КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

Angel
06.11.2011, 16:24
то мало не що 20 хвилин сідає на горшик
то якісь крайності :) Мені шоб заставити малу попісяти..я її по різному прошу..Все починається з того шо я їй обіцяю" золоті гори"якшо вона поп"є,задурюю,10 трубочок в стакан вставляю :).Тобто вона ніколи не хоче пити.Відповідно і дуууже рідко пісяє,по графіку. Зранку,перед сном,після сну..і якщо дууууже повезе то наніч.Часто буває так,що заберу її в 5 год з садка,тобто попісяла вона десь в 4. І приходить час спати,і починається....впрошування попісяти,вона мені - "не хочу і все".І пісяє вже зранку...і шо я маю з нею робити?

Ніколь
06.11.2011, 17:56
Тобто вона ніколи не хоче пити
починай з цього :)
я ж не кажу що моя відрами хлебче, але літр-півтора, як коли, мала може випити. І я її не примушую. Я питаю чи вона хоче пити, і вже по ситуації, або пьє або ні.
Зрештою, після лікування у нефролога, ми в один час якось перестали пити багато, Юля могла за день горнятко випити і все, і пісяла разів 3 на день. А потім контрольні аналізи були не найкращі. Тому нам радили пити як мінімум літр рідини за день. Сеча конкретно в нас має бути не яскраво жовта, а практично безколірна.

---------- Додано в 16:56 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

Тобто вона ніколи не хоче пити
а що ти їй пити пропонуєш? Бо в нас день без копоту це не день. Останні пару тижнів я малу привчила перед сном ще молока випивати ну десь 150 мл. Мала дуже любить чайочки - з ромашки, з шипшини чи клюкви. Ну і сочки, за вуха не відтягнеш, але сочків нам багато не можна, тому практикуєм рідко.

Юстина
06.11.2011, 18:12
дуууже рідко пісяє
В нас таке було літом. Пів дня дитина могла не пісяти. Я це пояснювала тим, що рідина випаровується через активне потовиділення. Як твоя мала бавиться? Потіє?

Тобто вона ніколи не хоче пити.
Я між іншим теж майже ніколи не хочу пити. От серйозно. Але зато як нажеремося на пару з дочкою ввечері яблук, то "плаваємо" всю ніч. Відмінне мочогінне.

Мені шоб заставити малу попісяти..
О, те саме. Я страюся це робити так, щоб вона цього не помітила. Щось захоплено розказую, показую, а сама тихенько саджу на горщик. Вона сидить з відкритим ротом, а я щось плету і паралельно балдію від милого серцю і вуху звуку... А часом сама собі випісяється, ніхто і не почує.

Curly Xena
06.11.2011, 18:23
" золоті гори"якшо вона поп"є,задурюю,10 трубочок в стакан вставляю
Аналогічно. "танець з бубоном " - тільки, щоб щось випив :girl_cray: і зубки будуть, як в акулки, і "пий, бо зубки висохнуть (навіяно Спонж Бобом)", і все в такому стилі

Ніколь
06.11.2011, 18:26
Я страюся це робити так, щоб вона цього не помітила. Щось захоплено розказую, показую, а сама тихенько саджу на горщик
ціла метода :)
В нас якось простіше, сама пісяє, сама витирається, сама одягається, сама горшик виносить. Сама просить пити, коли напьється, навіть якщо чашка ще не пуста, то каже "дякую, мама" і більше не пьє.
Але зато як нажеремося на пару з дочкою ввечері яблук, то "плаваємо" всю ніч
а які то ви яблука такі цікаві їсте? бо яблука постійно їмо, і ті що бабуся з дачі привезла, і ті що тато розмитнює...але я би не сказала що вони мочегонні.

Юстина
06.11.2011, 18:44
а які то ви яблука такі цікаві їсте?
Самі звичайні. 2-3 шт. і гарантовані додаткові 1-2 нічні походи.
Ну... на когось буряк діє, як проносне. На нас яблука, як мочогонне.

Сама просить пити
А в нас вода для дитини стоїть в зоні її досяжності. Слідкую тільки за тим, щоб була завжди свіжа.

Ніколь
06.11.2011, 19:05
А в нас вода для дитини
а вот просто воду в нас не пьє ніхто

Юстина
06.11.2011, 20:03
а вот просто воду в нас не пьє ніхто
а у нас в квартирі газ :)

Angel
06.11.2011, 22:55
але літр-півтора
це взагалі космос :) варю 2-х літровий банячок,або узвару з сушки,чи фруктовий,чай з чепшини...і мені того може вистарчити з понед.по п"ятницю,але вона того не випиває,ввечері ще виливаю..
Ну і сочки
Ну ще їх може пити....
Як твоя мала бавиться? Потіє?
ні ніколи.
В нас таке було літом
А в жару то взагалі,моглв і 2-3 рази сутки попісяти.

Usmishka
07.11.2011, 08:19
Думаю кількість попасів - фізіологічна особливість, в нас Іра піся. багато, а якщо пє багато сичтої води - ну то дуже багато, в середньому 10 разів на день в 3 роки, від 2 до 3 то певно було 15-20 разів.
от знайшла табдичку http://www.tvoymalysh.com/t2838-topic або тут http://pomni.info/pomni/home/view/pisat.html

Ніколь
07.11.2011, 17:37
Прогрівати ніс вареним гарячим яйцем щось дає? Його треба на сам ніс чи між носом і оком?
Бо нам прописали сухе тепло на ніс, нічого кращого за яйце придумати не можу, але зі спогадів свого дитинства не памьятаю чи воно щось давало.
І після процедур тубус кварці і УВЧ як швидко має наступати покращення стану?

algo
07.11.2011, 17:41
Ліпше сіль в шкарпетці. можна розприділити по носі. я завжди так гріла.

Donata
07.11.2011, 18:21
Його треба на сам ніс чи між носом і оком?
то треба на носик і під очки, нам Лор казав теж про шкарпетку і сіль, краще йодовану, нагріти на сковорідці, засипати і прикладати, правда з тим треба трохи сидіти, доня не дається :(. Ще можна синьою лампою гріти, але закрити очі рушничком.
Нам кварц так і не призначили, доця дихає сама, вільно, Лор казав, що було б непогано, але краще нам не ходити в поліклініку, щоб не вчепилось щось знову. Очікувана корисність не варта ризиків.
після процедур тубус кварці і УВЧ як швидко має наступати покращення стану?
мені колись призначали УВЧ, то таке враження, що то допоміжне в лікуванні, бо особливого ефекту покращення стану я не відчувала, правда в мене знімало біль трішки. І після того варто посидіти в коридорі, щоб не виходити на холод відразу і закутатись якось шаликом. До речі, після "сухого тепла" мені казали не гуляти, години через 2 лише.

Iryna
07.11.2011, 20:00
Прогрівати ніс вареним гарячим яйцем щось дає? Його треба на сам ніс чи між носом і оком?

наша педіатр дуже радить так прогрівати, а класти на переносицю між очима і тримати як мінімум 15 хв. або до остивання... але проблема в тому, що мала й на 1 хв. не дає прикласти:girl_cray:

Rodionochka
07.11.2011, 20:48
А в нас ангіна(((. Звідки вона нас чепилась?!!! Ми з болячок не вилазимо ще з серпня, як почали потроху в садок ходити. А тепер от така біда - антибіотик. Хто ще чим ту ангіну лікував? Бо ми вже давно її не мали, тому і призабула я ту хворь. Це в старшого, тому може й полокати, і смоктати.
А ще питання - чи реально вберегти молодшого в однокімнатній квартирі? Комусь таке вдалось? Ми посуд розділили, але їх повністю ізолювати не вдається, малий все тянеться, і чи варто малого відправляти до бабці, якщо вже зараз починається друга доба хвороби? Буду вдячна за коментарі...

Dobra
07.11.2011, 22:02
чи варто малого відправляти до бабці, якщо вже зараз починається друга доба хвороби? Буду вдячна за коментарі...
Я б ізолювала, ми з ангіною і такому віці як ваш зайчик загриміли в лікарню, антибіотик, жахливий переляк, який відчувається досі. Темп. 3 дні була 41, жах.
Від ангіни - прополіс, ще сік власний гранатовий допомагає.

Zaichiha
08.11.2011, 12:33
чи варто малого відправляти до бабці, якщо вже зараз починається друга доба хвороби?
Підтримую Добру, я б відправила меньшого до бабці.
Ми з болячок не вилазимо ще з серпня, як почали потроху в садок ходити.
Це через садок - формується імунітет до вірусів. Моя малявка теж смаркає-кашляє постійно (ходимо в садок з вересня).
Хто ще чим ту ангіну лікував?
Наскільки я знаю, ангіна лікується антибіотиком, а смокталки та полокання просто полегшують біль у горлі. Ми теж хворіли в 1 рік - за тиждень були здорові. Одужуйте.

Kishka
08.11.2011, 16:39
Нам поставили попередній діагноз скарлатина. Дільнична прийде ще завтра. Висипка є, але температура нормальна. Чекаємо завтрашнього дня.

Ніколь
08.11.2011, 20:06
В нас як в казці.... чим далі, тим страшніше....
Останні півтора дня не лягаєм спати поки не вирвем, поки не обкашляємось. Від фізпроцедур таке враження що навпаки гірше а не легше.
Сьогодні в приватному порядку поїхали до іншого педіатра. Нового мені нічого не сказала, але вже при всьому прочому іншому призначила антибіотик Лексин.
Ніколи не думала що так скажу, але я навіть рада тому антибіотику, бо сподіваюсь він полегшить стан малої.
Нещасні соплі, які по 100 раз у всіх бувають, і так наслідки, я би ніколи не повірила якби з тим не стикнулась.

І коньюктивіт, який ми успішно закапували тобрексом з вівторка по ранок понеділка знов повернувся. В кутику очка вже збираються жовті згустки. Жах якись...

Юкола
08.11.2011, 21:03
Дівчата, в подруги в дитинки проблеми.
Дитині 4 роки.
Дуже треба дитячого гастроентеролога. Терміново.
Будь ласка, хто знає, в пп координати.

Dobra
08.11.2011, 21:32
мене дочка 6 років часто пісяє - за годину 4 рази, потім довго все ОК, на другий день знову багато за годину, потім підвечір ще така "пісянина", і ніби є проблема, і ніби немає. Що може бути? Аналіз здам однозначно...
Здали... Аналізи поганенькі, потрібно дитячого нефролога і гінеколога. Порадьте в ПП. Хтось знає траву якусь корисну для сечової системи, щоб мінімально (поки в лікарню попадемо) запальні процеси знімала?

Tanju
08.11.2011, 21:41
Здали... Аналізи поганенькі, потрібно дитячого нефролога і гінеколога. Порадьте в ПП. Хтось знає траву якусь корисну для сечової системи, щоб мінімально (поки в лікарню попадемо) запальні процеси знімала?
написала вам в ПП

Ніколь
08.11.2011, 21:46
Хтось знає траву якусь корисну для сечової системи, щоб мінімально (поки в лікарню попадемо) запальні процеси знімала?
Колись в малої було незначне запалення пісюшки, в памперсах запарювалась. То гінеколог рекомендувала сидіти в ванночках з травьяного збору "Елекасол". Правда в аннотації до нєї зовсім немає гінекологічних показів, але запалення знімала.
Для нирок - морс з клюкви, запарені листя брусніки - це все що можу пригадати по цій темі. Ще дівчата казали що толокнянка/ведмежі вушка допомічна в цій справі.

Tanju
08.11.2011, 21:48
Щодо ванночок, нам радили кору дуба-має протизапальну, в'яжучу дію. Ще можна ромашку.

Ніколь
09.11.2011, 12:08
Дівчата, якщо в когось є перевірений толковий дитячий окуліст, порадьте в ПП будь-ласка. Дуже треба

Dobra
10.11.2011, 17:49
Дівчата, в малої далі проблема - пісяє часто, особливо коли кудись ідемо - чи зміна температури, чи психологічно, лейкоцити в крові 20-30 і з мазка у великій кількості грибок Кандіда. Що порадите? Я і далі волочусь по лікарях, але може хтось мав таку проблему?

Dolche
10.11.2011, 22:10
І коньюктивіт, який ми успішно закапували тобрексом з вівторка по ранок понеділка знов повернувся. В кутику очка вже збираються жовті згустки. Жах якись...
Хм, ми малому теж капали торбекс, бо очка ще з народження дуже закисали, пройшло дуже добре, і через тиждень після курсу знову почали закисати (жовті кутики), але коли малий поплаче більше, тоді очка ще й червоні стають. Це коньюктивіт? Ми були в офтальмолога в Чорнобильській (десь місяць тому) то нам такого діагнозу не ставив.

Ніколь
10.11.2011, 23:01
Це коньюктивіт?
важко сказати що у вас. У моєї коліжанки, в малої 4 міс так з народження очка час від часу підкисають. Також тобрекс капали, але в них від народження епідермальний стафілокок, то лікарі кажуть що проблема з очками в них через це.

А ми вчора, вже не маючи куди звернутись терміново, поїхали в Параскеву до Бойцової. Діагноз гостирий коньюктивіт обох очей підтвердився. Але як і підозрювала, це в нас все завьязано з соплями і т.д. Вилікуються соплі, і коньюктивіт тоді не матиме рецедивів.
Призначила промивання фурациліном, капати Флоксал і закладати мазь Флоксал. З одного боку здивована що це просто антибактеріальні препарати а не антибіотики, але лікарю напевно видніше.
А мала не знаю з якого дива але почала давати промивати очі, капати їх і мазьку класти. Хоч щось приємне в цьому всьому.

Анута
10.11.2011, 23:43
антибактеріальні препарати а не антибіотики
останнім часом бачу вимальовується призначати саме антибактеріальні препарати

Ніколь
11.11.2011, 00:09
вимальовується призначати саме антибактеріальні препарати
цікаво чому? невже вони сильніше і ефективніше за антибіотики.
Хоча зрештою на даний момент мені вже все майже рівно що пропишуть :) аби воно не щипало очки малій і дало в кінцевому результаті повне одужання.

Януся
11.11.2011, 17:43
дівчата, Януся після денного сну проситься пісяти кожних 10 хвилин. Де зараз можна здати аналіз сечі? До кого можна звернутися?

Iryna
11.11.2011, 18:12
дівчата, Януся після денного сну проситься пісяти кожних 10 хвилин. Де зараз можна здати аналіз сечі? До кого можна звернутися?

сечу краще здавати ранішню...
в нас таке було пару днів назад, то я дала малій попити ромашку і тепло вділа, а зранку понесла сечу на аналіз...

Т@нюшк@
15.11.2011, 11:17
в малого вже 3 день на вечір піднімається висока температура. максимум було 38,8
кашляє, нежить, захрип, і вроді горло червоне (наскільки мені вдалося подивитись)
пшикаю від горла і збивала температуру свічкою (бо сироп категорично відмовляємось пити). Як кажете викликати лікарку чи ні? зараз полюбому назначить антибіотики.
Що ще можна зробити?

In4a
15.11.2011, 12:21
Як кажете викликати лікарку чи ні? зараз полюбому назначить антибіотики.
Я б викликала, щоб послухала. А те, що назначить, то вже Ви вирішуєте пити чи ні.
Ну і таку температуру я б не збивала...

