Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Хочу баклажанів смажених. Але мені нині полікували зуби, то ще не бралася до роботи:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. pavuchok

    pavuchok Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Вчора в мене на вечерю була тушена картопелька з лисичками і салатик з свіжих огірочків і помідорчіків.А от, що сьогодні приготую то справжня проблема!
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Нині буду пробувати варити борщ з кваску. Прем"єра:) Про наслідки розкажу завтра;)
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я вчора своїх домашніг годувала курочкою качяторе, тобто по-мисливськи, клюсочками, рижом смаженим з овочами по-китайськи і звичайно ж їмо помідори з цибулею, бо неймовірна їх кількість на городі. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А навчіть мене:o і одне і друге... Але я троха туга в тих справах :oтому потрібен детальний переказ-рецепт...будь-ласочка :o
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    І в мене нині в планах сливовий пиріг:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Добре Надійка, завтра принесу переписи.
    Пляцок дуже легкий, тісто рідке за рецептом моєї бабусі, яка називала то ябчаник. Я вчора замість яблук дала сливи. Дуже смачно.

    1ст. муки
    1ст. цукру
    3 великі яйця.
    2 ст. ложки сметани.
    0,5 ч. л. соди+гасити лимоном чи оцетом.

    Все в миску. Ложкою мішаєте до однорідної маси, як на оладки.
    На дно бритванки дає папір для випічки. Далі або лусочками яблука або як я -половинками сливи. Сливами закладаєте все дно в 1 шар. Якщо яблука - то 1,2 бритванки по висоті.
    Зверху рівномірно виливаєте тісто, воно рідке досить тому саме затече в усі шпарки.
    Духовка 200 гр. - 45 хв. Верх добре румяний має бути.
    Це дуже легкий пляцок., але то тих хто любить таке НЕ сухе тісто.

    Нині перегляну перепис, чи все вам добре написала.

    Про штрудель -завтра.
    Колись думала -що то щось страшне, але то так тільки здається.
    Маю тільки 1 недолік при випічці штруделя -завжди даю (голодними очками) більше начинки ніж в рецепті. :) і все думаю "і як то я маю тепер вмістити в бритванку???":)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    гриби :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    зварила гречку і насмажила котлет.
    вчора була картопля із тушкованим індиком.
    ну і, звісно, салати зі свіжих овочів.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ніколи не любила фасолю, навіть запах не переносила.. Але голод не вовк. Прийшлось готувати. За допомогою Лілі, Марусі-мами, мами мого знайомого зі Львова та Інтернету ми визначили що то за фасоля і як її готувати. Чоловік вперся, що її треба варити в стручках, то половину йому так і зварила, а решту потеребила, зварила, а потім стушила з цибулькою, морквочкою, часничком та томатною пастою. Вийшла така смакотіща! З чоловіком принципово не поділилась, треба було мене слухати, а то вперся, що треба готувати в стручках.. Сидить тепер облизується :D.
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Молодець, так йому і тра. Мудрий дуже був, той ся лишив напів голодний :D:D:D

    А в нас тут в хаті шаром покоти і наразі не спішу щось нове купувати бо невідомо що принесе завтрашній день. Отже вечеря буде такою:
    овочеве рагу з морожених овочів. (всмажила цибульку, кинула туди пачку морожених польських овочів, підлила водички і склянку томатного соку. втушила в кінці додала сметанки)
    наобирала барабольки для дітисок
    посмажу кишку яку нам підкинули в неділю
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    [​IMG]

    Додано через 11 хвилин
    Це мій пиріг Фото для Надійки.
    Продовжу про штрудель.

    Для мене це не пляцок а десерт, тонесеньке тісто+сочна начинка.
    Тісто:250 гр. муки
    1 др. солі
    2 жовтки
    2 ст.л. масла
    Начинка: 1 кг . яблук
    сік 1 лимона
    100 гр. родзинок
    100гр. панір. сухарів
    75 гр. рубленого миндалю
    125мл. сметани
    1 .л. кориці
    100 гр. цукру
    2 ст.л. цукрової пудои на посипку
    100г. масла.

