Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Воно не посипається в тих рецептах,що я бачила. Просто я їла дуже смачне Тірамісу в Тернополі (На Валовій), то там було нарізане порційно і обсипане по краях тою стружкою. Я собі купила, теж так один раз зробила, а більше не роблю, то вже зайве, як на мене.

    Я теж роблю з дамськими пальчиками, в Метро в ряду з печивом є кілька видів: є Метро, є Аро, є ще якісь там. Я беру найдешевші. Кажуть, в Фуршеті теж є.
     
  2. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Хочу зробити на новий рік тірамісу. Поділіться будь ласка перевіреним рецептом, бо в неті їх стііііільки. Не знаю який вибрати
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    дуже простий і нууу дуже смачний рецепт-пальчики оближеш.,але в Україні ше не робила,думаю попробувати на ці свята!в Австрії робила постійно.ось він

    4 яйця
    6 ст.л. цукру
    пачка 500гр "Mascarpone"(є в метро)
    2 пачки лож.бісківітів
    какао,ром,кава

    Крем.розділяємо яйці на жовтки і білки.взбиваєм білки,щоб стояли. окремо жовтки з цукром до однорідної густої маси,викидаєм в збиті жовтки Mascarpone і збиваєм далі (на малій швидкості,просто шоб все добре змішалося).потім додаєм білки і вимішуємо все добре ложкою (не міксером).
    Варимо каву (розчинну у крайньому разі,краще заварну,буде запашніше),вливаємо ковпачок рому до кави і виливаєм в миску. коли вистигне кава (тепленька шоб була) берем бісквітики і мачаєм туда (в каву)на секунду і в формутак- шар бісквітиків замащуєм добре кремом,потім знову бісквітики (другий шар впоперек до першого) знову крем і так до кінця. зверху посипаємо какаом через ситечко.(я викладаю у гарну скланку велику миску діаметром 25 см приблизно,або можна викладати у такі тарілочки як для желе,кожному по порції буде:))) даємо ніч настоятися і смакуємо...ммммммммммммм
    [​IMG] [​IMG]

    або в порційні
    [​IMG]
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    в нас рецепт ще простіший,але теж дуже смачний

    -italian sponge fingers (дамські пальчики) (найбільш подобаються Метро, вони ще зверху мають цукрову глазур чи що, але Aro теж ок)
    -кава (заварна, розчинної в хаті не буває)
    -ром туземський, можна коньяк
    -пачка маскарпоне
    -цукрова пудра
    -сметана
    -чорний шоколад
    Каву заварюєм, додаєм трошки рому(коняку), охолоджуєм
    Збиваємо маскарпоне з цукровою пудрою ( то крем в ідеалі), ще додаєм сметанки і збиваєм,все на око:) крем має бути досить густої консистенції і "пухнастий"
    Печиво обмокуєм в каву, але недовго, бо воно швидко пропитується, викладаємо в посудину ( в мене квадранта шкляна) шар печива, шар крему,шар печива,шар крему, зверху затираєм чорним шоколадом і в холодильник. Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я вже серйозно задумалась про тірамісу на НР. А де ще крім метро можна придбати маскарпоне бо не знаю чи встигну туди з"їздити
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    по суті у вас сметанкове тірамісу,а у нас яєчне:girl_crazy:-все інше аналогічне
     
  7. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я теж ДУЖЕ люблю робити тірамісу, бо швидко, смачно і екзотично, вся сім'я їсть з задоволенням, ну і гості хвалять, ясно :)

    Я роблю точно за рецептом, який виклала ОленкаСтар (з сирими яйцями), але беру 2 яйця, менше цукру, і меншу пачечку сиру Маскарпоне, якщо тільки для сім'ї (на 4х вистачає). Якщо гості - тоді вже треба 4 яйця і 500г сиру... Знаєте, тірамісу довго не постоїть (сирі яйця таки), я зранку роблю і ввечері їмо.

    В мене виходить 2 шари печива, і відповідно 2 шари крему.

