Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню



    про водяну баню чую впереше...можна з подробицями?плізз
     
  2. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ось тут детально розписано як робити тірамісу з завареними на паровій бані яйцями
     
    Останнє редагування модератором: 29 Грудень 2009
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню



    ---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:07 ----------

    То гарно показано, он я б тільки не ставила миску в пательню. По-перше, воно не надто правильно створює ефект парової бані (верхня миска не повинна торкатись киплячої вони в нижній посудині), а по-друге, це трошки небезпечно обпектись тою парою що знизу... бачите який там великий отвір між стінками пательні і миски.:girl_sad:

    Я роблю так. Літровий банячок наливаю 1/4 - 1/2 води і даю закипіти, як закипить ставлю зверху велику миску з жовтками і збиваю рукою, хоча не всі господині мають силу і терпець до збивання рукою, тому можна використати міксер, але також дуже вважати щоб де дріт не загорівся.:girl_crazy:
     
  4. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    поділіться, якщо хтось знає цікавий рецепт печеної картоплі або щоб якось її оригінально приготувати. не хочеться те пюре і.т.д. робити.
     
  5. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Не знаю наскільки то оригінальний рецепт, але я так роблю досить часто і завжди всім подобається. Значить картоплю треба зварити в мундирах, остудити, розрізати на половинки вздовж картоплини. Тоді легенько вибрати з середини картоплю і зробити такі кораблики. Начинити картоплю сумішшю сир+часник+майонез і можна для кольору дати трошки соку буряка і все це відправити в духовку десь на пв години.
    Дуже зручна страва, бо все можна підготувати і коли гості в хаті поставити в духовку. Нам подобається
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Для мене найкраща картопляна страва- картопляні скриньки від Лілі. Смакота неймовірна!!!
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=46077
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Прошу пригощатись моїм Різдвяним солодким:

    цвібак, маково-сирний пляцок, маківник (той що не вдався) і тістечка (з шприца, на сирі і медівнички)

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2009
  8. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Марусю, а напишіть будь ласка детальніший рецепт?!
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я вже колись писала.

    На 500 грам маскарпоне нам треба буде:
    4 яйця
    1/2 склянки цукру
    500 мл міцної кави з 3-4 ложками рому
    1/4 скл коньяку або рому (можна менше, але я люблю п*яний)
    какао для посипання
    плитка чорного шоколаду
    500 грам дамських пальчиків
    Приготувати миску з кавою з ромом в яку ми макатимемо дамські пальчики.
    Плитку шоколаду і дрібне терко.
    Какао і ситечко

    Забальйон:
    жовтки відділити від білків. Жовтки і цукор влити в миску. Поставити на водяну баню і збивати поки не подвояться і не побіліють. Зняти з вогню. Плавними рухами ввести в жовтки маскарпоне і потрошки 1/4 склянки рому/коньяку.
    Збити білки з дрібкою солі. Додати кілька ложок білків до маскарпонової маси. Вимішити, щоб облегчити її. Додати решту білків і рухами знизу вверх вимішати масу до кінця.

    Викладаємо на дно форми дамські пальчики легенько змочені в каву. Раджу вмочувати лише одну сторону інакше вони дуже швидко розмякнуть. Зверху на пальчики тремо шоколад на дрібній терці і посипаємо какао. Заливаємо третьою частиною крему. Знову пальчики, шоколад, какао, крем. Зверху присипати все какао через ситечко.
    Поставити на ніч в холодильник.
     
    Останнє редагування: 1 Січень 2015
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я зараз складаю список закупів на новорічний стіл і душа забажала такого: грецький салатик, печериці з цибулькою, канапе з рибкою, а для малого зроблю українські канапки з сирковою масою і ковбаскою, затерті яйком, запечена рибка з часничком, "Чарівну бойківчанку" (курячі котлети з кусочків), картоплю з кропом і слойоний яблучний тортик....ось таке..
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    як ти ту бойківчанку робиш, бо так гарно все про неї пишеш
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    2-3 курячих філе ріжу на кусочки (розміром десь в 25 копійок, мо трохи менші), 3-4 зубчики не тисну, а також ріжу на шматочки, пачку майонезу, 2-3 яйка, муки "на око", щоб була консистенція, як на деруни, ледве солі і більше перчику..все гарно перемішуєш і ложкою на гарячу пательню...смажеш, як дерунчики...ой написала..сама ледве розберу...
     
