтертий на терці із шкіркою

Сир:
1,5 - 2 кг. сиру перетерти через сито
150 гр. масла
200 гр. цукру
1 столова ложка крохмалю
1 столова ложка манки
200 гр. ізюму
4-5 яєць (збивати спочатку білки, а потім по-одному додавати жовтки)
все перемішати

Яблука:
2 кг. яблук порізати дольками, підтушити з маслом і цукром (до смаку)
2 ст. ложки желатину залити кипятком, залишити хай розстає, а потім довести до кипіння. Всипати в яблука і викладати на корж печений з маком і сиром. Зверху другий корж і на нього помадка.
І ніяких тобі кремів.

Порція досить велика і ситна получається, якщо для меншої сім*ї, то можна брати половину.

Смачного!!!
Отакий (той що праворуч):
http://s012.radikal.ru/i319/1010/8e/03414cfdb3d7.jpg (http://www.radikal.ru)

Sitara
16.12.2010, 17:10
Дівчатка, дуже смачний торт. Не так страшно його робити, як буде тут описано. Не бійтесь, сміливо приступайте. Єдине, що потрібно для цього торта - це використання натуральних домашніх інгредієнтів (молоко, яйця, сметана) Ну й масло щоб було не з дешевих.
Отже приступаємо.
Спочатку робимо корж із какао. Для цього:
6 яєць
6 ст.л. цукру
2 ст.л. борошна
3 ст.л. какао
1 ст.л. крохмалю
1 пачка порошку до печива
Білки взбиваємо із цукром, додаємо взбиті жовтки, додаємо все решта. Випікаємо один корж. Форма приблизно 23х24 см.

Тепер робимо масу із маку. Для цього:
1 стакан маку
100 гр. цукру
100 гр. масла
Мак запарити, розтерти з цукром, додати масло.

Тепер робимо сирну масу. Для цього:
Ставимо на вогонь 2 літри молока, коли закипить, вливаємо в нього 0,5 л сметани і 4 яйця (сметану з яйцями попередньо з"єднати, розмішати до однорідної консистенції). Перемішуємо. Як тільки зробиться сир - відкинути на марлю, дати стекти. Тоді 300 гр. масла взбити з 1 ст. цукру і до цього додати цей ще ледь теплий сир, легко розмішати до однорідності.
І тепер всю цю смакоту складаємо. Спочатку корж з какао, на нього сирну масу, на сирну масу макову масу, зверху поливаємо розтопленим шоколадом. Ставимо на деякий час в холодильник, щоб застигло. СМАЧНОГО!
Ще хотіла додати, що сирна масса зовсім не нагадує сир в торті, а скоріше вона за виглядом як м"який зефір.
Додаю фотографію, правда вона зроблена мобілкою.
http://s53.radikal.ru/i142/1012/a7/47f8e63b4c3d.jpg (http://www.radikal.ru)
Смачного!

Маруся-мама
20.12.2010, 20:33
З теми про обіди. Записала svoboda

Кокосовый кекс к чаю
из передачи "Из жизни женщины" (ведущая - Алла Будницкая)

Необходимо:
раст.масло без запаха - 50 г
сахар - 3/4стакана
яйцо - 1 шт
кокосовая стружка - 100г
молотый имбирь - по вкусу
кефир - 1 стакан
блинная мука- 1 стакан

Смешать масло, сахар, яйцо, кокосовую стружку и молотый имбирь. Добавить кефир и муку. Тщательно перемешать, чтобы не было комочков. Вылить в форму и выпекать при 200 С.

Робила 1,5 порції.

natka75
23.12.2010, 14:25
на прохання форумлянок ось старий рецептик тістечок нашого дитинства.
ТІСТЕЧКА З МАЙОНЕЗУ

1 пачка маргарини
200 гр цукру
2 яйця (відділити білки)
1 банка майонезу 250гр (колись майонез в баночках продавався)
Пів чайної ложки соди погасити оцтом(думаю можна замінити розпушувачем тіста),
Муки скільки забере.

Маргарин з цукром розтерти, додати майонез, жовтки, білки збити окремо, додати соду гашену і муки стільки, щоб тісто відставало від посуди.

Зробити з тіста кілька кульок і поставити на 2-3год в холодильник, щоб потім легше було розкачати чи молоти через м’ясорубку з спец. насадкою для тістечок.
Можна і круглі вирізати як палянички на вареники, з діркою верхню і потім перемащувати варенням чи згущонкою, теж дуже смачно.

СМАЧНОГО!!!

Грильяжка
23.12.2010, 18:22
Пишу рецепт галушок полтавських, на прохання форумляночок у кармі та Касюньки. Цей рецепт я вичитила у одному кулінарному збірнику і вийшло смачно, потім мамина знайома з Полтави підказала нюанси.
Отож для галушок потрібно три склянки просіяного борошна, одне яйце, склянка кефіру де вже наперед погашено 1/2 ч.л соди, дрібка солі. Потрібно замісити круте тісто та поставити на 30 хвилин аби відпочило. З тіста катаєте кульки та ставите їх варити у пароварку, або хто не має пароварки можна на друшлак ( я саме так і робила, бо лінь було з пароваркою бавитись). Кульок ставите небагато бо вони трішки збільшуються у розмірі. Варите приблизно хвилин 6-ть, пробуєте ножем і виделкою Галушки мають бути пористі та повітряні. Їх потрібно "парити" на середньому вогні, і обов"язково стежити за часом.
До них часто роблять гуляш, або бульйон з куркою яку рвуть на шматки і поливають тим їх. Я робила сметанну поливку-тушкувала моркву цибулю і заливала водою зі сметаною. Галушки кладете у горщики чи тарілку і щедро лиєте соус. Знайома їх ще з гуляшем або соусом підтушує хвилин 15-ть, не пробувала не знаю.

Bublyk
26.12.2010, 13:10
Не дуже люблю смак селери, але так як вона дуже корисна, то придумала для себе такий простенький вітамінний салатик

Салат з кореневої селери

корінь селери
морква
яблуко
заправка: сметана, лимонний сік, сіль, дрібка цукру

Все тру на комбайні (бо селеру важко вручну терти) і заправляю. Сметани не треба шкодувати, бо інакше салат буде сухим. І не забудьте трішки цукру додати, з ним салатик стає набагато смачнішим.

Іриска
27.12.2010, 11:56
Гарбузові маффіни з корицею та сухофруктами

Гарбузове пюре - 200гр
( я запекла обчищені шматки гарбуза в мікрохвильовій 15 хв, збила блендером)
Цукор - 200гр.
яйце - 1 шт
олія - 100мл.
мука 250-280 гр.
дрібка солі
розпушувач 1.5 ч.л. + соди на кінчику ножа
меду 1 ст.л. розтопленого
кориця
ванільна есенція Др.Откер. ( я даю 1-2 пакетика ванільного цукру)
родзинки
курага порізана кусочками

Отже, змішати в одній мисці всі сухі складники окрім цукру, додати помиті сухі родзинки та курагу, знову перемішати. В другій збити міксером пюре, яйце, рослинну олію та цукор, додати мед. Все з"єднайте, неінтенсивно перемішати, щоб залишились грудочки ( запорука успішних маффінів!) Накласти тісто в формочки і випікати при 200-220 гр. 20-25 хв. Залишити у духовці вистигнути. Смачного :girl_tender:

JuniorSkeptic
28.12.2010, 14:49
Апельсиновий джем

Рецепт простий, але чистити апельсини - трохи марудна справа. Отже, беру 2 кг апельсинів, обчищаю і знімаю всі плівочки (вчора винайшла зручний спосіб це робити - не розбираючи апельсин на дольки, гострим ножем одну за одною розрізати кожну дольку вздовж з ширшого краю і виймати м'якоть... не знаю, чи зрозуміло пояснила і чи немає часом швидшого способу :) ).

Без шкірок і плівочок у мене вийшло десь 1300 кг. Далі майже все з інструкцією до "Желфікса". Півтора пакетика "Желфікса" (пектин + лимонна кислота) змішала з 3 ст. л. цукру, висипала в апельсини, вичавила чверть великого лимона (лимон давати необов'язково) і довела до кипіння. Потім додала десь 800 г цукру (за інструкцією має йти 1 кг цукру на 1 кг фруктів, але я завжди даю менше цукру), знову довела до кипіння на малому вогні і кип'ятила 3 хв. Розлила в стерилізовані банки, закрутила кришками і перевернула догори дном. Коли охолоне - в холодильник. Джем виходить не дуже густим, щоб був густішим, треба давати більше "Желфікса".

Neytasa
28.12.2010, 20:51
Розізлилась на ціни на мариновані печериці і зробила сама! Печериці залила маринадом,як мариновані огірки і на ранок ЧУДО:girl_tender: Смак супер,не такі кислі як магазинні,а якщо порахувати набагато дешевше! До святкового столу і цілі і до салатів!

Smorodynka
28.12.2010, 22:49
Розізлилась на ціни на мариновані печериці і зробила сама!
А який рецептик?

Neytasa
28.12.2010, 23:23
А який рецептик
мию печериці,варю 30хв-годину,процідила, в банку кладу спеції,часник,цибулю кладу туди гриби і заливаю маринадом гарячим. на 2 літри води-100гр солі,150-200гр оцету,1ст.л.цукру. але це зразу їсти,а щоб консервувати,то треба варити довше,стерилізувати ітд:girl_tender:

preciosa
30.12.2010, 23:46
Хочу поділитись з вами рецептом молочного лікеру:
1/2 л цукру
1/2 л молока
1/2 л горілки
5 жовтків
ванільний цукор
какао або кава (за бажанням, можна і не давати або замінити чимось іншим)
сік 1 лимона
молоко підігріти до теплого і розвести з частиною цукру, а іншу частину цукру розтерти з жовтками. Змішати молоко з жовтками і добре взбити. Влити тоненькою цівкою горілку, потім вичавити сік лимона, тим часом помалу все це взбиваючи і - на завершення - ванільний цукор і трошки кави або какао.
СМАЧНОГО!

Lingerie
31.12.2010, 12:04
Порадував мене чоловік: приніс з магазину продукти і сам зробив такий сманющий салатик:girl_dance:
http://s46.radikal.ru/i114/1012/c1/1bfe4738bb6c.jpg
складники:
болгар. перець (жовтий і червоний);
оливки;
морська капуста(маринована);
фісташки;
печінка тріски;
олія (бажано оливкова).

WildWind
04.01.2011, 19:31
Прочитала в попередньому дописі про сирники, які обожнюю, і мусила шукати, кому писати рецепта))
Зранку чоловік попросив сирників
1 л. сиру, віддушеного, але не сухого
2 яйка
1 ст. цукру
1 чайна ложка соди
пучка солі
пачка ванілії
мука
все вимішати без муки, тоді додаючи муки, замісити тісто, як на вареники. На 1 год в холодильник. Сирники виходять пухкенькі, як пончики, сир розплавлюється, мняммм Роблю так само і з замороженого сиру, лиш би не був сухий, бо тоді будуть сухі сирники.

irchukmip
05.01.2011, 14:36
Торт ЦИГАНСЬКІ ДОРОГИ

4 яйця
2 ст цукру
2 ст сметани
1 ч. л. амоняку
3 ст муки
2 ст маку меленого
(2 коржі)

5 яєць
10 ст л. муки
10 ст л. цукру
1 ч. л. порошку до печива
(1 корж)

Маковий корж змастити кремом, з бісквіту вирізати серединку прямокутником і покласти на маковий корж. З вирізаного прямокутника нарізати смужки і покласти на пусте з проміжками. Проміжки залити галяреткою червоною і зеленою. Другий корж змастити кремом і покласти на бісквіт. Зверху прикрасити.

Snigurochka
05.01.2011, 16:35
Я теж хочу поділитись своїми рецептами, можливо хтось вже таке готував :girl_in_dreams:
[B]ТОРТ МРАМОРНИЙ (ЖЕЛЕЙНИЙ)[B]
ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:
25 грам швидкорозчинного желатину
500 мл йогурту (бажано білого кольору, так гарніше)
желе 3 пачки, бажано кольорове (в мене було ківі, малина та персик)
1 пачка вершкового крекеру
фрукти за бажанням

Спочатку по інструкції готуємо три разних желе, кожне желе виливаєємо в ємність, бажано прямокутну, але підійде люба (не бійтесь, що желе пристане до дна, потім можна буде піддіти рукою)
Тепер коли ми поставили желе остигати, готуємо желатин, так як написано в інструкції: пачка желатину на стакан кипяченої води, всипаємо у воду желатин, розмішуємо, даємо пару хвилин набухнути. Тоді ставим на вогонь і доводим до кипіння - так ми повністю розчиняємо желатин, даємо йому трошки охолонути (якщо ви забули про нього і він застиг, не лякайтесь, просто знов покладіть на вогонь, помішуючи).
Тепер змішуємо желатин і йогурт до однорідної консистенції. Відкладаємо трошки, але не в холодильник, так як нам треба, щоб спочатку загустіло кольорове желе.

