Книги та посилання для Умілих Ручок

Тема у розділі 'Схеми для вишивки', створена користувачем Tutuka, 16 Жовтень 2007.

  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Пропоную ділитись різними рукодільними журналами та книгами. Для початку пропоную свій перший альбом на picasaweb - книжечка про виготовлення дерев з бісеру: http://picasaweb.google.ru/Tutuka76/DerevaZBiseru.
    Для зручності можна користуватись гуглівською програмою picasa - вона дозволяє як скачувати, так і закачувати цілими альбомами, а не мучитись з окремими фотографіями. Програма безкоштовна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Тут багато різних книжок. І для умілих золотих ручок також. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Чесно кажучи, навіть і не знаю... Я більше вишивкою захоплююсь.
    У мене є схоже деревце з камінчиків, стоїть в серванті, то я його час від часу просто у воді промиваю. Але якщо зробити таку композицію, як у тій книжці, з різним мохом і сухими травами, так не вийде. Мій чоловік свої цінні мікросхеми чистить дуже м'якеньким пензликом, можливо, такий спосіб також би підійшов?

    Додано через 4 години 8 хвилин
    Троянди зі стрічок:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Ой, як знайомо!!! :) В мене батьки інженери і я з тими мікросхемами виросла...

    А вишивати не люблю. Колись в"язала светри, в 3 навіть ходила. Правда, всі з мене сміялися, що я без викройок в"яжу, а я не вміла:crazy: ... і просто експериментувала. Але те, що виходило, всім завжди подобалося!
    Тепер нема часу навіть шкарпетки зашити;) , може хіба в декреті...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Зорянівонько, можливо, щось собі тут підберете :)
    Ціла купа дитячих речей, але в'язаних гачком, є светрики, жилетки, платтячка і костюмчики.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 3
  8. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    А для дорослих не підкажете?
     
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для вмілих ручок

    [​IMG] ТУТ
    Актуальныц велюр, жакет
    Четкий силуэт,костюм
    Белая классика, жакет
    Для активного отдыха, пуловер
    Гармоничное трио, костюм
    С шишечками «попкорн», свитер
    Краски осени, жакет и шарф
    Уж небо осенью дышало, куртка
    Меланжевый эффект, пуловер
    Элегантная простота, пальто
    Эффектная двойка, жакет и топ
    В холодных тонах, платье и кардиган
    Игра цвета, пуловер


    [​IMG] Є у двох частинах: перша і друга.


    [​IMG] ТУТ.
    В этом журнале есть всё: вязание крючком, вышивка крестиком и гладью, макраме и бисероплетение и даже как организовать пикник на природе!

    [​IMG] ТУТ.
    В журнале множество кардиганов, связанных крючком, на любой вкус и разной степени сложности вязания, а также декоративные шнуры в разных техниках исполнения и тамбурное вязание из бабушкиного сундучка и даже украшения из бисера! Тепло, уютно, удобно и очень красиво! Для тех, кто вяжет крючком.

    [​IMG] ТУТ [​IMG] ТУТ

    Додано через 43 хвилини
    Ще трохи бісеру:
    [​IMG] ТУТ
    От издателя
    Украшения во все века притягивали к себе восхищенные взоры. Женщины всегда стремились подчеркнуть свою индивидуальность с помощью красивых серег, колец, ожерелий. Драгоценности, созданные ювелирами, пользуются популярностью и сегодня, однако в наши дни все большее внимание привлекает к себе бижутерия - изысканные украшения из бусин, бисера и различных металлов выпускают многие известные дома моды. Но их можно изготовить и самостоятельно!
    Эта книга поможет вам своими руками создать неповторимые украшения из бисера и бусин. Теперь вы каждый день сможете выглядеть по-новому, удивляя и восхищая своих коллег и друзей уникальными изделиями, сделанными настоящим мастером - вами!


    [​IMG] ТУТ
    От издателя
    Книга содержит более 300 восхитительных узоров для бисероплетения, а также советы по изготовлению кошельков, подвесок, ожерелий, браслетов, колец для салфеток и самостоятельных картин.
    Схемы приводятся для плетения как на станке, так и без него. Описаны базовые техники отделки изделий, включая прикрепление застежек, замочков для серег, заколок для волос. Каждый узор снабжен цветной схемой плетения с фотографией готового изделия.
    Для каждого узора приводятся: общее количество бисера, необходимое для работы; цветовая палитра бисера, по которой его легко подобрать; возможность плетения на станке или без него.


    [​IMG] ТУТ
    Из этой книги Вы узнаете многое из истории бисера, научитесь технике бисероплетения, а также, благодаря подробным иллюстрациям и описаниями, сможете самостоятельно сделать из бисера букетик любимых цветов, бисерное деревце-бонсай или же великолепную бижутерию. Мне же остаётся лишь пожелать Вам успехов в этом занимательном и полезном хобби!

    Додано через 1 годину 6 хвилин
    [​IMG] ТУТ [​IMG] ТУТ [​IMG] ТУТ [​IMG] ТУТ
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Всі так собі планують. В мене були шалені плани на декрет - зроблю то і то і ше там то. В декреті небуде часу навіть поспати :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Для вмілих ручок

    оо,класно! ото зісканую в вільний час як плести браслетики з ниток, і викладу тут))
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Ого скільки всього!!! Дівчата, дякую :)
     
  14. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  15. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    А я побачила в магазині гудзиків різні бусинки і запалилася бажанням накупити собі повно всяких і наробити коралів, але ...:shy:бракує фантазії. Може хто знає якісь посилання на книжки про вироби з бусинок (не з бісеру)?
     
  16. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  17. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Супер!
    Дякую:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Для вмілих ручок

    оце була нарила одну книжку..там такі моделі..мм..супер!
    оце виклала на файлообміннику.(17,5метрів!)попереджую..якість не дуже,так сканували...але читається нормально.
    отже,The Art of Beaded Beades
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Для вмілих ручок

    трохи поредагувала скани книги і відповідно змінила файл на файлобміннику.тут
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Для вмілих ручок

    о,до речі,недавно натрапила на книжки про медведів Тедді.
    [​IMG] тут
    та [​IMG] тут