акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. Liudmilita

    Liudmilita Active Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Как же я рада за Марьянку!!! Она молодчина![​IMG] Исключительно сильная личность!
    Именно она меня сподвигла год назад поднять попу от компьютера [​IMG] и стать Снегурочкой для всех львовских деток. Надеюсь, подарки им понравятся или хотя бы не разочаруют тех, кто мечтал о чем-то конкретном, а я не угадала...
    П.С. Кстати, очень интересно, вышила ли Марьяна прошлогоднего новогоднего кота на кресле? Очень здоровский был кот, светлый и тёплый. Я загадала, что как вышьет - непременно поправится, потому что коты - лечебные.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Я уточню , но зная Марьянку точно вышила.
    Сейчас Марина должна встретиться с ними и передать подарок и лекарства, а на следующей неделе мы будем делать фотосессию для Марьянки , есть договоренность с Дзыгой на выставку фолто, может еще какие галереи согласятся.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    МЫ ЭТО СДЕЛАЛИ ))))))))))))))))

    Вся сума на Протез собрана и проплачена !!!! , 20.01 протез должны привезти в больницу и передать лечащему врачу, после этого он скажет точную дату операции и список препаратов которые необходимы.
    Сейчас речь идет только о возможных нуждах по препаратах. для самой операции.

    Спасибо всем огромнейшее.
    Отчет по собраным средствам можна посмотреть на сайте фонда.
    Вчера мы проплатили 14100 гривен которые поступили на наш счет фирме которая везет протез. Остальные деньги внесли родители из средств собраных ранее и из переданых за последние дни им лично или через счет или Приватбанк
    Остальные деньги которые пришли на протяжении сегодняшнего дня и будут приходить до 20.01 с надначением для Марты Федорняк будут использованы на закупку необходимых препаратов и оплаты реабилитационных мер .

    Надеемся что однажды мы сможем показать видео где Марта танцует .

    Еще раз спасибо всем огромное )))))
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Чесно? Мені просто не віриться...сльози радості на очах...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Коли вперше зайшла тема про протез для Марти , ми чесно кажучи боялися що не встигнемо, свята , криза і т інше, але коли сиділи усі разом 5 січня якось так вирішили що мусимо це зробити , тому що інакще ніяк , і воно як пішло....
    Шквал дзвінків, пропозиції від Пікассо і інших закладів про встановлення скриньок.
    позавчора ми підбивали де що і як позичити, щоб перекрити недостачу в 15 тисяч , а потім до вечора з"ясувалося що усе - уся сума зібрана і проплачена то було класно :haha:))))

    Один день відпочинку і продовжуємо працювати далі

    Питання Марти з грошима вирішено, але потрібні 10 донорів крові

    Найважливіші (найскладніші) зараз Андрійко Плювак і Христинка Мамчур , у Андрійка - рецидив, планується операція у Києві і щось з дорогих препаратів, тепотекан або темодал. У Христинки саркома і вроджений порок серця, що ускладнює хімію, попереду операція по видаленню частини пухлини і знов дорога хімія+ підтримуючі для серця, що теж не дешево.

    А ще попереду 15 лютого - день коли ми нагадуємо про те що наші діти живуть і мають шанс одужати і кажемо що РАК ВИЛІКОВНИЙ
    та 8 березня - традиційна вечірка фонду і друзів - де ми збираємо кошти на творчі заняття для дітей і підводимо підсумки року минувшого .
    Минулого року це була суміш класики і Елвіса, цього плануємо Латиноамериканську вечірку де буде сальса, танго, меренге, бачата, чача, самба , чакарера - ну люблю я ці танці ;) Якщо серед вас є люди готові підключитися до створення плейлиста та шоу програми будемо раді допомозі.
    З мене танго і чакарера

    Одже життя триває
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. Liudmilita

    Liudmilita Active Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Слов нет... Одни эмоции! [​IMG]
    Я так переживала за Марту, и из-за того, что уже не могла сама помочь... Как же здорово, что нашлось столько неравнодушных людей и они УСПЕЛИ! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Натагідра, може для когось потрібен комп'ютер. На ЛФ mayscream написала:

     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Перепрошую, якщо продублюю, але подивіться будь ласка!!!
    http://www.needhelp.in.ua/sinkovsky_ostap
    можете допомогти дитині - прийдіть на благочинний концерт! 1 лютого 2009р. в приміщенні кінотеатру ім. Довженка (на Сихові) відбудеться благочинний концерт для збору коштів на операцію Остапчика.
    Співатимуть Пікардійська терція, Павло Табаков, Ірина Федишин...
    Ціна квитків від 30 до 150 гривень.
    Контактна інформація по квитках - 80976533605 (Uljana Pak)
    80983539854 (Alina Byelopolska)
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Молодці, бачила ваші листівочки в Франка. Обовязково прийдемо .
     
  10. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Наші новини

    Львівські новини.

    Федорняк Марта
    Завдяки спільним зусиллям всіх небайдужих людей батьки Марти оплатили вартість ендопротезу фірмі посереднику, яка привезе його до України. 20 січня ендопротез мають передати у лікарню і Марту почнуть готувати до операції. (це вже сьогодні тому чекаємо з замиранням сердця)
    Всі кошти, що поступили на рахунки після оплати ендопротезу, підуть на купівлю препаратів, потрібних для успішного проведення операції і відновлення Марти після операції.
    Щиро дякуємо за надану допомогу у купівлі ендопротезу !!!!!
    І ще безліч раз спасибі всім і кожному хто долучився до цього !!!

    Молодняк Роксоляна

    Зараз Ляна проходить останній блок ХТ, але він їй дається досить важко. Три тижні трималась висока температура. Зараз їй краще, - температура впала, з’явився апетит, покращився настрій, проте, оскільки впали лейкоцити і продовжувати ХТ неможливо Роксолянку відпустили додому... Та Лянка не падає духом, вона знає, що все буде добре, треба тільки вірити і, в жодному разі, не втрачати почуття гумору. А це нашій красуні завжди вдавалось прекрасно.
    Наразі, на рахунок фонду давно не було поступлень для Ляни, а залишок коштів був витрачений на купівлю 3 флаконів Грастиму, що знадобились одразу після новорічних свят. Дівчинка з м. Долина (Івано-Франківська обл.), тому лікування у Львові їм доводиться оплачувати самостійно. Наразі їм нічого не виписують, основні препарати є, однак, якщо знову знадобиться Грастим, чи інший препарат, фонд не зможе його проплатити.


    Проскурник Дмитро
    У Дмитрика все гаразд. 26 січня мають бути у Львові. Хлопчику потрібен Ланвіс, який зараз дуже важко придбати. Їм передали 2 упаковки, ще буде потрібно 3 і мама, наразі, їх замовила, можливо їх також передадуть..


    Оленка та Іванка Лапчаки.
    Оленка і Іванка сьогодні були в лікарні, аналізи добрі, і вони їдуть в Одесу на планове обстеження. В четвер сподіваються приїхати назад. З фінансами наразі все гаразд, ще залишились кошти, які фонд переводив таткові для попередньої поїздки. Настрій також бойовий.


    Мамчур Христинка, наше Сонечко
    У Христинки в середу призначена операція по видаленню пухлини, оперуватимуть у Львові. Сьогодні робили обстеження. У дівчинки проблеми з серцем, тому лікування складне. Зараз дівчинці нічого не потрібно, проте можливо буде потрібно після операції.
    Просимо підтримати Христинку у середу молитвою і добрими побажаннями.

    http://www.donor.org.ua/index.php?module=phorum&mdo=show&th=10&po=35824 – тут ви можете написати побажання нашому «Сонечку» Христинці, а я роздрукую і передам їм зранку перед операцією,, або можна писати тут на форумі
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Сьогодні нашому Сонечку Христинці робили операцію


    Цитата:
    операция закончилася еще днем, сейчас девочка должна уже отойти от наркоза, а новости...
    новости не очень
    К сожалению химия не убила опухоль полностью, ждем результатов гистологии и вердикта врачей какое лечение будет дальше, однозначно, что химиотерапия, но учитывая, что у Солнышка проблемы с сердечком врачам нужно серьезно подумать.
    В суботу я буду общаться с мамой на предмет размещения информации на Доноре, но уже сейчас ясно, что помощ девочке будет нужна
    Просим всех молитв о здравии Кристинки.
    Семья у них очень дружная и оптимистичная, но сейчас им очень нужна ваша поддержка.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Натагидра, неужели компьютер не нужен никому?!Я сама подвезу с отцом,если что,только скажите,куда!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    упс , не увидела :).
    если чесно мозги забиті детьми и поиском денег и предстоящими акциями.
    Думаю что точно найдем адресата.
    Отвезти можна в фонд Черновола 45, "a", как только компютер найдет своего адресата я напишу на форуме и дам фотоотчет (как біло с Андреем Плюваком).
    контактировать можна с Мариной 8-050-430-71-88 .

    Возможно отдадим многодетной семье Дреботов , тем более что сейчас Роман на Домашнем обучении и мы сможем передавать ему научно познавательные фильмы , как там с сидеромом .есть нет и какие форматы читает ???

    Кстати если вы вдруг планируете ехать в Карпаты в район Тухольки. Борыни, то можете им передать сами ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вітаннячко всім:)

    ще в п'ятницю ми приїхали з Одеси, але на цю гілку були проблеми з доступом і тому пишу аж в неділю.

    Я дуже тішуся, що в цьому році вдалося зробити багато чого доброго, а особливо тішуся, що у Марти і Мар'яни буде все добре.
    Різдвяні подарунки також принесли багато задоволення і радості.

    В Одесі сестричок знов обстежували під наркозом. ну ніби кажуть, що один наркоз забирае 5 років життя, а Оленка вже мала їх десь біля 20-ти. в Одесі кажуть "якщо мала жити 200 років, то проживе 100" на цей раз в Одесі не все було супер. всі обстеження показують, що дівчатка молодці і лікування йде їм на користь, але на цей раз ми після наркозу пару годин були в 13 палаті і там набралися якогось вірусу. дівчата ще мають до хімії трохи часу, щоб вилізти з тої зарази.
    Оленка і Іванка з другого лютого мають заступити на наступний курс хімії, а в Одесу поїдемо десь в середині квітня після другого курсу і там планують оленці робити ще одне опромінення, але не таке страшне, як в листопаді. то мають бути якісь аплікації.
    Іванка ще надалі буде лікуватись за звичною схемою. зубки ніяк не дають спокою, а ще, вона дуже активна дівчинка і всюди хоче залізти. в братові фарби та гіпс разом з Оленкою, і до клавіатури, і до маминої сумочки.
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Ще про сестричок Лапчак

    Сьогодні Іванка була в відділенні на переклейці катетера і з понеділка ляльки зкступають на черговий блок хімії. наразі всі необхідні препарати є у відділенні. ще залишилось Іванці з Оленкою підтянути здоров'ячко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Доброго дня усім.
    У нас критична ситуація. У звязку з проблемами нашого банку заблокований наш розрахунковий рахунок.
    Це робить неможливим робити будь які закупки медикаментів
    Зараз термінова допомога потрібна трьом нашим діткам.
    Наді Дісько близько 14000 грн.
    Новому хлопчику з Тернополя 4500 грн.
    І Христинці з гематології 1000 грн.

    До кінця тижня ми ввідкриємо рахунок в Приватбанку, але це час,а покидля збору коштів ми можемо застосовувати лише гаманці і перекази Приват Маней через приватбанк на Маринку , або на мене.
    Я готова зустрітися з будь ким і буть де. Нам дуже і дуже потрібна допомога
    8-050-430-71-88 НАТАЛЯ
    8-050-370-90-02 МАРИНА

    Електронні гаманці
    R215251561194 рублі
    U168998153895 гривні
    E625721235883 евро
    Z204615584917 долари
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    +1000.00 у скриньку в фонді Щиро Дякуємо
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    через усі наші клопоти забула похвалитися З 01.02.09 в Дзизі на другому поверсі фотовиставка світлин з наших творчих занять., назва "Діти квіти" ;), виставка точно буде до 15 лютого , а можей трохи довше, заходьте подивіться
    http://krylanadiyi.org.ua/articles/2009/02/04/232.html
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Рахунок уже розблокований :)

    В пятниць в мартусі була операція розпочалася в 11 коли дівчата заїзжали у 16 все ще тривала, наразі поки ніяких новн не маємо, але в обід Маринка поїде в лікарню і дасть свіжу інформацію
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вітаю всіх!

    В четвер сестрички знов заступили на черговий блок хімії. вчора нас відпустили додому і зараз ляльки здорові і дуже активні. Цього разу ми були в палаті де недавно встановили телевізор і кабельне телебачення. Пізнавальний канал, канал мультфільмів- це для оленки найкращі канали. Іванка то взагалі шило. шкода, що вона ще не дивиться мультики.
     
    • Подобається Подобається x 8