Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Сьогодні маю зварити: пісний борщ і сос з грибів. Також дуже хочу зробити рогалики, пляцок з яблуками і перекладаний маківник (польський перепис). Сестра вже нині накрутила баняк голубців.
    До свят лишилось кілька днів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    але не для всіх...
     
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Що ви маєте на увазі - не для всіх?
    Не для всіх червоних риб?
    Чи не для усіх людей?
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    на Новий рік плануємо всією сімьєю бути дома. головна "фішка"-влаштувати свято дитині....дід мороз,ялинка,подарунки,фєєрверкі....

    готувати планую так.щоб по мінімуму стояти біля плити.Чоловік замовив стейки.Запечу мясце з чорносливом,засолю сьомгу або лосось.обовьязково креветки ,кальмари.....ми то всі любимо.Салат з курки і ананасів(для себе),а малому салатік з мяса кріля,він його обожнює.
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Kati, а як Ви його робите?
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    2 банки мяса кріля(купую 3,одну малий з"їдає просто так),2-3 яєчка варених,свіжий помідорчик,ще можна трошка кукурузки,заправляю сметаною з майонезом 50/50
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А рецепти? Наприклад, кальмари, то як? І м"ясо з чорносливом? Будь ласка
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    М"ясо.Можна брати і телятину і нежирну шию ,шинку.свинну. Я використовую сухий маринад(сіль,перець,спеції до м"яса,натираю часником),а хто любить можна робити і мокрий маринад. залишаю маринуватись ніч . Окремо обсмажую печериці з цибулею і морквою.Чорнослив без кісточок краще брати. Потіми все разом запихаю в рукав для запікання,температура 180 градусів,приблизно 1год.-1.20.

    Морепродукти.Просто обсмажую на оливковій оліі креветки і кальмари,трошки солю і видушую багато часнику.Останнім часом готую так,поперше малому дуже подобається,а подруге зараз намагаюсь якнайбільше використовувати часник.
    А взагалі є багато рецептів з кальмарами,і фаршировані,але мені чим простіше тим смачніше
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а напишіть, будь ласка, рецепти із морепродуктів....
    перевірені якісь:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я робила такий салат
    креветки заморожені
    кальмари
    листя салату
    свіжий огірок
    кукуруза
    яйця
    сир твердий

    кальмари і креветки відварюєм до готовності,креветки цілі,кальмари ріжем смужками.огірок соломкою,салат рвем руками.Сит трем на терці.Запрвка-майонез
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Салат в грейпфрутовых корзинках.
    Грейпфрут розрізаю пополам, вибираємо м’якоть так щоб не пошкодити стінки, м’якоть очищаємо від плівок і ріжемо на не дуже малі шматочки, креветки обжарити на гарячій сковорідці з ол.олією(можна будь яку) хвилини 2-3, листя салату порвати на куски, авокадо(можна без нього) порізати на кубики, помідори черрі ріжемо на половину(або звичайні, порізати на кубики) .
    Є два варіанта заправки
    Ол.олія, трішки меду пару капель винного оцту або лимонного соку, сіль перець(при бажанні ложечку гірчиці) все змішати і заправити салат.
    Можно просто майонезом, можна майонез, трішки кетчупу пару капель коньяку. Готовий салат викласти в половинки грейпфруту.

    Теплий салат(закуска) з мідіями.
    Обжарити на олії дрібно порізану цибулю і терту на дрібній терці моркву, додати порізаний на полоский болгарський перець, потушити все до готовності, посолити, поперчити, добре збризнути лимонним соком і дати мідії(якщо вони варено-морожені перед додаванням залити їх на 5-6 хв кип’ятком, воду злити і промити), дати потушкувати ще пару хвилин. В принципі на цьому вже можна зупинитися, а можна залити це все вершками і протушити пару хвилин + часник+петрушка свіжа. Це можна подати як теплий салат, закуску, або зварити рис і мідія подати як другу страву.

    Про креветки. Якщо ви купуєте варено/заморожені креветки(вони рожевого кольору) їх варити треба буквально 2-3 хв, воду доводити до кипіння, і закидаєте креветки варити приблизно 2 хв, тільки щоб їх розморозити, вони вже готові до вживання, якщо довго варити креветки стають резинові. Якщо я креветки буду обжарювати9як для цього салату) то не варю взагалі, просто заливаю кип’ятком, накриваю покришкою і даю постояти 5-6 хв, воду зливаю, мию і на сковорідку.
    При виборі авокаду купіть його за пару днів і покладіть в кошик з цибульою щоб він дойшов, має бути мяким(не гнилим) тоді він буде смачним і не буде гірчити.
    Часто салати з морепродуктами я готую взагалі без рецепту є продукти які дуже добре поєднуються з дарами моря це – помідори, огірки, авокадо, шампіньйони, грейпфрут, апельсин(без перегородо, бо будуть гірчити), солодкий перець, сир (фета, твердий, пармезан), кукурудза, яблуко,ананас, китайська(пекінка)капуста, листя салату, кунжут, кедрові горішки. Для салату беру те що є дома, а заправки також різні, і просто вінігретна заправка(олія, лимонний сік, трави), або її варіації
    +соєвий соус і мед + кунжут
    +гірчиця в зернах
    +сік апельсиновий(грейпфрутовий)свіжо вижатий
    +бальзамічний оцет і сухаріки
    Або різні варіації майонезної заправки і в чистому виді і з добавками кетчупу, часнику, соєвого соусу, авокадо збитого в блендері.
     
