КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Hruska
14.03.2011, 21:15
Початок теми знаходиться тут (http://posydenky.com/showthread.php?t=40166)

А в нас вже декілька днів підряд температура зранку 37,5- 37,7 і до вечора падає до 37,2, дитина трохи неспокійна ...горло дивитися я не вмію, якось з трудом заглянула, то ніби таке червонувате...але наскільки воно має бути червоним, щоб бити на сполох,не знаю :(
Скажіть будь ласка, чи є в мене підстави хвилюватися за здоровя мого Катрунчика???
П.С.: Катрусі 3,5 міс.

Neytasa
14.03.2011, 21:42
Який компонент Кока коли робить ці чудеса? Бо я провізор, але щось ніяк не доходить...

Компонентами напитка являются:

сахар
диоксид углерода (E290)
краситель: сахарный колер (Е150), кармазин (азорубин) (E122)
ортофосфорная кислота (E338)
кофеин
Какого-либо специфического негативного действия на организм напитка официально не установлено. Влияние напитка Кока-Кола на здоровье ничем не отличается от других подобных продуктов. Так, не рекомендуется пить сильногазированные напитки лицам, страдающим заболеваниями желудочно-кишечного тракта, в частности, острым и хроническим гастритом, в том числе и сопровождающимся повышенной желудочной секрецией, язвенной болезнью желудка и двенадцатиперстной кишки, нарушениями со стороны желчевыводящих путей, заболеваниями поджелудочной железы и другими патологическими процессами. Больным диабетом следует помнить о большом содержании сахара в классических видах напитка (в 0.33 л Кока-Колы содержится 6 чайных ложек сахара)

Как чистящее средство Кока-Кола» слабо удаляет ржавчину (но оставляет следы от красителей). Этот эффект достигается за счёт содержания в «Кока-Коле» ортофосфорной кислоты. Также известно, что кола способна растворять накипь в чайнике и налёт в унитазе[12].
Однако накипь в чайнике можно удалить специализированными средствами, содержащими кислоту или, например, лимонной или уксусной кислотой.
Содержащаяся в Кока-Коле ортофосфорная кислота применяется в концентрированном виде для травления зубной эмали перед пломбированием зубов. В пятом выпуске первого сезона телепередачи «Разрушители мифов» было установлено, что Кока-Кола может растворять зубы полностью. В эксперименте «зуб начал растворяться, что со временем привело бы к его полному растворению».

Ljolik
14.03.2011, 22:33
Який компонент Кока коли робить ці чудеса? Бо я провізор, але щось ніяк не доходить.

Сода і цукор. Те, що і так радять при ацетономічному синдромі - клізми содовим розчином, лужна вода (Боржомі) і солодке пиття. При високому ацетоні в крові напоїти дитину дуже важко, не завжди вдається вивести дитину з такого стану випоюванням... Ну і зрештою ніхто і не стверджує, що кока-кола корисна чи має особливі цілющі властивості. Але порівнюючи з ацетоном (який теж є ядом) в крові, і з наслідками до яких це може призвести, не бачу нічого аж такого жахливого в кількох ковтках розбавеної КК, якщо це реально допомагає швидко вийти з критичного стану, і далі вже відпоювати дитину за традиційною схемою.

inchik
14.03.2011, 22:42
Який компонент Кока коли робить ці чудеса? Бо я провізор, але щось ніяк не доходить...
Компонентами напитка являются:
сахар
ну не будьте такою категоричною. саме велика кількість цукру і допомагає припинити блювання при ацетонічному синдромі. Глюкоза в великій кількості допомагає справитись із зайвим ацетоном! а в лікарні капають що дітям? ту саму глюкозу!
можна кока-колу, а можна просто солодку воду давати (чи як, не дуже любимий на Посиденьках, Комаровський радить глюкозу для ін'єкцій з ампули давати дитині).

Neytasa
14.03.2011, 22:44
Ну і супер! беремо боржомі, або просто воду, ложку солі, ложку соди, ложку цукру, на крайній випадок чимось заправляем трошки соку малини, чорниці і тд. і все прекрасно!:girl_dance: а ще є регідрон і купа аналогів в аптеках... нажаль в критичному стані емульгатори і фарбники можуть зробити великі проблеми, особливо в маленьких дітей! Якби ще там був цукор.. ясно що замінники... Я прсто думала ще якийсь там супер складник типу листя Коки :)

Ланочка
15.03.2011, 08:17
Взагалі то так знімають ацетономічний синдром.
Взагалі-то ацетонемічний синдром знімають флакончиком глюкози який можна купити у любій аптеці. Будете знати на майбутне (не дай Бог звичайно). Це і дешевше (можливо, навіть не знаю скільки кока-кола коштує) і значно безпечніше. А щоб не виникав ацетонемічний синдром не обмежуйте дитину в слодкому. Таким діткам треба більше глюкози.

---------- Додано в 08:06 ---------- Попередній допис був написаний в 08:05 ----------

Який компонент Кока коли робить ці чудеса?
Саме цукор і робить. Лікування ацетонемічного синдрому - це капельниці з глюкозою

---------- Додано в 08:09 ---------- Попередній допис був написаний в 08:06 ----------

чи як, не дуже любимий на Посиденьках, Комаровський радить глюкозу для ін'єкцій з ампули давати дитині).
тому що вона високої концентрації і нею поїти не треба, а ложками давати. І ефект добрий.

---------- Додано в 08:13 ---------- Попередній допис був написаний в 08:09 ----------

А в нашого маленького на дупці біля " самої дирочки"вчора появилась якась червона гулька(типу прища). Думала, пройде, але бачу, що дальше є. Помазала "судокремом" та воно дальше червоненьке... Може хтось знає, що це може бути??? Боюсь, щоб якась болячка не почалась

Як не бачиш то тяжко сказати. Може бути звичайний прищик, а може бути і геморой і глисти так можуть проявлятися. Дивлячись яких розмірів.

---------- Додано в 08:17 ---------- Попередній допис був написаний в 08:13 ----------

А в нас вже декілька днів підряд температура зранку 37,5- 37,7 і до вечора падає до 37,2, дитина трохи неспокійна ...горло дивитися я не вмію, якось з трудом заглянула, то ніби таке червонувате...але наскільки воно має бути червоним, щоб бити на сполох,не знаю
Скажіть будь ласка, чи є в мене підстави хвилюватися за здоровя мого Катрунчика???
П.С.: Катрусі 3,5 міс.

Такі маленькі діти часто неспокійні. Може животик, а може зубки вже хочуть різатись. Може затепло одягаете , а на ніч роздягаєте і температура паде. У дітей ще терморегуляція не достатня. І якщо нема проявів вірусної інфекції.

inchik
15.03.2011, 08:32
тому що вона високої концентрації і нею поїти не треба, а ложками давати. І ефект добрий.
ампули (а саме про неї йде мова як про "велику кількість") якраз буде достатньо ;)

natorella
15.03.2011, 08:55
не дуже любимий на Посиденьках, Комаровський радить глюкозу для ін'єкцій з ампули давати дитині
чому ж - в питаннях педіатрії (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D 1%8F) він хороший спеціаліст.
єдині спірні питання - гв і прививки
я дивилась передачу про ацетон (бо свекруха нудила шо від саші чути, хоч нарахунок солодкого - він любітєль). все правильно і зрозуміло. хоча ми і не потрапляємо в групу ризику. але собі занотувала в голові шо і до чого

Michela
15.03.2011, 10:22
Я і здоровій не даю!!!!
Я теж! А цього разу спробувала- і не пожаліла.
Про препарати, які рекомендують при такому стані- я добре знаю...напевно вже ВСІ...Але моя дитина нічого не хоче пити, а якщо навіть вип'є, то зразу все виходить назад...І тому коли після декількох ковтків кока-коли в дитини миттєво зипинилось блювання та діарея, то я вважаю, що нічого аж такого поганого не сталось...А те що ця вода шкідлива...ми всі знаєм, але все ж таки- багато хто її п'є...хоч не часто, але...Можна подумати, що в інших продуктах, які ми вживаєм- "все так добре"...

обідно за наших мамів.....
Обідно, що допускають такий стан дитини- коли потрапляють в лікарню...(ми цього разу вже були за пів кроку до неї). Напишу про це, щоб Всі зрозуміли шкідливість декілька ковтків кока- коли( розведеною з боржомі) та інфекційної лікарні (куди потрапляють в таких випадках)...
Там малим дітям капальниці ставлять в голову...Але перед тим ніж її поставлять- дитину закутують коцами та зв'язують шнурками....Від крику дитини( будь- якої), який до моменту підключення капальниці триває від 15- 20 хв і до 40 хв (як було в нас, бо їм судинок не було видно, декілька разів пробували)- можна з розуму зійти, серце розривалось в той момент...При чому батьків в цей момент не впускають...Недавно одна форумляночка наша писала, що викликала швидку, бо в дитини такий стан...То я навіть не здивувалась, що саме там в неї і відійшли води з другою дитинкою... Коли капальниці вже було поставлено, то стояла біля малої і тримала її по 5- 6 год- коли все скапає...Плакали разом...хоча, як могла дитину підтримувала- кaзочки, віршики, пісеньки, "золоті гори" обіцялa...А що вже говорити про психологічний стан після тих тортур...добре, що хоч була маленька- з часом почала забувати...
беремо боржомі, або просто воду, ложку солі, ложку соди, ложку цукру, на крайній випадок чимось заправляем трошки соку малини, чорниці і тд.
боржомі, або просто воду, ложку солі, ложку соди, ложку цукру- на майбутнє собі запам'ятаю, хоча якщо не поможе то обов'язково буду давати кока- колу...
заправляем трошки соку малини, чорниці і тд.- а соки категорично забороняються, бо ще більше провокують діарею...

natorella
15.03.2011, 10:32
Напишу про це, щоб Всі зрозуміли шкідливість декілька ковтків кока- коли( розведеною з боржомі) та інфекційної лікарні (куди потрапляють в таких випадках).
підтримую вас, нічого смертельного від ковтка КК не станеться. але це реально помічний засіб від ацетонової кризи. ми так мого дворідного брата відкачали.
а от везти в лікарню - то задоволення ще те((
не треба АЖ так циклитись на шкоді/корисності
ліки, якими напихають дітей в лікарнях - теж не є аж такі безобідні

Michela
15.03.2011, 10:44
ліки, якими напихають дітей в лікарнях - теж не є аж такі безобідні
погоджуюсь з цим на 100%....

nalia
15.03.2011, 10:45
кока- кола ( на половину розведена з боржомі)
Скажіть,на майбутнє,гази ви випускали,чи давали газоване,бо в племінника частенько ацетон,і скільки треба випивати?

Ланочка
15.03.2011, 11:01
А цього разу спробувала- і не пожаліла.
Про препарати, які рекомендують при такому стані- я добре знаю...напевно вже ВСІ...Але моя дитина нічого не хоче пити, а якщо навіть вип'є, то зразу все виходить назад...І тому коли після декількох ковтків кока-коли в дитини миттєво зипинилось блювання та діарея,

Я чесно кажучи про таке вперше чую. Можливо через те, що в нас таких проблем не було.
Але візьму на озброєння.))

Neytasa
15.03.2011, 12:22
Але це не означае, що зараз мами начитаються і при першій же рвоті напоять дітей колою! А чому не спрайтом? Так можна запустити серйозну кишкову інфекцію в плані сальмонельозу і т.д! І тоді і лікарі вже не поможуть!!!!

Ланочка
15.03.2011, 12:38
Але це не означае, що зараз мами начитаються і при першій же рвоті напоять дітей колою! А чому не спрайтом? Так можна запустити серйозну кишкову інфекцію в плані сальмонельозу і т.д! І тоді і лікарі вже не поможуть!!!!
Ну то вже занадто. Сальмонельоз від кока-коли ви трохи загнули )))

Neytasa
15.03.2011, 12:41
Ну то вже занадто. Сальмонельоз від кока-коли ви трохи загнули )))
я мала на увазі, якщо замість адекватного лікування кишкової інфекції, дитину будуть лікувати дома колами....
а при таких інфекціях кожна година лікування важлива, чим далі тим складніше вилікувати....

Ланочка
15.03.2011, 13:19
ла на увазі, якщо замість адекватного лікування кишкової інфекції, дитину будуть лікувати дома колами....
а при таких інфекціях кожна година лікування важлива, чим далі тим складніше вилікувати...

А, ну ясно тепер. Можна і пропустити, точно.

Markkomp
15.03.2011, 13:22
ортофосфорная кислота (E338)- саме ця кислота в кока колі знімає ротні позиви. Ви даєте декілька ковтків а не літри тому користі більше ніж шкоди. А лікування і дієту ніхто не відміняв.

Ланочка
15.03.2011, 13:29
ортофосфорная кислота (E338)- саме ця кислота в кока колі знімає ротні позиви. Ви даєте декілька ковтків а не літри тому користі більше ніж шкоди. А лікування і дієту ніхто не відміняв.
А звідки такі знання якщо не секрет??
А це для загального розвитку.
Орто-фосфорная кислота (E338), химическая формула: H3PO4. Пищевую ортофосфорную
кислоту применяют в производстве газированной воды. Ее рН равен 2.8 (растворитель плоти короче).

Справка:
Фосфорными кислотами называют соединения фосфора в степени окисления +5 общей формулы P2O5•nH2O:
ортофосфорная кислота — H3PO4
Из ортофосфорной кислоты легко испаряется вода и она становится концентрированной. Ортофосфорная кислота (Н3РО4) применяют для производства удобрений, в пищевой, текстильной промышленности; фосфаты — как фосфорные удобрения, в производстве эмалей, стекол. По «дырообразующей» активности ортофосфорная кислота превосходит серную
(Очень прикольная добавка к продукту! Называется нагрей колу, открой, подержи открытой, угости товарища и он получит гастрит как минимум + если выпить теплого лимонада с аспартамом несколько литров, то можно и отравление получить — метанол).

дашулька
15.03.2011, 13:56
Дівчата, не буду багато писати, але, коли при вагітності я лежала в лікарні із сильної інтоксикацією організму, то саме після кока-коли (пару ковтків), я по-трошки почала пити взагалі (до того після будь-якого пиття рвала цілу ніч) . кожен день по пару разів випивала декілько ковтків, а через пару тижнів перестала нарешті "харчуватись" крапельницями. вдома постійно провсяк випадок тримала в холодильнику банку кока-коли. для мене це був єдиний засіб рятуватись від жаливого токсизу й доносити свою дитинку...так що ніц поганого в тому не бачу..

