Вишивка стрічками

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Natalysa, 27 Лютий 2010.

  1. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Шукала таку темку, але не знайшла, вирішила створити.
    такий вид рукоділля мене зацікавив нещодавно. Нічого ще сама не пробувала, але бачила прекрасні речі. Хоч маю досвід і у вишивці, і в бісері, але страшнувато починати - виглядає складно.
    Дівчата, якщо ви маєте вже досвід, поділіться враженнями і секретами процесу:)
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: вишивання лентами

    Та в нас на форумі є спільний процес Панянки в капелюсі і на тому капелюсі буде вишивка стрічками. ще правда, до стрічок ніхто не дійшов :) от коли вишиємо, то будемо мати досвід і зможемо поділитися :)
     
  3. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Досвід маю мінімальний, але планую його збагачувати. Процес і результат дуже цікавий. Для себе відкрила цей вид вишивки завдяки журналу "Дуплет". Ось тут моя перша проба: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=639436&postcount=10.
     
  4. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Я вже давно в таке бавлюся:girl_curtsey:, вишивала собі літню сумку, доні шкатулки на заколки і пару картинок на подарунки. Важаю, що це найлегший і найшвидший спосіб вишивки. Часто комбіную вишивку бісером з вишивкою стрічками. Коли почнете вишивати, зразу незакріплений край стрічки на зрізі оплавте , бо при вишитті срічки дуже люблять торочитися. А взагалі стрічками вишивати дуже приємно і просто. Якщо виникнуть запитання, пишіть, буду рада допомогти.
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Ви нам покажете свої роботи?
     
  6. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Зараз спробую щось знайти і сфотографувати.
     
  7. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Знайшла коробочки, не судіть строго, це десь година роботи - бо надоїло знаходити заколки по всій квартирі. Ось перша
    [​IMG]
     
  8. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    А ось друга
    [​IMG].
    Вибачайте за якість фотографій:girl_sad:. Фотографувала телефоном.
     
  9. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    ясюня, роботи цікаві. а скажіть, як ви закріпляєте ленти , коли закінчуєте ними вишивати? А схеми самі придумуєте?
     
  10. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Недавно теж почала вишивати стрічками,як виявилось це дуже легко!Стрічок понакупляла... дуже багато,в магазині,аж продавця зацікавило що я з ними буду робити.Вишивається швидко і гарно виглядає,обємно.Тільки мало часу цьому приділяю,бо маю багато початих вишивок хрестиком,які потрібно чим швидше закінчити.
    Наприклад я-так як і починаю,так і закінчую!Кінець стрічки складаю в два рази і перепихаю голку зі стрічкою посередині.
     
  11. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Ось мої перші дві роботи,але ще без рамки.
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    А я обплавлений кінець стрічки пришиваю з вивороту ниткою в тон тканини.
     
  13. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    так як описала сихівчанка, якщо робота велика або на грубшій тканині, а якщо маленька, або на тоненькій тканині, то беру ще одну голку і нитку під колір тканини і всі стрічки закріплюю обережно з виворітнього боку під вишитими квітами ниткою. заодно легенько обметую, щоб не торочилося, коли буду прати.
    Те що виставила тут, то схеми з інтернету, а так то беру схеми для вишивки гладдю і підбираю стрічки. Ось знайшла сумку, вона правда стара , брудна і поношена, та все одно покажу , бо більше нічого вдома немаю, все роздарувала або на дачі (прихорошувала після ремонту).
    [​IMG]
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    [​IMG]

    Для тих, хто хоче створити таку красу власними ручками, коротенький майстер-клас:)

    У цьому букетику використані такі види квітів: троянда, плетена павутинкою; троянда "гармошкою"; шов "перекручена петелька"; петельний стібок, французькі вузлики. Використані стрічки шириною 3мм і 6мм.

    1. Троянда, плетена павутинкою

    Спочатку ниткою вишиваємо павучка-зірочку. Потім в центрі зірочки виводимо стрічку і починаємо плести пелюстки троянди, протягуючи голку зі стрічкою через одну лапку павутинки, тобто протягнули над лапкою 1 і під лапкою 2 - маємо першу пелюстку; тоді над лапкою 3 і під лапкою 4 - 2 пелюстка і так по колу, доки "лапки" повністю не сховаються під пелюстками.

    [​IMG] [​IMG]

    Далі фото схемки "павучків" (чорні та червоні), інструкції на англ. та рос.мовах.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ця трояндочка цікава ще й тим, що її можна видозмінювати, перекручуючи пелюсточку. Якщо не перекручувати - виходить бутончик, а інакше - пухнаста трояндочка:girl_in_love: А ще комбінувати можна:girl_claping:

    2.Трояндочка "гармошкою"

    [​IMG]

    Найбільше мені сподобався цей майстер-клас, бо по інструкції в мене нічого не виходило((, але запощу її для проформи
    [​IMG]
    Вузликів на стрічках я не зав'язувала, щоб на вишивці ззаду не було горбів)), просто зшила ниткою.

    3. Шов "перекручена петелька"

    Це фіолетові пелюсточки на першому фото.

    [​IMG] [​IMG]

    4. Петельний стібок.

    [​IMG]

    Потрібно вивести голку зі стрічкою в точці А, потім вивести її на зворотню сторону в точці В - безпосередньо перед точкою А, утворюючи петлю розміром трохи більше 1см. Вважати, щоб стрічка не перекручувалась. І притримувати цю петлю на місці, поки робимо наступну, щоб перша петля не затягнулась.

    5. Французький вузлик.

    Робити так само, як зі звичайною ниткою. Описано в цій темі.

    *************************************************************
    Дуже гарно, просто і швидко, і це всього кілька видів квіточок, а їх є набагато більше. Можна робити чудові листівочки, декорувати сумки, одяг, скриньки, подарункові мішечки - все, на що вистарчить фантазії:girl_in_love: Успіхів:girl_in_love:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Хомочко, нема слів, щоб висловити вдячність за такий чудовий МК!!! дуже доступно написано, і ще й настільки наглядно, що вже й не старшно братися за свій капелюх!!!
    Дякую за потрачений час на створення МК. :girl_claping: Форум тебе не забуде :girl_crazy:
     
  16. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Конкурс закінчився, можна і мені написати в цю тему. Останній місяць працювала над вишивкою кількох сумок. Ось дві перші:
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Люди, тримайте за мене кулаки - взялась нарешті за сумочку:girl_blush2:

    [​IMG]
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Ще трішки пелюсточок

    [​IMG][​IMG]

    Залишилась серединка:girl_in_dreams::d64:
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Уряяяя!!! Тепер я маю гарнючу торбинку:girl_tender: Ліля, дякую за суперовий презентик і поштовх до нового:connie_pull-pigtail

    Мав бути соняшник, щось трохи соняшникового є:girl_wink:

    [​IMG] [​IMG]

    На серединку діаметром 7см пішло 10м стрічки:girl_crazy: А я наївна, думала, що мені 4м буде забагато на тих французів;)

    А ще хотіла бісером золотистим чи коричневатим обшити серединку по краю, але насипала того бісеру - і якесь зовсім не таке стало, на фоні бісеру всі французи зблідли, а я ж над ними так старалась:girl_cray: Тому вирішила зробити без бісеру:girl_cool: Хіба може в кого які пропозиції?
     
  20. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка стрічками

    Там вже бісер буде лишній, хіба для пдтримки композиції кинути його по тканині, де є вільне місце. А так сонях є вже самодостатнім