Рукодільні вихвалялки

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 Травень 2009.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки


    [​IMG] [​IMG]
    І ця краса всього 89грн. Там аж 28 шпульок і 2 нитковдягачі
     
  2. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Похвалюся ы я своъми придбаннями:

    Мій встановлювач люверсів Crop-A-Dile II
    [​IMG]

    і трішки :girl_wink: люверсів до нього, різної форми, розмірів, кольорів та тематик

    [​IMG]
     
  3. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Маю ще одну вихвалянку:

    [​IMG]
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    А до мене приїхали зі Львова подарунки від батьків.
    Тільдопапір.

    Ножі

    Остання хотілка - валочок
    [​IMG]
    І коліжанка до двох штампів, які мені подарували наші форумляночки
    [​IMG]
     
  5. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Маю вже нарешті свою давню хотілку:girl_smile:) зрізані троянди від Діменшинз
    [​IMG]
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Маю нову маленьку вихвалялку))
    килимок WR Memory Keepers(купляєте Sew Easy - раджу і килимок. Направду краще і гарніше протикається для шва) та зигзагоподібна насадка Sew Easy. А ще висічки циферблат від Maya Road - різного розміру і з римськими та арабськими цифрами.
    [​IMG]

    І лист паперу Webster's Pages
    Дизайн просто суперовий. Чого раніше не купила його? Оце розрізати його на картки, і вперед - чи на листівку, чи на кулінарну книгу, чи на скрап-сторінку.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    В суботу поповнила колекцію ножів від Черил і думаю, що на сім її закрию. Серветочка дуже гарна, але її вирізати без металевої пластини неможливо... а потім то все повибирати, то знудити може. Плюс, вона така велика, що з аркушу А4 формату можна зробити лишень дві, і залишиться повно обрізків. Але гарна.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Довго я нила чоловікові, що хочу машинку для скрапу, але задивлялася на механічні, а чоловік замовив ось таке чудо
    [​IMG]
    Правда я відразу блок живлення спалила :) але вже все добре, чоловік спалені детальки замінив і тепер потрохи тестуємо машинку. Через тиждень-другий зможу ділитися враженнями (а поки скачую схемки для вирізання і тестую папір, бо тонкий рветься, а грубий не прорізається, треба призвичаїтися).
     
  9. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Вчора забігла в Аграфку і не втрималася від покупок:

    [​IMG]
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Маю таку вихвалялку, що не знаю навіть, із чого почати!!
    Задивлялася я на роботи нашої Alexx і прийшла мені в голову ідея, яку вона взялася втілити. Сьогодні моє замовлення нарешті до мене приїхало. То така краса!!!
    Моя машинка Cuttlebug тепер буде красуватися в ось такому чудовому вовняному чохлі.
    [​IMG] [​IMG]
    Моя любов до лаванди й тут зіграла своє. Я надзвичайно вдячна Alexx, що я тепер зможу щодня милуватися лавандовими полями, які так мрію побачити вживу.
    [​IMG]
    Отака от мега-вихвалялка в мене!
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Після дооовгої перерви я вишиваю! :d64::girl_dance:
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    забрала нарешті свої наборчики... то ше не всі.
    [​IMG]
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    я вся така рукодільниця :girl_haha:
    рівномірку на весільну метрику затонувала, нині купила схемку на вишиванку для моєї мами, завтра іду до Окси за нитками і тканиною
    А ще отримала дуже несподіваний подарунок від чоловіка на нашу річницю весілля(до якої ще аж майже місяць). Це не зовсім рукодільна річ, але дуже помічна в рукоділлі ;)
     
  14. taniarz

    taniarz Active Member



    а я теж прикупила тканину і частину ниток для нового процесу, який буду старатись до маминого ювілею вишити:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2012
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    [​IMG]
    Я вже все маю на сорочку
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    В мене поселився такий помічник

    [​IMG]

    Тепер рутинне міряння-різання перетворилося в швидкий процес:)
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Сьогодні закінчила вишивати ікону бісером, з цієї нагоди купила рамочку і незабаром буду її оформляти.
    А ще я на решті купила годинниковий механізм і рамочку для свого вишитого годинника :girl_in_love:
     
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    З давніших покупок
    [​IMG]
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму



    [​IMG] [​IMG]

    Поки я тут писала повідомлення, мені прийшло поштою кілька речей. :girl_blush2:
     
  20. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Завершила, я нарешті, свій задум, який почала ще в лютому. Хвалилась ось тут.
    Із тільдотканин пошила розвиваючу книжечку для Мартинка. Там є хатка, в стрісі якої живе пташка; вірний коник Вітрик, що скаче по полю шурхотящих квіточок; курка, що несе яйко; гайочок з пташкою та горибочками; заєць, якому треба допомогти зібрати та посортувати урожай моркви й капусти; врешті саме телятко по яке аж в Яготин пішов Мартин, і дощові хмари; Мартинові треба перейти річку з шурхотящими рибами; та погодувати вірних друзів Песика та Котика; аж тоді вже можна й вкладатись спати.
    Сім місяців пішло на ескізування, розроблення проекту кожної сторінки, приготування викрійок та врешті пошиття. Текстильна забавка для мами була ще та.