Порадьте де пройти комплексне обстеження

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Usmishka, 17 Липень 2010.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Маю проблему-чоловік вже тиждень жаліється на біль усього, тобто почувається жахливо, не може їсти, відсутній повністю апетит, каже відсутнє взагалі бажання до життя, повна апатія, постійна сонливість.
    ми вирішили пройти повне медобстеження-дзвонила в Богдан, там трубки не беруть, ще є ідея щодо Залізнодорожньої лікарні, але мені сказали звонити з понеділка.
    Хочу запитати в форумчан чи хтось знає щось щодо таких процедур і скільки часу то все займає?
     
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте де пройти комплексне обстеження.

    Таке повне обстеження у Богдані відбувається так: на три дні людина яка хоче пройти обстеження залишається у них, у вартість уже включено харчування, перебування і всі аналізи+консультація лікарів.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте де пройти комплексне обстеження.

    Я теж хочу сімейно пройти обстеження повне, щоб попередити хвороби. Шукаю де можна пройти.
    В Біокурсі таке біля 6 000 грн
    В Бодані 2-3 000грн, триває 3 доби, але дітям не роблять

    Може хтось проходив, має якусь інформацію - поділіться:)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте де пройти комплексне обстеження.

    Я колись в Богдані так обстеження проходила.Як на курорті :). Їсти носять, по аналізи приходять, до лікарів водять.але цін зараз не знаю,бо це було десь 6 років тому.
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте де пройти комплексне обстеження

    Зараз мене цікавить це питання, бачу, що останні дописи 3-річної давності - чи володіє хтось більш сучасною інформацією - де? як? скільки?
    Поділіться.
     
  6. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте де пройти комплексне обстеження

    Хочу підняти цю тему і почути думки форумлянок з приводу профілактичного обстеження.
    Вважаю, що потрібно бодай раз на рік обстежуватись повністю, навіть якщо нічого не турбує (ну, або болить потрохи в різних місцях).
    Ось зараз питання: чи почати просто в поліклініці: аналізи крові-сечі, УЗД і т.ін. а потім, в разі чого, шукати профільних лікарів (але ж не факт, що нормально зроблять ці аналізи). Або йти відразу в приватний діагностичний, але куди саме? Прочитала тут відгуки про де які недешеві діагностичні, на жаль високі ціни зовсім не означають якість і правдиві результати...
    Що ви думаєте з цього питання і як вирішили його для себе?
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Зараз багато приватних медичних центрів. Хочу пройти комплексне обстеження організму. Куди звернутись? Можливо хтось недавно проходив обстеження і може поділитись корисною інформацією?
     
  8. mumija

    mumija Member

    Чи проходив хтось недавно комплексне обстеження? цікавить - де, як, коли?
     
  9. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Ще не проходила, але також шукаю прийнятний варіант.
    Розглядаю Ехомед (Вулиця Єрошенка, 14)

    Можливо хтось вже був у цій приватній клініці? Напишіть, будь ласка, детальніше. Дякую.
     
  10. lil black girl

    lil black girl New Member

    Я проходила в Параскеві. Мені все подобається. Перший раз робила пакет "Здорова жінка, пакет Оптимальний" (туди скринінг захворювань щитоподібної залози входить).
    В цьому році зробила пакет "Здорова жінка, пакет Мінімальний", а скринінг захворювань щитоподібної залози проходжу окремо, так виявилося дешевше :scratch_one-s_head:

    Щодо обстеження - координатор призначає всі візити один за одним, щоб було зручно і швидко. Пакет "Мінімальний" я пройшла за один день. Прийшла зранку (на 8:30, але час можна вибирати собі) натще з аналізом сечі, здала кров, зробила обстеження грудей, рентгенографію легень, узд внутрішніх органів, кардіограму та завітала до кардіолога. І вже в десятій пішла снідати :morning1:

    Після обіду з'явилася до гінеколога (кольпоскопія, узд, забір матеріалу - цитологію пізніше на електронну пошту прислали) і на підсумкову бесіду з терапевтом. Ото вся процедура. :girl_bye2:

    Підбирала 8-й день циклу щоб був добрий для обстеження грудей і УЗД у гінеколога.

    У інших місцях пробувала шукати, але якось погано гуглилося, щоб був докладний опис процедури, то вже вирішила знову проходити там же. Тим більше всі результати в одній купці будуть.
     
    • Подобається Подобається x 1