  13. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    отже, що готую - торт заливаний "мозаїка" :) (сметана, інжир, родзинки, фініки, банани, цукати різні + оце іт.печиво, що ви даєте в тірамісу), слойку(може з яблуками), крученики з чорносливом та курагою, помідорний салат з голубим сиром,сирну дощечку :), оселедець з гогодзами, салат з куркою, салат з оселедцем ну і там сухарики з ікрою, язик, може ще часникові якісь прибамбаси :)
     
  14. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А МОЖНА РЕЦЕПТ
     
  15. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А моя мала вчора замовила собі на Новий рік пельмені:) Так як ми з нею то діло дуже полюбляємо, то вже бачу як о 23.30 сиджу і ліплю пельмені:) А родичі хотіли вареники:) Як здужаю, то зроблю і те іте.
     
  16. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А в нас на новорічному столі завтра буде символічний салат "Тигриця"
    Готувати так:
    Свинина (смажена або копчена) — 250 г
    Цибуля ріпчаста — 2 шт
    Морква — 2 шт
    Яйця (варені) — 3 шт
    Сир твердий — 150 г
    Чорнослив — 100 г
    Майонез
    Паприка — 1 ч. л.
    Часник — 2 зуб.
    Огірок (свіжий або маринований) — 2 шт

    Салат викладати слоями. Кожний промазати майонезом.

    1. Цибулю порізати напівкільцями, посмажити до золотистого кольору .

    2. Свинину порізати мілко.

    3. Яйця на крупній тертці.

    4. Огірок ломтиками.

    5. Сир на крупній тертці.

    6. Моркву натерти на крупній тертці, посмажити на олії до готовності, в кінці посолити, додати паприку і давлений часник. Робимо декор тигрової шкури чорносливом.


    Салат дуже ситний і соковитий, яскравий зовнішньо і за смаком. :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я щойно говорила з свекрухою, і ми теж вирішили робити пельмені, тато бавитиме діти, а ми наліпимо :). А ще зробимо 2 салатики і рибу смажену, на солодке рогалики з горіхами.
     
  18. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Будь-ласка - 100 гр інжиру, 150 фініків, 4-5 бананів, можна ще 100 гр кураги - ріжем на дрібні кусочки (все мите зрозуміло) додаємо 100гр родзинок 100-150 гр цукатів(типу манго, грушка - такі кольорові,різані квадратиками). збиваємо 750 - 1000 гр сметани з 0.7 ск цукру + сок з двох цитрин (ним же можна побризкати банани, щоб не темніли) + розчинений до відповідної пропорції желатин швидкорозчинний. Берете велику ринку - туди всі різані смаколики+печенька типу біскотті - шматками .часом даю обсмажені горіхи,мигдаль.Заливаєте все це сметанним кремом. Обережно перемішуєте.
    Берете форму (в мене діаметр 28-32), обгортаєте суцільним шматком харчової прозорої плівки. І акуратно вивалюєте туди усе вищеперелічене багатство. слідкуєте,щоб сухофрукти -банани не опустилися на низ ,а біскотті - наверх не спливали - тому під час застигання помішуйте. Ніч в холодильнику - і готово.:girl_crazy:
    нюанси - залежно від об"єму - дозуйте желатин - бо дасьте замало - не застигне, забагато - буде гумове. Біскотті успішно заміняється крекером шоколадим, печивом дамським - тоді менше цукру в сметану,бо буде приторно.
    перед подачею на стіл - берети підставку під торт, і перевертаєте форму,тоді знімаєте борти та денце. Обмазуєте битою сметаною - :girl_cool:
     
  19. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Як на мене, до пельменів і салатів не треба:) Чи то тільки я їх так люблю, шо можу зїсти штук 50? А гна солодке спекли торт все в шоколаде - один з моїх улюблених!
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я багато чула про цей торт, поділіться, будь ласка, рецептом :girl_smile: