Мікрохірурги ока в Україні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Olenya, 13 Червень 2012.

  1. Olenya

    Olenya Active Member

    Свекрусі поставили діагноз - новоутворення в правому оці. Потрібна операція. Офтальмологи Львова у цьому питанні не компетентні. Лягати під ніж невідомого лікаря досить ризиковано.
    Може хтось мав подібну ситуацію, чи знає хороших мікрохірургів ока в Одесі, чи Києві, чи будь де інде напишіть будь ласка.
     
  2. K.I.M.

    K.I.M. Active Member

    Відповідь: Мікрохірурги ока в Україні

    Взагалі чула, що найкраще оперують зараз у Києві у центрі мікрохірургії ока, вул. Комарова 3.
    Але напевно то залежить від місця, де той новоутвір утворився.
    У загальному раджу прочитати Стандарт надання медичної допомоги за встановленим діагнозом - там зазвичай пишуть якого рівня клініка таким має займатися. від того і відштовхуватися.
     
  3. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Мікрохірурги ока в Україні

    утворився у верхньому квадранті ока

    Прочитала. Але насправді шукаємо хорошого лікаря, бо йти до будь кого - лотерея і ціна надзвичайно висока. А в неті щось дуже мало інфи про таких докторів. Тому буду вдячна кожному за будь яку інформацію.
     
  4. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Мікрохірурги ока в Україні

    в військовому шпиталі - очна клініка- там стафілокок, дід пішов робити зір ...і помер за місяць....все приховали, нічого не доведешь((
     
  5. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохірурги ока в Україні

    згідно колишніх наказів всіма пухлинами ока має право займатись тільки НДІ Філатова в Одесі
    -там є спеціалізований пухлинний відділ, Львів не має права а іноді і можливостей. Але чула що на Броньовій в онколікарні ті, хто займається онкологією обличчя теж оперують око або орбіту-все залежить від того що треба робити, чи вийшла пухлина за межі ока, яка саме пухлина.
    Єдине , напевно, що якщо це меланома і в Одесі пропонуватимуть підшивати бета-аплікатор, то я б не ризикувала і між видаленням і аплікатором обрала б перше

    ---------- Додано в 15:09 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

    в Києві хороший хірург Рубан(на вигляд молодший ніж йому реально є років), але руки чудові.