Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Може. Не знаю як це українською, в моїй сім'ї все життя вживали слово "жаркоє", а печеням ми називали печиво :p
     
  2. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    [​IMG]
    печеня -- жаркоє...
    печиво -- пєчєньє...
     
  3. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    це італійська страва. це декілька шарів звичайного (макаронного) тіста перекладане рідким фаршем, заправлене томатною пастою і все це запікається в духовці
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    овв, сьогодні у нашої сімї свято:
    -картопля варена
    -картопля смажена
    -тушене мяско з цибульою, морквою, шафраном:ninja:
    -куряче філе у сметанковому соусі
    -деруни
    -котлети
    -піца (2 шт)

    одним словом, я великий молодець:cowboy: (принаймі планую ним стати:))
    омкільки сильно й сильно сумніваюся, що наша сімя то все зможе осилити-буду рада гостям:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    В нас нині домашні пельмені і борщик. На десерт - рулет з нектаринами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а мона рецептик?:)
     
  7. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Бісквітне тісто (4 яйця, 200 г цукру, 200 г муки, 1 ч. л. порошку до печива, добре збити, пекти в гарячій духовці). Коли спечеться, ще гарячим закручується в кулінарний папір (по довжині).
    Для крему - добра сепараторна сметана. цукрова пудра, збиваю міксером. нектарини ріжу дрібними шматочками, все вимішую і змащую охолоджений корж.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    я на вихідних варила росіл, котлетки з бульбою, салат грецький, рагу з кабачків.еклери, хачапурі.
    от так.
    а планую на тижні зупку кваскову і струдель або пиріг зі сливками.
    і ще маю вдро огірків...........подільтся рецептом квашених огірків.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я на трилітрову банку огірків беру неповний стограмовий стакан солі (попередньо повністю розчиняю в невеличкій кількості води, а потім доливаю до повної банки чистою водою). Кріп, кілька зубочків часнику. Якщо ще додати корінець хрону, огірки будуть хрускими. Ось і все.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    На сніданок був екзотичний фруктовий салат: манго, папая, хурма, сливка, зелене яблуко, синє грозно.
    На обід-компот із червоних порічок; гречка, тушена в білих грибах; літня салатка з огірків, помідорів, перчика, листя салати, цибульки, оливок.
    На вечерю буде щось із цуккіні.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а я шось розлінилася :ninja: Як Валерія стала ходити в садок на повний день, то вже майже і не готую, лише якусь легеньку вечерю :no: аж самій перед собою соромно :no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Соєвий соус нічим не заміниш, він є в кожному супермаркеті там де кетчупи, гірчиці , олії. Коштує від 3-х до 20 грн. Дешевший той що штучний, а кращий і дорожчий той що натурального бродіння. (Як квас натуральний-брожений чи на ароматизаторах, чи як оцет дешевший з кислоти розбавленої "Столовий", що має просто запах оцту, і кращий і корисніший-натуральний,отриманий шляхом перегонки спирту"Спиртовий")
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а в столових ложках не скажете, а тов мене нема такого стакану? а як це і все?
    і що ніц не стоїть 3 дні і ніц не варите? я зовсім не знаю тої процедури на жаль..............
     
  14. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Так, я таки знайшла у великому супермаркеті, в малому біля нас не було. М'яско під яблуками вийшло дуже файне! З'їли з чоловіком за раз пів казана :shy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Маю ще борщик вчорашній, зварила гречку. Тепер сиджу, їм домашнє морозиво і кавою запиваю.
    Пробувала вчора зробити морозиво з фруктами, але вершки чомусь не змогла збити, так і заморозила рідкі.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Вчора на вечерю файно пішла бульба з малосольними огірками і грибною підливкою.

    Нині буде гречка з тою ж підливкою, бо наварила багато і ще салатик з огірків і помідорів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сухарі...другий день сухарі.
    А мої смакують картопельку з курячим філе тушеним у сметанці. Зупку помідорову їдять.
    Пи.Си. І чого я голодна і слаба в цю гілку полізла?[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Не хочу сильно навязуватись, але скажу: коли ми робимо салат з огірків і помідорів, то цей салат втрачає свої вітаміни і не є для нас корисним (кажуть огірок з помідором разом аж ніяк, хоча дуже смачно (теж так деколи роблю як дуже засмакує))

    Додано через 2 хвилини
    А моя мама дає просто листя хрону - огірочки теж хрустять. Я навіть листя хрону даю і до маринованих огірків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Що таке зупка помідорова? Багато разів чула, але ніколи небачила, не пробувала і не готувала. Як її готувати?
     
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Берете гарні дозрілі помідори(вони ж томати), ошпарюєте кип"ятком, знімаєте шкірку, тушкуєте, а в той час у вас кипить на газі водичка з петрушкою-морквою-засмажкою...словом зі всім, що до зупки давати "положено". Потім все це поєднуєте. Мені найбільше подобається помідорова з рисом, але можуть бути і макарони, точніше така домашня локшина.
    Я так все згрубша написала. Але думаю,більш досвідчені господині ЛФ, в разі потреби, розкажуть детальніше. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.