    А, ще відмінність: я макаю печиво в цілком холодну каву з ромом, і стараюсь так швидко, що потім в розрізі серединка печива суха...

    Грильяжко, крім Метро, маскарпоне можна купити (кажуть) в Фуршеті (сама не перевіряла, гляньте), а також, думаю що мусить бути в італійському магазині на бічній Франка (як треба, напишу адресу в ПП :)
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    в сільпо було вчора, але маленька 200 г здається пачка, ще бачила на франка в італ. магазині
     
  9. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    малесенький офтоп: була вчора в тому магазині... супер, що є такий. Італійські спагетті дешевші, ніж в Метро, Пармезан теж дешевший, є домашня оливкова олія, купила дуже смачні вафлі (пачка - 10 грн...) в цілому СУПЕР, дякую, Каті.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Вікусь, а на скількох приблизно людей тап порція? Маю на увазі коли 500 г. сиру. Мені ваш сметанковий тірамісу дуже сподобався по рецепту бо боюсь сирі яйця давати
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    на 500 г сиру в мене вийшла одна посудина розміром десь 25 на 15 см і ще маленький лоточок 15 на 15 см, але я в основному роблю на 200 г сиру то на 6-8 чоловік нормально(дивлячись якими шматками різати:)) Тому й сметанки додаю,крему більше і економніше:) але треба пробувати щоб маскарпоне не згубився:) а і стояти в холодильнику він може і кілька днів,тільки чомусь ніколи не стоїть....:)
     
  13. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    курячі можна успішно замінити на перепелині, вони точно безпечні. 1 куряче = 3 перепелиних.
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  15. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    [MP3]Дуже-дуже дякую за рецептики. Залишилось тільки чоловіка в Метро відправити.[/MP3]
    З десертом розібрались.
    А що можна було б приготувати такого легенького з креветок? І ще, які напої будуть в Вас на столі. Мені хочеться якогось смачненького винця до основної страви, а до тірамісу певно буде пасувати лікер.
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я люблю простий салатик з креветок
    200 г криветок відварених
    2-3 варених яйця
    цибулинка
    майонез
    при бажанні сіль,перець за смаком
    А взагалі класно тигрові креветки з якимось соусом
    Щодо напоїв, то в нас зазвичай спочатку файне шампанське,не знаю ,яке цього року буде,але люблю Південноафриканське, Krimart Brut,Новий свет брют. А потім що кому більше смакує:сухі вина,віскі,горілка:)
    в нас на десерт цього року торт "дрова під снігом" як була маленька мама його ледь не кожні вихідні пекла, але вже років 7 його в хаті не було і от знов буде!ура!
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    можу порадити таке легеньке з креветок -

    - креветки гриль (можна оформити у вигляді міні-шашаликів) з соусом тисяча островів (соус часто роблю сама, але коли обмаль часу купую готовий Kuhne)

    - рулет зі слоєного тіста зі шпинатом та креветками (подавати можна як холодним так і гарячим)

    - салат з креветок - креветки, яблука, грейпфрут, сир з плісінню, легка лимонна заправка

    - а ще люблю такий салат - зготувати креветки гриль, полити їх гарячими соком свіжого лимону, викласти їх разом з нарізаним болгарським перцем та помідорчиками на поле зі салату айсберг або іншого листового, заправити бальзамічною заправкою з травами... зверху можна прикрасити до смаку тонко нарізаним пармезаном.
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я вже десь писала що даю креветки, яєчні білки, фісташки, киш-миш і майонез
     
  19. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Минулого місяця пекла цей торт, але крім вишневих зробила кілька трубочок з чорносливом і кілька з маком. Вийшло дуже смачно.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    як можна обізвати класичний забальйон просто яєчним тірамісу :girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    Тому забальйон і робиться на водяній бані, бо то сирі яйця і їх треба довести до певної температури постійно збиваючи. А стоїть він довго, правда в нас не затримується бо з*їдаємо за раз величезну бритванку. А тірамісу має настоятись ніч в холодильнику.