Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Святкуємо вдома, ібо Марта так сказала:)
    Буду робити смаженого лосося з картоплею, спаржею і каперсами, вже його тричі робила - раз зі спаржею, двічі зі стручковою фаселою замість спаржі - дуже смачна страва, каперси мусять бути

    На наступний день чоловік обіцяв запекти в духовці коропа в рукаві з цибулею і лимоном у власному соці.

    Салат буде з телятини (ше не придумала точно котрий) + вінігрет (Софія їсть йно його)

    Сирна тарілочка: традиційний "природній антибіотик" сирррр з пліснявою (дор блю і горгонзола), мааздам, мо рокфор ще, усьо подаю з клюквенним варення і тоненькою нарізаним прошутто + грушка + горішки (фундук+грецький горіх) (прошутто ше нема, грушку ясно шо ше рано було купувати, все решта вже припасла)

    І буде торт з маскарпоне або просто тірамусу + морозиво і фрукти (хочу попробувати морозиво в клярі). Може хто має якийсь добрий перепис торта з кремом з маскарпоне, то б радо попробувала, бо шось хочу з маскарпоне, але скоріше тортик, а не тірамісу

    Шампанське Крим брют або Крікова брют, останно мені Крим дуже кислий + вино до основних страв (мені біле півсухе, чоловікові сухе червоне)
     
  2. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я вже за грудень місяць пекла його тричі, пекла сирний, за рецептом Kasi, дуже класний рецепт, але, правда, ми витримували максимум 3-4 дні:girl_crazy:, ну і давала все ж таки ром.
     
  3. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    знайшла чудовий, апетитний, і для мене новий в смаковому поєднанні, рецепт курки з апельсинами

    і мені захотілось - з тунцем. ще чоловік не змінний в своїй любові до грецького салату, прийдеться робити.
    на тому сама собі кажу STOP, бо на двох на ніч і того їстива буде забагацько :)
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    №1
    - 500 г телятини ;

    - 1 червона цибулина;

    - Великий пучок рукколи;

    - 8 помідорів чері;

    - 200 г мікс-салату;

    - Оливкова олія;

    - 1 ч.л. гірчиці;

    - Сік половинки лимона;

    - Сіль і перець;

    Приготування:

    Мікс-салат і рукколу нарвати руками і викласти на блюдо.

    Цибулю нарізати кільцями.

    Помідори черрі розрізати на половинки і викласти на салат.

    Змішуємо 1 ст.л. гірчиці, оливкову олію, видавлюємо сік з половини лимона, солимо, перчимо.

    Заправляємо отриманим соусом салат, перемішуємо.

    Телячу вирізку нарізати невеликими шматочками і обсмажити на оливковій олії 7 хвилин, посолити і поперчити.

    Гарячу телятину викласти на салат і прикрасити базиліком.



    №2
    Інградієнти: 1 банка маринованих корнішонів,
    400 гр. телятини,
    1 синя цибулина,
    банка кукурудзи,
    французька гірчиця з зернами,
    олія,
    оцет,
    цукор.
    Приготування: М'ясо відварити з сіллю. Нарізати тонкими смужками м'ясо і корнішони - довжиною 1,5 см.
    Цибулину нарізати дуже дрібно - кубиками, покласти кукурудзу.
    Змішати 2-3 ложки гірчиці з цукром і оцтом - повинен вийде кисло-солодкий гострий соус, додати олію.
    Перемішати салат, заправити соусом.
     
  6. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    |Подивись на цьому блозі - дуже хороші рецепти, часто печу по тих рецептах.
     
  7. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    мням..от зовсім не люблю риби, а такого коропа (і форель) завжди їм
    На НР накривати пишного столу не буду, бо нема потреби, але буду готувати щось відповідно до смаків моїх домашніх.
    Для старшого сина - мусить бути тірамісу та ікра
    Для чоловіка - запечена бульба в мундирах + щось м"ясне
    Ще от тут в темі прочитала про креветки, якраз вчора чоловік купив, то ж приготую їх. Ще точно буде сирна тарілка, люблю подавати з медом.
    Салат з маринованої шпараги і можливо ще один якийсь легкий (але ще не придумала, який)
    Минулого року робила мандаринки з пікантним соусом, тоді мені дуже сподобались(принаймні на мій тодішній "вагітний" смак), але ніяк не можу тепер знайти того рецепта. Треба ще поритися в моїх записниках
    Хочеться ще якогось десерта - зроблю або з рікотти, або панакотту.
    Ну і будуть фрукти і шампанське :)
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Прикольна назва :) можна детальніше?
    В мене якраз на салатах меню застопорилось, шукаю по різних блогах, але поки що все не те.
    Мама десь вичитала, що змія "любить" кролика, тому на н р нам привезе і сама приготує кроля. Я відповідаю за рибне і солодке меню.
     
  9. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    підкиньте рецептик салату, де є креветки і авокадо, щоб був смачніссімо:)
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я закінчила з різдвяною випічкою.
    печенька люкс, аромаааатні, зимові такі- з кардамоном, корицею та імбирем. правда, розмальовка домашня))) ну не знайшла я нині тих писачків до правильної розмальовки.
    [​IMG] [​IMG]
    ну і штоленни готові- сирний і дріжджовий.

    до і після
    [​IMG] [​IMG]
     
  13. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а що мається на увазі під "горіхову"? розумію що горіхи:) а в якому вигляді? просто підсушені чи ...?

    в нас точно буде домашня шинка (абажаю), стейк з лосося і фарширована рибка (вже замовила) (тоже абажаю!)
    поки планую салат з бринзи і салат з корейською морквою, але ще меню з чолоківом не узгодила. може має інші побажання:)
    якийсь би гарнір смачний придумати...
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2012
  14. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ходить за мною пиріг з шпинатом з Динамо-блюз. Може вже хтось той рецепт "хакнув"? Цікавить саме перепис начинки - тісто зрозуміло, що крухе, соус з печериць. Бо їх зупа шпинатна - в фаворитах - і відтворена бездоганно, як на мене.
    І по темі - стейки з лосося, стандарті ікробутери, буженина , сирна тереля і щось з шпинату. Пекти буду фініковий пляцок і ось такий пляцок
     
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    робила такий:
    креветки очищені
    авокадо порізане смужками
    помідори черрі
    рукола
    кедрові горіхи
    оливкова олія+спеції+трішки лимонного соку
    тертий пармезан
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    бринзу+підсушені грецькі горіхи, можна ще мигдаль, подрібнити в блендері, сформувати кульки, обкатати в мелених горіхах і охолодити.

    ---------- Додано в 23:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

    а я малювала медичним шприцом без голки. 2-ка здається :). трохи може не так акуратно, але можна приловчитись.
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    о ні. ще ту глазур в шприц пхати))) то не для мене))))
    я файно шпажками справилась. а як набридло- то помазком)))
     
  18. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Святкувати будемо в тісному сімейному колі, тому меню коротке. Точно буде салатка з салатним листям, помідорками чері і фетою, на гаряче лосось (стейки, якщо нічого цікавішого не придумаю-вичитаю), сирна нарізка, на десерт щось легеньке - може тірамісу чи галяретко-сметанний тортик або вершки з чорносливом. Це мої забаганки, чоловік наразі мовчить :)
    Начиталась-надивилась на штолени, вирішила завтра спекти сирний, маю гарний домашній сир. Побачим, чи на 1 січня буде чи до Різдва достоїть (чуть довше як тиждень, не страшно?). Кася, дівчата, хто готував, чи рецепт "підводних каменів" не має? Я в випічці не спец, але ніби не складно має бути. Правда, з сухофруктів є тільки родзинки і курага
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    з медичним в тому плані легко - ним можна набирати глазур класично, як при уколах ))
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я років 5 печу. мені каменів нема точно)))
    цього разу сир був мокріший, то пішло більше муки.
    троха бідно, родзинки і курага. не забудьте, що їх на ніч тре ща замочитив коньку чи ромі.
    в мене цього року- родзинки, курага, ананасові цукати, журавлина, зацукрована цедра лимона і апельсина. горшіків не даю, бо не люблю