КПК

Показати повну версію : Одяг та взуття для малечі -2

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

Usmishka
04.09.2012, 08:39
А нам навпаки - маломірить. Весною купила комбезик на виріст, розмір 12м. То в Нікусіних 9 міс. він їй був впритик. Штанята внатяжку, курточка до кінця не защіпалась. Зараз мала трохи схудла, то може ще хоч місяць вдастся поносити. Бодіки розміру 18М ми носили ще не маючи року (12м був вже малий). Настюха носить картерс розміру 5Т (а вона у мене худа).
То як яка дитина, моя Іра з картерсу 4Т носить, і воно таке великувате, а маю такий комбез з Картерсу 12м - то моя мала в ньому втоплюється.

Lamara
04.09.2012, 12:48
хороший вибір дитячого маленького взуття (такого на 10 см ніжку).
я купувала босоніжки фірми Panda ortopedic. Йдуть з 16 розміру.
Були на Південному в дитячому павільйоні ( назви не знаю, орієнтир - навпроти Нової лінії)
та в такому віці ніжка дуже швидко росте, в моєї малої (1рік ) виросла за серпень на 1 см

arkka
04.09.2012, 16:04
Дівчатка допоможіть,хочу купити на зимку чобітки.Зараз маєм ніжку 11 см,а знайшли чобітки які нам сподобались з розміром 20( на сайті 13 см).Будуть на на с добрі чи завеликі?
в нас зараз 12см, то брала на зиму стільку 14см, не думаю, що нога за осінь на 2см виросте + колготи. Хоча в дітей по різному ножка росте, в мої за літо на пів см виросла.

Latane
04.09.2012, 18:42
Хто носив Ессо, моделька TRACK UNO
http://i056.radikal.ru/1209/c7/1ef9ed4494ac.jpg
Як вони порівнянно до класичних моделей? На пухку ніжку будуть? Йдуть в розмір чи ні? Який температурний режим?

Сяночка
04.09.2012, 18:58
Отримамали ми сьогодні наші Екко ось такі http://s018.radikal.ru/i520/1209/66/a77a43f1b94d.jpg
Думала будуть як лижі, розмір 26 ( на 25 чекала місяць так і не було, т продавець запропонувала іншу модель і розмір тільки 26 був), стелька без загину 16см, з загином 17см, нога зараз 14,7, до зими думаю точно буде 15. Виглядають досить навіть акуратно. малий взув і годину не могла впросити зняти, бігав і тішився. Не шпортався і не було йому важко. Так що я успокоїлась. Будемо носити їх вже при мінусовій температурі, бо маємо ще Екко демісезонні на гортексі 25р

---------- Додано в 14:58 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

Хто носив Ессо, моделька TRACK UNO
Як вони порівнянно до класичних моделей? На пухку ніжку будуть? Йдуть в розмір чи ні? Який температурний режим?
Я такі збиралась брати чорні, думаю нічим вони не відрізняються крім зовнішнього вигляду...

olangel
04.09.2012, 20:56
Я щось зависла з тими розмірами((( в нас зараз 13см, зимове я замовила 22-23, а от гумаки на зараз я замовила 20-21.... То я так розумію, що ми в них так і не походим, правда?(((

Сяночка
04.09.2012, 21:14
Я щось зависла з тими розмірами((( в нас зараз 13см, зимове я замовила 22-23, а от гумаки на зараз я замовила 20-21.... То я так розумію, що ми в них так і не походим, правда?(((
Якщо про демари, то я брала наші минулої осені, нога була десь 13-13,5, брала 22-23, купила на початку вересня, то ми десь 1-2 раза осінню походили, навесну були добрі і літом взували, ще зараз влазить, але не знаю зараз треба добре глянути чи не тиснуть, може вже більші купити

olangel
04.09.2012, 21:22
Якщо про демари,
ага... то ліпше перезамовитина 22-23, правда?

Bogdanka
04.09.2012, 21:24
приїхали нам спіднички з джимборі, кеди найки і дешо з картерсу Марті
таке все файнюче, особливо спіднички, і особливо Софіїна червоненька туту :connie_pull-pigtail таке всьо файне :girl_dance:

Сяночка
04.09.2012, 21:36
ага... то ліпше перезамовитина 22-23, правда?
думаю що так...

oliv
05.09.2012, 19:09
Дівчата, хто підкаже - які ціни зараз на колготки Gatta, Wola дитячі (не махрові). Є можливість замовити з Польщі і от думаю, чи не вийде те саме, що тут купувати. І як вони по розмірах - не маломірять? Ну - і які кращі?

Ніколь
05.09.2012, 19:12
які ціни зараз на колготки Gatta, Wola дитячі (не махрові)
45 грн на південному
по розмірам не маломірять, вони добре тягнуться і при цьому не збираються гармошкою на нозі.

mamaNata
05.09.2012, 19:13
які ціни зараз на колготки Gatta, Wola дитячі (не махрові)
як раз сьогодні забігла в магазин на Куліша, до 110 розміру - 48 грн, більші - 58 грн.

Strekoza
05.09.2012, 23:03
Дівчата, питали відносно замірів зимового комбеза Картерс (Каті, щойно побачила допис в кармі)
Якщо комусь актуально. 12 міс:
довжина по спині без капюшона - 35 см
рукав - 23
півобєм грудей - 37
штани покроковий - 22 (шлейки регулюються)

Strekoza
06.09.2012, 21:59
Цитата:
Допис від Strekoza Переглянути допис
гумаки малому знайшли? я через нету купувати боюсь (високий підйом)
У нас така ж проблема, сьогодні в "зарі" бачила гумачки на шнурівку, якісні такі стильні вже їх на касу несла, добре що чоловік запитав, яка ціна. Я обомліла... 400грн, я щось не готова за гумові дитячі чоботи таку суму давати.... Але якщо комусь не розходиться в ціні, то думаю що це суперовий варіант для високого підйому.

Дівчата, дякую за інфо про гумачки. На південному була, теж бачила малий розмір, але моє дитя якраз заснуло, відповідно примірка не відбулась

Але гумаки - то ще півбіди, в крайньому обійдеться. Були в плато, дивились за зимовим. Я планувала еківські чобітки. Малий зараз носить 20 босоніжки, вже впритик, за літо виросла нога, можна вважати 21 р. на сьогодні. В чобітки 22 розміру він ногу запхати не зміг черз високий підйом. 23 розміру не було, в 24 р. вліз - але ж не буду купувати настільки завелике взуття :(

Alexx, дівчата -мами дітей з високим підйомом, а що ви купуєте на зиму?
Напевно треба брати нижче взуття і штани з гумкою внизу чи що?

До речі, в плато є дитячі босоніжки більш закриті, хто ризикує купувати наперед, і ціни нормальні, порядку 150-200 грн. Ще запримітила кларкси, 5 р., коричневі з гнучкою підошвою, може кому треба
Плато на Любінській

Donata
06.09.2012, 22:08
дівчата -мами дітей з високим підйомом, а що ви купуєте на зиму?
в доні був високий підйом в перший рік, то брала 23 при 20, бо в інші просто не могли ногу запхати. То в нас були суперфіти, доня нормально в них ходила, а за рік ніжка витягнулась і вони нам були й на наст. зиму теж.

Ная
06.09.2012, 22:33
мами дітей з високим підйомом, а що ви купуєте на зиму?
треба вибирати взуття що максимально розкривається для того щоб ввійшла ніжка, нам підходило на липучках спереду, з "язичком" під ними, а не суцільною вставкою. Більший розмір то не вихід, бо дитина тільки вчиться ходити і їй буде важко і незручно.

Donata
06.09.2012, 22:51
треба вибирати взуття що максимально розкривається для того щоб ввійшла ніжка, нам підходило на липучках спереду, з "язичком" під ними,
на доці такі не защіпались, не сходились краї і були просвіти, це для зимового недобре, і якщо на замку, то не защіпався. Може то тому, що були пухкенькі ніжки+підйом, зараз витягнулась, то таких проблем нема.

Ная
06.09.2012, 23:11
були пухкенькі ніжки+підйом
а дитина тоді вже добре самостійно ходила? В нас такі проблеми зникла коли дитина впевнено сама почала ходити, тоді ми і взуття для вулиці почали купувати і по вулиці ходити, до того пінетки на хутрі, комбінезон з "ніжками" і гуляли на руках або в візку, то вже хто як.

Donata
07.09.2012, 10:25
а дитина тоді вже добре самостійно ходила?
та власне, що добре ходила і рвалась ходити, візок/руки/слінг, то для неї було трагедією (думаю через те, що довго були в стремінцях, як зняли - все сама, до 3-х років не було проблем з "хочу на ручки, понеси"). В нашому випадку, завелике взуття не мало негат. наслідків, не шпорталась, не важко було піднімати ніжки, бігала по снігу, звичайно, що краще було б, якби йшло по розміру.
Для високого підйому краще мембранне взуття, а не цегейку/овчину.

HalynaKv
07.09.2012, 10:33
Для високого підйому краще мембранне взуття, а не цегейку/овчину. Не бачу зв'язку, думаю, все залежить від моделі... У нас високий підйом, то минулої зими в 23-й Екко ніжку запихали з трудом, а 22-й Little Deer на цигейці зазували дуже легко.

Donata
07.09.2012, 10:38
Не бачу зв'язку, думаю, все залежить від моделі.
нам в цегейку було важче всунути пухку ніжку, але залежність від моделі то однозначно.

Leila
08.09.2012, 10:54
тут вже питали за колготки дитячі. але як краще замовляти через нет, чи краще вибрати на базарах\ в магазинах? може на Сихові на тому базарі переїзді є чи на верхньому Шуварі колготки хорошої якості за помірними цінами?

kati
08.09.2012, 11:34
може на Сихові на тому базарі переїзді є чи на верхньому Шуварі колготки хорошої якості за помірними цінами?
Зайди в польський магазин на Народному ринку- там гата,вола. р=по нормальних цінах.
Можна інколи найти колготи в антикризі(ну але то попасти треба)

Тетянка
08.09.2012, 11:50
Народному ринку
на Санта-Барбарі?..Той критий, де продукти?..

mokhnatska lesia
08.09.2012, 12:22
на верхньому Шуварі колготки хорошої якості за помірними цінами?

є гатта і вола в торговому на 2 поверсі в магазині Карапузик і в Карапузі траплялися (тільки не завжди всі розміри є), це найдешевші точки на цьому базарі, бо на дворі в рядах ціни зашкалюють

Нікуся
08.09.2012, 22:41
Що скажете за зимові черевики коламбія? чи вартують тих грошей?

Улянка
08.09.2012, 23:26
чи вартують тих грошей?

Я би сказала 100% "так". Якоїсь зими в не дешевих черевичках, при морозі всього -10, трошки відморозила дитині пальчик на ніжці, за 15 хвилин прогулянки. А минулої, в Коламбії ходили при тих найсильніших морозах, і ніжка була теплюсінька. Тепер стараюсь брати на розпродажі, щоб дешевше, але тільки їх

Нікуся
09.09.2012, 09:27
Тепер стараюсь брати на розпродажі, щоб дешевше,
а де бувають такі розпродажі? як з розмірами-відповідають написаному?

Улянка
09.09.2012, 12:29
де бувають такі розпродажі? як з розмірами-відповідають написаному

На стаффі літом найкращі ціни. Зараз вже трошки виросли під сезон. А розміри великомірки. І то так десь на розмір більші. Хоча може в різних моделях по різному. Бо я брала одної модельки

olerusya
09.09.2012, 12:47
а де бувають такі розпродажі?
на 6 pm, весною-літом часто бувають розпродажні ціни, але треба постійно моніторити щоб не прогавити:)
також можете купити б/у, вони надзвичайно добротні, тому абсолютно не зношуються за 1 сезон.

Фіяна
09.09.2012, 15:55
а де бувають такі розпродажі? як з розмірами-відповідають написаному?

минулого тижня на сієррі можна було купити дитячу зимову коламбію менше ніж 20 дол. за пару;
(з доставкою в Україну очікую, що вийдуть максимум 25 у.о., - обрала доставку морем)

в наявності були майже всі розміри і багато моделей (була кількаденна акція з купонами)
на 6pm найменша ціна була в районі 24 у.о. навесні, і то наявними були тільки дуже окремі розміри/моделі)

з нашого досвіду коламбія трішки великомірить.

Ніколь
09.09.2012, 16:10
з нашого досвіду коламбія трішки великомірить
до речі, коли купувала коламбію зимову цього літа, то продавець сказала що цього сезону коламбія зимова ( нові моделі мається на увазі) дещо маломірить в порівнянні з модельками минулого сезону. І так і є.
Ми носили минулої зими 11 розмір, на цю зиму брала 12, теоретично стєлька мала би бути довшою на 1 см, а вона фактично довша лише на 5-6 мм. Така її довжина мене влаштовувала загалом, ну але я про це була попереджена перед купівлею. Але ж багато хто про це не знає....

Так що модельки минулорічні великомірять, а нові моделі цього сезону, можливо не всі, але маломірять.