Достаємо кольорове желе, ріжимо прямо в ємності на кубики.

Тепер беремо миску глибоку, яку можна потім легко перевернути, щоб винути торт. Я брала круглу миску з дирочкою посередині - вийшло круто!
В цю мисочку викладаємо за бажанням фрукти (але не всі зразу) - ананаси, ківі, банани, тощо, ананаси кільцями можна по боках мисочки, вобщем - фантазуйте. Можна і без фруктів - теж смачно.
Заливаєте йогуртом трошки, потім прямо рукою дістаєте кубіки желе різних кольорів і творчо розкидуєте по мисці, потім нов фрукти, йогурт, і так поки не закінчаться або місце в мисці або інгрідієнти, тоді поливаєте все залишками йогурта, і поверї в 1-2 слоя викладаєте вершковий крекер - він слугує фундаментом нашого торта.
Ставите в холодильник.
Коли ви бачите, що торт загустів, кладете на миску зверху плоску велику тарілку - для торта і перевертаєте, щоб миска була догори. Якщо торт не виліз, ставите миску знов на стіл, і легенько ножиком піддіваєте боки миски - щоб торт відлип:girl_cool: Тоді знов перевертаєте миску догори ногами, підтримуючи тарілкою
у розрізі цей торт просто казковий, діти від нього просто в захваті!!!!! І чоловік мій теж - половину торта з'їв!!!!!!
Смачного!!!

misss
17.01.2011, 20:10
Хочу поділитися смачнющим рецептом куті, яким моя любима прабабуся, мамуся, а тепер я користуємось.
Нам знадибиться: пшениця, волоські горіхи, мед, мак та цукор.

Пшеницю намочити на ніч в теплій воді. Зранку зцідити, налити чистої води. Варити на слабкому вогні, приблизно 50 хв.(але все залежить від сорту, тому потрібно пробувати), помішуючи. Мак промолоти на м'ясорубці 3 рази, горіхи дрібно порізати. Коли пшениця вистигне, додати 1 скл. маку, 1 скл. горіхів та 1 скл. меду (мед, я зазавичай, розігріваю на вогні, щоб він був у рідкому стані), а якщо вам буде, ще не солодка кутя, то можна додати цукру до смаку.
Смачного!!!!!!!!!!!!!
P.S: Цією кутею я усіх родичів чоловіка на Святий Вечір здивувала, а коханий чоловік не любивши куті з діда - прадіда полюбив кутю:girl_tender:

Galya
17.01.2011, 20:24
Зранку зцідити, налити чистої води.
Недавно була передача про кутю, то казали заливати водою саме з 12 до 2 ночі, щоб постояла на вікні до ранку - 6 годин, зустрічала сонце саме в воді, набиралась енергії, тоді цю воду не зливати, хіба доливати до неї ще і варити 6 годин (правда, я щось уявити навіть не можу, як вона буде так довго варитись...). Тоді кутя є не просто стравою, а заряджає енергією на весь рік.

тетяна7777
20.01.2011, 15:36
Напишу рецепт Оладів на сухих дріжджах вже кілька форумлянок в приваті питались
2ст.молока
1 яйце
1ст.л.олії
3ст.муки
1ч.л.сухих дріжджів
1ч.л.солі
1ч.л.цукру
Дріжді розмочити в теплому молоці і дати постояти 15 хв.
До цього додати збите яйце,олію,сіль,цукор.
Поступово додати просіяну муку і розмішати. Накрити серветкою і поставити в тепле місце на 2 год. Коли появляться бульбашки-тісто готове,не перемішуємо,тісто беремо акуратно мокрою ложкою і випікаємо на розігрітій сковорідці.
Смачного)))

Маруся-мама
03.02.2011, 17:49
Ось так я готувала соус з чорниць до Дріжджових налисників.

Чорничний соус

2 скл (250мл) свіжих ягід
1/3 скл цукру
1 ст. л. свіжо-витесниного цитринового соку (десь 1/2 цитрини)
дрібка солі
1/2 ч.л. ванільного екстракту

Помити ягоди і подрібнити. Можна в блендері. Додати цукор, цік цитрини і сіль. Добре вимішати/збити все разом. В маленькій риночці нагріти соус і довести до кипіння. Дати закипіти і зняти з вогню. Додати ваніль. Остудити і подавати до млинців, оладок, налисників, морозива і решти захцянок.

Дріжджові налисники

Перепис Мішель з Кукінґа, за переданням Натоньки з дрімфуду
2 +1 ст. теплого молока
25 г свіжих (8 г сухих) дріжджів
3 ст. л. цукру
2 яйця
30 г розтопленого вершкового масла
2 ст. борошна
1 / 2 ч. л. солі

Розвести дріжджі в 2-х склянках теплого молока. Збити злегка вінчиком яйця з цукром, влити розтоплене масло. Додати яйця до молока з дріжджами. Просіяти борошно з сіллю, і всипати в молоко. Добре розмішати, накрити рушником і залишити підходити в тепле місце приблизно на 1 годину, поки об'єм не збільшиться втричі.
Після того, як тісто підніметься, ще раз перемішати, і розвести ще однією склянкою теплого молока (як я вже помітила, для товстих млинців молоко більше не додавати, а відразу починати пекти). Залишити тісто в теплому місці ще на 10-15 хв, і, як тільки, воно знову збільшиться трошки, починати смажити.
Сковороду для млинців змастити тонким шаром рослинного масла і випікати млинці, наливаючи тісто ополоником.

sofcja
04.02.2011, 03:05
http://i022.radikal.ru/1102/21/f1834c54650f.jpg (http://www.radikal.ru)
Печиво "Французкое баловство"
Просіяти 350 гр муки, додати 200 гр масла/маргарину потертого на терці - перетерти руками до крошки. Додати 1 ч.л. солі і 125 мл води - вимісити тісто. На дрібній терці втерти 170 гр твердого сиру, змішати з тістом і додати 1 ч.л. солодкої паприки. Виставити тісто на 1 год на холод. Розкачати в пласт і вирізати шклянкою тістечка. Для любителів хрумкого - розкачувати тонше, для більш мякого - товщиною в палець. Викладати на змащене деко, печиво зверху змастити водою і посипати кмином - краще прилипатиме. Випікати 20-25 хв.
Дуже смачне, пряно-солоно-сирне.... і чудове застосування сиру, що присох в холодильнику:girl_wink:

Маруся-мама
04.02.2011, 05:18
Рогалики з втопленого дріжджового тіста

1скл=250ml

2,5 скл. муки +1/2 для підсипання
2 яйця
1/3 скл молока
2 ст.л. сметани
120 гр розтопленого масла
1/4 скл. цукру
1 пакетик ванільного цукру або ванільна есенція
20 гр свіжих або 1 ст. ложка сухих (~10гр)

В міксері, можна хлібо-пічці, замісити тісто.
Муку змішати з сухими дріжджами (якщо свіжі то розпустити в ложці молока і 2 ложках цукру), всипати в чашу міксера і вимісити з решту складників: яйця, сметана, цукор, молоко і ваніль. Тісто буде чуть липке.
Витягти тісто з чаші міксера, обсипати легенько мукою і обгорнути в марлю або бавовняний рушник.
В великий баняк, або глибоку миску набрати зимної води. Вкинути тісто в рушнику в холодну воду. Вода повинна покривати тісто. Залишити аж тісто підніметься на поверхню. У мене піднялось через 1,5 години.

Витягти тісто на присипану мукою стільницю і розділити на 4-ри частини. Кожну частину розкачати в коло, яке поділити на 8-12 сеґментів/трикутників. Покласти на широку сторону густу мармоляду, ягоди з компоту або навіть сухі ягоди або шоколад і закрутити рогалики.
Викласти на посмароване маслом деко і дати підрости 30 хвилин.

Посмарувати рогалики збитим яйцем і випікати в нагрітій до 190 градусів духовці 20 хвилин. Вважати не перетримати бо будуть сухі.

Смачного!

Булочки з гострим сиром і шинкою

1 скл білої муки
1 скл разової (житньої) муки
2 ч.л. порошку до печива
4 ст.л. гострої муштарди
дрібка солі (хто любить солене можна більше)
2 ст.л. масла
8 ст.л. стертого на грубім терку гострого жовтого сиру (у мене чедар)
100 грам нежирної вудженої шинки (ну щоб без сала)
3/4 скл теплого молока
1 яйце
1 ч.л. насіння сезаму для посипання. В мене не було і я використала розмарин.

