З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Bavarlok

    Bavarlok Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    поділюся переписом улюбленої салатки:) робити недовго
    Отже беремо червоний болгарський перець, напівкопчену ковбасу, твердий сир, цибулю, квашений огірок і варене яйко. Все кришимо (пропорції "на око" - чого скільки любите, стільки й давайте:)). Далі сіль і перець до смаку, заливаємо майонезом, розмішуємо і в холодильник на півгодинки. Смачного :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дякую,
    Рецепт........
    не пожалкуєте, вчора їв, дуже смачно...
    Оселедця філе рубаєте мілко, але не дуже у тарілку - 1
    Кришете цибулю, перець болгарський, яблуко - 2
    Додаєте сметану та трохи майонезу 72% - 3
    Салат за 3-6 хвилин, може бути як закусочний так і основний...:)
     
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Отже, сирна шубка:
    2-3 яйця, 100-150 г тертого на грубій терці сиру, борошна стільки, щоб було як густа сметана, зовсім трошки солі (в залежності від того, наскільки солоний сир) перець, хто любить - кмин. Все вимішати, вмочувати відбивні (краще курячі, ще можна кільця вареної ковбаси, якщо треба щось скоренько придумати), смажити в олії на добре прогрітій пательні. Декілька хвилин не перевертати, поки шубка не припечеться. Я ще люблю додати до тіста конфіскованого в чоловіка пива, тоді шубка дуже гарно хрустить
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Чоколядна ковбаска:y: ​

    150 г масла, шклянка цукру, 3 ложки молока - на маленькому вогні кипятити 5 хвилин.
    Коли охолоне(щоб яйце не зварилося), додати 3 ст. л какао і яйце, на маленькому вогні кипятити 5 хвилин. Обережно, щоб не підгоріло!

    Пачку печива "Марія" поламати на невеликі кавалки (до 1 см в діаметрі). Шклянку горіхів порізати.

    Печиво і горіхи додати до гарячої суміші. Коли трошки охолоне - скрутити ковбаски - і в холодилькик.(я беру кульочок(маєчку) і накладаю на дно, тоді скручую)

    Їсти можна, коли охолоне. Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Як я була маленькою то мама любила готувати цю ковбаску. Ви мені спогадів таких приємних навіяли :), дуже ми з братом полюбляли її наминати, а зараз уже забула яка вона на смак.
     
  7. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже вкуснючі РЕБРА В ПИВІ

    3 кг. свинячих ребер (не дуже жирних),
    0.5-0.75 літрів пива (світлого, можна темного, але якісного),
    2-3 головки цибулі,
    5 зубчиків часнику,
    Лавровий лист, перець горошок, сіль.

    Ребра порційно порізати, і піджарити на пательні. Дуже важливо, щоб вони сильно підрумянилися зі всіх сторін, до темно-золотистої шкірочки. Зложити їх в гусятницю.
    Порізати цибулю, можна не церемонитись і різати великими шматками. Піджарити на жирі, який залишився після ребер. І виложити в гусятницю поверх м"яса.
    Тепер готуємо заправку. Виливаємо пиво в посудину, добавляємо сіль по смаку (можна до речі використовувати вегету замість солі), підсмажену цибулю, перець горошок, лавровий лист, перемішуємо і виливаємо до ребер. Якщо суміш не покриває цілком ребра, долити води, накрити кришкою і в духовку. Спочатку поставити на максимум, а коли закипить знизити до 90-110 градусів. Тушити приблизно 2 години (готові ребра легко відділяються від костей).
    За 15 хвилин до готовності додати видавлений часник.

    Вуаля !!! Дуже смачно, можна подавати з квашеною або тушеною капустою, чи овочевими салатами (якщо піклуєтесь про фігуру). А, можна з чимось іншим, на ваш смак. ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    "Рафаело"
    1 пачка дитячої суміші (може бути рисовий "Малиш" або "Малютка"), 5 пломбірів в стаканчику (як його інакше обізвати, щоб не суржиком, не придумала :) в склянці, чи що?), кокосова стружка.
    Вийняти морозиво зі стаканчиків, стаканчики згодувати любителям, морозиво потримати з пів години при кімнатній температурі. До глибокої миски всипати "Малиш", додати морозиво і вимісити (рецепт ще з радянських часів, коли морозиво було іншим, тому про всяк випадок морозиво краще додавати поступово - має вийти тісто трошечки м'якше як на вареники). З маси сформувати невеличкі кульки, обкачати їх в кокосовій стружці і залишити на декілька годин в холодильнику. Можна всередину додавати мигдалевий горішок, тоді вже зовсім "рафаело" вийде. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :D :D :D

    Рецепт для мене. Люблю солодке, але з тістом не можу найти спільну мову...;)
     
  10. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    М"ясо під шубою. (для лінивого)