    З муки, солі, жовтків і 125 мл. води замісити тісто. Мяке таке буде тісто. Скатитати в кулю, замотати в харчову плівку і залишити в холодильнику на 60хв.
    Яблука почистити, порізати лусочками, в мисочці змішати їх з лимонним соком, родзинками, мигдалем.
    Тісто ще раз вимісити на поверхні посипаній мукою із силою кидаючи його об стіл. Духовку нагріти до 200 гр.
    Розтопити 100гр. масла.
    На столі застелити чистий кухоний кольоровий :) рушник. Присипати мукою. На ньому розкатити тісто у прямокутник. МАКСИМАЛЬНО ТОНКО. Поки не побачите через тісто малюнок рушничка. Далі тісто можна ще тянути руками. Принаймі з країв, руки під тісто і тягнете як тканину. ( ото то вже написала :).
    Тісто змащуєте 1/2 масла, далі- сметаною. Посипаєте сухарями. Рівномірно розподіляєте начинку, до крвїв залишаєте 1-1,5см. Начинку посипаєте корицею і цукром. І з допомогою рушника скручуєте все це в рулет.
    зверху мажете залишком масла. Переносите на бритванку.Випікати 45 хв.
    Смачного!

    Додано через 20 хвилин
    МОЇ КОМЕНТАРІ.

    Я печу з 1/2 перепису, тому що коли зробила з цілою норми то не мала як той штрудель впихнути в духовку , бо в мене 1/2 нормальної духовки оскільки плита в 2 рази менша (2 комфорки). Головне ТІСТО, витрамати 60 хв. в холодильнику, і добре вибити. Тісто тянеться дуже добре. Не бійтеся.
    Крім того, тісто принаймі в мене розтягується настільки тонко, що штрудель виходить великий! Як я писала начинки даю багато на око. Бо ніколи немає відміряного 1 кг. яблук. Якщо при скручування рушничком тісто десь прорветься яблучком , бо начинка випирає, то не роблю з того клопоту. Защіпала і все, або з дзюрочкою печу.
    Масло, сухарі, сметану, лимон, родзинки - все беру на око, ніц в тих грамах не міряю, просто дивлюся щоб вистарчило помазати і все. Родзинку свідомо даю менше. Інколи даю подрібнену курагу. Мигдаль за його відсутності - не даю взагалі.
    Моєму Андрієві дуже смакує. Мені також, тому що я не люблю дуже солодке, а цей штредуль власне і є сочним і в міру солодким.
    При подачі на стіл (краще троха ще теплим) - присипати цукровою пудрою.

    Пробуйте Надійка, у вас все вийде!

    Додано через 26 хвилин
    На жаль фото штрудля не зробила,бо все одразу і з'їли.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дуже дякую Kasia....буду пробувати....

    Дівчатка, а скажіть хтось би хотів шоб в нас на форумі була окрема гілка з детальними переказами-рецептами всякої всячини, яку треба випікати(печенька,пляцки,торти) для тих хто тільки починає вчитись...бо тут трошки, трошки по інших гілках розкидано, немає так шоб все в купі...(чи то я сліпенька) Якшо хоча би хтось підтримає, то створю...
     
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    І я так кажу:cowboy:

    Додано через 3 хвилини
    А в нас сьогодні вареники з картоплі, кабачковий торт (цього разу аж два :haha:)Бо в нас вони за лічені хвилини з.їдаються), запіканка з сиру, гречаний супчик, компот з яблук і слив.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    На замовлення чоловіка сьоня гречка, котлети і овочева зупа. Ввечері консервую персики, тому прийшлось готувати зранку.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    я буду варити нині зупку з калафьорами і плавленим сирочком і тушкувати капусту.

    Надійко як Ваші справи? Пляцок є?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Бабця варить огіркову зупу, бо неймовірна кількість квашений огірків, які ніхто не їхть, пропадає в холодильнику.
    А я запланувала печені пенне з рікотою і томатним сосом. Ми постимо!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Господинькі привіт!!! Може хтось має рецепт тортика "П'яна вишня"? Хочу чоловіку сюрприз зробити!!!
     
  19. Forest

    Forest Active Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Любі дівчаточка, прошу про допомогу! Хочу наше ком'юніті витягнути на пиво, куди запрошую і активісток цієї гілки. Як початківець подібної гілки наберуся наглості просити про закусну підтримку в оффлайні. Нехай небагато але спробую насправді а не пускатимю слюньки на клавіатуру :) Деталі тут
     
  20. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Це треба буде думати перед форумівкою, бо якщо буде дощ, то на природу не підемо :).

    Сьогодні лінилась, харчувались купленою смаженою рибою, салатом, макаронами. І канапками.
     
Статус теми:
Закрита.