Rosynka
09.09.2012, 16:26
А якщо порівнювати Коламбію, Еко і Суперфіт зимове?

KitiKet
10.09.2012, 00:13
Девочки, а как вы одеваете своих деток зимой? Сколько слоев одежды (приблизительно)? Я купила комбез Lenne SONNY Baby
http://img05.slando.ua/images_slandocomua/71326393_2_644x461_lenne-12306-sonny-baby-kombinezon-zima-fotografii.jpg
Размер 80. Продавец в Антошке сказала что они идут без запаса +6. Вот думаю не великоват ли будет? Сейчас мы 60-62 см. Ориентировочно в феврале должны быть 74. А ведь в зимнем комбезе скорее всего ходить и в марте... У моей подруги парень уже в 6 месяцев 76 см, наверное поэтому решила брать не 74, а 80. И все сомневаюсь...
Купила конверт на овчине Вомар. Что еще нужно? Нужны ли рукавички или достаточно завернуть рукава? Какой размер шапки Ленне брать на 6-10 мес? И как одевать маленького? Бодик + человечек трикотажный + ? теплый костюмчик? + комбез. Или сразу комбез? Колготки? Свитерок? Штанишки? Удобно ли их одевать под комбез? Это наша первая зима и я совсем запуталась :girl_blush2:

Ніколь
10.09.2012, 00:59
И как одевать маленького?
человечек+ флисовий сліпік+ комбез.....+Вомар ( якщо вже зовсім морози)
В пів року рукавички не потрібні, звернути рукава і не паритись :)

olerusya
10.09.2012, 12:25
урааа:radist: щойно перескладувала зимовий одяг в шафах, то виявилось що майже все ще добре на Яничку, особливо тішусь за зимові штани Lenne та H&M, бо ціни на них зараз невеселі... як гора з пліч - абсолютно нічого нового не треба купувати на зиму! хіба ще якісь комплектики шапки/шалики. треба один фіолетовий, хтось десь бачив?:)

Strekoza
10.09.2012, 14:49
треба вибирати взуття що максимально розкривається для того щоб ввійшла ніжка, нам підходило на липучках спереду, з "язичком" під ними, а не суцільною вставкою. Більший розмір то не вихід, бо дитина тільки вчиться ходити і їй буде важко і незручно.

Дякую за підказку відносно "язичка", щось не звернула на це уваги.
В малого ситуація з підйомом врял чи зміниться - така ж нога в чоловіка.
Тому купувати зимове без примірки точно не буду. А коламбію дитячу в нас є де поміряти?

Як хто шукає гумаки - бачила в Тигресі в Сріблястому на Патона,є малі розміри, як не помиляюсь з 22. З утепленням і без. Правда, за підйом не скажи, була без сина, не міряли.

---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:41 ----------

Размер 80.

Ми мали минулої зими (на півроку малому) 74 р., правда зі старої колекції з запасом
До весни спокійненько влазив, і ще був запас

Відносно того, як вдягати - як вам зручніше. Я вбирала колготи (не махрові)+ бодік на д/рук + легеньку кофтину чи теплішу (чи зовсім без неї) - залежало від погоди
Комбез теплий. Якщо є потреба брати штани під низ (напр. в гості) - вдягала, було зручно, або брала з собою, знову ж таки залежно від погоди

olerusya
10.09.2012, 15:41
хто знає що то таке термоджинси :)? я шукаю джинси на флісі, а на Кунді є багато саме "термо", там якийсь наповнювач чи що?

Сяночка
10.09.2012, 17:04
хто знає що то таке термоджинси ? я шукаю джинси на флісі, а на Кунді є багато саме "термо", там якийсь наповнювач чи що?
це і є на флісовій підкладці

Haidee
10.09.2012, 17:06
Як і думала, купила малій на осінь б/у черевички, такі Pablosky

https://lh6.googleusercontent.com/-qpD-Ox27HPs/UE3lHLiA06I/AAAAAAAAAaI/aVLch9YSO14/s381/035929_thm.jpg

Стан практично нових, навіть підошва ніде не затерта. На ніжці гарно виглядають, і м"якенькі.

olerusya
10.09.2012, 17:12
це і є на флісовій підкладці
ну по фото вона зовсім не виглядає флісовою:confused:
і в описі товару ніде немає слова "фліс"
от наприклад такі http://c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Girls/Minis/Kollektion/Jeans/90576/1
хтось може дослівно перекласти?

kati
10.09.2012, 17:45
Ми брали на кунді і штани і джинси -термо. Джинси утеплені флісом, штани -щільним котоном

zetta
10.09.2012, 23:39
ніде немає слова "фліс"
то котон, маємо дві пари джинсів "кундячих" з такої серії то котонова підкладка.

Adelaida
11.09.2012, 00:35
то котон, маємо дві пари джинсів "кундячих" з такої серії то котонова підкладка.
А до якої температури в них комфортно? З колготками, звичайно :)

olerusya
11.09.2012, 08:23
з такої серії то котонова підкладка
чому ж вони називаються "термо"..., якщо то просто коттонова підкладка?
до речі, на кунді не бачу жодних дівчачих саме з флісом, якщо хто побаче свисніть! мені саме їх якість і моделі подобаються.

Usmishka
11.09.2012, 08:42
На кунді таке буває рідко, з флісом є стандартно щороку на Олдневі-Гап, Ош-кош.

zetta
11.09.2012, 12:07
до якої температури в них комфортно?
десь до +5. далі не знаю бо в мене їх має менша то я не ризикую одягати, як не крути котон холодний.
чому називаються термо не скажу , може ваші чимсь оброблені.

Фіяна
11.09.2012, 12:18
хтось може дослівно перекласти?

дослівно - мають теплоізолюючий термонаповнювач/підкладку.

Adelaida
12.09.2012, 02:41
до речі, на кунді не бачу жодних дівчачих саме з флісом, якщо хто побаче свисніть! мені саме їх якість і моделі подобаються.
А я знайшла, тільки от з розміром вагаюсь:
http://c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Girls/Minis/Kollektion/Jeans/71000/1
Якщо в нас 93, то брати 98 чи вже 104? А може і 92? Як в них з розмірною сіткою?
І ще одні
http://c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Girls/Minis/Kollektion/Hosen/88963/1

Те саме з курткою. На такий зріст яку брати? Так щоб ще весною носити. А може і на наступну осінь :)

Bogdanka
12.09.2012, 07:36
Те саме з курткою. На такий зріст яку брати? Так щоб ще весною носити. А може і на наступну осінь
дивися
Софія худа, зріст 93-94 см
Я беру куртку 98-го розміру, а штани 92-го.
Штани з кунди всі мають гумку на поясі, могла би брати штани (по зросту) 98й розмір, але нам дуже заширокі, ми 92й вшиваєм, тому так.
Але куртки/топи/светри вже замоляю 98й.
Кунда трошки великомірить в верхньому одязі, по моїх спостереженнях, бо решта на мій погляд іде в розмір.

---------- Додано в 06:36 ---------- Попередній допис був написаний в 06:34 ----------

Ош-кош
найбільше лю
геп теж не зле, ош-кош можна дешевше купити, якщо є на сейлі

Сяночка
12.09.2012, 17:23
Хтось купував своїй малечі в садок молдавські тапки Флоаре, як вони вам, не важкі?
http://s48.radikal.ru/i119/1209/90/c95d6afd7681.jpg

Іриска
14.09.2012, 18:25
не знай, які ці в носці, але я знову купила малому Зетпол... мені по якості/ціні вони зе бест))) на шуварі брала по 65 грн. носяться довго, перуться добре... брала якось інших дві пари, укр.виробництва, то була не задоволена
мам питання по шапках Пупіл, чи є на Шуварі і чи завезли на Південний нові колекції?

Tanju
14.09.2012, 18:37
мам питання по шапках Пупіл, чи є на Шуварі і чи завезли на Південний нові колекції?

Нові шапочки бачила в Інтерсіті на Сихові в магазині Кай і Герда.

SOLODKA
14.09.2012, 22:14
Бачила замові дівчачі шапки на Південному в "Метелику",але ціна...317 гривень..Були і на хлопчиків..

Ная
15.09.2012, 14:55
Може хтось підкаже де у є Львові вибір дитячого верхнього одягу "Кіко"? Хочемо поміряти і подивитися на якість/ціни. І якщо хтось мав то яке враження в вас від якості речей цього виробника.

Надя К.
15.09.2012, 15:14
Може хтось підкаже де у є Львові вибір дитячого верхнього одягу "Кіко"? Хочемо поміряти і подивитися на якість/ціни. І якщо хтось мав то яке враження в вас від якості речей цього виробника.
Ми мали зимовий комплект (комбінезон і курточку), Якість супер, тканина не вигоряє. Відносиди дві зими і стан залишився дуже хороший. Купляла на південному в Метелику.

Lamara
15.09.2012, 17:17
"Кіко"
я купувала старшому малому на рочок роздільний комбез Кіко. це було майже шість років тому. так як я тоди не мала досвіду взагалі ніякого, то купила перший ліпший який вгодив в руки.
сказати що при носці я була не задоволена - то ніц не сказати. важкий, твердий, куртка і штани - таке враження що вони з різних розміровок, штани ми ледве доносили бо короткуваті були, а от куртка на наступний рік (тобто у 2 роки) ще була з запасом (в мене син середньо-статистичний).
не знаю, за 6 років у цієї фірми щось змінилось, та я її все-рівно обходжу стороною.
хоча можливо на старших діток ці комбезики і хороші

Vероніка
15.09.2012, 17:59
Цього і минулого року купляла комбінезони Кіко, на холофайбері і пуху - задоволена дуже. Після цілого сезона виглядали, як нові. Прання не потребували, витирала вологою губкою. Тільки потрібно бути обережним, тому що багато підробок.
Купляла в ТЦ Шувар.

Ная
16.09.2012, 02:17
сказати що при носці я була не задоволена - то ніц не сказати. важкий, твердий
А моя менша має, минулої зими один раз одягнули, мали ще "Войчик", то по зручності не до порівняння з тим комплектом "Кіко" . Старшій хочу купити на зиму пальто і найгарніші моделі таки від "Кіко", сьогодні ходили придивлятися, то якість на висоті, кольори і тканини дуже гарні,а от "Войчик" тепер шиють з не надто хороших тканин, я їх шанувальниця але чим рік тим гірша якість, а ціна висока.

zetta
16.09.2012, 10:37
а ми чекаємо на такі комбезики
http://photo.qip.ru/photo/vi-rzn/200776868/large/211613620.jpghttp://photo.qip.ru/photo/vi-rzn/200776868/large/211613622.jpg
а старшій така шапка тільки вона хелоу кітті замість сніжинки вибрала.
http://photo.qip.ru/photo/vi-rzn/200776868/large/211613624.jpg

ryzhulka blond
16.09.2012, 10:41
"от "Войчик" тепер шиють з не надто хороших тканин, я їх шанувальниця але чим рік тим гірша якість, а ціна висока"

Це правда. Останннім часом дуже розчаровуюсь Войчиком, якість залигає бажати кращого. В ньому хіба ще хороша окрема лінія- Церемонія, але вона більше нарядна і переважно на маленьких діток.

Corena
16.09.2012, 10:43
обираю між коламбією і просто симпатичним комбінезоном. схиляюсь більше до першої
http://s019.radikal.ru/i632/1209/c9/690d2387f581.jpg http://s45.radikal.ru/i110/1209/16/919d45cc1741.jpg
і ще, чи мав хтось олдневівську курточку таку?
http://s60.radikal.ru/i168/1209/a4/3f3f126c618c.jpg

ryzhulka blond
16.09.2012, 10:46
а ми чекаємо на такі комбезики
Що це за комбінезони? А шапочка якої фірми? Я щось схоже (шапки) бачила в Кай і Герда в Інтерсіті на Сихові.

olangel
16.09.2012, 11:27
обираю між коламбією і просто симпатичним комбінезоном
ми купили коламбію. На разі задоволена, бо легкий, не громіздкий і дитині легко в ньому буде, ще й підкупили штанці з флісовою жилеткою :)

zetta
16.09.2012, 11:27
комбінезони?
http://ritta-shop.ru/category/zimnie-kombinezony/

шапочка якої фірми?
шапочка на фото це ручна робота, масса моделей, будь який колір ниток та помпонів, підклад -фліс.

Corena
16.09.2012, 11:32
легкий, не громіздкий і дитині легко в ньому буде
це для мене теж пріоритетно, ну і крім того всі коламбіївські примочки.
сама не люблю ходити, як колобок, і здається, дитині перший раз по снігу не дуже зручно було би в грубому одязі.

