Опрілості

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Sertce, 17 Червень 2012.

  1. Sertce

    Sertce Member

    Не знаю, чи є подібні теми- наче немає. Якщо є- видаліть мою.
    Прошу поради. Зараз літо, спека... Дівчата, особливо ті, у якиx повненькі ноги, чи xодите ви в таку погоду в спідничкаx/ платтяx і чи (вибачте) не "натираються" ноги "вгорі"? Як ви собі даєте раду? Мастите якимось кремом? Маю таку проблему. В спідничкаx трошки поxоджу- ноги червоні, шрами...
     
  2. Kaplan

    Kaplan New Member

    Відповідь: Опрілості

    це складна ситуацiя, без штанiв вашко буде, але спробуйте звичайний дитячий тальк, але як профiлактика, не чекайте коли вже будуть рани.
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Опрілості

    натирають
    нині в спідниці була - думала шо буде шось страшне. але коли стояла - намагалась якось обвіятись)) шоб сохнути. і ніц - нормально
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Опрілості

    Спробуте проблемні місця намастити дезіком. Він зменшить потовиділення, відповідно тертя шкіри таким не буде. Сама не пробувала, але технічно воно легко спробувати і мало б допомогти.
     
  5. slio

    slio Member

    Відповідь: Опрілості

    Не знаю в кого як , але я при своїх 76 кг і 164 см росту вже не перший рік влітку ходжу лише в штанах. Маю один сарафан літній але його вдягаю лише на дуже короткі прогулянки.
     
  6. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Опрілості

    Моя мама вдягає панталончики.
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Опрілості

    Про мене написано, я не можу сказати, що в мене аж дуже сильно повні ноги, але не з худих. Так ось та проблема переслідує мене вже кілька років. Кожного разу як приходжу додому кладу прісипку дитячу, бо це єдиний спосіб, який мені допомогає. Якщо діло дойшло аж до рубців, тоді дитячий крем і прісипка. Можна посипати її навіть коли Ви виходити, я просто не можу ходити літом в штанах і спідниці теж для мене проблема через ось ті натирання. І ще трулі треба не бікіні, або щось з того роду, а купити прості звичайні, які не натирають і не дуже тиснуть, інакше це призводить до сильного терття.
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Опрілості

    о, я саме так і рятуюсь, хоча ходжу переважно в штанах, деколи як треба, то саме дезодорант помагає
     
  9. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Опрілості

    о, нарешті я зрозуміла, чому так багато львівських жінок улітку в штанях (?)

    моя основна проблема - повні ноги, тому натирання - знайома справа. знайшла лік (для мене 100:wacko:: зранку ПАМЯТАТИ й намазати "потенційно проблемні місця", або й усі ноги антицелюлітним кремом, будь-яким. основна умова - потертостей ще не має бути, на подразненнях такий крем пече.
    підозрюю, що й будь-яким кремом попередньо намазати (в т.ч.дитячим) мало б допомогти
    п.с. профілактика краща, ніж лікування
    п.п.с. а літніх штанів у мене взагалі нема... хіба похідний варіант
     
  10. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Опрілості

    я не маю такої проблеми, але в голову відразу прийшли варіанти, які б 100% мали б полегшити стан і допомогти:
    - паста теймурова - копійчаний аптечний засіб від надмірної пітливості ,має дезодоруючу, дезінфікуючу, підсушувальну дію;
    - оскільки суть проблеми схожа на підгузникові проблеми малюків, тому - будь-який крем під підгузник, бепантен, деситин і все такого роду.
    мазати проблемні місця перед виходом з дому профілактично, не чекати, поки почнуться неприємності.
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Опрілості

    тож паста для ніг, нею користуються коли є запах ніг, то ж, найймовірніше, вона грибки вбиває, а там шкіра ніжна, не впевнена що цю пасту можна використовувати у таких цілях, у всякому разі варто все добре зважити, може у фармацевта запитати.
     
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Опрілості

    то не є конкретно для ніг
     
  13. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Опрілості

    Скористалась вашою порадою- помастила вверxу ноги кульковим дезодерантом. Поки все о'к. Щиро дякую всім.
    Літо, жара- то для мене погибель- руки мию , вмиваюсь по сто раз на день. Те саме стосується інтимної гігієни. В транспорті їxати важко. В мене вже якась параноя- все донюxуюсь до себе, чи нічим не "паxне". Вчора їxала в автобусі, біля мене стояла дівчина, то там жаx- дешевий дЄзік+ запаx поту і не тільки...
     
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Опрілості

    Яким? Сухим антиперспірантом чи той що кульковий (мокрий)?
    Особисто я, якщо спідничка не коротка і не прозора, під низ одягаю тонкі хб штанці, завдяки їм ніц не парить. Ще можна користуватись білизною типу панталончики, тільки не такі як у бабусьок, а хорошенькі. На базарі я такі штанці бачила там, де продають колготки, шкарпетки...
     
  15. marife

    marife Member

    Відповідь: Опрілості

    Не знайшла теми про пітливість, тому пишу тут. На вулиці спека, люди як люди, пітніють під пахвами, по всьом тілі, а в мене мокра голова. Все тіло сухе, жару перношу без проблем, а на голові просто жах. Волосся постійно мокре як в малої дитини. Вигляд жахливий, виглядає як жирне, з лоба тече. Просто жах. Що це таке і як з тим боротись?
     
  16. marife

    marife Member

    Відповідь: Опрілості

    Прошу пробачення. Тема таки є. Попрошу перенести допис.
     
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Опрілості

    Моя свекруха собі привезла з Америки звичайні трусики з капроновими тонюсінькими панталонами, спеціально на ту проблему. В нас таких не бачила ніде.
     
  18. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Опрілості

    Я роблю з капронових колготів "шортики" і, якщо спідниця не коротка, то вдягаю їх. У випадку з відносно короткою спідницею користуюсь тальком, правда, він не спасає якщо зранку намазати і цілий день в "походах". :girl_sad: