Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ось такий цікавий салатик найшла в неті
    [​IMG]
    в тему року наступаючого, а сам рецептик, кого цікавить, ось тут
     
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Lady_AD, якщо треба власне ситний салат, зробіть щось з меню Челентано - курячий або буніто.

    Курячий з майонезом- кубики вареної курки, вареної картоплі, смужки маринованого болгарського перцю, консервовані ананас та кукурудза, свіжі зимові яблука.

    Буніто - шарами з майонезом - варена курка кубиками, корейська морква, тертий варений жовток, тертий голандський сир

    ще достатньо ситні, з моєї колекції салатів -

    Шинка з ананасом- шинка, полядвиця або карбонад кубиками, консервований ананас, кукурудза, заправляється майонезом

    Баварський картопляний салат- варена картопля кубиками, біла та зелена цибуля, оцтова заправка (весь секрет салату полягає в тому що картоплю слід очищати та нарізати ще дуже гарячою, і одразу ж заправляти, їсти холодним)

    Салат з тунцем- консервований тунець, грубо рваний салат (айсберг або листовий звичайний, може підійти пекінська капуста), варене яйко нарізане четвертинками, каперси, мариновані огірки або черрі-помідори, заправка - гірчично-майонезна або оцтово-бальзамічна...
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    бачу Дана є.

    Дана, як ти думаєш в торті не забагато жиру?
     
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Кася то що торт смерть фігурі 100%, :girl_blum: але дивись коричневі коржі треба чимось промочити щоб стали вологі і легкі, якраз сметана і зробить то, а білий корж навпаки щоб не розлісся а залишився хрусткий потрібно тільки масляний крем. Має бути смачно, я щось подібне маю, і не можу згадати який саме, там кажись вишні чи чорнослив були, зараз пошукаю. але щось таке я робила точно.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ну все заспокоїла. то що смерть фігури - то мені не страшно. цукор точно зменшу.

    п.с. а ті білки з горіхами на корж мастити і випікати то не страшно?
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я таки пектиму Наполеон і певно зроблю " Мозаїку" в новорічну ніч з"їмо саме її бо легка, а наполеончик буде на 1-ше число...а от ішні закуски щось фантазії не викликають, Дано Касю, які будете робити ви?
     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я добре збиті білки намазувала на вафельний корж,(такі магазинні квадратні вафлі) , посипала горіхами і разом пекла, виходило так, на низ темний корж, потім пару шарів печених вафлі з білком і горіхами, зверху темний корж( ну і крем звичайно між шарами(вафлі правда трохи покрутилися, але я на готовоий торт поставила гніт і все вирівнялося, зверху залила шоколадом.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    в мене велика компанія, я вже ніби писала - буде 2 салати ( кальмари і певно грибна поляна), заливний язик, запечена індича грудка ( то виходить як сухенька шинка) - піде в нарізку до мясного, еклери з рибною начинкою, ... і далі думаю.
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ніби і я вже надумала, що готувати на НР. Значить так, салат олів"є(без нього ніяк)))), грибна полянка, морква з салерою по-кавказьки, наріжу помідори і т.д. і окремо соус з дарблю. На горяче зроблю таки медальйони з вишнями і овочі на грилі. Ну закрутки повідкриваєм, то таке.
    Торт ще думаю який робити, чи п"яну вишню чи бджілку...
     
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ооо, а я зовсім про нього забула. Замість вареної ковбаси додам куряче м"яско (бо вареної в нас не їдять) замість горошку какурудзу і буду мати своє олів"є. Ярусько, а як то морква і селера по-кавказьки?
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    в мене точно буде індичка або качка( зараз напишу в забила б що витворив мій муж:girl_crazy:), креветки, обов"язково олівЇє, ще напевно з куркою і ананасами салат. Засолю сьомгу, на десерт щось легеньке-або терамісу або галяретковий тортик, хочу еклерів. Чоловіеові віскі а мені бейліз. :girl_crazy:
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я дуже люблю тематичні вечері - і так як наступний 2010 рік - рік жовтого металевого тигра (головне знайти тему :) ), вирішила, що декорування столу в нас буде у біло - срібних тонах (запостила попередні фото в темі Готуємось до зимових свят), а меню – простим у виконанні біло-жовтим…

    отож, моє новорічне біло-жовте меню –

    салат а-ля-мімоза з печінкою тріски
    закуска – сирний соус-діп з зеленню зі смужками сирих жовтих овочів для вмочування (морква, жовтий перець)
    фаршировані печінкою яйка (гарненько затру вгорі жовтком)
    гарячі закуски – грибний жульєн зі свіжих печериць, тигрові креветки з соусом (як не як, тигрові :) і мають по собі жовтогарячі смужки)
    гаряче – курячий каррі міні-шашлик, рис з овочами (жовтий перець, кукурудза)
    десерт – жовтий-жовтий печений або непечений сирник з консервованими персиками та ананасами…
    пити будемо біле сухе...

    сподіваюсь до ранку не дуже пожовтішаємо... :)
     
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Це мій улюблений вітамінний салат, теж біло-жовтий))))
    На подовгасту терку потерти моркву, селеру і яблука(в рівних пропорціях)
    Порізати туди горіхи, інжир, вдусити часнику і заправити майонезом. Усьо.
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ООоо і мій улюблений, тільки я в нього ще гарбуза даю +родзинки горішки і без інжиру (ідея класна)і заправляю оливковою олійкою))). А я думаю що за кавказький....
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Таак, читаю і починаю собі щось мудрувати, а планувала нічого не робити, взяти шапманське від мартіні, якісь солодощі в цукерні або в темпі, і якесь мяско запекти, а ваші ідеї такі смачні та стимулюючі-що певне відступлю від задуманого ;)
     
  16. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а де купуєш?і розкажи як засолюєш?

    так і я теж загорілася, понаписували тут смаколиків, що думаю -а чо б мені старушечці не відмітити, бо це ж завжди у компаніях були.....

    оскільки будемо втрьох з малим, який буде спати вже, то зроблю олі"є стандартно,маю печінку тріски,може щось з неї придумаю,а про гаряче і десерт ще не вирішила на разі)))от випивка вже у нас в барі: віскі для мужа, а для мене вермут піде)))
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ми завжди самі солим рибу. купуєм в метро , філе. беру в пропорціях дві ложки солі і одну цукру( також просто сіль,різниці не бачу) але сіль крупну( не ту екстра) натираю добре рибу, так щоб вся була в солі( лишнє риба не візьме), загортаю рибу в фарч. плівку і в холодильник на 2-3 дні.Все, потім розкриваю, сполокую під холодною водою щоб змити лишню сіль, промакаю серветкою.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я так тішусь що на Новий Рік ідемо на забаву, але перед тим як піти я ще маю накрити стіл для тих що лишаються вдома мені діти пильнувати. Але то буде три жіночки: мама, тета і бабця. Їм важливіше випити ніж закусити.:girl_crazy:

    А он на Різдво я готую: вареники з бульбою і з капустою, пісні і мясні голубці, рибу по-грецьки (тобто під морквою), солодке печиво, пампухи, маківники і хліб пісний і плетінку. А і ще мені нині сказала торта великого зготувати. Змучена я... а ще стільки роботи.

    А своїм жіночкам приготую наступне на Новий Рік: олів*є, нарізку мясну, оселедець і якесь солодке. Вистарчить з них.:girl_crazy:

    мені чоловік також завжди на Новий Рік додому качку приносив і ми її готували і серед ночі поїдали.
     
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а я хочу на новий рік сирну дощечку зробити, форель запекти (до неї вже купила стружку мигдальну) і багато вина сухого грузинського ... і все! лиш би діти спали добре
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Олю, а що це за смакота така?