Муку змішати з порошком до печива і сіллю. Додати масло і розтерти пальцями або ножем щоб утворилась крихта. Додати потертий сир і дрібно покраяну шинку. Все гарно вимішати.
Молоко підігріти і змішати з яйцем і муштардою. Влити в сухі компоненти щоб утворилось тісто. Гарно вимішати спочатку в мисці а потім перекласти на стіл і щераз вимісити, але не сильно, щоб утворилась куля. Розкачати тісто висотою 1 см і вирізати круги. Чим грубше тісто тим будуть біль пухкі булочки.
Кожне тістечно посмарувати збитим яйцем і посипати насінням сезаму.
Випікати 15 хвилин в сильно розігрітій духовці - 220гр.

До росолу і пива саме те що треба!

Палочки-сухарики

http://s53.radikal.ru/i142/1102/1f/dcca5574984a.jpg

1 ст.л. сухих дріжджів
3 скл (250мл) муки
1/4 скл молока
1 ч.л. цукру
1 ст.л. солі
1 скл теплої води
2 ст.л. олії

Дріжджі розвести в молоці з цукром. Дати постояти щоб підійшли.
В миску висипати муку, додати сіль. Влити дріжджі, перемішати. Тоненькою цівкою вливати воду і замішувати тісто. В кінці додати олію і вимісити поки тісто не буде однорідне.
Накрити рушником і дати постояти аж тісто підніметься, приблизно 30 хвилин.
Розкачати тісто товщиною 0,5 см і нарізати палички. Я робила не широкі бо мені так скамує. Білок одного яйця збити з ложкою води, щоб була однорідна маса. Посмарувати палички білком і посипати травами, кмином, маком або грубою сіллю. У мене розмарин. Перекрутити кожну паличку кілька раз як жгут. Викласти на змащене жиром деко. Дати постояти 10 хвилин щоб підійшли і випікати в духовці розігрітій до 180 градусів, приблизно 10 хвилин.
Тісто гарно піднімається але треба вважати щоб не згоріло. Як тільки пальчики підрумялись чуть знизу - витягуємо.

irushka
05.02.2011, 13:43
Мене просили написати рецепти апельсинового кекса і пирога з сиром і грибами, то я їх тут викладаю. Відразу зазначу, що на звання доброї господині не претендую і люблю ті рецепти, які готуються швидко, легко і завжди вдаються :). Оце одні з таких рецептів, які готую дуже часто і вдома їх всі люблять:
Апельсиновий кекс
http://s58.radikal.ru/i159/1102/ea/2918054420ea.jpg
150 г масла
3 яйця
1 скл. цукру
2 апельсини
ванільний цукор
2 ч.л. розпушувача
200-250 г борошна

М`яке масло розтерти з цукром і ванільним цукром.
Додати яйця і вимішати.
З апельсинок натерти цедру і витиснути сік (я часом така лінива, що просто змелюю в блендері цілі апельсини).
З`єднати апельсини з тістом, додати розпушувач.
Помалу додавати борошно, вимішуючи.

Тісто має буте не рідке, але таке, щоб мішалось ложкою, таке приблизно http://s44.radikal.ru/i103/1102/69/cb02b0defe38.jpg
Форму змастити маслом, влити тісто і випікати приблизно 25 хв.

Це рецепт на невеличку форму, якщо форма велика, то варто робити на 2 порції тіста.

---------- Додано в 12:43 ---------- Попередній допис був написаний в 12:21 ----------

Пиріг з сиром (і грибами)
Гриби взяла в дужки, бо первинний рецепт того пирога є без них, але з грибами виходить дуже непогано. Якщо грибів в хаті нема, то можна обійтись і без них.
Тісто
1 п. маргарину (масла) натерти на терці
2 скл. борошна
3 ст.л. сметани + 0,5 ч.л. соди

Начинка
2-3 великих цибулини
3 плавлені сирки або 300 г нежирного твердого сиру (я більше люблю з сиру, але більшість таки сходиться на тому, що з плавленими сирками пиріг смачніший)
3 яйця
гриби (за бажанням)
сіль і приправи

