Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    маю великі сумніви щодо жюльєну з маринованих грибів :confused:

    В нас точно буде курочка і овочевий торт, ще медове печиво, або медівник, а решту ще не придумала
     
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Детальніше, будь ласка:)
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    оооооо, точніше ммммммммммм

    Варимо буряк, картоплю (на пюре), моркву, яйця + квашені (не мариновані, не солені) огірки, майонез

    буряк, моркву, яйця і огірки тремо на великій терці (бурячковій)
    викладаємо шарами десь 1 см, а навіть і менше
    картопля
    буряк
    морква
    огірки
    яйця
    майонез

    і далі по черзі поки всі продукти не витратимо - зверху ще обмащуємо майонезом, посипаємо тертим на дрібній терці яйцем, прикрашаємо оливками чи як більше подобається :girl_smile:

    і на ніч в холодильник, або в нашому випадку- зранку зробили - ввечері з'їли

    Абсолютно на смак не подібно до "шуби"
     
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А між шарами майонезу не треба?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    треба я і написала після яйця :)
     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    аааа (не пойняв спочатку) між цими не треба, тільки після яйця

    і ще (може і так ясно) - різати як торт (воно так все тримається купи і видно шари)
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2009
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я і між шарами клала. А також ще посипала цибульку зелену між рядами і кріп. Вийшло смачно і багато.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    цибульку підтримую, а майонезу мені і так трохи забагато, але кладу, щоб потім гарно різався торт
     
  10. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    вчора на корпоративі таке було. мені сподобалося
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ну ось і мені запахло святом. я спекла нині Різдвяний Штоллен.. мммм, ви б знали який аромат в мене вдома.. ням.
    не фотографувала, бо там важливий розріз, який будемо робити аж на Новий рік.
    а то так, щоб знали що там всередині.
    цукатики лимонні і апельсинові
    [​IMG]
    сушені ананаси та родзинки (настояні на коньяку)
    [​IMG]
     
  12. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Касю - а що то за торт ви плануєте пекти - "Хрещатий яр". Якщо можна рецептик :)
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    пошукаю і напишу
     
  14. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я так і не знайшла рецепту :girl_sad:, поділіться, будь-ласка, або тикніть пальцьОм .
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    на 1 сторінці нема?є точно є
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ось.без перекладу.
    [​IMG]
    "КРЕЩАТЫЙ ЯР"
    Коричневое тесто-250гр топленного маргарина,1ст.сахара,2ст.л.какао-порошка,3 яйца,
    1ст.муки,3ст.л.сметаны,1ч.л.погашенной соды
    Из этого теста выпечь 2 коржа,а можно выпечь 1(что проще) и разрезать его на два коржа.Выпекать ф форме выстеленной пергаментом.Так как тесто наливное готовность проверить лучинкой.Выпекать при температуре 180 градусов до готовности


    Белое тесто-2,5ст.муки перетереть с 200гр маргарина,2мя сырыми желтками,добавить 2ст.л. сметаны
    2 белка взбить с 1 ст.сахара в пену Из белого теста раскатать 4 коржа,смазать взбитыми белками,перемешанными с 2(или меньше,на любителя)ст.орехов(любых) и выпечь.Выпекается при 180 градусах до подсыхания белков(около 7-10минут каждый)

    Крем№1-300гр сливочного масла взбить с 1б.сырого сгущенного молока
    Крем№2-0,5л.сметаны взбить с 1 ст.сахара и 1п.ванильного сахара в пену.Если сметанный крем будет слишком жидковат добавить немного загустителя сливок
    Сборка-коричневый корж-сметанный крем-белый корж белками вверх-масляный крем-белый корж белками вниз-сметанный крем-белый корж белками вверх-масляный крем-белый корж белками вниз-сметанный крем-коричневый корж.Украсить
    Т.к. многие девочки говорили,что торт им слишком сладок,пропорции сахара можете уменьшить по своему желанию

    смачного. я вперше буду пекти.
     
  17. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Orman, щиро дякую за рецепт! :girl_tender: Шубу люблю, але мені зараз оселедцю не бажано, тому обов'язково робитиму цей салат! І не чекатиму НР, а прямо завтра і зроблю! Клас!
    а ще уточніть, будь-ласка, на рахунок картоплі. З неї робится пюре і викладаєтся його шаром? Щось я не можу цього уявити... Чи просто потерти її?
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я роблю жульєн з маринованих грибів, навіть десь рецепт писала на форумі свій, виходить смачно.
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а порадьте будь-ласка молодому телятку в кулінарних справах (себто мені) якийсь нескладний, але смачний і ситний салатик десь так на чоловік 10.
    Я перечитала цю тему всю, але тут більшість рецептів риби і випічки
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ситний, значить має бути бульба і мясо. А таких в основному багато перекладаних, тобто викладаємо шарами складники салати.

    Або дуже простий і смачний салат з макаронних виробів і шинки. Треба відварити макарони, додати покраяну на плястерки шинку, кілька дрібно-покраяних варених яйця, зелену цибульку і кропик. Заправити майонезом розмішаним з ложкою гірчиці і трохи лимонного соку. Посолити, поперчити до смаку.