Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Імель, 28 Травень 2009.

  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Вперше буду працювати в РМ.
    Сьогодні завантажила схему, дивлюсь перелік кольорів - частина DMC, а частина позначена так JP Coats. Що це означає? Це інша фірма ниток?
     
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Теж таке зустрічала. Я думаю що це металізовані ниточки тої фірми, а не ДМС.
    Там по картині видно, що має бути металізована ниточка?
     
  3. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    ось тут знайшла таблицю, в якій зможете перевести J&P Coats в ДМС:girl_smile: додала собі в закладку - може, колись і мені знадобиться:girl_smile:

    і ще. з того, що я зрозуміла, поґуґливши, що оті ниточки, що Ви питали, то просто інша фірма-виробник. але чому їх не перевели в ДМЦ зразу? хмм...:girl_in_dreams: певно, вони якісь трохи інші, але, думаю, то все легко можна буде замінити:girl_smile:

    і ось тут є багато таблиць переводів,але скачати можна після реєстрації. вони у форматі Excel. що цікаво, там аж 8 таблиць, бо в одній можна перевести лише з одного виробника в інший. але я собі, певно, скачаю десь-колись:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2010
  4. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Завантажила програмку РМ, любувалась схемкою на конкурс, закупилась всім необхідним, сіла починати, а час ліцензії закінчився:girl_cray: Скажіть, що робити, чи є якийсь код, чи то тільки я зі своїм щастям в таке втрапила?
     
  5. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Макарена, деінсталюйте РМ, почистіть регістри (Пуск - Виполніть - введіть слово regedit, здається так) та вичистіть з компа всі папки що повязані з РМ. Далі проінсталюйте РМ знову і не запускайте програму, доки не крякнете її. Кряк тут, третій знизу (лекарство для РМ). Там-же інструкція із встановлення.
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Може маєте русифікатор?
     
  7. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Я собі ставила звідси програма PM там і русифікатор є , і інструкція як ставити, і сама програма.
     
  8. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Нарешті закінчила з тою програмою, ото розява - я ті ліки не туди вставляла, не в кінцеву папку, а лише в РМ. Дякую всім за допомогу, та маю ще одне питання - скачала русифікатор і як то все русифікувати?
     
  9. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Після того як поставили програму, розпаковуєте з архіву русифікатор і ставите його ось і все.
     
  10. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Розпакувала, встановила і ніц, а якщо в нього заходити, то лише деінсталяція є...
     
  11. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Попробуйте цей русифікатор Скачать файл PM404Ru.exe
     
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Питання до знавців РМ. Чи можна там щось натиснути, щоб схема була і кольорова і символьна одночасно? Напевно не можна, правда? Можуть бути або кольорові квадратики (хрестики), або суто символьна схема...

    А як зробити, щоб символи були не тільки чорні, а й сині, червоні?
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    всьо можна :)

    я правда не знаю, який у вас РМ. чи русифікований, бо в мене інгліш.
    Обираєте відображення символьне, а внизу на будь-якому символі, правою кнопкою миші натискаєте і з випадаючого меню обираєте Symbol Format. Відкриється Palette Options. У вкладці Symbol Format треба поставити галочку біля Allow color behind symbols і вуаля!!! Там само є опція кольору символу.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Можна. Натискаєте "Палитра" - "Настройка символов"- "Показать цвет нити за символом". після цього обираєте напів замальований кружечок, або "Просмотр" - "Символы"
    "Палитра" - "Формат символов". Там де написано "Передний план" вибираете бажаний колір
     
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    І в мене, тому й не розуміюся в світі:girl_spruce_up:.
    Дякую, дівчатка. Ви такі шарунки:girl_in_love:.
     
  16. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчаточка,скачайте собі русифікатор для РМ - http://mmm2072.ifolder.ru/8261471.
    Хоча у школі вчила англіійську...,в РМ мені це не допомогло,життя полегшев мені русифікатор.
     
  17. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Я знову тут:girl_flag_of_truce:. Питання до розумних людей: от збільшила я в РМ схемку до 300% (ну бо велика). Тепер мені її треба видрукувати десь напевно на 6-ти листках. Як то вчудити?
     
  19. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    [​IMG]
    ось тут задаєте на скільки сторінок розбивати (по горизонталі, вертикалі), тиснете ОК
    а через File - Print Preview переглядаєте результат
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    дівчатка, знайшла прекрасну ікону, але малого розміру. Порадьте чи з такого розміру реально зробити схему? чи не витрачати сили і шукати далі... [​IMG]