Замісити тісто і 2/3 викласти в бритванку, зробивши бортики.
Цибулю нарізати кільцями і підтушити до золотистого кольору.
Варені лісові гриби ( я даю заморожені відварені опеньки) чи сирі печериці протушити з цибулею.
Коли вистигне, додати натерті сирки і вимішати з сирими яйцями.
До смаку дати солі і улюблені прянощі, зелень.
Викласти начинку на тісто і накрити тим тістом, що залишилось. Можна зверху змастити жовтком.
Випікати на середньому вогні приблизно 30-40 хв.
Виходить отаке: http://i019.radikal.ru/1102/e0/ccd63a4f41ff.jpg

Грильяжка
06.02.2011, 17:28
Дуже смачне, пряно-солоно-сирне
Софця, дякую за рецепт,:girl_in_love: приготувала нині, але поскільки чекала найкращу подругу в гості не мала часу чекати й годину щоб тісто вистоялось, і пекла одразу.Смакота ще та:girl_in_love:. Справжній французький смак:girl_blush2:. Коліжанка оцінила, завтра казала пектиме вдома батькам.

hrystusja
07.02.2011, 13:03
На прохання форумлянок виставляю рецепт "Картопля в пеленках"
Картопля в пеленках
На велику бритванку викладаємо
10 середніх картоплин
5 середніх морквин
4 середніх цибулини
400 гр шпондеру
200 гр. сметани
200 гр. майонезу
200 гр води
150 гр. твердого сиру
Картоплю ріжем дольками, не дуже великими. Шпондер ріжемо тонкими плястерками, так щоб в нього можна було завернути картоплю.
На бритванку викладаємо потерту сиру моркву, зверху нарізану кільцями цибулю. На цибулю викладаємо завернуту в шпондер картоплю. Одну попри другу. Так заповнюємо усю бритварнку. Зверху посипаємо спеції кому які до смаку. Я посипала приправою до картоплі і до м"яса. Тоді вимішуємо сметану з майонезом, плюс сіль, перець. Цим так званим соусом заливаємо картоплю і посипаємо потертим сиром. Щоб швидше пропеклось зверху на бритванку кладемо фульгу. Пекти до готовності картоплі 1,5- 2 години на великому вогні.

Маруся-мама
07.02.2011, 16:28
Тут питались про Сльози ангела.

змащену форму і виліпити руками основу для торта з бортиками.
Потім проткнути тісто виделкою в декількох місцях і поставити форму в холодильник, на півгодини. Поки тісто холоне, приготовити начинку.
Духовку нагріти до 180С.
ананаси по всій площі форми, зверху виложити сирну масу.
І випікати торт близько 50 хв. За цей час збити білки з цукром і викласти отриману масу на торт за 15 хв до готовності.
Готовий торт залишити на всю ніч вистигати в закритій духовці. При зберіганні всіх інструкцій вранці на торті зявляться капельки - "сльози ангела"

Для теста понадобится:
1 ст муки
1 ч.л разрыхлителя
80 г масла
2 ст.л сахара
1 яйцо
Для творожной прослойки:
500 г творога
0,5 ст сахара
3 желтка
1 ст.л манки (я брала муку)
100 г сметаны или густых сливок (не добавляла, т.к. творог не был сухим)
ваниль
Для суфле:
3 белка
5 ст.л сахарной пудры
несколько капель лимонного сока

Порубить масло с мукой, разрыхлителем и сахаром, добавить яйцо, быстро вымесить тесто и поставить на полчаса в холодильник. Тем временем смешать в блендере все ингредиенты для творожного слоя до получения однородной массы. Распределить охлажденное тесто по смазанной маслом форме, сверху выложить творожную массу и выпекать минут 30 в духовке, разогретой до t 180С. В это время взбить белки с лимонным соком и сахарной пудрой в крепкую пену, как на безе. Выложить белки сверху творожной массы и поставить в духовку еще на 10-15 минут. Достать пирог и дать ему хорошо остыть!

Florena
07.02.2011, 23:24
Дівчатка,можливо хтось має рецепт тортика бісквітного з йогуртовою прослойкою з фруктами,дуже хочеться поділіться будь ласка,пишіть в пп.Зазделегідь дуже дякую

Blondo4ka
08.02.2011, 00:07
поділіться будь ласка,пишіть в пп.
А чо в ПП? Може хтось ще хоче:girl_mad: Сюди пишіть, щоб всі бачили!!!:girl_yes2:

Florena
08.02.2011, 02:53
Не маю нічого проти,хто знає рецепт нехай пише сюди,а то ще образитесь на мене та виключите з форуму.