Постійний головний біль...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Smorodynka, 24 Січень 2012.

  1. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Моя близьку подружку турбує постійний головний біль вже більше 2 років. Я хочу їй чимось допомогти, але незнаю як. Голова її болить постійно, практично кожен день. Вона пройшла різноманітні дослідження і різних лікарів, всі розводять руками. Вона робила МРТ голови, шиї, провіряла статеві гормони, щитовидку,хребет,робила ревмопроби, шукали якусь інфекцію, паразитів. Все в нормі. Лікарі призначали різні схеми лікування для покращення мозкового кровообігу. Вона зверталася і до нетрадиційної медицини: голки, п"явки, бджоли, масажі. Все марно. Вона в розпачі. Порадьте щось, бо цей постійний головний біль заважає їй нормально жити!
     
  2. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    моя свекруха теж тим мучиться. Водили її на магнітно-резонансну томографію,потім прописали їй курс вітамінів і ще чогось в уколах, прокололи...ніби тьфу-тьфу вже пів року тихо. А так боліло їй приступами аж тошнило.
     
  3. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    А скільки Вашій коліжанці років?трохи сумнівно,що така кількість аналізів зроблена і все норма.В наш час практично здорових людей немає.Погоджуюсь на рахунок гормонів,паразитів,ревмопроб,що норма.а от хребет треба дообслідувати..Моя порада зробіть рентген шийного відділу хребта з ФУНКЦІОНАЛЬНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ(ПОЛОЖЕННЯМ) і доплерографія судин шиї і голови.
     
  4. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Між іншим, головний біль - це ознака будь-якого захворювання в організмі. може бути все що завгодно. В когось то може бути цистіт, ще в когось яєчники. Ще в когось зір. Просто нервові імпульси від хворого органа передаються інакше
    А температура в неї є? Якщо має можливість хай зробить повне обстеження. З таким не жартують
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2012
  5. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    25 років

    Я знаю, що вона робила МРТ шийного відділу хребта і доплерографію судин.

    За температуру незнаю. Вона вже більше двох років провіряє все, з гінекологією все добре, з шлунково-кишковим трактом теж. Вона й голодувала 8 днів, я вже напевно б щикнула. Вона каже, що її вже виснажили ті походи до лікарів, витрачання на марне грошей. Подружка каже, що їй радив один лікар попити гідазепам, хоч в неї і депресії немає, але каже, що він можливо допоможе. Хтось реально знає, щоб він помагав при головній болі?
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Постійний головний біль...

    а до ЛОРа вона ходила? Може і з носом щось зв"язане бути.
     
  7. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Ставила діагноз - кісту чи то в гайморових пазухах чи десь поряд, але лікар казав, що це не може викликати такий постійний головний біль
     
  8. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    В знайомого теж була дуже схожа ситуація. Голова весь час боліла, температура завжди трималась десь на позначці 37,2. Обходили всіх можливих лікарів, здавали аналізи. Але та проблема залишалась майже 2 роки. Знайомий спати не міг, похудав сильно. Пізніше якось той хлопець сходив до толкового лікаря ЛОРа (в Тернополі), і як виявилось з носом було не все гаразд (хоча він його не болів, але десь перед тим всім стукнувся ним). Зробили операцію і зараз, на щастя, все добре. Тому, може і справді

     
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Постійний головний біль...

    дивилась одного разу передачу про пластичну хірургію. Звернувся до лікаря мужчина, якого мучили постійні головні болі. Виявилось, що в нього в носі якась перетинка крива була (чи з народження чи після перелому неправильно зрослась, не пам"ятаю). Йому зробили операцію, і зразу пропала та біль. Може їй ще до пластичного хірурга піти на консультацію, раз вже всюди була?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    а томограму голови вона робила?
     
  11. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    В мене головні болі пов"язані з порушеннями відтоку крові з мозку. Трохи ось це допомагає
    http://www.youtube.com/watch?v=9xAou-wPZmA
     
  12. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Так, і шиї також
     
  13. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    моя особиста думка: подруга ходить по лікарях і тратить нерви-час-гроші на вітер. нехай ляже на 1-2 тижні в стаціонар і її з ніг до голови обстежать. не розумію як до цього не догадався дільничий лікар чи той, в кого вона лікується. за весь той час випила купу зайвої хімії, організм зашлаковується і знов по колу головні болі
    якби я послухала лікарку і лягла на обстеження, коли були проблеми, то зберегла б здоровя і зараз все було б інакше
     
  14. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Та вже просто незнає, що провіряти?! Говорила сьогодні з нею, казала, що п"є кілька днів гідазепам, що помагає. Добре, що хоть якийсь лік помагає, а то, крім Солпадеїну, більше нічого їй не допомагало. То можливо гідазепам по причині допоможе, а не лише усуне симптоми, як Солпадеїн
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2012
  15. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Гідазепам- це транквілізатор, свого роду сильний заспокійливий, мені призначали його на ніч, коли мала сильний стрес і він мені сильно допоміг,
    може у неї теж ті болі якогось психологічного генезу і їй якраз він і допоможе!!!
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Яйко зливали?

    Взагалі, тема з серії http://www.youtube.com/watch?v=C_53R4_ynFs

    Форумний конвульсіум? :)
     
  17. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Ні, вона вірить в Бога, а не в яйко!!!
     
  18. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Постійні головні болі можуть бути симптомом маскованої депресії, тоді дійсно якийсь час можливо буде допомагати гідазепам. Але його приймати потрібно строго визначеним курсом і тільки під наглядом лікаря, так як може виникнути серйозна залежність. Та й кваліфікований лікар може призначити щось краще і ефективніше. От тільки наші люди панічно бояться звертатись до психіатрів, бо вважають, що до них тільки "психи" звертаються. Колись, коли мені була потрібна консультація, і я зверталась до психіатра, мені не "навішали" ніякого діагнозу, а порадили звернутись до хорошого психолога.
     
  19. носик

    носик New Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    У мого чоловіка та ж проблема. Років 8 назад лежав реанімації з мінінгітом. Відтоді має постійні головні болі. Вчора я незнала як зарадити йому. всі можливі знеболювальні купила- нічого не допомогло. Допоміг лише Німезин за 2 години
    До лікар я або в лікарню не хоче йти.
     
  20. Smille

    Smille New Member

    Відповідь: Постійний головний біль...

    Нда.. ситуація... можливо, це через хронічну перевтому, а ще нерви, переживання. Потрібно дівчину десь у відпустку на острова відправити, змінити клімат.

    У мами якось майже місяць постійно голова боліла. Весь час Евроцитрамон приймала, бо не були сили терпіти. Але ж скільки можна з симптомами боротися, потрібно шукати причину. От поїхала на відпочинок у санаторій, в Крим, відпочила, оздоровилась, і болі пройшли.