    Потрібно взяти м"яса приблизно з 0,5 кг (телятина, або свинина), трохи смальцю, картоплі (1 кг, але можна й трохи більше), дві цибулини (середні, або й більшого розміру-на любителя), грам 100 твердого сиру. Готувати можна в гусятниці, але краще в скляній посудині з термостійкого скла, бо видно, що відбувається всередині.
    Картоплю порізати кружальцями товщиною 0,8- 1,5 см, цибулю так само. М"ясо нарізати поперек волокон тоненько. Суху посуду змастити смальцем (не надто густо), на дно покласти картоплю , розклавши її в 2 шари, потім викласти 1 шар м"яса, посолити, поперчити, можна дати зелень. Поверх накласти нарізаної цибулі. Знову 2 шари картоплі, м"ясо, цибуля. І таким чином, поки приготовлені продукти не закінчаться, але конче самий верхній шар - то картопля. Тоді натерти на терці сиру і засипати все сиром. Ставите в духовку і тушкуєте хвилин 30-40.

    Над стравою можна експерементувати. :o
    Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я щось подібне роблю, але без сиру закриваю фольгою, а за 10 хв до кінця відкриваю фольгу, знімаю її зовсім і тоді посипаю сиром, бо інакше сир згорає.
     
  12. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А, ще деякі називають це "м"ясом по-французьки" (хоча там французами і не пахне). Частенько роблю таке, але без картоплі, і додаю туди томати і перець.
     
  13. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Оля,
    Смаруєте засильно.
    Треба терпіння набратися... :)

    ZOOM

    А я томати тушені не люблю, ФЄЄ!
    Мабуть, не вовча їжа........
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А, картопля- вовча? :D
     
  15. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Голодного вовка...
    Я ж кажу - для лінивого

    Про вовчу їжу
    Зварити яйце. Почистити, подрібнити. Натерти твердого сиру. Дрібно-дрібно нарізати копченої ковбаси. Нарізати зеленого часнику, кінзи, трохи меньше листків салери. Додати сметани. Перемішати. Сіль- за смаком. Подається з келишком коньяку.
    Швидка закуска готова.

    Бачите, - картоплі немає!
     
  16. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Їсти хочеться....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже швидко а що саме головне дешево можна зготувати таку закусочку....ціна 20 гр. за шт......:y:
    ......... смажити цибулю на пательню, потім туди ж, так шоб багато було, шампіньонів, пять хв. помішати на вогні, далі 1 помідор кільцями нарубати покласти рівнем на гриби(бажано без шкіри), далі 4 огірки мариновано-квашені(болгарські) теж кільцями туди , через 2 хв натертий сир голанський щільним рівнем викласти на пательню зверху як весь сир розтопиться можна знімати з вогню і відкривати ...:y:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Також швидко і смачно:
    Хліб- не знаю скільки, на воко...
    Сир 200 гр
    яйце-1 шт
    Зелень (при бажанні, і по смаку)

    Хліб порізати як на бутерброди, сир натерти на терці, збити туди яйце, дрібненько порізати зелень (укріп чи петрушку). Перемішати. Цією массою намазати хліб і обсмажити на добре розігрітій пательні, з двух сторін (спершу, обсмажити сторону, що в сирі).
    Пасує, як до бульйонів, так і з чаєм.[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я купую тут верхню частину курячих лапок (але бажано, шоб була натурально виходувана курка, а не "ножкі Буша").

    десь штук 8-10, обсмажую на пательні на великому вогні, щоб зарумянилась шкірка... потім перекладаю в гусятницю, нарізаю грубо десь 5-6 цибулин, кілька горошин чорного перцю, коріандру, лавровий лист, сіль, перець. Накриваємо кришкою... і тушимо на дуже маленькому вогні деь 2 год, поки цибуля не перетвориться в соус і не випарується вся волога.

    Смачного!
     
  20. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    недавно по телеку бачила
    Салат Галявинка
    Мариновані печериці викласти на блюдо(в запасі треба мати ще одне таке ж) ніжками вгору
    гарненько посипати мілко нарізаною зеленою цибулею
    перемазати майонезом
    варені яйця потерти на терку
    перемазати майонезом
    кукурудза
    знову майонез
    сир твердий
    майонез
    картопля варена
    майонез
    тепер саме інтересне...зверху треба накрити це блюдо такою ж тарілкою..дати постояти хв.15, і різко перевернути тарілки так, щоб салат опинився в другій тарілці...відкриваєте ..і бачите на зеленій галявині "ростуть"печериці:) Я не куштувала . але на своє ДН хочу такий зробити.Дуже гарно виглядає.Набір продуктів я думаю може змінюватись за бажанням господині.Смачного :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я майонезу вже давно не їм... можна робити самому різні заправки до салатів...
    наприклад, 3 ложки оливкової олії змішати з 0.5 ч. ложки гірчиці і трошки часнику, сіль/перець і добре розтерти... подавати з листям салату.

    Або жирний густий грецький йогурт з часником, петрушкою і кінзою + сіл/перець...

    Подивіться на склад майонезу... там одні консерванти :8:
     
    • Подобається Подобається x 4