Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    На те, щоб замерзло, може і буде мати час, але розморозити - то вже не знати. ;)


    Я в інтернеті нарила рецепт домашнього маскарпоне: заквасити вершки лимонним соком і скількись там хвилин варити, потім відставити на ніч відцідити. Скільки я з тим сиром намучилася! Спочатку дивлюся - не згортається, зараза така, я вже і лимона більше, і на вогні довше - а фігу! Дивлюся - перша ночі, плюнула, думаю - а ну його, кидаю на марлю (все, як у рецепті)! Ага, тече через ті 8 шарів марлі, як має бути! Полізла в інтернет, ледве на якомусь задрипаному сайті знайшла майстер-клас з фотографіями, виявилося, що все правильно: вершки і не мають ставати сиром! Просто проціджувати треба через рушник!!! Одним словом, спати я пішла десь після третьої ночі, але сир вийшов просто супер. :) Ми з чоловіком до ранку мало не половину злизали. :)
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    І вдається із магазинних пастеризованих вершків?
     
  3. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я хочу спробувати салат з креветок. який бачила в Званій вечері.В креманки гарненько вкладають листочок салату, вершки змішують з легким майонезом, дрібненько ріжуть ківі+сік лимончика, петрушку і на креманку гарненько викладають креветки.А, ще забула, оформлюють червоною ікрою
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Моя кума готує дуже смачний салат із креветок: креветки, ананас, кукурудза, тертий пармезан і вимішується це із майонезом і лимонним соком.
     
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а я відварюю печінку-робитиму салат з неї і викладу в формі тигрика,
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А в мене вийшов дуже зворушливий тортик сьогодні. "П"яна вишня"-пекла поки мої хлопці спали:girl_smile:
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а у мене він останній раз не вийшов:sad:сметана магазинна була зарідка і не збивалася,то добавила згущувача і вийшов торт "пташине молоко з вишнями":girl_crazy:
    а ви яку сметану берете?домашню?
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    оо дякую!!!! бо в мав в мене бути салат з креветками,де треба салат, а його розібрали ....буду робити цей салатик
     
  9. camomile

    camomile New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А в нас таке новорічне меню: салати - Цезар, з курки, грецький і з бурячка з чорносливом. А ще картопля запечена з відбивними (кажуть, що тигр любить м"ясо), а на десер багато печива і фруктів.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та чо. Зроблю десь о 4ій. До 12:05 замерзне, ні?

    О, я тому тигрові зроблю спаржу в беконі. І мнєсо, і зелень. Най привчається. :xaxa:
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2009
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я не даю сметану...В мене він з заварним какао-коньячним-кремом.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Таки оминуло мене святкування. Правда, причина доволі сумна: наш гість поранився дуже й не зміг прийти. (((
    Так що вечеря в нас була дуже проста (печена картопля, спаржа в беконі і салатик).
    Тортика я таки зробила, бо планувала вже давно для Романа зробити.
    Вийшов суперсмачно і попри те, що було лише кілька годин, аби пройшов наскрізь, то все одно я дуже задоволена результатом.

    Згадала, що треба сфотографувати, коли почала різати, тому така знимка:
    [​IMG]
    Посипала какао, пудрою і покришеним листковим тістом. Хотілося чогось дуже простого.
    [​IMG]
    А то в розрізі:
    [​IMG]

    [​IMG]
    Зробила заварний і сирний крем навпереміж.

    Найнижчий корж так і лишився сухий, але зате решта смакота, то поза тим і не помітилося найнижчого. :girl_flirt:
     
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    У мене були не ті, що в пакетах, а розливні "Драгобрат", хоча вони ніби також пастеризовані, але нічого, якщо придивитися, то при нагріванні у них з"явилися такі дуже дрібненькі крупинки, майже непомітні, а коли вилила масу на рушник, води стекло не дуже багато, а маса на рушничку була як густа сметана.
    На смак воно не подібне ні на сир, ні на сметану, але дуже цікаве.
     
  14. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А це мій тортик
    [​IMG]
    Є ще один, але до нього ще не дійшло.:)
     
  15. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А цей святковий салатик, прикрашений креветками, має назву "Казки Нептуна". Це фото - фрагмент нашого новорічного столу. Салат для шанувальників морепродуктів, сподобався всим присутнім і щез зі столу найпершим :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
    http://i035.radikal.ru/1001/04/96b58fd4fd77.jpg
     
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Лянко дякую за рецепт! Я ніколи не бачила цього торта, як ті дрова поскладати?
     
  17. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    спекла штолени - запах..... я від поєднання ванілі з ромом просто млію. трохи понадкусювали :girl_haha:- ммм - а що ще буде.... коли настояться.... тепер основне треба коло них якусь сигнальну сисему поставити.... а то ...:girl_cool:
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Воно складається пірамідкою. Перший ярус ярус 5, другий 4, третій три, далі 2 і на останній один і це все перекладається кремом. Виходить така собі хатка - гора.

    [​IMG]
     
  19. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    шалено шкодую, що не сфотографувала наші "дрова", але в нас він точно більший був трубочок 20, начинка вишні і 3 трубочки з повидлом,бо на всі поліна пів літрової банки вишень ніколи не вистачає
    Пекла його мама, я такого ще не вмію:) бо ще не пробувала:)