Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    паперові форми зроблені з пергаменту, і дно і боки в малесеньку дірочку для кращого пропікання, крім того в паперових формах зручно тим, що її не треба мастити, в ній і підходить і випікається і потім гарно виглядає. Найбільший мінус їх в порівнянні з металевими тим, що вони одноразові.
    Для мене металеві - морока, найбільша через те, що їх у мене мало і приходиться випікати партіями...
     
  3. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Тобто тісто можна накладати прямо в паперову форму і не ставити її в якусь посудину?
    Бо я собі чогось уявляла, що ті паперові формочки лише задля того, щоб легше було паску вийняти з металевої форми.
     
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Паска моя, вона ж мамина

    [​IMG]
    Рецепт описаний дуже детально, букв багато то я сховала під офтопом щоб не займати місця.


    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Тісто накладаєте відразу в паперову форму, навіть перед тим її нічим не змазуєте. У ній тісто підходить і випікається.
    Вона швидше для того щоб замінити металеві форми і упростити процес випікання.
    А сьогодні мені з Києва запропонували ще різні форми гарно розписані. Викладу потім фото в спільну закупку.
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    В Арсен навезли, в упаковці 2 шт 250 гр, 2 шт 400 гр, 1 шт 500 гр, 1 шт 700 гр (переписала з упаковки :)) ціна 16 грн.
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Natalia H

    Natalia H Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    А скажіть дівчата, хто пік в паперових, той пергамент не пригорає часом, чи не треба чимось деко мастити? я просто перший раз шось просто в папері буду ставити в духовку, то й боюсь )
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо паску

    Ні він не пригорає. То спеціальний промаслений папір. Тому можете пекти спокійно.
     
  9. maxaver

    maxaver New Member

    Відповідь: Готуємо паску

    А я буду пробувати випікати паску в хлібопічці, для цього спеціально є кругла форма і рецепт з книги рецептів, але без яєць!? Скажітьхтось практикував випікати паску таким чином?
     
  10. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Як на мене, паска без яєць то шось не то....
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Готуємо паску

    Я пекла днями на пробу в хлібопічці. Вийшло супер. Правда з*їли моментально, тому фоток нема.
    Ось рецептик:
    Я не давала куркуми. В Панасоніку режим "Основной", світла корочка, розмір Л.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчатонька, потребую консультації.
    Печу паски в ХП. Перша вийшла суперова, вчора поставила на ніч на таймер - вийшла трохи забита, але верхівка трісла. В чому може проблема?
    З того, що в голову приходить - забагато муки дала, забагато солі. Чи може бути від того, що молоко вистигло? А ще я вирішила замість 3-х яєць дати тільки жовтки (поміряла об*єм 3 яєць - 170 мл, і дала 170 мл жовтків), може тому не вийшло?
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
  13. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    А у мене щось не вийшло - тісто якесь забите, не можу зрозуміти, чому???:confused:
     
  14. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я сьогодні теж паску пекла,перший раз.Дріжді з молоком так гарно піднялися,за 15 хв.А саме тісто за 2 години на сантиметрів півтора,у формочках,взагалі непіднялося,в духовці почало підніматися ,від чого таке може бути,все робила по рецепту,муки теж як в рецепті????????????І як мені зараз знати паска в духовці вже 30хв,при температурі180-170,скільки її ще пектися,боюсь відкривати щоб не впало тісто???????????????
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Готуємо паску

    Я вчора пекла 20 хв при 180, а потім скрутила до 140 і ще 20-30 хв, щоб вже точно пропеклась, але не згоріла.
     
  16. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Може тісто не в теплі було? Дріжджове тісто любить тепло, шоб не було протягів. В духовці було тепло:) і зразу піднялося. А в формочках може мало чекали?
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Готуємо паску

    моя паска теж виросла аж в духовці, а так то стояла і щось не дуже тісто рости хотіло. Правда, потріскали мої пасочки, хлоча на смак смачнющі. Ну, але на перший раз непогано!
     
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Мука, забагато муки дали, я писала відразу даєте не всю муку а частину, мука різна і з різним ступенем поглинання води, тісто коли вимішувати то видно чи потребує воно ще муки чи достатньо.
     
  19. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    мої тоже потріскалися,але це не біда можна замазати і присипати щодо смаку ще не відомо,в нас заведено їсти коли уже з церкви,посвячане.Буду чекати неділі.
     
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Швидше за все тому, бо не піднялися до того, як ви їх у духовку поклали. А вже в духовці почали інтенсивно рости.
     
  21. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Якщо тісто не росло треба було поставити в тепле місце ще на годину, хоча дивно якщо сама опара гарно забурліла чому дріжджі не підняли тіста. Мені здається все таки справа в температурі , таке тісто любить тепло.