Улянка
16.09.2012, 11:47
А я з комбезу коламбії болото відіпрати не могла минулого року. Перед тим був Ленне 2 зими, то там болото можна було вологою губкою зняти. А в коламбії за раз знизу все обхляпала, і так не відіпралось до чистого повністтю

olerusya
16.09.2012, 11:49
шапочка на фото це ручна робота, масса моделей, будь який колір ниток та помпонів, підклад -фліс.
а яка приблизно ціна виходить?

olangel
16.09.2012, 13:48
перший раз по снігу не дуже зручно
було би в грубому одязі
ага, і я таке шукала. Ну і на собі перевірена якість :)
і так не відіпралось до чистого повністтю
ну по зовні я б так не сказала, але на практиці видно буде. Ну і в насхлопчачий варіант - темний, може сильно видно не буде :)

Улянка
16.09.2012, 14:35
хлопчачий варіант - темний

Не буде видно. В нас світло рожевий

zetta
16.09.2012, 14:37
ціна виходить?
250грн.. + доставка

JuniorSkeptic
16.09.2012, 15:06
Наші речі на наступне літо з розпродажу Next (плюс ще одна блузка з довгим рукавом, але в мене немає фотки):

http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/5254dbe3.jpghttp://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/5d8d68ea.jpg

Еспадрильї буду продавати - не вгадала з розміром.

http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/2421b68b.jpg

http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/301f6cf8.jpghttp://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/0e908d4d.jpghttp://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/dd47fb9e.jpg

Іриска
17.09.2012, 14:32
Нові шапочки бачила в Інтерсіті на Сихові в магазині Кай і Герда.
ну так, таких як я шукала -не було, ціни на осінь від 160 грн., зима 360 грн. це пупіл)))
знайшла на Південному, по 95 грн. осінні залишки)))

ljalechka
17.09.2012, 14:45
ціни на осінь від 160 грн., зима 360 грн. це пупіл)
нічого собі як ціни виросли на пупіл, дуже люблю цю фірму, але маю ще одну точку перевірено, що порівняно з Південним набагато дешевше, треба туди навідатись. Ми осінню ще маєм, а от зимову нам потрібно:girl_in_dreams:

oreol
17.09.2012, 15:32
і ще, чи мав хтось олдневівську курточку таку?
Я замовляла в тому році таку ж курточку в іншому кольорі розмір 3Т. http://s019.radikal.ru/i624/1209/bb/ae43f5246f7ct.jpg

http://s018.radikal.ru/i527/1209/66/a40cd5590fd2.jpghttp://i074.radikal.ru/1209/ba/b700da6bf0b7.jpg
У дочки на той момент було 92 см зросту. Рукава були нормальні, навіть трошки великуваті, але довжина... На фото здається, що довжина довша, ніж в реалі. На талії (по боках) є резиночка. І коли дитина піднімає руки, курточка так і залишаеться в тому положенні, навіть, коли руки опустити. Під цю курточку ліпше підійде напівкомбінезон, а не штанці.
Ліше брати більший розмір. Може на дуже худеньку дитинку буде ліпше. Підкладка - фліс, в капюшоні в середині - м"ягеньке штучне хутро. В середині синтапон. Підійде на холодну осінь-весну, та на теплу зиму. М"ягенька, "дутенькая" - як на фото. Ось розміри 3Т ( знайшла у продавця) рукав-35 , довжина - 40 , ширина - 34. Курточки дуже симпатичні!

KitiKet
17.09.2012, 15:44
А при какой температуре вы одеваете зимний комбез?

Adelaida
17.09.2012, 15:56
Дівчата, маю термінове питання :)
Ось такі Timberland як по розміру? Маломірять чи навпаки?
http://a3.zassets.com/images/z/1/5/3/4/4/1/1534414-p-DETAILED.jpg
Бачила, що хтось на форумі такі замовляв, але не можу знайти :)

Corena
17.09.2012, 16:03
Підійде на холодну осінь-весну, та на теплу зиму.
планую якраз так і використовувати, а також на всякі виходи в гості, коли тільки з хати/в машину. для активного гуляння комбез.
Курточки дуже симпатичні!
так, і ціна зараз також дуже симпатична 25$

Rosynka
17.09.2012, 16:39
Бачила, що хтось на форумі такі
замовляв, але не можу знайти

Якщо не помиляюся, Хайді такі замовляла, замалі були.

Nastylove
17.09.2012, 19:28
Якщо не помиляюся, Хайді такі замовляла, замалі були
Ні, були завеликі!
Я малій брала такі біленькі Тімберленди, то щось наплутала з розмірами, мусила продати. US розмір 6.5 має по устілці 14.7 см. Але вони вживу просто супер класні, саме в тому білому кольорі

ksjuha
19.09.2012, 01:32
нічого собі як ціни виросли на пупіл,

Мала можливість побувати на 7км в Одесі на минулому тижні, то як мені назвали ціну на трикотажні шапочки від Пупіл - 120грн. - була трошки в шоці, а бачу що це таки ціни поповзли конкретно :umbrage:

olerusya
19.09.2012, 09:09
Мала можливість побувати на 7км в Одесі на минулому тижні
ну, на 7-му розрібні ціни не так сильно вже й відрізняються від наших, гуртові значно менші, але то теж місця треба знати, бо буває майже поруч, а ціни дуже відрізняються..

шапочки від Пупіл - 120грн.
дівчата, нашо вам той Південний:), от вчора дивилась на кідстафі нову колекцію зимових Пупіл, то ціни майже не змінились - зимові по 140 грн, комплектики(шапка+шарф) по 160 грн шикарнючі, жаль мені нічого цього року по кольору не підходить, бо всі вони блідо-рожево-сіро-білі, а мені треба щось яскраве малинове, фіолетове...

loreniya
19.09.2012, 10:11
мамочки підкажіть хто мав костюмчики тополіно чи вони теплі? ми гуляєм завжди так що бажано щось тепле. чи краще коламбію брати?

Vероніка
19.09.2012, 12:34
Коламбія, Ленне, Рейма - це термо-комбінезони, розраховані на активних дітей, під час руху буде працювати мембрана і гріти. Якщо рух зимою зведений до мінімума, то краще термо- не обирати. Тополіно краще підійде.

Лідочка
19.09.2012, 14:24
Ленне,
Лене на холофайбері, дуже-дуже теплий. Мій малий минулого року ще мало рухався, переважно в санках чи візку - то ніколи не змерз, він направду дуже і дуже теплий і легенький. А от щодо
Коламбія Рейма

То справді, до них треба мати ще якийсь теплий.

mokhnatska lesia
19.09.2012, 15:14
Лене на холофайбері, дуже-дуже теплий

і ми мали і були дуже задоволені, але є окрема колекція термокомбезів, тому треба дивитися при виборі

loreniya
19.09.2012, 16:15
я маю ТСМ термокостюм для малого, то виходить краще взяти щось типу пуховичка чи утепленої курточки? просто ми ще не мали термо ніколи - якийсь він мені такий тоненький вигляддає що страшно з ним одним зимувати от і метаюсь від одного до другого костюма... малий в нас активний але всяке буває - десь вечером з гостей з коляди на різдво іти в морози...
багато на кідстафі всього гарного але якось так мені то ризиковано - ні поміряти ні віддати не можна, а на фото все гарно і тепло виглядає... вчора була в магазині і дивилась на костюмчик кіко - або то якась підробка або він дійсно такий страшний і благенький, хутро на капішоні як з кота, підпинка з овчини криво пошита... як таке за 700 грн продавати...
пуховички всі якісь короткі рукавчики мають - чи то мій малий такій довгорукий... ще тільки вересень а в мене якась істерика що дитина гола на зиму буде...

mokhnatska lesia - а як дивитися? який наповнювач? чи просто чи він термо чи не термо?
дивлюся на пуховий діва клуб -
http://s53.radikal.ru/i139/1209/23/4870cac847c0.jpg (http://www.radikal.ru) http://i072.radikal.ru/1209/90/a1b22e4bdb2c.jpg (http://www.radikal.ru)
ніби "ФІРМОВЕ" фото гарно, а на любительському штанятка такі обємні... радо б взяла просто куртку без штанів...

Vероніка
19.09.2012, 16:43
З КIKO i DONILO окрема ситуація, підробок купа, але в більшості з неоригінальним надписом ( KIKQ, Danilo ). Я купляла оригінальні, претензій жодних, пошиті якісно, хутро було натуральне - єнот, кролик.

http://s43.radikal.ru/i101/1209/17/8e28be53c1ba.jpg

Пупсик
19.09.2012, 17:03
а як дивитися? який наповнювач?
Який наповнявач і яка вага наповнювача. Як правило в курточках 330г, в штанятах 150г.
Ми мали минулого року Ленне, то я була більш ніж задоволена. Після сезону виглядав як новий. Жодних претензій до теплоти і зручності. Ну і якось приємно його в руки взяти. Відпродала без проблем.
Цього року в нас також комплект цієї фірми. Купувала через Кідстаф. Дуже гарна модель, зроблена якісно і гарно продумана. Довольна дуже. Маємо в комплекті краги в тон і минулорічні шапочки на нас ще добрі. То до зими готові/
В нас такий комплект, 104 розмір
http://s017.radikal.ru/i424/1209/37/639a5bb77da5.jpg

marycherry
19.09.2012, 17:04
дівчата, нашо вам той Південний Підтримую! Коли шукала колготи на Краківському, натрапила на магазинчик, де купила гарнющі білі, з рожевою вставкою, колготи Rewon за 40 грн.(80-86 р.). Там ще Войчік був, великий вибір польських шапок (в т.ч. Пупіл) багато розмірів і моделей - видно новий завіз. Піду туди за шапочкою, бо не було часу добре роздивитися і ціни спитати.

mokhnatska lesia
19.09.2012, 18:06
а як дивитися? який наповнювач? чи просто чи він термо чи не термо?

на етикетках вказано чи термо, та й ви правильно зауважили, що термо є досить тонкими бо вони без наповнювача, тільки тканина цупка, принаймі мені так пояснювали, а звичайні, переважно об"ємні, але наприклад Ленне водночас легенький і не громіздкий і тееееплий (маю на увазі на холофайбері)

Лідочка
19.09.2012, 19:13
Цього року в нас також комплект цієї фірми.
До речі, бачу в вас штанці з тої ж тканини що і куртка (в нас теж), бруд з неї просто злітає і вода також. А я заходила на днях в антошку, то бачила там є штани з іншої тканини, такої шершавої(якась так сірувата кашка), то видно що бруд буде дуже чіплятися і потрібно буде постійно їх чистити/прати. Ще подумала, що я таких би не брала. До речі за дві зими, я ще наших штанів не прала (ну першу зиму то мале тільки в візку було, в принципі). Тільки куртку десь два тижня тому випрала, якраз погодка була класна - висохла суперово.

Сяночка
19.09.2012, 21:37
Дівчата одяг Теско (бренд F&F) не маломірить часом чи навпаки, бо замовила пару кофточок на ріст 92 (18-24міс) малому так щоб зараз ходити, в нас якраз ріст 92, тепер переживаю щоб не були замалі...

zetta
19.09.2012, 23:40
але наприклад Ленне водночас легенький і не громіздкий і тееееплий (маю на увазі на холофайбері
не признаю Ленне, як і лессі, і рейму. То для рухливих діток і то не всіх. Моя дитина в тому просто замерзає.
Взагалі піймала себе на думці що слово "термо" мене починає напрягати, після того як купила собі оте термо.. ні ні. Нехай будуть і синтетичні наповнювачі але без тих не дихаючих покриттів.

mokhnatska lesia
20.09.2012, 00:19
То для рухливих діток

не знаю, моя мала спала взимку в калясці і не змерзала, і нічим не кутала, тільки простий чехол зверху від коляски, та й багато знайомих навіть нічим не прикривали, і ніхто не скаржився

Ленне і рейму

але ж вони є звичайні з утеплювачем, а є термо, от за звичайний на холофайбері ще не чула щоб дітки мерзли, за термо сперечатися не буду, бо не мали, та й би не резикувала брати, хоч моя мала дуже непосидюча

Уляночка
20.09.2012, 00:32
не маломірить часом чи навпаки, бо замовила пару кофточок на ріст 92 (18-24міс) малому так щоб зараз ходити, в нас якраз ріст 92, тепер переживаю щоб не були замалі...
розмір в розмір..от ми негрубаси (12, 700 десь і 87 см) то носимо 18-24 м..підходять...

kati
20.09.2012, 00:32
хто мав костюмчики тополіно чи вони теплі?
костюмчики- це комбез? В нас є тополіно суцільний. Гарна якість, але він осінній, точно не на зиму

natiok
20.09.2012, 00:34
Ми вже також дещо на зиму маємо, а саме курточку Columbia й комбінезон OshKosh
http://s013.radikal.ru/i324/1209/7e/ae4712db4fa6.jpghttp://s017.radikal.ru/i436/1209/05/588ac52a1e65.jpg
http://s018.radikal.ru/i516/1209/30/757381f03ff7.jpg, http://s019.radikal.ru/i604/1209/ab/733549e41c7b.jpgще хочемо придбати ось таке взуття й маємо сумніви щодо розміру, якщо зараз в дитини приблизно 20, то чи не буде 22р. завеликим?

kati
20.09.2012, 00:36
якщо зараз в дитини приблизно 20, то чи не буде 22р. завеликим?
в нас теж зараз 20 повний. на зиму маємо 22 ромір- дивлюсь і такі думаю 21 вистарчило б повністю..

Сяночка
20.09.2012, 01:14
розмір в розмір..от ми негрубаси (12, 700 десь і 87 см) то носимо 18-24 м..підходять...
значить пролетіла...(((

Уляночка
20.09.2012, 01:31
значить пролетіла...(((
та хто його знає..часто різні моделі мають різні заміри..не вішай носа....а що замовила..мо нам щось сподобається і ми б відкупили,якщо буде замале:girl_haha:

loreniya
20.09.2012, 10:21
З КIKO i DONILO окрема ситуація, підробок купа, але в більшості з неоригінальним надписом ( KIKQ, Danilo ). Я купляла оригінальні, претензій жодних, пошиті якісно, хутро було натуральне - єнот, кролик.

я вчора ще махнула ввечері на південний - цінами шокована - те що на кідстафі вартує 700 грн на південному вартує від 1000 до 1200, костюмчик діва клуб, котрий я виставляла і на фото він виглядає не зле виявився громіздким і не красивим. Бачила цьогорічний КІКО
http://s019.radikal.ru/i600/1209/88/458add5e3137.jpg http://s42.radikal.ru/i098/1209/72/d7fc0c547296.jpg (http://www.radikal.ru)

дівчачий гарний, рівненький, яскравий, з гарним хутром і рядом страхопудало - пожмяканий, яскравий але не гарний і не акуратний хлопчачий, хутро може з єнота але не краща його частина - десь з пуза чи що, на дівочому хутро суперове було... на пуху 1095 грн, штанята холофайбер /так принаймі кажуть/

сподобався комбез фірми maximo але в інтернеті про нього нічого нема, чи я не так записала - 70%пух, 30 перо, легкий, хутро єнот, всередині фліс, є можливість підкотити штани і рукави. 950 грн.

а найбільше мені сподобалась куртка невідомої фірми за 450 грн... я влюбилась. думаю тепер чи то мусово має бути костюм чи штанята підберуться якось...

Сестра замовила дитині монклер
http://s017.radikal.ru/i402/1209/83/2d93b3d824ba.jpg
хто має? тепло? і чи не маломірить?

Сяночка
20.09.2012, 10:26
та хто його знає..часто різні моделі мають різні заміри..не вішай носа....
Та може і так, побачимо, я замовляла 3 светрика то таки один взяла 2-3 роки ( на виріст на весну думала)))))

---------- Додано в 06:26 ---------- Попередній допис був написаний в 06:24 ----------

а що замовила..мо нам щось сподобається і ми б відкупили,якщо буде замале
http://www.clothingattesco.com/knitwear/f+f-jumper/invt/kd220068/
http://www.clothingattesco.com/tops+t-shirts/f+f-genius-sweat-top/invt/kd221220/

Corena
20.09.2012, 10:43
Коламбія Рейма
То справді, до них треба мати ще якийсь теплий.
а я не беру ще теплий, вважаю, коламбії буде цілком достатньо, при потребі можна ще один шар флісу під низ одягнути, чи тепло вкрити зверху.
а так, нам цілком достатньо буде для активних прогулянок, в возику не спимо і довго не возимось і зими в нас тепер такі, що може 2 тижні морозу, а весь інший час "-2" -"0" - "+2".
навіть згадуючи минулорічну зиму, коли дитина ще в люльці спала, в нас був самий звичайний комбезик не пуховий, накривались флісовим одіялком ,ніяких конвертів вовняних не мали, на -25 давала ковдрочку, і не мерзли абсолютно.
і вважаю, що то трохи за бардзо на один сезон лиш на верхній зимовий одяг витратити 2-3 тис грн.

Уляночка
20.09.2012, 11:11
3 светрика
а ми брдовий маємо в Любчика..правда, то скоріше не светерик,а кофтина ... ще не носили, тому відгуку не залиишу..йде розмір в розмір

Лідочка
20.09.2012, 11:32
а я не беру ще теплий, вважаю, коламбії буде цілком достатньо,
Та бо може і не треба, в нас не термо, а на холофайбері - то дуже тепло. Якщо до -5 то я даю простого котонового светрика, про фліс навіть мови немає.
Якби мало термо. то напевно теж би не купувала, принаймні зразу. Хіба би дитина мерзла, то так. Але під термо ще треба правильно одягнути - тоді буде все ок.

---------- Додано в 09:32 ---------- Попередній допис був написаний в 09:30 ----------

не признаю Ленне, як і лессі, і рейму
Ви краще підіть (якщо цікаво) і помацайте ленне і рейму вживу - тоді зрозумієте, що різниця величезна. Якщо дитина малорухлива - то Ленне холофайбер - особисто я ще не зустрічала нічого теплішого і легшого. Якщо дуже рухлива - то Рейма.

Virginia
20.09.2012, 11:57
Ми вже також дещо на зиму маємо, а саме курточку Columbia
і ми маємо таку курточку, голубеньку в білі горошки, до неї були штанці, але я їх не купила, бо хотіла комбез під низ, от тепер маю мороку, не можу знайти. Дівчата підкажіть, де можна купити окремо штани (комбезиком)?

Rosynka
20.09.2012, 12:56
хочемо придбати ось таке взуття й маємо сумніви щодо розміру, якщо зараз в дитини приблизно 20, то чи не буде 22р. завеликим?
В нас щось з тими розмірами таке виходить... Зараз носить 22, міряли Екко і B&G зимові, то в 24-му буквально 1,5 см запасу, це зараз, а до зими ще 2 місяці. Мабуть, будемо брати 25-й.

---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

Може, хто має ще Коламбію 25-й, буду вдячна за заміри.

panikvarts
20.09.2012, 13:01
то в 24-му буквально 1,5 см запасу,
А як ви визначаєте, що там стільки запасу? Бо мені, наприклад, взагалі складно визначити, чи підходить дитині зимове взуття. Можу зорієнутватись лише по тому, на скільки легко заходить, а щоб там попробувати щось просунути і поміряти - то нереально з дитиною.

Nastylove
20.09.2012, 13:04
щоб там попробувати щось просунути і поміряти - то нереально з дитиною
Я устілку виймаю)

карапуз
20.09.2012, 13:27
Зараз носить 22, міряли Екко і B&G зимові, то в 24-му буквально 1,5 см запасу, це зараз, а до зими ще 2 місяці. Мабуть, будемо брати 25-й.
Як на мене, то і 1 см буде достатньо :girl_in_dreams:.

Nastylove
20.09.2012, 13:30
Як на мене, то і 1 см буде достатньо
Я теж більше запас не брала б. Просто не уявляю як дитина взимку буде ходити у взутті на розмір більшим.

zetta
20.09.2012, 13:40
Ви краще підіть (якщо цікаво) і помацайте ленне і рейму вживу
Лідочка, за 9ть років я вже намацялась їх ого-го... і навіть купувала. Тому і кажу своє відношення до них. Так водо і повітрянепроникні і більше нічого... моя дитина в них трясеться як осинка. Для чого себе мучити якшо вибір величезний всього... наше всьо то пуховик довгий, куртка і утеплені штани.

JuniorSkeptic
20.09.2012, 14:14
А як ви визначаєте, що там стільки запасу? .

Обведіть ступні дитини на цупкому картоні (щоб не гнувся), виріжте відбитки і вставте в черевики. Попхайте картонку вперед, у носок і побачите, скільки запасу лишається в п'яті.

п.с. І я скажу на захист Ленне - ми мали суцільний комбез на холофайбері (не "термо"), ну дуууже теплий! Ще й легенький, затишний такий і страшенно симпатичний. На цю зиму теж замовили Ленне, тільки вже роздільний.

Rosynka
20.09.2012, 14:40
А як ви визначаєте, що там стільки
запасу?
Синок носить ортопедичні устілки, ними і міряю:)

---------- Додано в 13:35 ---------- Попередній допис був написаний в 13:25 ----------

Як на мене, то і 1 см буде достатньо
Зараз півтора, в грудні один, а до кінця зими?.. Не маю ще зовсім досвіду із зимовим дитячим взуттям, але мені здається, що того буде замало... Хоча, може, взимку нога так швидко не буде рости, але хто його знає...

---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:35 ----------

не уявляю як дитина взимку
буде ходити у взутті на розмір
більшим.
І я не уявляла :) поки не взула синульку у 25-й (на три розміри більший). Судячи по тому, як жваво він тікав від мене поміж рядами в магазині і як довго ми його ловили, дискомфорт якщо і був, то мінімальний.

loreniya
20.09.2012, 15:08
А як ви визначаєте, що там стільки запасу?
я виймаю стєльку і ставлю її в сандалі малого - враховую що саме взуття чуть більше ніж стєлька. принаймі я так хоть трошки маю представлення як він там тою ногою поміщається... але то треба щоб була можливість зняти стеєльку і мати сандалики в розмір ноги /мало хто має літні сандалі що пасують на ногу зимою...

я підкажіть як правильно одягатись під термокомбез?
перший шар то має бути обовязково термобілизна чи може бути коттон? далі фліс і далі куртка, так?

а на ноги - що теж 3 шари? мені здається що як одіти і колготки і фліс а зверху ще штани то по перше грубо дуже а по друге ЖАРКО... я собі під лижні штани одіваю колготи 40 ден - мені супер якщо ходити як стояти то грубі колготки конте.

і які шкарпетки в термочеревики одівати? в нас гор-текс куплені.

Usmishka
20.09.2012, 15:10
Дівчата підкажіть, де можна купити окремо штани (комбезиком)?
В Антошках є в Бебізон на Вашингтона продають Ленне окремо, в неті дивись олдне-гап.

allusya
20.09.2012, 15:10
Дівчатка, може хтось порадить хороше взуття водонепроникне, питу гумачків, але утеплених, щоб можна було вільно ходити в дощову погоду і коли мокра зима :)

olerusya
20.09.2012, 15:13
хороше взуття водонепроникне, питу гумачків, але утеплених
Columbia, ну а не на зиму - ті ж утеплені гумачки:)

loreniya
20.09.2012, 15:25
питу гумачків, але утеплених, щоб можна було вільно ходити в дощову погоду і коли мокра зима
бачила на кідстафі демар резинові утеплені, але вживу не бачила і практики носіння теж не було
маю дике бажання помацати оте лене... вчора на південному не знайшла але там половина було вже закритих...

Usmishka
20.09.2012, 15:37
маю дике бажання помацати оте лене... вчора на південному не знайшла але там половина було вже закритих...
Я ще на Південному Ленне не бачила, тільки в магазинах.
Про ноги, то в термовзуття в нас тільки колготка, склад котон-поліамід, ніколи нічого не одягала більше.
Під куртку - котонова тонка футболка на довгий рукав, фліска або тепліша кофтина і куртка.

Лідочка
20.09.2012, 15:45
моя дитина в них трясеться як осинка.
Уточніть будь ласка, в вас був термо (на мембрані) чи на холофайбері - бо то дві величезні різниці. Те саме, що сказати що осіння куртка і пуховик - то те саме.
Зараз півтора, в грудні один, а до кінця зими?..
Вистачить:) от побачите, не беріть 25-й (або можете взяти, то будете мати на слідуючу зиму:) але дитині в них ходити важко буде).

Дівчата, підкажіть, чи ніхто часом не організовує СП Демарів, взяла би малому гумаки утеплені на слякоть і чобітки на овчині на морози.

ksjuha
20.09.2012, 16:14
Дівчата, підкажіть, чи ніхто часом не організовує СП Демарів, взяла би малому гумаки утеплені на слякоть і чобітки на овчині на морози.

І у мене моя сестрика цікавилась демарами.
Богданко, часом не плануєте організувати СП як у минулому році?

mokhnatska lesia
20.09.2012, 16:18
часом не організовує СП Демарів

на Малечі є організоване СП Демарів, брала Снов Мар а за 167 грн.

loreniya
20.09.2012, 16:22
истачить от побачите, не беріть 25-й (або можете взяти, то будете мати на слідуючу зиму але дитині в них ходити важко буде).

мені здається що літом нога росте швидко а зимою дуууже помало, принаймі в нас так і в подружкиної малої теж. так що я підриму 25 то задуже...

Vероніка
20.09.2012, 16:46
монклер
Оригінальні комбези Монклер - ціна від 500 у.о., якість шикарна, дорогі матеріали і хутро.
Те що у нас продають - це фейк, якість звісно не порівняєш, але бувають непогані моделі.

Ніколь
20.09.2012, 16:46
Уточніть будь ласка, в вас був термо (на мембрані) чи на холофайбері - бо то дві величезні різниці
А там точно холофайбер? бо пишуть що
В изделиях LENNE (Ленне) / KERRY (КЕРРИ) используется утеплитель ISOSOFT (изософт) - продукция бельгийской компании Libeltex.
а теплота комбеза залежить від кількості того ізософта:
Утеплитель: ISOSOFT (от 250 до 330 г, в брюках – 150 г). Некоторые модели дополнительно укреплены тканью Cordura на локтях, коленях и попе. Ткань брюк: Aqua Control (пропитка тефлоном, водонепроницаемость 3000 мм) и Active. Брюки проклеены специальной лентой. Температурный режим: до -40. качество отличное. У всех изделий хороший капюшон с защитой шеи. Лялечные комбинезоны на двух молниях. Есть вариант 120 г изософта + искусственный мех.
щодо емебрани, то
В Ленне, как и в рейма кэж и киддо, мембраны нет! Она есть только в рейматэк.

В Ленне только наполнитель изософт и дышащяя ткань с водоотталкивающей пропиткой.
джерело (http://kids.to-var.com/index.php/zimnyaya-odezhda/94-lenne)

а стосовно дитячих суцільних малишкових комбезів, то я стикнулась з тим що вони є різні.
В антошці щупаючи комбез - він був такий товстенький, пухкенький, легкий, але обьємний.
Ну і з метою зекономити на стафі знайшла не точно такий але також з малишкових комбезів суцільних. Ще всередині крім утеплювача було штучне хутро, ну і я звичайно його купила. А в результаті - він виявився значно тоньшим ніж той що я щупала, хоча також позиціонується як зимовий комбез.
і вже потім дочиталась що
Лялечные комбинезоны на двух молниях. Есть вариант 120 г изософта + искусственный мех.
тож наощупь я би ніколи не сказала що це зимовий комбез, але всі продвці стверджують що він якраз такий і в ньому тепло.
Подивимось. На крайній випадок у нас ще є вомар на овчині, і ще комбез некст, який судячи з його плотності на зиму також підійде чудово.

Лідочка
20.09.2012, 17:01
А там точно холофайбер? бо пишуть що
Я думала що то те саме......В нас 330 гр. в куртці і 150 гр. в штанах. Тканина справді водовідштовхуюча. Не знаю чи ізософт чи холофайбер - але теплющі.

Малий встане, то я подивлюся, не хочу зараз там лазити, бо розбуджу.

zetta
20.09.2012, 17:10
комбези Монклер - ціна від 500 у.о., якість шикарна, дорогі матеріали і хутро
але мають свої недоліки теж.

стосовно дитячих суцільних малишкових комбезів, то я стикнулась з тим що вони є різні.
та власне, і я про їх теплоту говорити не буду, ніби мамочки не нарікають... а от для старших.. ну не гріємось ми в ньому. Може з причини неправильного нижнього одягу, ну але як дитина йде до школи то я її не одягну у термобілизну і тд, а всетаки у шкільну форму.

був термо
дуже рекламований продавцями в Антошці.

olangel
20.09.2012, 17:14
А нам минулого тижня приїхали гумаки - крокодильчики демари :) такі кльові, обійшлись в 98грн :) а малий не хоче з них вилазити. От має завтра дощовик приїхати і пійдем випробувати . А то гумаки тільки на балконі тестрайв проходили вчора, поки я вікна мила, то малий перевернув відро води і хлюпався :)

карапуз
20.09.2012, 17:40
араз півтора, в грудні один, а до кінця зими?.. Не маю ще зовсім досвіду із зимовим дитячим взуттям, але мені здається, що того буде замало... Хоча, може, взимку нога так швидко не буде рости, але хто його знає...
В середньому за рік ніжка виростає на два розміри, це приблизно 2 см, бо є ще половинки.
Судячи по тому, як жваво він тікав від мене поміж рядами в магазині і як довго ми його ловили, дискомфорт якщо і був, то мінімальний.
Я Юстині замовила зимові чобітки. Нога у неї 22,5 см, чобітки мають 24,2 см, тобто для такої ноги ніби не така вже й велика різниця, але виглядає вона в них як в лижах і чується не дуже комфортно.
Але, звичайно, справа Ваша, який розмір брати :yes:.

ryzhulka blond
20.09.2012, 17:43
Дівчатка підкажіть будь-ласка, я в середині листопада маю родити. Так як в мене це буде перша дитина не знаю в чому забирати донечку з роддому. Комбінезон осінній брати чи не тратити дурно гроші і зразу зимовий купити?

loreniya
20.09.2012, 18:14
Дівчатка підкажіть будь-ласка, я в середині листопада маю родити. Так як в мене це буде перша дитина не знаю в чому забирати донечку з роддому. Комбінезон осінній брати чи не тратити дурно гроші і зразу зимовий купити?
я би брала демисезонний + коверт вомар на овчині
осінь +зима + весна, а конверт ще потім 2 роки як не в візок то всанки послужить... АЛЕ ТО ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ЯК ЧАСТО ДИТИНА НА РУКИ ПРОСИТЕМЕТЬСЯ...

Пупсик
20.09.2012, 18:23
А я би брала відразу зимовий. В середині листопада вже сніг може лежати. Дитинка масінька, їй потрібне тепло. А конверт типу Вомар я би брала в будь-якому випадку. Корисна штука.

Дівчата, хочу з стафу купити комбез Ленне зимовий на меньшу. Який ріст має середньостатистична дитина в пів-року? Вагаюсь між 62 і 68. Комбези йдуть на ріст+6 см. Тобто беручи 62 я фактично купую 68. В мене Софія росла досить швидко. Хочеться щоб комбезика вистарчило до кінця зими, нам якраз буде пів року.

Лія
20.09.2012, 19:18
Моя вже в 4 місяці носить 68 - хоч я б несказала що з самих крупних діток.

Corena
20.09.2012, 20:18
комбінезон OshKosh
напишіть, будь-ласка, про той комбенезон, якої він теплоти і як та верхня тканина, чи не надто тонка, чи скоро буде намокати?

Osya
20.09.2012, 21:23
Була в КК в антошці, там були осінньо-зимові чобітки на хлопчика 19 та 20 розмір SuperFit по 99 грн.

natiok
21.09.2012, 00:18
-комбінезон OshKosh
Скажу так, ми його самі не купували, нам його привезли з Америки, виглядає досить гарно, з переваг: легко знімається, не є громісткий. На рахунок теплоти, він не є дуже теплий, якщо буде дуже холодно, потрібно буде светрик тепліший одягати, верхня частина відчутно тепліша за нижню, тканина 100% polyester, от чи водовідштовхуюча сказати не можу, бо там ніц не вказано, але виглядає так, ніби намокати не повинна. Розмір в нас 2T, я думала буде завеликий на 1,5 рочки, але поміряли, то штани добрі, куртка трішки задовга, але ми до холодів ще підростемо, тому думаю нам того буде цілком достатньо))

Лія
21.09.2012, 09:47
В нас був роздільний OshKosh - то тканина дуже класна - цупка - непродувається і непромокає. Куртка була значно тонша за штани - але це тому , що в штанах досить висока щільна грудка і спинка. Штани носили дві зими за рахунок регулювання. Ще б я сказала , що маломірить трохи.

loreniya
21.09.2012, 17:15
підкажіть, картерс маломірний одяг? хочу малому замовити напівкобінезон на кідстафі, продавець написала що внутрішній шов на розмірі 4Т - 37 см, щось мало мені здається - при тому що нам 3 роки і ріст 93 см - є набагато більші діти ніж мій але і йому мало - в джинсах 40 літом був шов...

AilataN
21.09.2012, 19:59
Сьогодні на Краківському бачила куртку демісезонну, дитячу за 160 грн. Звернула увагу, бо в дит магазині в районі Обробуту, біля готелю Наталі 22, вона коштувала 261 грн, за 260 би віддали. Будьте уважні!

Сяночка
21.09.2012, 20:00
підкажіть, картерс маломірний одяг? хочу малому замовити напівкобінезон на кідстафі, продавець написала що внутрішній шов на розмірі 4Т - 37 см, щось мало мені здається - при тому що нам 3 роки і ріст 93 см - є набагато більші діти ніж мій але і йому мало - в джинсах 40 літом був шов...
Я б не сказала, ми на 2,7 роки, 92росту і 14,300 ваги взяли розмір 2Т трикотажного костюмчику, то якраз

Уляночка
21.09.2012, 20:03
б не сказала, ми на 2,7 роки, 92росту і 14,300 ваги взяли розмір 2Т трикотажного костюмчику, то якраз
а піжами маломірки..ми середньої тілобудови,але невисокі...12,700 і 87 см..2 т носимо від минулрої зими..кофта вже мала

Borsychok
21.09.2012, 20:07
Чи купляв хтось комбінезони Bambissimi? Подарували нам такий, хотілось би почути відгуки, бо сама про цю фірму нічого не чула.
http://s50.radikal.ru/i129/1209/a8/734058a65ee9.jpg

Сяночка
21.09.2012, 20:11
а піжами маломірки..ми середньої тілобудови,але невисокі...12,700 і 87 см..2 т носимо від минулрої зими..кофта вже мала
цікаво, ми в піжамі розміру 24міс ще нормально, рукав впритик, ну може на сантиметр закороткий, розтягнулась чи шо)))

Уляночка
21.09.2012, 20:19
рукав впритик, ну може на сантиметр закороткий, розтягнулась чи шо)))
а нам таке вузьке, особливо рукави, що ледве пальчики протаскуэмо...ы будь мудрий..

Corena
21.09.2012, 20:51
цікаво, ми в піжамі розміру 24міс ще нормально, рукав впритик, ну може на сантиметр закороткий, розтягнулась чи шо)))
буває де-коли, що в розмір чітко йде , а буває, що й трошки мале.
наприклад такі сліпи
http://s43.radikal.ru/i099/1209/77/5f31ff40bb2f.jpg
були нам закороткі, тому в 6 міс носили розмір 9.

---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:25 ----------

а нам таке вузьке, особливо рукави,
до речі, то просто такі фасони з тими вузькими рукавами/штанинами, є і вільніші. в нас теж одна така вузька є, вдягнути трошки важко, але так файно в обліпку виглядає :)

Gala
21.09.2012, 21:03
Дівчата,порадьте не можу оприділитись з зимовим взуттям для дочки. треба щось на морози...Може мав хтось такі Timberland http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/1/72778/2932532/2932532_20120918120951_600x600.jpg. Вони теплі? Як носяться? Вагаюсь між цими і валянками Котофей...і ще Коламбією.

Vероніка
21.09.2012, 21:53
Валянки підходять ідеально на холодну суху зиму, не на сльоту.
Тімберленди по вигляду універсальні, Коламбія на температуру від -5.

kvVItKA
22.09.2012, 01:15
а нам таке вузьке, особливо рукави, що ледве пальчики протаскуэмо...ы будь мудрий..
гепівські і чілдренплейсівські піжамки теж такі, але то вони так мають бути, то ми звикли до вільних рукавів мабуть, бо укр і польські піжамки мають рукави порівняно широкі
до речі, то просто такі фасони з тими вузькими рукавами/штанинами, є і вільніші. в нас теж одна така вузька є, вдягнути трошки важко, але так файно в обліпку виглядає
і мені так подобається:girl_tender:

Уляночка
22.09.2012, 01:17
і чілдренплейсівські піжамки теж такі, але то вони так мають бути, то ми звиклв до вільних рукавів мабуть, бо укр і польські піжамки мають рукави порівняно широкі
нє..то все зрозуміло, що то така модель..ми так рік відходили,але вже і по грудинці мала..хоч і 2т, а ми не крупняки..тому скоріше маломірки вони...п.с. це єдиний одяг в нас, що віlповідає віку..а так ми в 9-12, 12-18 носимо..з UK...:girl_haha:

kvVItKA
22.09.2012, 01:20
ми в 9-12
та ну
ми по параметрах ніби такі як ви, але 24м :girl_haha: нам супер, от 2T трохи завільно і задовго але вже дещо одягаємо

Уляночка
22.09.2012, 01:28
та ну
точно...в джордже є такі широченні кофти, що ми свої 13 кг якраз їх 9-12 чи 12-18 м носимо...

от тут Маркові 1,8 місяців...піжама 2 Т
http://i015.radikal.ru/1209/aa/28d1502cd9fd.jpg

ну і порівняйте...24 м від картерс..і 3-6 м від некст(шорти)
http://s50.radikal.ru/i129/1209/4b/20575e9f5e4c.jpghttp://i076.radikal.ru/1209/f3/9186de8752c6.jpg

Talya
22.09.2012, 02:31
дівчатка, ми зараз носимо піжамку картерс 3Т при рості 87 см і 11,6 кг)) не впритик, звичайно, але і не спадає. трохи вільнувата, але завдяки манжетам - люкс сидить!люблю їхні піжами!

Сяночка
22.09.2012, 11:58
дівчатка, ми зараз носимо піжамку картерс 3Т при рості 87 см і 11,6 кг)) не впритик, звичайно, але і не спадає. трохи вільнувата, але завдяки манжетам - люкс сидить!люблю їхні піжами!
Ну то залежно який одяг, якщо піжама то можна і трошки завелику, нічого страшного, а якщо якийсь костюмчик то не буде дитина ходити на 2 розміри більшому, я б сказала що картерс відповідає тій розмірній сітці що там вказана, моє таке враження.., але ми мали тільки літні костюмчики і трикотажні зі штанішками, ну і піжамки

DarkNess
22.09.2012, 17:06
не можу оприділитись з зимовим взуттям для дочки. треба щось на морози.

і я до вашого гурту. на цьогорічні лютневі морози не мала в що взути малого, в джеоксівських суперфітах гуляли лише по півгодини...то ж пообіцяла на цю зиму придбати щось тепле-притепле для маленьких ніжок...

думала про

Валянки на холодну суху зиму

але на практиці собі то не уявляю. який у вас досвід із 20-30-ти градусними морозами?
Тільки не подумайте, що ми по півдня плануєм проводити на вулиці, нє-нє, просто хочу щоб дитинка не мерзла в ноги....

Gala
22.09.2012, 17:25
Моя старша має валянки,то вони реально теплі в морози,але як писали вище ,тільки на морози,бо на слякоть буде і затепло і промокнуть. Тому потрібно мати ще інші на мокру погоду.Старшій купила такі http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/9/86659/3304734/86659_20120629092424_600x600.jpg І має минулорічні валянки
А от меньшій думаю якісь універсальні купити щоб і на мороз і на трошки тепліше. Має минулорічні мембранні Капіка, але вже впритик будуть...Дивлюсь ще на бартек такі http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/95/279888/2537453/279888_20120303022727_600x600.jpg

kati
22.09.2012, 22:43
Привіз чоловік старшому на зиму куртку, італ. фірма Take two, пухова, дуже легенька і кльова. Правда я б не купила такий фасон- люблю зимові щоб були подовжені, прикривали попу, а в цій на санки не підеш,буде задиратись..ну унічого буде до виходу
http://s59.radikal.ru/i163/1209/55/00eb28693d22.jpg

А ще я таки надумала продати тундру малого і взяти такі ж ,але менші на розмір. Це 6( ніби відпов. 22 розм.) але в порівнянні з екко 22 ці на добрий см більшісантиментр/півтора більші( може комусь треба то звертайтесь в пп)
http://a1.zassets.com/images/z/9/5/4/1/4/7/954147-p-DETAILED.jpg

zetta
23.09.2012, 00:05
старша має валянки
ми маэмо куомівські валянки, теплющі, не помокають. але не на вузьку ногу.http://x-kids.ru/category/kuoma-detskaya/offset16/

natorella
23.09.2012, 14:08
24м нам супер, от 2T трохи завільно і задовго
бо 24 м, то до 2 років, а 2Т - від 2 до 3

Gala
23.09.2012, 17:31
Дівчата знову з питанням по цьому взутті http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/1/72778/2932532/2932532_20120918120951_600x600.jpg
В малої ножка має 20см, цих чобіток розмір 1 youth. Пишуть, що мають по стельці 21.5 см.Але я переживаю чи стане запасу,бо до зими ще 2 місяці і ножка в неї швидко росте...може хтось мав такі,вони реально теплі? Ось відео про них http://www.6pm.com/multiview/7667749/243406#autoplay

Анютка
24.09.2012, 10:17
У нас теж відкрите питання зимового взуття, не можу нічого вибрати(( натрапила на термо-чобітки від B&G, дуже привабливі модельки, і під наш Картерсівский комбез підійшли б. Чи хтось мав їхнє зимове взуття?

mokhnatska lesia
24.09.2012, 23:12
Мамочки, а хтось вже був на Замарстинівській на Піколо? Як ціни? І чи вже є півкомбези утеплені флісом?

nataliachita
24.09.2012, 23:38
І чи вже є півкомбези утеплені флісом?
маєте на увазі, вельветові? була минулого тижня, то допродовують залишки з минулого року. ціна 135грн. казали, що не закупили вельвет на цей сезон, і невідомо чи будуть нові моделі відшивати

Ная
24.09.2012, 23:39
хтось вже був на Замарстинівській на Піколо? Як ціни? І чи вже є півкомбези утеплені флісом?
Я туди цільово не йшла, просто проходила поряд, зайшла глянути, півкомбінезони вже були але там такі непривітні продавці, що про ціни і все решта не дуже хотілося розпитувати.

mokhnatska lesia
25.09.2012, 10:24
маєте на увазі, вельветові?

так, вельветові, мали минулого року то дуже задоволені ними

Romanivna
25.09.2012, 11:02
Ми ще зовсім не готові до зими :girl_nea:. Шукаю комбінезон. Підкажіть, чи вартий уваги Topolino. Чи достатньо теплий для наших зим?
http://i075.radikal.ru/1209/a1/4e63bf11db59.jpg
і ще ТСМ
http://s019.radikal.ru/i643/1209/7f/6e144da0b4c7.jpg

Іриска
25.09.2012, 14:06
але маю ще одну точку перевірено,
ой, заледве її знайшла)))) але ціни справді нижчі за Південний
зимові та теплі осінні Пупіл будуть після 1 жовтня))))
костюми зимові Войцик (Войчик) по 950 грн з натуральним хутром, з штучним дешевші...

Nana11
25.09.2012, 14:30
Дівчатка хто мав зимові комбінезони Одягайко?наскільки вони теплі? для зими взагалі підходять? Бо шось не впевнена на 100% у вітчизняному виробнику:girl_smile:

ljalechka
25.09.2012, 15:32
і ми нарешті визначились з моделькою зимових чобіт для доці, і купили такі Super fit в Антошці
http://i011.radikal.ru/1209/95/e884ba0e0ab5.jpg

mokhnatska lesia
25.09.2012, 21:03
ой, заледве її знайшла)))) але ціни справді нижчі за Південний

а де саме таке є? бо була на шуварі на 2 поверсі то в них тільки одна ростовка була нової зимової колекція пупіл по 135 грн. (тільки шапка флісова на котоновій підкладці без шарфа), а решта нові колекціїї в дорозі

silvia
26.09.2012, 15:13
хочу для себе дещо зясувати щодо взуття
якщо пишуть приміром, що розмір взуття 21 і в устілці 13 см., то цих 13 см. це значить замір середини взуття. тобто я міряю ніжку і вибираю взуття по розміру устілки. Взуття вибирати на 0,5 см. більше ніж розмір ніжки якщо це легке взуття ( не зимове)?

Котя
26.09.2012, 15:58
тобто я міряю ніжку і вибираю взуття по розміру устілки
Все правильно, але моя Вам порада, всеодно беріть дитину на примірку, бо дуже часто буває, що по довжині люкс, але ножку нереально запхати, бо підйом не підходить:girl_yes2:. Але якщо берете взуття вже провіреної фірми, тоді все ок.

Holly
26.09.2012, 22:09
Хочу замовити малим трусики george. Яринці брала розмір 4-5р, коли їй було 4,5роки. Тепер візьму більші. А от з Оленкою ніяк не можу визначитись - брати 1-2 чи все ж 2-3. Вона у нас дюймовочка :)

natiok
26.09.2012, 22:19
трусики george
ми нещодавно купили, взяли на 2-3 рочки, хоч нам і рочок, вони добре підійшли. (доня в нас не дюймовочка, але й повною чи великою її не назвеш)

kvVItKA
27.09.2012, 00:20
купила 2 пари штанят george , одні джинсиhttp://asda.scene7.com/is/image/Asda/?layer=0&size=180,225&layer=1&resMode=sharp&src=is{Asda/5053120362393}&size=160,200&defaultimage=default_listing_George_rd , другі спортивні, обидві пари кльові і одинакового фасону curved , розмір брала 2-3 і по довжині добрі, а по ширині великі ( я чогось уявила що за ті шнурочки можна буде стягнути але не тут то було, вони просто нашиті, якщо до джинсів можна купити підтяжки ( де їх можна купити?) то що робити з спортивними? вшивати?
протягнути резинку? порадьте шось, дякую
брати 1-2 чи все ж 2-3.
зараз замовила 2-3 бо 1,5-2 вже є дуже впритик ггг, від початку літа носимо 2-3 але від F&F то якраз добрі

ola-lyola
27.09.2012, 00:25
Дівчата хто мав зимове взуття "дутіки" на сніг Khombu, Tundra чи Columbia як вони по вазі? Такі як Демари,Рейма чи важчі? Зараз вибираю, але щось мені той повністю гумовий низ неподобається...Здаються важкими

SOSKA
27.09.2012, 00:26
Дівчатка допоможіть я хочу замовити доці регланчики george та думаю як не прогадати з розміром (нам 4 роки 9 місяців, ріст приблизно 100 см) то думаю щоб не завеликі і не замалі.()Можливо хтось замовляв поміряйте довжину рукава.Дякую

kati
27.09.2012, 00:31
то що робити з спортивними? вшивати?
я дімульці майже всі штани вшиваю...Отак, з останнього дві пари з асди мені обійшлись в 72 грн, а за звуження заплатила ще 35:(..як ще одні штани. але що поробиш, ми дуже дрібні в таліі і дупі

Доречі,мені ще не попало жодних спортивних чи джинсів щоб той шнурок був справжнім а не певдо. ні нект,ні картерс..всюди обманка

Tundra
тундра не є важкі. Ітам не така гума звичайна, і типу вспіненна чи як то назвати.

Ная
27.09.2012, 00:54
тундра не є важкі
А наші важкі і тверді якісь, коламбія мені набагато кращі але і по ціні вони дорожчі. Хоча може і "тундра" різні бувають.

---------- Додано в 23:54 ---------- Попередній допис був написаний в 23:53 ----------

"дутіки" на сніг Khombu, Tundra чи Columbia
вони більше на слякоть а не на сніг.

kvVItKA
27.09.2012, 00:54
всюди обманка
ну переважно обманки, але тоді є ті гудзички, що стягнути ризиночку можна, а тут без варіантів- прийдеться вшивати((( В нас до того всі штани-джинси мали ті гудзики то я ще справ з вшиванням не мала

Ніколь
27.09.2012, 01:08
Можливо хтось замовляв поміряйте довжину рукава
регланчики на 4-5 років:
рукав 40 см + плечико 6 см, або рукав 45 ( якщо рукав реглан)
Ширина самого регланчику 33, довжина по спинці 42.
Нам на наші 106-110 розмір футболочки/регланчики/кофтинки джордж ідеально на 4-5 років.

---------- Додано в 00:08 ---------- Попередній допис був написаний в 00:04 ----------

Зараз вибираю, але щось мені той повністю гумовий низ неподобається...Здаються важкими
Да, да, я саме так думала пару років тому поки не спробувала.
Коламбія - легусенькі.
Якщо хочете, можу показати жовйом, і приміряти дати, якщо вам наш розмр підійде ( 12 амер.)
Суперово на морози, ну і на слякоть також.
Ітам не така гума звичайна, і типу вспіненна чи як то назвати
в коламбії так само

Уляночка
27.09.2012, 12:59
2 пари штанят george , одні джинси , другі спортивні, обидві пари кльові і одинакового фасону curved , розмір брала 2-3 і по довжині добрі, а по ширині великі ( я чогось уявила що за ті шнурочки можна буде стягнути але не тут то було, вони просто нашиті, якщо до джинсів можна купити підтяжки ( де їх можна купити?) то що робити з спортивними? вшива
кх..я тому Маркові ДЖОРДЖЕ і не беру..вони усі широкі.беру тільки Любкові такі...тому люксично...на ХМ беру..там багато скінні...то нам в них добре..на Нексті теж є...але ті, що мені нра район 300 грн..задорого...
від початку літа носимо 2-3 але від F&F то якраз добрі
ми спортивні від F&F ще 12-18 м доношуємо,але там манжет...кльові і вузькі/зручні..не шароварчики
http://s56.radikal.ru/i152/1209/25/76ec3d6329f6.jpg

Котя
27.09.2012, 13:11
Доречі,мені ще не попало жодних спортивних чи джинсів щоб той шнурок був справжнім а не певдо. ні нект,ні картерс..всюди обманка
В НМ точно не обманка, принаймі в нас і у всіх спортивних і в джинсах все на різинку, ну і в НЕКСТІ теж маєм , що штани стягуються:girl_yes2:
Зараз вибираю, але щось мені той повністю гумовий низ неподобається...Здаються важкими
Сьогодні забрала для старшого наші Timberland, ось такі тільки чорні
http://s43.radikal.ru/i100/1209/52/7d817cb80b1e.jpg
там теж низ ніби гумовий, але насправді він не гумовий, то вони дуже добротні виглядають:girl_yes2:, і не дуже важкі (хоча напевно таки важчі, ніж просто гортекси), правда з розміром не вгадали:girl_in_dreams:, ну нічого будуть, на наступний рік )).

ola-lyola
27.09.2012, 14:09
Сьогодні забрала для старшого наші Timberland, правда з розміром не вгадали
Я також замовила Timberland і також не вгадала з розміром, моя зараз носить 29-30, я замовила 31 і вони великі, тішить що то зимові і може на грубу шкарпетку підуть.А загалом мені дуже сподобались. Тепер ще треба якісь чоботи на лижі-санки і ми до зими готові!
http://s009.radikal.ru/i307/1209/24/40e64e279dd3.jpg

napoleona
27.09.2012, 14:17
дівчата, а на наш 22р. йде ам. 6?