    • Подобається Подобається x 17
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    поділіться, будь ласка, рецептами нетрадиційних бутербродиків.
    а селат в корзинках я спробую...
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    1.
    батон порізати
    збити білок з дрібкою солі
    скибки батона з однієї сторони змазувати білком і обжарювати в невеликій к-сті олії
    необжарену сторону батона змазати майонезом
    посипати порізаними на маленькі кубики ковбасою, свіжими огірками/помідорами/болгарським перцем, вареними яцйями.
    обов"язково зелена цибулька, без неї не то
    затерти сиром

    2.
    солений крекер змазати майонезом
    половинка оливки, петрушка
    затерти жовтком

    3.
    майонез вимішати з часником, змазати батон
    корейську моркву загорнути в шинку, викласти на батон
    петрушка за смаком, затерти сиром
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 14
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Почнемо з суші... яким би дикуватеньким воно не виглядало, а зразу напихатися не хочеться. Потім швидше за все смажетимемо індичку з гречкою. З салаток - Грецький та Грибну полянку. Заливний язик зробимо ще. Може гострим творогом нафаршируємо помідорчики. В знайомих у рестіку замовили фаршировану рибку як обов"язковий атрибут свята чомусь :)(планую в січні піти вчитись її робити). Решта - асорті.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=489 - ось звідси я брала ідеї для бутербродів дітям на Миколая (до Тані заходили подружки) здається складним, а робити зовсім просто.
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    СОФІЯ -СОНЯ! Не можу втриматися (може і офтоп), але Ви - супер, і куховарите, і в рослинках шарите, і активно дописуєте, лиш встигай читати:clapping::D:radist:!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    :DА то просто в мене кухня найближче до дитячої, де комп стоїть :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ну, моїм дітям по 13-14 років, думаю ковбасу вже можна:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: Та і не ковбасу можна, а шинку.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Свинина під соусом Камембер

    Складники
    0,5 кг свинячих філе
    1 ст. л. масла
    3 ст. л. білого вина
    1/2 - 3/4 горнятка (мушу вдома подивитися скільки це в мл) вершків
    1 ст. л. подрібненої свіжої зелені, майорану, чебрецю та тим'яну
    1/2 кружальця сиру (4 унції - веб-калькулятор каже, що то 115 г) camembert
    до речі, кажуть не брати камембер фірми президент, бо він погано топиться
    сир почистити від плісняви й нарізати скибками
    1,5 ст. л. міцної муштарди (гірчиці)
    свіжомелений перець

    Свинину трошки відбити пласким боком молотка, поперчити й обсмажити з обох боків на вершковому маслі, десь по 3 хвилини на кожну сторону відбивною, перевертати лише раз. Вийняти м'ясо на глибокий таріль, аби стікав сік. На сковороду додати вино і довести його до кипіння. Додати порізаний скибками камембер, муштарду і сік, що стече з м'яса. Помішуючи суміш, додати вершки, зелень, довести до кипіння. Додати ще трошки вершків та приправити.
    Свинину подавати поливши її соусом та прикрасивши зеленою петрушкою.

    Французи кажуть, що до цієї страви подавати треба Chiroubles, але думаю, що можна й інше червоне. :)))

    Знайшла ще інший перепис, хренцузький, але думаю, що не буду лякати гостей такою екзотикою. Візьму простіший. :)
    Єдине, що мене трохи шокує, це час смаження м'яса. Не замало?

    Ще ми плануємо зробити брі, запечений у листковому (слойоному) тісті із джемом з журавлини й паприкою.

    Думала запікати голівку цвітної капусти, знайшла дуже цікавий перепис, але оскільки я працюю, а на 6 ми ще їдемо на вечірню до церкви, то я просто фізично не встигну, тому вирішила відмовитися від капусти й натомість зробити звичайне картопляне пюре.

    Не відмовилася лише від своєї ідеї зробити нарешті еклери.
    Я знайшла кілька ...... рецептів, але може хтось має випробуваний і нескладний перепис?
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 6