Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ось і в мене цей перепис сидить чекає ну коли я до нього доберусь. Дуже мені хочеться його випробувати... вже й чорниці морожені є. Також лежать. :D

    А що до тіста, то я роблю без яйця і замість води додаю ложку/дві цитринового соку. Ну але обовязково з маслом і ніякої марґарини. Доречі, ще Дарія Цвечка радила, аби ваше пісочне тісто виходило ще більш крухим змішуйте кілька жирів коли робите тісто. Я змішую смалець і масло, результат мені подобається. А і щоб тісто було легке його не можна довго місити, бо тепло рук топить жир. Тому радять такого типу тісто замішувати в комбайні. Поклав туди покраяне масло, всипав муку і кілька раз спульсував аж зробились кришки. Тоді помаленько вляв ложку води/соку і все. Акуратно витяг з машини, закрутив в політеленову плівку і поставив до холодильника аби вистигло. :)

    Додано через 2 хвилини
    Та там коло вас в Кі-Фуді навіть вкраїнське пиво Оболонь можна було купити. А ше є?

    А в Нью-Йорку щей файнюче Бельгійське і Французьке пиво є, але то явно не до варення це до попивання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Оболонь є, є різні Львівські та і інше можна знайти якщо пошукати. Бельгійське і Французьке теж непогані тільки дорогі.
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ще тушкую крілика. Забула за нього! Поставила зранку вимочувати і забула. Добре, що вчасно пригадала собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А зате смачні!!!:dance:

    Додано через 1 хвилину
    Он в мене вчора зранку молоденький зайчик квіти поїдав перед хатою. Шкода що ще не осінь, а то б я його цок в лобок і писану торбу.
    Як я хочу крілика... а він в нас зараза дорогий. :8:
     
  5. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Соромно признатись,нічього сьогодні не готую;-(Але виправлюсь і відпишуся обов"язково!!!
     
  6. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Зате смачний :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bavarlok

    Bavarlok Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    нмд ліпше вишні!
     
  8. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Зробила вчора пляцок...він у вас такий гарний вийшов...а мені соромно свій показувати. Тісто я робила сама, бо в маркеті не було, було тільки дріжджове, але чоловік сказав, що ДУЖЕ СМАЧНО! Дякую за перепис
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дріжджове тісто по своїй природы буде інше, хоч автор і допускав можливість готування з іншими видами тіста, я все таки би рекомендувала брати пісочне. Як на мене воно пасує тут ідеально, А заливка загусла? А чому негарний вигляд? Я би не сказала що він у мене гарний получився( я писала що це фото не моє) як казала моя сестра, "Страшненький с виду, но добрый внутри":p
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    хоч автор і допускав можливість готування з іншими видами тіста, я все таки би рекомендувала брати пісочне. Як на мене воно пасує тут ідеально, А заливка загусла? А чому негарний вигляд? Я би не сказала що він у мене гарний получився( я писала що це фото не моє) як казала моя сестра, "Страшненький с виду, но добрый внутри":p[/QUOTE]

    Якщо чесно...я не бачила пісочного тіста в продажі, тому робила його сама. Братванка в мене велика, десь в діаметрі 29 см. Обклеяла я її тістом, десь приблизно вийшло по рецепту 1 кг тіста..ясно що багато...але "жаба" давить викинути. Фотма велика..маси вийшло не так багато, не на всю форму, більше половини. Сама маса спеклась, але не така румяна як на малюнку, дореці дуже схоже на манку с чорницями :) ...але итог (рос. мова) пляцок смачненький
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Мариную м"ясо на шашлик. Зібралися ми нарешті в Карпати :) (правда, дощ на перестає падати). Нічого, будемо смажити м"ясо у мокрому лісі.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я пісочного тіста роблю багато, розкачую на свою форму а залишки в морозілку до наступного разу, воно прекрасно переносить заморозку, потім розморожую в холодильнику і печу. Я писала для моєї духовки можливо вам основу вартувало ще потримати хвилин з 5-10? А головне що було смачно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    "Хорошая місля приходит опосля" (рос. мова), і чого я не заморозила тісто?? :crazy: так би мала на наступний раз...а пляцок дійсно смачний
     
  14. Талуся

    Талуся Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Колись зробіть мариновану скумбрію. Я не знаю, насправді, чи є у Львові морожена скумбрія? Але повинна бути. Так от, миєте дві штуки, ріжете на частки, виштовхуєти нутрощі(вони заморожені легко видаляються), тоді знову миєте і вкладаєте на дно каструлі. Кип`ятите 1л води і всипаєте туди 1 ст. солі. Коли охолоне, заливаєте рибу на 2 години. Потім зливаєте той розсол, знову ретельно миєте рибу, тоненько ріжете цибулю кільцями, складаєте промиту рибу, зверху цибулю і заливаєте те 1 ст.олії та 2 чайними ложками оцту ( більше не треба, бо буде кисла).Хай вас не лякають пропорції, я живу на морі, тут так роблять. ( Це краще робити звечора, тоді на ранок у вас все готово). До тієї рибки відварюєте картоплю, робите будь-який салат і куштуєте. Дуже смачна, я так роблю часто, і після неї немає спраги, як от після оселедця, наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    нині тушкувала телятину за Лілиним рецептом. правда залила її першим-ліпшим пивом :shy:. але вийшло, ніби, не зле. ще смажила кабачки і варила зупку з горошком.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    вчора приготувала рагу овочеве, вийшло не зле - картопелька, капусточка, кабачок, помідорчик , перчик - все потушити і спеції за смаком, так от чоловік з братом вже половину змастили , на обід у нас гречка (яку я з вагітністю просто почала обожнювати ) і відбивні , щось паритися на кухні нема бажання , хоча начитавшись дописів про солодке, теж захотілося щось спекти ...в роздумах що полекше і посмачніше ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я люблю пекти пляцок з майонезу! Дуже смачно і легко! Одна пачка майонезу змішується зі стаканом цукру, додаєте два яйця, муки, щоб було як сметана рідка, ванілін, перед розлиттям у форму порошок для печива. виливаємо половину до форми, ріжемо зверху яблука або банани, і виливаємо решту зверху і до духовки, хвилин за 15-20 готове! Смачного!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а він не солений виходить?
     
  19. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    В тому то й прікол, що виходить не солений, а трішки солодковатий та дуже легенький!!!
     
  20. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    тре зараз чоловіка за майонезом відправити , ща буду пробувати
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.