Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 голосів
    82,2%
  2. відпустити

    13 голосів
    17,8%
  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    чула історію жінки, яка "все сама", сама вела справи фірми, сама за кермом, сама вдома вирішувала все... а чоловік потрошки спивався... ну але Бог дав мудрості і вона вирішила, що досить... так і надірватись можна, почала передоручати йому справи, маленькими кроками, за 2 роки вона звалила той тягар зі своїх плечей... зберегла сім"ю (я би сказала, навіть оздоровила її)
    то чоловіча стихія - зовнішня діяльність, а жінка мусить бути мудрою і дати йому крила... (я вже не мало років в шлюбі, а ще лишень вчусь то робити... ібо як то власному Его на горло стати))) ошень часом трудно, ми ж ліпше знаєм як то має бути, а ще то все висказуєм, повчаєм...
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    А я зробила свої висновки, що на мужа можна втіхаря стільки всього перекласти, що тепер сама в шоці.))
    Єдине- це діло агресією і сварками не зробиш. Точніше зробиш може, але не так як треба, бо чоловік може зробити це відчіпно, або як небудь лиш би більше на нього не кричали і не чіплялися і не давили. Та ще й може заробити собі відразу до цієї роботи назавжди, бо вона в нього буде асоціюватися з криком жінки та іншими не надто гарними спогадами. І тому від цього легше не стане.
    Але тут треба свого ключа підібрати. На мого для прикладу дуже діють похвали, або "ой, щоб я без тебе робила". Все- хлоп цвіте як майська ружа і його самого тягне до цієї роботи і вона здебільшого аж ніяк не чоловіча. І так помаленьку-потихеньку у мене появляється більше вільного часу.) 7-ий рік подружнього життя. Розумнішаю.;)

    Хоч я тоже жінка-ураган. Інколи як вибухаю- не погасиш, але мені над тим треба ще добряче попрацювати, емоції, темперамент... І чоловік з цим миритися не хоче, хоч інколи вартувало б тих пару хв мене переслухати і все, якщо я не права, то сама піду вибачатись, а як права... ну, та все рівно щоб там не було не права, бо криком і емоціями нічого не вирішиш і не поладиш...)
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Що для вас означає " тратити час дарма"?
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    ну наприклад якщо посуду можна помити за 1 год то для чого розтягувати задоволеня на 2 год?(це образно, дякую чоловіку маю посудомийку)....
    в мене інколи таке відчуття що час біжить дуже швидко і я не встигну зробити усього чого планую, тому моментами жену як зварьована)
     
  5. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Тут є навіть з озвученням.

    Лілю, дуже дякую за посилання! Це направду знахідка! Ми з дружиною з великим задоволенням подивилися усі семінари цього пастора. Дуже багато корисного для себе взяли!
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Це посилання просто на ВКонтакті, без нічого..
     
  7. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Дивно. В мене працює.
    Спробуйте набрати в пошуку ВКонтакті це- Марк Гангор "мужской и женский мозг" с переводом. І натисніть "відео".
    Можна і в Ютубі подивитися, там також є з озвученням...
     
  8. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Се тому, що треба в той контакт зайти до того как. А так як я туди не заходю вупсє... той в мене те саме, що й в вас.
     
  10. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Можна і на Ютубі подивитися:
    Ютубі
    Просто те що ВКотакті краще озвучено.
     
  11. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Сісти і поговорити відверто для більшості чоловіків є н е п р и р о д н ь о!
    Я особисто це роблю, при тому завжди переступаючи через себе, тільки заради своєї дружини, бо знаю, що вона потребує цього. Та й мені від цього потім тільки ліпше...;)
     
  12. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    От ми з чоловіком на тижні тим неприроднім ділом займалися, і взагалі часто то в нас буває... Може ми якіта збоченці? :girl_crazy:
     
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    звідки такі дані взялись?
     
  14. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Молодці!!! Так тримати!!:y:
     
  15. Lilimania

    Lilimania New Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Не знаю, звідки взялось що це н е п р и р о д н ь о , але в мене чоловік в більшості випадків після сварки першим розпочинає розмову: давай поговоримо, вияснимо. І бачу, що робить він це не заради мене, а зарази себе, бо йому так сказати неприємна ця сварка.
    От недавно наші погляди на одну ситуацію кардинально розійшлись, то ми ТААААК вже посварились. Два дні не розмовляли. А я затялась, була дуже ображена, гонорова. То на другий день він подзвонив з роботи, і , о диво, навіть по телефону нам вдалось помиритись.
    Думаю, що для чоловіків сісти і поговорити, це дуже навіть природньо. Просто є різні чоловіки. І це все ще залежить від "ступеня" їх любові до жінки, цінування її та стосунків з нею.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    На днях спілкувалась на цю тему з другом, то казав, що для нього нема нічого гіршого за "німу мову", яку після непорозумінь, включає його дружина. Каже, краще б вдарила...Так що , що н е п р и р о д н ь о, то не стидно))), а треба...
     
  17. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Слава Богу за вашого чоловіка!
    Але я не мав на увазі після сварки, а взагалі. Після сварки, то трохи інша тема.

    Жінка без відвертих розмов не може жити, їй це потрібно як повітря. Зауважували коли-не будь як в кафе за круглим столиком сидять дві жінки і виливають одна одній свою душу. Жінки так задовольняють свою душевну потребу одна перед одною, жінці дуже важливо є, щоб хтось її вислухав, тому і виговорюються одна перед одною, якщо не можуть це зробити перед своїми чоловіками. Чоловіки ж легко обходяться без таких душевиливань, їм не потрібно виговорюватися так як жінці.
    Це я так в загальному. Звичайно, що бувають різні жінки і різні чоловіки...
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Гии, не знаєте ви моїх колег-чоловіків! Я сама не надто говірка, особливо на душевно-інтимні теми, а тому я просто "прозрівала" з того як часто, довго і на які теми могли балакати мої колеги! було таке враження що я не в кабінеті сиджу, а на якомусь ток-шоу для жінок! Ніколи не думала що чоловіки можуть бути настільки балакучі! так що

    - то точно, і наскільки різні!
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Більше на стереотип подібно...
    Чоловіки( не всі!) дуже і дуже багато балакають на тему стосунків і т.п.
    Тільки мужчині, на відміну від жінки, яка то зробить, зустрівши знайому на вулиці, з коліжанкою в кафе, по телефону сестрі і т.д. і т.п, навіть на форумі, важче знайти людину, якій він може виговоритись...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки?

    Бачите, самі і підтвердили думку про те, що більшість чоловіків легко обходяться без того "виговорення", раз важче знайти...;)

    Я зовсім не стверджую те, що не говорити з дружиною відверто- це добре. Навпаки- це дуже погано, це руйнує сім"ю...