Оленка
15.03.2011, 14:04
про інфекційну лікарню і ацетон знаю не з чуток, коли синочку було 9 міс загриміли туди чисто з мого незнання. Після лікарні, коли дитина різко йшла на поправку появився ацетон в дуже великій кількості. Відпоювали чим тільки могла. Лікарка радила боржомі, регідрон (воно виявилось аж ніяк не ефективном при ацетоні). Ці напитки тільки нормалізують сольовий баланс при рвоті, а от з ацетоном гарно бореться глюкоза. Доречі, лікарка про глюкозу навіть не заікнулася, а коли я її запитала чи можна давати, то була відповідь типу "Ну попробуй, може щось і допоможе".
Щоб знати як ацетон лікувати, треба знати природу його виникнення. Він виникає тоді, коли в організмі закінчують запаси глюкози. Дійсно, комаровський в своїй передачі дуже гарно про це розказував, всім рекомендую подивитися.
Так от, коли в малого різко піднялась Т то в першу чергу я йому даю компот/чай з глюкозою, бо ацетону тепер боюся як вогню.

Arctica
15.03.2011, 15:58
Дівчата, така пустка всередині і розпач - жах:girl_cray:. Три дні в дитини трималася висока температура, була і 40, кашель, соплі. Вчора вже температури не було, бавився а сьогодні знову піднялася температура, кашель безперестанку, значно сильніший ніж був до того і соплі течуть не переставаючи (я зробила висновок, що в нашому випадку протаргол заслабкий, треба щось сильніше/дієвіше) . Ми лікувалися: анаферон дитячий, евкабал від кашлю, фарінгосепт від горла, промивали ніс саліном а пізніше протаргол капали. Сьогодні лікарка ще добавила Трайфед або Актифед експекторант, але я чула про ці ліки негативні відкуки. Що порадите, продовжувати те лікування що було до того чи таки спробувати щось інше? І ще зазначу, що коли Данилкові вже ставало легше захворів чоловік, могла дитина "підчепити" ще щось від нього? В чоловіка теж кашель і два дні висока температура?

Ланочка
15.03.2011, 16:03
Дівчата, така пустка всередині і розпач - жах. Три дні в дитини трималася висока температура, була і 40, кашель, соплі. Вчора вже температури не було, бавився а сьогодні знову піднялася температура, кашель безперестанку, значно сильніший ніж був до того і соплі течуть не переставаючи (я зробила висновок, що в нашому випадку протаргол заслабкий, треба щось сильніше/дієвіше) . Ми лікувалися: анаферон дитячий, евкабал від кашлю, фарінгосепт від горла, промивали ніс саліном а пізніше протаргол капали. Сьогодні лікарка ще добавила Трайфед або Актифед експекторант, але я чула про ці ліки негативні відкуки. Що порадите, продовжувати те лікування що було до того чи таки спробувати щось інше? І ще зазначу, що коли Данилкові вже ставало легше захворів чоловік, могла дитина "підчепити" ще щось від нього? В чоловіка теж кашель і два дні висока температура?

Можливо що дитина підчепила ще й чоловікову інфекцію. Здайте хоч загальний аналіз крові для перестраховки.

Бурулька
16.03.2011, 14:34
В Христинки вже три дні якийсь дивний кашель - появляється лише вранці десь біля 6,00 і все, впродовж дня навіть не кашляне, нічого її не турбує. Зате отой ранковий кашель звучить страшно, таке враження, що дитина задихається. Потім бере цицю і спокійно засинає далі.
Педіатр не прийде, якщо температури нема, а йди в поліклініку не хочу, бо там справді щось підчепити можна...

olena
16.03.2011, 15:47
Дівчата, така пустка всередині і розпач - жах. Три дні в дитини трималася висока температура, була і 40, кашель, соплі. Вчора вже температури не було, бавився а сьогодні знову піднялася температура, кашель безперестанку, значно сильніший ніж був до того і соплі течуть не переставаючи (я зробила висновок, що в нашому випадку протаргол заслабкий, треба щось сильніше/дієвіше) . Ми лікувалися: анаферон дитячий, евкабал від кашлю, фарінгосепт від горла, промивали ніс саліном а пізніше протаргол капали. Сьогодні лікарка ще добавила Трайфед або Актифед експекторант, але я чула про ці ліки негативні відкуки. Що порадите, продовжувати те лікування що було до того чи таки спробувати щось інше? І ще зазначу, що коли Данилкові вже ставало легше захворів чоловік, могла дитина "підчепити" ще щось від нього? В чоловіка теж кашель і два дні висока температура?
У мого малого точно такий перебіг хвороби,температура після перерви трималась ще три дні,потім спала.Соплі течуть до сих пір(а вже минуло більше тижня),кашель є ,але не такий сильний як був і значно рідший.
Від малого заразились усі в хаті,спочатку почала кашляти я ,але без температури,потім чоловік з температурою,а найменшенька спочатку тільки дістала сопельки і температуру,а сьогодні вже почала кашляти,старша теж кашляє.
Думаю,що то вірусне,та й лікарка наша каже,що зараз такий перебіг хвороби є дуже частим випадком.

Ланочка
16.03.2011, 15:51
У мого малого точно такий перебіг хвороби,температура після перерви трималась ще три дні,потім спала.Соплі течуть до сих пір(а вже минуло більше тижня),кашель є ,але не такий сильний як був і значно рідший.
Від малого заразились усі в хаті,спочатку почала кашляти я ,але без температури,потім чоловік з температурою,а найменшенька спочатку тільки дістала сопельки і температуру,а сьогодні вже почала кашляти,старша теж кашляє.
Думаю,що то вірусне,та й лікарка наша каже,що зараз такий перебіг хвороби є дуже частим випадком.

До речі в мене теж була 2 дні температура 37,5, потім ніби впала, і знову через день підскочила до 38. Вже загалом 4 день з температурою. Думаю чи не ускладнення в мене якесь???

А може дійсно то вірус якийсь такий

jalla
16.03.2011, 16:15
Дівчата, така пустка всередині і розпач - жах. Три дні в дитини трималася висока температура, була і 40, кашель, соплі.
Співчуваю і розумію, у мого малого те ж саме. Лікарка була, казала горло трошки червоне, насмарк, кашель, легені чисті. Назначила Умкалор, Називін або Риназалін від насмарку і Гропринозин як противірусне по 1/4 таблетки 4 рази на день. Таблетку дробити в порошок і на воду. Проблема в тому, що дитина цей препарат навіть до рота не бере, а як вдається запхати, то зразу ж виригує. Не знаю в чому то справа. Попробувала перетирати ту таблетку в їжу, то так якось потроху іде, але от не впевнена чи можна її мішати з їжею коли чітко в інструкції вказано, що вживати перед їдою. Сьогодні третій день хвороби, температура ще теж висока, але бачу дитина вже хоч бавиться... Проблема ще й в тому, що хворі ми обоє. Спочатку захворів чоловік, але у нього все пройшло через три дні і в легшій формі, а вслід за ним захворіли ми.:d25::girl_sad:

TASJA
16.03.2011, 16:40
Співчуваю усім, чиї дітки хворі. Здоров"ячка їм, нехай швидко одужують.

В мене малий вже другий тиждень сильно кашляє. На початку березня ми всі троє мали якусь вірусяку. За тиждень все пройшло, але син ще досі кашляє. Вчора аж вирвав від того. Лікар слухала - каже нічого серйозного, треба просто то добре викашляти. А він не може, починає плакати. Сироп не хочу давати... Поставила перед обіднім сном йому компрес з листя капусти і меду, надіюсь вигріє трохи.

inchik
16.03.2011, 21:30
Лікар слухала - каже нічого серйозного, треба просто то добре викашляти. А він не може, починає плакати. Сироп не хочу давати... Поставила перед обіднім сном йому компрес з листя капусти і меду, надіюсь вигріє трохи.
якщо малеча п'є чай, то спробуйте трохи шавлії при заварюванні чаю - має допомогти... у моєї доні часто буває сухий подразнюючий кашель, то рятуємся чаями з додаванням шавлії і ісландського моху, бо медикаментозно "такий кашель", як каже лікарка, нема смислу лікувати (ну хіба для свого заспокоєння).

ckorpionsha
16.03.2011, 21:35
Свекруха моя казала, що у них в поліклініці попередили всіх лікарів. що йде страшний грип. Щоб діток утримували від відвідування садка і зайвих поїздок. Сама бачила, що лікарі і медсестри в повязках ходять. Будьмо обережніші. Сама капаю Афлубін малому і окс оцилінкою ніс мажу

Melisa
16.03.2011, 22:43
Дівчата маю питання може хтось стикався з подібним щось порадьте. В племінниці (5 р) почалися зеленуваті виділення. Ходили вчора з нею в поліклініку до гінеколога, взяла мазок, сказала, що нічого доброго і приписала трав'яні ванночки. Сьогодні пішли взнати результат мазка, лікарка сказала, що в малої сильне запалення сечового міхура і вже хотіла почати робити всякі примочки і процедури. Братова не дала, сказала що поробить ще пару днів ванночки і тоді прийде ще раз. Питання: чи можна лише по мазку встановити запалення сечового міхура, чи потрібно обов'язково здавати аналіз сечі?

TASJA
16.03.2011, 23:22
якщо малеча п'є чай, то спробуйте трохи шавлії при заварюванні чаю - має допомогти... у моєї доні часто буває сухий подразнюючий кашель, то рятуємся чаями з додаванням шавлії і ісландського моху, бо медикаментозно "такий кашель", як каже лікарка, нема смислу лікувати (ну хіба для свого заспокоєння).

Так справа в тому, що у сина мокрий кашель. Коли кашляє, то таке враження, що слиз аж булькає там. А кашляє, до речі, рідко - пару разів на добу.

kljysochka
16.03.2011, 23:44
Дівчата маю питання може хтось стикався з подібним щось порадьте. В племінниці (5 р) почалися зеленуваті виділення. Ходили вчора з нею в поліклініку до гінеколога, взяла мазок, сказала, що нічого доброго і приписала трав'яні ванночки. Сьогодні пішли взнати результат мазка, лікарка сказала, що в малої сильне запалення сечового міхура і вже хотіла почати робити всякі примочки і процедури. Братова не дала, сказала що поробить ще пару днів ванночки і тоді прийде ще раз. Питання: чи можна лише по мазку встановити запалення сечового міхура, чи потрібно обов'язково здавати аналіз сечі?
незнаю,шо вона там винайшла,але для цистіту характерні біль при сечовипусканні,часте сечовипуск.,домішки в сечі..шо є в дівчинки?можливо не сечового запалення мала на увазі доктурка?!то серйозна болячка і лікуєтся серйозніше,аніж примочки:girl_in_dreams:а діагноз ставится по аналізу сечі і ше є цистоскопія..добре все перевірте!!!:girl_cool:

Sitara
17.03.2011, 00:04
Три дні в дитини трималася висока температура, була і 40, кашель, соплі
І мій синочок захворів. Сьогодні вечором температура 39,2, кашель, насмарк. Температуру збиваю анальгіновими свічками, оцтом обтираю його, нічого не допомагає. З ліків давала арбідол дитячий, сироп Флюдітек. Щойно поставила ще одну свічку, попередню ставила в обід, якщо не допоможе, викликатиму "швидку". Так не хочу тої "швидкоЇ"...

Melisa
17.03.2011, 00:16
добре все перевірте!!!

Власне мені теж дуже підозрілим став діагноз. В дитини нічого не болить , каже братова що крім виділень трохи збільшена частота сечовипускань., але за мазком ставити такий діагноз.?

kljysochka
17.03.2011, 01:41
здайте сечу,та й у нефролога проконсультуйтесь.а шо в мазку знайшла?лейкоцити?к
ров?має бути написано на папірці з аналізами.

Ланочка
17.03.2011, 08:37

Дивлячись звідки брали мазок і що там в мазку написано.
Якщо в мазку з уретри багато лейкоцитів, то може бути і цистит, і уретрит при чому будь-якої етіології (природи). Тому легковажити не можна Але аналіз сечі, крові обовязковий. Також УЗД. Беріть у гінеколога результати мазка і йдіть до уролога.

А взагалі у дівчаток можуть бути такі запалення і від тріхмонади, хламідіїї, іі від глистів. Тому детальне обстеження дівчинки обов"язкове. Все-таки сечо-статева система.

---------- Додано в 08:37 ---------- Попередній допис був написаний в 08:34 ----------

Власне мені теж дуже підозрілим став діагноз. В дитини нічого не болить , каже братова що крім виділень трохи збільшена частота сечовипускань., але за мазком ставити такий діагноз.?

Може і нічого не боліти. Це набагато гірше ніж болить. До речі тільки за мазком ставлять діагноз гонореї, тріхомонади. Так має бути. Не завжде в сечі знаходять те що можна знайти в мазку. Мазок обов"язковий.

Piama
17.03.2011, 11:35
Ми теж хворієм вже третій день, темпер 39-39,7 доходило в ночі, і горло червоне дуже
даю вокару і антибот.противірусний, темп. майже не збивається ні свічками ні нурофеном, а від обтирання мала так кричить,що аж страшно.(їй 1,7)
мама сьогодні принесла гілочки малини,щоб запарювати і давати від темп. але вони тільки що зірвані і не сухі-не знаю що з ними робити??? може хтось так робив?

Оленка
17.03.2011, 11:55
В мене малий вже другий тиждень сильно кашляє. На початку березня ми всі троє мали якусь вірусяку. За тиждень все пройшло, але син ще досі кашляє. Вчора аж вирвав від того
В мене знайомої син коклюшем перехворів. то кашляв, кашляв а ніхто з лікарів не знали від чого, казали алергія. Також не міг відкашляти мокроти. Пішла до алерголога, той послав на загальний аналіз крові і сказав що то коклюш. При коклюші кашель аж до ровоти, особливо стаються такі пиступи вночі.

---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

антибот.противірусний
я в області медицини не спец але вроді антибіотиків противірусних в пироді взагалі неіснує. Вони тільки на бактерії діють. Коли у нас була Т від горла, були білі нариви, то нам прописали антибіотик оспамокс або хіконцил і мазали горло люголь з гліцерином.

Ланочка
17.03.2011, 12:10
Знайшла дещо про грип, може комусь цікаво буде почитати.

http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=117405

Orman
17.03.2011, 12:56
оцтом обтираю

не можна оцтом обтирати. Хочете обтирати - обтирайте просто водичкою.

Ланочка
17.03.2011, 12:59
мама сьогодні принесла гілочки малини,щоб запарювати і давати від темп. але вони тільки що зірвані і не сухі-не знаю що з ними робити??? може хтось так робив?
То не обов"язково щоб сухі були. Заливайте кип"ятком і настоюйте півгодини-годину.

Sitara
17.03.2011, 16:31
не можна оцтом обтирати. Хочете обтирати - обтирайте просто водичкою.
Вже тепер знаю, що не можна оцтом обтирати. Сьогодні дзвонила до подруги, то вона мене добре висварила за той оцет. Більше так ніколи не зроблю. Але що цікаво, приходила сьогодні до нас наш педіатр, радила оцтом обтирати...Звичайно, я її не послухаю і робити цього не буду. Та й слава Богу в малого вже сьогодні нема високої температури.

