Запас ниток, який він у вас?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Kasia, 25 Січень 2010.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    умцю, то ТАК звучить... :girl_crazy:


    Бачила нині коробку для цвяхів на Провесні за 32 грн. Як на мене - зміг би запросто піти за органайзер. Купила б собі, але забрала в чоловіка коробку з відеокарти :)
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Там же де й інші прибамбасики - в рукодільних магазинах))) На Водогінній, на Добробуті, на Грушевського, ну і напевно є на Південному і десь на Сихові мусять бути - хоч особисто там не буваю, але думаю що є.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    то я одна напевно люблю картонні бобінки, якісь вони мені тепліші (я до всього так "з чуством" підходжу :))

    Ума права, ті що окремо я купувала набагато кращої якості
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Я також окремо пластикові купую. На картонні крутила своє вікно, але воно мені не сподобалося.
     
  5. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Дуже дякую Вам за пораду. Я навіть про пластикові і не знала. Отака я нетямуща в цьому питанні. А пластикові за розміром такі ж, як картонні. У Львові такі можна купити, чи лише через інтернетівські рукодільні магазини.
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    також розміру. Єдине,що на них ненапишеш ручкою номер нитки, тому треба або наліпки купувати (вже з номерами всіх ДМС), або якимось маркером писати, або свою наліпку робити :)
    Продаються в більшості рукодільних магазинів Львова, ну і в інет-магазинах також
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    за кольорами гами.
     
  8. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    [​IMG]
    Ось такий в мене запас ниток, ці вже перемотані на пластикові бабінки.

    [​IMG]
    Ці ще маю перемотати.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Квітень 2010
  9. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    нині мала паскудний настрій і шоб троха відволіктись зробила порядок з ниточками...:o скромно, але ж треба з чогось починати
    [​IMG]
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    неа, не одна. Але я не люблю пластикові через те, що в них кінець нитки нормально не фіксується, заширокий там той проміжок і не люблю, щоб нитка теліпалась. А в картоних кінчик гарно тримається.
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    І я картонні більше люблю :)
     
  12. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    і я за пластикові бобінки :) тільки халепа з тим підписанням на них, Ума вірно підмітила
    оскільки наліпок я не дочекалась, а на бобінки потрібно було мотати вже :girl_smile: я вирішила підписати бобінки тоненьким водостійким маркером для дисків, але є одне АЛЕ, коли мотати нитку на підписаній маркером бобінці, то він стирається... і пальці чорні стають... тому я додумалась до такого :girl_crazy: Підписую спочатку бобінки маркером, маркер висихає добре. Потім покриваю той надпис прозорим лаком для нігтів :girl_cool: При необхідності можна потім стерти надпис ацетоном і зробити новий. Трішки мороки, але гарний результат. Підготовку роблю ввечері, щоб до ранку лак гарно просох. Потім вже намотую ниточку.
    (чоловік спостерігаючи за моїм процесом - спочатку не зрозумів сумісність лаку для нігтів, маркеру для дисків і "штучок" для вишивки :girl_haha: але ідею оцінив :girl_dance:)
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    про звичайні цінники білі чи кольорові, які в канцтоварах продаються, не було мислі?
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Ірцю, то надто банально! Диви як людина творчо підійшла до процесу )) Яка комбінація! А задоволення скільки :) респект!

    я за пластикові :) мені в картонних постійно "вушка" рвуться :sad:
     
  15. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    мисля була, але де ж їх було шукати о 12 ночі, а мотати нитки хотілось вже :connie_pull-pigtail
    процес був дійсно "творчим" :girl_crazy:.. але як не дивно, мені так сподобалось :) надписи акуратні :girl_in_love: а мені ті цінники якось дуже "очі ріжуть" .. мерехтять ті кольори..:girl_nea:
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    То тільки я додумалась вирізати маленькі прямокутнички з паперу , писати на них номер нитки і поверх заклеювати скотчем??? :connie_pull-pigtail
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    білі файні :connie_pull-pigtail
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    а я людина не творча і до того ж лінива - купила готові стікери :)

    на таку ситуацію я просто примотувала етикетку до бобінки намотуючи нитку. Потім виймала і клеїла стікер
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Стільки таємниць відкрилось в темі:)
    Я певно візьму ідею Велани на озброєння (як не полінуюсь:)). Бо на наклейках в мене з часом висихає клей і вони відвалюються:girl_cray:
    А люблю я пластикові більше - надійніші вони:girl_yes:
     
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    а може ви ще й маєте якийсь хитромудрий спосіб намотувати на пластикові так, щоб нитка не вилізала, ану розказуйте:girl_in_dreams: