Спільна молитва - молимося разом! - 3

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Orman, 14 Жовтень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитви за своє здоров'я (Христина), сильно отруїлась(
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    прошу молитву за щасливу дорогу і успішну презентацію в середу (Марія). А ще щоб покинули мене всякі дурні думки і я почала життя з нової сторінки.
    А ще прошу молитву за здоров'я моєї мами Галини.
     
  3. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитву за Злату. Сьогодні їй 3 роки, вже така велика і водночас ще таке мале дитя. Нехай вона росте здоровою, доброю і впевненою у собі дівчинокою, щоб все у її житті вдавалося для неї якнайкраще. Щоб Бог її оберігав від всього поганого. Дякую.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитви за здоров'я, душевний спокій, вдале вирішення усіх справ та захист від усілякого негативу (Олена). Дякую.
     
  5. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Дівчатка, прошу молитви за вирішення питання з працевлаштуванням (Ірина). Дякую.
     
  6. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Щиро всім дякую, так виглядає що це швидше за все сильне подразнення, до п`ятниці буде лікувати маззю, якщо не буде результату - детальніше обстеження. Дай Боже, щоб лікування виявилось ефективним!
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитву за вдалу завтрішню дорогу , і за вдале наше повернення додому( Галина та Сергій), Дуже дякую усім за підтримку!
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Дівчатка дуже-дуже прошу про молитву за Михайла, щоб вернувся додому живий і здоровий - служить в Національній Гвардії , молодий хлопчина 19 років. Сьогодні їх літаком перекинули в м.Луганськ . Прошу молитви за його батьків Миколу і Марію , бо вони дуже сильно переживають за свого сина .

    Дівчата, хто може приєднатися, то моліться псалом 90 (91), там є обітниця довгого життя, а ще слова "нехай і тисяча впаде біля Тебе і десять тисяч праворуч Тебе до Тебе не підійдуть " Прошу молитися за всіх тих хлопців, що є поряд з ним, вони всі з Західної України....
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2014
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Щиро прошу про молитву за здоров"я моєї бабці Ярослави - аби їй полегшало і не було необхідності забирати її до лікарні.
    Дуже дякую.
     
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Форумлянка попросила і надалі молитви за чоловіка:
    Cправи кепські.кульове наскрізне в живіт.лікарі гарантій не дають.гроші потрібні.ще буду вдячна.якщо від мого імені попросите надалі молитись за дмитра.бо інтернета не маю.пробую писати з телефону.
     
  11. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Дівчата.пишу з тел,тому коротко.чоловік важкий,поранення дуже складне,благаю, в кого є можливість,моліться.за нас,хто може подати на сорокоуст за здоров;я.зробіть:будь ласка.може хтось піде до антонія..всім хто пропонує допомогу вдячна.реквізити спробую скинути.тільки не знаю.куди.ще раз всім дякую і прошу моліться за мого чоловіка,нам з дитиною без ньго буде неможливо....
    Звати Дмитро
     
    Останнє редагування модератором: 14 Травень 2014
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Дівчата, прошу за молитву за маму Рая
    рак
    дівчата, я не можу, все так раптово, Боже поможи.
    Зараз їдемо домовлятись за операцію.
    Молюсь за чудо.
     
  13. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    прошу помолитись за упокій душі маленької дівчинки Анастасії, 4 рочки
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитви за упокій душі рідного дядька Юрія-вчора діагностували рак, а вночі він помер. Моя мама не встигла на пару годин до рідного брата
     
  15. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу помолитись за мою бабцю Галину. Забрали в реанімацію. Стан дуже важкий.
     
  16. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    прошу молитви за донечку Божену, маємо сьогодні повторне обстеження, дай Боже щоб попередній діагноз не підтвердився.
     
  17. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Синочок (Данило) вже практично був здоровим і тут знову температура, помоліться будь ласка за його здоров"я, щоб швидше одужав. Дякую.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитви за нашого друга Степана Логуша, який був важко поранений 9 травня на сході. Він командир Волинської частини (його показували у всіх новинах під час Євромайдану, коли Волинська військова-міліційна частина встала з людьми). 3 кульових поранення в груди, ногу і живіт. Це його хлопці загинули на день перемоги, потрапили в засідку, є ще кілька поранених, дуже важко їх було викрасти від тих ідіотів. Степан зараз в лікарні в Дніпропетровську. А також за Олега , Олександра , Олексія , Миколу вони зі своїми підрозділами теж там.
     
    Останнє редагування: 16 Травень 2014
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитви за своїх діток. У донечки (Злата) лізуть зубчики і вона дуже капризна, температурить. А синочку ( Дмитро)поставили сьогодні дуже нехороший діагноз. Дуже переживаю за нього, місця собі не знаходжу... Молюся, щоб аналізи завтра показали хороший результат.

    Вірю, що молитва має велику силу!
     
  20. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитви за доньку Вікторію, їдем до хірурга.
     
Статус теми:
Закрита.