Рукодільні вихвалялки

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 Травень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    давно нічим рукодільним не хвалилась, бо останнє, що мої руки робили, то фетрові іграшки, але вчора зробила собі свято:girl_in_love: результат тут
     
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Маю тепер багато-багато шнурів, штампи зі Штампувальні і мереживо з Рукодільної крамнички (а то все завдяки Хомочці :girl_claping:)
    [​IMG]
    І ще вчора трішки поповнила свої запаси паперу і нарешті купила рожеве чорнило для штампів.
    [​IMG]
     
  4. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Я тут вперше, але з велиииикою вихвалялкою.
    Син уже надихає до нових експериментів та звершень.

    [​IMG]

    Маю одну велииичезну ідею, яку вже кілька днів виношую, за наступний тиждень планую заескізувати-запроектувати, а далі за місяць-другий і втілити :girl_in_dreams:.
    Це ще далеко не всі необхідні матеріали, але початок закладено.
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    і у мене є маленька вихвалялочка
    люблю подарунки, особливо ось такі
    [​IMG]
     
  6. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Дівчата , я думаю, мене зрозумієте тільки ви, в мене знесло дах, я стільки замовила собі тканини на американському сайті, що мабуть і місячної зарплатні не вистачить, але ж яка вона там класнюча, а ціни... то казка!!!
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    а тут тільки рукодільними прибамбасами хваляться??? бо в мене емоційна вихвалялка і я мушу десь то написати, бо мене роздере на кавалки)))) носилася я зі своєю батерфляй як дурний з цьвочком і таки маю радість. нарешті красуня у своєї власниці. не могла застати коліжанку вдома то передала через її маму, щойно дзвонила і казала ЯК їй сподобалося!!!! дівчата, то так приємно коли твоя робота приносить людям радість. сказала коліжанка що то НАЙСПРАВЖНІШИЙ подарунок і їй шалено подобається...я така рада
     
  8. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    ооо, як ви мене тут всі надихаєте.Вязати вмію, вишивати, рукодільнічати, всяки прибамбаси також....а от вишивати в техніці Needle Punch шем не пробувала, але хочу і мушу. Вже сьогодні придбала голочку Діменшиз для того продьоргування і піддивилась канву гарну червону. Як тільки дороблю вже початі рукоділля, візьмусь за таку вишивку.
    А ше похвалюсь, в тому магазині де купила голку, мені дали запрошення на виставку HAND MADE EXPO,(то правда в києві), я обовязково піду, і може шось гарненьке прикуплю, там все для рукоділля буде, тішусь:girl_dance:
     
  9. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Ну все. Страхи подолано, початок зроблено.
    Знайомтесь

    [​IMG]

    головний персонаж мого задуму - Мартинко (який обійшовши господарку вирушить у Яготин купувати телятко, яке зробить хвиць і Мартин беркиць і т.д і т.п)

    От не знаю, залишати його босим чи яку взуванку придумати? Ну і підперезати треба ще його якось.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки



    А мені прийшли штампики і діроколища. :girl_crazy:
    [​IMG]
    Для порівняння розміру.
     
  11. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Зваляй валяночки )))))
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Побачила в Лілі на фото штампи і згадала, що не вихвалялась, яку красу мені випадково вдалось прикупити:girl_tender: Штампоманіячка:connie_pull-pigtail

    [​IMG]
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    купила такий набірчик паперу
    [​IMG]
    а в середині така красота., мммммм
    всьо я пропала
    [​IMG]
     
  14. opko

    opko Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Evenweave Lugana Zweigart та DMC
    [​IMG]
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

     
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Я не мала фотоапарата, і відповідно нічим не хвалилась. Але не подумайте, що я нічого не купляла
    Показую все відразу.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    мох мені віддали, не знаю, нашо мені і з чим його їдять, але треба.
    Ще прикупила трохи паперу:girl_blum:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Я вчора тонувала тканину чаєм, кавою, корицею та какао. Як тепер ця тканинка пахне, а вишивати на ній одне задоволення :girl_tender: Вишиваю і проходжу аромотерапію, ніякий стрес і негатив не чіпляється до мене:girl_tender:
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2012
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    в мене мега вихвалялька: забрала нині посилочку з Аграфки, з тільдо-папером, наліпками, тепер сиджу на офісі і так хочеться то все дістати, передивитись, але боюсь, шефова не зрозуміють, тому швидше хочеться вечора (а там і фото виставлю)
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    в мене мегавихвалялка:radist:і знов не матеріальна, не купована, а душевна:girl_tender: я вишиваю:yahoo: своє моооре, вже вималювалось небо, фотоапарата не маю тому фото згодом, але повірте на слово-файно виходить:) то такий кайф голку в руках тримати і хрестик за хрестиком, хрестик за хрестиком ммм
     
  20. Holly

    Holly Moderator