Дерматит ( у дорослих). Способи лікування.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем silvia, 15 Квітень 2011.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Чи хтось стикався з такою проблемою у дорослих і методами ефективного лікування??
     
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Дерматит ( у дорослих). Способи лікування.

    А як це - дерматит?
     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Дерматит ( у дорослих). Способи лікування.

    пероральний дерматит - висипання в області носогубних складок, знаю , що лікується довго і важко, от хотілось дізнатись методи лікування. Наразі ті ліки (мазі, креми), що призначають не допомагають....
     
  4. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Дерматит ( у дорослих). Способи лікування.

    Треба зрозуміти чому той дерматит є ту причину лікувати. Який сенс замазувати ззовні, якщо внутрішня причина буде залишатись? А то деякі лікують дерматит, а стілець мають 1 раз на тиждень. А коли скажеш, що кишківник зі шкірою пов'язаний напряму, то роблять великі очі, ніби сказав якусь супертайну річ нетрадиційної медицини :)
     
  5. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Дерматит ( у дорослих). Способи лікування.

    ах той дерматит, погоджуюсь потрібно лікувати і ззовні і всередині, але як його лікувати зсередини, якщо купляш продукти, а вони всі з хімією.
    поки що мазі,креми + позитивні емоції(бо мені на нервах воно так чухається що роздерти можу)+ правильне харчування (краще картоплю свою, чим огірок з хімією, хоча і його хочеться зїсти)+ різноманітні чаї (очищають кров).....

    та й таке(((

    думаю для кожного ефект свій, тут тре індивідуально, якогось такого загального не зустрічала
     
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Дерматит ( у дорослих). Способи лікування.

    У мене колись була висипка по всьому тілі, допоміг тільки глюконат кальцію (приймала тиждень по 2- 3 таблетки на день).