Ніколь
17.03.2011, 21:50
Хочу порадитись щодо трактовки аналізу сечі малої. Бо як прийду з тим до лікаря, одразу, толком без пояснень почне лікувати, а я намагаюсь зрозуміти чому такий аналіз результати (http://i003.radikal.ru/1103/ba/be3c3465f544.jpg)

З одного боку ніби нічого страшного, лейкоцити в порядку, ніякої особливої клініки немає. Але є сліди білка. Сліди це як, вони або є або немає, не розумію як це сліди. А ще знайшли еритроцити, незначну кількість, але ж. Змінені еритроцити це ознака того що кров у тій мізерній кількості була в сечі вже до моменту сечепускання. Свіжі вказують на те що кров потрапила в сечу в момент сечепускання. Але мала ні на що не жаліється, ніяких таких признаків для хвилювання немає. І з рештою ці еритроцити в більшій чи меньшій мірі вказують на те що якась хвороба або сечового або нирок, ну але хвороба полюбому мусить супроводжуватись хоч якимсь запаленням і відповідно мали би бути лейкоцити. А тут немає.
Ну і слиз - унілаб завжди слиз знаходить в незначній кількості, навіть коли інші її в упор не бачать.
Хто що думає по тих результатах.
Питаюсь не для самолікування а для розуміння як таке може бути і чому.

Ланочка
17.03.2011, 21:59
Хочу порадитись щодо трактовки аналізу сечі малої. Бо як прийду з тим до лікаря одразу, толком без пояснень почне лікувати, а я намагаюсь зрозуміти чому такий аналіз результати
З одного боку ніби нічого страшного, лейкоцити в порядку, ніякої особливої клініки немає. Але є сліди білка. Сліди це як, вони або є або немає, не розумію як це сліди. А ще знайшли еритроцити, незначну кількість, але ж. Змінені еритроцити це ознака того що кров у тій мізерній кількості була в сечі вже до моменту сечепускання. Свіжі вказують на те що кров потрапила в сечу в момент сечепускання. Але мала ні на що не жаліється, ніяких таких признаків для хвилювання немає. І з рештою ці еритроцити в більшій чи меньшій мірі вказують на те що якась хвороба або сечового або нирок, ну але хвороба полюбому мусить супроводжуватись хоч якимсь запаленням і відповідно мали би бути лейкоцити. А тут немає.
Хто що думає по тих результатах.
Питаюсь не для самолікування а для розуміння як таке може бути і чому.

Якщо нема проявів, то просто перездайте аналіз сечі. Надіюсь, сечу збирали в одноразову стерильну баночку? Якщо ні то саме тому сліди білка дуже ймовірні.

А чому здавали сечу?

Ніколь
17.03.2011, 22:18
Надіюсь, сечу збирали в одноразову стерильну баночку?
Ні, в стерильну баночку мала попісяти не може, не розуміє, не вміє і т.д. в нас вона лише на горшик, сечезбірники також не допоможуть бо вона вже чітко знає що має бути горшик і інакше не пісяє.
Але горшик я ретельно вимила, дуже ретельно, кілька разів кипьятком прошпарила, тобто це максимум з того що я могла зробити для правдивості аналізу. Малу ввечері і зранку з мильцем підмила, щоб вже все було надто чистенько.

А сечу здавали тому що в малої восени був цистіт, який ми дуже довго і нудно лікували, після того ми періодично здаємо аналізи, останній аналіз здавали у грудні, і все було добре, ну і в малої також все було добре, не пісялась і в трусики не пісяла по чуть-чуть. А тут на вихідних чи то вона забавилась, чи забулась, короче трішки впустила вона в трусики, ну і памьятаючи нашу епопею, я вирішила не затягувати а одразу аналіз здати.

Завтра ще раз перездамо.

Usmishka
17.03.2011, 22:41
Віка, таки перездай і бажано в іншому місці, знову, я б милом зранку не підмивала, просто злегка водичкою, я свою взагалі в таких випадках протираю ватним тампоном, бо коли почну мити-автоматично попісяється. Думаю що аналіз досить пристойний, сумніваэшся-можеш здати ще мазок, але то треба йти до гениколога дитячого.

Ніколь
17.03.2011, 22:52
я б милом зранку не підмивала
я ніколи раніше не підмивала зранку, та ще й з милом. Але після нашого цистіту, мені навіть уролог казала що якщо вже ми в горшик збираємо аналіз що вже допускає можливі неточності, то краще підмити тщатєльно, щоб в горшик попала виключно сеча, без природніх інших виділень (якщо вони взагалі у дівчат в такому віці є )
і бажано в іншому місці
де порадиш здати? свекр завтра поїде відвозити, то впринципі йому все рівно куди їхати.

Ланочка
17.03.2011, 22:54
я б милом зранку не підмивала,
Саме від мила можуть бути сліди білка.

Donata
17.03.2011, 23:11
В Христинки вже три дні якийсь дивний кашель - появляється лише вранці десь біля 6,00 і все, впродовж дня навіть не кашляне, нічого її не турбує. Зате отой ранковий кашель звучить страшно, таке враження, що дитина задихається.
у мого сина таке теж траплялось раніше, дивні приступи кашлю зранку і перед засинанням, доволі тривалі, а потім як нічого не бувало. Ходили слухатись, ніхто нічого не чув, поки я не записала той кашель на диктофон і один лікар сказав, що то ларингіт, боролися інгаляціями звич. фізрозчином. Син перед тим хворів уже ларингітом, як мені пояснили, то весною та восени є вел. ймовірність рецидивів + він алергик, і воно в нього проявлялося такими приступами кашлю уві сні. Зараз переріс, останній рік не спостерігаю, хоча алегрія на шоколад не минула :girl_cray:

inchik
18.03.2011, 00:23
Але є сліди білка
якщо в аналізі сечі є сліди білка і еритроцити (поодинокі чи будь-які) то свідчить про запальний процес. не завжди запальний процес буде проходити гостро (біль, температура, кров в сечі)... краще перездати аналіз сечі. але організм здатний до самовідновлення і, особливо якщо дитина більше п'є, то вже навіть на наступний день вже "свіжий" результат аналізу сечі може бути в нормі.

Ніколь
18.03.2011, 00:29
якщо в аналізі сечі є сліди білка і еритроцити (поодинокі чи будь-які) то свідчить про запальний процес.
а хіба при цьому не повинні бути лейкоцити хоть чуть чуть повишені?

inchik
18.03.2011, 01:11
а хіба при цьому не повинні бути лейкоцити хоть чуть чуть повишені?
3-6 (норма) маєте в полі зору...як для початку хвороби чи кінця може бути... краще б їх зовсім не було, а так є, нехай навіть в межах норми
перездайте сечу (7 хв і маєте результат) і до уролога, щоб пояснив що і як (в ОХМатДит чи на Орлика в урологію), і вам буде спокійніше

нталька
18.03.2011, 10:34
У малого при температурі дуже болить нога, може хтось підкаже чи є якісь засоби (ліки дитячі чи народне), щоб полегшити біль.

nalia
18.03.2011, 11:22
народне

В мене бабця завжди прикладала листя капусти

madchen
18.03.2011, 11:24
Цитата:
Допис від madchen
А в нашого маленького на дупці біля " самої дирочки"вчора появилась якась червона гулька(типу прища). Думала, пройде, але бачу, що дальше є. Помазала "судокремом" та воно дальше червоненьке... Може хтось знає, що це може бути??? Боюсь, щоб якась болячка не почалась
Як не бачиш то тяжко сказати. Може бути звичайний прищик, а може бути і геморой і глисти так можуть проявлятися. Дивлячись яких розмірів.
:girl_impossible: наразі не збульшується, хіба набрало трохи білого всередині. Змазую зеленкою, маю надію, що пройде.

Ніколь
18.03.2011, 12:59
В общем здали ми сьогодні знов аналіз, в 2 лабораторії. З одної вже маєм результат, все те саме як і в попередньому аналізі, лише еритроцитів 7-10, але то робилось в поліклініці тому я допускаю певну похибку. З Унілабу аналіз буде пізніше.
Пішли до уролога, вона як варіант чомусь запідозрила аскаридоз, ну але я не думаю.... а ще впевнено сказала що якщо моя дитина пьє соки, то це від соків. Бо вони створюють якусь там кислотність, і ті кислотні кристалики подразнюють сечовий і нирки і звідси в нас такі еритроцити. За той білок і слиз, які знайшлись лише слідами, сказала взагалі не звертати увагу.
А ще на рахунок лейкоцитів, сказала що тільки в нас чомусь лікарі більше 6-7 вже бьють тривогу, що у світі і 15 вважається не поводом для хвилювання. Хоча я вважаю що таки кращє коли їх меньше.
Так що в нас тепер дієта, ніяких соків, ніяких компотиків з ягід, лише компотик з сушки, травьяні чайочки і то не зелені, наріне, бактерії, кефірчик і через тиждень подивимось що зміниться в аналізах. Ну і не зловживати кислим, соленим, хоча мала я так харчується без крайнощів.

inchik
18.03.2011, 14:44
Пішли до уролога, вона як варіант чомусь запідозрила аскаридоз, ну але я не думаю.... а ще впевнено сказала що якщо моя дитина пьє соки, то це від соків. Бо вони створюють якусь там кислотність, і ті кислотні кристалики подразнюють сечовий і нирки і звідси в нас такі еритроцити. За той білок і слиз, які знайшлись лише слідами, сказала взагалі не звертати увагу.
ну про кислоту в соках, то вона правильно сказала...в нас правда не еритроцити "вилазять" в аналізі, а солі (оксолати), але то харчуванням виправляється (зменшити кількість продуктів,що містять велику кількість вітаміну С, бо завдяки йому і з1являються ті "кристалики" про які лікар казала)

Ніколь
18.03.2011, 14:54
Я от тільки не поняла чи можна яблука, бо мала їх дуже любить.

inchik
18.03.2011, 16:28
Я от тільки не поняла чи можна яблука, бо мала їх дуже любить.
можна, то ж не лимон і не апельсин (цитрусові), що їх не бажано

Piama
18.03.2011, 19:43
Ну от ми здається вже здорові, в доці 3 доби була темп.майже під 40 і горло дуже червоне. Давала антиб. цефодокс і вокару. Сьогодні вже нема темп. і дитина,як дитина.
Тільки тепер мене турбує закладений носик, соплі не течуть, а в ночі дуже сопе і хропить аж, так важко їй дихати, я вже промивала і нічого не допомагає. В понеділок вирішила їхати в Охматдит до лора Юрочко Федора Богдановича, може хтось звертався до нього? що за лікар?

jalla
18.03.2011, 21:41
в доці 3 доби була темп.майже під 40 і горло дуже червоне. Давала антиб. цефодокс і вокару.
Нам теж лікарка сьогодні сказала що висока температура через дуже червоне горло. І теж назначила антибіотик в уколах цефазолін, але в маленькій дозі. Цікаво чи хтось колов своїм діткам цей антибіотик і при яких обставинах. Я не прихильник антибіотиків, але 5-ий день температура дуже висока, звичайне лікування не допомагає...

inchik
18.03.2011, 21:48
Нам теж лікарка сьогодні сказала що висока температура через дуже червоне горло. І теж назначила антибіотик в уколах цефазолін, але в маленькій дозі. Цікаво чи хтось колов своїм діткам цей антибіотик і при яких обставинах. Я не прихильник антибіотиків, але 5-ий день температура дуже висока, звичайне лікування не допомагає...
поки горло буде червоним, то доти і температуру матимете...Інгаліптом в спреї можете спробувати "запшикати" горло, якщо вдасться, навіть якщо на саме горло не попадете, то зі слиною частина препарату попаде на горло...
своїй малечі частину таблетки Стрептоциду розкришувала і сипала на язичок, щоб та той порошок розсмоктувала...так само робила і з Септефрилом

Ланочка
18.03.2011, 21:49

Ми кололи при астматичному бронхіті. А дуже червоне горло це такий діагноз? Ви за 5 днів високої температури не мали коли зробити дитині мазок з горла? Якщо стрептококова ангіна то тоді антибіотик оправданий. А якщо ні, то значить вірус. І якщо легені чисті то 5 днів температура при грипі це ще не межа.

І ще на рахунок маленької дози... Це на багато гірше ніж в 2 рази більша доза, бо мала доза збудник не вбиває, та ще й робить його не чутливим до антибіотика.

Міняйте свого педіатра!

inchik
18.03.2011, 21:54
Тільки тепер мене турбує закладений носик, соплі не течуть, а в ночі дуже сопе і хропить аж, так важко їй дихати, я вже промивала і нічого не допомагає. В понеділок вирішила їхати в Охматдит до лора Юрочко Федора Богдановича, може хтось звертався до нього? що за лікар?
наші друзі зверталися до цього лікаря - у малого був вроді гнійний отит (то він такий діагноз поставив) і сказав проколювати....батьки злякалися і того робити не стали - звернулись до іншого лікаря, який вилікував малого без проколювання...
тут на форумі досить хороші відгуки, як про ЛОРА, про п Висоцьку, то, можливо, краще до неї для початку звернутися

jalla
18.03.2011, 23:03
Ви за 5 днів високої температури не мали коли зробити дитині мазок з горла?
Причина того, що я не зробила дитині мазок з горла не в тому, що "не мала коли", просто лікар нічого такого не говорила. Коли вона приходила перший раз, горло було тільки трошки червоним.

Ланочка
18.03.2011, 23:11
просто лікар нічого такого не говорила.
Ну правильно, легше антибіотик призначити.
То здайте хоч завтра аналіз крові дитині.
А в горлі є гнійні пробки?

jalla
19.03.2011, 11:54
Я здам всі необхідні аналізи, направлення лікарка вже виписала. НЕ думайте , що я така безвідповідальна мама, яка
за 5 днів високої температури не мали коли зробити дитині мазок з горла
чи стане колоти антибіотик без всяких на те причин.
Є.

Ланочка
19.03.2011, 12:13
Я не прихильник антибіотиків, але 5-ий день температура дуже висока, звичайне лікування не допомагає...

Я здам всі необхідні аналізи, направлення лікарка виписала. Коли моя дитина хворіє, аналізи я йому здаю завжди. Не думуайте що я така безвідповідальна мама, яка " не має коли" зробити дитині мазок з горла, чи воліє колоти антибіотик без всяких на те причин.

Сьогодні вже 6 день ще є температура?
Я не казала, що ви безвідповідальна, скоріше то наші лікарі такі. Але аналізи треба здавати не на 6 день, коли в дитини висока температура.

kljysochka
19.03.2011, 13:47

Але аналізи треба здавати не на 6 день, коли в дитини висока температура.
???
Є.
а тут як бути?

Ланочка
19.03.2011, 14:04
Цитата:Допис від Ланочка
Але аналізи треба здавати не на 6 день, коли в дитини висока температура.
???
раніше а не на 6 день

---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

а тут як бути?
якщо пробки гнійні то може стрептококова ангіна, але враховуючи вік дитини (11 місяців) то мало ймовірно. В таких малих дітей мигдалики ще недорозвинені. Тому мазок дуже бажаний.

