Заяча губа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Korucja, 22 Липень 2011.

  1. Korucja

    Korucja New Member

    Ось яка ситуація:в моєї майбутньої свекрухи була заяча губа.В дитинстві їй все акуратно підшили,і зараз це ледь помітно.Перший син (мій коханий) родився здоровим хлопчиком,а другий з важкою формою заячої губи,..на додачу до цього ще й вовча паща.Не хочу вдаватись подробиці,але операцій ця дитина перенесла багато,і ще кілька на неї чекають в майбутньому.
    І я переживаю за своїх майбутніх дітей,бо причин виникнення цієї патології я не знайшла,а цей приклад вказує на те,що вона генетично може передаватися.
    Що скажете?Може хтось стикався з подібним?
     
  2. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Заяча губа

    Одна з причин-це справді генетична.Також куріння,алкоголь майбутньої мами і перенесенні нею інфекції.Лікується оперативно.Якогось негативного впливу на здоровя дитини,її психіку немає(якщо звичайно це не вторинне захворювання).Діти в основному цілком здорові.В нас родичка є з вовчою пастю.Її дитина цілком здорова.
     
  3. Korucja

    Korucja New Member

    Відповідь: Заяча губа

    Та,діти в іншому цілком здорові,але можуть виникати певні комплекси,особливо в підлітковому віці.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Заяча губа

    ну як сказати
     
  5. Korucja

    Korucja New Member

    Відповідь: Заяча губа

    Orman,щиро вам дякую!Я,чомусь,заспокоїлась.