Постійно мерзну. Як цього позбутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Almariel, 25 Жовтень 2010.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мені завжди холодно! всі сидять на роботі у футболках, а я в гольфі, кофтинці і з шарфом на плечах. Кажуть, що то низький гемоглобін.

    Як підняти гемоглобін? Хто знає справді дієвий метод?

    і ще, в мене низький тиск (60/90 - це завжди, ну максимум 70/100), від цього часто крутиться голова. як підняти тиск (без кави і вина)? Бо, кажуть, від пониженого тиску теж може бути холодно.
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    і я постійно мерзну, навіть влітку. Але гемоглобін і тиск нормальні, тоді яка причина? схильна думати, що генетика, бо моя мама теж мерзне...

    Правда, зауважила, що коли я почала думати, що НЕ мерзну, то таки стала теплішою )))
     
  3. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    А який у вас зараз рівень гемоглобіну? Бо чи потрібно вам це? Зависокий гемоглобін набагато гірше, ніж занизький.
    Отож, сходіть спершу на аналіз (тільки не у звичайну поліклініку, а в приватну лабораторію чи гематологічне відділення - щоб аналіз зробили добре)
     
  4. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    Швидше всього циркуляція крові погана. Розганяти кров тре:)
    Причини "мерзлоти", ті, що знаю:
    - вегетосудинна дистонія
    - проблеми з щитовидкою
    - недостатність жирів та заліза.
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    Я теж мерзну більше, ніж інші. Але гемоглобін у мене абсолютно нормальний. Але тиск низький. А взагалі, це швидше за все, проблеми з кровообігом. Рухайтесь більше і буде вам щастя :))
     
  6. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    Те саме, і гемоглобін низький і тиск 90/60.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    чоколядкою.

    рекомендую почати загартовуватись..За півроку часу впевнена- думок про мерзлоту не буде.
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    В мене після операції був такий низький гемоглубін, що ходила по стінці, голова весь час крутилась. Підняла його народними методами : мед, гречка, гранати, червоне сухе вино.
     
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    А от з цим пообережніше. Особливо, якщо проблеми з судинами
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    Мене теж приймайте в свою мерзлячу компанію. Мені добре, коли на вулиці +30. Гемоглобін здаться нормальний, а от тиск 90/60, буває і менше... і головне, що мені з таким тиском добре, коли стає вищий - болить голова, коли нижчий - слабість, крутиться. Казала мені лікар, що щитовидка теж може впливати на отаку мерзячість... хоч перевіряла - нічого ніби... отак і живу, дівчата в офісі в блузочках, а я в гольфі, і курка зверху накинута... хоча до мене такої вже звикли..
    А як піднімати тиск? П"ю настоянку глоду уже 2 роки, результату не помітила. Сідати на таблетки теж не хочу.. усі ці чаї для нормалізації тиску призначені більше для зниження а не підвищення... от так і живу... (тільки підшкірний жир активно на зиму назбирую:girl_haha:)
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    можу холодний душ собі влаштовувати))) може щось підкажете: скільки, як,...
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    ні,ні..який холодний душ? починати треба з контрастного. Але не тепла/прохолодна, а гаряча/холодна. Розтирайтеся після того добре рушником, щоб аж тепло по тілу проходило. Обливайте літньою водою ноги(це особливо класно після важкого робочого дня). Гуляйте часто надворі. Ходіть босоніж.
    А взагалі-то краще починати загартовуватися з літа, банально бо варіантів багато. Зимою менше "опцій".
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    гемоглобін з мерзлотою не має ніц спільного, то можете навіть не заморочуватися;)


    зелений чай)

    більше руху))))

    звернути увагу на одяг-взуття: натуральність матеріалів і чи не порушує кровообіг (тісні джинси? вузьке взуття? обцаси? )

    до речі, якої ви комплекції?

    я забула про такі проблеми як тільки набрала + 4-6 кг, влітку з великим трудом зкинула 4кг то зразу згадала що таке тиск 75/60:girl_flag_of_truce: але організм мудріший моїх захцянок, вага швидко набралася і вдруге вже не експериментую.
     
  14. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    Щодо підняти тиск, то радили мені пити гарячий каркаде (тільки правильно заварений), а якщо зависокий, то холодний, шкоди від того точно не буде.
    А щодо змерзлості, то в мене так з дитинства, чоловіка друг недавно порадив мені зайнятись якимось видом спорту, фітнес, абощо, казав що він колись постійно мерзнув, відколи почав ходити в тренажерний зал, то перестав. Я і сама за собою помічала, на лижах наприклад, не мерзла взагалі, могла кататись в кофті, коли усі закутані, або коли в басейн ходила, то опалення вдома відключала, бо жарко мені було. Я вже давно зауважила, якщо ганяти кров по тілу, то ні болячки не чіпляютсья, і самопочуття хороше.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2010
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    ріст 173 (приблизно), маса 54-56 кг. не худаю, їм нормально.
    одяг люблю натуральний (синтетичного в мене мало)
    Зеленого чаю випиваю кілька чашок на день

    ок, дякую, буду пробувати.
     
  16. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    Оскільки теж маю таку проблему - холодні кінцівки- то точно знаю що гемоглобін не відноситься до цього.
    Ну і зі всіх тверджень про причини - MUCHACHA найбільш вірогідно це описала.
    Лікуватись бажано в невропатолога. (якщо звісно треба комусь це лікувати)
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    Регулярно червоне вино!

    ---------- Додано в 14:39 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

    мій чоловік каже бігати по-росі босими ногами. Дуже задоволений результатом.
     
  18. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    А я би так впевнено не стверджувала. В мене після родів гемоглобін впав до 80, до я ночами на себе дві пухові ковдри натягувала і не могла зігрітися. Ух, жахливе відчуття... Коли тобі зуб на зуб не попадає. Так що, можливо, щось в тому є.
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    Брр. Що це за гілка така? Хтось сказав щось і радять тим-то лікувати вже?
    Чи мерзлякуватість пов"язав з гемоглобіном лікар? То чому він не сказав як піднімати гемоглобін?
    Я дуже прошу автора написати звідки такі висновки, або не вводити в оману своїми симптомами і особисто виставленим діагнозом всіх решта.

    З досвіду спілкування з лікарем - мерзлякуватість може бути викликана кількома різними причинами. І те що підійде для лікування однієї, зовсім не пасуватиме для усунення іншої. Давайте це розуміти і в таких речах бути точнішими (принаймні в заголовках).
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2010
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Постійно мерзну, або низький гемоглобін

    так у мене не кінцівки холодні, а мені скрізь холодно і зябко дуже.
    ну звичайно, ні до якого лікаря я не ходила (не люблю я ці аналізи здавати,черги,таблетки зараз скаже куплять якість. та й знаєте, як в студентських поліклініках: "Чого сюда прийшла? хочеш довідку, щоб додому поїхати?"), вирішила тут запитати, може ще у когось щось таке є і хтось знає, як з цим боротися))