З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    шановні! суперовий рецепт говяжих легенів.
    беремо легені на базарі свіжі, йдемо додому варимо дві годині.
    потім виймаємо охолоджуємо і відрубуємо зайві шматки сухожилля та жил і т.д., потім легені ріжимо кубиками і смажимо на пательні 12-14 на смальці або почеревені, додаючи перець чорний та часник у кінці, на гарнір добре рис з редискою або печену бульбу з помідорами квашеними...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    креветки з часником

    Чистимо сирі великі креветки. На пательню вливаємо оливкову олію і кидаємо розрізаний зубчик часнику. Коли олія почне кипіти, часник викидаємо, додаємо креветки, збільшуємо газ на максимум, потім вливаємо 50гр білого сухого вина, сіль, перець.

    Через 3-4 хв, коли вино випарується, страва готова. Посипати селенню петрушки і подавати до столу.

    p.s. так само можна мідії готувати, але їх треба добре почистити і перевірити, щоб всі живі були
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Чи хтось готував вимя коровяче?
    Чи хвіст?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Колись вже такий салат робила. І смачно, і дуже гарно виглядає, я ще тільки додавала шар шинки і трошки цибулі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Не готувала, але пробувала...

    Берлинский шницель
    500 г коровьего вымени, 2 л воды, 1 луковица, 4 горошины черного перца, 1 шт. гвоздики, 1/4 лаврового листа, мука, 1 яйцо, панировочные сухари, жир для жаренья, соль.
    Вымя хорошо промыть, залить холодной водой, отварить и воду слить. Вымя снова залить 2 л кипяченой воды, добавить лук, специи и 1 ст. ложку соли, поставить на слабый огонь и варить в течение 4 ч до мягкости. Затем вымя разрезать на ломти толщиной 1/2 см, обвалять в муке, яйце и панировочных сухарях и обжарить в сильно разогретом жире с обеих сторон, посыпать солью.

    Ще один рецептик...

    Курячий бульйон

    Курка - 1шт
    Цибуля - 1 шт,
    Морква - 1 шт,
    Вегета, сіль, лавровий лист, перець горошок.

    Курку порізати на шматки, зложити в баняк, залити водою і поставити на плиту. Поки вода закипає, треба начисто збирати піну. Як тільки вскипить, збавити вогонь майже до мінімуму (бульйон не повинен кипіти !!! Тоді він буде прозорий).
    Почистити від лушпиння цибулю, і моркву. Розрізати їх навпіл, і виложити на суху пательню, або на відкритий газ. Зрізи цибулі і моркви повинні обуглитися, стати чорними ( не дивуйтесь, так треба), додати до бульйону. По смаку всипати вегету, сіль, перець горошок, лавровий лист.
    Бульйон повинен томитися години дві - дві з половиною. З готового бульйону вийняти цибулю (її можна викинути), а моркву почистити і покрошити в бульйон.
    Окремо зварити макарони, розложити їх по тарілкам і залити бульйоном. Прикрасити половинкою вареного яйця.

    Мені подобається цей рецепт тим, що бульйон получається насищеного золотистого кольору, і є абсолютно прозорий. Дуже смачно і естетично. :p
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я в Москві пробував в столовій ГУМу мені сподобалось, але там нічого більше не було в 8 годин ранку, так і сказали з гарячого тільке підігріте Вимя, у нас у селі таке не готують, псам дають...а в містах то готують...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Чимось куряче м"ясо нагадує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :8:
    Думаю, що швидше би сиділа голодною, ніж таке їла. Я до їжі завжди дуже прискіпливою була і незвичайних "нововведень" не сприймаю.

    Справді? Неймовірно! Ніколи б не повірила!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А "флячки горонци, флячки горонци!" любите? ;) Себто, рубці по-львівськи. :)

    А я не їла ще такого, але би із задоволенням з"їла. :) А ще я люблю все, що зі шкірками, хрящиками. Ніжки свинячі собі купую і готую. Знаю, що на старість не буду мати проблем зі скелетом, бо ті хто їдять багато "лигаментс" не мають проблем зі зв"язуючими тканинами між костями з організмі. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Якщо не помиляюсь, "рубці" з шлунку готують ? Смачна штука. А, сама страва польська здається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Всего один раз и то во Львове мозги поел.
    Понравилось.
    НО, больше не заказываю нигде...
    Почему?
    Не знаю.:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Називались часом не "мозги мотоцикліста"??? :D :D :D Мені в кафе якось запрпонували, назва відбила всяке бажання їх спробувати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Так. З мацька. :)

    А ми їли щоразу, як свиню різали. :) І всі сусіди також. Чому ж, Полковнику, люди такі на ЗУ всі мудрі повиростали? ;) Бо мозок їли. А Ви тільки раз....:p
     
  15. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ні :).
    В нас вдома тато супер готує, це його величезне хоббі (я от раніше, ще до мого самостійного життя, взагалі нічого робити не вміла і закуповуватися теж, уявляєте собі :)) і ми рідко коли їли в столовах щось чи на вулиці (навіть якщо в кпайпах, то переважно напоями задовольнялись). А він у мене хоч і величезний експериментатор, все ж консерватор по духу. От мені від нього те й передалось. Якщо чесно, то я вся повністю в тата пішла :):):), крім кухні - то тепер вмію, але не дуже люблю.
     
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Не знаю.
    Может потому, что еще хвосты, желудки и всякое другое кушаете?
    Всеядные, короче.:cowboy:
     
  17. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Хвости не пробувала. Може і теж смачні. :)

    Нарахунок всеядних Ви загнули. Жаб, слимаків і інших морських потвор точно мало хто їсть із західноукраїнців. ;)
     
  18. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я їм :o
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :scare: :scare: :scare: :shutup: :shutup: , і як ?
     
  20. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    морські гади дуже смачні, якщо їх правильно приготувати...
    Я б у Львові не наважилась попробувати такі страве, навіть в найдорожчому ресторані (я не довіряю).

    Навіть сама вмію готувати восьминога.
    а слимаків і жаб в ресторані пробувала. Так нічого.

    Додано через 3 хвилини
    я взагалі дуже придираюсь до якості продуктів, в мене добрий друг шеф- повар, то навчилась розбиратись, шо є шо...:p
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    От не можу я тих тваринок їсти. Мені їх шкода. Не знаю чому, але шкода... І інших морських також. Мені аж недобре, як бачу, як чоловік їх наминає. :sad: