Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Грудень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    Мені про це і йшлося. Головне замислитися над тим, ЯК святкуємо Різдво. Для кожного особисто це буде тільки на користь.

    Ми подарунки купуємо, бо Миколая, але стараємося не робити із цього маразму, бо он бачу, що співпрацівники на Різдво своїм дітям купують презентів на 500-800 долярів, або й більше. Ми на Різдво хіба яку дрібничку подаруємо, та й на Миколая тримаємо межі.
    Нещодавно прочитала чудову статтю про те, що одна сім'я вчила своїх дітей, що Миколай дарує потрібні та корисні подарунки (базуючись власне на біографії святого), а не "забаганки" чи "захцянки". І тому їхні діти не писали листів до Миколая, бо довіряли, що він про них подбає.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    З чим ідемо до Різдва. Нє? :)
    Але обговорення (чомусь) попливло у інший бік.

    Подумалося...
    Але й підготовка до народження власних дітей багатьма людьми формулюється аналогічно: "закУпи", "де (крутіше) зустріти?"
    Саме ЧУДО ж затирається, відпихається на задній план.
    От і отримуємо фрустрацію. (або ні)
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2010
  3. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    А про "Озонову діру" теж напишете? Сюди? Навіщо? [​IMG]
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    а за Новим Стилем Стрітення коли?

    Я буду мати лишень один раз, бо я так люблю. Решта родини буде мати попльонтано бо вони святкують за Старим Стилем, а он ми з сестрою то перейшли вже на новий і робимо лише від 24-го до 2-го.

    ---------- Додано в 15:56 ---------- Попередній допис був написаний в 15:50 ----------

    А я вирішила взагалі що до хати Миколай забавок не принесе, бо він приходить в українську школу а чим більше забавок вони мають тим менше ними бавляться. Додому він принесе цукорки, бо ми не даємо цукорків на щодень, і книжки щоб побільше читали.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    Книжок ми багато купуємо поза Миколаєм. Миколай зазвичай приносить якісь розвиваючі забавки. Але вдома подарунок невеликий, бо ще буде Миколай у церкві, і в українській школі. І там, і там подарунок має бути в межах $10.
    Але все одно то не є навіть близько те, що вони тут називають Christmas shopping.
    А на другий день Різдва взагалі всі в магазинах живуть, бо в нас тоді є Boxing Day, щось на зразок американської чорної п'ятниці.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    В нас нема обмеження. А книжки вони ті що вдома, а їх ціла гора вже давно все перечитали по кілька раз плюс ще є бібліотека. Плюс, потрібний подарунок буде теплі рукавички і шапочки, бо вже зі всього повиростали.
     
  8. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    Я вважаю, що не переплупали. Починаючи з 4 грудня ( від свята Введенія) уже можна колядувати.

    Мені навпаки довподоби оцей перед Різдвяний настрій(я не про шопінг)- коляда, подарунки від св. Миколая . Це так підбадьорує, надихає на Різдвяний настрій, звичайно дотримуючись посту.
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2010
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    І де колядують? Справді цікаво.
    В принципі, якщо не помиляюся, то в римо-католиків якраз і можна, бо в них сама суть адвенту відмінна. Східна традиція розпочинає колядувати на свят-вечір.
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    оскільки Ви зі Львова
    Реєстрація: 03.07.2010
    Місто: : Львів