Котя
27.09.2012, 14:18
моя зараз носить 29-30, я замовила 31 і вони великі
Мій теж має 29-30 і я замовила 30, то теж великі :confused:
Я також замовила Timberland

Тепер ще треба якісь чоботи на лижі-санки і ми до зими готові!
Оля, а вони на лижі-санки хіба не підійдуть?

kvVItKA
27.09.2012, 15:14
ми спортивні від F&F ще 12-18 м доношуємо,
мова йшла про трусики:)
ми F&F маємо тільки трусики і пару футболок (купували зимою в теско) розмір 2-3 на це літо було якраз ок, штани-джинси в нас переважно всі геп, то там завжди є та резинчока з гудзичками, недавно в Іриски купили джинсики то теж добре стягуються

kati
27.09.2012, 15:19
а на наш 22р. йде ам. 6?
по їдеї так. Але треба ще дивитись по конкретній фірмі. От тундра кідс 6 на іпвтора см більше 22 екко

ola-lyola
27.09.2012, 15:34
теж великі
Значить Timberland трохи великомірять.
Оля, а вони на лижі-санки хіба не підійдуть?
Нєа, там низ замшевий, думаю промокне, та й зверху то ""хутерко" на лижні штани незручно, я їх до школи ходити купила. А на зиму мушу мати дві пари.

Котя
27.09.2012, 15:41
та й зверху то ""хутерко" на лижні штани незручно
Я забула, що Ви лижники:girl_wink:

Usmishka
27.09.2012, 15:52
І я вчора забрала малій чобітки Камік, класні, зручні, легенькі, тільки вони як на мене осінні, хоча по описах - зима
http://i.stpost.com/kamik-raven-boots-for-kids-and-youth-in-dark-brown~p~3631r_02~220.jpg
Брала розмір 10, на нашу ніжку 17см є майже 1 см запасу, якраз добре.

Virginia
27.09.2012, 16:37
Щойно приїхали Мартині тімберленлди, більнькі, зимові. Брала 4.5 - вони ідеальні!!!!!!
http://s017.radikal.ru/i407/1209/ce/0c1b2bbde99e.jpg
і такі осінні - 4 розмір
http://s017.radikal.ru/i431/1209/5b/e64258d00923.jpg
Брала на свій страх і ризик, бо всі казали брати 5 розмір, або навіть 5,5. А осіннні нам напевно ще на весну будуть.

Уляночка
27.09.2012, 17:37
мова йшла про трусики
аа.а в нас труси якраз від ДЖОРДЖЕ..3-4 роки..Геракл:connie_pull-pigtail

Nastylove
27.09.2012, 18:25
Брала 4.5 - вони ідеальні
))) Я свому брала 7 і теж вгадала, в нас зараз наш 22 як раз, то ті Тімберленди по позначкам на устілці зараз завеликі, десь на 0,5 см. Якщо так наша ніжка ростиме і дпалі, то до кінця зими будуть замалі(
Якістю дуже задоволена. Не важкі, тепленькі, гарні...

natorella
27.09.2012, 18:57
ще не попало жодних спортивних чи джинсів щоб той шнурок був справжнім а не певдо. ні нект,ні картерс..всюди обманка
але ж там в поясі резинка. нє?

Fleshka
27.09.2012, 20:48
другі спортивні, обидві пари кльові і одинакового фасону curved , розмір брала 2-3 і по довжині добрі, а по ширині великі ( я чогось уявила що за ті шнурочки можна буде стягнути але не тут то було, вони просто нашиті, якщо до джинсів можна купити підтяжки ( де їх можна купити?) то що робити з спортивними? вшивати?
протягнути резинку?
На джинси такого типу і вправду носимо хіба підтяжки Роман взагалі на всі джинси підтяжки носить), а от спортивні припадають пилюкою, бо ніяк не дойдуть руки вшити. І так мене ті шнурки збісили. На море взяла дві пари спортивних, не мірявши вдома, тільки куплені, бачила, що якраз по росту будуть. А вони, зараза, так кльово дивились на малому а на талії не тримались. Пузо випирає, а вони під ним спадають. Там хіба вшивати. Бо я в наших пояс підпорола, а там ризинка прошита по всьому "обхвату талії". Тобто саму гумку не стягнеш.

Хоча були такого ж плану абібаси в рочок, то там пояс підпопроли, купили звичайну ризинку, савєцку, і протягнули. Але то з тим татко наш бавився.

kvVItKA
27.09.2012, 21:05
3-4 роки..Геракл
спокій, 2-3 і 3-4 практично не різняться, ось пошуріку на тел сфоткала
https://lh4.googleusercontent.com/-zMHMTLt41tE/UGSHG03UTCI/AAAAAAAAEZ8/G7e4huxXqi0/s640/2012-09-27+20.00.27.jpg
спайдермени то 3-4 (трішки ширші вони), а голубенькі то 2-3 :connie_pull-pigtail
словом можна брати більші:girl_yes2:

kati
27.09.2012, 23:35
але ж там в поясі резинка. нє
та:) а толку? вона ж пришита, не стягнеш, "как в детстве"))

карапуз
28.09.2012, 01:30
Значить Timberland трохи великомірять.

Щойно приїхали Мартині тімберленлди, більнькі, зимові. Брала 4.5 - вони ідеальні!!!!!!

Я такі ж взяла Юсті, тільки підліткові 4,5. Вони їй майже на 2 см великі.

http://s017.radikal.ru/i414/1209/64/57b51ff15732.jpg

Замовила такі суперфіти , цього разу 3, сподіваюсь, ще не будуть замаленькі, бо я того не переживу :girl_crazy:

http://s16.radikal.ru/i190/1209/8e/884a2de35755.jpg

Gala
28.09.2012, 09:25
А де замовляли взуття? Розмір 4.5 скілки має по стельці?

карапуз
28.09.2012, 14:56
А де замовляли взуття? Розмір 4.5 скілки має по стельці?
6рм, устілка в Тімберлендах - 24 см.

TATA
28.09.2012, 17:00
та а толку? вона ж пришита, не стягнеш, "как в детстве"))
В нас таких штанів повно. Ми дуже худенькі. Я з внутрішньої сторони підпорюю по боковому шву і вставляю резинку звичайну, потім зашиваю легенько. І все)))

silvia
28.09.2012, 19:13
а просвітіть мене темну, де ви купуєте оті тімберленди, суперфіти і іже с німі. Онлайн магазини...СП...?

natorella
28.09.2012, 19:20
а толку? вона ж пришита, не стягнеш, "как в детстве")
ну да. в мене такої проблєми нема, тому я як той ситий шо голодного не розуміє

Lamara
28.09.2012, 22:54
в мене печалька...
замовляла тімби (ось пост) (http://www.posydenky.com/showthread.php?p=1333999#post1333999)
Так от, рожеві черевички нам не підходять :(
мала має пухкеньку ніжку, і в черевичок вона не влазить. Дуже шкода що прийдеться продавати.
а чобітки зимові - просто казка, оскільки шнурівка дозволяє взути любу ніжку!! по якості 10 з 10! розмір правдивий ( замовляла 6 розмір на ніжку 12 см, то маємо невеличкий запас)

Nastylove
29.09.2012, 00:03
замовляла тімби
Кому цікаво 7 розмір ось цих має устілку 15 см, до позначки "добрі" - 13,7 см. Позначки "замалі" та "завеликі" відповідно +-0,5 см. На 6пм вказано що 7 розмір має 14 см, що впринципі відповідає дійсності.
http://a1.zassets.com/images/z/1/5/3/4/4/1/1534412-p-MULTIVIEW.jpg

VERO
02.10.2012, 03:38
І ми в пошуках чобіт. Замовити не встигаю, бо має бути подарунок на д.н. Вибираю з того, що є. Маємо минулорічні терміки. Тому шукаю взуття, щоб не промокало. Поки вибираю між Kamik, Sorel (з вставним носочком), ну і- демарами. Найбільше в перших двох моделях вага цікавить. Хто вже "зимував" в демарах, порадьте непромокаЄму модель, плз. Читала, що в минулого року попадалися промокатки.

Сяночка
02.10.2012, 13:18
Дівчата, хтось мав діткам такі штани Некст http://www.nextdirect.com/ua/uk/shopping/boys/younger-boys/1/4, що там за підкладка, типу баєчки? І чи вони теплі? А то щось не можу знайти на флісі такі щоб сподобались...Маємо минулорічні ТСМ, ще б якісь прикупили

Gabi
02.10.2012, 13:22
Я зараз маю проблемку з вибором розміру зимової шапочки. Шапочку хочу Pupill. Щось не можу зорієнтуватись як швидко голова росте. В малої об'єм голови зараз 44 см, який розмір краще брати зимової шапки 44-46 чи 46-48?

olerusya
02.10.2012, 14:33
лої об'єм голови зараз 44 см, який розмір краще брати зимової шапки 44-46 чи 46-48?
ну голова росте найповільніше зі всього решта:girl_wink:, тому при 44 см беріть однозначно 44-46. тим більше в нас зимова шапочка Пупіл минулорічна, то вона трошки великомірить.

Котя
02.10.2012, 14:51
А ми були в суботу на закупах в Польщі, і я вже готуюсь малим до весни:connie_pull-pigtail. Дуже класно попали в Кунду (люблю їхню якість) на розпродажу все -20%, накупила малому бодіків на довгий рукав по 26 грн.:girl_tender:, і вже на весну ось таку курточку (надіюсь з розміром вгадаю) в середині отеплена:girl_tender:
http://s008.radikal.ru/i305/1210/21/0beac7419eff.jpg

Златка
02.10.2012, 15:36
Дівчатка, підкажіть, може хто де бачив - шукаю якісні гарні безрукавочки на 4-5 рочків.

kvVItKA
02.10.2012, 16:14
курточку
а ми дуже задоволені отакою курточкою, 4 в одному, нижня двостороння
https://lh6.googleusercontent.com/-2XlyzdF4ReA/UGrbAaez6uI/AAAAAAAAEac/J8OagMZy9hQ/s564/B2126X02OKBLU_Default.jpg

oreol
02.10.2012, 18:24
Дівчатка, підкажіть, може хто де бачив - шукаю якісні гарні безрукавочки на 4-5 рочків.
http://s006.radikal.ru/i215/1210/bd/7b28934e1cbdt.jpghttp://s61.radikal.ru/i173/1210/11/9074f743d818t.jpghttp://s55.radikal.ru/i150/1210/fd/82ff2a836a6ct.jpghttp://i076.radikal.ru/1210/73/2f9f5e71a84et.jpg
На Олдневі зараз вони по 16 долларів та зараз знижка ще від цієї ціни 15%. Але врахуйте, що ліпше взяти розмір на 5 років.http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?pid=4922810424000&cid=53858

taniarz
03.10.2012, 00:29
Дівчатка, хто має/мав зимові комбези( куртка- штани) Carters??? скажіть, вони на нашу зиму -20 нормальні чи захолодні??? і взагалі вони термо чи ні???
Бо ми вчора Поліні міряли Лєне (хвалять що дуже теплі)...ох... все вроді нічого, але 80 см нам скупі штани, 86 вроді ок, але яке воно все на ній здорове, вона як сніговик, чи то мені просто незвично? ну зовсім не подобається, та куртка така вся кругла, що капці.

ага, вже ніби трохи почитала, що картерс на теплу зиму, ясно!

Lamara
03.10.2012, 00:50
має/мав зимові комбези( куртка- штани) Carters
сьогодні отримала ось такий
http://s018.radikal.ru/i503/1209/f2/8346e13433e8.jpg

Комбез на теплу зиму ( десь до -5), не термо
не дубовий, якісно пошитий. розмір підбирайте по зросту дитини.
а колір штанів :girl_tender:

WildWind
03.10.2012, 09:44
Дівчатка, хто має/мав зимові комбези( куртка- штани) Carters??? скажіть, вони на нашу зиму -20 нормальні чи захолодні??? і взагалі вони термо чи ні???
Дівчата, все про дитячий одяг, зокрема дууууже багато про зимовий одяг для діток від народження можна почитати у цій ЖЖ-спільноті http://pro-odejki.livejournal.com/ , дуже раджу! Там усе, від того, чи теплі комбези Картерс, і на яку температуру, до технології виготовлення термобілизни. Все гарно роз’яснено, як правильно одягати дитину зимою, чим мембрана відрізняється від пуху і т.д. Тільки не полінуватись і перечитати. Особливо в коментарях багато цінної інфи.

Златка
03.10.2012, 15:06
На Олдневі зараз
Така в нас є. Я власне шукаю безрукавку не верхній одяг, а в"язану, аби на кофтинку накинути, бо Златці в садку в светрику жарко, а в простих котонових футболках на довгий рукав холодно

Rosynka
03.10.2012, 16:34
Багато трикотажної продукції є в "Дайс" на Липинського, брала там Ярику безрукавку, 50/50 поліакрил і вовна, 50 грн. Для дівчаток набагато більший вибір.