Leila
19.03.2011, 14:41
якщо пробки гнійні то може стрептококова ангіна, але враховуючи вік дитини (11 місяців) то мало ймовірно. В таких малих дітей мигдалики ще недорозвинені.
я не знаю, поясніть мені будь ласка, якщо гнійні пробки видно дуже добре, а мигдалики недорозвинені, то це видно гнійні пробки чи щось інше (може так виглядають саме недорозвинені запалені мигдалики? і чи треба в такій ситуації антибіотик? що краще давати його чи утриматися?

kljysochka
19.03.2011, 14:57
я не знаю, поясніть мені будь ласка, якщо гнійні пробки видно дуже добре, а мигдалики недорозвинені, то це видно гнійні пробки чи щось інше (може так виглядають саме недорозвинені запалені мигдалики? і чи треба в такій ситуації антибіотик? що краще давати його чи утриматися?
самі.ясно,нічо не робіть!мусить глянути доктор,якому довіряєте!гній є гній,а значить є інфекція!тра здати мазок,щоб визначити етіологію,але,за той час все ж дати антибіотик,і в адекватній дозі,а не трошки,чи в 2 рази більше,бо ангіна-хвороба серйозна,особливо наслідками,тому неможна тратити жодного дня!

---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

кров здати теж не зашкодить,який би день хвороби не був,бо можлива і мононуклеарна ангіна,а аналіз це покаже.

Leila
19.03.2011, 15:00
можливо, "трошки" означало в тій ситуації просто дозу дитячу, відповідно віку і вазі дитини.

kljysochka
19.03.2011, 15:02
можливо,але це питання принципове,добре б вияснити:)

Ланочка
19.03.2011, 19:31
тра здати мазок,щоб визначити етіологію,але,за той час все ж дати антибіотик,і в адекватній дозі,а не трошки,чи в 2 рази більше,бо ангіна-хвороба серйозна,особливо наслідками,тому неможна тратити жодного дня!

А якщо виясниться після мазка, що то не стрептококова ангіна? Навіщо тоді антибіотик?

kljysochka
19.03.2011, 19:55
а яка?скільки ше днів з температурою чекати результатів?тут і клініку і стан дитини треба враховувати...тому то і тра шоб доктор дивився:girl_in_dreams:

Ланочка
19.03.2011, 20:15
а яка?
І справді яка? Якщо її нема ?
Ангіна - це по суті і є стрептококова, але коли про червоне горло йдеться, то може і не ангіна . То в в нас прийнято на любе червоне горло казати ангіна.
А всі вірусні захворювання супроводжуються червонезним горлом, ще й деколи з білими нальотами.

скільки ше днів з температурою чекати результатів
так тому я і казала (що аж образилась на мене форумчанка), що не треба з горлом хворим чекати 5-6 днів, а на другий день робити мазок і аналіз крові.

jalla
19.03.2011, 21:52
що не треба з горлом хворим чекати 5-6 днів, а на другий день робити мазок і аналіз крові.
Коли лікарка приходила перший раз, в перший день хвороби, то не акцентувала на червоне горло. Сказала, що тільки трошки є почервоніння, але дуже незначне.

amurka
20.03.2011, 11:10
дитина кашляє,але в більшості від того що сопельки мішають...
який можна зробити компресик?
дякую

Donata
20.03.2011, 12:42
дитина кашляє,але в більшості від того що сопельки мішають...
який можна зробити компресик?
можна зробити компрес на стопи ніг з сухої гірчиці, добре прогріває, не пече. В цупку бавовняну шкарпетку насипати сухої гірчиці (продається в аптеці),приблизно по 1 ст. ложці, одягнути на ніжку, рівномірно розподілити по стопі, а зверху теплу махрову шкарпетку.Добре робити наніч, а зранку ретельно вимити ніжки, бо будуть потіти і гірчиця грудочками зіб"ється. В день варто міняти частіше, щоб не понатирало між пальчиками.
Синочку зараз теж роблю такі компреси, у нас вологий кашель, горло наразі спокійне, нежиті нема, але носик закладає, і вчора на вечір температура майже 39 :girl_cray:. Буду ще молоком з Боржомі відпоювати і так сподіваюсь, що донечка не підхопить цю естафету :girl_in_dreams:

cream
22.03.2011, 19:59
хочу зробити дитині (3,5 роки) УЗД серця, якісь підозри нехороші мене вчипились, мала дуже низенька (чоловік - високий, я середнього зросту), завжди погано набирала вагу, часто втомлюється, важко засинає, бліденька, синіють губки і біля носика коли плаче, якись шумок в серці чула педіатр (правда при підвищенній температурі). Порадьте, пліз, де робити і в кого. Дякую

nalia
22.03.2011, 20:33
Ми робили в Сімекс Соно на Короленка7/1 в Іванова ще в 2007,ще знаю на Орлика добрі відгуки(від лікарів) про Телешівську.Але головне не панікуйте шуми під час температури ще нічого не означають

Neytasa
22.03.2011, 20:39
важко засинає, бліденька, синіють губки
Поступово зробити обстеження, УЗД органів, аналіз крові, можна в чорнобильській. Якщо є підозри, значить потрібно занятись цим питанням!

kljysochka
22.03.2011, 20:40
хочу зробити дитині (3,5 роки) УЗД серця, якісь підозри нехороші мене вчипились, мала дуже низенька (чоловік - високий, я середнього зросту), завжди погано набирала вагу, часто втомлюється, важко засинає, бліденька, синіють губки і біля носика коли плаче, якись шумок в серці чула педіатр (правда при підвищенній температурі). Порадьте, пліз, де робити і в кого. Дякую
раджу спочатку проконсультуватися в Телішевської,а вона скаже як далі бути.вона є на Орлика і в Чорнобильській.

Donata
22.03.2011, 20:40
хочу зробити дитині (3,5 роки) УЗД серця, якісь підозри нехороші мене вчипились, мала дуже низенька (чоловік - високий, я середнього зросту), завжди погано набирала вагу, часто втомлюється, важко засинає, бліденька, синіють губки і біля носика коли плаче, якись шумок в серці чула педіатр (правда при підвищенній температурі). Порадьте, пліз, де робити і в кого.

Сходіть в Сімекс-Соно, до проф. Іваніва на УЗД деталі в пп
При температурі пульс завжди пришвидшений, проконсультуйтесь в дит. кардіолога, зробіть ще кардіограму.

Neytasa
22.03.2011, 20:46
При температурі пульс завжди пришвидшений
Чим вища температура, тим вищий пульс. Я вже своїм по пульсу температуру опреділяю, як 39 то б,еться так ніби крос пробіг!

Ланочка
22.03.2011, 21:35

І я за Іваніва в Сімекс Соно на Кармелюка. Він найкращий кардіолог в Західній Україні. Діточок також дивиться. Тільки записуватися наперед треба.
Нас тоже лякали педіатри. І шуми чули і набряки десь під очима бачили. А він сказав що дитина цілком здорова. Дай Бог щоб і вам таке сказав.

Sanjka
23.03.2011, 13:08
Дівчата, а що можна дати дитині, коли вона трохи захрипла, кашлю вроді ще нема і горло нормальне? Дитині 5 років

Donata
23.03.2011, 13:23
можна дати дитині, коли вона трохи захрипла, кашлю вроді ще нема і горло нормальне
тепле пиття, "Ісламінт" чи "Ісламом" смоктати і поменьше говорити :girl_impossible:

Sanjka
23.03.2011, 16:57
поменьше говорити це складно, бо рот майже не закривається
дякую за пораду

cream
23.03.2011, 18:18
А до Іваніва досить складно потрапити, записали нас в "Сімекс-соно" аж на 19 квітня, треба набратися терпіння

nalia
23.03.2011, 18:21
треба набратися терпіння
Може зверніться до Телешівської,і не будете чекати місяць

Ланочка
24.03.2011, 19:10
треба набратися терпіння

Ваше терпіння того буде варте. Хоч буде на 100% впевнені в правильності діагнозу, що зараз нажаль рідкість.

Donata
24.03.2011, 21:05
Ваше терпіння того буде варте. Хоч буде на 100% впевнені в правильності діагнозу, що зараз нажаль рідкість.
Ви мої думки прочитали.
cream, в Сімекс-Соно не роблять кардіограми (колись не робили), то Ви може зробіть її десь до 19 квітня, щоб і її показати для повноти картини.
Терпіння Вам!!!

Ніколь
24.03.2011, 21:44
І я за Іваніва в Сімекс Соно на Кармелюка
І я за Іваніва, але до нього довга черга і запис задовго наперед. А в поліклініці на Симоненка, в кабінеті УЗД на першому поверсі, приймає лікар-кардіолог, про неї відгуки що вона чи учениця Іваніва, чи при ньому вчилась і здобувала досвід, ми в неї були ( робили власне УЗД серця) бо ще під час вагітності в малої в сердечку знайшли 2 гіперехогенних фокуса і радили спостерігатись. Мені сподобалось, уважна, все добре роздивляється, пояснює. Без черг, попередніх записів і відносно недорого

Donata
24.03.2011, 22:34
А в поліклініці на Симоненка, в кабінеті УЗД на першому поверсі, приймає лікар-кардіолог, про неї відгуки що вона чи учениця Іваніва, чи при ньому вчилась і здобувала досвід,.... Мені сподобалось, уважна, все добре роздивляється, пояснює. Без черг, попередніх записів і відносно недорого
а не пам"ятаєте прізвище? Це на першому поверсі там де ксерокс і приймає Габріель?

Ніколь
25.03.2011, 00:11
Це на першому поверсі там де ксерокс і приймає Габріель
ага, в тому ж кабінеті, тільки Габріель це таке свєтіло науки що до нього кращє не ходити, а та жінка дуже навіть непогана.

Donata
25.03.2011, 00:19
тільки Габріель це таке свєтіло науки
:girl_haha:, ага, мала можливість переконатись :girl_impossible:, буду знати, що там ще хтось приймає

evasmile
25.03.2011, 16:05
Хотела спросить, может у кого-то было подобное и сможете посоветовать. Вот уже больше месяца у ребёнка 1 год и 2 месяца на улице текут сопли, а ночью где-то около 4-5 утра он просыпается просит водичку и пару раз хорошенько откашливает, после чего ложится дальше спать. На вид ребёнок абсолютно здоровый и чувствует себя просто замечательно. Врач уже несколько раз по моей просьбе приходила и слушала - всё чисто, даже горло не красное. Вот и гадаем что это такое! В квартире увлажнитель, температура не выше 20 градусов и т.д. - почти идеальные условия.

Fleshka
27.03.2011, 16:20
Дівчата, хтось знає щось про ефективнісь чи шкоду клізмочок з молока і часнику проти гостриків? Мається на увазі для півторарічної дитини...

ckorpionsha
27.03.2011, 16:45
Мені мама казала, шо коли ми булі малі, вона нам кипятила молоко з часником і налила в горшок, ми як сідали какати то ті паразити виходили на запах чеснока. А про який вид глистів мова йшла я не памятаю

inchik
27.03.2011, 20:05
Дівчата, хтось знає щось про ефективнісь чи шкоду клізмочок з молока і часнику проти гостриків? Мається на увазі для півторарічної дитини...
можна місяць потерпіти (т.з. "посилені" заходи гігієни: банальне миття рук, ранкове і вечірнє миття з милом, на ніч можна дупку мастити кремом, білизну, а саме ту частину, що до тіла торкається, пропрасовувати) і вони самі "подінуться"...головне не допустити нового занесення "яєць".

bilo4ka
27.03.2011, 20:24
В малого ще досі не пройшла жовтушка. Сьогодні їздили на Орлика здавати аналіз на білорубін. Визначили 214, Хочуть класти в лікарню капати і світити під ультрафолетовою лампою. А я так не хочу знову в лікарню. Мені хватає пологового будинку((

nalia
27.03.2011, 20:39
А я так не хочу знову в лікарню.
В нас також жовтушка довго не проходила.Зразу ж після пологового нас направили на Орлика(він тільки тоді відкрився в 2007),потримали нас десь неділю і заодно малого перевірили всі спеціалісти,і там ми познайомилися з хорошим неонатологом,послугами якого користувалися до 3 років,і зараз якщо потрібно можемо розраховувати на хорошу консультацію

Dobra
28.03.2011, 18:08
Моя Тая хворенька, кашляє, температура близько 38, але не можу нормально поміряти - вона якась так щаслива і збуджена, танцює, тішиться і скаче набагато інтенсивніше, ніж здорова. Глянути на неї - здоровіша всіх здорових. Лізуть зуби напевно, і вірус від старшенької підчепила. Хто знає (на крайній випадок) чим можна знімати температуру у дітей, схильних до алергії.

irushka
28.03.2011, 18:31
В малого ще досі не пройшла жовтушка
Якщо дитина повністю на ГВ, нормально набирає вагу, спокійна, то жовтяниця є нормою до 3 місяців! Ці слова мені сказала одна мудра лікарка, коли я хвилювалась за свого малого, що в місяць ще був жовтий. У нас це минуло близько 1,5 місяця без жодного лікування.
Зараз надворі досить сонця, користайте тим, щоб сонячне світло потрапляло на шкіру дитини.

Уляночка
28.03.2011, 18:38
кашляє, температура близько 38, але не можу нормально поміряти - вона якась так щаслива і збуджена, танцює, тішиться і скаче набагато інтенсивніше, ніж здорова. Глянути на неї - здоровіша всіх здорових. Лізуть зуби напевно, і вірус від старшенької підчепила
І ми теж-температура з ночі 39 і більше, соплі, кашель, збільшені лімфовузли.
Був лікар-вірусне,ну і горло червонюще.Геть обезсилений...краще б зуби були

hrystusja
28.03.2011, 19:42
А мій кашляє жахливо!!!! Така мокрота з нього йде. А ще підозрюють коклюш. Я в трансі(( І головне температури нема. Незнаю добре то чи зле. І останні два дні постійно підниває. Завжди цілими днями пищав, сміявся, а зараз тільки очі відкриє і ниє чогось. Думаю може то ще й зуби додаються до того кашлю? В нас їх ще зовсім немає. Чи просто почуває себе не добре. Вже не знаю що думати(

jalla
28.03.2011, 20:03
В малого ще досі не пройшла жовтушка.
Мій малий був жовтенький майже до півтора місяця. Правда, тоді на дворі було досить похмуро і не було сонечка. І коли почалися сонячні дні я при кожній нагоді заставляла його "загаряти":girl_cool:))). Жовтизна зникла.

Neytasa
28.03.2011, 20:09
А ще підозрюють коклюш
А напади кашлю е? коклюш це бактеріальна інфекція, підтвердити або спростувати може аналіз крові з пальця з формулою!

hrystusja
28.03.2011, 20:15
та я знаю, що аналіз крові. В нас по середах машина їздить і беруть кров, як не стане краще то певно треба буде взяти кров. А нападів немає. Але якщо то початок коклюшу то може і не бути ще нападів.

Mamusya
28.03.2011, 23:27
А мій кашляє жахливо!!!! Така мокрота з нього йде. А ще підозрюють коклюш.
Коклюш видає себе "гавкаючим" кашлем - дитина задихається і рве від кашлю. Ну і плюс по формулі крові видно(точно не згадаю, який показник має показати ).
Ромчик тоже хапанув від старшого вірусну інфекцію - соплі лились рікою, піднялась температура минулого тижня , сопельки спустились на горло і він ними кашляв. Зараз уже більш-менш пройшло .
В малого ще досі не пройшла жовтушка. Ми до півтора місяця були жовті - нічого не приймали , здали лишень в два місяці загальний аналіз крові , який показав , що все в нормі. Багато гуляли і "загаряли" на осінньому сонечку.

hrystusja
29.03.2011, 00:41
Коклюш видає себе "гавкаючим" кашлем
Нє, в нас не гавкаючий, а вологий. Сподіваюсь це лише застуда!!! Дуже сподіваюсь.

Уляночка
29.03.2011, 12:27
вночі 40..тепер 39...лікарка каже про антибіотикм. я наразі відмовляюсь, а скільки чекати 2-3 доби з такою температурою? порадьте,бо з Любком не мала такої гарячки

hrystusja
29.03.2011, 12:31
лікарка каже про антибіотикм
і ми на антибіотиках( І чуть-чуть легше стало.

Neytasa
29.03.2011, 12:37
вночі 40..тепер 39...лікарка каже про антибіотикм. я наразі відмовляюсь, а скільки чекати 2-3 доби з такою температурою? порадьте,бо з Любком не мала такої гарячки
Антибіотик? а є нальот в горлі або запалення вух? Можете викликати з лабораторії когось, я викликала з медіса(приватно), декілька раз, чоловік з лабораторії з поліклініки мед.сестру привозив, за 2 год аналіз готовий! якщо в аналізі крові з пальця, покаже збільшення лейкоцитарної формули, особливо паличок і сегментів, це буде доказом бактеріальної інфекції, і показом для призначення антибіотиків, а то при вірусній інфекції дитині антибіотик не дуже потрібний.......

Donata
29.03.2011, 12:52
а скільки чекати 2-3 доби з такою температурою?
нам лікарка рекомендує спостерігати 3 дні за температурою, якщо позит. динаміки нема, тобто температура не починає сама потрошку спадати, то тоді піднімається питання про антибіотики, але обов"язково після аналізу крові. Бо як кров буде "вірусна", а не "бактеріальна", то антибіотики недоцільні.

Lingerie
29.03.2011, 18:49
А мій кашляє жахливо!!!
і моя малеча теж кашляє і температури нема...і так вже тиждень. Сьогодні педіатр сказала,що жорстке дихання(а хрипів ніби немає).Але боїться,щоб у бронхіт не перейшло,тому крім сиропів (Ереспал і сухої мікстури+краплі для носика) приписала азитроміцин(антибіотик) у сиропі на 3 дні. От сиджу і думаю: чи варто давати,коли немає темп-ри?
в мене були ті ж самі симптоми. Я то вже 4 тиждень кашляю,але вже після антибіотиків і ін.сиропів, чайочків тепер пішла на виздоровлення

nalia
29.03.2011, 18:55
..і так вже тижден
в мене малий тоже неділю кашляв і нам це перейшло в бронхіт,також пили антибіотик(флемоксин солютаб),

hrystusja
29.03.2011, 19:02
Ереспал
ми пили, нам не допоміг. Також жорстке дихання є. Також пили Лазолван, він навпаки збільшував дуже кашель. Зараз п"ємо Пертусін і антибіотик Цефікс, то трохи ніби легше.

Michela
30.03.2011, 16:02
антибіотик Цефікс
він дуже сильний антибіотик...такому маленькому можна було і щось слабше дати...
Нам від кашлю дуже помагає Проспан (але не знаю з якого віку його можна давати)...

Мій Ростусик теж захворів...Недавно піднялась температура, горло вже червоне та і на спанні (зараз) почав підкашлювати...Лягав спати, то їсти вже нічого не хотів...Ой, давно хворіли...:girl_cray:

In4a
30.03.2011, 22:38
то трохи ніби легше.
Як справи у вас? Краще?

hrystusja
30.03.2011, 22:46
Як справи у вас? Краще?
Ніби трошки краще, вже не заходиться так кашлем. Лише зранку відкашлює мокроту і протягом дня кілька раз. Сподівабсь справи на краще вже підуть)

---------- Додано в 19:46 ---------- Попередній допис був написаний в 19:44 ----------

він дуже сильний антибіотик...

сильний, але ми сильно розбавляємо і малими дозами даємо. Дуже боялась запалення легень. Тим паче зараз, кажуть, Орлика заповнена маленькими дітьми з запаленням.

Уляночка
30.03.2011, 22:53
Антибіотик?

азитроміцин(антибіотик) у сиропі на 3 дні. От сиджу і думаю: чи варто давати,коли немає темп-ри?

пили антибіотик(флемоксин солютаб),
ну а ми обійшлися (сподіваюсь) без антибіотика...мали 3 доби 39-40,але зробили формуліу крові,зранку знову чоловік привіз лікарку-все ок:аналізи в нормі більш-менш, горло червоне,тому і температура,але лікарка рекомендувала ще день-два протриматися і все буде добре. На вечір знову добігло до 38,6,але дитина вже інша,хоі і без апетиту.

Michela
30.03.2011, 22:59
горло червоне,тому і температура
А що даєте від горла...?

Уляночка
30.03.2011, 23:27
що даєте від горла...?
дробили 2 дні лісобак..нині перейшлина септфріл

Натуля
31.03.2011, 00:15
Трохи поофтоплю. Досить часто мамочки і дитячі лікарі антибіотками захоплюються. Сусідка з сином на днях потрапили в інфекційну лікарню з високою температурою яку не могли збити ( в лікарні теж всю ніч збивали), червоним горлом і кашлем. При таким симптомах їх дитячий лікар завжди виписує антибіотики (в останніх дописах якраз вказані). А от лікар з інф. лікарні на то дуже "плювалась" бо антибіотики "садять" імунітет. Признаки хвороби зникають, а потім вірус "атакує" ще сильніше. Радила анаферон, мікстуру від кашлю, багато пиття і більше нічого.

Donata
31.03.2011, 00:53
А от лікар з інф. лікарні на то дуже "плювалась" бо антибіотики "садять" імунітет.
:eek: 4 роки тому лікарі з інф. лікарні дуже навіть захоплювались антибіотиками, так, "про всяк випадок, щоб бактеріальна складова не вчепилась", та й лікування стандартне для всіх випадків :girl_mad:. Це з особистого досвіду написано, але тішить, що є винятки :girl_in_dreams:

kljysochka
31.03.2011, 01:17
Признаки хвороби зникають, а потім вірус "атакує" ще сильніше
то трохи до перлів...якшо признаки хвороби зникли,то значить була всеж бак.інфекція і антибіотик допоміг,а "атакувати" після того може свіжа вірусна інфекція,а так як організм ослаблений хворобою,то і прояви можуть бути яскравіші.я противник крайностей-ясно шо звикле грві,кашлі алергічні,і,часто,безтемпературні, ним не лікувати,але як є покази,то тра.

SoLana
31.03.2011, 09:58
Дуже боялась запалення легень Ну антибіотик дається якраз при запаленні легень, а якщо немає такого то виходить дається профілактично як я зрозуміла...

---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:45 ----------

колись вичитала таке, цитую:"медична статистика показує, що там де призначаються антибіотики при ГРВІ з метою профілактики пневмонії, остання виникає частіше і протікає важче, ніж там, де не було профілактичного застосування антибіотиків.

hrystusja
31.03.2011, 10:24
Ну антибіотик дається якраз при запаленні легень
не лише в цьому випадку.
то виходить дається профілактично як я зрозуміла...
кашель щоразу погіршується,жорстке дихання, з"являються поодинокі хрипи. Не думаю, що це для профілактики.
Я не є прихильником антибіотиків, скоріше навпаки. Просто думаю, що не маю права помилитись, коли дитині з кожним днем все гірше.

kljysochka
31.03.2011, 10:27
дається профілактично як я зрозуміла..
зле зрозуміли.він профілактичних функцій немає.його дають при бак.захворюваннях(і ше + ряд показань).

---------- Додано в 10:27 ---------- Попередній допис був написаний в 10:25 ----------

Просто думаю, що не маю права помилитись, коли дитині з кожним днем все гірше.
звичайно!!до всього треба підходити з головою!:girl_cool:

SoLana
31.03.2011, 11:17
звичайно!!до всього треба підходити з головою!
І я тільки за це!!!!!

---------- Додано в 11:17 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

Просто думаю, що не маю права помилитись, коли дитині з кожним днем все гірше.
Я Вас в цьому підтримую. Я писала загалом, я ж не знаю чи була у вашого синочка температура чи ні, бо якщо ні то я вважаю що не потрібно того антибіотика, бо нема до чого. В мене син, йому 7, 5 років я ще жодного разу антибіотиків не давала. Буквально вчора виникла ситуація був в нього кашель тиждень без температури а вчора піднялась температура до 37,7. Пішла до лікаря прослухав і нічого не знайшов такого страшного. Хоча я вже була налаштована на антибіотик. П.С. В мене син з 3-х до 5-ти років часто хворів ОРЗ які завжди переходили в бронхоспазми

Michela
31.03.2011, 12:04
В мене син, йому 7, 5 років я ще жодного разу антибіотиків не давала
Моїй доні 8,5 років- антибіотики давала 1 чи 2 рази...Синочкові 2,5 роки- вже давала більше 10 разів...Хворіє багато...Я противник антибіотиків, але без них з хвороби дуже рідко вилазим...він часто хворіє ангінами, так як колись в дитинстві хворіла ними я...Пишу це все до того, що кожна дитина по різному переносить та бореться з хворобами...

Solomi
31.03.2011, 12:14
Пишу це все до того, що кожна дитина по різному переносить та бореться з хворобами...

згідна з Вами, мої діти теж по - різному хворіють.

в нас схожа ситуація - спочатку лікуємо травками, настоянками, потім щось сильніше, аж в кінці коли ніц не допомагає - антибіотики

hrystusja
31.03.2011, 12:24
аж в кінці коли ніц не допомагає - антибіотики
думаю мало хто з мам зразу буде дитину антибіотиками труїти. Намагаємось, пробуємо і коли справи все гірші і гірші тоді крайній варіант, як на мене.
Я писала загалом, я ж не знаю чи була у вашого синочка температура чи ні, бо якщо ні то я вважаю що не потрібно того антибіотика
Тут з вами не погоджусь. Температура виникає тоді, коли організм здатний боротись з хворобою. і не завжди добре коли її немає. Це не показник. Я,, наприклад в дитинстві дуже хворіла, любі болячки чіпляла на себеі і ніколи не давала високої температури, організм був не здатний боротись. Мені ставало завжди все гірше і гірше. Ангіна давала ускладнення, кашель давав запалення. Я тільки на антибіотиках і виживала. Зараз правда трохи краще не приймала вже давно.

Лідочка
31.03.2011, 13:12
Я не є прихильником антибіотиків, скоріше навпаки. Просто думаю, що не маю права помилитись, коли дитині з кожним днем все гірше.
Христусь, а аналіз крові ви здавали? Показав бактеріальне?

Angel
31.03.2011, 13:45
Блін,і нам лікар приписала антибіотик,але я просила слабенький,виписала Флемоксин. Мала вже 4 день з шаленною температурою,насмар ,кашель. З носа прям рікою тече,постійно плаче шо соплі... лікувала стадартно,в такому випадку-інфлюцид,сироп від кашлю, багато пиття,ну і жаропонижаючі.В чому останні практично не допомагають,Т 40, збиває за 2 години до 39,і знову починає тааак калатати..і по кругу...Сьгодні прийшла послухати лікар,зачула якісь невеликі хрипи,і щоб до запалення не дійшло-атибіотик,якого я ненавиджу! Але нема куди діватись!
А знайома каже,бачиш,втратила майже 4 дні,а так би дала відразу антибіотик,не мучила б дитину і себе!і вже б здорова була... Але як шо так думати,то при любому пчиху треба ант. давати,хто його знає в шо хвороба переросте!
Дитина мучиться жахливо,але ще жахливіше то сидіти о то вдома,для мене то убійство!!!! Така погода! Але якшо завтра,після завтра темп. вже такої небуде,то підемо!

тетяна7777
31.03.2011, 13:50
А я вже 3 год. чекаю участкову-малий встигне виспатись,пообідати мабуть,тоді пані являтся)))) І так завжди)))

hrystusja
31.03.2011, 13:54
Показав бактеріальне?
Ага!

о то вдома,для мене то убійство!!!! Така погода!
Згідна. Шкода і себе і малого. правда ми сьогодні таки вийшли на подвір"я. Думаю, буду сонцем його вигрівати і себе заодно, бо насмарк жахливий. І то так файно)) Якщо завтра буде не гірше, то підемо на довше грітись.
бачиш,втратила майже 4 дні

Якби ж то знати, що буде гірше з кожним днем. В мене от малий скільки хворів жодного разу не давали антибіотики. Це вперше. Попередній раз в роддомі давали. А просто так давати, для перестраховки то можна більше зашкодити однозначно. Просто дехто не церимониться. Взяв при кожному разі і дав. А наслідки?(

SoLana
31.03.2011, 15:16
Я,, наприклад в дитинстві дуже хворіла, любі болячки чіпляла на себеі і ніколи не давала високої температури
так температура у Вас все ж таки була підвищена, чи була 36,6? Бо це різні речі. Я згідна коли 37,1 і хвороба тягнеться тижнями і повторюється то треба щось робити, бо або організм не справляється або не так лікується.

hrystusja
31.03.2011, 15:26
чи була 36,6
36,8 до 37.

SoLana
31.03.2011, 15:57
Завжди має бути причина такого низького імунітету. от її тре шукати і виправляти. В мене малий практично не "вилазив" з простуд, і було всяке і з температурами і без, і лейкоцити зашкалювали. Я дивилася по стану дитини. Найголовніше для мене в лікуванні ГРЗ це завжди пропотіти (всі токсини виходять) навіть якщо температури нема, правильно харчуватися, якщо дитятко на грудному то виключно циця. Ну так як я прибічник гомеопатичного лікування то тіко такі пігулки. І загартовування. Я вже писала ніколи не виключаю антибіотиків, але в крайньому випадку.

Michela
31.03.2011, 18:51
з шаленною температурою,насмар ,кашель. З носа прям рікою тече,постійно плаче шо соплі...
в нас сьогодні те саме...просто жах...та ще й ліки, які даю- то зразу все виходить назад...
Така погода! Але якшо завтра,після завтра темп. вже такої небуде,то підемо!
ми в хорошу (теплу, сонячну) погоду при невеликій температурі трішки виходим...

Arctica
31.03.2011, 20:18
Данилко 2 тиждні тому перехворів на грип, висока температура, кашель, червоне горло, нещодавно здавали аналіз сечі і все добре, окрім того що нам виявили невелику кількість оксалатів у сечі. Перечитала різну інформацію і всюди пишуть по різному. Можливо хтось знає, що це таке, необхідно дотримуватися спеціальної дієти чи всетаки не велика кількість це допустимо? Дитині 3,5 роки.

olerusya
31.03.2011, 21:07
і ми в компанію хворих!:girl_sad: Вчора вночі в Януськи була майже 39 Т, і вперше в житті парацетамол не збив її! Сьогодні вдень вже трошки легше, але на вечір знов певно буде гірше, і все ж я сподіваюсь що то через наше 3-тє і 4-те ікло...? Найгірше те, що моя дитина при Т практично не спить ні вдень, ні вночі... А ота погода надворі, і ми в хаті - це все остаточно добиває! Як ми цілу зиму день-в-день по вулиці гуляли, то майже нікого з діток не було видно, а сьогодні всі повисипали надвір, а ми, як не люди, взаперті... обідно!!!:cry:

DivineVanGate
31.03.2011, 22:02
Можливо це і справді через зубки. У нас таке місяць тому було: Т надвечір до 39,5 піднялася; правда, ми тільки обтирання робили , пили малину і липу. Наше чудо при такій Т скакало, танцювало і бавилося. Ще клали холодний компресик на голівку.

Не переживайте стосовно гуляння, попереду ще стільки тепла - наздоженете :)

Уляночка
31.03.2011, 22:35
Вчора вночі в Януськи була майже 39 Т,
в нас 3 доби стабільно 39-40 трималося..навіть анальдім не збивав..нині минулося..ми навіть гуляли ..грілися...

kvVItKA
31.03.2011, 23:03
і в нас температура:( вперше дала синочку Нурофен ще до обіду, цілий день температура не піднімалась, а зараз знов 38.6:( 4-ий день мокрий кашель і з носика тече. 10 днів приймали пектолван Ц (на 7-ий день якраз почав відкашлюватись,до того кашель був сухий і покашлював 2 рази протягом дня) лікар слухав 2 дні тому, на ранок викликала знов і хочу здати аналізи,бо така ситуація вже задовго. Є такі варіанти: зміна клімату, ростуть зуби (ікла) і не знаю:( але дитина сьогодні така змордована,дивитись боляче.

Уляночка
31.03.2011, 23:12
В нас теж незрозуміло,бо температури вже нема, а дитина далі капризна і постійно сплакує-різко міняється настрій,що супроводжується кусанням і нервовістю.Можливо, які зуби. Принаймні я так на то надіюсь а то ще "окремим пакетом" зуби і Уляна ніяка буде

Dobra
01.04.2011, 02:39
Я в шоці. Менша температурила, кашляє жахливо, а тут старшу вирвало серед ночі. Аналізую симптоми - рвота, ломота суглобів, висипка на слизовій щік, помітила перед сном, наприємні відчуття від світла, ледь помітна висипка на ножках, температура і нежить кілька днів тому. Схоже на кір в зародженні по симптомах (гугля підказала). Хтось підскаже щось? Просто температура невисока була - 37 з хвостиком.

Уляночка
01.04.2011, 10:34
нас теж незрозуміло,бо температури вже нема, а дитина далі капризна і постійно сплакує-різко міняється настрій,що супроводжується кусанням і нервовістю

шоці. Менша температурила, кашляє жахливо, а тут старшу вирвало серед ночі. Аналізую симптоми - рвота, ломота суглобів, висипка на слизовій щік, помітила перед сном, наприємні відчуття від світла, ледь помітна висипка на ножках, температура і нежить кілька днів тому. Схоже на кір в зародженні по симптомах (гугля підказала). Хтось підскаже щось? Просто температура невисока була - 37 з хвостиком
і в нас зявилась висипка...на вечір - все обличчя (думала,що це реакція на ліки), зранку-живіт,груди,шия,печі. Дзвонила лікарю-каже,що схоже на краснуху. В обід огляд. Побачимо.

hrystusja
01.04.2011, 11:52
Схоже на кір в зародженні
При корі має бути кашель сухий, ларенгітичний. І висипка має починатись з голови, а не з ніг. А на ягодицях висипки немає?

Neytasa
01.04.2011, 12:01
Можливо скарлатина! Почитайте, в неї типова висипка. Ми колись дуже тяжко нею хворіли! Аналіз крові показуе дуже підвищений рівень палочок і сегментів. Головне призначити правильний антибіотик!

Dobra
01.04.2011, 18:13
А на ягодицях висипки немає?
Можливо скарлатина!
Не повірите - все зникло. Прийшла лікарка, а всі симптоми зникли безслідно. Що знав то взнав. А з Таєю ми заснули 7 ранку - але зуб один до ранку все ж таки витиснули. Але кашляє жахливо - напевно якась вірусяка прицепилась.
При корі має бути кашель сухий, ларенгітичний.
Був кілька днів тому.

Уляночка
01.04.2011, 18:17
на вечір - все обличчя (думала,що це реакція на ліки), зранку-живіт,груди,шия,печі. Дзвонила лікарю-каже,що схоже на краснуху. В обід огляд. Побачимо
окрім краснухи, маємо гнійну ангіну...якось дивно,бо позавчора горло було червоне,але без нальотів, і аналіз крові був в нормі більш-менш, а сьогодні я сама побачила наліт. Лікар підтвердила. Аугментин таки.

hrystusja
01.04.2011, 18:43
Не повірите - все зникло
Може алергія? Або нервове)
маємо гнійну ангіну
співчуваю!

Oduvashka
02.04.2011, 22:22
Захворіли ми вчора. Проснулись з температурою (невисокою) і кашлем. Поїхали спочатку в поліклінику, де жодного з лікарів, які більш менш мені подобаються не було, пішли до того, хто був. Виписали нам зразу антібіотік. Добре, що хоч я аналізи зразу зробила. Поїхали до Гайдука. Іноді він мене шокуює (ну майже завжди) Сказав, що треба вже малому без шапки і колготят ходити :girl_crazy:, ну і про обливання холодною водою при температурі, я кожного разу слухаю.Сказав, що схоже на вірус. Лікування- багато пити, гуляти, їсти по апетиту. Я напевно, якась перелякана мамаша, але як на вечір піднялась висока температура, ладна була в аптеку бігти (бо мали восени запалення легень, і то мене так зламало). Але витримала, не збивала температуру. До обіднього сна. Проснувся з тою же температурою, але ніякий. То збила. Наразі чекаємо.

olerusya
03.04.2011, 21:11
доці вже в пятницю було набагато краще - температура спала,нежитю теж вже не було, аж сьогодні зранку трошки прогулялись, і все повернулось!!! :( почався сильний нежить і мокрий кашель! а доця як закашлюється, дуже лякається і плакати починає, біднятко... і ніби чути що той кашель від того що сопельки осідають на горло, але все ж напевно треба піти завтра до лікаря, але дуже боюсь щоб не понавиписували невідомо чого через той кашель... я в розпачі!:no:

cream
03.04.2011, 21:54
Дівчата, дякую всім за поради і підтримку. В п'ятницю була з малою на УЗД, серце цілком здорове!!! Бог почув мої молитви...

тетяна7777
03.04.2011, 23:48
дівчатка,прошу допомоги,в малого почало боліти вушко,чоловік пігна в аптеку,може ви підкажете,що дієвіше і що більше допоможе,а то я в розпачі в нас таке вперше

nalia
03.04.2011, 23:49
,що дієвіше і щ
ОТІПАКС,біль знімає дуже швидко

Leila
03.04.2011, 23:52
А сопельки є? ми капали Отіпакс, знімало біль, давала нурофен від болю, не від температури, малий засинав, без обезболюючого дуже кричав. Зараз п"ємо гомеопатію, бо були в Дунілової, дуже сподобалася і лікування допомагає.

тетяна7777
04.04.2011, 00:33
Соплі є,і я так зрозуміла,що це соплі дали ускладнення,а ще на тижні боліло горло і температурив,дала отіпакс,нурофен(хоч ми на ньому вже третю сутку).
Але мабуть потрібно лікаря іти,так?

kljysochka
04.04.2011, 01:28
Але мабуть потрібно лікаря іти,так?
так! на ужгородській ургентні лори..

тетяна7777
04.04.2011, 08:13
так! на ужгородській ургентні лори..
То треба тільки до такого лора йти? чи можна в поліклініку?

Neytasa
04.04.2011, 09:01
То треба тільки до такого лора йти? чи можна в поліклініку?
якщо в поліклініці є лор, то без різниці куди :)

---------- Додано в 09:01 ---------- Попередній допис був написаний в 08:58 ----------

взагалі якщо при ангіні ще й отит почався, я би антибіотик приймала, це не жарти....

тетяна7777
04.04.2011, 09:11
участкова не казала,що ангіна-трошки червоне горло))),давайте нурофен і фарингосепт,що я успішно і робила.В нас соплі могли бути і по 3 тижні(на зуби),але ніколи таких ускладнень.

Neytasa
04.04.2011, 09:21
участкова не казала,що ангіна-трошки червоне горло))),давайте нурофен і фарингосепт,що я успішно і робила.В нас соплі могли бути і по 3 тижні(на зуби),але ніколи таких ускладнень.
Це залежить від багатьох факторів, можливо на цей раз бактеріальна інфекція. В любому випадку потрібно щоб лікар подивився вушка, чи є запалення...можна і кров з пальця заодно здати, тоді буде ясно як лікувати :)

тетяна7777
04.04.2011, 09:25
Дякую,якраз буду збиратись до лікаря!!!!Ще раз дякую за підтримку і поради)

Нікуся
04.04.2011, 09:26
Соплі є,
в такому випадку сопельки тре сушити-капати дитячі судинозвужуючі до носа.

natorella
04.04.2011, 10:28
людоньки!! як ви справляєтесь з дитячою температурою, коли не годуєте грудьми??? то ж неможливо - я всю ніч не спала. груди болять від одного доторку. а саша надумав з них шось та й виссати(((
чаї з малини, з лимоном. шо ше?
не болить нічого (так каже). горло рожеве - та частина яку дав глянути. сопель нема. тільки набряклість слизової = то від тем-ри. простудне шось. бо поривається вставати і йди десь.

Лідочка
04.04.2011, 10:39
чаї з малини, з лимоном. шо ше?
Якщо дуже висока (за 38,5) то обтирати, дуже добре допомагає і дитині легше. Ну а так більше ніц і не зробиш, їсти по апетиту, багато пити, часто провітрювати.....та й все. Як дуууже висока і дитина млява, видно що їй погано, то дати жарознижуюче.

natorella
04.04.2011, 10:46
Якщо дуже висока (за 38,5) то обтирати, дуже добре допомагає і дитині легш
та я за 3 роки вже знаю як з темп-рою
я і 39 не збиваю. він он балакає і бавиться машинками на ліжку. дихає нормально, червоні щоки.

я про те - як вночі дитину заспокоїти без циці???
то таке - швидше риторичне питання...

cream
04.04.2011, 11:02
я про те - як вночі дитину заспокоїти без циці???
ніяк, онлі циця:girl_yes:

natorella
04.04.2011, 11:06
ніяк, онлі циця
вот і я про те ж
хоч би капелька молозива чи шо? дитина просить - а там ніц(((

cream
04.04.2011, 11:14
вот і я про те ж
хоч би капелька молозива чи шо? дитина просить - а там ніц(((
буває і минає, хоча, я до 3 не годувала, не витримала...тому, не можу радити

olja_zaj
04.04.2011, 13:02
Забрала малу з садка, температура 39, обтирала, піднялась до 40 дала вже жаропонижуюче, шо ж за зараза така, каже шо головка болить, горло чисте, трохи сопельки є, зубки задні бачу вилізли в нас, вчора був стресовий , істеричний день в нас, від того може бути температурка? Незнаю шо вже думати..такої температури в нас ше не було..

тетяна7777
04.04.2011, 13:18
і так,серйозне запалення двох вушок-аугментин,малий з циці не злазить,постійно плаче,як я йому той антибіотик запхаю навіть собі не уявляю,а ще вуха капати,ніс і сироп від кашлю і нурофен,а ще хілак-форте до того всього,матінко рідна,як то все розпреділити і витерпіти,а що про малого казати.В нас перший раз так все серйозно.

Oduvashka
04.04.2011, 13:33
А ми маємо ускладнення ГРВІ - бронхіт, другий день даю сумамед, лазолван, проспан. Ніяк не хоче тих ліків, то вливаю шприцем з нурофену. З циці не злазить. вже маю вушка спаніеля, не знаю, чи лишилось ще там шось Думаю цього лікування достатньо, бо маю вже такий перестрах.

nalia
04.04.2011, 13:39
- бронхіт, другий день даю сумамед
Ми коли мали бронхіт ,тоже пили антибіотик(флемоксин),а за сумамед знаю що то дуже сильний антибіотик

Neytasa
04.04.2011, 13:40
і так,серйозне запалення двох вушок-аугментин,малий з циці не злазить,постійно плаче,як я йому той антибіотик запхаю навіть собі не уявляю,а ще вуха капати,ніс і сироп від кашлю і нурофен,а ще хілак-форте до того всього,матінко рідна,як то все розпреділити і витерпіти,а що про малого казати.В нас перший раз так все серйозно.
Нам при отиті антибіотик колоти назначали,бо це захворювання дае часто ускладнення і рецидиви.....а кров з пальця здали?

Oduvashka
04.04.2011, 13:48
а ще вуха капати
Мені колись казали, що ефективніше Отіпакса та інших борний спирт. Бо Отіпакс біль знімає, а запалення не лікує. То я капала і Отіпакс, і борний спирт.

---------- Додано в 13:48 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

тоже пили антибіотик(флемоксин)
Я питалась в лікаря за флемоксин, сказала, що він вже не подіє. В п"ятницю все почалось, були в двох лікарів. Одна з поліклініки призначила флемоксин, просто послухала, без аналізів, поїхали до Гайдука, зробили аналізи. Аналізи добрі, лікування, багато пити, ношпа, температуру не збивати, гуляти без шапки і колгот. Лікували, як він і сказав, правда гуляли вчора в шапці і колготах, сьогодні четвертий день хвороби, покрашення нема. Поїхали знов в поліклініку, бо мені лікарняний треба. П"ємо сумамед. Ну і буть тут мудрим?

nalia
04.04.2011, 13:51
Ми пили сумамед коли лежали в лікарні з ложним крупом(нам було 6 міс,),

тетяна7777
04.04.2011, 14:10
а кров з пальця здали?
Не здали,бо вистояли 2 год. в черзі до лікаря і малий так розплакався,що більше в жодний кабінет ми не змогли зайти!
Нам при отиті антибіотик колоти назначали,бо це захворювання дае часто ускладнення і рецидиви.....
А це Вам ЛОР чи участкова(сімейний)лікар сказали? Я тепер сиджу і думаю,може дійсно краще уколи?

Neytasa
04.04.2011, 14:23
2 год. в черзі до лікаря
Дитина ж з температурою! треба було іти без черги і ні на кого не дивитись..... Я взагалі налагодила контакт з медсестрою сімейного і вона мене всюди водить без черг:girl_smile:

---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:16 ----------

А це Вам ЛОР чи участкова(сімейний)лікар сказали? Я тепер сиджу і думаю,може дійсно краще уколи?
Це назначала ЛОР разом з педіатром, памятаю кололи 5 днів, потім на огляді ще було трохи запалення, тоді ще пару днів кололи... мусите радитись з лікарями......

тетяна7777
04.04.2011, 14:27
Дитина ж з температурою
та ні,температури не було,але факт залишається фактом,жоден мужчина в черзі не пропустив мене,малюк так біля циці і заснув,троха виспався)

Leila
04.04.2011, 15:05
Ми малій робили уколи антибіотика "Цефатоксим", вона нічого не п"є з ліків, ніяких сиропів, все плює далі ніж бачить. якщо серйозне запалення, то краще уколи. щоб всядоза попала. Ми зараз ходимо до Дунілової, обходимося без антибіотиків, бо вже 2 рази попередні дільничий лор виписувала антибіотики. Те що отіпакс не лікує, то правда, тільки для обезболення, але й то треба зробити коли дитина кричить від болю і не одну годину. Нам зараз Наталія Федорівна виписала якісь крапельки на травах, то помогли всім і мені, і дітям, бо соплі були довго. а тут пару днів і все добре. Отривін. віброцил казала дітям не бажано. хіба як зовсім не дихає дитина носом, то раз чи два капнути. а так краще протаргол. З такими малими дітьми щоб не садити імунітет, я б радила до неї. і сама тепер буду звертатися тільки до цієї лікарки.

тетяна7777
04.04.2011, 15:34
скільки медиків-стільки думок,дзвоню лікарці-педіатру,яка приймала мою дитину при родах,описала ситуацію,продиктувала рецепт ЛОРА,каже-гуд,я їй-а може уколи,а може камфору бо таке почула,вичитала,а вона мені,що дурна розмова,раз лікар виписав,значить давай,рецепт добрий.От і будь мудрий.

Leila
04.04.2011, 16:15
Таня, а що ж ви ще хотіли почути від вашого другого лікаря, вона ж не бачила який там стан вух. Взагалі якщо малий вип"є суспензію аугументину в повній його дозі, то добре, а як не п"є, а треба дати всю дозу. а не половину, то ж не пертусін, тоді краще уколи. Ми мали два рази ситуацію з вухами, малий плакав, кричать що вуха болять, два рази антибіотик, на третій я не витримала, поїхала на Руську, обійшлися без антибіотика, але я не знаю шо було попередні два рази, може й виправдано ми давали антибіотик, а може й ні..

dieSonne
04.04.2011, 16:26
а ми перейшли на ефірні олії. Отит і соплі лікуємо ефірною олією чайного дерева з канукою і манукою (і обезболює і лікує і 100% натуральне).

Маруся-мама
04.04.2011, 16:31
на третій я не витримала, поїхала на Руську, обійшлися без антибіотика, але я не знаю шо було попередні два рази, може й виправдано ми давали антибіотик, а може й ні..

Дівчатка, як можна через телефон поставити діагноз? Ну це так само якби я вам комусь подзвонила і сказала - у мене болить живіт! А ви мені поставите діагноз - апендицит! І це нічого що його у мене вже давно вирізали.

Якщо я бачу що в дитині справді ситуація така що нікуди, то їду до лікаря. Я колись ще давала «безпечні» ліки від температури, а тепер і цього не даю. Он моя малеча вже другий день має температуру - стараюсь нічого не давати. Вона була дуже хвора всі вихідні, мала блювоту... Нічим її не лікую, лишень трошки голодом...
Вчора ввечері вона мала страшенний насмарк, що спати не могла - лікую включеним зволожувачем повітря в який капнула кілька крапель евкаліптової олії. Все. Дитина спала цілу ніч, і сопельки не мучили і не кашляла (бо відповідно з носа стікало на груди і вона кашляла). Від коли малеча пішла до школи то різне приносить додому але я стараюсь щоб вона виробляла імунітет проти хворіб а не давати їй лікарства.
З старшими такий самий підхід.

solomka
04.04.2011, 16:37
В моєї малої нещодавно було запалення вуха, то приймали аугментин 7 днів. Думаю , що без антибіотика би не обійшлось - в неї дуже гній тік з вушка. Отіпакс дійсно запалення не лікує, він просто знімає біль. І ще казала лікарка в жодному разі вушко не гріти при запаленні.

dieSonne
04.04.2011, 16:39
в нас коли кашель і сопельки, то я ще використовую ефірну олію лаванди вона спазмолітик. Ми від бронхоспазму нею рятувалися, якби я швидше про неї дізналася, то ми б і в лікарню не попали з крупом. А які олійки ви використовуєте, Маруся-мама?

Leila
04.04.2011, 16:47
Може я не зрозуміло висловилася, я маю на увазі, що ми були в лікаря, одразу як тільки малий сказав що болить вухо. і нам обидва рази дільничий лор виписував антибіотик. я не сама собі призначала лікування. Я думаю, що може була не така критична ситуація при якій треба антибіотик, а лікарі страхуються щоб не було погіршення стану. То ж вухо, а не горло, що мені видно неозброєним оком що там робиться. Я не довіряла дільничій лікарці, тому пішла до іншої лікарки і я задоволена

Маруся-мама
04.04.2011, 17:14
А які олійки ви використовуєте, Маруся-мама?

Я не так багато. В основному евкаліпт, і ось (http://russian.walkandsmile.com/html/miracles_of__walk_and_smile.html) такою формулою. Вона страшенно дорога, але її багато не треба. Одна крапля вистарчає на ДУЖЕ довго.

---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

Я не довіряла дільничій лікарці, тому пішла до іншої лікарки і я задоволена
У мене просто нема дільничої лікарки. Є офіс в який я ходжу і там є чотрити лікарі між якими можу вибирати, якщо мені одна не подобається то піду до іншої. Дуже важливо знайти власне того лікаря якому будеш довіряти.

тетяна7777
04.04.2011, 18:14
Взагалі якщо малий вип"є суспензію аугументину в повній його дозі
Випив,залила,температура,яка піднялась у денному сні до 39(думаю,що все-таки добре,що виписали антибіотик)впала і синок зараз зовсім інший,рухливіший-лише нічого крім циці не ість. І спав 4 год,це дуже добре.
Я другий раз за його життя даю антибіотик,також постійно стараюсь обходитись без медикаментів,але тепер бачу по стану дитини,що похід до ЛОРА виправдовує себе,побачим надалі і надалі вже буду більш підкута в такій хворобі.

olerusya
04.04.2011, 20:20
то я ще використовую ефірну олію лаванди
а як саме використовуєте? аромолапмпи, натирання?

dieSonne
04.04.2011, 20:54
коли діти кашляють капаю одну капельку (натуральної 100% олії) на ватний спонжик і кладу на подушку де сплять діти. Якщо сильний сухий кашель, то ще п'ємо чай з чебрецю. В аромолампу даю суміш (лаванда, чайне дерево, апельсин). Натирання також практикуємо, зокрема від кашлю - маємо спеціальний крем чебрецю куди я додаю 1-2 каплі ефірної олії лаванди. Воно і кашель знімає і заспокоює і зігріває дитину.

Oduvashka
05.04.2011, 17:51
Сьгодні 5й день хвороби, 3й антібіотика. Легше не стає. Викликала іншу лікарку, сказала, що є хрипи, відповідно пневмонія. Казала, що Сумамед, який ми давали до,не підійшов, то давати цефодокс, а для кращого ефекту краще проколоти. На всякий випадок виписала направлення в лікарню, але дуже не хочу туда їхати. Хтось лікував пневмонію дома? Бо мені шось страшно.

dieSonne
05.04.2011, 18:05
На всякий випадок виписала направлення в лікарню
в мене одна мамця з дівчинкою 3 рочки лежить зараз на Орлика з запаленням, казала що дуже багато зараз діток там. Краще не ризикуйте вдома, якщо вже є запалення - тільки у лікарню під нагляд. В нас ще ттт не було запалення, але як дитина з майже здорової до ледве лежачої перетворюється на очах за кілька годин то я вже бачила і тоді вже не думаєш їхати чи ні, тоді мчиш на усіх парах щоб врятувати дитину. Пневмонія дає важкі ускладнення на серце і нирки. Та й сама пневмонія не є безпечною хворобою. Дивіться по стану дитини, але пам'ятайте, що в дітей добрі компенсаторні можливості організму - усі симптоми наростають лавиноподібно і блискавично коли нема вже з чого компенсувати.

Neytasa
05.04.2011, 18:11
цефодокс
ним можна уколи замінити. а в лікарню можна поїхати здати кров, буде видно чи інфекція бактеріальна і на скільки змінена лейкоцита формула. може у Вас взагалі вірусне захворювання, тому і антибіотик не допомагае..... а якщо дійсно по формулі є значні зміни, то краще лікуватись під наглядом ліаря, але такого якому Ви довіряєте! Навіть зараз можна поїхати на Орлика, там лабораторія круглодобово.....

Donata
05.04.2011, 18:17
сказала, що є хрипи, відповідно пневмонія.
а хіба якщо є хрипи то зразу діагноз пневмонія? Мені лікарка часто говорить, що є хрипи (наз. їх "провідними" і каже, що то добре, треба їх відкашляти).
Напевно, хрипи різні бувають, але може варто зробити рентген, щоб підтвердити діагноз і сходіть до пульмонолога. Бо мені вже раз лікували півтора місяці дитину від "уявної" пневмонії :girl_devil:, антибіотики не помогали, теж казали, що раз ці не підійшли треба інші, 4 види перепробували :girl_mad:, а потім рентген показав, що не було ніякого запалення ...

dieSonne
05.04.2011, 18:22
варто зробити рентген,
в першу чергу, бо тій дитинці лікарка взагалі нічого не могла прослухати ні приватна а ні на швидкій, але була дуже висока температура майже 40 і запальний процес по аналізу крові. Рентген підтвердив запалення.

Neytasa
05.04.2011, 18:25
а хіба якщо є хрипи то зразу діагноз пневмонія?
Це залежить від досвіду лікаря. Бронхіти, трахеїти ітд. дають так само різні хрипи, а лікарі з переляку зразу запалення легенів приписують.....бо не всі розрізняють, але на всяк випадок назначають ядерне лікування....

Ascorbinka
05.04.2011, 18:46
мій старший мав різні хрипи - і сухі, і вологі, і обструктивний бронхіт, однак жодного разу ми не приймали антибіотик, у двох випадках таки довелося приймати гомеопатію, а в більшості справлявся сам (під наглядом лікарки і моїм).
З.І. кров ми теж здавали, на ренген не погодилась (чекала спочатку аналіз крові, він був у нормі і з рентгеном передумали).

Neytasa
05.04.2011, 18:54
мій старший мав різні хрипи - і сухі, і вологі, і обструктивний бронхіт, однак жодного разу ми не приймали антибіотик, у двох випадках таки довелося приймати гомеопатію, а в більшості справлявся сам (під наглядом лікарки і моїм).
Тому що найчастіше причиною ГРЗ є віруси, а бактеріальна інфекція це окрема історія,але її можна виявити завдяки швидкому аналізу крові, якщо підтверджується, тоді потрібен антибіотик, а наші лікарі найчастіше призначають його на всякий випадок....

natorella
05.04.2011, 19:05
У мене просто нема дільничої лікарки
от везе ж людям

SoLana
05.04.2011, 20:41
а наші лікарі найчастіше призначають його на всякий випадок. О то то ж. Вже не раз тут йшла мова про це. А потім з таким коктелем антибіотиків які давалися на всякий випадок важко лікувати бактеріальну інфекцію, бо організм до цього звикає, і потім без антибіотика з захворюванням не справляється.

Уляночка
06.04.2011, 12:30
у малого молочниця в ротику після прийому антибіотика. я протираю содою-помагає слабо.лівкар радить ністатин,але там віковий ценз до 3 років. можливо, є більш дієвий спосіб

hrystusja
06.04.2011, 12:42
можливо, є більш дієвий спосіб
здається синькою мажуть

Анютка
06.04.2011, 12:49
Уляночко, в молої теж була молочниця після сильних антибіотиків, що можу сказати - протирала постійно содою, синька, стоматидин розведений з водою. Признаюсь відверто - не знаю, що саме допомогло, бо ми близько 1,5 місяця з нею боролись, ну але у нас інша ситуація була. Доречі, ністатин нам теж рекомендували (3,5 місяці нам було), просто потрібно маленьку дозу брати, там якось відносно ваги розраховується, точно не пригадую, бо ми не користувались.

Oduvashka
06.04.2011, 12:51
синькою мажуть
Але то має бути якась спеціальна синька?

Уляночка
06.04.2011, 12:56
синькою мажуть
та..мажуть, але тепер читала, що вона не виводиться з організму

Анютка
06.04.2011, 13:03
Але то має бути якась спеціальна синька?
водний розчин синьки

та..мажуть, але тепер читала, що вона не виводиться з організму

ніколи такого не чула((
кожного разу щось нове

Уляночка
06.04.2011, 13:23
такого не чула((
кожного разу щось нове
ага. то я в темі про стоматит читала, бо Любіку постійно при стоматитах мазала, а вони в нього 6 чи 7 разів були.

Анютка
06.04.2011, 13:28
жах, чим тоді стаматит лікувати?? кажуть вона найефективніша при стоматиті((

нам лікар, доречі дуууже хороший, завжди рекомендує синьку, бо вона добре присушує, і будь мудрий

пальмочка
06.04.2011, 14:18
малого молочниця в ротику після прийому антибіотика. я протираю содою-помагає слабо.лівкар радить ністатин,але там віковий ценз до 3 років. можливо, є більш дієвий спосіб
В Максимка була молочниця в ротику,сода не допомагала,лікар назначила КАНДІД,ним і вивели...

olerusya
06.04.2011, 14:21
жах, чим тоді стаматит лікувати??
чесно кажучи, мамусі, мені вже то все надоїло:girl_devil:!
надоїло те, як зараз активно всі заносять ті природні ліки, які використовували люди вже століттями, до списку мало не найнебезпечніших і найотруйніших ліків на світі! Та ж синька - страшне зло тепер! Але кожному препараті є щось шкідливе, для того і існують якісь дози і вікові обмеження, ніби ми їм ту синьку вливаєм!! Ясно що теперішнім лікарям і фармацевтам вигідно щоб люди купували нові суперсучасні препарати, допустимо якусь пшикалку від стоматиту за 50-100 грн, аніж мазали дешевою синькою, якої, помітьте, в аптеках нема! А то би і вона вже коштувала невідомо скільки...

Я така зла, бо в дитини з понеділка почався сильний нежить, і відповідно через це мокрий кашель... Виписала лікарка протаргол, аква маріс, і міліносік - це лише для носа!, а список налічував 7 пунктів + антибіотик флемоксин(питається за що:eek:...температури нема?)! Аква маріс в нас є, і я давно знаю що від сильного нежитю він не врятує, це теж саме що просто водою промивати(але коли дитина здорова, а приходимо з двору після пилюки то інколи промиваю, але це не є ніякий лік), міліносіка зараз в аптеках немає, хоч я й так сумнівалась варто його купувати чи ні, от ми і купили протаргол... Мушу сказати, що дитина просто не може спати - задихається!, то я перед сном капаю їй по ккраплі того протарголу, і він трохи підсушує, стає набагато легше дихати!
От вчора вирішила заглянути в нет що воно таке... І тут почалося! Що це дуже важкий препарат на основі срібла, не виводиться з організму, прирівнюється до важких металів типу бром, кадмій і т.д. Одним словом найсправжнісінька трутка!:girl_impossible:
Я була в шоці - кому вірити...? Ціни на дитячі ліки одні з найвищих!!!, ясно що вигідніше купити в аптеці якийсь судинозвужуючий за "хорошу" ціну! Але кому вигідніше??? Зла я страшно...

dieSonne
06.04.2011, 14:52
влізу ще раз зі своїми оліями. Нам від стоматиту допомагає ефірна олія чайного дерева та апельсину. При молочниці не знаю, бо я тоді ще була не така просунута в темі олійок, користувалася содою і малому проходило. Чайне дерево має сильну протигрибкову і антибактеріальну дію, його називають рослинним антибіотиком. Єдине, що слід порадитися з лікарем в яких саме дозах для такої маленької дитини. Можливо не більше однієї краплі на 25-30 крапель бази (емульгатора) (оливкова, соняшникова, молоко). Для 2 річного малого я капала в носик при сопельках у співвідношенні 1 крапля чайного дерева і 20 крапель оливкової олії.
Я користуюся швейцарськими олійками, вже підтвердила їхню ефективність і якість на собі, дітях, родичах. Ціна, яка мене спочатку відлякала, таки оправдовує якість. Це альтернатива для тих, хто не має наміру забруднювати кров дітей антибіотиками де можна обійтися без них, анальгетиками, диз і анти і всякими іншими противними речами. Тут можна глянути про олії і сферу їх застосування http://www.vivasan.org/index.php?categoryID=4&offset=18
Якщо зацікавить детальніше, можу дати контактний телефон лікаря-консультанта.

olena
06.04.2011, 15:00
у малого молочниця в ротику після прийому антибіотика. я протираю содою-помагає слабо.лівкар радить ністатин,але там віковий ценз до 3 років. можливо, є більш дієвий спосіб
У малої після прийому мною антибіотика теж вилізла молочниця,так лікар виписала "болтушку" на основі бору,гліцерину,вітаміну В12 і ністатину,треба замовляти в рецептурному відділі.
Я ще не пробувала,але лікар казала,що дієва штука.

Oduvashka
06.04.2011, 15:03
користуюся швейцарськими олійками
А можна звичайними з аптеки?

Solomi
06.04.2011, 15:10
"болтушку" на основі бору,гліцерину,вітаміну В12 і ністатину,треба замовляти в рецептурному відділі.
так, дійсно, це допомагає, і дітям можна

але я місяць тому таке шукала, і 3 аптеки сказали, що сама бура в гліцерині пропала, і вони не роблять

хіба шукати ..........

dieSonne
06.04.2011, 15:27
З тих що в нас продають, краще ні, бо це як правило не натуральні.На них пише що це 100% натуральна олія, тільки співвідношення ефіру самого апельсину, олії транзитної та аскорбінової кислоти таке, що там натуральністю і не пахне. Я тривалий час використовувала їх для аромотерапії, але в лікувальних цілях боялася. І лише зараз знайшла компанію яка продає справді чисті натуральні олії, в якості яких я вже не сумніваюся бо приймала їх всередину і я, і мої діти і рідні.
В ситуації з ефірними оліями ціна свідчить про якість. Справжніх, дорогі парфуми, де до складу входять ефіри жасміну, герані є дорогими саме через вартість ефірів. Для того щоб отримати 1 мл. ефірної олії лимону чи апельсину потрібно близько 5 кг. самих шкірок.
Ефірна олія чайного дерева з канукою і манукою якою користуюся я коштує 130 грн. за 10 мл. Ефірна олія жасмину в районі 500 грн за 10мл. Я про неї мрію як про дорогі парфуми:girl_in_dreams: Ціна залежить від сировини та виходу. Лимон дешевший, бо лимон охочіше віддає ефір, його в ньому більше. Жасмин примхливий, і метод добування інший, вихід ефіру дуже маленький, тому він дуже дорогий. Порівнювати олії, це як порівнювати шкіряне взуття і дармантинове: в тому і втому можна ходити питання лише як зручно і як довго :)

Valeria
06.04.2011, 15:58
В Марти теж після антибіотику була молочниця. За 4 дні вилікували "Кандідом".

olja_zaj
06.04.2011, 18:06
Дівчата порадьте..в нас така ситуація, забрала малу з садка в понеділок( позвонили шоб забрала бо дитина жаліється шо головка болить і животик), дома міряю температуру 39.6, обтирала холодною водичкою, під вечір пінялась до 40, тоді дала нурофен, викликала лікаря (дільничу), послухала, подивилась, сказала шо вірусне, виписала нам сиропчик від кашля (мала покашлює, але рідко), каплі від сопельок і все, горло чисте, ніяких хрипів, мала жаліється лише шо головка болить і животик, але температура постійно скаче від 40 до 38, зараз міряю вже 40,4 дала жаропонижуюче, звоню до своєї лікарки трубку не бере, той нурофен помагає лише на 2 годинки, я вже боюсь тої ночі, шо можна дати більш дієвіше при температурі чим нурофен, бо малу вже трусить, а поїхати в лікарню зможу лише зранку.

natorella
06.04.2011, 18:10
виписала нам сиропчик від кашля (мала покашлює, але рідко), каплі від сопельок і все, горло чисте, ніяких хрипів
тобто кашлю як такого нема і сопель, а виписали сироп і каплі? іи даєте?
яку темп-ру збиваєте?

SoLana
06.04.2011, 18:14
Якщо буде така висока температура то можливо зробіть клізму? Якщо дасть малеча. І попробуйте чи животик не твердий, не напружений. Якщо ні то при вірусному захворюванні може таке бути. В мене в малого кожен раз при ГРЗ таке, і животик і голова. Пийте і бажано не їсти багато, бо буде триматися температура. Це я з свого досвіду, вирішувати тільки Вам. Ну і надзвонюйте лікарю.

olja_zaj
06.04.2011, 18:16
ку темп-ру збиваєте
До 40 ше тяну, далі малу аж трусити починає, стогне, тоді вже даю нурофен.
Сопельки є, кашляє дуже рідко і то такий сухий кашель.

nalia
06.04.2011, 18:16
Може в неі із-за животика така температура,якщо жаліється,що болить,Попробуйте зробити клізму(слабий розчин ромашки),А температуру нам сироп парацетамолу помагає

olja_zaj
06.04.2011, 18:20
опробуйте зробити клізму
Клізму вона ніяк не дасть зробити, животик твердуватий в неї такий, дала їй ніфуроксазид, в нас 2 тижня тому було отруєння, може то ше так тягнутись?

nalia
06.04.2011, 18:30
животик твердуватий
Нам від болів животика дуже допомагає відвар подорожника,На водяній бані 15хвилин(4-5 листочки заливаю окропом)

SoLana
06.04.2011, 18:32
дала їй ніфуроксазид
а що має пронос? То вже 3-й день така температура чи тільки 1-й?

olja_zaj
06.04.2011, 18:42
То вже 3-й день така температура чи тільки
3 й день вже.

---------- Додано в 18:42 ---------- Попередній допис був написаний в 18:41 ----------

що має пронос
Ні не має, але 2 рази трошки вкакалась мені в штанішки.

Fast
06.04.2011, 18:43
Може хтось знає!
До кого можна звернутись з таким питанням - моя доця якось дуже не регулярно пісяє, я розумію, що регулярно то дуже відносно і залежить чи змерзла чи багато попила чи ще щось.
Але ситуація така: Під час сну не пісяється (ну дуже рідко), пісяє коли пробудиться вже. Зранку по хаті ходить без памперса, це може бути 2-3 години, а може попісяти через 15 хв зробити калюжу, тільки помию - ще раз, а потім може знову повторити, а потім може знову біля 3-х годин без попісів, а потім знову декілька разів підряд аварії. В мене таке враження, що вона якось не до кінця пісяє - починає, а потім затримує, чи як то пояснити. Може її щось болить?

nalia
06.04.2011, 18:49
животик твердуватий
З гомеопатії дуже дуже хороші капельки Нукс-Воміка Гомакорд

natorella
06.04.2011, 18:59
вона якось не до кінця пісяє - починає, а потім затримує, чи як то пояснити
то підгузникові діти таке можут мати
саша також недопісював
а врегулювалось аж коли зовсім перейшли на горщик
а от пустити пару капель може і зараз
аж потім коли ті пару капель капнуть, тоді каже - сьььь

Dobra
06.04.2011, 19:20
Нам від болів животика
Чай з насіння кропу творить дива - навіть важкі отруєння і сильні вздуття знімає.

jalla
06.04.2011, 21:27
Чай з насіння кропу творить дива - навіть важкі отруєння і сильні вздуття знімає.
Але не всі дітки хочуть пити цей чайок. В мого наприклад не запхаєш. Спочатку заливала шприцом по потребі, потім сказали не можна, може дитина задавитися. Тому при проблемах животика даю краплі Бебінос. Це настойка фенхелю, коріандру і ромашки. Допомагає.

olenkastar
06.04.2011, 21:31
Але не всі дітки хочуть пити цей чайок
вірю :) але тому є і мама, щоб знайшла спосіб його запхати:) я ,наприклад, давала вибір або пити чай або прийде лікарка..пила:)

в нас 2 тижня тому було отруєння, може то ше так тягнутись?
може. Софія взимку отруїлася,то відходила довгенько. хоча температури не було вже через 2 дні, але стул налагоджувався довго.

jalla
06.04.2011, 21:42
вірю але тому є і мама, щоб знайшла спосіб його запхати я ,наприклад, давала вибір або пити чай або прийде лікарка..пила
Ну, якщо я так скажу своєму одинадцятимісячному, то думаю це вряд чи спрацює.;)

Іруня
06.04.2011, 21:58
Але ситуація така: Під час сну не пісяється (ну дуже рідко), пісяє коли пробудиться вже. Зранку по хаті ходить без памперса, це може бути 2-3 години, а може попісяти через 15 хв зробити калюжу, тільки помию - ще раз, а потім може знову повторити, а потім може знову біля 3-х годин без попісів, а потім знову декілька разів підряд аварії. В мене таке враження, що вона якось не до кінця пісяє - починає, а потім затримує, чи як то пояснити. Може її щось болить?
В нас теж так. Буває, що як зранку в 7.30 знімаю памперс, то не пісяє аж до першої:eek:, тобто, до обіднього сну. Я їй на сон тоді вдягаю памперс, а після сну знімаю тяжкий-тяжкий... Виходить, що дитина себе спеціально стримує. І в нас теж буває, що по 3-4 рази підпісює. Пояснюю: каже мала "пісь-пісь" і тримається ручками, я кажу: "Йдемо попісяєм на горшок". "Нє". Стоїть, танцює-танцює, знову прошу сісти на горшок, втікає:girl_impossible:. Попісяла трошечки в штанішки. Я їх поміняла на інші. Попісяла трошечки в інші. Зняла їх зовсім, залишила малу в одних шкарпеточках і кофтинці. Почала пісяти на підлогу, побачила, що тече "водичка", налякалася і переслала пісяти:girl_nea:. Тоді забавилася і нарешті допісяла. Дурдом, одним словом:lol:. Але вже деколи погоджується сісти попісяти на горшок чи унітаз.

hrystusja
06.04.2011, 22:09
А в нас нова проблема( алергія. І думала-думала що може бути алергеном і певно то то, що я помалювалась в суботу, от і воно всмокталось і передалось йому з молоком. Вчора було лише на голові, а зараз по усьому тілу. Певно знову лікувати прийдеться(

dieSonne
06.04.2011, 22:18
В мене в малого кожен раз при ГРЗ таке, і животик і голова
бо йде інтоксикація і реагують завжди голова і живіт.
Дуже часто давайте пити але малими дозами, столову ложку води кожних 5 хв. Про кріп дівчатка правильно пишуть - це антидот усіх ядів і токсинів, вимітає все з організму. Якщо маєте вугілля, розітріть і дайте дитині, дуже добре біла глина вбирає токсини. Від кашлю і сопельок я б також не давала, це реакція організму на зневоднення (сухий кашель, червоні губи, сопельки водичкою). Наводнюйте організм і дайте щось типу афлубіну, якщо лікар впевнена що то вірусне.

jalla
07.04.2011, 00:30
І думала-думала що може бути алергеном і певно то то, що я помалювалась в суботу, от і воно всмокталось і передалось йому з молоком. Вчора було лише на голові, а зараз по усьому тілу.
Мдааа... а я ото до Паски надумала собі пофарбувати волосся. Перечитала інформацію про ГВ і фарбування волосся і зробила висновок, що є лише один негативний нюанс і то лиш для мене -фарба може не взяти, або взяти не так як завжди.

---------- Додано в 23:30 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

hrystusja, а може то не через фарбування? То від суботи вже скільки днів пройшло. А лікар підтвердив ваші висновки, бо все таки так якби і не мало пошкодити..

Dobra
07.04.2011, 00:39
А в нас нова проблема( алергія. І думала-думала що може бути алергеном і певно то то, що я помалювалась в суботу, от і воно всмокталось і передалось йому з молоком.
hrystusja наскільки я памятаю, ви нещодавно приймали антибіотик. Він, як правило, порушує нормальний баланс кишківника і організму в цілому, а дуже часто проблеми з травленням ідуть поруч з алергічними проявами. Може десь тут звязок пошукати?

olja_zaj
07.04.2011, 10:03
Наводнюйте організм і дайте щось типу афлубіну, якщо лікар впевнена що то вірусне.
Лікар впевнена, п"є мала дууже багато, ніч в нас пройшла супер (я навіть виспалась за 3 дня), а під ранок знову 40, я взяла в малої сечу і віднесла в лабораторію там сказали шо все ок, наша лікар в Києві, інші знайомі лікарі на екзаменах ( так завжди коли дууже потрібні), чекаю дільничу, шеб кров якось дати.Дякую дівчата за поради, кріп тепер буду мати на увазі собі.

МарянаК
07.04.2011, 20:21
ми з Андріаною рвем нині від 5-ї год, кожні 5-10 хв вже, сил нема
шо робити, як тільки щось випити (хоча ложку) зразу рвем

olja_zaj
07.04.2011, 20:30
льки щось випити (хоча ложку) зразу рвем
Моя як ложку випивала теж одразу вертала, тоді я її зовсім трішечки давала пити, і так частенько.