Матеріяли для листівок: поради, за і проти

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 2 Жовтень 2010.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    теж ще пошукала. Знайшла лише хіба таку штуку, що на водяній основі чорила можуть поплити, тоді як на олійній - практично ні.
    ще от знайшла непогану статтю про види чорил http://www.monkeyhousehobby.com/guides/inkguide/
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    То якщо на тканині відбити і потому прати. А на папері попливуть лише окремі, якщо малювати маркерами спиртовами, або розтушовувати олівці спеціяльним спиртовим розчином. Для тої справи варто брати водостійкі чорнила.
     
  3. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    В мене поламався струменевий принтер(один ролик не затягує папір) і мій коханий чоловік подарував мені на НР кольоровий лазерний. Пробувала на ньому друкувати поки що тільки картинки для вирізання, як і на струменевому до того. Хочу ще попробувати надрукувати папір(не люблю взагалі-то друкований, але маю нагоду попробувати на лазерному, можливо буде під основний), от тільки не знаю на якому папері друкувати. Картинки друкувала на ватмані. Принтер бере папір до товщини 220мг.
    І ще питання: Дівчата, хто прострочує на машинці сторіночки, чи обовязково якусь "круту" машинку, чи достатньо буде простенької за 100-120$. Читала, що не у всіх добре прошиває. Хочу ще чоловіка на машинку розкрутити :)
    Вибачайте, якщо не зовсім в тему
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я прошиваю на звичайній Подолці:). Тре тільки гостру і не товсту голку (бо від товстої діри великі).
     
  5. Nimfeya

    Nimfeya New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Дівчатка, маю до Вас знову питання :)
    Мене цікавить ось така річ:
    [​IMG]
    Ціни на такі коврики дуже високі. Які в нього способи застосування :) Для чого саме його найчастіше використовують і чи можливо без нього обійтися? :)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я на ньому постійно працюю. Зручніше, ніж на столі. Поверхня рівномірна.
    Малюю на ньому, листівку складаю. Блискітки з нього легше чистити. Та й інші речі. Файно різаком працювати також.
    Правда, я часом так позаставляю стіл під час роботи, що працюю на манюньому клаптику килимка під кінець. :xaxa:
    Хоча то все, мабуть, справа звички. Але скільки знаю тих, хто займається скрапом, то всі на робочих столах мають такі килимки. Я би радила великий зразу брати. Я маленький маю, але він у мене просто лежить.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А дуже високі - це скільки? Я свій купила за $14. Тут він ще дешевший.
     
  8. Nimfeya

    Nimfeya New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Liliyah Romanova, дуже дякую за відповідь. :)
    Хочу макетного коврика, але вагаюся, бо ціна середнього коливається в межах 95 - 295 грн (залежно від розміру, типу, та фірми). Маленькі (десь формату А4) дешевші, бачила навіть по 50-65 грн. Але думаю, що на маленькому працювати буде трошки не зручно (тіснувато :) )
    Коли на такому коврику різати папір, то дійсно не залишається слідів? В інтернет-магазинах читаю, що коврики самовідновлюючі :)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Так, слідів на килимку не лишається.
     
  10. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А порадьте мені, як краще працювати з акриловими штампами, бо я собі купила кілька штук, але поки поштампую то вже вся така запацькана... може, б то їх на шось поприкріплювати, наразі не можу придумати на що... і чим їх чистити, бо я піввечора сьогодні їх всіх вимивала :sad:
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Щоб прикріпити штампик і гарно відштампувати треба акриловий блок, або хоча б (поки не купите блок) прозору коробочку з-під дисків, касет, шматок оргскла тощо.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Вологими хустинками. Або зубною щіткою й милом.
     
  13. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я купляла не в інет магазині за 25грн ось такий користуюся постійно, так як не роблю великі речі та не маю багато місця для роботи, мені його вистачає, та й ціна підкупила :) Мити дуже легко від клею і т.д. слідів дійсно не лишається. Дуже зручна річ!
     
  14. Nimfeya

    Nimfeya New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Дякую всім за підказки та поради! :)
    Сьогодні була в магазинчику "Атр-деко" на вул. Снопківській (прочитала тут, що там є великий вибір діроколів, і це справді так) та запитала за макетний коврик....ну і купила собі ось такий:
    [​IMG]
    Коштував 66 грн. (сподобалася ціна і розміри 450 mm X 300 mm)
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Поради щодо купівлі скраптоварів новачкам. Мова російська, але багато є цікавенького, і не тільки для новачків;) Рекомендую почитати коментарі.

    Ще десь недавно вичитала і нарешті розібралась, чому є три різні формати скрап-паперу. Отож, 15х15 - це для листівок та АТС-ок, 20х20 - для міні-альбомчиків, блокнотів, 30х30 - для окремих сторінок, присвячених комусь чи чомусь (як тут наприклад) чи великих альбомів.
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Знову цікавеньке;) Варіанти зберігання штампів Важкувато читати через велику кількість букв "і":girl_crazy:

    Та інші цікаві статті тут
     
    Останнє редагування: 10 Січень 2012
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Цікава стаття про покупки, і взагалі сайт. А я (село:)) і не знала, що лезо канцелярського ножа можна відламувати. І коментар щодо лігніна і кислоти в папері цікавий (може воно так і є?).
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    На "ЗС". Презентація нової колекції паперу.
    Як на мене, такий поділ зовсім не принциповий. Це більше як допоміжна порада.
    Мені й 15х15 траплявся альбомного типу.
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Так, бо є 15*15 з рамочкою, наприклад з квітів, і якщо відрізати папір на листівку, то залишиться тільки частина тої рамочки. Або хіба робити велику листівку 15*15 см:)
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    І ще є формат 16х11.