Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Привіт!
    Дівчата, підкажіть. Як убавляти петельки на проймах для рукавчиків і як обв"язувати ті пройми (пришивати чи в"язати довкола), щоб вийшло як на цій безрукавочці?
    [​IMG]
    А ще підкажіть, я хочу, шоб була без вирізу, а під горлишко. Придумала для цього, що по лечевих швах зшию, а по центру, там де мала бути пройма, не закриватипетлі, а потім горловинку набирати, а в"язати просто вгору, шоб йшо як стоїчка. Тільки не знаю, як зробити так, щоб голівонька пролазила. Порадьте щось!!!!!
     
  2. Fire

    Fire New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    малі деталі можливо в'язати на кругових спицях чи тільки на 4, 5?

    як зробити так. щоб вироби зв'язані по колу не йшли по косій?
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я для пройми на рукавах закривала перлі так: пров"язала дві петлі разом, в наступному ряді знов дві пелі разом. Вийшло тільки на дві петлі менше з двох сторін.
    Коли вже все зшила, по проймі набрала петлі по колу, і пров"язала 4 ряди резинкою 1х1

    незакривати петлі не вийде, бо має бути півколо, щоб не збиралось під шийкою. Як закривала півколом. А далі так як з рукавчиками - все зшити, тоді добрати петлі і в"язати скільки потрібно
     
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчатка, а якщо рукавчик довгий робити, то буде добре, якщо його не в"язати окремо, а від пройм набрати петельки і в"язати донизу, зменшуючи кількість петельок,, а потім зшити рукав вздовж?
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    якщо ви зробите так як хочете, то рукава будуть в вас перпендикулярно до светрика. Якщо дитина дуже маленька то так переважно і роблять, але якщо дитинка більша ніж 1 рочок то я думаю що буде тягнути в плечиках і гармошкою у підмишці. І особисто я знаю що рукав може бути втачний коли він вшивається або реглан... а отак щоб рукав вьязали я щось не чула.
     
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я колись так вязала рукав, але не набирала всі петлі за раз, а поступово. тобто набрала середніх петель 10 (на плечі), провязувала ряд і поступово добирала по петлі, чи по дві, і так їх включала у вязання (добре не памятаю, бо вязала так ще на 1-2 курсі, здається). Тоді рукав не прямий ()перпендикулярно до светра), і під пахою не збирається (не люблю страшно того), а йде накосо вниз. Ну і теж треба постійно приміряти, щоб не засильно вниз не лягав (щоб можна було руку підняти).
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    і я прийшла по пораду до вас дівчатка. Моя шапочка, яку я вязала (чи вяжу?) виглядає ось так
    [​IMG]
    а в оригіналі має бути (тільки нижній край у мене ще не готовий)
    [​IMG]
    Там де я позначила стрілками, по схемі починається зменшення петель до верху (від стрілок до вершечка має бути 28 рядів). Але в оригіналі шапочка звисає, а вмене - ні. Досвідчені вязальниці, як порадити вязати, щоб було найбільш приближено до оригіналу?
     
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Пізно побачила допис, певно вже й шапочка готова :girl_in_dreams:
    OxankaF
    , та 28 рядів - то ніби достатньо, щоб шапочка звисала. Ще відпариться, вляжеться, бо коси зараз трохи стягують полотно, того й виглядає меншим.
     
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    ны, не готова:girl_cray:, думаю, що робити знею, чи залишити, чи той вершечок перевязати:girl_curtsey:
     
  10. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    OxankaF, а ви відпарьте гарно шапочку, приміряйте, тоді й видно буде. Ну і покажіть...
     
  11. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчата,порадьте які півшерстяні нитки найкращі для в"язання немовлятам? Я хочу в"язаний конверт. Нині зайшла подивитися і всі вони мені якісь кусючі здалися:confused:
     
  12. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Ті , якими в"яжу я - мені зовсім не кусючі. Беру "Меріно де люкс" від ЯрнАрт (півшерсть), більшість мною в"язаних теплих речей (зокрема сарафанчики і пледи, окрім сірого)- з неї, гляньте.
     
