Як боротись з пупковою грижею?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем OlgaSoroka, 25 Листопад 2010.

  1. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Болів живіт над пупком,пішла на узі-сказали пупкова грижа.Поки лікар дивився-засунув її назад.От пройшло 2 місяця й мене знову болить-під руками відчувається якийсь шарік.А болить весь живіт вже.Порадьте,що робити!Під ніж якось не хочеться!
     
  2. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    Як болить, то, мабуть, защемлюється. Сходіть на консультацію до хірурга, вони правда всі зразу хочуть різати але, можливо, порадить якесь консервативне лікування.
    Я знаю, що при пахових грижах носять спеціальну білизну. Може і для пупкових є якісь пояси, або щось подібне. Але не тягніть з тим, щоб не нажити собі ускладнень
     
  3. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    була сьогодня у лікаря-каже в понеділок лягати на операцію(оказалось не пупкова грижа а грижа білої полоси живота)вот сижу й переживаю..
     
  4. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    а це така особливість жіноча - переживати, накручувати себе....понадумувати собі всякого поганого і ще більше переживати.... А Ви подумайте про хороше, наприклад, про те, що після операції грижі нестане і зникнуть всі пов'язані з нею проблеми.
    Бажаю швидкого, навіть не знаю, чи правильно сказати одужання, швидше, вирішення проблеми, одним словом- щоб все у Вас було добре:)
     
  5. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    я ВАМ ДУЖЕ_ДУЖЕ вдячна за підтримку!
     
  6. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    Дівчата, хто знає скільки коштує сітка для операції на пупочну грижу, а то татові лікар сказав що 500-700 доларів....
     
  7. patlik

    patlik New Member

    Пупкова кіла, нетрадиційне лікування

    Може хто знає бабок чи священників хто лікує кілу? малу сказали треба буде прооперувати , а дуже її шкода. Особисто маю знайомих кому лікували нетрадиційно,але це було давно і не в Україні.((
     
  8. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Пупкова кіла, нетрадиційне лікування

    В малого теж кіла, але на рахунок нетрадиційного лікування нічого не чула.
     
  9. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Пупкова кіла, нетрадиційне лікування

    а пупкова кіла і пупкова грижа одне і те ж???:girl_blush2: бо в нас пупкова грижа, і треба буде в 2 рочки також робити пластику....якщо сама не затягнеться.........так нам пан дохтор сказали.:girl_sad: не відмовилася б також пролікуватися без хірургічного втручання, якщо це можливо.........бо я далека від медицини:girl_impossible:
     
  10. patlik

    patlik New Member

    Відповідь: Пупкова кіла, нетрадиційне лікування

    так грижа вона сама... сказали до 4 років не рухати,а до школи прооперувати обов"язково, иені показали як це будуть робити...жах!! мені так шкода
     
  11. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Пупкова кіла, нетрадиційне лікування

    В меншої дочки теж пупкова грижа, їй вже 9 років. Операції поки не роблю, радилась з багатьма лікарями, нажаль думки розходяться. Наразі не даю їй важкого піднімати( хоча вона таскає Василя,поки не бачу) і постійно наглядаю.

    ---------- Додано в 14:38 ---------- Попередній допис був написаний в 14:37 ----------

    Лікарі радять до школи не робити операції, ніби після 6 років.
     
  12. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Пупкова кіла, нетрадиційне лікування

    Нам теж казали до пяти-шести років ніяких хирургичних втручань, лише нагляд лікаря, щоб грижа не збільшувалась. Тому що в більшості випадків вона сама затягується. В нас за рік часу грижа сама зникла. Зараз малій рочки.
     
  13. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Пупкова кіла, нетрадиційне лікування

    а нам сказали прийти на огляд в 2 роки.....а там видно буде.....чекаємо.....і ще саме основне, що в 6міс. коли ми проходили лікарів нічого не було, а виявили це у 1,6р., це таке можливе????
     
  14. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    В дочки виявили майже в рік, до того ніхто не бачив, і я також, нажаль. Васькові в два місяці також ставили пупкову грижу, але я робила масажі і зараз все нормально.Малій лікарка радила робити вправи на прес, щоб укріпляти стінки живота.
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    А як вона виглядає ота кіла? якось турбує? чи якось помітно візуально?
     
  16. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    в тому й справа, що ніяк не виглядає і не турбує, принаймні в нас.....ніколи б не подумала що в нас є кіла........... тому й оглядав нас не один лікар, не вірилося(((((
     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    В Настусі пупок виступає , вона того трошки стидається

    ---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:20 ----------

    лікар лякав мене защемленням кишки, і тяжкими наслідками
     
  18. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    і чим закінчилась Ваша проблема?

    бо в нас теж таке виявили в рочок, тепер не можемо теж рішитись на оперцію.
     
  19. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    О, а в нас її чітко видно і вона величенька, на даний час накладаємо пластир -фіксуємо, але ми маленькі, животик ще є проблеми з животиком, тому трохи проблематично. Надіємось що обійдемся без оперативного втручання.
     
  20. kassiopeia

    kassiopeia New Member

    Відповідь: Як боротись з пупковою грижею?

    Дівчата, хто переніс операцію на пупкову грижу, розкажіть чи довго треба лежати в лікарні після операції. і ще, може порадите хорошого хірурга. наперед вдячна