Donata
15.11.2011, 12:50
Можливо хтось може порадити гематолога для дитини
В сина лімфовузол збільшений вже досить довго, інших скарг нема, в крові підвищені моноцити та тромбоцити, направили нас на Дністерську до гематолога на консультацію, дзвонила на Орлика - в них теж є, не знаю куди спершу їхати.

ksjuha
15.11.2011, 12:55
Я б викликала, щоб послухала. А те, що назначить, то вже Ви вирішуєте пити чи ні.

Цілком з Вами погоджуюсь.

А мій сьогодні знову залишився вдома. Проснувся вже з сопельками, жалівся на горло, що трошечки болить (я заглянула, то ніби чистеньке). Температури ніби наразі нема.
А я дуже в свою, чергу, хвилююсь, щоб знову ангіна не почалась, яку ми пережили два тижні (
Які Ви прймаєте перші міри в таких випадках? Бо носик ми промиваємо, горло полощимо різними травами?
Що можна зробити ще?

Tanju
15.11.2011, 13:16
І ми з знов з соплями лишились вдома, другий день не ходимо в садок. Переживаю за те, що б через них знов не почався кашель. Нічого не роблю особливого, промиваю малій ніс. Як кажете в таку погоду можна гуляти чи краще не треба?

Т@нюшк@
15.11.2011, 13:22
І ми з знов з соплями лишились вдома, другий день не ходимо в садок
якщо тільки соплі то можна гуляти

щойно була лікарка. назначила антибіотик цефодокс, синупрет. каже що в нього соплі дуже стікають в горло і можливо від того кашель.
соплі практично не видуваються, але дуже його мічать

Donata
15.11.2011, 13:37
Синупрет добре поможе від "сопливого" кашлю, але вам треба з тими соплями поборотися, спробуйте часто (реально кожні 15 хв.) заприскувати фіз. розчин чи салін, можливо, почнуть витікати і синок видує, а не будуть стікати в горло. Моя малеча не могла видути, то я їй промивала, процедура дуже неприємна, але дало результат + ліки які закапували, яке то щастя, коли дитина дихає носиком вільно.

solomka
15.11.2011, 13:37
Дністерську до гематолога на консультацію, дзвонила на Орлика - в них теж є, не знаю куди спершу їхати.
Я б радила сходити в Чорнобильську лікарню на Дністерську. В моєї доні минулого літа був низький гемоглобін, то нас направили саме туди. Ми звертались до завідуючої гематологічного відділення, нажаль прізвища не пам'ятаю. Досить приємна старша жіночка, нам допомогла.
Ми ходили в поліклініку, на дитину завели карточку і направили саме до завідуючої.

Ніколь
15.11.2011, 13:40
щойно була лікарка. назначила антибіотик цефодокс, синупрет. каже що в нього соплі дуже стікають в горло і можливо від того кашель.
соплі практично не видуваються
наш сценарій....
кашель від соплів ви не з чим не спутаєте....
в основному розпочинається коли дитина приймає горизонтальне положення та засинає. Ні з того ні з сього кашляє, чим далі тим частіше, враження що дитина чимось давиться і намагається відкашляти. Якщо дитину посадити, навіть уві сні - кашель поступово припиняється.

---------- Додано в 12:40 ---------- Попередній допис був написаний в 12:39 ----------

Синупрет добре поможе від "сопливого" кашлю
а нам він щось не дуже, верніше взагалі ніяк. Поки не підключили антибіотик - прогрессу не було.

Анута
15.11.2011, 14:07
я б в такому випадку (якщо нема Т) повела б хоч на 15 хвилин на вулицю. Погода волога і носик "розкисне". Візьміть із собою на вулицю серветки аби видути носика.
а ще нам допомагає кварцування, тобто тубус-кварц. Одразу такі пчихи починаються, тільки встигай соплі ловити

Т@нюшк@
15.11.2011, 16:41
я б в такому випадку (якщо нема Т)
якраз є
кашляє найбільше коли спить. тільки що відмінили денний сон, бо через постійний кашель вдалося поспати 10 хв(((

tanchyk
15.11.2011, 18:14
коли дитина приймає горизонтальне положення та засинає. Ні з того ні з сього кашляє, чим далі тим частіше, враження що дитина чимось давиться і намагається відкашляти. Якщо дитину посадити, навіть уві сні - кашель поступово припиняється.
О, це точно наш опис. Цілий день не кашляє, тільки прилягне, все-почалось. Так само як встає вранці 15хв. відкашлує. Але я даю лише суху мікстуру від кашлю і робимо до 10 масажів на день. Чоловік перевертає до низу і стукає по спинці легенько, досить дієво.

Ніколь
15.11.2011, 18:25
Але я даю лише суху мікстуру від кашлю і робимо до 10 масажів на день. Чоловік перевертає до низу і стукає по спинці легенько, досить дієво
добре що дієво, але якщо це все за наявності соплів, навіть скритих десь глибоко. То поки не вилікуються ті соплі, кашель не мине.

Т@нюшк@
15.11.2011, 19:19
даю лише суху мікстуру від кашлю
це теж не дуже добра штука

Lilusik
15.11.2011, 19:32
направили нас на Дністерську до гематолога на консультацію, дзвонила на Орлика - в них теж є, не знаю куди спершу їхати.
я б однозначно звернулась в Чорнобильську

Iryna
15.11.2011, 23:32
це теж не дуже добра штука

а чому? я завжди при кашлі даю лише цю мікстуру...
мені здається, що зі всіх лікарств від кашлю, цей ще самий безпечний...

Dobra
15.11.2011, 23:41
що зі всіх лікарств від кашлю, цей ще самий безпечний...
Деколи вона провокує сильніший кашель, а ще як припустити, що в складі багато трав, на них елементарно можна алергувати, а алергія у нас проявлялась саме такими кашлями
Цілий день не кашляє, тільки прилягне, все-почалось.
просто є мінімальний набряк воно собі там стікає по стінці і провокує кашель. Деколи вартує переходити на однокомпонентне лікарство.

ksjuha
16.11.2011, 11:46
Деколи вона провокує сильніший кашель, а ще як припустити, що в складі багато трав, на них елементарно можна алергувати, а алергія у нас проявлялась саме такими кашлями

З нею дійсно потрібно бути дуже обережною, у випадку, коли дитина алергічна.
Коли нам було 6міс. і ми почали кашляти, лікарка прописала нам оту суху мікстуру.
І тут почалось .... такий сильний набряк та алергічний кашель почався, що попали ми з обструктивним бронхітом на Орлика.
Вже згодом з"ясувалось, що маємо сильну алергію на чебрець. Так що таке, вроді, безобідне лікарство як суха мікстура чи пертусин ( в його основі також чебрець) може завдіяти одним діткам отакої шкоди, а іншим - навпаки допогти.

solomka
16.11.2011, 14:25
суху мікстуру від кашлю
нам лікарка її на днях виписала, але написала розводити пертусином. Але вичитала, що і в цій мікстурі і в пертусині є чебрець, чи не забагато його буде? Чи дійсно можна суху мікстуру розводити пертусином?

Donata
16.11.2011, 14:35
Чи дійсно можна суху мікстуру розводити пертусином?
можна, одну баночку пертусину і решта водою, але можете і просто водою. Я сину давала розведеним пертусином, нормально реагував, але він на трави ніколи реакції не мав ніякої.
Колись мені казали, що Алтейка чи суха мікстура добре поєднується з АЦЦ, бо так сама вона слабенька.

solomka
16.11.2011, 14:49
Алтейка
доня приймала її майже тиждень - ніякого полегшання, хоча минулого разу саме вона допомогла з кашлем.

Donata
16.11.2011, 14:57
і про наші походеньки до гематолога, поїхали ми на Дністерську, правда в консульт. поліклініку, попали до Скоропад Лариси. Вийшли з діагнозом ГРЗ та лімфаденопатія і прописаними антибіотиками (Фромілід).
Дитина не скаржиться ні на що, але той лімфовузол пальпується і я переживаю, бо досить довго не зменшується. Затра поїдемо до нашої лікарки, хай гляне його, бо не виглядає дитина на таку, що потребує такого сильного лікування, але і пропустити чогось боюсь.
Може то я вже на холодне поч. дмухати і шукаю того чого нема. Певно мозок не може повірити, що бувають моменти, коли діти здорові, останній місяць дався взнаки.

Т@нюшк@
16.11.2011, 17:23
в малого вчора спала температура і вночі не було, і сьогодні теж. Я так думаю може вже не варто давати антибіотик? (я його так і не давала). Капаю аква-маріс і даю той синупрет, хоча користі поки не бачу від них. нам ще лікарка приписала від кашлю амброксол. якщо кашель від соплів, то хіба засоби від кашлю щось можуть допомогти???

Ніколь
16.11.2011, 18:04
нам ще лікарка приписала від кашлю амброксол. якщо кашель від соплів, то хіба засоби від кашлю щось можуть допомогти???
амброксол вам точно не допоможе
читала часто що ереспал добре знімає кашель на соплях, мол має в собі протизапальний складіни і ще там щось. Але нам і ереспал суттєвого результаті ніякого не давав.
В мене взагалі цього разі було таке враження що ліки на дитину не діяли ніякі, взагалі. Тільки антибіотик.

solomka
16.11.2011, 18:17
В мене взагалі цього разі було таке враження що ліки на дитину не діяли ніякі, взагалі.
Щось в мене таке враження також склалось про кашель моєї малою. Боюсь, що прийдеться давати антибіотики, але так не хочеться......

Ніколь
18.11.2011, 00:48
дівчата... в нас якесь дежа вю... я вже холодна
вирішила вже покласти малу спати на нормальну подушку а не напівсидячи, і за 10 хвилин дитина зайшлась кашлем.
Це в нас черговий рецидив, чи то просто вона ще деякий час має спати на високій подушці?
Ну бо вже ті нещасні соплі лікувалсиь комплексно: тубус-кварц, УВЧ, сінупрет, рінофлуімуцил, ереспал і лексин + промивання в необмеженій кількості. Вже мали б соплі зовсім пройти. А тут пару днів я вважала що в нас взагалі вже все гуд і тепер знов те саме, я просто в розгубленості.

п.с. зараз спить на високій подушці і знов нормально...
а я ще сумнівалась про садочок - нафіг тепер садочок

solomka
18.11.2011, 12:27
Я вже незнаю, що робити з тим кашлем.....Протягом дня дитина кашляє дуже рідко, але сильно, аж дуситься. Сьогодні вночі мала такий сильний приступ, що я надзвичайно злякалась, вона аж заходилась кашлем, таке враження, що задихалась, бракувало повітря. Вона ніяк не може відкашляти мокротиння. Казала лікарка, що кашель від горла, лікуйте горло. Але температури не мала, хоча в нас як правило горло відразу дає температуру.

Irusya
18.11.2011, 13:28
вона аж заходилась кашлем, таке враження, що задихалась, бракувало повітря
На кашлюк не схоже? Надворі бувають такі приступи? Бо при кашлюку зазвичай кашель є тільки в приміщенні

solomka
18.11.2011, 13:50
Надворі бувають такі приступи?
наскільки пригадую, то ні, хоча вона декілька днів не виходила на вулицю. Казала лікарка не гуляти, щоб не надалась холодного повітря. А є ще якісь симптоми кашлюку?

ksjuha
18.11.2011, 14:44
На кашлюк не схоже? Надворі бувають такі приступи? Бо при кашлюку зазвичай кашель є тільки в приміщенні

От і я те саме хотіла написати. Дуже на це схоже.
Коклюшу лікарі не підозрюють?

solomka
18.11.2011, 14:56
Коклюшу лікарі не підозрюють?
Ні, за коклюш нічого не казали, сьогодні були в лікарки, послухала, каже легені чисті. Виписала довідку в школу, до кінця тижня ще полікуватись, а якщо кашель не припиниться в школу ще не йти. Мабуть треба буде звернутись до іншого лікаря.

SoLana
18.11.2011, 15:11
Ні, за коклюш нічого не казали, сьогодні були в лікарки, послухала, каже легені чисті
В малого мого пару років тому був коклюш, або паракоклюш (я не робила аналізів) Але педіатри вперто не хотіли ставити діагноз коклюш, бо сказали що це купа проблем для школи, санстанція і т.п. Незнаю чи це так насправді, бо не цікавилась, але таке саме було з вітрянкою, не ставили діагноз, шо то вітрянка. От тобі і статистика

diedyk
18.11.2011, 15:54
ми вже з суботи сидимо вдома, спочатку були тільки сопельки, а тепер вже від них і кашель почався...((( даю Проспан, сподіваюсь, що вже на днях пройде

Irusya
18.11.2011, 16:28
педіатри вперто не хотіли ставити діагноз коклюш
от, власне, такий діагноз ніхто не поставить...
до кінця тижня ще полікуватись, а якщо кашель не припиниться в школу ще не йти
якщо це коклюш - то це кашель на місяці... звичайно з поступовим його зменшенням. Лікування медикаментозного немає, найкраще - це свіже повітря, прогулянки лісом, парком, повноцінне харчування, уникання стресів...

симптоми кашлюку
Симптомы и течение заболевания.
Инкубационный период продолжается от 2 до 14 дней (чаще 5—7 дней). Катаральный период характеризуется общим недомоганием, небольшим кашлем, насморком, субфебрильной температурой. Постепенно кашель усиливается, дети становятся раздражительными, капризными. В конце 2-й недели болезни начинается период спазматического кашля. Приступы судорожного кашля проявляются серией кашлевых толчков, затем следует глубокий свистящий вдох (реприз), сменяющийся рядом коротких судорожных толчков. Число таких циклов во время приступа колеблется от 2 до 15. Приступ заканчивается выделением вязкой стекловидной мокроты, иногда в конце приступа отмечается рвота. Во время приступа ребенок возбужден, лицо цианотично, вены шеи расширены, язык высовывается изо рта, уздечка языка часто травмируется, может наступить остановка дыхания с последующей асфиксией. У детей раннего возраста репризы не выражены. В зависимости от тяжести заболевания число приступов может варьировать от 5 до 50 в сутки. Период судорожного кашля длится 3—4 нед, затем приступы становятся реже и наконец исчезают, хотя «обычный» кашель продолжается еще в течение 2—3 нед (период разрешения). У взрослых заболевание протекает без приступов судорожного кашля, проявляется длительным бронхитом с упорным кашлем. Температура тела остается нормальной. Общее самочувствие удовлетворительное.

Олюська
19.11.2011, 09:49
Як ви думаєте, дитині 1 рік і 3 міс. можна давати від кашлю сік чорної редьки з цукром?

---------- Додано в 08:49 ---------- Попередній допис був написаний в 08:44 ----------

Дитина не скаржиться ні на що, але той лімфовузол пальпується і я переживаю, бо досить довго не зменшується.
У нас в старшої теж за шиєю один лімфовузол весь час збільшений. Як збільшився десь у віці 1-1,5року, так досі не зменшується. Наш лікар сказав, що переживати не варто, лікування чи оперативного втручання не потребує, головне, щоб більше не збільшувався.

OlgaSoroka
19.11.2011, 11:08
У нас в старшої теж за шиєю один лімфовузол весь час збільшений. Як збільшився десь у віці 1-1,5року, так досі не зменшується. Наш лікар сказав, що переживати не варто, лікування чи оперативного втручання не потребує, головне, щоб більше не збільшувався.
У мене в дитинстві також лімфовузли на шиї були збільшені й в перехідний вік все пройшло.У мого сина також така ситуація.Контролюйте,щоб не збільшувалось й не переєживайте.Зараз така екологія,що наш організм до всього адаптовується.

Ніколь
19.11.2011, 13:32
дитині 1 рік і 3 міс. можна давати від кашлю сік чорної редьки з цукром
я давала, не можу сказати що супер допомогло, але шкоди не завдало

SoLana
19.11.2011, 13:44
Як ви думаєте, дитині 1 рік і 3 міс. можна давати від кашлю сік чорної редьки з цукром?
Можете знайти - ісландський мох, може бути в зеленій аптеці. Запарювати і пити. Але запитайтесь чи таким діткам можна. Я давала старшому, то ефективно допомагало.

Ная
19.11.2011, 16:53
ісландський мох, може бути в зеленій аптеці. Запарювати і пити.
я заварюю ісландський мох на молоці-20 грамів моху на півлітри молока,5 хвилин щоб покипіло і півгодини настоялося,пити по півшклянки тричі на день до їжі. Смак моху в молоці не відчувається,тому діти,котрі люблять молоко п"ють такі ліки з задоволенням. Можна ще додати трошки меду.

ViTanya
19.11.2011, 20:24
ісландський мох, може бути в зеленій аптеці. Запарювати і пити. Але запитайтесь чи таким діткам можна.
Можна, але дитина може відмовитись його пити через гіркувато-кисло-солоний смак.

Полуничка
19.11.2011, 23:00
Дівчата, звертаюсь до вас за допомогою. Моя мала ще з перших місяців какала раз в три дні. А от зараз я вже збилась з рахунку, скільки днів не ходить в туалет. Тиждень то точно. Раніше давала час від часу делуфен, а от днями закінчився, нову баночку не купила, то сьогодні зробила клізму. Десь 70мл. Мала заснула, так і не покакавши. Встала, я знову грушку залила.Так і нічого нема. Боюся третю дозу лити і не знаю, що робити

Ніколь
19.11.2011, 23:02
Раніше давала час від часу делуфен
так делуфен це в ніс

дашулька
19.11.2011, 23:05
Моя мала ще з перших місяців какала раз в три дні.
А малу щось турбує? болить животик? плаче? не спить? якщо вона почуває себе добре, то, гадаю, не варто хвилюватись. у неї такий режим. У нас така сама проблема до сіх пір...Доня какає аж (!) раз в три-чотирі дні й зараз, й почуває себе при тому дуже бодьоро, жвава й активна дитина.
Теж колись постійно переживала, що це не нормально, але тепер перестала зовсім, тому що по доні не видно, що їй дискомфортно.

Donata
20.11.2011, 00:01
так делуфен це в ніс
та то, певно, мали на увазі Дуфалак, те саме, що Нормазе
Моя мала ще з перших місяців какала раз в три дні.
в мене з дітьми обома теж було таке, послухавшись лікарів пробували тою лактулозою помагати, але ефекту практично не було, я собі дала спокій, якщо їх то не тривожило і не скаржились, то чого мучити.
А от зараз я вже збилась з рахунку, скільки днів не ходить в туалет
включіть їй в раціон побільше клітковини, сире яблучко, буряк послаблює.
В моїх після 2-2,5 років все внормалізувалось.

Dobra
20.11.2011, 00:27
скільки днів не ходить в туалет
Дуже допомагає порція печеного яблука. Нам творила дива.

Полуничка
20.11.2011, 00:47
Дякую всім, буду завтра пробувати яблука і буряк давати.
Та нічого не турбує, я не хвилювалась, поки не було 3 дні, а от як вже тиждень, ще й після, навіть, клізми не какає - оце мене насторожує. В принципі після клізми дитина повинна ж випорожнитись?

Так, я мала на увазі дуфалак)))

Женічка
20.11.2011, 00:55
а апетит як у вас? нормально їсть?

agalinka
20.11.2011, 01:24
В принципі після клізми дитина повинна ж випорожнитись?
Якщо ви дали не багато рідини, то може і на наступний день сходити.

LILY
20.11.2011, 12:11
от і ми з ночі почали кашляти, кашель сухий але гепає часто,соплів нема.

дівчата порадьте щось народної медицини???

і про запас з мед. препаратів що даєте,щоб той кашель непрогресував??

хельга
20.11.2011, 12:24
Бабусин рецепт. Якщо нема алергії на мед.
Нарізати цибулю, залити медом, дати настоятися, щоб виділився сік цибулі і утворилася консистенція сирпу. Цей сиропчик пити декілька разів на день, може бути чайна ложечка. Даю своєму старшому, коли кашляє і сама п"ю, бо на ГВ тепер. Допомагає завжди.
Є аналогічний рецепт з чорною редькою. Тільки вирізається серцевина з редьки і у той отвір заливається мед. Тільки не знаю з якого віку можна вживати сік редьки

Ці сиропчики смачні, солодкі. Мій залюбки його п'є.

LILY
20.11.2011, 12:27
Нарізати цибулю, залити медом

вже настоюється...мене мама в дитинстві завжди ним лікувала)

Arctica
20.11.2011, 12:27
Лікували набряк носоглотки, почався кашель, не ходимо до садочку вже майже місяць і всерівно не здорові. Вдень покашлює інколи і то відкашлює, сопельки не значні, не течуть, а вночі сьогодні так страшно кашляв, бо не міг відкашляти. лікарка слухала, все добре. З народної медицини давала сік з редьки і настоянку цибулі з цукром, вже планували завтра до садочку а тут на тобі, щоб ви порадили,давати щось на зразок проспану чи як діяти в даній ситуації?
Р.S. оці наші соплі Висоцька сказала лікувати так: каплі Ринофлуімицил, тоді через 5 хв. промити соляним розчином, тоді закапати соком каланхоє (не розводячи з водою) а тоді запхати в кожну ніздрю мазь етонія присипану ампіциліном. З того всього ми лишень закапували ринофлуімицином, чи то вартувало дотримуватися її призначень?

ljalechka
20.11.2011, 12:34
рецепт з чорною редькою
ще мені моя бабця робила такий сироп, також нам помагав, коли були маленькі, а от саме з якого віку не пам"ятаю(

Donata
20.11.2011, 12:55
З того всього ми лишень закапували ринофлуімицином, чи то вартувало дотримуватися її призначень?
нам прописували щось схоже, але спочатку промити сол. розчином, потім віброцил, (один лор казав навпаки, споч. віброцил, потім промити) через хв. 5 протаргол (по 6 кр., щоб аж в горло потекло), через хв. 10 закласти мазь (мазь була зроблена по рецепту), перший раз не дуже помогало, бо я зрошувала носик і реально його не промивали, тому ліки десь там в тих соплях губились, дитина їх не видувала. Потім коли взялись носа вимивати, то за 5 днів був чудесний результат, але віброцил забрали з тої схеми, промили (видовище не для слабонєрвних), протаргол, мазь так трошки глибше запхати, на 1 см. хоч.
Тому дивіться по дитині, я б пробувала, якщо не проходить. (для мене нежить то перший ворог вже, бронхіт, ангіна, отит на протязі місяця і все від недокінця полікованого носа). А від нерозведеного соку каланхоє він мав би почати сильно пчихати, може тоді і не треба так мордувати з промиванням і дитина випчихає і носик почиститься.

Ніколь
20.11.2011, 13:07
нам прописували щось схоже
до якого лора ходите?
промили (видовище не для слабонєрвних
розкажіть як вам вдається промивати?
бо просто цілу піпетку рідини в нос загнати то не промивання. А так щоб в одну ніздрю заливати і з іншої виливалось - в мене так не виходить.

Donata
20.11.2011, 13:40
до якого лора ходите?
я хожу в 5 дит. поліклініку на Чупринки, до Левкут Юрія (старший дядько, нас до нього завели, результат дало, перший раз в нього лікували), хоч ми і відносимось до 2-ї на Симоненка, але мене трафляє та поліклініка. То я хожу в 5-ту в приватн. порядку практично до всіх спеціалістів, то для себе, а для папірців то на Симоненка.
розкажіть як вам вдається промивати?
я вже десь писала тут, що набираю повний-повний флакон від саліну сол. води чи фізрозчину і вливаю в одню ноздрю, але сильно так стискаю, різко, щоб під тиском, і пару таких натисків, воно починає вивалюватись десь після 3-го натиску, і тоді головне ще раз-другий багато води туди влити, щоб витекло все. В нас вивалюється грудка слизу і потім тече водичка вже, роблю стоячи чи сидячи, мала виє, вода тече і з одної ноздрі, а з іншої соплі, і в носоглотку теж вода потрапляє, неприємно то факт, але нема на то ради, потім дихає вільно пару годин.
Arctica, а на рах. того, чи до отиту не приведе таке злобне промивання, то незнаю, доця потім носика ще дує і воду видуває. В нас отит від сопель які не видувались був, зараз 3-й день їй знов промиваю, бо почала кашляти і сопелявити, поки на вуха ніц не дало, я теж про це думала, чи це не нашкодить, але минулого разу вибір був або промивати або далі чекати що ще нам ті соплі принесуть в подарунок, то я наважилась. Бо ми від тих сопель мали обструктивний бронхіт і лікувались антибіотиком, бронхіт пройшов, а ніс - ні, вона далі не дихала ним вільно, думали, що потрошку внормується, загальний стан покращився відчутно, але ті сопеляки так і далі сиділи в носі і приймання антибіотика на них не подіяло, а далі одне за другим. Тоді і зробили висновок, що осн. проблема в нас ніс, а все решту то побічні ефекти.

нталька
20.11.2011, 16:00
Donata, ви не закриваєте одної ноздрі, коли в другу вприскуєте?
я от щось не знаю, теж з носа все починається. Але от попереднього разу як раз активними промиваннями і видуваннями перекинули те все ще й на вуха.

Bobas
20.11.2011, 16:10
але ті сопеляки так і далі сиділи в носі і приймання антибіотика на них не подіяло, а далі одне за другим. Тоді і зробили висновок, що осн. проблема в нас ніс, а все решту то побічні ефекти.
може у вас алергія на щось? якийсь алергічний риніт?

Donata
20.11.2011, 18:00
Donata, ви не закриваєте одної ноздрі, коли в другу вприскуєте?
ні, не закриваю, до одної притуляю флакончик з якого заливаю, а з іншої все те добро виливається з розчином. Роблю то макс. 3 рази на день, перед тим як ліки капати. А коли дуємо носа, після процедури, то вже закриваю одну - іншою дуємо. Так Лор колись навчив, що не можна двома одночасно дути, а закривати ніздрю по всій довжині носа, тобто не саму дирочку лише.
Я теж переживаю, щоб не наробити біди тим промиванням, от вибрала з двох "зол" меншу, та й отит в нас почався до промивання і одужання пришвидшило саме промивання, намагаюсь не зловживати тим, поки побічних явищ нема.
якийсь алергічний риніт?
доця має до того схильність, але якщо даю антигістамінні, то тоді видно зразу, останній наш випадок на протиалергічні не реагував. До того в нас алегрічний риніт в бронхіт може перейти тільки так, за 2-3 дні, тому з нежиттю намаг. боротися "на поражение".
Теперішня наша нежить алергічна точно, в четвер на підвечірок давали мандаринки, і вона дольку з"їла, вночі вже кашляла аж заходилась і носика весь час просила видути, зараз вже спить спокійно, ніс вільний, але там глибоко возиться їй і зранку чи перед сном вона мокро кашляє. Як лишу той ніс в спокої, то бронхіт не загорами, може то в страха очі великі, але як згадаю минулу болячку, то в холодний піт кидає.
Хотіла сьогодні носа закапати алоє, може буде випчихувати то все, але боюсь, щоб і на то не було алергії і не зробити гірше. Щось в мене зі старшим таких приколів не було.

Kalina
20.11.2011, 20:23
Хотіла спитати вас, сестра здавали аналіз сечі і еритроцити змінені в нас не виявлено, а еритроцити не змінені 8-12 при нормі в 0-1, що це означає? Дитині 8 міс.

inchik
20.11.2011, 21:00
Хотіла спитати вас, сестра здавали аналіз сечі і еритроцити змінені в нас не виявлено, а еритроцити не змінені 8-12 при нормі в 0-1, що це означає? Дитині 8 міс.
еритроцити в сечі - запальний процес...їх там взагалі не має бути...зверніться до нефролога чи уролога

Bobas
20.11.2011, 22:49
Хотіла сьогодні носа закапати алоє, може буде випчихувати то все, але боюсь, щоб і на то не було алергії і не зробити гірше. Щось в мене зі старшим таких приколів не було.
Коли у моєї малої алергічні сопельки- можу дати антигістамінне і все- ніяких капель, геть нічого, бо вони будуть продовжуватись через подразнення. Або взагалі даю спокій, і якось само собою минає за 1 день. Стараюсь, шоб температура не була вищою 22 гр в кімнаті- їй так бачу краще дихати..

сяняНЯНЯ
21.11.2011, 09:09
Моя Софійка дуже захрипла,що можна їй давати в домашніх умовах би то трохи пройшло?

Donata
21.11.2011, 10:12
дуже захрипла,що можна їй давати в домашніх умовах
тепле пиття (молоко з маслом, молоко з боржомі на половину, якщо буде таке пити), смоктульки, щоб захриплість кашель не провокувала і поменше говорити, а от з тим буде тяжко :)

solomka
21.11.2011, 12:46
Нарешті моя дитина майже перестала кашляти, спокійно спала цілу ніч. Добре, що це виявився не коклюш, а то я переживала, щоб меньший не захворів.

landscape
21.11.2011, 17:50
а у мене малий знову захворів на запалення вух, тільки три тижні тому переніс інфекційний мононуклеоз, температурив під 40.6, тільки но вичухались а тепер знову збільшені лімфовузли, горло і вуха. Виписали цефалексин або отофу, антибіотик шо то шо то на вибір, а шо вибрати? Порадьте.

нталька
21.11.2011, 17:56
тільки но вичухались а тепер знову збільшені лімфовузли, горло і вуха.
а дитина скаржиться на вушка? Бо збільшені лімфавузли ще довгий час можуть бути після перенесеної такої хвороби.

landscape
21.11.2011, 18:25
та от власне що плаче бо болять вушка, та і лор дивилась сказала що то від вух, але і температури нема високої в обід була до 38, а зараз спить то мокрий весь і не чути щоб піднімалась, буду бачити що ніч покаже але так не хочеться ті антибіотики давати

Iryna
24.11.2011, 13:13
я в розпачі:girl_cray:...тільки но вилікували цистити, аналізи вже були ідеальні, закінчили курс лікування, почали трошки виходити на вулицю (буквально 3 дні) і тут знову погані аналізи..сліди білку, лейкоцити... що це? рецидив?

inchik
24.11.2011, 15:00
я в розпачі...тільки но вилікували цистити, аналізи вже були ідеальні, закінчили курс лікування, почали трошки виходити на вулицю (буквально 3 дні) і тут знову погані аналізи..сліди білку, лейкоцити... що це? рецидив?
схоже на то...зробіть бакпосів сечі і вже тоді лікування має призначатись, можливо те лікування, яким ви лікувались, недокінця вбило інфекцію (бактерії, що викликали цистит), а тільки залікували, тому і рецидив.

Iryna
24.11.2011, 16:45
завтра їдемо на Орлика в урологію...думаю, там нам вже проведуть повне обстеження, теж лікар казав про цей бакпосів сечі, узд і аналізи на глисти... кажуть, що вони теж можуть провокувати рецидив(((

Ніколь
24.11.2011, 17:02
я в розпачі
тримайтесь, можливо ви просто зарано чи зарізко припинили лікування, чи так співпало що настав рецидив.
У нас минулого року протягом жовтня-березня 3 рази рецидиви були. То окрім конкретного лікування в час загострення, ми весь цей час і трішки ще потім сиділи на підтримуючі терапії, яка б в разі щонайменшого натяку на черговий рецидив могла його знешкодити на самому початку.
Нам лікар тоді казав, що мол гострий стан зняти легко, але щоб повністю одужати з такими проблемами, то займає довгий час, бо лікування довгоривале і послідовне.

Iryna
24.11.2011, 17:17
можливо ви просто зарано чи зарізко припинили лікування, чи так співпало що настав рецидив.

в принципі я теж схиляюся до цієї думки, бо курс тривав 10 днів і все....різке закінчення... послухала дільничу лікарку, хоча я ніколи на неї не нарікала...
а в кого ви лікува доню (можна в пп)

Ніколь
24.11.2011, 17:20
бо курс тривав 10 днів і все
ой ні.... під час лікування загострення ми пити фурагін 10 днів і ще пару днів зменшену дозу, параллельно канефрон пили взагалі щось місяця півтора, потім ще раз таким курсом. І чайочки з лік. трав пили також кілька місяців.
Лікувала доню в уролога-нефролога в нашій поліклініці на Симоненка, але лікарка толкова, Павловська Ірина Романівна. Дільнича наша нам взагалі толком нічим не допомогла, лише після уролога справи пішли на поправку.

сяняНЯНЯ
24.11.2011, 17:39
Писала вже скоріше що мала захрипла,...на другий день та хриплість пройшла,вроді так не кашляла,лише ввісні могла закашлюватись,а вдень ні.Так от,то від неділі почалось,тої ночі сильно вже кашляла напротязі півгодини,а нині Софія каже що горлишко болить.
Викликала знайому лікарку,та подивилась і каже що ангіна,..тільки от Т нема,навіть якась понижена.Горло дуже червоне,мигдалики збільшені і є гнійні нальоти.Читаю Комаровського,і він пише що при ангіні мусить бути Т,в нас її нема.Він пише що можна помилитись з діагнозом і не розпізнати дифтерію...щось я аж настрашилась) Завтра поїдем хай ще якийсь лікар подивиться.

inchik
24.11.2011, 17:50
завтра їдемо на Орлика в урологію...думаю, там нам вже проведуть повне обстеження, теж лікар казав про цей бакпосів сечі, узд і аналізи на глисти... кажуть, що вони теж можуть провокувати рецидив(((
от того лікаря, я про уролога, і тримайтеся! ну що таке дільничий лікар? вона може запідозрити проблему, але таке (цистит чи запалення) вона має посилати консультуватися з урологом!!! думаю, що як обстежитеся, то все буде добре! лікарі на Орлика хороші (в урології).

Iryna
24.11.2011, 18:02
ой ні.... під час лікування загострення ми пити фурагін 10 днів і ще пару днів зменшену дозу, параллельно канефрон пили взагалі щось місяця півтора, потім ще раз таким курсом. І чайочки з лік. трав пили також кілька місяців.

дякую, Ніколь, після ваших дописів якось аж легше стало, бо я собі понапридумувала всякого.... в моєї сестри проблеми з нирками практично з народження і до тепер, тому я того найбільше боюся(((
ще таке питання, а ви ходили гуляти під час хвороби (рецидиву)?

Ніколь
24.11.2011, 18:16
а ви ходили гуляти під час хвороби (рецидиву)
під час гострого стану ми не гуляли, бо мала в той час ще дуже часто і потрошки в туалет ходила, а ми в той час були вже без памперсів, тому треба було часто на горшик ( інакше в трусики трішки пісяла). Коли вже ті часті попіси припинились, то гуляли, але скажімо в +5 вже в штанах від зимового комбезу. Весною також не спішила міняти комбез на джинси... А ще обмотувала бедра, спинку животик теплим шарфіком. Вдома також ходили в чомусь теплому на поясниці. Ніякого спання вночі напівголою чи без ковдри.
На вулицю вдягались тепло, ніяких сидінь на лавочках, качельках, на снігу і т.д. На санках якщо довго їхала то виключно в конверті на овчині.
Це все я про гострий стан і про під час лікування.

Потім, і до сих пір впринципі, як лише горка наприклад стає прохолодною, ми вже по ній не їздимо. На прохолодній підлозі вдома сидіти до сих пір не дозволяю на попі, як і на лавочках качельках. Зараз от гуляємо в же в комбезі - то звичайно можна і горку і качельки. Але бачу як деякі дівчатка маленькі ще в джинсах..... то дуже ризиковано.
Мусите трішки бути обережні тепер.

Iryna
24.11.2011, 20:09
в нас приблизно все так само, лише неможу відівчити малу сидіти на підлозі вдома, хоча ми живемо на 5 поверсі і всюди коврики і зараз палять добре, тому тепло в хаті... а підлога для неї то вся її забава! гуляли теж в зимовому комбезі і качелі або гірки теж табу!

Ніколь
24.11.2011, 20:15
хоча ми живемо на 5 поверсі і всюди коврики і зараз палять добре
Під підлогою я мала на увазі голу підлогу без килимка. На килимку звичайно тепліше.
В нас просто зараз дитяча без килима, лише ламінат, то на ньому сидіти чуть прохолодно, як на мене. Сидить як принцесса, на подушці )))

Provizor
24.11.2011, 20:25
Моя дитина вкотре має температуру 39.0 без симптомів. Жаліється на болі в животику... Вранці температура впала до 36.6. В обід знову піднялась. Дитина марудна, плаче і капризує. Сиджу і не знаю до кого звернутись. Бо епізодів такої раптової лихоманки було багато. Може це щось пов"язане з гельмінтами? Я в розпачі. Педіатра дільничого не бачу сенсу викликати, бо в неї завжди всі здорові.

inchik
24.11.2011, 22:36
Моя дитина вкотре має температуру 39.0 без симптомів. Жаліється на болі в животику... Вранці температура впала до 36.6. В обід знову піднялась. Дитина марудна, плаче і капризує. Сиджу і не знаю до кого звернутись. Бо епізодів такої раптової лихоманки було багато. Може це щось пов"язане з гельмінтами? Я в розпачі. Педіатра дільничого не бачу сенсу викликати, бо в неї завжди всі здорові.
кров-сечу здавали на аналіз? може вже від того якось відштовхуватись....

Provizor
26.11.2011, 13:33
кров-сечу здавали на аналіз?
Здавали і не раз. З нирками все добре. Була дільнича вчора, сказала здати аналізи на гельмінти. Дитина вже здорова, весела і активна. І що це було?

нталька
07.12.2011, 15:42
дівчата, відпишіться, будь ласка, хто приймав лімфоміазот, і як після нього, чи були зміни на краще?

Donata
07.12.2011, 16:06
хто приймав лімфоміазот, і як після нього, чи були зміни на краще?
давно сину прописували його разом з Нукс Вомікою, якщо чесно, то не можу сказати, що було відчутне покращення від приймання.

нталька
07.12.2011, 16:12
Donata (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=32143), а як довго його приймали? Бо нам порадили місяць, з тим, що раз ми ще нічого такого не приймали, то має подіяти.

Donata
07.12.2011, 16:28
а як довго його приймали?
тижня три десь точно, але приймали ці 2 препарати разом, то було 5 років тому, коли шукали причину, чого дитина час від часу кашляє, хоча всі обстеження показували, що все ок. Особливого ефекту не дало, але може ще тому, що то моя дитина весною та восени мала рецедиви алергічного ларингіту, як виявилось, після перенесеного ложного крупу, з тим ми інгаляціями справлялись.

Іриска
07.12.2011, 16:45
ой, а у нас..... мась вчора лишився вдома, бо щось і носик мокрий, і покашлював... в результаті вчора після обіду як почав кашляти і то так, що взагалі не переставав, так закашлювався, що 4 рази рвав.... то капець якийсь, мусіли давати Синекод, бо нічого той кашель гострий не знімало... в 6 вечора - 39 темп., я в шоці... Сестра рекомендує дати антибіотик, бо ми вже й так 1,5 тижні на Ереспалі були, а тут такий кашель... я в шоці, від коли пішов в садок, постійно кашляє.... він у мене майже безперервно на ліках з серпня... вже 2 рази давала антибіотик, так не хочеться, а що робити? той кашель вже всіх замучив(((

dieSonne
07.12.2011, 16:51
дівчата, відпишіться, будь ласка, хто приймав лімфоміазот, і як після нього, чи були зміни на краще?
ми приймала, в малого після ларингіту була лімфоденопатія підщелепних вузлів, Після тижня прийому почали зменшуватися, після двох повернулися до нормальних розмірів. Не знаю чи то препарат поміг, чи просто організм собі поступово сам раду дав.

Анута
07.12.2011, 17:00
від коли пішов в садок, постійно кашляє.... він у мене майже безперервно на ліках з серпня.
ми як пішли в садок не переставали лікуватись. Десь теж пів року. Завершилось жахливими приступати кашлю і задухи. Нарешті додумались шукати не застуду. Виявилось що алергія на пилюку і кота. Забрала із садка - поступово приходимо до норми.

HAPPY NATA
07.12.2011, 17:11
Сестра рекомендує дати антибіотик, бо ми вже й так 1,5 тижні на Ереспалі були, а тут такий кашель...
а може з лікарем проконсультуватись? чи сестра - медик? ми теж недавно на Ереспалі до пневмонії дотягнули... одного разу при бронхіті цей засіб (в комплексі з ношпою і лазолваном) допоміг, а наступного разу нічого не дав... я тепер точно знаю - якщо дитина кашляє - обов*язково лікар має послухати.

Ніколь
08.12.2011, 00:21
бачу що ереспал дуже багатьом призначають, і нам в т.ч. Лікарка при любому кашлі його виписує. Але я чесно кажучи не бачу конкретно за ним якихось результатів.

Мене цікавить, дівчата, як в сухому надривному кашлі, який що 1-2 хвилини, і аж до рвоти не пропустити круп?

Бо в нас недавно було.... кілька днів кашель не переставав, вдень - то часом припинявся або ставав рідшим, або кашляла мала дуже часто, що 1-2-3 хвилини. І кашель був сухий, але дуже вимучував малу, а вночі взагалі, ні про яке лежаче/напівлежаче положення мови не було. Спала мала сидячи, спершись мені на груди і я її руками тримала . Так сидячи і спала ( і кашляла уві сні)
Я чесно кажучи коли кашель частішав і ставав періодичністю в 1 хв. реально ну я дуже переживала чи зараз не станеться ларингоспазм.

Врятувались ми загалом з цього комплексним лікуванням кашлю, наприавленим на помьякшення кашлю, та на його продуктивність. Змайструвала щось тіпа інгалятора і мала дихала водичкою з содою.

Але досі так і не зрозуміла які симптоми вказують що можливо це круп, чи ларингоспазм.Бо ще раз опитинитись сама вночі з дитиною яка ледь дихає - то реально страшно.

Анута
08.12.2011, 00:27
ложний круп чи ларингоспазм - це осипший голос і затруднене свистяче дихання.
якщо прохолодно і волого - то приступів не повинно бути. Плюс вони люблять лежаче положення, тобто сон.
Якщо є приступ - нести до ванни і включати воду (аби було волого дихати), або ще носять дихати на балкон (одягнути відповідно або замотати в коц).
а ще в нас після двох швидких в аптечці поселилась но-шпа (це на крайній випадок)
інгаляції ще можна робити із боржомі

не хворійте!

Alonka
08.12.2011, 00:52
сама вночі з дитиною яка ледь дихає - то реально страшно.
не впевнена, що це найкращий варіант, але при таких приступах нош-па може помогти.

smugastik
08.12.2011, 11:33
при таких приступах нош-па може помогти.
в мене малий тиждень назад так кашляв, інтервал між приступами тривав не більше двох- трьох хвилин, то нош-па знімала приступи ( правда в ночі не кашляв) ще й лікарка налякала, що у Львові епідемія кашлюку, але Богу дякувати це нас оминуло, і ще допоміг Синекод.

Donata
08.12.2011, 11:55
Але досі так і не зрозуміла які симптоми вказують що можливо це круп, чи ларингоспазм.Бо ще раз опитинитись сама вночі з дитиною яка ледь дихає - то реально страшно.
При крупі дитина не може вдихнути (при бронхоспазмі, чи нападах астми, не може видихнути - то так на швидкій мені казали можна розрізнити). Найчастіше круп буває між 3-4 ранку, бо саме тоді активізуються легені. Перші дії - дитину вертикально і бажано холодну інгаляцію чи подихати холодним повітрям, бо від того зменшуються капіляри і набряк звязок спадає. Ну і но-шпу з тавегілом вколоти внутрім"язево, якщо сильний напад. А невеликі напади добре знімаються інгаляціями звичайним фізрозчином. І, ні в якому разі, не можна парити ноги чи натирати.
Після 3-х років звязки опускаютьтся нижче і вже їх набряк не перетискає так наніц гортань. Тому наші діти до 3-х років сплять з нами.
Це реально страшно, я зараз згадую ту ніч і волосся піднімається, заснула здорова, некашляюча, активна дитина, а вночі почав хрипіти і синіти, сльози йому течуть, так благально, розгублено дивився, дихати не може, я в ті хвилини вже думала, що то кінець, я ті сині губки довіку не забуду, але то в нас був дуже сильний напад в 1,9р. Я думала, що то астма, що робити - без поняття, паніка, єдине, що дитину підняли, а коли він все більше і більше синів, то ми з чоловіком просто залили йому в ніс Називін, практично цілу банку, хоч кажуть, що того робити не можна (потім десь чула, але я не знала тоді про но-шпу, та й немала в дома ампул), але саме це нашу дитину і врятувало, почав потрошку дихати, до приїзду швидкої напад минув, залишився лише дуже сиплий голос. Швидка приїхала менше ніж за 10 хв., але вони могли б не встигнути, бо, в нашому випадку, то все було так швидко і сильно. Сльози мені течуть, так хочу, щоб ці поради нікому і ніколи не знадобились
то нош-па знімала приступи
но-шпа дуже помічна при такому, вона знімає спазми гладких м"язів і відповідно приступи.

Materynka
08.12.2011, 12:54
Мені колись розповідали теж про випадок нападу крупу в дитини шкільного віку, добре,що мама вчасно прибігла додому, то казала, що врятувала їх трубочка пластикова ( типу як від крапальниці), яку засунула в горло, щоб могло поступати повітря

Іриска
08.12.2011, 14:37
а може з лікарем проконсультуватись? чи сестра - медик? ми теж недавно на Ереспалі до пневмонії дотягнули... одного разу при бронхіті цей засіб (в комплексі з ношпою і лазолваном) допоміг, а наступного разу нічого не дав... я тепер точно знаю - якщо дитина кашляє - обов*язково лікар має послухати.
сестра фтізіатр, якраз легені то її профіль, вчора ввечері слухала, бронхи і легені чисті (в мене в гіршому стані ), але те що піднімалась висока темп., бродять бактерії, які плодяться, дитина вимучена... нежить сильний був, нині вже не тече.... я певно нині здамся, бо от клала спати з темп. 37,8.... не знаю, і хочеться дитині полегшити стан, і не нашкодити...Сестра каже, що якраз такий стан гірше впливає на організм ніж антибіотик... хоч вона й не прихильниця антибіотиків(((

Пупсик
08.12.2011, 16:10
Дівчата, допоможіть розібратись, бо я в ліках не дуже знаюсь.
Моя мала довший час покашлювала. Зараз кашель став глибшим і частішим. Викликала лікарку, та послухала. Сказала, що жорстке дихання, поодинокі хрипи. Ніби наразі не критично, але треба лікуватись, щоб не було гірше. Горло не червоне (трохи подразнене від кашлю), соплі сидять глибоко, температури нема.
Виписала нам Умкалор, Протаргол, Квікс, Цинабсин і Аскорил сироп. То не забагато ліків? Вдома не маю нічого, а пів аптеки скупити не хочеться,

Прочитала про аскорил :khomyak:
Побочные действия:
Симптомы возбуждения ЦНС: тремор, нарушение сна, судороги, головная боль, нервная возбудимость.
Со стороны органов пищеварения: явления диспепсии, обострение язвенной болезни, изменение печеночных проб.
Со стороны сердечно-сосудистой системы: снижение артериального давления, иногда вплоть до коллапса, учащение ЧСС.
Другие: аллергические реакции, изменение цвета мочи, парадоксальный бронхоспазм.

dieSonne
08.12.2011, 16:20
Умкалор, Протаргол, Квікс, Цинабсин і Аскорил сироп.
якщо носове дихання утруднене і соплі глибоко і давно в носику, то щоб не допустити до гаймриту цинабсин можна подавати, це гомеопатичний препарат. Умкалор можна замінити лимонами, яблуками, липою, малиною та медом. Протаргол на ваші глибокі і далекі соплі не знаю чи щось дасть, бо дитина більше нап'ється того протарголу ніж користі з нього буде, краще інгаляції поробити, просто підсоленою водичкою розріджувати, то вам за одне і замінник квікса буде. Головне, щоб видувала дитина, або випчіхувала ті сопельки. Можна ще масажики протикашльові робити. Мої малі люблять. А аскорил то власне протикашльовий. Хоча мені найбільше подобаються старі провірені препарати - суха мікстура від кашлю змішана з пертусином і доправлена водою.

Пупсик
08.12.2011, 16:28
мене власне більше цікавлять традиційніші ліки. Не люблю коли придумують нову назву , діюча речовина та ж, а ціна в 2-3 рази вища.
Тому власне вирішила порадитись , бо Софія практично ще не хворіла, тому в ліках не орієнтуюсь.

Софіє, а де можна почитати про протикашльовий масаж?

Ная
08.12.2011, 16:46
а де можна почитати про протикашльовий масаж?
— СПЕЦИАЛЬНЫЙ массаж, с помощью которого можно облегчить отхождение мокроты при бронхитах, трахеитах, вполне могут освоить родители, поскольку приемы его несложны. Массаж нужно делать ежедневно в течение 5 дней, вся процедура занимает до 10 минут. И только при слишком высокой температуре стоит подождать, пока спадет лихорадка.

Перед процедурой дайте ребенку отхаркивающее средство, которое выписал врач. Это может быть, например, сироп корня солодки или 1%-ный эуфиллин в растворе. Для предотвращения болезненных ощущений на коже нужно использовать либо детский крем, либо обычную детскую присыпку, которой присыпать свои ладони перед началом массажа.

Во время процедуры, особенно если ребенок маленький, обязательно разговаривайте с ним, вспомните шуточные приговорки, превращая все в своеобразную игру, — тогда ребенок будет меньше вертеться, а значит, эффект от массажа будет значимее.

Ребенок лежит на груди. В каждом приеме вы массируете сначала одну половину спины, потом другую, обязательно захватывая и область с боков. Делая защипы и хлопки, продвигаетесь по спине снизу вверх и обратно:

1-й прием. Всей ладонью растираете спину от поясницы к плечу и обратно — до покраснения.

2. Теперь пальцами обеих рук делаете горизонтальные защипы (как на пирожках), приговаривая: «Это гуси травку щиплют».

3. Складываете ладонь в горсточку (пальцы вместе) и похлопываете по спине подушками сложенных пальцев (получается глухой хлопок) — «а теперь лягушки запрыгали».

4. Ребрами ладоней быстро молотите по спине — «каратист разминается».

5. Теперь то же самое, но ребрами кулаков — «слоны затопали».

Проводить приемы нужно не слишком сильно. Но и чересчур слабые похлопывания не принесут результата. После массажа кожа на спине должна порозоветь. Вы кладете руку на спину и просите ребенка откашляться.

Переворачиваете его на спину и всей ладонью растираете грудь от центра (чуть выше сердца) к ключице — нежней, чем спину, но тоже пока не порозовеет (рис. а). Затем ребенок садится на колени, и вы начинаете нежно, легким круговым движением двух пальцев растирать яремную впадинку, которая находится на гортани между ключицами под кадыком (рис. б). Опять просите откашляться. В эти два откашливания слышно отхождение мокроты, хотя сплевывать, как взрослый, ребенок, скорее всего, не будет. После массажа оденьте ребенка и дайте ему отдохнуть лежа.

А аскорил то власне протикашльовий. Хоча мені найбільше подобаються старі провірені препарати - суха мікстура від кашлю змішана з пертусином і доправлена водою
підтримую!,головне при тому багато теплого пиття,а ще дітям часом даю сироп подорожника д-ра Тайсса

Пупсик
08.12.2011, 16:51
А умкалор варто давати?

Ная
08.12.2011, 17:29
А умкалор варто давати?
я своїм давала але то швидше з переляку,бо сама злягла з пневмонією і в Софії тоді ж піднялася раптово температура. То рослинний препарат,якоїсь страшної побічної дії не описано,а чи помічний-не знаю,я давала лише пару днів,діти виздоровіли самі по собі) Але в них не було ні жорсткого дихання,ні хрипів.

Tanju
08.12.2011, 17:34
Нам той Умкалор, так само як Вокара ( це гомеопатія від горла) щось жодного ефекту не давали ніколи, навіть коли починала їх давати від самого початку захворювання. Ціна не маленька, а ефекту я не бачила.

dieSonne
08.12.2011, 17:46
А умкалор варто давати?
Якщо дитина не алергік, то краще давати лимонну водичку з медом і чай з липи. Є дешевший замінник - препарат Джерело - також стимулює імунну систему, підтримує організм в період одужання після хвороби. Ми часом пропивали сім'єю курс в осінньо-зимовий період і грипом не хворіли. А тепер перейшли на натуральні ефірні олії і профілактичні креми.

Donata
08.12.2011, 18:10
Виписала нам Умкалор, Протаргол, Квікс, Цинабсин і Аскорил сироп. То не забагато ліків? Вдома не маю нічого, а пів аптеки скупити не хочеться,
Квікс можна замінити Аквамарісом Стронг (він дешевший майже на 20 грн.) або сольовим розчином 2-х процентним, на доці переконалась, що сильніший сольовий розчин краще від нежиті помагає, ніж той самий салін чи фізрозчин.
Цинабсин має розріджувати ті соплі, нам було раз дієве, раз ні, мені здається, якщо починати давати не на самих початках, то воно не дуже дієве.
А на рах. Аскорилу, то якщо в дитини обструкція бронхів і лікарка то почула, то призначання адекватне. Його аналоги Інстарил, Бронхорил, моя дитина добре переносить їх, бо в нас обструктивні бронхіти в осн. і без них рідко обходимось (викор. Бронхорил). А от я особисто ці препарати не переношу - серцебиття шалене, тремор мязів, тому моє лікування затягується без них на 2-3 тижні, доця в осн. приймає 3-5 днів.
А аскорил то власне протикашльовий.
він знімає спазми бронхів та має відхаркуючу дію, він не блокує кашель.
а Умкалор, то теж як кому, сину добре помогав, а в доньки на нього шалена алегрія, сильна висипка і свербіж, роздирала до крові. Лікарка була в шоці, бо в осн. він добре переноситься.
,головне при тому багато теплого пиття,
+ 100, це універсальний засіб практично при всіх хворобах органів дихання, багато пити, дихати свіжим повітрям.

HAPPY NATA
08.12.2011, 18:12
підкажіть щось, бо розпереживалася наніц... :girl_sad:
вже кілька днів мій малий захрипший (особливо - після сну). і кашляє дуже рідко (3-4 рази на добу), але дуже специфічно - так ніби його щось дусить (скоріше схоже на те, як дитина намагається кашляти, коли кашляти не хоче, ніби притворяється). чи схоже на щось серйозне? (бо якось навіть не пасує до лікарки звертатись з такими незначними симптомами...) даю йому смоктати Ісламоос (таблетки з ісланським мохом). в іншій ситуації на таке навіть уваги не звертала б, але він тільки півтора тижня тому перехворів на пневмонію, то тепер мене лякає все на світі... :girl_impossible:
ага, і ще хропить в сні...

Пупсик
08.12.2011, 18:23
на рах. Аскорилу, то якщо в дитини обструкція бронхів і лікарка то почула, то призначання адекватне
Не знаю чи почула. Бо про обструкцію нічого не казала. В нас колись був обструктивний бронхіт, дитині тоді було всього 4 місяці. Але вона була дуже млява і мала специфічне дихання. Зараз я того по ній не бачу. Бігає, активна і вдень майже не кашляє.

Donata
08.12.2011, 18:26
підкажіть щось,
може у вас засухе повітря? В нас хропіння носиком виправив зволожувач, а від захриплості - тепле пити, смоктульки які даєте.
Зараз я того по ній не бачу. Бігає, активна і вдень майже не кашляє.
В мене дитина з обструкцією теж може виглядати веселою та бавитись, майже не кашляти (що є зле і власне через ту обструкцію), але в неї тоді і з носом проблеми є і не дихає вільно. Призначали нам завжди то щастя, після того, як послухали, зі словами, що там купа слизу возиться і вона не відкашлює, бо в бронхах обструкція.

HAPPY NATA
08.12.2011, 18:36
може у вас засухе повітря?
в нас вологість в середньому 20-30% (недостатньо, знаю), але ми в тій самій квартирі живемо весь час, а оці симптоми з*явились тільки кілька днів тому...

---------- Додано в 17:36 ---------- Попередній допис був написаний в 17:30 ----------

Бігає, активна і вдень майже не кашляє.
мій малий з обструктивним бронхітом теж абсолютно нормально поводиться, активний. тому це не показник, як на мене... (при обструкції в нього кашель зі свистом- оце характерно).г=

Donata
08.12.2011, 18:43
але ми в тій самій квартирі живемо весь час, а оці симптоми з*явились тільки кілька днів тому..
ну може ще наклалось те, що лише після хвороби, слизова ще нормально не відновилась і тому стандартна Ваша "сухість" дає про себе знати таким чином. :confused:

Пупсик
08.12.2011, 18:44
при обструкції в нього кашель зі свистом- оце характерно).г=
ну от і я вище писала, що характерного дихання і кашлю нема.

HAPPY NATA
08.12.2011, 19:06
а від захриплості - тепле пити, смоктульки які даєте.
а окрім Ісламоосу ще які смоктульки є для зволоження слизової? щось таке, щоб не дуже хімічне, а більш натуральне... (мені ці з ісл.мохом подобаються, характеристики хороші, але може ще щось додати...)

Donata
08.12.2011, 19:15
а окрім Ісламоосу ще які смоктульки є для зволоження слизової?
я використовую Ісламінт, він трошки мятніший від Ісламосу, але то одне й те саме, саме краще помякшує. А теоретично можна всякі льодяники, травісил, трахісан, особисто мені добре йдуть від захриплості цукерки Рошена з мятою та евкаліптом, вони такі в зелених обгортках і з хрестиком білим. Мама раз дала, я думала вона в аптеці купила, а то рошенівські, суперово помічні.

HAPPY NATA
08.12.2011, 19:17
я використовую Ісламінт, він трошки мятніший від Ісламосу, але то одне й те саме, саме краще помякшує. А теоретично можна всякі льодяники, травісил, трахісан, особисто мені добре йдуть від захриплості цукерки Рошена з мятою та евкаліптом, вони такі в зелених обгортках і з хрестиком білим. Мама раз дала, я думала вона в аптеці купила, а то рошенівські, суперово помічні.
а дитині 2 роки 9міс це все можна?

Donata
08.12.2011, 19:43
а дитині 2 роки 9міс це все можна?
та дітям до 3-х років майже нічого не можна, трахісан та декатилен прописували малій в рік, але наголошували, що може бути реакція алергічна, і що підходящих вікових ліків нема таких. То вже на розсуд батьків, але Вам і ісламосу має вистачити, тепленьке пити, поменше говорити :) і мине.

Ная
08.12.2011, 23:55
в нас вологість в середньому 20-30% (недостатньо, знаю), але ми в тій самій квартирі живемо весь час, а оці симптоми з*явились тільки кілька днів тому...
в нас опалення на лічильнику і батареї донедавна були ледь теплі,бо тепло було надворі,тепер вже гарячі і мої діти прокинувшись сьогодні зранку так захрипли,що ледь могли розмовляти,потім пройшло само.
А ви після пневмонії даєте ще дитині якісь ліки від кашлю? Якшо так,то вони можуть провокувати описаний вами кашель.

Holly
09.12.2011, 00:10
А я від кашлю даю пертусін - дешево (4грн.) і нам допомагає. Ще вчора в Яринки був сухий кашель, рот не закривався. А сьогодні вона добре відкашлює. Спить спокійно.

Пупсик
09.12.2011, 00:47
А як розводити суху мікстуру пертусином?

nalia
09.12.2011, 00:50
розводити суху мікстуру пертусином?
Вливаєте всю баночку пертусину і до позначеної лінії переварену воду

HAPPY NATA
09.12.2011, 11:05
А ви після пневмонії даєте ще дитині якісь ліки від кашлю? Якшо так,то вони можуть провокувати описаний вами кашель.

після закінчення курсу антибіотика ще кілька днів давали АЦЦ, але вже більше тижня і його приймаємо...

Юкола
10.12.2011, 17:05
В малого мокрий кашель. Був з тижні чотири. Зараз вилікували бронхотрахеїт - з кашлянням ситуація не змінилася: разів 5-6 за день кашляє сильно і волого...
лікарка каже лазолван продовжувати пити, я щось не знаю... і що з тим кашелм робити?
Може ті мокроти мають самі просто відкалятися і все?

тетяна7777
10.12.2011, 17:52
Дівчатка,хто промивав дитині носика,скажіть чи це результативно? а то ніс у малого забитий вже давненько і в домашніх умовах нічого не допомагає(капання,пшикання все пробували).Цікавить чи після прмивання соплі за деякий час не вертаються чи шукати інший метод лікування?

Юкола
10.12.2011, 20:19
Цікавить чи після прмивання соплі за деякий час не вертаються чи шукати інший метод лікування
думаю, що гарантії, що соплі не вернуться, вам ніхто не дасть.
Я дитині н робила. Але подруги розповідали, що робили т.зв. "ку-ку" - промивали носа в поліклініці. Казали, що на той момент від нежитю звільнялися.

HAPPY NATA
10.12.2011, 22:35
і що з тим кашелм робити?
Може ті мокроти мають самі просто відкалятися і все?
а дренажний масаж вам не рекомендували? дуже помічна річ.

---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

професійний масаж, звичайно ж, кращий і ефективніший, але можна і самому спробувати... дійсно дуже добре помагає і шкоди організму не завдає (на відміну від ліків).

Т@нюшк@
11.12.2011, 01:50
Дівчата, порадьте. Малий проснувся з плачем, що дуже його дупка свербить. Ревить капець, кидається по ліжку від того що його свербить. Що це може бути? глисти? перший раз таке. Що зробити? вже другий раз просинається

inchik
11.12.2011, 18:26
Дівчата, порадьте. Малий проснувся з плачем, що дуже його дупка свербить. Ревить капець, кидається по ліжку від того що його свербить. Що це може бути? глисти? перший раз таке. Що зробити? вже другий раз просинається
помити і олійкою змастити

Soleil
11.12.2011, 19:44
Дівчата, хто може допомогти. В племінника другий день соплі, температура 37.1 і почали пекти очі, він плаче, не може дивитись телевізор. Чи може це бути кір? Я боюсь, бо моя мала вчора з ним бавилась, а вона дуже швидко чіпляє до себе різну застуду. І мене вже з того всього почала боліти голова, дуже переживаю. Мені страшно...

olerusya
12.12.2011, 14:16
А сьогодні вона добре відкашлює. Спить спокійно.
і що з тим кашелм робити?
в нас з пятниці мокрий кашель нізвідки взявся, але кашель якийсь дивний: коли ходить, бавится, то може раз максимум два кашлянути і все, як тільки засинає на день, через хвилину починається страшний мокрий кашель, дитина будиться і на тому спання закінчується... вночі навпаки перших кілька годин спить спокійно, потім десь з годину-дві щохвилини кашляє, потім до ранку знову спить...
не знаю чи давати якісь ліки, бо кашель все таки мокрий, а не сухий, і коли мала не спить, то навіть не скажеш що в неї той кашель є...
раніше в нас такий "лежачий" вологий кашель був коли були соплі -то було зрозуміло, а цього разу тільки кашель і все.

Donata
12.12.2011, 14:30
а цього разу тільки кашель і все.
і в нас таке "щастя", кашель без нежиті, ніс вільний, спить і гавкає, так бідацька мучиться, виспатись толком не може. Кашель сухуватий, слухались сьогодні, легені ок, до горла придертись нема як, ніс вільний, якби не кашляла при лікарю, то сказав би, що вигадую, але на очі глянеш - видно, що щось не так.
Дооовго він думав, що то їй таке приписати, я вже аж запереживала. Сказав нам, що то в гортані все сидить, прописав Стоптуссин, щоб так сильно не надривалась, а потім перейти на Синупрет, як мокріше почне кашляти.

SoLana
12.12.2011, 14:34
дуже переживаю. Мені страшно..
А Вашій дитині скільки? І навіть якщо, це і кір, то не переживайте так, при нормальному лікуванні, це не є така страшна хвороба

olerusya
12.12.2011, 15:27
Кашель сухуватий
ну а в нас мокрий дуже... тому я й не знаю що робити, та ще й лікар наша завтра так працює що я не зможу малу привезти(( а послухати обовязково треба.

Donata
12.12.2011, 16:03
та ще й лікар наша завтра так працює що я не зможу малу привезти(
а виклик додому зробити?

Cifalius
12.12.2011, 17:01
Дівчата, не знаю, чи мені сюди, аде хочу думати, що я не помилилась
Вже рік (може меньше) борюсь з дитячою хворобою, нам поставили контактний дерматит. Він на ручках. Що тільки не робила, чим не мазала, до яких лікарів не звирталась, але нічого не проходить, навіть більше, прогресує. Зараз дитина на строгій дієті, але поки без результату.
Одні дерматологи казали: то на хімію. Все змінила, використовуємо тільки дитяче мило, дитячий порошок, і т.д. Я досі перу в гарячій водді, і 1000 раз полочу дитячий одяг, але алергія не на тілі, а на ручках. Може хтось з таким зтикався? Порадьте щось розумне!
Другі казали що має перерости, але не переростає поки!

olerusya
12.12.2011, 17:24
а виклик додому зробити? якщо буде так далі продовжуватись, то завтра так і зроблю. просто десь 2 міс тому, коли в нас були сильні соплі, покашлювання і конюктивіт, то лікар, яка прийшла до нас додому, мало мене не сварила чого це я її кличу додому, а не йду з дитиною в поліклініку...(то правда була не наша дільнична, а заміна)

panikvarts
12.12.2011, 17:25
нам поставили контактний дерматит. Він на ручках.
В дитинстві, памятаю, теж таке інколи мала, але проходило само собою.
Порадьте щось розумне!
Я б порадила звернутись в обласну шкірну лікарню в Сокільниках, там є хороші дерматологи.

Cifalius
12.12.2011, 17:30
Я б порадила звернутись в обласну шкірну лікарню в Сокільниках
ну це не реально, коли ти не живеш у Львові :)

тетяна7777
12.12.2011, 17:30
помити і олійкою змастити
ну олійка,якщо це глисти звичайно,то олійка тільки тим гадам помічна-таке середовище то для них супер,а якщо просто подразнення то радила б звичайну присипку,як на мене то це супер для червоної попи.

Materynka
12.12.2011, 17:31
Може хтось з таким зтикався
В мене самої звідкись взялося рік тому, щось схоже на атопічний дерматит не відомо на що, так і не виявила від чого, спробуйте аптечну серію Ля рош позе для схильної до алергії шкіри. Мені єдине що допомогло. хоча ніяких особливо ліків від того не приймала, лише гормональною маззю користувалася, проходило ненадовго

Cifalius
12.12.2011, 17:34
Ля рош
це косметика не для дитини, дорослій...то таке, там помастила, там замастила і все, юш, пішла на спацер...а дитині таким мазати точно не буду

тетяна7777
12.12.2011, 17:35
Дівчатка,хто промивав дитині носика,скажіть чи це результативно? а то ніс у малого забитий вже давненько і в домашніх умовах нічого не допомагає(капання,пшикання все пробували).Цікавить чи після прмивання соплі за деякий час не вертаються чи шукати інший метод лікування?
Сходили до ЛОРа-аденоїди,спочатку мене це налякало,але погугливши,зрозуміла,що не так страшно. Призначили капельки з аптеки Зубрицьких-Поліпен(не розберу почерк).Хтось капав їх? А ще лімфоміозит? Підкажіть,капати чи тільки зволожування кімнати,носика та свіже повітря(то по Комаровському). Дякую.

HAPPY NATA
12.12.2011, 17:45
спробуйте аптечну серію Ля рош позе для схильної до алергії шкіри.
я теж мазала дитині, коли була суха шкіра на руках (дуже добре помогло). але так робила тільки один раз (бо не схильні до алергії) і за рекомендацією лікарки. тепер не знаю, як використати решту молочка, бо банка велика - 400мл :girl_smile:

Donata
12.12.2011, 18:45
Може хтось з таким зтикався? Порадьте щось розумне!
контактного дерматиту не мали, мали конкретний атопічний по всьому тілу, аж шкіра клаптями висіла, то нам дуже помогли ванночки з олійки "Espaflor" від Esparma. можна і на ручки спробувати, треба пару крапель на мисочку і потримати ручки трішки, на шкірі залишиться така тоненька плівочка, шкіру дуже пом"якшує і добре гоїть. Там флакон 250 мл., коштував 2 роки тому 100 грн., вистачило більше ніж на місяць ванночок. Ще прописували Екзомега-Адерму і термальну воду від Ля Рош.
Знаю, що алергологи виписують рецепт на виготовлення мазі чи розчину "Болтушка, Бовтанка", знайома казала, що дуже дієве, в неї дитина з тим мучиться з дитинства, і дешевше в пару раз виходить замовити в рецептурному відділі, ніж ті всі креми.

Cifalius
12.12.2011, 18:56
Ще прописували Екзомега-Адерму
цим чудом ми користувались...ніякої реакції крім того, що воно не лічило взагалі, а вавки ставали більшими

Donata
12.12.2011, 19:09
цим чудом ми користувались...ніякої реакції крім того, що воно не лічило взагалі
нам екзомега не нашкодила, але ефективною її не назву, зараз старшому руки мажу, як обвітрить, то так нічого, діє, а от від еспафлор дня за 3 побачила ефект.
Згадала, що останнім, що доні виписували то Дермалекс (від атоп. дерматиту та атоп. екземи), пише на ньому, що без стероїдів. То наші висипання на личку, які доня розчухувала дня за 2-3 знімав, але в нас харчова алергія була.
Успіхів Вам в боротьбі з тим.

Ніколь
20.12.2011, 00:22
Я сюда за порадою, може хтось зтикався....
мали ми тижня 3 тому застуду, з кашлем, соплями і т.д. одужали хочеться вірити. Але залишився час від часу кашель, який завжди виникає коли ми з дому виходимо на вулицю - триває хвилин 10, потім проходить. Буває десь в гром. місці ні з того ні с сього кашель - даєм якійсь цукорок посмоктати, все проходить. ЯК засинає обовьязково починає покашлювати - даю кусочок вершкового масла, кашель припиняється, дитина засинає спокійно.
Таке враження що щось горло подразнює і оце поїдання цукорка чи масла це подразнення знімає.
Що це взагалі таке?
І чому на вулиці спочатку кашель починається?
Горло нормальне, хрипів немає, ніс чистий....
а може це залишкове явище яке поступово пройде?

Dobra
20.12.2011, 00:33
Таке враження що щось горло подразнює і оце поїдання цукорка чи масла це подразнення знімає.
Що це взагалі таке?
ООооо, в мене в старшої таке було на протязі півтора року періодично. Тоді і хворіла часто. То повний капець. Причину я не дослідила, переросли. Лише помітила що допомагає - напиток молоко з маслом (можна з какао щоб закосити під Несквік), цукорки з цукру саморобні, як в дитинстві. Підозрювала щось з горлом або може алергічне мінімально, типу щось там стікало чуть-чуть по стінці. Але надворі у нас не було, тільки ночами дуже довго. Помітила, коли відміняла ліки - особливо сиропи, все проходило. Як згадаю той період, аж зле.

Ніколь
20.12.2011, 00:39
Лише помітила що допомагає - напиток молоко з маслом (можна како щоб закосити під Несквік)
я десь тижня два давала малій перед сном молочко з маслом з медом. Але воно не так було дієво, бо кашель починається коли вже мала спить, а в неї сплячу вже залити щось важко. А кусочок масла вона навіть соння готова зїсти - вона взагалі масло дуже любить. Сиропи вже не даю, хіба можу мать і мачеху запарити. Зауважила що якщо багато давати малій пити то кашель стає чуть вологіший. Як виходимо на вулицю - то він в ті 10 хвилин поки кашляє - також стає вологий. З того роблю висновок що вологість на вулиці більша ніж в квартирі і під дією вологості щось там ще залишкове починає відходити. Ну і на вулиці все більше рухається, ніж вдома.
А цукорки допомагають будь-які.... от в суботу звичайну мьятну дала, бо іншої під руками не було, так само пройшов кашель.

Тобто скорше всього це щось в гортані-легенях, що залишилось від часу хвороби, що поступово відновлюється. І як такого лікування не потребує, бо вже не є симптомом хвороби.

Але сам факт.... мала як починає уві сні позіхати, я вся аж напрягаюсь, бо здається що зараз знов кашляне...жуть....

Dobra
20.12.2011, 00:45
Але сам факт.... мала як починає уві сні позіхати, я вся аж напрягаюсь, бо здається що зараз знов кашляне...жуть....
Угу. В мене старша гавкала роками, потім менша - алергік, дусило ночами десь з рік. Розумію страх того гавкання.
То кашляння дійсно йшло шлейфом після хвороби. До речі, ті палені цукорочки дуже помічні від кашлю сухого, нас рятували, і просити не треба було, лизали з задоволенням.

ksjuha
20.12.2011, 00:49
Тобто скорше всього це щось в гортані-легенях, що залишилось від часу хвороби, що поступово відновлюється. І як такого лікування не потребує, бо вже не є симптомом хвороби.

Оооо, дуже знайома ситуація. Вроді і вилікувались і все пройшло, а те покашлювання, то пропадає, то може з"явитись ні з того ні з сього і знову за декілька днів пропасти . І нежитю нема, і горло чисте. Я вже додому гігрометр купила (думала, що через сухе повітря), то вологість коливається від 45 до 50 (ніби добре), а що воно таке сама вже не розумію :girl_cray:

Ніколь
20.12.2011, 01:05
а те покашлювання, то пропадає, то може з"явитись ні з того ні з сього і знову за декілька днів пропасти
згадуєчи чи то минулий чи то позаминулий рік, зиму зокрема, мала в мене також протягом дня підкашлювала, правда вночі того не було, і на вулиці не було, то я вже не знаючи що думати, десь в неті вичитала що цей кашель він залишається як правило в осінньо-зимовий період, а мол на весну-літо проходить, коли наступає тепло. Тоді, так дійсно сталось, почалась весна, як завжди у нас весна за кілька тижнів вже мало не стає літом, і кашель пройшов.
Я от себе тепер морально налаштовую не нервуватись через це покашлювання і чекати тепла. Але чекати то одне, а чути щодня кашель це інше.

Carpe diem
20.12.2011, 01:18
у мого малого (маю брателло 10 років) скільки його пам"ятаю, стільки він і кашляє. не знаю чому, але помітила таку закономірність - тільки починають в класі хворіти діти - одразу в Максима кашель, буває такий глибокий і затяжний... страшно так. але, думаю, таким чином організм бореться з тими вірусняками, що за півдня в класі біля нього літають...
моя мама лікарям не дуже вірить, тому помічним для брата є гололь-моголь (одне яйце збите з цукром зранку надще серце бажано) за два дні кашель якщо і не проходить то помітно стихає. і взагалі гололь-моголь корисний для голосових зв'язок, тому його п"ють і ті, що співають або мають роботу, пов'язану із ораторсбким мистецтвом

Ніколь
20.12.2011, 01:33
і взагалі гололь-моголь корисний для голосових зв'язок
так, дійсно, але лише від домашніх курей, і щоб ті кури були "знайомі" і не невідомо звідки. А магазинні сирі яйця я вже дуже давно не ризикую споживати. Хіба перепелині.

Donata
20.12.2011, 10:23
І чому на вулиці спочатку кашель починається?
я цим питанням добивала нашого дільничого, казав, що то від зміни температур та вологості і це не є симптомом хвороби. Головне, щоб дитина не наковталась холодного повітря і горло не застудила коли починає кашляти на вулиці.
Доця цього року щось вже так не кашляє, а минулий, тільки на вулицю - розкашлялась моментально на декілька хвилин. Може тому, що зволожувач тепер в хаті працює постійно і вікна відкриті дуже часто, понижую температуру в хаті хоч до 21-22 (а сама мерзну, мені тре 25).

olenkastar
20.12.2011, 10:28
понижую температуру в хаті хоч до 21-22 (а сама мерзну, мені тре 25)
у нас в хаті 18градусів) максимум 19:girl_crazy:(молодша з голою дупою майже постійно)..а при 20 мені вже жарко і некомфортно..ггг. а колись теж любила, щоб потепліше було. тепер навпаки, коли жарко- некомфортно, відповідно і мерзнути стала менше на вулиці.

inchik
20.12.2011, 22:13
Ніколь, і нам знайома така ситуація. Досі часом таке маємо, особливо після ОРЗ. Востаннє швидко нам минуло, думаю тому, що давала часто смоктати, як дівчата пишуть, цукерки від кашлю (травісил, ісла-мос і т.п.), щоб вироблялось побільше слини і з-за мигдаликів слиною вимивалось все, що залишилось (за мигдаликами і в носоглотку не видно, що там робиться) і на ніч капала в ніс по краплі в кожну ніздрю масляний розчин хлорофіліпту (дуже добре пом'якшує горло і дезинфікує зі сторони аденоїдів і стікаючи по задній стінці робить свою корисну справу) - за 3 ночі мала перестала кашляти, ну і бажано мати вологе повітря в кімнаті хоча б вночі...

Ніколь
20.12.2011, 22:20
на ніч капала в ніс по краплі в кожну ніздрю масляний розчин хлорофіліпту (дуже добре пом'якшує горло і дезинфікує зі сторони аденоїдів і стікаючи по задній стінці робить свою корисну справу)
а як мала хлорофіліпт переносила?
Бо я читала що він, навіть масляний, дуже пече носоглотку.

Женічка
20.12.2011, 22:39
Бо я читала що він, навіть масляний, дуже пече носоглотку
пече - не те слово. колись малій капала, вона ще манюня була, не пригадаю, коли саме. не розуміла, чому дитина так кричить від простого хлорфілпту, я собі як закапала - мама мія ... :) не капала більше Насті ні разу.

natorella
20.12.2011, 23:08
мерзнути стала менше на вулиці
схуднеш - почнеш)))
мене жир добре гріє)

ksjuha
21.12.2011, 00:20
Ніколь, і нам знайома така ситуація. Досі часом таке маємо, особливо після ОРЗ. Востаннє швидко нам минуло, думаю тому, що давала часто смоктати, як дівчата пишуть, цукерки від кашлю (травісил, ісла-мос і т.п.), щоб вироблялось побільше слини і з-за мигдаликів слиною вимивалось все, що залишилось (за мигдаликами і в носоглотку не видно, що там робиться) і на ніч капала в ніс по краплі в кожну ніздрю масляний розчин хлорофіліпту (дуже добре пом'якшує горло і дезинфікує зі сторони аденоїдів і стікаючи по задній стінці робить свою корисну справу) - за 3 ночі мала перестала кашляти, ну і бажано мати вологе повітря в кімнаті хоча б вночі...

А нам масляний розчин хлорофіліпту лікарка прописувала при ангіні. Я його капала на грудочку рафінованого цукру і так ми цей цукор смоктали.

Ніколь
21.12.2011, 00:43
Я його капала на грудочку рафінованого цукру і так ми цей цукор смоктали
тоді не дере.... ніс і ріт різні речі....
коли у малої болить горло я часто даю їй пити чайок з ромашки. А коли соплі я запарюю ту ж ромашку і тим ніс промиваю. Так от ромашка в ніс - по відчуттях дуже така неприємна, сама пробувала, і ніби не пече, але якось драти починає в носу. А пити нормално абсолютно.

Irusya
21.12.2011, 01:16
ромашку і тим ніс промиваю
промивати ніс комфортно лише соляним розчином, все решта дуже пече, навіть самою водою

Ніколь
21.12.2011, 03:00
промивати ніс комфортно лише соляним розчином
напевно це жалежить від людини. Мала той сольовий розчин мало того що з задоволенням в ніс вливає, так ще й норовить випити піпеткою, коли я не бачу. Мені ж неприємно будь-які промивання, тому ніколи і не промиваю.
А особисто моє спостереження, що коли в носу є соплі і промивання не з метою зволожити слизову а власне вимити соплі, то відвар ромашки кращє їх виводить. Можливо тому що більше подразнює слизову, але виходить все основатєльно. Ну і крім того, як на мене, ромашка має протизапальний еффект, який сіль не має, або має значно слабший.
А зараз, коли соплів немає, але є корочки в носі через сухість повітря, то я малій слабий розчин солі запшикую кілька разів на день, з метою ті корочки розмочити і вишмаркати.

HAPPY NATA
21.12.2011, 07:24
мала як починає уві сні позіхати, я вся аж напрягаюсь, бо здається що зараз знов кашляне...жуть...
людоньки!.. ніби про мене. в нас після серйозного бронхіту теж почалось захрипання голосу і покашлювання 3-4 рази на день. то якщо малий вночі кашлянув, то я з того часу вже до ранку не спала. знервувалася і спереживалася наніц, випила море валеріанки...
і ніби симптоми несерйозні, і страшно, щоб в шось гірше не переросло.
сама ніяких ліків дитині не давала, хіба промивала носа соленою в водою і давала смоктати ісла-моос (бо на рослинній основі).
через півтора тижня отакого переживання, вирішила, що ліпше буде піти до лікарки послухати дитину, ніж вгробити свою нервову систему.
лікарка послухала - в легенях чисто. ніс, горло, вуха - теж в порядку. і сказала мені те, що я не готова була саме від неї почути: "перестаньте про погане думати! це ж притягує негатив! у вас здорова дитина, а таке захрипання і закладення носа в тому віці буває досить часто."
основне - порадила підтримувати слизові у вологому стані. і профілактично можна попити навар ісланського моху (саме зварити ту траву, бо таблетки тільки зволожують, там дуже мала концентрація діючої речовини). і все.
не знаю, чи то дійсно я заспокоїлась, чи зволожувач допоміг, але малий вже практично не кашляє. :girl_tender:

inchik
21.12.2011, 13:35
а як мала хлорофіліпт переносила?
Бо я читала що він, навіть масляний, дуже пече носоглотку.
нормально перенесла. перед тим як їй капати я собі закапала. відчуття схожі як після капання піносолом....можна порівняти ще із відчуттями, коли в носа набрати води, тільки не настільки неприємно. а ще перед капанням попередила малу, що може лоскотати і що якщо лоскоче, то діють ліки і вбивають всіх бактерій і що має дійти аж до горлишка і тоді кашлю не буде.

---------- Додано в 12:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ----------

не знаю, чи то дійсно я заспокоїлась, чи зволожувач допоміг, але малий вже практично не кашляє.
я думаю, що все в комплексі допомогло :), бо і в нас поки сухо було в кімнаті, то дуже довго викарабкувалися з тих кашлів....

Postonatika
28.12.2011, 10:16
після сну кашляє, спочатку сухим, а потім і вологим кашлем: відкашляє і все, тишина. Шо то могло б бути?Схиляюся все таки до алергії.
Прочитала Ваш допис. Чи щось змінилося за цей час? У мене в малого аналогічна ситуація, але тягнеться уже той кашель пів року. Ніякі сиропи не допомагають... Як Ви вирішили проблему, підкажіть, будь ласка:girl_smile:? Можливо, це листи? Тоді що робити?

tanchyk
03.01.2012, 15:47
Ми вже захворіли, один день посмаркав і вже температура. Не кашляє, нічого. До вечора подивлюсь, бо навіть не знаю чим лікувати!

Blondo4ka
05.01.2012, 10:43
вже температура. Не кашляє, нічого
І в нас чогось вчора після сну температура з"явилася. До вечора набігла 38,3. Причому немає ні кашлю, ні нежитю. Не знаю що робити. Треба буде сьогодні лікарку викликати...

masjaka
05.01.2012, 11:31
І в нас чогось вчора після сну температура з"явилася. До вечора набігла 38,3. Причому немає ні кашлю, ні нежитю. Не знаю що робити.
Я б подавала противірусне: анаферон, арбідол.... Гірше не буде, а якщо це вірус (бо так виглядає) то чим раніше дати, то тим дієвіше, і легше пройде хвороба. Принаймі в нас так.

Sertce
07.01.2012, 14:46
Не знаю вже, що робити- 1 січня заxворів малий(2,6р), температ.була 37, 5, а на другий день-38. Пішли на медпункт- сказали, що вірусне. І вже ось 4 дні температура 38,5 - 39,4. Повезла в лікарню- горло червоне. Процитую слова лікаря" Горло червоне, але це не ангіна, а вірусне." Ще є соплі, бо аденоїди. Чи буває так, як сказав лікар? Скільки днів проxодить це "вірусне"? Температура збивається важко. Виписав аугментин 5гр/ 2р.в день. Малий жаліється, що горлечко болить. Дівчата, порадьте щось. Дякую.

Usmishka
07.01.2012, 15:00
Аналізи!!!! ЗАК і ЗАС, а з якого дива для вірусу антибіотик?

Ніколь
07.01.2012, 15:08
трішки задовго тримається температура як для вірусного, це моя думка.
Аденоїди збільшені через наяваність соплів, а не навпаки. Промивайте носа, позбавляйтесь соплів.
ангіна також може бути вірусна, а антибіотик при вірусах взагалі то не діє, але напевно його виписали щоб зняти запалення власне горла.

минулого року моя мала так само мала температуру під 39 4 дні, на рахунок соплів не памьятаю, але горло було червонюще.... це не була ангіна, це був власне грип який в діток дава ускладнення на горло. Температура пройшла поступово, горлишко лікували місцево. Антибіотики не давала.

У вас може температура триматись бо вірус в організмі і організм з ним бореться, я червоне горло вже на фоні цього . Або температура від червоного горла, якщо там воно вже аж надто червоне. Але в любому випадку горло лікувати треба.
А поряд з цим багато пити, багато потіти...
Я би ще почекала з антибіотиком хоча б день. Якщо температура від вірусу, то антибіотик не допоможе, а організм сам справиться.

---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

а з якого дива для вірусу антибіотик?
Оль, може тут випадок коли на фоні вірусу одразу чіпляється бактерія я буйно квітне поки організм займається поборенням вірусу?
В моєї мами цього тижня так було. Почалось як звичайний грип, висока температура, ломота в тілі....оскільки температуру вона переносить дуже важко, ну то збивала її постійно і на 3-й день температура не збиралась сама знижуватись, зато ще приєдналась ангіна, з нальотом, рихлим червоним горлом і т.д. Вже тиждень вигрібає з цього і от лише сьогодні по телефону більш-меньш нормально говорить.... може це якраз в малого такий випадок?
Мама вже також на антибіотику, бо в неї такий організм що якщо горло не вилікувати. інфекція спускається вних і привіт запалення.

Oliusia
07.01.2012, 15:08
Серце,а це не може бути кір?
подібний початок

Ніколь
07.01.2012, 15:10
При корі в перші же дні на слизовій біля верхньої щелепи білі плямки - а-ля стоматіт чи щось подібне. Че мав би лікар побачити, особливо в сіті останніх подій, коли кір в лікарів тема дня. А ще при корі розвивається коньюктивіт...

Usmishka
07.01.2012, 15:22
Ну я питаю по посту
Горло червоне, але це не ангіна, а вірусне
Лікар би стверджував про ангіну якби бачив наліт, але ж знову, чому не взяти мазок з горла, плюс не виключені нирки, а вуха дитині перевіряли?
Як на мене дивно щодо того як дитина температурить, тобто по наростаючій, на 4 день вже мало б йти на спад.
А хрипів не прослуховували ніяких?
Якось все так тупо в наших докторів - діагноз як завжди ОРВІ і лікування як завжди аугментин, драконить(

Bogdanka
08.01.2012, 16:11
При корі в перші же дні на слизовій біля верхньої щелепи білі плямки
До кінця першого — початку 2-го тижня хвороби на слизовій оболонці щоки виникають плями, ніби посипані манною крупою. Це цінна діагностична ознака, що дозволяє поставити діагноз до появи висипу. Він носить назву плями Бельського-Філатова-Копліка. Плями існують 2-3 дні, іноді довше і зазвичай зникають з появою висипу.
але в нас з сестрою їх практично не було - або то був "блєдний натяк" і не всі діти це мають.
ми точно мали
плями — папули(горбики), що підносяться над поверхнею шкіри.
і це є основний елемент висипу
і взагалі - дуже складно в сьогоднішній час опиратись на "класичну картину захворювань", оскільки все дуже швидко мутує

Michela
15.01.2012, 01:44
Почитала я Ваші дописи дівчата і страшно стало...В малого вже третій день температура (38-39,5), лікарка сказала, що ангіна (але то звучало дуже не впевнено!)Шкода, що дитина вже заснула, бо після прочитаного хотіла б подивитись на його слизову...А ще проблема в тому, що він не хоче пити ніякі ліки, а якщо ми вже заливаєм на силу, то через декілька хвилин чи навіть сек. він все блює...короче капец...Аж плакати хочеться...так його шкода...

Vegas
15.01.2012, 17:59
У нас 3 дні назад малий почав кашляти. Кашель спочатку був вологий, а вчора сухий гавкаючий. Цілий день малий кашляв кожні 3хв. Правда температури не було в нас. Вірус ми підхопили. Лікарка наша казала що це вірус, при якому кашель міняється з вологого на сухий і знову на вологий. А в деяких діток темп до 5 днів тримається. Вчора я дала Ventolin 2 пшики 4 рази в день і Flexotide 2 рази і Зиртик перед сном 5 ml. Крім цього чаї з трав (ромашка, аніс, кориця, м'ята), молоко з медом і маслом, курячий бульончик. І сьогодні Слава Богу кашлю як не було. Тільки сопельки ще є.

Dobra
17.01.2012, 01:52
Ух, я паніці не піддаюсь, але гостювали на Різдво в селі біля Львова у брата, так там діти штабелями від кору злягають. Тільки шестеро в одному будинку, тепер ото собі думаю чи мої не набрались, контактували з переносниками. Племінниця моя хвора, так шкода бідасика маленького.
А Таюська моя так кашляє, але в нас своя алергічна пісня...

Ніколь
17.01.2012, 02:00
Цілий день малий кашляв кожні 3хв. Правда температури не було в нас. Вірус ми підхопили. Лікарка наша казала що це вірус, при якому кашель міняється з вологого на сухий і знову на вологий.
в нас таке було в перших числах грудня.
так само як ви кажете, спочатку покашлювання час від часу волого... потім на протязі кількох днів кашель щопару хвилин, просто неперставаючи мала кашляла. Про те що ми робили вночі це окрема історія, бо я її по кільк агодин тримала сидячи, з годинником поруч, засікаючи інтервал між кашлем.
До вентоліну не дійшло. Але виглядало це дуже страшно зі сторони і я дуже боялась ларингоспазму.
Як на диво нас врятувала банальна інгаляція з содою.
Робила її по 3-4- рази на день. на другий день такого лікування стало кращє, і потім кашель порідшав і став вологим.
Але нам тоді треба було терміново одужувати, то ми ще й умкалор підключили, і сироп доктор МОМ і молочко з маслом і боржомі пили часто.

Holly
17.01.2012, 14:24
Я в шоці, Оленка ковтнула 10 копійок.Що робити? Самі вийдуть?

Fechka
17.01.2012, 15:07
спочатку покашлювання час від часу волого.
І Злата так покашлює. Та вночі кашляє безперестанку. Нині викликала лікарку(діагноз "Бронхіт") прописала"Флавамед". Злата- алергічна. Чим би його замінити?! Що парадите?!
Я даю "Синупред" та "Ехінацею".Температури -нема, трошки соплі (Знімаю делуфеном набряк). Ніс- закладений. Горло червоне.(Пшикаю-"Геделіксом")

Usmishka
17.01.2012, 15:11
Вчора я дала Ventolin 2 пшики 4 рази в день і Flexotide 2 рази і Зиртик перед сном 5 ml
А ви алергіки? Я би так просто то дитині не давала, імхо.

Fechka
17.01.2012, 15:12
Оленка ковтнула 10 копійок
Колись Настя ковтнула-5! Стало впоперек гола, задихалась (їй було 1р10міс),я трясла догори ногами, гримала по спині, вона синіла, ледве вийшли зі слизом і прожилками крові.... Тоді я нажахалась нормально.

Якщо спокійно дихає-то все ок. Певне вийдуть.? Хоча краще з кимось( з лікарів) проконсультуватись!

Ніколь
17.01.2012, 15:12
Що робити? Самі вийдуть?
дзвони в швидку, точно скажуть.
Можна зробити рентоген щоб дізнатись де вони. Рвоту викликати можешь? Може вийдуть?

Fechka
17.01.2012, 15:17
Ventolin 2 пшики 4 рази в день і Flexotide 2 рази і Зиртик
Я би так просто то дитині не давала, імхо
Погоджуюсь, власне я теж прочитала- це надто сильні препарати.
В нас бували бронхоспазми,та рятував -"Еуфілін"

Ніколь
17.01.2012, 15:22
І Злата так покашлює. Та вночі кашляє безперестанку. Нині викликала лікарку(діагноз "Бронхіт") прописала"Флавамед"
ну, я не лікар...
але якщо вдеь майже не кашляє а кашляє вночі то спробуйте подушку вище ставити, не давати дитині спати на спині, бо при кашлі це найгірша поза для сну. Кращє на бочку.
Соплів на задній стінці горла немає? БО вони також провокують нічний кашель частий, тоді треба ті соплі лікувати в першу чергу.
Спробуйте зробити інгаляцію з содою, вона добре прогріває горло і дихальні шляхи, але після того хвилин 10 як мінімум, загорнутись в махровий рушничок і мовчати.
Хрипи-свисти в легенях є? Бо бронхіт з чистими бронзами наскільки я знаю не буває.
Флавамед - це те саме що амброксол, амбробене, лазолван і т.д. тобто як на мене доречний тоді коли вже кашель стає вологим і то все треба витрясти, якщо у вас така ситуація то тоді так. На ніч молочко з боржомі ( 2/3 молока 1/3 боржомі, ще можна масла вершкового покласти, щоб змазати подразнене горло)
Я даю "Синупред" та "Ехінацею".Температури -нема, трошки соплі (Знімаю делуфеном набряк). Ніс- закладений. Горло червоне.(Пшикаю-"Геделіксом")
синупрет виводить соплі і загалом комплексний препарат, я би його залишила. Замість делуфена, я би пшикала еуфорбіум. Пробували обидва препарати, але останній нам кращє допомагає. Ніс промивати сольовим розчином ( на 200 мл води пів чайної ложки солі, можна + крапельку йоду).
На горло геделікс пшикаєте? так це ж відхаркувальне і не в спреї, може ви сплутали і таки гівалекс пшикаєте?
Можете ще запарювати чайок з ромашки аптекарської і його давати пити, він добре знімає запалення в горолі. Я ще тим відварогм ромашки і нос промиваю, по відчуттях він більш неприємний ніж сольовий рочин, але як на мене соплі зі слизом вимиває кращє.

Holly
17.01.2012, 15:27
дихає дихає спокійно
Рвоту викликати можешь?щось таке боюсь робити
поки чекаю, вона сьогодні ще не какала. Чекаю до завтра, як самі не вийдуть, будем тоді діяти

hrystusja
17.01.2012, 15:35
Чекаю до завтра, як самі не вийдуть, будем тоді діяти
головне щоб в апендинкс не попало.
Як до завтра не вийде раджу зробити ренген.

Fechka
17.01.2012, 15:42
може ви сплутали і таки гівалекс пшикаєте?
Ага, сплутала.:girl_blush2:
Дякую за вичерпну відповідь. Кашель справді вологий , таки слиз збирається на стінці. Починаю з носа.Ви прям написали все як в нас є, наче бачили. СПАСИБІ!!!

Adriasia
17.01.2012, 15:44
в мене Яська також ковтала 10 копійок
через тиждень зробила рентген, то вже їх не було.
Але лікарі казали дати якісь проносні,та я шось покумекала шо тоді копійка може залишитись всередині (розріжений кал її не висуне), і так тих проносних і не давала.
Мусіла б копійка вийти, але для спокою рентген таки потім тра зробити.

Fleshka
17.01.2012, 15:45
Як до завтра не вийде раджу зробити ренген
таки погоджуюсь...
Коли Романа обстежували в звязку з потребою в загальній анастезії, то якраз наш анастезіолог в той час в чорнобильській проводила операцію по витягуванню 25 копійок у дев"ятимісячного хлопчика...
Дитина чудово себе почувала, але рентген показав, що без такої операції не обійтись, бо грошики стали ребром в стравоході, і він би їх ніяк не викакав, тай це досить небезпечно...Саме тому щей лікарі намучились, бо зондом (чи чим вони там його дістають) не могли вчепити їх і витягти, і тому процедура під анастезією затяглась на півтора години.
Але 25 то не 10, і дитина молодша.
Оль, мо проконсультуйся хоч в телефонному режимі з кимось знаючим...

Holly
17.01.2012, 15:49
Оль, мо проконсультуйся хоч в телефонному режимі з кимось знаючимнавіть не знаю до кого звернутись :( може когось порадите в пп?

Ніколь
17.01.2012, 15:50
Кашель справді вологий , таки слиз збирається на стінці.
якщо кашель лише від соплів, то вдень його майже немає, а він лише тоді коли дитина лягає спати. В тій ситуації нам лор призначала крім всього ще й ринофлуімуцил ( але в нас був складниц випадок ). Погугліть, цей препарат діє як АЦЦ тільки в носі і на слизовій, він і знімає запалення, і набряк, і полегшує дихання, виводить соплі - короче я ним задоволена.
Якщо крім слизу ( соплів) на стінці горла є слиз у бронхах - тоді флавамед його витрясе, але чесслово - молочко з боржомі витрясає не гірше. Можна не лише на ніч а й вдень давати по 5-6 раз невеличкими порціями. Натуральніше однозначно.

Donata
17.01.2012, 16:18
Я в шоці, Оленка ковтнула 10 копійок.Що робити? Самі вийдуть?
Можете подзвонити на швидку і попросити консультації в чергового лікаря. В мене Ія ковтнула шайбу пластикову від конструктора в 1,5 роки, діаметром 2 см, запхала в рот, поперхнулась, аж посиніла спочатку, а потім ковтнула. Я дуже переживала, щоб де не застрягло, бо вона пластикова і на ренгені не видно було б, відразу подзвонила на швидку, то оперетор перепитала чи дитина не задихається, не синіє і порекомендувала спершу з їх черговим лікарем поговорити, а потім вирішувати чи доцільно швидку викликати і їхати в лікарню. Мене хв. 15 та лікарка заспокоювала, розпитувала і казала, що якщо нема труднощів з диханням, дитина не хрипить і не кашляє, спокійна, то значить ковтнула і треба чекати стільця, і обов"язково шукати, то що ковтнули. Через добу-півтора має вийти, а доня покакала аж через 2,5 доби, я вже в лікарню зібралась, але знайшлась шайба :).

Ная
17.01.2012, 16:29
Оленка ковтнула 10 копійок.Що робити?
Софія в такому ж віці теж ковтнула 10 коп.,правда ми і не взнали б,якби не знайшли на виході. Думаю,шо то ніц страшного)

Пупсик
17.01.2012, 16:59
якщо кашель лише від соплів, то вдень його майже немає, а він лише тоді коли дитина лягає спати.
В нас таке було. Вилікувались звиклим пертусином.

Dobra
17.01.2012, 17:23
чекаю, вона сьогодні ще не какала. Чекаю до завтра, як самі не вийдуть, будем тоді діяти
Може малій яблука печені дати, салат з буряку, щоб пришвидчити процес.
Народ, хто приймав Протаргол, на нього алергічні реакції бувають?
Де зараз аптеки рецептурні Левандівка-Городоцька-Південний, бо їх так швидко закривають, що Гугля правди не скаже.

Donata
17.01.2012, 17:43
в моїх дітей не було

smugastik
17.01.2012, 17:50
в мого малого не було, приймали не один раз, в аптеці на Широкій 66( біля церкви) є рецептурний, там Проктаргол роблять.

Nana11
17.01.2012, 18:47
Левандівка-Городоцька-Південний,
Знаю шо тільки на Симоненка залишилася, та шо на Виговського була - закрили:girl_cray:

Fechka
17.01.2012, 18:59
В моєї Злати була реакція, почервоніли щоки, набряк навколо носа. Та перший раз не думала, що це від протарголу, бо давала і сироп від кашлю. Замінила і те,іте. Проте думала,що сироп спровокував.
Наступного разу при застуді, знову дала проторгол-і реакція таж!
Старшій малій в такому віці давала-реакції не було.
Злата дає реакцію на всі судинозвужуючі і риназолін, і називін. Помагає нам лише делуфен і альбуцид ( сульфацил нартію) вони очні, проте ,за рекомендацією лікарки капаємо, реакції нема (не зразу, проте допомагають).

Ніколь
17.01.2012, 19:18
і риназолін, і називін
це ідентичні препарати, з однаковим складом, але з різною назвою, тому й не дивно.
серед судинозвужуючих ще є ксило-мефа ( ще є дешевший аналог але я забула назву), ну ще всім відомий нафтизін дитячий є.
Та думаю ще штук 5 точно різних є з різним складом.

Maternity
17.01.2012, 19:55
Допис від Dobra
я капаю своїй донечці Протаргол, наразі ніякої алергії немає. Також нам призначили віброцилові краплі, це із срії судинозвужуючих капель.

jalla
18.01.2012, 11:28
Дівчата, хто капав своїм діткам в носики Назоферон. Вчора лікар виписала, малий температурить, ніс тяжко дихає, але насмарку нема, горло червоне, ріжеться кутній зуб. Поки більше ніяких симптомів. Казала лікар що ці краплі діють як противіруска, але блін там ціна як на крапельки конєшно кусаюча, я як дома витягнула, думала там якийсь пристойний бутель, а там певно з чайна ложка тої рідини.
Воно дійсно таке помічне? Знаючі мамочки просвітіть мене будьласка.

SoLana
18.01.2012, 12:40
Воно дійсно таке помічне?
Моя знайома користувалася ним, але на початку хвороби, казала що допомогло. Особисто я з обережністю ставлюся до імунокоригуючих препаратів, особливо діткам. Імхо. Я в таких випадках користуюся звичайним сольовим розчином.

lizarda
18.01.2012, 13:34
лор прописав нам обробляти мигдалики йоддицерином, нам 1,5 роки. але вся проблема в тому,що мала ніяк недає цю процедуру зробити. може хтось з таким стикався.

Donata
18.01.2012, 14:41
але вся проблема в тому,що мала ніяк недає цю процедуру зробити.
ну тут порада одна або шкодуєте і потім розгрібаєте наслідки сильнішими ліками, або по принципу треба, то треба і насилу мастите.
Я, особисто, краще притисну коліном і оброблю, ніж потім маю згодовувати антибіотики.
Мазала дітям люголем (перший день зранку та ввечері, а потім раз на день, ще дні 2-3), ефект відчутний дуже швидко, намотала бинт на палець, "зафіксувала" голову (ну тут в кого як), розтисла зуби і швиденько помазала, а потім довго носимося з розповідями як там ліки бактерії виганяють. Ну і головне впевненність мами, тоді і дитину легше налаштувати.
Правда, Ви не написали конкретно з приводу чого таке призначення, можливо можна замінити пшикалками, хоча помазати дієвіше.

veronka
18.01.2012, 14:43
прописав нам обробляти мигдалики йоддицерином,
а чому? діагноз?

lizarda
18.01.2012, 14:46
Діагноз-кандідомікоз глотки

Donata
18.01.2012, 14:52
я з тим не стикалась, але маю підозру, що є наліт на мигдаликах, тоді мастити краще, ніж збризкувати, бо так Ви ще той наліт знімете. А в такому віці, певно, полоскати не зможе ще.

lizarda
18.01.2012, 15:03
полоскання нам явно непідходить. І ось це змащування перетворюється в пекельні миті мого життя. Ніби дитина мала (1,5 років) , але має таку силу в зубах,що майже неможливо зробити цю процедуру. але якось то мусимо робити,бо маємо трохи наліт на мигдаликах,який потрібно усунути.

Nana11
18.01.2012, 15:18
Дівчата, хто капав своїм діткам в носики Назоферон.
Ми капали малій. Там такий маленький флакончик бо за 10 днів він просто напросто втрачає дію і його можна просто викинути. ше не можна його тримати на світлі. Допомагає він тільки коли потрапляє безпосередньо на слизову, тобто якшо соплі не течуть, або спочатку треба добре витянути сопельки, підсушити сольвои розчином а тоді капати Назоферон.
Минулого разу нам дуже допоміг за якісь 2 дні, цього разу ні. казала лікар як за 5 днів не допомагає то брати шось інше, значить вже і не допоможе:girl_mad:

marite
18.01.2012, 19:27
хто капав своїм діткам в носики Назоферон
Вони поможуть в тому випадку коли нема соплів, або тільки починаються, але коли вже потикли то нема чого його капати.

jalla
18.01.2012, 22:08
Вони поможуть в тому випадку коли нема соплів, або тільки починаються, але коли вже потикли то нема чого його капати.
Власне соплів зовсім нема, тільки температура, червоне горло і розбухші десна- ріжуться кутні зуби.

Holly
19.01.2012, 16:28
Оленка ковтнула 10 копійок.Що робити? Самі вийдуть? все обійшлось. Вийшли природнім шляхом. Якби в кось не дай Боже таке сталось, не панікуйте. Якщо дитина в поведіці не змінилась, її нічого не болить, ренген робити не потрібно. Я сьогодні дзвонила в Параскеви., щоб домовитись на завтра на ренген, то лікар казав, що то без потреби. Хіба ми самі того хочем

Bobas
19.01.2012, 18:45
Ми таке мали. Мазались всім підряд. Допогло тільки какдід- розчин з чевоною кришечкою. У нас проблем із змащуванням не було, тими медичними щіпцями то робиться швидко. Мала тільки показувала горло, щоб мама подивилась, а я швидко мазюкала. Розчин був не дуже гидкий- тому дочка давалась до лікування.