Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    я робила днями трішки інше тісто: горнятко сметани, горнятко майонезу, три яйця, муки стільки, щоб тісто було як на млинці. Десь вичитала в неті такий рецепт. Начинка у мене була зелена цибулька з яйцем (для смаку додала трішки любистку). Вийшов досить смачний пляцок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    В нас сьогодні рис з курячим м'ясом і слодко-квасним соусом, а також цвітна капуста.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сил нет это читать... Сижу на работе мечтаю о борьще, на второе пюре с котлетой и свеклой, и на дисерт кисель... Все... уже захлебываюсь слюной...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А що ж це Ви в неділю та й на роботі?
    А ми вже 2ий день святкуєм 1-ший день народження нашої донечки :). Основна страва - фаршировані помідори за Ліліним рецептом :). І наступні 2-3 дні ми з чоловіком все будем доїдати і я готуватиму лише для донечки :).
     
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    ото дивина!!!і у нас те саме було:Dправда замість відбивної роблю віденьський шнітцель( ще в сухарях обмачую накінець)-чоловік так більше любить і огірочки малосольні до цього! в вівторок наквасила 2 баньки,то вже лише пів одної лишилося...під 100 грам дуже іде добре хлопам:8::D
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а я пекла сирник за Ліліним рецептом,супер!
    але маю до Лілі питання: пекла як і Ви в шкляній формі, але не змогла так дістати як Ви, рівненько. Чи Ви на дно даєте папір ? Бо в рецепті не вказано,і троха не гарно мені діствалося. Але на смак не вплинуло!
    Ще ліпила пирога з картоплею, варила грибову юшку та тушену капусту, салат з крабами, і запечені кабачки половинками з фаршем і помідором.
    останні, до речі не дуже мені смакували, чи хтось таке робить? поділіться секретом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ви братванку (саму форму) чимось змастили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    ну ви і куховарка!!!! професіонал,чи то до вас гості приходили! стільки всього!!!!

    Додано через 9 хвилин
    в мене по плану сьогодні
    каррі-рис з підливою по-китайськи.( правда я то їсти не буду,бо не можна нам з малятком спеції:sad: тому їстиму гречку з молочком-корисно і мінералів багато)
    підлива надзвичайно проста і смачна,спробуйте. готується приблизно 30 хв. спочатку порізати шматками куряче філе( кубиками чи ломтиками 5-8 см) і обжарити до румяного на олії(олії трошки),потім вкинути туди пів пачки (я готую на 3-х тому півпачки вистачає,на більше люду-можна сміло дати і всю) овочів по-китайськи (такі в метро є по 10гр,і в арсені,там всередині їх ще приправа спеціальна є) і тушкувати все в сковорідці хв 10,потім виливаєте туди кисло-сладкий соус ( я беру торчин в таких упаковках як кетчуп,однієї упаковки достатньо на 1 раз) і тушкуєте все ще хв 7-8,в кінці вкидаєте жменьку горішків кеш'ю несмажених,все разом перемішуєте,пару хв.спеції по смаку,я викидаю ті,що в овочах китайських і ше троха перчику і солі. протушковуєте і сосус готовий! смакує пречудово,як в китайському ресторані! рис до нього варите любий,я роблю каррі -рис або з імбирем,та з білим смакує найкраще.
    постараюсь сьогодні нафотографувати і ввечері розміщу фото
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    на рахунок кабачків...ліпше готувати баклажани, виходить смачно:
    1 кг баклажанів ( 5-шт)
    сир плавлений
    майонез
    часник
    помідори
    базилік
    кукурудза консервована - 1 банка
    крабові палечки (по бажанню, в останнє я робила без них)
    1) баклажани ріжемо на половину (по горизонталі), мякушку виймаємо, але так. щоб не порізати шкірку (робимо човник). Забігаю наперід, мякушку можна викинути, а можна з неї зробити рагу, додавши кабачки + перчик
    Ви мали отримати 10-ть половинок - човників.
    2) Далі, на вогонь ставимо великий баняк з водою, коли вода закипить її потрібно посолити, таким чином, щоб ви відчули що вода солена, але не пересолена. В цей окріп складаємо баклажани, варимо їх в киплячій воді хв 5. Для чого це? Баклажани мають гіркоту, якщо їх підварити в підсоленій воді, гіркота виходить.
    Готуємо фарш:
    Натираємо сирок+ часний+ мійонез= перемішеємо (робимо "маланське блюдо")+ помідорки ріжемо кубиками (але не великими і навіть не середніми) + базилік+ кукурудза+краби= виходить смачненький салатик. Ним ми наченяємо наші лодочки. Духовка розігріта до 200 градусів, братванку застеляємо фольгою, поливаємо її ольйкою, але не багато, підварені баклажани не вберуть в себе її. Викладаємо лодочки, і випікаємо 10-15 хв
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сьогодні був сніданок "нашвидкоруч":гречка,овочевий салатик,печінка,тушена в мікрохвильовці,шпарагівка в сухарях,чай-кава та тости з сиром))Вечері ще не придумала,але страшенно хочеться млинців з яйцем та зеленою цибулькою,то мабуть таки приготую;-)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я вчора готувала зелений борщик, але ми його одразу й згамали, а сьогодні теж хочу млинці зготувати, але крім цибульки та яйця, ще додаю шампіньони і майонезіку
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Гарна ідея,будем пробувать;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ну власне, над цим і подумала, але в Лілі не написано. А чемно всього притримувалася.
    Ну і крім того в коржі є масло. Може в Лілі гарніше відходить.
    ні гостей не було. але то так здається що то багато. на вихідних всі дома, і половину згамали. наприклад, кабачки і салат -це сніданок.

    Додано через 1 хвилину
    о я такий перепис маю, власне на сторінці 30 є фото пирога з таким тістом.
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Борщик, тушковані білі гриби, шпарагівка в сухарях, тушкована капуста і макарони. Ось так. Ще маю яблука, буду напевно налисники смажити (якщо осилю сьогодні).
    На солодке - пляцок від Настуні (на майонезі). Смачний, єдине, що додала у начинку абрикоси спасеровані, видно вони затяжкі і начинка осіла. Вийшов зверху корж, а внизу начинка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Треба було змастити... :sad:, але думаю що сирник можна їсти як запіканку...ложкою:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    І я такий печу, але з рибою, або сирний. Ще поприкращую його кетчупом або томатною пастою і виходить майже святкова страва ось така
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    [​IMG] мням-мням
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ми відпочивали на природі ці вихідні. Тому їлись-мо шашлики, сосиски, салатки різні, овочі свіжі... пили багато вина. А ще на фестивалі їли несмачні вареники і голубці. І воду пили відрами. Потім файно зхрумали пляцок Марусин і кекс.

    А вчера по-приїзді то їли бульбу мяту з тушонкою, салатку з огірочків зі сметанкою, помідорчики з оцтом і цибулькою і СИР домашній. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Можна рецепт?
     
  20. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дівчатка,порадьте,що можна приготувати з кабачків.
     
Статус теми:
Закрита.