З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :xaxa::xaxa::xaxa: бо на море хочу в бікіні
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :)та ну... така краса.... і смакота напевне.... мнямм
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Панадолочко, ну чого ти? не розстроюйся!
    йдемо разом в жилєтку, бо в мене сьогодні така сама халепа :sad: на душі так прикро, а мама втішає "Ото горе :) якби то були найбільші біди на землі..."

    Вирішила сьогодні зранку ще раз побалувати своїх тортом Бомба і спекти корж. Те, що в мене вийшло - капець :sad: Виню у всьому розпушувач. Завжди печу на Др.Еткер, а зараз скінчився і купила в кіоску який мені невідомий вітчизняний. І вийшов у мене шоколадний блін...........

    А погана духовка - це ............. сама знаю, що це таке тому щиро співчуваю!

    зато батони в мене вийшли - файні як ніколи :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я вже марю коли буду мати свою кухню і нарешті нормальну духовку....так хочеться щось файнюче спекти (малий в мене дуже любить тортики)....
    Анута, дякую Вам за підтримку :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    обіцяний рецепт для Анастасії ;)
    Хачапурі

    як кажуть люди двох хачапур :) вистарчає для того щоб нагодувати на сніданок мужа (моєму вистарчило 2,5) Зі слів чоловіка смачніші ті, котрі були тоншими. Зручним є те, що тісто робиш звечора, а вранці бах-бах і вже смажиш :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ануто, то ви так і смажите, без олії? звичайна сковорідка також підійде чи має буте спеціальна, з тих що рекламують?
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я смажила на олії на тефлоновій. я собі якось туго уявила як то без олії і зробила (як справжня господиня) по своєму :xaxa:
    я знаю що їх ще запікають, але то можливо мороки більше, а може і ні :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчатка підкажіть будь -ласка на якій сторінці чізкейк?:confused:
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    шукайте тут на вибір ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А чому погано собі представляєте?Без олії вони також чудові виходять тільки сковорідку треба брати з товстим дном. В мене чугунна стара і тефлонова але груба, то печу на них - суперово получається, ІМХО - на оліїї будуть дуже жирними.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Хочу поділитись рецептом своєї улюбленої запеченої з грибами і сиром картоплі.:)

    Отже, почищену картоплю (наприклад пів кілограму) порізати кружечками (меншого діаметру), середньої товщини, щоб добре пропеклась. Печериці (250 грам) помити і порізати кусочками на половину меншими, ніж картопля.
    Готуємо сирну прокладку. Беремо 250-300 г сметани, трошки (напр. 5 столових ложок) майонезу, 200 г тертого на грубій терці голандського сиру (гауда, російського ...), 100 грам несолодких вершків, солі, перцю чорного, орегано, трохи дрібно порізаного кропу, і перемішуємо - якщо виходить доволі густа маса, можна додати ще трошки сметани і майонезу.
    Далі викладаємо в гусятницю пластами картоплю в перемішку з печерицями і сирну прокладку (карт з печ /сир /карт з печ/ сир...) і запихаємо в гарячу духовку.
    У мене духовка електрична - пояснюю на прикладі електричної про час приготування.
    20хв-при температурі 200-220 градусів, 20 хв- при температурі 180 градусів, далі відкрити і притрусити ще зверху добряче тертим голландським сиром і залишити ще в духовці на хв 15 при температурі 150-160 градусів, перед тим попробувати на предмет готовності картоплю, бо в мене як коли картопля вимагає часу випікання - коли 30 хв, коли і 50, я написала 40 в середньому + 15 хв з притрушеним зверху сиром.

    Отакий маленький рецептик.
     
    • Подобається Подобається x 17
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    дитячі коктейлики
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Салат грецький з прибамбасом:).

    Порізати помідори, сир фету ваговий, огірок свіжий однакового розміру кубиками, додати оливки без кісток (власне зелені оливки, а не маслини), нарізати зелену цибульку (не дрібно), кропику, натерити трохи голландського сиру і додати жменьку кедрових горішків. Приправити чорним меленим перцем, орегано і оливковою олією. Не солити (оскільки фета і оливки самі по собі солені).

    Салат з селери.


    Корінь однієї селери і 2-3 яблучка потерти на грубім терці або в кухонному комбайні, додати родзинок, грецьких горішків дрібно-посічених і заправити майонезом. До смаку посолити і готово!

    Оселедець з яблуком.

    Філе оселедця почистити, випотрошити з кісток і порізати кусочками (можна купити готове філе порізане кусочками, але я особисто не люблю такого;)). Половину цибулі ріпчастої порізати тонкими кружальцями, посолити, поперчити, перемішати з філе і заправити олією та оцтом (ми заправляємо яблучним оцтом). Потерти на терку 3-4 яблука, нарізати дрібними кубиками 1 ріпчасту цибулю (яку бажано, щоб гіркота зійшла, трохи поцукрувати і промити проточною водою в друшляку, а потім поставити стекти) і, яблука з цибульою заправити сметаною з гірчицею.
    Викласти яблучну заправку в посудину, з якої будете їсти чи подавати на стіл (рівномірно одним шаром) і викласти рівномірно одним шаром філе оселедця з цибулькою по верху. Притрусити зверху майонезом і посипати дрібнопосіченою зеленню ...

    Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Пекла ось такі корзинки:
    [​IMG]

    Тісто для корзинок:
    1 яйце
    1/2 ст. цукру
    100 гр масла
    100 гр маргарину
    1/2 ст.л. майонезу
    1/2 ч.л. соди, погасити оцтом або лимонним соком
    2 ст. муки

    Сироп:
    1,5 ст. цукру
    1/3 ст. води
    1 ст.л. цукру

    Спекти з тіста корзинки.

    Приготувати крем:
    4 білки збити в круту піну.
    Зварити сироп (повинен стікати з ложки такою ниточкою) і гарячим тоненькою струйкою влити в білки. Долдати лимонну кислоту (1/2 ч.л.). Збивати.

    Наповнити корзинки кремом.

    Моє зауваження: Цього сиропу завжди забагато для 4-х білків, тому я не весь сироп виливаю у збиті білки, а десь приблизно 2/3.
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Зараз сезон полуниць, тому в мене частенько печеться рулет "на око".
    Тісто: беру 4 яйця (свіжі, але ставлю в хододильник, щоб добре збивалися), виливаю в горнятко, в інше таке ж горнятко беру такої самої кількості цукру, і в третє - борошна. Яйця з цукром збиваю в пухку піну, додаючи борошно і добре вимішую (за годинниковою стрілкою), чайну ложку порошку до печива.
    Все виливаю на змащену жиром бляшку і відразу печу в гарячій духовці, орієнтовно 5 хв. Відкривати і заглядати не можна, бо бісквіт "сяде". Гарячий бісквіт відразу загортаю разом з пергаментним папером в трубочку і ставлю студитись. Коли вистигне - розмотую, витягую папір і змащую кремом.
    Крем: домашня густа сметана, цукрова пудра, ваніль. Полуниці прямо в крем не давати, бо зіпсується. Треба вибрати не дуже мякі, щоб не пускали сік, але спілі. Порізати кусочками і повстромляти в крем, згорнути все трубочкою і на годину в холодильник.
     
    • Подобається Подобається x 14
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчата, а може в когось є перепис пирога з картоплею і гречкою... поділіться )
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.


    дякую за рецепт:girl_smile:Сьогодні зробила такий рулетик....мужчинам сподобавс, а я скоштую вже зранку ( дієта блін:girl_devil:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Якщо тобі твої мужики залишать :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ооо, я вж давно своїм не даю безконтрольного доступу до холодильнику, видаю їжу порційно, а то б певно макарон три тижні валявся нез"їдженим, а котлети змітали за півгодини.

    А рулет ням ням , смачний
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    300гр.молока теплого,пів пачки дріждів,пів чайної ложки солі,1ч,л цукру,2 яйця,2 ст,л олії.Коли тісто підійде взяти половину тіста постелити,положити фарш,другою половиною накрити,пекти 40 хв.Начинка:пів каструлі картоплі,порівно води,як закипить додати 0.5 ст.гречки,нехай вариться поки не википить вода,тоді додати смажену цибулю,перемяти,посолити,поперчити.Смачного!!!:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 3