Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дано, а Ви як цю зупку варите? Рецепт можна? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я люблю вареники з креветками. :)
     
  3. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я їла такі. :) Але вони якісь азіатські. Продаються зі соєвим сосом. Мене, чесно кажучи, знудило і я більше їх не купувала. ;) Краще з криветок я зроблю файний салат, чи засмажу їх. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дивлячись як зроблені. Тай усі вареники азіатські за походженням ;)


    Салат з креветками не люблю. А смажені на олії з часником це справді смачно.
     
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А який Ви пробували? З вареним рисом пробували? ;)

    Додано через 1 хвилину
    Що, "...і з сиром пироги!" теж?:eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    останній тиждень одною мівінкою з чоловіком і перебиваємся:ninja:

    а все через ту дурну роботу, шо не встигнути ні себе в порядок привести. ні коханого якимсь смаколиком порадувати:aggressive:
     
  7. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Берете хорошую сахарную косточку и начинаете варить бульон на медленном огне.......:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?


    Читатель, І Ви цей рецепт знаєте? :)
     
  9. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    "Элементарно...Ватсон...":p
    Шпинат нарезать мелко,грибы обжарить.... с луком и все в бульон!!!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Скопіювала зі свого журналу
    Крем-суп Дуэт
    (нежное сочетание двух бархатных кремов-супов из шпината и шампиньонов)
    [​IMG]
    Шпинатный:
    Шпинат перебрать, залить овощным бульоном или водой(только чтоб покрыть листья) добавить лук-шалот предварительно припущенный на растительном масле, соевый соус, пару кристаллов сахара и проварить минут 8, взбить блендером и добавить сливки, прогреть не доводя до кипения. Соль и перец добавлять по вкусу. По желанию можно добавить мелко порезанный или пропущенный через пресс зубчик чеснока или несколько капель табаско.
    Из шампиньонов:
    Припустить порезанный лук и маленький зубчик чеснока на растительном масле, добавить порезанные грибы, потушить минут 6, залить овощным бульоном или водой(только чтоб покрыть грибы), добавить соевый соус, варим минут 10. Взбить блендером и добавить сливки, прогреть не доводя до кипения. Соль и перец добавлять по вкусу
    Украшательства. По дну тарелки провести линию из густой сметаны, на одну половину льём шпинатный суп, соответственно на вторую суп из шампиньонов, опять проводим линию из сметаны теперь уже по супу, и палочкой делаем узоры.
    По дну тарелки провести линию из густой сметаны, на одну половину льём шпинатный суп, соответственно на вторую суп из шампиньонов, опять проводим линию из сметаны теперь уже по супу, и палочкой делаем узоры и вуаля- наша красота сделана.
    Идея подачи взята с журнала, название забыла, готовила всё по своему. Для супа надо бы взять молодые грибочки, но у меня были только большие( у них шляпки снизу тёмные), из-за этого светлая часть получилась серая а не белая.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Що українці в середину кидають це вже інше питання. Але в італійців є з сиром пироги. Тільки вони інші. І їх треба замовляти в ресторані домашнього приготування а то інакше як з магазинними варениками. На смак не дуже. Чи є в Азії пироги з сиром? Може і є, не знаю.

    Різні. Не люблю холодних креветок на смак. Навіть в суші. А риба це вже інша справа.
     
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Пирог с лососем, шпинатом и сыром Фета
    [​IMG]
    Тесто: песочное
    250гр муки
    125гр масла
    Вода очень холодная, несколько чайный ложек.
    Начинка:
    Шпинат мороженый 500гр
    Лосось филе -400гр
    Фета -200гр.
    50гр натертого твердого сыра
    3 яйца(белок в начинку, желтки на смазку)
    Соль, перец, лимонный сок.

    Порубить масло с мукой в крошку, добавлять буквально по чайной ложке воды, и месить тесто, когда оно будет достаточно эластичное тесто, и поставить в холодильник минут на 20.
    Шпинат разморозить, порезать, немного отжать от влаги,(но не сильно, а то пирог будет суховат) посолить и поперчить и добавить 3 белка (не взбивать), лосось порезать на крупные куски и полить лимонным соком, Фету порезать на кубики( я Фету имела замаринованную с чесноком), тесто разделить на две части одну большую часть раскатать на дно и бока формы, наколоть тесто вилкой, смазать желтком и поставить в духовку пока тесто не подрумяниться.
    На тесто выкладываем по очереди, лосось, шпинат (таким шариком), Фету , и так по очереди распределяем всю начинку, сверху посыпаем натертым сыром накрываем тестом(также его накалываем ), смазать желтком и печь в духовке при 200 C 30-35 минут.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дано, зайшла на Ваш сайт, трохи перечитала і натрапила на паляницю з маком. :) Ото весчь! Згадала собі дитинство, Бродівщину ( бо тільки там я її їла ту паляницю). Але бабці мої обидві пекли самі паляниці зверху на кухні, як вони казали, на вимитих "блятах". :) І паляницю не різали, а "скубали". :) Тобто рвали на шматочки. І все то перемішували в макітрі....
    ОЙ! Мене на ностальгію за дитинством пробило. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ой так само моя бабця робила і мама, і ми коли в серпні на Спаса їдемо в село то тільки так печемо і скубаємо руками на шматочки. А ще я на кухні любила яйця смажити, виливали прямо на гарячу кухню, вона мала такий смак - смак дитинства. Ой навіяло на мене вашими спогадами:no::no:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Моя бабця готує досить смачну запіканку зі шпинатом. Шпинат тушкує на пательні з маслом (чи олією) і часником. Смажить налисники і завертає у них начинку зі шпинату. Потім складає налисники у форму, щедро притрушує кожан шар налисників сиром і в духовку, щоб сир розплавився. Все. Смачно і просто.
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Облизуючись після короткого перегляду теми хочу спитати, чи хтось готує домашню качку в гусятниці на плиті і як? Я тимчасово без духовки
     
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    На сніданок були налисники з сиром і кавуська. На вечерю приготую овочеве рагу і яблучний пиріг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Зайшла і з насолодою переглянула. Даночко, у вас чудовий сайт, "смачний" і естетичний!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я готую ось так: свіжий шпинат добре мию, кидаю в окріп (цілі листки), воно 2-3хв кипить, потім- на друшляк, щоб стекло. Поки шпинат стікає, засмажую цибульку на олії. Шпинат нарізаю дрібними шматками, кидаю до тої цибульки, доливаю трошки води (щоб тушилося хв.5-10). Як википить вода даю 2-3 столові ложки сметани, вибиваю 3 яйця і додаю трохи кропу, солі, вимішую, поки не всмажаться яйця. Все, можна подавати.:) Я люблю їсти просто з хлібом:)

    Додано через 3 хвилини
    Хотіла напекти нині коржиків з яблуками, а мама всі яблука порізала в компот:sad:, вирішила пекти вівсяники:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дуже дякую,:shy: маю купу рецептів на черзі ніяк не доходять руки щоб, то все опублыкувати, то фото невдале то рецепт але є в голові і ніяк не зберуся його написати.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.