Рукодільна барахолка

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 11 Серпень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Краще таки витягнути.

    Дякую :girl_smile:!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    1. Продам шерсть: червона - 9 мотків, чорна - 10 мотків, виробництво Перу, вага одного мотка - прибл. 50 грам, довжина нитки в мотку - 175 м, № спиць - 3-4, склад: 50% альпаки, 50% шерсті; 35 грн. за чорну шерсть, 30 грн. - за червону.

    Матеріал з Вікіпедії:
    Альпака (Lama pacos) — одомашнений південноамериканський копитний ссавець родини верблюдових, водиться в Чилі, Перу і Болівії, пасеться на високогір'ї в Андах. Ця тварина значно менша від лами за розміром, і тому не використовується в якості тяглової тварини. Ріст лами 0,9-1 м в холці, із шиєю і головою ще близько 60 см, довжина тіла біля 1,4 м, вага біля 80 кг. Тіло альпаки вкрито м'якою довгою (до 38 см) вовною, подібною до вовни мериносів, саме через вовну альпака і вирощується.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]



    2. Віддам нитки (за фрукти):girl_smile:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Рукодільна барахолка


    Беру! Які фрукти любите???
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Які дасте, такі прийму:girl_curtsey:. Особливо люблю виноград зелений без кісточок...:girl_in_love:

    Шерсть забронювала skarlet.

    Шерсть продано:girl_curtsey:.

    Нитки віддано:girl_curtsey:.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Листопад 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Продам ось такі набори для вишивання Dimensions, Dimensions gold collection та Janlynn. В кожному наборі є канва Аіда, переважно - кольорова, та відповідний набір ниток.
    1. [​IMG] 2. [​IMG]
    3. [​IMG] 4.[​IMG]
    Ціна #1-2-3-4 по 130 грн.
    5.[​IMG] Ціна #5 - 150 грн.
    6. [​IMG] 7. [​IMG] 8. [​IMG]
    Ціна #6-7-8 по 100 грн.
    9. Без ниток, малюнок нанесений на канву - 30 грн.
    [​IMG]
    В разі потреби можу зробити ближче фото самого малюнка-вишивки
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    а чого продаєте? :)
     
  7. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Продаю, бо лежать без діла, привезені вони зі США, не сама вибирала, того й лежать.... А у мене в планах поля Anchor (ті, що Ви вишивали, такі гарненькі). Начиталася я тут, що краще все-таки набором брати, ну а вони ж не дешевенькі... Може я б колись і з цих наборів за щось взялася, але то невідомо коли...
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    та я питалася, бо теж маю вже запас наборів, але всі поаідкривала, як отримала... от не знаю коли буду їх вишивати, а як пройде апетит, то напевно так як ви буду тут виставляти :)

    я б дещо купила про запас, але боюся що мій хом"як лусне :)

    чекаю в гілці зі спільним процесом макового поля :)
     
  9. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    думаю, що поки я візьмуся за маки, то вже всі його позакінчують, бо наразі маю закінчити вишивати ковдрочку для мого малюка. але дякую за запрошення :girl_claping:
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    [​IMG] Маю 6 мотів таких ниток, абсолютно нові. Нитка не рівномірна, то тонша, то грубша. Не знаю як пояснити. 100% котон. В мотку 100 грам. Хочу за моток 20 грн. або 100 грн. - за все. Причина продажу - не люблю червоний колір
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Агов, в"язальниці ви де??? Невже нікому не сподобалось? Пропонуйте свою ціну
     
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Купила собі ось такі п'яльця, але щось ніяк не можу наловчитися на них вишивати.
    Дерев'яні, дуже гладенькі, якісний механізм, німецького виробництва (нажаль бірочку викинула, фірми не знаю), діаметр 19 см.
    Купувала за 55 грн, продам за 30 грн.
    [​IMG]
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    я хочу. напишу, коли зможу забрати
     
  14. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Тут просто ціна звичайна, "магазинна":ninja::ninja:... Я теж червоний рідко використовую.
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Та я ж написала, пропонуйте свою ціну. Бо нитки я не купляю і цін не знаю. То мені тітка віддала, а їй теж хтось віддав. Ніхто червоного не любить :sad:
     
  16. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Олю, я люблю червоний ( причому тільки пару місяців :)), але ціна дійсно була магазинна. І ще та хвилястість нитки, треба подумати, щоб зустрітись і пощупати, і ще я би попросила тебе звязати маленький зразочок, як воно виглядає простою гладдю :).
    Можна?
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Не знаю... Нитка "запакована". Хіба зутсрінемось, глянеш
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Касю, п"яльця файні, я такі самі маю вже з 15 років, ще у школі колись дістала з Польщі... дорогущі тоді були :)
     
  19. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Niferttiti, чи у вас ще залишилися ці пяльця? Купила б собі щоб спробувати на них вишивати.
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    ні. я їх купила