Guapa
03.10.2012, 22:05
Можливо, хтось мав такі чобітки Пріміджі? Чи задоволені ними? Чи не мерзла в них дитина зимою? На яку температуру вони розраховані?
http://i.piccy.info/i7/352586feb16bf10561cab3e3212dc485/4-47-40/28945446/256518_20120902091604_600x600_240.jpg (http://piccy.info/view3/3541329/11dfe1205400d27e221d2b90d965f3b7/)http://i.piccy.info/a3/2012-10-03-18-01/i7-3541329/240x180-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2012-10-03-18-01/i7-3541329/240x180-r)

Katrine
04.10.2012, 19:44
хочу похвалитися - Маркіясик отримав від вуйка Ві-Ві (Віті) ось такий спортивний костюмчик від Картерс:girl_dance:
http://s1.uploads.ru/Cupdy.jpg
якість, як завжди, супер! я напевне більше тішусь, ніж малюк :)
тепер чекаємо на замовлений комбінезон:girl_yes:

Ная
05.10.2012, 01:27
Купляла з картерсу Софійці напівкомбінезон
http://demandware.edgesuite.net/sits_na/dw/image/v2/AADY_PRD/on/demandware.static/Sites-Carters-Site/Sites-carters_master_catalog/default/v1349334597382/images/C211747-PNK_Black.jpg?sw=221&sh=221
якість гарна, а по розміру ніби маломірить, в розмірній сітці розмір "5-6" має бути на ріст 114-122, в Софії 110 см росту,запасу по довжині штанів нема.
А кросівки звідти ж
http://demandware.edgesuite.net/sits_na/dw/image/v2/AADY_PRD/on/demandware.static/Sites-Carters-Site/Sites-carters_master_catalog/default/v1349334597382/images/CF12-F11401G_Default.jpg?sw=221&sh=221
моя дитина так собі сподобала, що ледве зняли на ніч ))) 12 розмір має 19 см. по довжині устілки.

А хтось має з картерсу зимове взуття, воно на зиму добре буде, чи то більш осінній варіант?

Ніколь
05.10.2012, 02:04
Сьогодні абсолютно несподівано і не по сезону прикупила малому на весну такі ботіки
http://ib3.keep4u.ru/b/2012/10/05/77/77a54f3ba0c2b65c7d7a1a396e3c0d0d.jpg
і по дуже непоганій ціні - всього 206 грн ( була знижка 30% на весь асртимент літньо-весняного взуття)
Розмір 4, сподіваюсь що весною буде якраз...

Logos
05.10.2012, 10:52
Дівчата просвітіть мене, в якому взутті дитині робити перші кроки, яке воно має бути? а то всі кругом кричать, що тільки ортопедичне

algo
05.10.2012, 11:03
Logos (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=6856), сппробуйте ввести в пошук на посиденьках взуття для перших кроків. Багато вже про то говорили. Тут (http://www.1796kotok.com/forum/viewtopic.php?t=25675) є багато цікавого. Ми ніякого ортопедичного не брали. м"яка підошва, без супінатора.

panikvarts
05.10.2012, 11:03
в якому взутті дитині робити перші кроки, яке воно має бути?
Тут неодноразово піднімалась та тема, пошукайте.
Загалом, як на мене, воно має бути мяке, легке, підошва має легко згинатись, ніжка має добре фіксуватись.
Подивіться на взуття для перших кроків в таких виробників, як Сlarks, Pediped, Elephant, shooshoos, see kai run.

Nola
08.10.2012, 15:34
була знижка 30% на весь асртимент літньо-весняного взуття
а де це така знижка?
тепер чекаємо на замовлений комбінезон
Ви замовляли тут на посиденьках?

Ніколь
08.10.2012, 17:27
а де це така знижка?
на науковій, навпроти 1001 дрібниці нещодавно відкрився взуттєвий магазин, там якраз ті кларкси є

Bogdanka
08.10.2012, 18:08
я чогось уявила що за ті шнурочки можна буде стягнути але не тут то було, вони просто нашиті, якщо до джинсів можна купити підтяжки ( де їх можна купити?) то що робити з спортивними? вшивати?
я дімульці майже всі штани вшиваю
я з того самого клюбу, тіко дівчачого
скажу вам шо обманки не тіко картерс, джордж і некст, в т.ч. кунда, картерс\ошкош, крейзі8, джимборі
Зато! я купила Софії в нашої Танюні спорт костюм фанфан здається, і вуаляяяяяяяяяяя - вперше в житті ми ніц не вшивали
а так, з такою проблемою Віка, як в тебе чи в Каті, ми стикаємося з року і просто все вшиваєм та й усьо:)

ljalechka
08.10.2012, 18:16
я з того самого клюбу, тіко дівчачого
ооо, ми в Богданки в клубі також:girl_crazy: вшиваємо не тільки спортивні штани, а ще й легінси:girl_crazy:, ну, що ми зробим, що маєм осину талію, а все таке гарне на нас зашироке:girl_sad:.

taniarz
08.10.2012, 18:26
Ми Поліні, якщо літні легенькі штанці, то просто вшивали ззаді по боках. робили типу виточок, а в усіх джинсах , хвалити, є ті резинки з гудзичками. Ну і одні штнаи ми підпорювали там , де пояс і ту резинку зменшували і зашивали.

Sera
09.10.2012, 02:31
Дівчата а які ви рукавиці на осінь\зиму берете і де? А то холодно стало...

Adelaida
09.10.2012, 02:53
вшиваємо не тільки спортивні штани, а ще й легінси
А ми навпаки, в деяких легінсах вставляємо довшу резинку :) Хоча моя доня і не гарбузик, але легінси Картерс і Чілдрен тиснуть на животик. Не всі моделі, а через одну. Тепер переважно беру на розмір більше, та й все. :)

VERO
09.10.2012, 03:47
Хто купував дітям краги Ленне? Не можу визначитись, чи брати демі (на флісі) чи замові (на овчині). Мені здається, що краги на овчині будуть масивні і незручні, а в демі не буде холодно? Вони все-таки не промокають

zetta
09.10.2012, 09:41
краги
почитайте відгуки... дуже різні. то треба міряти.

Ніколь
09.10.2012, 11:57
Мені здається, що краги на овчині будуть масивні і незручні
То так лише здається, в крагах овчина не така дубова як в конвертах зимових чи в комбінезонах. Вона там тоньша і делікатніша. Вони дійсно не обьємні.
Хіба може довсім малесенькім діткам може бути незручно.
Але Софійка Пупсикова минулої зими маючи 2 рочки чудово в них тримала лопатку, сніжки і т.д.
Ми цього року прикупили краги ідентичні під малюнок комбеза, суперово виглядають.
Я не знаю як на меньших діток, але

Сяночка
09.10.2012, 13:36
Хто купував дітям краги Ленне? Не можу визначитись, чи брати демі (на флісі) чи замові (на овчині). Мені здається, що краги на овчині будуть масивні і незручні, а в демі не буде холодно? Вони все-таки не промокають
Ми мали на овчині, але брали без примірки, і трохи не вгадали з розміром, були великуваті, то було незручно, щоб сніжки робити чи лопаткою бавитись брали на заміну інші рукавички)))) Цього року побачим))))

VERO
09.10.2012, 15:28
Всім дякую за відгуки. Знайшла заміри. Бачу, що треба брати чітко по розміру руки. Старший у мене гарячий, то йому візьму демі, а річній доці- ще подумаю...

Vероніка
09.10.2012, 15:59
там якраз ті кларкси є
До, речі дуже задоволена такими Кларксами, модель дуже зручна і легенька, купляла 2 пари поспіль. Але можуть бути заширокі в повноті, мені приходилось натягувати добре ту липучку, щоб на ніжці зафіксувати.

Ніколь
09.10.2012, 16:03
Але можуть бути заширокі в повноті, мені приходилось натягувати добре ту липучку, щоб на ніжці зафіксувати
як добре що ти то написала, бо в наших повнота F - на вузеньку ніжку, і я все переживала чи не буде нам вузенько в них. Але візуально вони не є вузькими, значить мають бути якраз нормально, і не впритик і не злітати...

Уляночка
10.10.2012, 01:14
дівчата, шукаю чорні штани з начосиком, такі щоб не дуже грубі, щоб малий міг в класі сидіти,бо в тих, що ми маємо, то вже зимно...хочу щось не дуже класичне по фасону, більше "пошиті як джинси, завужені до низу і т.д.)..мо хтось бачив..

і взагалі як ви одягаєте тепер діток до школи..переодягаєте в гардеробі чи як? бо стало зимно-малий не хоче брати колготів/підштанників,бо тричі фізкультура та і в класі тепло,а зранку дуже зимно в тонких брюках..от вже застудилися, бо промерз

Donata
10.10.2012, 02:41
і взагалі як ви одягаєте тепер діток до школи..
в мене син вдягає підколінки зараз (він їх називає заколінки, бо сильно натягуються). Але нам до школи йти 5 хв.
А на рах. колгот/підштанників, то вчителька наша з ними на основах здоров"я обговорювала, що треба вдягатись по погоді і колготи допомогають не змерзнути, проблем з тим не було.

Ніколь
10.10.2012, 03:33
Дівчата, а на південному десь продають джинсики GLORIA JEANS ?
там на флісі такі вдалі модельки завжди були, я щось тепер ніде не бачу в продажу

Gala
10.10.2012, 09:35
А я знову мучуся у виборі взуття.... тепер не знаю які будуть кращі Мала ходить в перший клас,а у них в школі не перезуваються,а сидять в класах в чоботах.Бачила що такі Тімберленди вже мають на форумі http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/31/132253/3915589/132253_20121005085620_600x600.jpg
А ще вибираю між такими суперфітами http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/36/144056/3818786/3818786_20120924122224_600x600.jpg

Дівчата мо хто мав .як носяться, чи теплі.Які порадите? Валянки Котофей вже передумала...[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 06:35 ---------- Попередній допис був написаний в 06:33 ----------.

Strekoza
10.10.2012, 18:21
Який ріст має середньостатистична дитина в пів-року? Вагаюсь між 62 і 68. Комбези йдуть на ріст+6 см. Тобто беручи 62 я фактично купую 68. В мене Софія росла досить швидко. Хочеться щоб комбезика вистарчило до кінця зими, нам якраз буде пів року.

Не знаю, наскільки Вам зараз це актуально, виходячи з лінієчки (ВІТАЮ!!) - минулого року купували 74 розмір, малому виповнилось півроку в грудні. Вибором розміру (як і комбезу) повністю лишилась задоволена - коли дитя маленьке, то навіть якщо комбез трохи більший, дискомфорту не відчутно, ІМХО. ТОму,мабуть, варто купувати 68 р.

Дівчата, і мені порадьте. Зараз в малого 80 ріст. Хочу знову Ленне (доречі минулорічний 74 міряла - ну дууже впритик він, не знаю, чи буде навіть на зміну). Правда, з нашим зростом достятньо 86 р.? Мене домашні критикують, що треба 92 брати, щоб на два сезони. Зараз в Антошку нема як дуже вибратись, щоб поміряти, купувати думаю на кідстафі. Що скажете?

І відносно взуття - еківські зимові чобітки бувають різними? Маю на увазі теплоту, не дизайн.

До зими зовсім не готові зате в нас суперпокупка- тапки:) В Чобітку на Галицькій купила, наші, натуральний конопляний верх, дууже легенькі, правда дизайн радянський. Але значно легші за польські з гумовою підошвою, принаймі ті, які я бачила. Так що може кому треба негламурні тапці :)

Nastylove
10.10.2012, 20:01
Зараз в малого 80 ріст
Я на 83 зросту зараз взяла 86 розмір. Не жалкую. В штанях запас 3-4 см. Курка ще більша. Те що зиму відходить без проблем то 100%, але на наступну зиму не буде. Хіба куртка.

Bogdanka
10.10.2012, 21:27
Вагаюсь між 62 і 68. Комбези йдуть на ріст+6 см. Тобто беручи 62 я фактично купую 68. В мене Софія росла досить швидко. Хочеться щоб комбезика вистарчило до кінця зими, нам якраз буде пів року.
ленне я би брала 62 в твоєму випадку, вони великі достатньо, але... піди в антошку глянь, бо вони великі (дуті) а відстань від пампіка до плечей не най-най-більша чесно кажучи,тобто Марі зимове мазекерівське маю від Усмішки і ленне 74 від Леділенд то якраз файно буде до кінця зими. На березень нам буде 9 місяців. Я б брал таки певно 68.

Strekoza
11.10.2012, 13:19
Я на 83 зросту зараз взяла 86 розмір.

дякую, теж буду брати 86
думаю, в 92 р. малий "втопиться"
надумала продавати наш суцільний ленне 74 р, може кому треба, гукайте сфоткаю, піду в барахолку
Якщо б в хтось мав на продаж зимові чобітки екко 22-23 р., гукайте теж :)