    а де у Львові колядують?
    Кока-кола і свято-наближається, то не коляда.
    Подумайте ..."Син Божий народився"... "Ми ідем, в Вифлеєм, віншуєм ..." Коли ідем?
    Перший раз чую, щоб колядували до Різдва.
    Зокрема так знаю, як і Ліля
    і в нас колядували в хаті до Стрітення (тобто до Стрітення може і не все, але до Йордану точно).
    мені так здається що там є адвентові пісні, а колядки теж на Різдво, починаючи з Навечір'я Різдва. Можу помилятися звісно.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    Я не впевнена, цілком логічно, якщо саме так і є. Як можна співати "Христос родився", як Він ще не родився?
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    споживацтво було завжди... я на тому не дуже зациклююсь. i депресii аж нiяк не вiдчуваю у Рiздво... в повiтрi витае передсвятковий настрiй, дiти наперед виступають у школах, дитсадках i як не крути а Рiздв"янi колядки, вiршики, пiснi чую а на решта якось i не звертаю уваги. Зрештою не скажу шо в нас того багато... процес купiвлi подарункiв приемний навiть якщо це не дорогi речi. а саме Рiздво то в серцi, в родинi, того в мене нi хто не забере, дух св"ята, пiднесення... чекаю i люблю сiчень, далi Паску- Украiна(захiдна) живе особливим духом в цi перiуди... ну я принаймi то вiдчуваю ще з малечку.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2010
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    І нехай так і залишається!
    Там, де свято не наближається, а святкується до настання, що доводить людей до депресії в саме свято, жити той час якось неприємно. Стараєшся уникати тої нездорової атмосфери.
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    100%
    мені часом хочеться сказати, що це варварство в деякій мірі.
    Ліля, у нас був такий рік у Львові, що 7-го січня на саме Різдво навіть супемаркети працювали, уяви.
    Про що це свідчить? менше алкоголю продадуть...
    Останні роки вже такого нема.
     
  15. atma

    atma New Member

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    Святкуемо одну з найвеличніших подій в історії людства, щоб краще памятати. В святкуванні головне лишній раз згадати вчення Ісуса, та позбавитись хочаб одніеї поганої манери, гріха, відсвядкувати потрібно так як вчив Ісус.
    Як святкують більшість: обїдаються, напиваються, сваряться, вихваляються, хіба такому вчив Ісус, Ісусу боляче коли він бачить на що ми перетворили його вчення. Жадність, завість, егоїзм роблять з людини демона, цей демон живе в людині, а не десь там.
     
    Останнє редагування модератором: 8 Грудень 2011
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Святкування Різдва ДО Різдва - який у цьому сенс?

    Лiлю, справдi депресiя гiрша тодi коли св"ято настало а не св"яткуеться... i таке бувае.
     
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Привітики всім рукодільницям.
    У Лілі завжди дуже цікаві аватарки.
    Побачила нову аватарку Лілі і назріло запитання: Лілю, що означає твоя аватарка? Можливо вже хтось і запитував...
     
  18. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    можливо заклик не ставити вдома живі ялинки і тим самим зменшити їхнє незаконне вирубування :)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Протест проти святкування Різдва до Різдва. Просто стан такий у мене. Дуже вже наганяє депресію те все, що зараз навколо відбувається.
    Тут це все особливо відчутно, тому в мене такий свого роду протест: ніяких ялинок і колядок до Різдва. Хоча, це в нас така традиція. Зараз у нас піст...
    Тут ялинки вже продають із тиждень по магазинах. Різдвяні декорації з'явилися в магазинах ще до Геловіну. Хати вже майже всюди прикрашені, про магазини взагалі мовчу. Добре, хоч на роботі не пускають колядок.
    Тут нема такої проблеми. Все законно й за правилами.
    Крім того, я проти штучних ялинок, оскільки вони більш шкідливі для довкілля (їх виробництво), ніж вирубування зелених красунь. Поки одна ялинка виросте (най її і незаконно зріжуть), вона встигне принести багато користі, от одна штучна ялинка користі ніякої не принесе.

    Ну, тоді мою аватарку дуже добре зрозуміють...
     
    Останнє редагування: 29 Листопад 2011
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Дякую за відповідь.
    У нас теж вже підготовка до Різдва повним ходом. На Закарпатті багато католиків, 6 Миколай, то вже за тиждень, 24 Різдво.
    Часом мене теж дратує така рання підготовка до Різдва, але часом різдв"яна пісенька по радіо (слухаю словацькі хвилі), чи вогники у вітрині магазину навпаки - піднімуть настрій.
    У нас рідко є сніг на різдв"яно-новорічні свята, то хоча б гірлянди в магазах і пісенька посилить передсвятковий настрій.