Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а в мене фаршировані перчики
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А сьогодні я готую зелений борщ, рибний пудінґ, білі грибочки в сметанці. Ну а на десерт - чізкейк звичайно ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    теж хочу грибів! дуже...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а моя капуста так і залишилась...планами...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    На вечерю - м"яско з фасолею в горшечках, салат з буряків і солоденьке - сирники з маком :).
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Перець фарширований, на перше борщик червоний
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А напишыть щось на перше цікаве а о ідей НУЛЬ. Попередньо була зупка з калафьорами.
     
  8. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Поділіться рецептом, ато сиру в холодильнику багато. Звичайні сирники вже проїлися, і сирник також. Не можу придумати, шо з ним робити.
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Рецепт найшла в нетрях, але пристосувала до себе. З тіста (сир, мука, яйце, масло, я даю ще ванільний цукор) формуєте кульки, паніруєте в муці і на 3 години в морозилку (нащо не питайте, не знаю :)), смажаться на олії. До цього готується соус: 50г маку запарюєте (я не запарюю, висмажую відразу на маслі), додаєте 50 гр масла і 600 гр сметани (я сметани даю менше, зате доливаю ще молока), в цей соус закидаєте сирники і даєте закипіти (я сирники тільки трошки підсмажую, а потім кидаю в соус і тушкую до готовності).
    Смачного.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Як варіант: солянка, борщ, окрошка, зупка овочева, французька зупка з сиром, зупка з фрикадельками, уха з лосося, бульйон, грибна зупка. Ого скільки я знаю зупок...треба ще подумати...:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ще помідорова зупка, поки сезон :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Як варіант: палюшки, вареники з сиром, налисники...різна запіканки, в мене користується популярністью запіканка сирна з макаронами...смакота:dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сир перемешать с выдавленным чесноком, порезанным укропом, немного сметаны, для бутербродов. Можно эту смесь запихать в болгарский перец и всредину крутое яйцо. Положить в холодильник, перед подачей порезать, выглядет симпатично. Подать мужу, в качестве закуски к горилке:p
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Пи Си. Забула написати, що солений сир в мене чоловік категорично відмовляється їсти, тому ні вареники, ні запіканки солені не підходять. Солодкі запіканки терпіти не можу я. Палюшки були на вихідних. Хочу рецепт сирників з маком!!!!!!:crazy:
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Поділться рецептом.

    На перше думаю буде росіл.
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    таки зварила росіл і ще чанахи
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а напишіть шо воно таке....будь-ласочка...
     
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Думаю у кожного свій рецепт. Можу написати як готую я.

    Картоплю варену перемелю до однорідної маси в ковбайні, додавш трохи сиру, звісно сіль, можна перець, два яйця. Потім викидую цю масу на стільницю додаю муку, не можу сказати скільки, бо то залеже і від муки і кількості бульби, замішую таке тісто як на вареники. Тоді роблю ковбаску, ріжу на частинки, і формую пальчики, чи то палюшки, за розміром і формою як мізинець, але знаю що роблять і більші, то вже як кому подобається.

    Заговорили про пальчики, а я згадала, що можна зробити кулі, принаймі моя бабця так це називала. Напишу рецепт, може хтось напише справжню назву;)

    Бульбу тру як на деруни, потім відціджую на друшлаку. Додаю муку, яйце, можна як є трохи вареної бульби, сіль, має бути досить густе. В кипяток ложкою, яку кожен раз змочою водою, викидаю картопляну масу, помішую через 5хв, як вкинула все.

    Мають вийти окремі кульки, які потім подаю з сиром, скварками, капустою, сметаною, можна як перше, тоді з водичкою в якій вони готувалися
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Тісто 0,5п. маргарину, 1 яйце,1 столова ложка сметани. 100гр цукру1ч.л. соди погашеної оцтом, мука (корж мішаний)
    Сир 1,2 кг сиру, добре протертого, 6 яєць, 3ст. л. манки, 200гр порошку до печева
    Мак 2скл. маку втерти, 3 яйця, 1скл. пудри, 100гр масла. 1ст. л. манки

    перший шар тісто, 2-сир, 3 - мак.
    Пекти на невеликому вогні десь хвилин 40, під низ добре дати кулінарний папір, легше потім діставати:)

    Пляцок смачний, але я більше люблю сирник з галяреткою, напишу заодно і його рецепт.

    Печеться в круглій формі бісквіт
    4 яйця, 1скл. цукру, 1 скл. муки, 1 ст.л. поршку до печева.
    Яйця збити з цукром, додаючи по одній ложці мки розмішаної з порошком до печева. Випікати 20 хв.
    Як остигне просочити лікером, коньяком, або сиропом.
    Мак 2скл. маку втерти, 1скл. пудри, 100гр масла, 1 пачка желатину + пачка галеретки,розводити по мінімуму, води грам 100. викладаю на бісквіт в тортівниці.
    Сир 0,5 кг сиру, 200 гр. цукру. 200гр. масла, 20гр желатину+1 пачка оранжової галяретки, але розводити по мінімуму, води грам 100. Цю масу викласти на мак, не виймаючи з тортівниці, дати застигнути.
    На сир викладаю фрукти які є в наявності.
    Зверху даю галяретку, або желе для торта, теж + пачка желатину.

    Води скрізь даю мало щоб добре застигало:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Моя бабця перед тим, як відварювати трішки підсмажує ці кульки на майже сухій сковорідці (або мінімум жиру), відварювати недовго, хвилинки 2-3 після того як спливуть, подавати із тертим соленгим сиром (бринзою або домашнім) і цибулькою підсмаженою на шкварках або олії... Дякую за ідею Mira_SH напевно сьогодні це в мене буде на вечерю... до речі, моя бабця називає цю страву " варене-печене":clapping::clapping::clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.