мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем La esposa, 15 Грудень 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Наважилась я))))) нарешті))) Викладу тут те, що встигла навишивати, хоч і не офрмлене багато чого, але, виходячи з того, що оформлене буде невідомо коли, то тішуся вже з того, що воно завершене))))

    Отже:

    мій рушник :girl_curtsey: весільний :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Вишито на канві, яка продається такою довгою смугою, спеціально для рушників. Нитки - акрил. Вишила досить швидко, хоча спершу закинула на довгий час :) Рушник довгий - 2,5 м.

    [​IMG] [​IMG]

    Виворіт:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2009
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    То моя перша і поки що остання біскорнюшка. Стоп, ні))) перша була, тільки я її сестрі подарувала)))) Так і висить на ножицях))) Спочатку було незручно, а тепер звикла :girl_spruce_up:

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    Ага, збула))) То найперше, що я вишила))) Дякую Олі-Холлі за набірчик - то був мій старт)))

    Тут фотошоплена -

    [​IMG]

    Така, як є:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2009
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    А далі було серце... На жаль, не пам"ятаю номеру меланжу(((

    [​IMG]

    Я його вже майже оформила (сама), бракує тільки скла. Докуплю - зазнимкую))
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    Хатка: наслідок моїх наполеонівських планів :girl_crazy: - моє улюблене, бо дуже люблю зиму.

    [​IMG]

    Ближче:

    [​IMG]
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    Кавця: то була листівка на День народження рідної сестри. Гостям і взагалі всім так сподобалась, що розглядали ще цілий вечір)))

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    Панянка з кавою - довго, цікаво, багато ниток, дві помилки)))

    [​IMG]
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    Меланжева зірка - мрію її оформити... Вишивалась порівняно швидко і легко)))

    [​IMG]
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    КІТ :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: Велиииикий, грубий, вредний кіт)))) вишила за вечір і трошки ранку))) Вчепила на рекламний альбом, так і сидить там)))

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    Метелик *зітхаю*... Мала бути ціла серія, поки що є півтора((( але за них сяду, аж коли вишию серце білим по білому.

    [​IMG]
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ...а коханий сам варить, сам латає, бо La esposa коло віконця вишиває)))

    Ну, і, напевно, найголовніше: конкурсні роботи - коцур і годинник:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    Ось, ледь не забула за неї -

    біскорню з конкурсу:

    - канва Аїда 18, білого кольору;
    - нитки Аріадна, 1 колір (на фото деколи виглядає синім, але то через спалах) - не повірите - три моточки пішло))))
    - бісер-мікс
    - голка, ножиці, п"яльця, 4 сезон Хауса і гарний настрій, чого і вам бажаю :)


    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    Доповню ще одною: подарунок до весілля :) Мусила встигнути за 3 дні вишити. Вдалося :)

    [​IMG]
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    Ще одна робота — торбинка для хом"ячого причандалля — вишивалась для Хомочки на День нардження :)

    Канва Аїда 16, нитки ДМС, два вечори роботи :)

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2010
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    Соняшники, годинник. Ще не оформила, і, мабуть на потім відкладу.



    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    Невишивальна робота, але ;) колись зробила, дещо на подарунок, дещо для себе:


    [​IMG]
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    Подарунки для дівчат ;)

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    знову не зовсім вишивальна робота, але теж хендмейд :) віяло переробляла з готового, використала основу :girl_yes: мама допомагала :girl_curtsey:
    [​IMG]
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    Неждано-негадано довелося оформляти свої соняхи:

    Розкажу, як то всьо було :)

    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: мій коханий сам варить, сам латає, бо La esposa при віконці вишиває)))

    Ось і воно - "Європейське бістро" від Діменшнс :)

    оформлення — "Клейнод", звичайне скло + паспарту+звич. багет — обійшлося 130 грн. Забрали по 2-3 хрестики під паспарту, але хай вже буде :girl_sad:


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2010
    • Подобається Подобається x 1