  13. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Мені здається, що найбільш некусюча - то півшерсть від Мадам Трікоте. Жасмін, здається, ще кілька є іншої товщини (точніше не скажу, мала заснула на дивані, а нитки в ньому).
    І є шерсть Кашміра від Алізе. Дуже хороша і нитка, і якість супер (не сідає, як інша шерсть). В мене вже чоловік який перебірливий, все його кусає, то ця нитка і йому подобається.
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Ная, названі пряжі є досить гарні і загалом не кусючі.... в мене знайома дитинці новонародженій вьязала комплектик з пряжі Пехорка "Детский каприз" також дуже задоволена, мьякенько вийшло і дуже ніжно. Ось тут гляньте http://www.pehorka.ru/content.asp?id=10&cid=12883.
    Але якщо Вам на конверт, то конверт як би поверх всього буде вдіватись? Ниточка тоді мала б бути досить не тоненька, а пряжа взагалі не повинна колотись і відчуватись, бо під низом ще буде одяг.
    Певно Вам треба буде ще раз піти подивитись вже перелічені ниточки.
     
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчата, підкажіть, як зв"язати обтачку на горловинку (кругла), щоб вона була не в один слой, а в два (ніби наполовинку зігнута, так, як на магазинних светрах)?
     
  16. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Поради в'язальницям

    І ще скажіть, як ви петельки закриваєте, коли закінчуєте в"язати комір-гольф?
    В мене якщо виглядає більш-менш, то голова не пролазить. Якщо ж закриваю вільно, то комір негарно хвилями береться.
    Я перші дві пров"язую разом, петельку, що утворилася вдягаю на ліву спицю і знову пров"язую дві разом.
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    не знаю, чи зможу пояснити так, щоб зрозуміли, але спробую. Набераєте непарну кількість п., починаєте з лицьової, (закінчуєте відповідно теж). Отже, набрали, 1-ий ряд: резинкою 1х1, 2-ий ряд, лицбові провязуєте, як звично, а виворітню - не провязуєте, а просто перекидуєте(знімаєте), (тобто почерзі вяжете: лицьову провязали, ізнаночну перекинули з одної спиці на другу, лицьову провязали, ізн. перекидуєте і т.д.). Якщо все правильно і не помилитись, то вона буде подвійна і всередині буде пустота. Якщо вмієте, найкраще набирати італійським набором петель). Десь в жж бачила відео, спробую знайти.
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    по-моєму спосіб приєднання обтачки до горловини називається "кетлевание", задайте пошук в неті ... бо пояснювати надто довго і не впевнена що поясню добре..

    вот я так само закриваю петлі..... все нормально виходить. А можна в кінці горловини гольфіка петлі закрити як я на тій безрукавочці рожевій, отак [​IMG]
    там вообше все суперово лягло і не було ані хвилями ані стягнуто.
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    OxankaF, а я зрозуміла так, що Юкола хоче щоб горловина була як би обшита обтачкою і ззовні і з середини, щоб однаково виглядало, знаєте, як в фабричних светрах роблять круглий виріз.

    Юкола, помойму вам треба оце глянути http://www.liveinternet.ru/users/lazana/post111463114/ і оце http://levenkrol.livejournal.com/12040.html, там різні варіанти але в результаті буде однаково
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2010
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Найшла в жж посилання, там дівчинка в першій частині показує італійський набор, а вдругій саме про цю резинку. http://www.liveinternet.ru/users/milade/post110839901
    Якраз коли звязати цією резинку, получиться так ніби воно звязане з двох сторін, а потім можна останній ряд протягнути нитку іншого кольору, відпарити гарно і способом "кетлевание" якраз пришити так, як в фабричних светрах, одну сторону на лицьову, а з другої на виворот. Саме так воно і вийде.